CZY ŚWIATEM RZĄDZĄ PSYCHOPACI? [+18]

Czy światem rządzą psychopaci? [+18]

new world orderZapraszam na szokującą prelekcję Teda Gundersona, który przez wiele lat był agentem i szefem FBI. Mówi on o pedofilii wśród elit politycznych, o oszustwie wojny z terroryzmem, o satanistycznych rytuałach które kultywują ci ludzie.

Satanizm jest używany przez tych ludzi w celu „legitymizacji” swojej władzy. Wiadomo, iż są to tylko ziemskie marionetki kogoś znacznie potężniejszego. Nie wiadomo, czy potężniejszy od nich jest zarządca tej planety (jahwe, zwany też szatanem) czy raczej pasożytnicza cywilizacja pozaziemska, która nas tu „hoduje„.

To są tylko spekulacje. Jednak nagranie video warto obejrzeć. Polecam też szczególnie poniższy link w którym opisywałem konspirację pedofilsko-satanistyczną na najwyższych szczeblach światowej władzy. Bez tego artykułu nie zrozumiesz przesłania tego filmu:
Globalna konspiracja pedofilów na szczytach władzy? Śledztwo policji ujawnia szokujące fakty

A teraz zapowiadana prelekcja Teda Gundersona na ten temat:

23 myśli w temacie “CZY ŚWIATEM RZĄDZĄ PSYCHOPACI? [+18]

  1. pierdolisz kolego. wojna to straty na dwóch frontach a w tym konkretnym przypadku na więcej niż dwóch. cywile, wojsk, policja, szpitale, administracja, zdrajcy, kolaboranci, agenci, politycy, media, szychy niższe i wyższe. PO KAŻDEJ STRONIE. Wojna – nawet hybrydowa – to czas wielkich przetasowań a pozostają tylko młode tygrysy i kilka starych lwów.
   gmo, przestań żyć stereotypami, nie wykłócaj się w tym przypadku bo może się zrobić śmiesznie.

 1. Rasa, która nas „hoduje”, coś w tym jest. Siła niematerialna, ale mająca często swoje materialne przejawy w postaci ludzi opanowanych przez tą siłę, antychryści na usługach tej siły istnieją, pojawiali się od dawna i nadal się pojawiają.
  Czas tej niematerialnej, albo niewidocznej naszym wzrokiem siły dobiega końca, dlatego ona staje się taka agresywna. Coś ją prowokuje do działania, być może zmiana świadomości u coraz większej ilości ludzi, albo być może nadchodzi jakieś wydarzenie, które położy kres wpływowi tej siły.

  1. Trafiłeś w sedno,przeliczyli się myśląc ,że my nieświadome owieczki,będziemy tkwić w nieświadomości,a tu masz babo placek,coraz więcej owieczek zaczyna się budzić i tak trzymać.Zły wąż zaczyna ze strachu zjadać swój ogon i koło znów się zamyka,dobrze ,że to poraz ostatni i że ja doczekałam Złotego Wieku,który jest już u bram.Kochajmy się i bądźmy dobrzy dla siebie.Pzdr.Anna

 2. Gmo, co Ty opowiadasz za brednie,ze w Usa nie mozna noc uprawiac we wlasnym ogrodku? 🙂 Ja mieszkam tutaj I ani ja ani moi sasiedzi nie mamy z tym problemu. Mieszkam w kilku miastach w tym kraju I podobnej bzdury nie slyszalam. Aby sie wypowiadac na temat jakiegos kraju,to moze najpier warto byloby w nim pomieszkac…. Pozdrawiam I gratuluje wyobrazi 🙂

 3. Człowiek jako twór diabła jest z samego założenia psychopatą. Zawsze mówiłem, że jeśli nie diabła, to ostatecznie człowiek jest spieprzonym dziełem bożym. Wszystko na to wskazuje. Wprawdzie Evelyn Monahan pisze, że człowiek jest wspaniałą istotą, ale jeśli nawet, to z reguły i tak o tym nie wie. Ci ludzie, którzy potrafią wykorzystać swoje moce, zdolności i talenty z reguły korzystają z nich do czynienia zła. Rządzący na ogół myślą tylko o tym, jak by tu się utrzymać najdłużej przy władzy. Władza zamiast być dla nich środkiem do uszczęśliwiania innych, jest po prostu narkotykiem. Władza dla władzy. Nie wiem, czy światem rządzą istotnie psychopaci. Wiem za to na pewno, że są to ludzie sprytni, cyniczni, egoistycznie nastawieni, dbający tylko o siebie i o swoją rodzinę, klikę, mafię, aktyw partyjny. Masy wszędzie i zawsze są eksploatowane. Służą tylko do roboty, a w razie wyborów do legitymizacji władzy. ludzie niczego nie czynią, aby chociaż minimalnie sprzeciwić się owej władzy. Możliwości pewne posiadamy. Możemy masowo nie chodzić do kościoła, na wybory, na referenda. Możemy powyrzucać z domów telewizory i mieć czas dla żon i dzieci. Może ktoś ma inne pomysły? Możemy tu /Jarek pozwoli/ zrobić sobie małą burzę mózgów.

