WYBORY 2015: WYNIKI, KOMENTARZE, OPINIE, DYSKUSJA

Wybory parlamentarne 2015: wyniki, komentarze, opinie, dyskusja

wybory parlamentarne

Tak jak się tego spodziewano, wybory wygrała partia Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem sondażowym 39,1%.

Sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych:
Prawo i Sprawiedliwość – 39,1% (242 mandaty)
Platforma Obywatelska – 23,4% (133 mandaty)
Kukiz’15 – 9,0% (44 mandatów)
Nowoczesna – 7,1% (22 mandatów)
Polskie Stronnictwo Ludowe – 5,2% (18 mandatów)

Poza parlamentem znalazły się:
Zjednoczona Lewica – 6,6%
KORWiN – 4,9%
Razem – 3,9%

wybory parlamentarne

Ja patrzę na politykę nieco inaczej niż większość. Przede wszystkim jestem świadomy, że wciąż potrzebujemy liderów, polityków, policji, sprawnie działającego państwa, cywilizacji. Nie uśmiecha mi się anarchia w wykonaniu chłopaczków którym jedynym życiowym zajęciem jest oglądanie meczyków, picie piwka i jebanie policji.

Nie uśmiecha mi się też powrót do jaskini czy na drzewa, choć tego by zapewne chcieli uduchowieni ale nie znający realiów życia wyznawcy new age i tzw. eko-gajanizmu. Nie uśmiecha mi się także przyjęcie w Europie dwóch lub więcej miliardów obcych nam i wrogich wobec nas murzynów, arabów i innych tego typu narodów. Bowiem rzeka imigrantów zainicjowana przez Merkel, a w Polsce przez PO, PSL, Nowoczesną, Zlew, Razem – nie ma końca.

Byłem świadomy, że idąc na wybory muszę wybrać mniejsze zło, czyli partię polityczną nie do końca z mojej bajki. Jednak uważam że są sprawy ważne i ważniejsze. Oficjalnie mówi się o rozpadzie UE i o tym, że struktury państwowe i cywilizacyjne Zachodu mogą się po prostu załamać. Wiecie co się dzieje, gdy upada to, co uważamy za oczywiste i niby należące się nam jak przysłowiowa psu buda?

Czyli struktury państwowe i cywilizacyjne? Wszystkim którzy nie wiedzą, polecam przeczytać „Dżumę” Alberta Camusa bądź „Bastion” Stephena Kinga. Nie chcę tego opisywać i Was straszyć, ale gwarantuję Ci, że wtedy sobie nie pomedytujesz, nie pogadasz o pacyfizmie i rozwoju duchowym. Pierwsze co odwiedzisz, to najbliższa apteka, sklep spożywczy, sklep z narzędziami i miejsce, gdzie może być broń palna. Ale tam już będą inni – dresiarze, mafie, grupy paramilitarne i inni obywatele ze zwierzęcą żądzą mordu w oczach.

Strach bez wątpienia zmienia człowieka w.. no właśnie, w co? Tyle tytułem wstępu. Wyborcy cały dzień donosili o tym, że przed lokalami wyborczymi są tłumy ludzi. Również powszechna jest atmosfera zmiany, świeżości. Można powiedzieć że tzw „koło zamachowe Samsary” zatoczyło pełen okrąg, bo to samo było obecne w pamiętnym roku 2007. Tylko czy Polacy wyciągną odpowiednie wnioski?

Lekcja, którą zamierzano udzielić naszej polskiej, narodowej zbiorowości może się wydawać mało istotna dla Czytelników mojego bloga. Jednak z punktu widzenia świadomości zbiorowej (Polskiej) jest ona ważna. Ta lekcja to przerobienie tematów polityki, manipulacji i socjotechniki, a także aktywizmu i postawy obywatelskiej. Pamiętacie bowiem rok 2007? Wtedy Platforma Obywatelska na niespotykaną skalę użyła tricków psychologicznych i socjotechnicznych. Obiecała przysłowiowe złote góry.

Ludzie zmanipulowani, ogłupiali i napaleni na „cud gospodarczy”, czyli na kręcenie lodów i spełnianie zachcianek ego, poszli jak barany na rzeź. Niewielkiemu procentowi z nich się udało. Są to urzędnicy, pracownicy korporacji i biznesu. Jest to nowa elita próżniacza, która bazuje na nieludzkim wyzysku 90% pozostałych obywateli. Reszta wylądowała na umowach śmieciowych, tyrając ponad siły u kapitalistów.

Wielu z nich wzięła kredyty, których już nie spłaci do końca swojego życia. Wielu doznało traumy, silnego stresu, wypalenia zawodowego, niezaspokojenia życiowych ambicji. Wielu 30, 35 latków uważa już teraz że przegrało swoje życie. Rośnie coraz większa armia tych, którzy bez antydepresantów i okazjonalnie branej amfetaminy nie są w stanie spełniać swoich dotychczasowych obowiązków zawodowych.

Polacy zostali wręcz zmuszeni do myślenia, poprzez ból i cierpienie – bo tylko Ci dwaj nauczyciele rzeźbią krnąbrny, leniwy i egoistyczny charakter Homo Sapiens. Jeśli chodzi o partie i ideologie – nie kieruję i nie przywiązuję się do żadnej z nich. Dzielę je pod względem innych kryteriów.

 1. służba dobru i interesowi wspólnemu, czasami kosztem siebie – taką postawę można nazwać umownym słowem „dobro”.
 2. służba interesowi własnemu, spełnianie swoich zachcianek, popędów i żądz, często kosztem innych – taką postawę można nazwać umownym słowem „zło”.

