FARMACJA ZŁAMAŁA MU ŻYCIE, ALE NIE PODDAŁ SIĘ..

Farmacja złamała mu życie, ale nie poddał się

szczepienia skutki uboczne (4)Dr Andrew Wakefield to doskonały przypadek kariery złamanej na zlecenie przemysłu farmaceutycznego. To on był autorem słynnego badania, które zdemaskowało związek szczepionki MMR z autyzmem.

Po publikacji tego badania w branżowym czasopiśmie medycznym, rozpętało się prawdziwe piekło. Przemysł farmaceutyczny którego celem jest depopulacja (by ludzie chorowali i szybciej umierali) wpadł w popłoch. Lekarzowi temu zniszczono karierę. Odebrano mu tytuł lekarski.

Obecnie przechodzi on do kontrofensywy. Powstają coraz to nowe kłamstwa na jego temat rozpowszechniane przez najczęściej opłaconych zwolenników szczepień. Inaczej mówiąc: przez lobbystów farmaceutycznych. On skutecznie temu przeciwdziała. Powstaje film „Brought” („Kupieni”), który porusza sprawę szczepień i autyzmu.

Poniżej zdemaskowany kolejny mit na temat jego osoby. Farmacja jest jedną z najbardziej dochodowych branż na Ziemi, na równi z branżą narkotykową (kontrolowaną przez rządy) i zbrojeniową. Oni pieniądze mają niepoliczalne, mogą kupić każdego, mogą np zasponsorować armię trolli, co zresztą często ma miejsce.

Władzę też mają – uniwersytety, wydawnictwa medyczne, naukowcy, rządy, politycy, media, eksperci – od dawna są w ich kieszeni. O co więc chodzi? Właśnie o depopulację, czyli zmniejszenie ilości ludzi na Ziemi.

Dr Andrew Wakefield udowodnił związek szczepień z autyzmem i farmacja zniszczyła mu karierę
Dr Andrew Wakefield który złamał zmowę milczenia o szczepieniach, przechodzi do ataku. „Nauka będzie kontynuowana na poważnie!”
Dr Andrew Wakefield ma racje, szczepionki mogą być zabójcze!
O szczepieniach: dr Andrew Wakefield ma rację!

3 myśli w temacie “FARMACJA ZŁAMAŁA MU ŻYCIE, ALE NIE PODDAŁ SIĘ..

  1. Teraz (!) napisałeś jaśniej.
   Musimy być rzetelni, informacje muszą być sprawdzone i ‚podparte’..
   Zgoda.
   Mam taki sam poglad na te sprawy.
   pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.