  1. Wiesz co,w tym komentarzu jawisz mi się jak typowy polski leming,narzekający na wszysto i na wszystkich,chociaż w Twoim przypadku błyszczy światło w tunelu,bo chcesz to zmienić na lepsze.Jest z Tobą już bardzo dobrze,widzisz problem i chcesz go rozwiązać.Dwa plusy już za tobą,trzeci uzyskasz gdy zaczniesz dostrzegać wokół siebie i w oddali promyki dobra,przecież nie wszystko na tym łez padole jest złe.Każdy z nas ma taki wpływ na sprawy i otoczenie jakie ma możliwości,a więc zaczynamy czynić dobro/naprawiać świat/na miarę swoich możliwości.Tu zacytuję Ci słowa pewnego mędrca Lao Tsu, które to słowa stały się moim szlagierem i drogowskazem na moje dalsze życie. – Cytat:
   Uważaj na myśli,bo staną się słowami,
   Uważaj na słowa,bo staną się czynami,
   Uwazaj na czyny,bo staną się nawykami,
   Uważaj na nawyki,bo staną się twoim charakterem,
   Uważaj na charakter,bo jaki twój charakter taki jest twój los”
   Ja wiem,że sprawy na świecie idą w bardzo złym kierunku,i wiem,że większość z nas chciałaby lepszej przyszłości dla siebie i swoich potomnych i to jest dobrze,ale myśląc i spostrzegając tylko o tym jak jest żle ,sami napędzamy ,że tak właśnie jest.Ponieważ wszystko we wszechświecie lest energią,to ten wszechświat i świat wokół nas będzie taki jaką enegię my sami wysyłamy -zło czy dobro.Reasumując,nie martw się tym co było ani tym co będzie,żyj tu i teraz i staraj się czynić dobro na miarę swoich możliwości,może najpierw w swojej bliskiej społeczności,a na pewno zaczniesz zauważać małe cuda wokół siebie.Ważne jest już to ,że wiesz czego pragniesz.Trzymam za Ciebie kciuki i przesyłam Ci miliony nitek energii miłości.Pozdrawiam serdecznie i wierz mi będzie dobrze bo ja tak chcę.Anna

   1. Pozdrawiam rozsądna Anna. Wielkie dzięki za życzenia i za zrozumienie. Za kciuki i za energię miłości. Będzie mi to wszystko bardzo potrzebne. I za myśli Lao. Ja oczywiście staram się właśnie żyć tu i teraz. Jeśli wszyscy będziemy myśleć pozytywnie, to możemy sprawić, że sprawy tego świata pójdą jednak w dobrym kierunku. Każdy z nas ma niewielki wpływ na to, co dzieje się w tym kraju. A zatem wpływajmy. Również trzymaj się Anna. Ikw.

  2. ,, ajkawbenorkaw pisze:
   22 Październik 2015 o 05:55

   Człowiek jako twór diabła jest z samego założenia psychopatą. Zawsze mówiłem, że jeśli nie diabła, to ostatecznie człowiek jest spieprzonym dziełem bożym. Wszystko na to wskazuje.”

   Jeżeli urodziłbyś się i żył wśród takich, których określasz jako:

   ,, ludzie sprytni, cyniczni, egoistycznie nastawieni, dbający tylko o siebie i o swoją rodzinę, klikę, mafię, aktyw partyjny.”

   … i pewnego dnia uświadomiłbyś sobie zło świata, w którym żyłeś do tej pory, to czy nadal winy za taki stan rzeczy szukałbyś w dziele bożym?
   Jak nam coś nie pasuje to sru na boga. Tu kwestia BARDZO ISTOTNA co lub kogo nazywasz bogiem.
   Czy masz na myśli boga, o którym pisze Gmo, czy sięgasz swoją myślą w Odwieczne Źródło Życia, które nie jest czymś lub kimś w rozumieniu ludzkim. Jest wiecznie samo podtrzymującym się życiem .
   Życie – już z definicji – nie jest wojną, cierpieniem, destrukcją.
   Ile w naszym ziemskim życiu ŻYCIA, a ile JEGO zaprzeczenia?
   To człowiek, rasa ludzka tworzy te proporcje.