Oczywiste jest to, że partie polityczne (i wszyscy ludzie na Ziemi, nawiasem mówiąc) wykazują obydwie postawy, tylko w zróżnicowanym zakresie. Mnie interesuje to, co przeważa.

-PO, PSL, Nowoczesna, Zlew – partie w których przeważa postawa służenia interesowi własnemu i ściśle określonych grup społecznych (LGBT, uchodźców, lemingów);
-KORWiN i Kukiz ’15 – partie którym daję 50% na 50%. Partia Korwina korzysta z treści antysystemowych i takich też ludzi, często naiwnych, przyciąga. Jednak proponuje ona jeszcze gorszą formę niewolniczego kapitalizmu, niż PO i Nowoczesna razem wzięte. Kukiz jest wg mnie naiwnym pięknoduchem, którego realne działania i katastrofalne błędy polityczne przyciągnęły masę aparatczyków i karierowiczów;
-PiS, Razem, partia Stonogi, Ruch Narodowy – partie, w których przeważa postawa służby interesowi wspólnemu.

Oczywiście z powyższego podziału proponowanego przeze mnie wynika wiele kontrowersji. Partia taka jak PO nie kieruje się żadną ideologią. W 2005 roku była ona dużo bardziej prawicowa niż prosocjalny PiS. Obecnie w kwestiach gospodarczych wyznaje ona neoliberalizm (czyli dopierdalanie obywatelom i służenie korporacjom, bankom i lizanie dupska UE i Merkel). Zaś w kwestiach obyczajowych zmieniła opcję na nowoczesną formę lewactwa.

Ta partia uprzywilejowuje swój elektorat, czyli lemingów, kosztem ogromnej większości społeczeństwa – i to trzeba najbardziej podkreślić. Z kolei Zlew, oprócz uprzywilejowania lemingów, ma też całą gromadkę do „obdzielenia” przywilejami, ale także realnymi pieniędzmi. Np LGBT, feministki, genderyści, itp. PSL to zupełnie inna bajka – to „zielona ośmiornica” która swoimi korupcyjnymi powiązaniami zaczyna dusić Polskę i zatapiać ją. Tam jest służenie tylko swojej zielonej omercie. Oni mają w dupie nie tylko ideologię jaką się kierują (bo nie mają żadnej), ale nawet platformianych lemingów.

Druga kategoria to partie w których przeważa służba interesowi ogółu. Zamieściłem tam lewicową partię Razem i nacjonalistyczny Ruch Narodowy. To oczywiste że są wielkie różnice w rozumieniu „służby dobru wspólnemu” pomiędzy tymi dwiema partiami. Osobiście nie chciałbym rządów Ruchu Narodowego, co kilka razy już pisałem. Nie chciałbym też rządów partii Razem.

Analogiczna sytuacja występuje u PiS i zaślepieniu części członków tej partii doktrynami upadającego chrześcijaństwa. Komisja majątkowa, dotowanie religii z funduszy publicznych, konserwatyzm który często zaślepia i ogłusza – te zagadnienia wszyscy znamy. To jest właśnie element „służby sobie i swoim kosztem innych” w PiS.

Czy Polska odrobiła lekcję? Wpis będzie aktualizowany. Zapraszam do dyskusji!

„Każdy kto mówi, że nie obchodzi go polityka, jest jak tonący człowiek, który twierdzi, że nie obchodzi go otaczająca go woda..”
~Mahatma Gandhi

„Jeśli nie będziecie używać Waszych oczu do patrzenia, to będziecie ich używać do płaczu”
~Jean Paul Sartre

Jak donosi portal niezalezna.pl (link):

„Szefowa rządu głosował w niedzielę w jednym ze stołecznych lokali wyborczych. Podczas wrzucania kart doszło do niecodziennego incydentu z udziałem premier i jej wnuczka – chłopiec wyrywał babci karty, nie pozwalając wrzucić ich do urny. (…) Kiedy szefowa rządu chciała wrzucić karty wyborcze do urny, chłopiec postanowił przeszkodzić babci i zaczął je jej wyrywać. Wreszcie – nie obyło się bez pomocy ojca dziecka – Ewie Kopacz udało się wrzucić karty.”

Jego dusza wiedziała, że to coś złego, i dała znak? Wszak każdy ezoteryk wie, że dziecko ma lepsze „połączenia” i z podświadomością, i z duszą. Podobna, choć inna sytuacja miała gdy Kaczyński podpisywał owiany złą sławą traktat lizboński. Pióro aż trzy razy się zacięło.

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

88 myśli w temacie “WYBORY 2015: WYNIKI, KOMENTARZE, OPINIE, DYSKUSJA

 1. Jarek jeśli dla ciebie Pis jest lepszy od Korwina to ja już nie mam więcej pytań zobaczymy jak nasz budżet wytrzyma te socjalistyczne rozdawnictwo. Widać Polacy niczego się nie nauczyli i nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło. Zło jest złem. Po miała przez ostatnie 5 lat prezydenta i rząd, tutaj mamy do czynienia nie tylko z prezydentem ale z samodzielnym rządem bez koalicji to jest władza absolutna , typowy rozmodlony kaczystan. Spodziewam się kolejnej emigracji tym razem lemingów a za 4 lata pewnie wygra Po lub Petru to tyle co miałem do powiedzenia, eh miałam tego nie mówić ale powiem niech bóg ma swojej opiece ten nieszczęśliwy kraj.

