TAJEMNICZE ZGONY LEKARZY KRYTYKUJĄCYCH SZCZEPIENIA. FALA ZBRODNI PRZETACZA SIĘ PRZEZ USA

Tajemnicze zgony lekarzy krytykujących szczepienia. Fala zbrodni przetacza się przez USA

szczepionki opinieWszystko wskazuje na to, że rząd USA wziął się za mordowanie tych lekarzy, którzy sprzeciwiają się szczepieniom.

Szczepienia są dzisiaj jednym z filarów współczesnej medycyny. Medycyna oparta na dowodach (EBM) a raczej medycyna oparta na dogmatach – każe ignorować osobiste doświadczenia lekarza. Każe ona ignorować osobiste doświadczenia setek tysięcy polskich pacjentów. Którzy zostali zmuszeni przez pracodawców do zaszczepienia się na grypę, a potem rozchorowali się na długie miesiące.

Medycyna oparta na dowodach (EBM) a raczej na dogmatach, nakazuje te dowody odrzucać. Dlaczego? Bo kilka razy gdzieś w USA przeprowadzono opłacone przez koncerny „badania naukowe” wykazujące skuteczność i bezpieczeństwo tej szczepionki. Tymczasem te szczepionki okaleczają i zabijają ludzi tu, w Polsce, a nie podczas tych kilku badań, które od początku do końca były ustawką.

To właśnie ta medycyna, jak się okazuje przekupiona przez biznes farmaceutyczny, stworzyła hydrę. Która rozrosła się na rządy, uniwersytety, organizacje, fundacje, media i wszelkie inne dziedziny życia. Hydra ta zaczyna coraz bardziej zagrażać nam, zwykłym ludziom. Oni wiedzą już, że coraz więcej ludzi, w tym lekarzy, zaczyna krytykować szczepienia.

Więc lobbują za pozostawieniem / wprowadzeniem przymusu tych szczepień, angażują też służby specjalne do zabijania niepokornych lekarzy. Farmacja i medycyna stała się nowotworem na tkance naszego społeczeństwa. Ileż takich sprytnie wprowadzonych „nowotworów” pożera nas, i to w majestacie prawa. Cała ta cywilizacja jest cywilizacją psychopatów, padlinożerców, kanibali – oczywiście mówiąc metaforycznie.

Podwaliny, fundamenty pod nią dali ludzie tacy jak: Newton, Kartezjusz, Darwin, Rand, Kisney, Keyens, Einstein – czyli „potwory” w ciałach ludzkich. Stworzyli oni samo-pożerającą się maszynerię, która służy wąskiej elicie tych u góry. Jednak na tym zakończę. Te rozważania wykraczają daleko poza tematykę szczepień, choć czasami celowo stosuję ten zabieg.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Niebezpieczna praca lekarzy leczących ludzi

Cytuję: „Artykuł ten jest napisany ku pamięci zamordowanych Lekarzy. To nieprawda, że niewygodnych ludzi likwidowało kiedyś tylko NKWD, KGB, czy UB. Niewygodnych ludzi likwiduje się wszędzie na świecie w podobny sposób. Panuje generalna zasada uciszania fizycznego tych, którzy występują przeciwko korporacjom.

Przed kilku miesiącami podałem informację o zamordowaniu lekarzy, którzy mówili prawdę o szczepieniach w USA. Przypomnę, że do tej pory zamordowano następujące osoby:

– Dr Jeff Bradstreet, jego ciało znaleziono niedaleko domu w rzece. Szeryf, podobnie jak w Polsce robi to policja, uznano, że to samobójstwo. Jednak po wyciągnięciu z wody i sekcji okazało się, że śp. dr Bradstreet ma olbrzymią ranę postrzałową klatki piersiowej.

– 21 czerwca znaleziono kolejnych dwóch lekarzy martwych. Dr Holt został znaleziony na wschodnim wybrzeżu Florydy. Pozostawił 3-letnią córkę. Dr Hedendal został znaleziony martwy w swoim samochodzie. Przyczyn zgonu nie ujawniono.

– Dr Teresę Sievert, lat 46, 29 czerwca znaleziono martwą w swoim domu. Przed domem w nocy stała półciężarówka i sąsiedzi słyszeli dziwne odgłosy. Dr Teresa Sievers została zamordowana.

– Dr Jeffrey Whiteside zniknął w tym samym dniu, miał 63 lata.

– Dr Lisę Riley znaleziono 10 lipca z raną postrzałową głowy we własnym domu.

– Dr Ron Schwartz został znaleziony 19 lipca martwy w swoim domu na wschodnim wybrzeżu Florydy.

– Dr Nicholas Gonzalez został znaleziony martwy 21 lipca.

– Zwłoki dr. J. Whitesida znaleziono 23 lipca w Door County, obok znaleziono pistolet kalibru 022.