   Serdecznie pozdrawiam.

   1. GMOsiu spróbuj Ty się odpiąć od swojego podpowiadacza,bo to jest zły byt,nie warta skórka takiej ceny,obyś nie zabrnął za daleko,martwię się o ciebie – to tyle żartem ,a tak na poważnie to w poruszonym przez ciebie temacie 5D to masz rację.Trzymaj się i nie daj się.Pzdr.

   2. gmo, jak siedzisz w szatanach zjednoczonych, to powiedz, co z tymi obozami fema? działają już? a jadem haim doświadczyłeś na sobie jakoś? słyszałem od kolegi co też tam siedzi, że inwigilacja policji w życie ludzi przerasta wszystko, co jest znane człowiekowi żyjącemu w każdej innej części świata

   3. noooo… nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiego życia. zastanawiam się czy są jakieś dobre strony życia w usa? to o czym piszesz, to raczej spowodowane głównie tym ,że jest dostęp do broni, pewnie dlatego policja jest, jaka jest i jej prawa. cóż się dziwić

   4. fajnie się z tobą gaworzy gmo, ale coś za dużo złości w tobie a to tylko szkodzi samemu sobie. więcej optymizmu, bo skoro możesz się dołować, to możesz też w drugą stronę. żyjesz, nie?

   5. Dzięki Krystyna. Masz rację. Człowiek tworzy społeczeństwo. Wszystko zależy od nas. Ja tylko uruchomiłem niewielką burzę mózgów. Co do boga. Każdy z nas tworzy sobie boga na obraz swoich wyobrażeń i oczekiwań. Człowieczy los nie jest bajką ani snem. A życie jest jakie jest. Pozdrawiam.

    1. DO: ,, ajkawbenorkaw pisze:
     22 Październik 2015 o 16:03 ”

     ŻYCIE TO ŻART I BĘDZIE JESZCZE ŚMIESZNIEJ

     Dzięki za pozdrowienia. Odsyłam do ciebie piłeczkę z pozdrowieniami równie serdecznymi.

   6. Czyli np. jakaś osoba umie pracować z energiami (uzdrawianie, naprawa biopola itp.) i za takie usługi bierze kasę to znaczy, że może być od yahve ?
    Bo według mnie pomoc czy to fizyczna czy energetyczna powinna być bezinteresowna, zupełnie za darmo. Tak czuję wewnątrz.

   7. ,, większość zydow nawet nie wie ze jest z Oriona tylko ze pan ich stworzyl, nie stworzyl tylko spierdalajac przezd policja z Andromedy przyleciał na ziemie z nimi zbierając ich z roznych planet,”

    Ja czegoś tu Gmosiu, nie rozumiem. Jeżeli yahwe spierdalał swego czasu przed policją z Andromedy, to czemu teraz z Ziemią nie może być podobnie?
    Znam sytuację z wysadzeniem Ziemi, pewnie to stało się z Marsem.
    Ale my, ludzie, ciemniejsi od Andromedan potrafimy za pomocą odpowiednich służb przeciwdziałać, niwecząc plany bandziorstwa. Udaje się nam zapobiec atakom terrorystycznym [oczywiście nie zawsze, czasem debile sami je tworzą dla zamordyzmu WTC]
    Dlaczego Andromedanie i inne dobre istoty boskie nie znajdują sposobu na bandyctwo yahwe na Ziemi?
    Przeczuwam, a nawet wyraźnie czuję, odpowiedź.
    Ludzie z tym co robią między sobą, dla siebie i przede wszystkim dla Ziemi nie zasługują na jasną, czystą, bezwarunkową pomoc i dlatego najpierw musi się oddzielić ziarno od plew.
    Czy byś pomógł wszystkim wydostać się z niewoli, wiedząc, że uwolnisz do ekspansji również śmieci w postaci zbrodniarzy, morderców, pedofilów gwałcących czyste, boskie istoty?
    Czy nie chodzi tu najpierw o reset, o oczyszczenie planety, o powrót ludzkiej myśli, zbiorowej świadomości do stanu pozytywnych energii?
    Czy, póki co, właśnie dlatego pozostawieni jesteśmy sami sobie?

    Mało tego, nikt nie jest w stanie odebrać nam wolnej woli. Yahwe używa podstępu, abyśmy użyli swojej woli dla jego celów[raje, owoce i takie tam inne]
    Jasna strona mocy tylko proponuje, zostawiając nas własnej decyzji.
    Może my rzeczywiście posiadamy potężne moce?