  1. Roni, poglądy wyborcze, to u nas normalnie sklonowane. to jest właśnie totalitaryzm pełną gębą. teraz to dosłownie – strach się bać. szkoda że u Jarka nie można dawać plusa, bo bym tobie go teraz wcisnął

   Polska skręca w niebezpieczną stronę i nie chodzi o to, że lepsze było totalitarne PO. to właśnie ten sposób rządzenia przez ostatnie lata, wykończył Polską gospodarkę i ludzi, których między nami już nie ma.

  1. Służby rządzą więc POPIS ma być do końca świata . Liczyłem na lepsze wyniki korwina i kukiza tak razem na 30 % ale masz 7 & Petru co razem z Po daje 30% lemingów . Większość Pisu tego nawet 10 lat temu nie było oj czarno to widzę.

   1. @Roni – ja nie popieram Korwina i kapitalizmu, a o jego zabójczej ideologii (anarcho-kapitalizm, libertarianizm) masz setki artykułów u mnie.

    Stanowcze NIE dla partii popierających dziki kapitalizm takich jak: KORWiN, Nowoczesna, PO, PSL, Zlew! 🙂

    1. Więc wolisz socjalizm i to jeszcze ten rozmodlony w komuszej formie gdzie będą ci mówić gdzie masz pracować ile masz zarabiać co masz jeść jak masz się ubierać co masz robić w wolnych chwilach jak masz myśleć to samo co z PO a miałem cię za przebudzonego, oświeconego człowieka. Wiec po co były te felietony szkalujące tak chrześcijaństwo , wiesz co wolę już ten zabójczy jak to określiłeś kapitalizm czy libertarianizm przynajmniej nikt mi się w moje życie nie wpieprza aha i jeszcze coś przynajmniej nie ma się złudzeń że twój los leży w twoich rękach a tak coraz większe uzależnienie od państwa typowa lewica. No jak wrzucasz Korwina Po,nowoczeną psl i zlew do jednego wora ręce opadają. Wmówiono ci że kapitalizm jest taki morderczy i zły chyba ci się pomyliło z korporacjonizmem a ten kapitalizm to był w Polsce od średniowiecza jak nie wcześniej mylisz z dzisiejszym kapitalizmem kopradorskim. W kapitalizmie nie ma miejsca na monopol tak jak teraz w Polsce. Proste aby komuś dać zasiłek 500 na dziecko to trzeba komuś zabrać700 lub 800 taka jest ekonomia. Urzędnicy za darmo nie będą pracować. W kapitalizmie mógłbyś nawet założyć swój bank lokalny na przykład albo internetowy a teraz jak jest możesz czy nie?

    2. Ja też nie zgadzam się w wszystkim z korwinem ale i tak likwidacja pitu i citu jest lepsza jak podwyższenie minimalnej bo podwyższenie minimalnej płacy spowoduje wzrost bezrobocia bo zamiast dać trzem ochroniarzom po 5 zł dam 12 jednemu i jeszcze na tym zarobię takie jest rozumowanie przesiębiorcy. Jak mi państwo będzie kazało zatrudniać tych trzech po 12 to po prostu teraz czy później zbankrutuję niestety. Wszędzie ci to powiedzą a wiem co mówię bo kończyłem technikum ekonomiczne i studia także ekonomiczne

    3. W 1989 r. stworzono w magdalence system niemalże idealny. Nie da się z niego wyjść chyba że zamach stanu lub kontrrewolucja. POPIS do końca świata albo przynajmniej do końca Polaków. Zresztą korwin był przeciwny przymusowym szczepionkom a Pis będzie jak najbardziej za co udowodnił już DUDUŚ. Do tego beton religijny. Zobaczysz że podniecenie opadnie i za rok Polacy obudzą się z fiutem w ręku i znowu płacz lament i zgrzytanie zębami.

 2. Roni 7, to co przedstawiasz to poglądy w oparciu o istniejące, systemowe regułki i prawa ekonomiczne. Ja uważam, że te prawa ekonomiczne należy zmienić i wypracować nowe. Wtedy nie będzie takiego dylematu, że brakuje pieniędzy, że trzeba się kierować zawartością tego co w portfelu. Nie będzie uzależnień ekonomicznych, gdyż pieniądz nie będzie tak uzależniał jak obecnie, będzie on pełnił inną funkcję. Nie będzie celem samym w sobie, ani wymaganym środkiem by np: wybudować szpital tak jak to jest obecnie. Czas skończyć z systemem gdzie wszystko kręci się wokół pieniędzy, a dobro drugiego człowieka jest uzależnione od zawartości portfela.

  1. Praw ekonomicznych, podobnie jak praw przyrody nie można zmieniać, co najwyżej odkrywać ich niuanse. Były już próby zmiany tych praw, ale skończyły się wielkim bum (patrz ZSSR).

 3. Roni7, tu nie chodzi o prawa matematyki, a o te wszystkie bzdurne regułki. Pieniądz to miał być wyłącznie środek redystrybucji dóbr, ale jego forma się zmieniła i stał się dobrem samym w sobie. On naprawdę nie jest potrzebny w takiej formie jak obecnie, cała ta obecna ekonomia też nie jest potrzebna z jej wskaźnikami jak inflacja, deflacja, jakieś wibory i inne bzdury. Tam jest za dużo bałaganu, za dużo zbędnych rzeczy służących tylko elitom. Czy takie coś jak akcje spółek na giełdzie są potrzebne? Nie, bez tego świat się obejdzie. Naprawdę ekonomia wymaga zmiany tak samo jak myślenie o niej.

   1. ,, Roni7 pisze:
    25 Październik 2015 o 22:42

    To co proponujesz bo gadanie że potrzebna jest zmiana to każdy o tym wie praktyka przede wszystkim, jakieś pomysły?”