– Nie wiadomo, czy został zamordowany. Dr Patrick Fizpatrick zaginął w wieku 74 lat. Ostatni raz widziano go 3 lipca 2015 roku, kiedy wyjechał z Północnej Dakoty i zniknął.

– Dr Mitch Gaynora – 26 września 2015 roku 59-letniego doktora znaleziono martwego na swoim podwórku.

Jak podaje prasa, wszystkich tych lekarzy łączyło jedno, byli przeciwnikami masowych bezmyślnych szczepień i mówili o tym głośno.

W przypadku dr Jeffery Bradstreeta, rodzina wynajęła detektywa będąc całkowicie przekonaną, że został zamordowany. Policja jednak zablokowała wszelkie akta, łącznie z wynikami sekcji zwłok. Przed zamordowaniem dr Bradestreet podawał prawdziwe informacje związane z niebezpieczeństwem szczepień dzieci. Analizował skład chemiczny szczepionek i porównywał z normami toksykologicznymi związków takich, jak aluminium i rtęć.

Dr Nicholas Gonzalez zmarł rzekomo z powodu zawału serca. Niestety, wynik sekcji przeczy jakimkolwiek chorobom układu krążenia. Dr Nicholas Gonzales prowadził korespondencje z DHHS w sprawie szczepionek i bezmyślnego szczepienia nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Poniżej jeden z listów, który mógł być bezpośrednią przyczyną „nagłego” zgonu.

„Szanowny Pani Fish z DHHS:

Jestem lekarzem praktykującym w Nowym Jorku, absolwentem Brown, studiów podyplomowych w Kolumbii, szkoły medycznej w Cornell, dostałem stypendium immunologii raka u Roberta Wella, MD, PhD, przez lata byłem prezesem Sloan-Kettering i „Father Modern Immunology”.

Osiągnąłem wiek 67 lat. Jako dziecko szczepiony byłem tylko na polio i przeciwko tężcowi. Śledzę prace z tematów praktyk żywieniowych, jestem w doskonałej kondycji zdrowotnej, bez poważnych chorób. Nie miałem, ani nie mam obecnie infekcji. Tak było w ciągu ostatnich 60 lat, z wyjątkiem rzadkich przeziębień. Jestem bardzo zmartwiony, że DHHS teraz próbuje realizować plany szczepień przymusowych nie tylko na dzieci, ale na dorosłych. Większość z tych szczepień, jak  doskonale wiecie, nie były testowane ani pod względem bezpieczeństwa, ani skuteczności. Najnowsze szczepionki przeciw grypie, jak informują producenci, nie są przebadane ani pod względem bezpieczeństwa, ani skuteczności, ale zostały wprowadzone do stosowania przez FDA, być może z powodu lobbingu firmy farmaceutycznych.

Przeżyłem zwykłe choroby dziecięce bez problemu, tak jak i wielu z moich przyjaciół i szkolnych kolegów i wierzę mocno, jako wyszkolony immunolog, że te łagodne infekcje pomogły mojemu systemowi immunologicznemu dojrzewać. Myślę, że to jest obsesja, unikać zwykłych chorób dziecinnych i uważać je za choroby niepotrzebne i być może szkodliwe. Nawet polio, jak się okazuje z badań epidemiologicznych, miało w większości przypadków zakażeń przebieg bardziej łagodny, aniżeli przeziębienie.

Badania przeprowadzone pod koniec 1940 wykazały, że w miastach do 95% populacji miało dodatnie przeciwciała dla polio, ale bez wszelkich istotnych objawów infekcji i na pewno nie było neurologicznej niepełnosprawności. Jednak szacuje się, że do 40 milionów Amerykanów może teraz być zarażonych wirusem raka SV40, w wyniku skażonych szczepionek polio (obecnie mówi się o 96 milionach – przypis). Czy to ryzyko warte było wielkiego planu szczepienia wszystkich na polio, ponieważ mimo rządowej histerii, rzadko był to poważny problem medyczny? Dla większości dzieci, jak w moim przypadku, i w przypadku wszystkich moich młodych przyjaciół, w czasie mojej własnej infekcji, te choroby dziecięce przeszła bez poważnych, lub trwałych deficytów. Jednak nie rozumiem już zależności: szczepienia i szkody, które spowodują. Na przykład, jeśli szczepienia są tak bezpieczne, dlaczego rząd powołał „Vaccine Court” do wypłaty roszczeń odszkodowawczych dla ofiar szczepień, związanych z niepełnosprawnością, w wysokości miliardów dolarów?

Nie ma wątpliwości, autyzm jest „rakietą”. Kiedy byłem w szkole medycznej w 1980 roku, to była tak rzadka choroba, że moi profesorowie 5 minut zajmowali się nią, doradzając nam, że prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy tej choroby w naszym zawodowym życiu. Obecnie szacuje się, że być 1 na 50 dzieci płci męskiej może być nią dotknięte. Coś się zmienia, a jeśli nie jest to eksplozja szczepień, być może można wymyślić lepsze wyjaśnienie. I ta wiara w to, że teraz jesteśmy tak mądrzy, że lepiej umiemy diagnozować dziś, jest nonsensem.  Autyzm, walenie głową i obsesyjne zachowania były tak łatwe do zdiagnozowania 30 lat temu, jak są dzisiaj.

