Prof. Rudolf Klimek: lekarz który mówi, że szczepionka HPV ma sens, kłamie

Szkodliwe szczepienia: lekarz który mówi, że szczepionka HPV ma sens, kłamie

szczepionki (5)Dziś kilka zaskakujących informacji o szczepieniach. Poglądy antyszczepionkowe stają się coraz bardziej popularne, bo ludzie zaczynają się tematem interesować. Zaczynają pogłębiać wiedzę. Sami lekarze nieoficjalnie mówią czasami, że nie wierzą by szczepienia działały i były bezpieczne.

Jest też odezwa z tej drugiej, farmaceutycznej i ciemnej strony mocy. Coraz więcej jest stron które mają za zadanie zniechęcać ludzi do poszukiwania wiedzy jak i zniechęcać ich do naturalnego stylu życia. Najpierw powstały blogi ze stajni #ttdkn szkalujące medycynę naturalną. Potem zaczęło się pojawiać coraz więcej portali farmacji takich jak „pogromcy mitów medycznych„.

Najnowszą kampanią propagandową farmacji jest witryna „internet nie leczy„. Jest to oficjalnie inicjatywa rządowa. A więc popiera się farmację za nasze pieniądze. Zapraszam do przeczytania poniższych informacji.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Cytuję: „GlaxoSmithKline (GSK) wylało 45 litrów płynu z żywym wirusem polio do belgijskiej rzeki, z której ludzie korzystali do pływania i łowienia ryb. (2 września 2014r.) Według informacji prasowej, na skutek „ludzkiego błędu” w fabryce produkującej szczepionki doszło do skażenia wody w mieście Rixensart, która następnie popłynęła do oczyszczalni, a stamtąd do rzek Lasne i Dyle.

To nie pierwszy taki skandal, gdzie GSK popełniło rażący błąd. W 2010 roku, testy FDA wykazały śladowe ilości wirusa świńskiej grypy w szczepionce Rotarix przeciw rotawirusom. Wykryto również ślady wirusa ptasiej białaczki w szczepionce przeciwko odrze, a w szczepionce RotaTeq – ślady małpiego retrowirusa. I to są tylko te przypadki, na których ich przyłapano! Ciekawe, ile jeszcze takich skażeń miało miejsce, o których nie wiemy..”

Dalej: http://www.naturalnews.com/051268_GlaxoSmithKline_polio_virus_Belgian_rivers.html


Cytuję: „Paula Bryant-Trerise zachęca do dzielenia się historią, która spotkała jej córkę. Dzięki szczepieniom mózg jej córki został uszkodzony, a co za tym idzie, jej córka nigdy nie będzie osobą samodzielną. Dlatego z całego serca radzi innym rodzicom aby najpierw doinformowali się zanim zaszczepią swoje dziecko.”


Cytuję: „Lekarz, który mówi, że szczepionka na raka szyjki macicy pozwoli uniknąć choroby, kłamie. Szczepienie obejmuje bowiem najwyżej dwie, trzy przyczyny raka. A jest ich ponad sto — mówi prof. Rudolf Klimek, wybitny ginekolog.”

__________________________________________________________

Cytuję: „Pojawiła się już książka o informatorze z CDC, „Vaccine Whistleblower”. Przedstawia ona cztery legalnie nagrane rozmowy telefoniczne między dr Brianem Hookerem a dr Williamem Thompsonem, jednym z autorów badań używanych nieustannie przez rząd, aby zapewnić rodziców, że nie ma związku między autyzmem i szczepionkami. Teraz ujawnia on, że te badania były manipulowane i celowo fałszowane, aby rodzice nie dowiedzieli się prawdy – że szczepionki mogą i powodują autyzm!
Książka wyjaśnia również, w jaki sposób organizacja Autism Speaks, która ciągle zapewnia rodziców, że autyzm jest chorobą genetyczną i nie ma nic wspólnego ze szczepionkami, jest tak naprawdę prowadzona przez ludzi, którzy są opłacani i działają jako przedstawiciele dla CDC i firm farmaceutycznych.”

Źródło powyższych informacji: Profil NIE dla szczepień na FB

Jedna myśl w temacie “Prof. Rudolf Klimek: lekarz który mówi, że szczepionka HPV ma sens, kłamie

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.