    Zamknąć gębę i z życzliwością spojrzeć na to, co wybrała ponad połowa Polaków.
    Sączenie jadu i opluwanie wybranej opcji świadczy o niedojrzałości i braku pojęcia demokratycznych wyborów, po których WSZYSCY powinni zaakceptować wybór, ponieważ dokonała go WIĘKSZOŚĆ!

    Na tym polega demokracja [ Polakowi ona też nie odpowiada i chętnie wprowadziłby cokolwiek przeciwnego niż jest – z racji ciągłej, zmurszałej przekory].
    Z pełnym szacunkiem dla ciebie[ to tylko dyskusja i wymiana poglądów], ale jeśli uważasz, że nikt się do ciebie do tej pory nie wpieprzał, a teraz będzie odwrotnie, to co tu w Polsce jeszcze robisz?
    Wyjedź do kraju, w którym, podobnie jak w Polsce, zniszczono stocznie, metalurgię, zahamowano prawie do zera rodzimy przemysł, ogłoszono nierentowność i zamknięto kopalnie, i uznaj, że nikt się do ciebie nie wpieprza .

    Tuż po wyborach – jeszcze nieoficjalnych – ze złośliwością, wredotą, z zaciśniętymi zębami zaczepiamy się z tyłu wozu i z wielką niewiarą w powodzenie czegokolwiek ciągniemy w przeciwną stronę, wrzeszcząc: ,,za pół roku! za rok będzie wielka dupa!, będzie źle, będzie źle!!”

    Czy przy takim wsparciu narodu zachowującego się jak przysłowiowe zamieszane szczury w worku możliwa jest jakakolwiek zmiana na lepsze?
    Przecież my sami tego nie chcemy!
    Ciągle narzekamy, tworzymy bieguny, kłócimy się, przypisując sobie immunitet na najwyższą mądrość, prorokujemy czarne wizje.
    Czy z takich postaw zainicjujemy, przyciągniemy jedność i dobrostan?
    Istnieje takie pojęcie jak ZJEDNOCZONY DUCH NARODU, w którym każdy ponad własne interesy przedkłada interes wspólny i dobro wszystkich.
    W tym DUCHU drzemie potężna siła stwórcza. Czy my, Polacy w ogóle jarzymy, o co chodzi?
    Jakim cudem z podzielonego, zwaśnionego społeczeństwa może wyłonić się jednomyślny i dbający o dobro wszystkich rząd, któremu połowa narodu życzy źle?
    I dlatego nasz kraj potrzebuje silnej, twardej ręki, takiego właśnie małego zamordyzmu, co byśmy nie zadyskutowali się na śmierć i swoim ciągłym narzekaniem nie przeszkadzali.

    Praktyczny pomysł?
    JEŚLI NIE POMAGASZ, TO CHOCIAŻ NIE PRZESZKADZAJ.

    Serdecznie pozdrawiam.
    PS W powyższym wpisie wyraziłam jedynie swoje poglądy, które nie mają w zamiarze nikogo obrażać.

    1. Demokracja to najgorszy z ustrojów jakikolwiek był to dyktatura większości , a z resztą licząc z ogółu społeczeństa czyli około 30,5 mln to Pis zdobyło tyle co zawsze więc to nawet nie jest większość , miej pretensję do tych co nie poszli na nie do mnie a ty Krystyno na kogo głosowałaś. A ty gmo skąd wiesz że jestem zkatolony umiesz czytać ze zrozumieniem bo chyba widać nie. Rozumiem wolicie system gdzie państwo o wszystkim decyduje a nie zwykli ludzie.
     „Z pełnym szacunkiem dla ciebie[ to tylko dyskusja i wymiana poglądów], ale jeśli uważasz, że nikt się do ciebie do tej pory nie wpieprzał, a teraz będzie odwrotnie, to co tu w Polsce jeszcze robisz?
     Wyjedź do kraju, w którym, podobnie jak w Polsce, zniszczono stocznie, metalurgię, zahamowano prawie do zera rodzimy przemysł, ogłoszono nierentowność i zamknięto kopalnie, i uznaj, że nikt się do ciebie nie wpieprza . ” – staram się zmienić ten kraj i ludzi mieszkających w nim,poprzez uświadamianie innych, myśl globalnie działaj lokalnie a ty co robisz Krystyno dla tej ojczyzny ?

 4. @Roni – uważam że stanowczo nadużywasz mojej gościnności i cierpliwości do agitacji prosystemowej. Tak, prosystemowej, jak najbardziej.

  Ideologii takich jak:
  -kapitalizm
  -anarcho-kapitalizm
  -libertarianizm
  -wolny rynek
  Nie popieram i zwalczam je, bo są to ideologie, powiedzmy to wprost – ludobójców, morderców w białych rękawiczkach u szczytów władzy. Ręka wolnego niby rynku owszem, jest niewidzialna („niewidzialna ręka wolnego rynku”) ale tą ręką ktoś zakulisowo steruje.

  Korwin gdyby dorwał się do władzy, byłby jeszcze gorszym prosystemowcem i zamordystą niż tradycyjne partie neoliberalne (PO, Nowoczesna).