Szczepionki zawierają jeszcze aluminium i rtęć, poważne neurotoksyny, a nikt jeszcze nie udowodnił, że są bezpieczne jako adiuwanty. Nie znalazłem żadnych kontrolowanych badań, umożliwiających zweryfikowanie tego problemu. Ostatnie roszczenia „Oszustwa” w CDC dotyczące autyzmu, na kursach związanych ze szczepieniami, budzą poważne pytania o uczciwość naukowców rządowych, promujących szczepienia.

Należy zlecić obiektywne badania naukowe, dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności szczepień, które nie są kontrolowane przez producenta. Pobożne życzenia ze strony zwolenników szczepień, potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność, często bez żadnych danych, co to jest, to nie-nauka. Dorośli, rodzice dzieci, muszą w tym kraju i we wszystkich krajach, gdzie wolność osobista jest tak ceniona, mieć prawo do podejmowania własnych rozsądnych decyzji o ich zdrowiu, a także o szczepieniach. Benjamin Rush, MD, jeden z czołowych założycieli, to świetny lekarz w jego czasach, ostrzegł, że zaangażowanie rządu w decyzje opieki zdrowotnej grozi niebezpieczeństwem, zarówno dla  indywidualnego, jak i społecznego zdrowia.

Pomógł zaprojektować przepisy, jak czwartą poprawkę do Konstytucji, aby chronić nas przed ingerencją rządu w nasze ciała i nasze decyzje dotyczące zdrowia. Należy wziąć to poważnie pod uwagę.

Amerykanie przeżywali  dość dobrze bez obowiązkowych szczepień dla dzieci i dorosłych, i my możemy przeżyć lepiej bez tych wątpliwych szczepień. Rząd wie, że szczepienia noszą poważne i niebezpieczne zagrożenia, i że nigdy nie stworzono szczepionki bezpiecznej, co potwierdził sąd. To nie jest trudna do zrozumienia koncepcja. A jeśli rząd potwierdza to, co powodują szczepionki według sądu, w jaki sposób możne ten sam rząd następnie zmuszać nas do brania szczepionek, narażając nasze zdrowie i życie oraz zdrowie i życie naszych umiłowanych dzieci na niebezpieczeństwo?

Istnieją już liczne zgony zgłaszane w związku z Gardasilem (sprzedawana w Polsce pod nazwami Cervical i Silgard – przypis). Wielka promocja tej szczepionki u dzieci do problem. Rak szyjki macicy dotyczy stosunkowo niewielkiej liczby kobiet i jest łatwo wyleczalny. Szczepienie jest nieuzasadnione i może szeroko otworzyć drzwi do większego niebezpieczeństwa, niż problem, na który jest skierowane.

Proszę zatrzymać napęd przymusu. Mimo dobrych intencji, takie myślenie jest naukowo błędne, potencjalnie niebezpieczne i potencjalnie wprowadza ryzyko dla zdrowia milionów ludzi. Jeśli ludzie chcą podjąć ryzyko szczepień, ryzyko zanieczyszczenia z rzeczy, takich jak wirus SV40, jeśli zgadzają się na przyjmowanie neurotoksycznego aluminium i rtęci, niech się szczepią. Ale proszę, dla tych z nas, podobnie jak ja, wyszkolony naukowiec, którzy nie widzą potrzeby, aby być „zabezpieczone”, ale widzą rozsądni, i umieją oszacować niebezpieczeństwo szczepień, my musimy mieć możliwość, aby uniknąć przymusowej ingerencji w nasze życie i nasze zdrowie.

Dziękuję za uwagę.
Z poważaniem,
Nicholas Gonzalez, MD”

Sądzę, że każdy lekarz, jako tako oczytany, może podpisać się pod tym listem.”

Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Źródło: WolneMedia.net

3 myśli w temacie “TAJEMNICZE ZGONY LEKARZY KRYTYKUJĄCYCH SZCZEPIENIA. FALA ZBRODNI PRZETACZA SIĘ PRZEZ USA

  1. Jest rzeczą zrozumiałą, że każda wielka korporacja ma równie wielkie możliwości finansowe, a to daje władzę totalną. Totalna władza korporacji pozwala jej totalnie korumpować praktycznie wszystkich. Ci niepodlegający przekupstwu są usuwani rozmaitymi metodami, a nawet zabijani. W korporacji jest tylko jeden determinant jej działania — maksymalny zysk. Nieważne, czy przy tej okazji ludzie umrą, zostaną inwalidami. Cel uświęca środki. Jednym słowem zysk za wszelką cenę. Pieniądz jest bogiem. Tylko rozdzielenie korporacji na drobne firmy być może to zmieni. Być może.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.