    Co o tym wszystkim, Gmosiu, myślisz? [widzę, że Ani też przypadło do gustu ,,Gmosiu” – ciebie nie pytamy o zdanie 🙂 🙂 🙂 ]
    [No, jednej mocy wy faceci nie posiadacie. Nie potraficie zagadać na śmierć! 🙂 ]

    Ale wracając. Czy moje odczucia są właściwe?

    Serdecznie pozdrawiam.

 4. O samym Yahwe wiem niewiele. Nigdy nie znajdował się on w zakresie moich poszukiwań. Jak większość z nas wywodzę się z kultury KRK. A tam jak wam wiadomo więcej zajmują się Jezusem i Maryją. Sam Yahwe idzie niejako na drugi plan, a obecnie w odstawkę. KRK postanowił wykasować słowo JHVH ze wszystkich nowych egzemplarzy Biblii. Kiedyś wymazywano imiona faraonów, królów i innych ludzi, aby o nich na zawsze zapomniano. Nasza wiedza to zapewne okruchy zostawione nam jako jałmużna. Nie wiem, dlaczego KRK zdobywa się na taki desperacki krok. W tym szaleństwie jest jakaś metoda. Jakiś ukryty cel. Jaki? Powiem wam uczciwie — nie wiem

  1. A to ciekawe co pisze Ajkawbenorkaw o wykasowywaniu przez KRK słowa JHVH. Czy chodzi tu o yahwe?
   JHVH i yahwe to dwa odrębne pod względem etymologicznym pojęcia. Słowo JHVH oznaczało po prostu ,,bóg” bez żadnego znaczenia jako imię własne kogoś, czegoś.
   Czy księżycowy ,,zarządca” wykorzystał JHVH dla stworzenia imienia własnego, przy czym w tym imieniu zawarte jest słowo ,,bóg”?
   Na 100% wydanych biblii w 98% ksiąg nie używa się imienia yahwe. Mówi się o panu, ojcu świętym, bogu. Tylko w 2% przekładów wystepuje yahwe. Tylko w KRK!
   Czy katolicy, jako jedyni, mieli czcić yahwe?
   Czy też – druga strona medalu – to oni mieli drążyć, poszukiwać i wreszcie zorientować się kto to jest z ksywą yahwe?
   Dlaczego KRK decyduje się na zaprzestanie używania tej nazwy?
   Gdyby była mało ważna, nie zawracano by sobie głowy!!
   A może w KRK celowo została użyta, aby poprzez odkrycie jej znaczenia, stała się kafarem rozbijającym ten monolit od środka? To jest ciekawe pytanie!
   Usuwanie imienia yahwe z pewnością nie jest ponowną konspiracją.
   Co wiedzieli i wiedzą ci, którzy, jak to określił Ajkawbenorkaw, zdobyli się na taki desperacki krok?
   Czy wierzą, że wyzbycie się imienia boga, coraz bardziej obnażanego przez historyków i religioznawców świata jako boga mściwego i żądnego krwi, pomoże KRK ,,wrócić do łask”?
   Jak by nie rozważać, coś istotnego jest na rzeczy!

   Czy ktoś mógłby zaspokoić moją babską ciekawość i wścibskość?

   Serdecznie pozdrawiam.

 5. Gmosiu i Ty Krysiu nie martwcie się ani yahwe ani żaden inny egregor nie mają żadnych szans na zwycięstwo, zwycięstwo jest tylko w mocy Wszechświadomości/Żródła/ a wszystko to co obecnie przeżywamy i znosimy jest nam dane po coś? ja już wiem a wy dalej zgadujcie.Każdy do poznania TEJ prawdy musi dojść sam we własnym sercu -duszy.Ot i cała zagadka naszego wyzwolenia się z wielotysięczno- milionowo lat niewoli.Wysyłajcie swoje dobre energie dla naszych braci z Andromedy,którzy bardzo nam pomagają a my możemy i powinniśmy im pomagać tak jak potrafimy – śląc energie miłości w eter.Już niedługo pęknie zasłona nałożona na Ziemię przez yahwe,zwyrodnialec już trzęsie portkami/ to przenośnia/,bo wie że nie ma żadnych szans.Niech prawda i miłośc,która jest wszystkim i we wszystkim będzie z nami.Jeśli po tym wpisie uznacie ,że jestem nawiedzoną wariatką,to wasza sprawa.Pozdrawiam Anna

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.