  -Mitologia kapitalizmu, oszustwo ideologii „wolnego rynku”:
  https://kefir2010.wordpress.com/2015/03/23/mitologia-kapitalizmu-oszustwo-ideologii-wolnego-rynku/

  -Kapitalizm i wolny rynek stały się toksyczną religią:
  https://kefir2010.wordpress.com/2014/12/06/kapitalizm-i-wolny-rynek-staly-sie-toksyczna-religia/

  -Logika kapitalizmu: „Ratowanie życia, przywrócenie planetarnej równowagi, sprawiedliwość i pokój nie są dochodowe”:
  https://kefir2010.wordpress.com/2015/04/23/logika-kapitalizmu-ratowanie-zycia-przywrocenie-planetarnej-rownowagi-sprawiedliwosc-i-pokoj-nie-sa-dochodowe/

  -Kapitalizm i polityka: systemy stworzone przez psychopatów:
  https://kefir2010.wordpress.com/2014/06/24/kapitalizm-i-polityka-systemy-stworzone-przez-psychopatow/

  1. Nie prowadzę to w takim razie co w zamian jakieś konkrety i to dokładne konkrety co może socjalizm ale ja nie mówiłem nic o niewidzialnej ręce rynku tylko o taki systemie społeczno-gospodarczym w którym państwo nie wpiepsza si w życie obywateli nie przeszkadza biednej babci sprzedawać bez akcyzy lecznicze nalewki czy oleje lub zioła bez certyfikatów czy atestów nie niszczy podarkami i kontrolami małe firmy to w takim razie oświeć mnie zapodaj jakieś konkrety bo jak widzę to na wszystko na nie a co na tak

   1. Polska z dynastii Jagiellonów, wolność gospodarcza, każda nacja i religia stawiane na równi , najmniejsze wpływy watykanu i czarnych, Kraków jako europejska stolica kultury , edukacji czy okultyzmu. Silne przywódctwo króla oraz czytelne prawo i niskie podatki,

   2. Dynastia Jagiellonów to nie średniowiecze ale potęga w Renesansie przede wszystkim. A czym się różnimy do tych ze średniowiecza jak tylko poziomem technologicznym? A co dzisiaj rozumiem mamy oświecone społeczeństwo, he he tak oświecone że mamy 49% Polaków jest wtórnymi analfabetami. Takie są wyniki badań

 5. I tym razem, jak zawsze po każdych wyborach, dialog polityczny w ustach Polaków znowu przypomina przeciąganie liny, dyskusje, spory, udowadnianie, że będzie inaczej, lepiej, gorzej…. a koryto to samo, tylko inne świnie teraz.

  nadeszły rządy totalnej tyranii, niepotrzebującej żadnej koalicji. czy wy to widzicie czy nie? zanim będziecie wychwalać te „potencjalne” zmiany na lepsze, dajcie sobie trochę czasu, bo tylko on potrafi weryfikować człowieka – jego czyny.

  przez rok będzie fajnie, widowiskowo – zgromadzenie nato, światowy dzień młodzieży, europejska stolica kultury, trochę innych wydarzeń „kulturalnych”, w międzyczasie europejska zima totalnie wqurwi afrykańskie tsunami, będzie trochę nowych ustaw, może zmiana konstytucji, nowe prawa dla policji, …

  ech…

  1. I większy zamordyzm bo komuniści będą chcieli dobrze dla Polaków a to wiadomo jak się skończy przymusową obecnością na rocznicy 10.04.2010 500 złoty pensja 12 min tylko skąd na to pieniądze wezmą s już nie wspomnę o dotowaniu kościoła i Religi teraz będzie tego o wiele więcej i religia obowiązkowa na maturze a o marichuanie leczniczej możecie zapomnieć

    1. Kefir, nie pamiętam dokładnie daty tego nagrania,ale było coś takiego, że Mastalerek- rzecznik PiS-u powiedział iż partia nie podważy drogi Kopacz w sprawie uchodźców, czyli mówiąc krótko.. sprawa islamska jest… przesądzona niezależnie od zmiany na stołkach PO-PiS-u?

     http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-mastalerek-trzeba-respektowac-zobowiazania-rzadu-kopacz-ws-u,nId,1906561

     Jeśli to prawda, to znaczy, że… PiS zdobył sprytnie jakąś część głosów sprawą islamską, jakaś szansa jest, że będą bardziej oporni ale jaka?

   1. Gdzie się nie obrócisz i tak dupa z tyłu ale to jest jedyny plus czyli rozwalenie lewactwa oraz stop inwazji arabskiej w Polsce. Niech pis także zrobi porządki z agenturą niemiecką.

 6. Ja uważam, że na chwilę obecną jedynym dobrym kandydatem jest Kukiz ’15, szczególnie że stworzył swój Ruch w niecały rok, a to świadczy o jego wielkiej determinacji w dążeniu do celu, a po drugie ma jeszcze jedną wielką broń, a mianowicie jest piosenkarzem i jego piosenki naprawdę są napełnione pozytywną energią, gdy pokazywali jak śpiewał w swoim komitecie to dało się to odczuć. Korwin natomiast chciałby zostać dyktatorem (mieć władzę absolutną) i wprowadzić kapitalizm, który jeśli jest dobrze przeprowadzony może się przysłużyć Polsce i Polakom (prywatyzacja wewnętrzna, czyli firmy przejmują obywatele, a nie korporacje zagraniczne). Jeśli chodzi o najlepszą ekonomię na chwilę obecną to polecam przeczytać ten artykuł: http://bankprawdy.hvs.pl/wszyscy-jestesmy-lub-bedziemy-bankrutami/

 7. Trafił mi się taki artykuł z w miarę zaufanej strony, która nie jest po czyjejkolwiek stronie, jest obiektywna:http://www.fakt.pl/polityka/tak-komitet-wyborczy-kukiza-i-slomki-kupuje-podpisy-wyborcow,artykuly,533166.html
  Teraz już wiadomo, jak załatwił Kukiz sobie poparcie w wyborach na prezydenta.
  Nie wiem już sam na kogo głosować, bo nie ma żadnego kandydata w 100% pewnego i troszczącego się o dobro Polski bo zawsze w ukryciu są tajne interesy i zmiana obietnic wyborczych po wyborach. Każdy kandydat ma swoje postulaty i program (z każdego można wyjąć coś dobrego) ale realizacja tego stoi pod znakiem zapytania.
  Znam dwóch w miarę pozytywnych, obiektywnych oraz prawdomównych ludzi, którzy chcieliby wystartować do wyborów, głównie prezydenckich, ale nie mają co liczyć na zwycięstwo w świecie polityki:
  1.http://pajak.org.nz/pajak_do_sejmu_2014.htm
  2.http://prezydentpolski.hvs.pl/nie-interesuje-mnie-pojecie-wladzy/
  https://wojciechdydymski.wordpress.com/2013/04/29/prezydent-wojownik-oredownikiem-polski-wolnej-i-suwerennej/

 8. Sorki za błąd bo Fakt napewno nie jest ani obiektywny, ani zaufany.
  Zamieściłem 2 komentarze pod tym artykułem: http://www.fakt.pl/forum/18-letni-tomek-gaicki-ze-strzegowa-zmarl-po-szczep,2,1224332,0,czytaj-najnowsze.html?cid=156551
  A napisałem 3, więc 3 nie przeszedł cenzury, a była w nim zawarty mój komentarz i link ze stroną, na której jest rozmowa syna z ojcem jeszcze przed szczepieniem, a oto link do tej strony: http://www.stopnop.pl/szczepionki/nop/124-tomekgaicki
  To oznacza, że fakt jest lewacką stroną, na której panuje cenzura (musiałem czekać 1 dzień, aby zamieścili mój komentarz na stronie).
  Oni wszyscy boją się prawdy i próbują ośmieszyć, oczernić każdego kto nie podziela ich poglądów.

 9. Pożyjemy zobaczymy. Nie chwal dnia z rana, a teściowej za życia. Ten kraj jaki jest każdy widzi. Z próżnego i Salomon nie naleje. Chyba, że weźmie korepetycje od Maszki.

 10. Od czego zacząć zmiany…? Od siebie. Polska jest spenetrowana wzdłuż i w szerz przez obcy kapitał, korporacje, służby… Sporo młodych zdolnych mimo, iż rozumie rzeczywistość polską poszła na lep pieniądza – pracy w wielkich korporacjach. Czy życie jednego pokolenia wystarczy, aby coś zmienić, wątpię, ale póki co KONKRETEM, na którym stoimy i o który musimy walczyć to ZIEMIA. Chroń polskiego chłopa przed wyprzedażą jego ojcowizny. Jak…? Jeżeli masz możliwość, to kupuj u „babiny” na lokalnym ryneczku marchewkę i jajka, a nie w supermarkecie. Myj zęby solą, a nie pastą z fluorem, demaskuj na sesjach wiejskich gmin kupczenie ziemią przez wójtów i skorumpowanych radnych, jeżeli jesteś szczęściarzem i sam masz kawałeczek swojej ziemi pokazuj sąsiadom ze wsi, że środki chwasto i owadobójcze powodują więcej szkody ziemi i zdrowiu, niż pokrzywa pod płotem. W rozmowie nie bój się poddać w wątpliwość budowę na gminnej działce tzw. „pożytku publicznego” w postaci ubojni i innych „dóbr powszechnej użyteczności”. Jeżeli nie obronimy polskiej ZIEMI, nie uchronimy nas samych. Ludzie na wsi szczególnie są ogłupiani przez lokalne „autorytety”- miejscowe cwaniaki u władzy. Zmiany trzeba zacząć od korzeni, jeżeli nowa władza tego nie rozumie i nie będziemy jej na to zwracać uwagi, to nic się nie zmieni .

 11. Mleko już rozlane. Tylko czekać, jak nowi obejmą władzę. Ważne jest, jak tę władzę wykorzystają. Do dziś małe sklepy płacą wielkie podatki. Duże sklepy małe, albo idą w straty i nic nie płacą. Filantropi w czystej postaci. Jeden już dostał order za zasługi dla tego kraju. Za jakie? Nie wiem. Gdyby to była produkcja, innowacja, łatwiej bym to zaakceptował. A tu? Żadnej innowacji. Sprzedawać potrafimy sami. Każdy taki sklep zagraniczny, to ileś tam miejsc pracy mniej. Powinny być. Ale nie powinny opanować polskiego rynku. Powinny być zachowane rozsądne proporcje. Płace są tam ponoć niskie. Wymagania wysokie, roboty huk, istna harówa, a potem zostaje młody inwalida na utrzymaniu społeczeństwa. Prywaciarze też nie są święci. Małe rodzinne sklepy w ogóle bym zwolnił od podatków. Czy ci wybrańcy narodu będą dalej tolerować oddanie całego polskiego handlu w obce ręce? Czy będą? Pożyjemy zobaczymy.

 12. Ja to najbardziej przy tej zmianie opcji politycznej się boję, że emerytury będą wypłacać na podstawie zaświadczenia proboszcza o lojalności i uczestnictwie w „świętych” obrzędach – w tym obowiązkowo z pierwszopiątkowej spowiedzi (z rozgrzeszeniem !) a o rewaloryzacji będzie decydował wiadomo jaki ojciec (z Torunia).
  O! Ja biedna! 🙂
  A tak nawiasem mówiąc – dziwię się temu hura optymizmowi niektórych, którzy myślą, że ci, którzy nastąpią – zmienią cokolwiek.
  Amen ( to tak na wszelki wypadek) 😀

  1. @Dakini – a ja już tego się nie boję. Ten straszak na mnie nie działa. Za PiSuaru (ledwie 1,5 roku rządów) miałem o wiele więcej wolności obywatelskich, mniej inwigilacji, mniej cenzury, itp itd. Nie było wtedy ustawy 1066, nie było tylu podsłuchów telefonicznych (obecnie 1,5 lub 2 miliony Polaków), służby miały dużo mniejsze uprawnienia. Lepper i Petelicki żyli. Dziś rządzą niby unijni, tęczowi liberałowie, ale LUDZIE SIĘ BOJĄ wypowiadać swoje poglądy.
   Nie pamiętam by ktokolwiek mnie zmuszał chodzić do kościoła. Za to widziałem w tym, 2015 roku Ewę Kopacz i Kamińskiego klęczących z błagalną czcią przez papieżakiem Franciszkiem. Ciekawe po co? Jakoś wsparcie watykańskiego demiurga nie za bardzo im pomogło 😀 xD

  2. Nie przesadzaj dakini. Może i masz rację, ale naród już nie ten co żył 1 000 lat temu. Ksiądz już nic w sprawach emerytur nie ma do powiedzenia. Na razie. Lęk przed islamem powinien na KRK podziałać trzeźwiąco. Nie chcę być prorokiem w tym kraju /nie piszę własnym, bo ma innych właścicieli/. Wszystko może się zdarzyć. Gdyby islam nie kazał modlić się pięć razy dziennie, gdyby nie ramadan, gdyby nie inne nakazy i zakazy, to miałby duże szanse na przyjęcie się w tym kraju. Nikogo do przejścia na wiarę Proroka nie namawiam. To nie dla Polaków. Zwłaszcza dla dzisiejszej złotej polskiej młodzieży. Nie wiem, czy byliby zdolni ginąć za wiarę w Allaha jak robią to muzułmanie pochodzenia bliskowschodniego. My Polacy potrafimy ginąć za swoją, a zwłaszcza nie swoją sprawę. Tylko nie umiemy dla niej żyć.

  3. GMO, tak czytam i chyba masz jakiś problem z homoseksualistami? Skąd tyle jadu u Ciebie wobec nich?
   Islam to zagrożenie, ale „sodoma i gomora” europejska? To brzmi jak Terlikowski i spiski homolobby i kto wie co jeszcze.

 13. Artykul ze wszech miar sensowny. pamietajcie ludzie jednak, ze wybieramy aktorow a nie wladcow. przypominam jak wyglada prawdziwa hierarchia wladzy:
  szczyt piramidy (odloczony od reszty) to lichwokraci – emisja pieniadza jest w prywatnych rekach (od privare czyli rabowac) i jest najwyzsza wladza na tej planecie.
  ponizej media bedace w lapach lichwokratow, ktorymi skutecznie steruja bydelkowatymi
  i dopiero Wasi aktorzy, ktorzy musza sobie wyskamlac w mediach dobre niusy o ile tancza jak chca emitenci pieniadza
  i dopiero my czyli z greki idios (od tego slowa pochodzi idiota).
  PS. zainteresujcie sie dyrektywa 11110 Kenendyego. facet wyemitowal „panstwowe” dolary podparte srebrem i zaraz zostal publicznie rozstrzelany aby przypomniec innym prezydencikom zeby nie mieszali sie do wyzszej polityki. amerykanie od 1913 roku placa PRYWATNYM pieniadzem. zrealizowaliscie to w ogole? pisanie wiec o budrzetach itp. ma maly sens. wiem – umysl to wypiera bo trzeba stanac przed lustrem i powiedzie samemu do siebe: wszystko co mowilem dotychczas to w duzej mieze brednie.
  zawsze mam wtedy przed oczami Ptolomeusza. przez setki lat „astronomowie” obliczali coraz to nowe koleczka w koleczkach i to „dzialalo” ale w ramach ich blednych, geocentrycznych przekonan. my mamy dzis takich samych profesorow ekonomi. ich wyliczenia sa „sluszne” ale w ramach chorego nowotworowego systemu finansowego.

  1. zgodze sie, na poziomie ezoterycznym masz racje ale tu sie jakies typy pojawiaja, ktorym trzeba lopatologicznie na poziomie fizycznym. pisalem juz o tym. pieniadz musi byc oparty o prawa przyrody. musi byc tylko uniwersalnym ekwiwalentem. musi „gnic”. a ze to dziala udowodnil tzw. eksperyment z Woergl:
   http://glosulicy.pl/czytelniaa/lektury/pieniadz-oprocentowany-ujemnie-geneza-i-konsekwencje-jacek-andrzej-rossakiewicz/
   my mamy pieniadz, ktory pomnaza sie nowotworowo od wojny do wojny:
   https://www.google.pl/search?q=procent+sk%C5%82adany&biw=1366&bih=650&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMI9t-LnvjfyAIVi2tyCh0o8gnU
   mozg normalnych ludzi mysli liniowo i nie rozumieja takich „anomalii” jak aspekty wykladnicze. AM Rotszyld nazwal ten nowotworowy trik 8 cudem swiata. dla wiekszosci ludzi samochod jadacy 100 kmh ma dwukrotnie wiksza Energie kinetyczna niz ten co daje 50 kmh a faktycznie jest to Faktor 4. 10 mniej ratuje zycie. tak. ja akurat jestem z lotnictwa wiec umiem to sobie jako „scislak” wyobrazic (u nas wszystko nieliniowe w branzy, nawet hipergamia silniejsza niz w biedronce .-).
   niby neutralne ZLO-TO tez jest do dupy. ja stoje z kawalkiem zlota a Tobie zaczynaja sie przeterminowywac jablka, ziemniaki, model samochodu wiec to ja rozdaje karty. tylko ujemnie oprocentowany pieniadz emitowany w ramach spolecznego kredytu (nie mylic z panstwem) oddaje procesy biologiczne. nawet niektore malzonki po jakim czasie wymagaja remontu .-)

   1. oczwiscie masz racje. zreszta jako facet postrzegany jako mat-fiz-chem-inz-tech nie goscilbym na Twoim portalu gdybym opieral sie tylko o szkielko i oko. ale niektorym trzeba lopata i dopiero potem wyzsze lewele sie lapie .-)
    PZDR

 14. Masz 1000% racji,skończyliśmy jedną małą wojenkę,wybory,gdzie wynik był już w zasadzie znany przed wyborami,Ale teraz musimy zaczynać i to jak najszybciej nową wojnę i to dużo trudniejszą do wygrania,bo wojnę z naszym największym wewnętrznym ciemiężycielem i ogłupiaczem,KOŚCIOŁEM.Dobrze,że cała ,choć okrutna prawda o Watykańskiej czarnej zarazie ujrzy jeszcze w tym roku światło dzienne i to może być dla nas pomocą do powrotu do normalności.Przepowiednie są zawsze dla nas nie tylko wiadomością ale ostrzeżeniem,że to może się wydarzyć,ale nie musi,bo do zależy już tylko od nas samych.Podstawowy kierunek to rozwój swojej duchowej świadomości /duszy/ a co za tym idzie ,to rozwój globalnej świadomości.Czy tak się stanie,ja wiem ,że tak ,ponieważ nie mamy już żadnej innej opcji w zapasie ,to jest dla tej cywilizacji OSTATECZNOŚĆ.Powstańmy z kolan,zacznijmy czynić dobro i wysyłajmy energie miłości wszem i wobec.Wiem,że zabrzmiało to może zbyt patetycznie,ale nie mamy innej opcji aby przetrwać .Przecięż to nam istotom,podobno godnym tego,dano tą piękną planetę we władanie,więc nie zepsujmy tego.Pzdr Anna

  1. Do rozsądna Anna. Po pierwsze nie widzę wroga w KRK. Tam też są Polacy. Inaczej zaprogramowani, ale to nasi rodacy. Sam mam kolegę z ławy szkolnej, który został księdzem KRK. Nie wojujmy zatem z walącą się budowlą. Biada temu kogo jej upadek przygniecie, biada temu kto na ów KRK upadnie. Uświadamiajmy ludzi. I pamiętajmy, że przyroda nie znosi próżni. Po KRK trzeba sferę ludzkich umysłów dobrze zagospodarować. Bo inaczej zrobi to za nas ktoś inny.

   Walka jedynie wzmocni KRK. Ja przy jego powstaniu. A zatem nie walka. Tylko co? Mamy być bez nienawiści do KRK. Dziś są to obiekty sakralne i kapłani. Czy wzorem bolszewików mamy zburzyć owe obiekty? Czy jak za Rewolucji Francuskiej, W ZSRR, czy bolszewickiej Hiszpanii lat 30 tych mamy również mordować kler? Nie tędy droga. Kler zostawmy w spokoju. Te gmachy też. Niech stoją dotąd, aż się zawalą. I pozostaną ruiny. Niech służą potomnym ku nauce. Tak się kończy kult obcych bogów. Kler bez naszego indywidualnego wsparcia będzie musiał żyć w jezusowym ubóstwie. Bez przemocy musimy robić swoje. Tylko co i jak? Pomysły?

   1. Ja nie twierdzę,by burzyć i niszczyć KRK,ja tylko nie chcę by nowy rząd był na pasku KRK .Powinno się raz na zawsze oddzielić władzę świecką od kościelnej.Takie jest moje zdanie.Obawiam się ,że z Kaczyńskim będzie to trudne Pzdr. Anna

   2. Problem z KRK jest taki, że nie jest to zwykła religia, jka np rozmaite protestanckie grupy z usa. To jest ponadnarodowa organizacja która ma swoją politykę, placówki na całym świecie, rozmaite interesy, umowy z setkami państw (konkordat). Kościół jest wręcz doskonałą piąta kolumną którą mogły by się posłużyć rozmaite grupy wpływu do wywierania nacisku na państwo polskie. Tak było w przypadku komunizmu gdy kościół był wrogiem ustroju. Wtedy było to działanie z pomocne dla narodu polskiego, jednak był to sojusz po prostu. Kościół zwalczany przez komunistów potrzebował pomocy od ciemiężonego narodu a naród potrzebował siły przewodniej. Ale po upadku komunizmu, kościół zintegrował się z systemem i kler już nie pisnął nawet o bandyckiej prywatyzacji, rozkradaniu polski itd.

    Dodatkowo kościół w pewnym sensie oszukuje. Watykan to państwo, takie jak usa czy rosja. Ale jeden prezydent przed prezydentem drugim nie klęka ani go nie całuje w rękę. A można sobie poszukać zdjęć polskich polityków składających hołd papieżowi. Część z wyrachowania bo tego wyborcy oczekują, część święcie wierzy że ma przed sobą namiestnika Chrystusa n ziemi. W ten sposób równorzędnych relacji budować nie można. Co papież powie to święte. A czemu coś właśni mówi, kto mu te słowa szepcze do ucha? Nie dowiemy się. Jako przykład choćby podam nawoływania papieża Franciszka do przyjmowania uchodźców do europy w imię chrześcijańskiej miłości bliźniego.

  2. ale?? wszyscy tu pisza i pisie. lecz? nikt tak nie kocha kosciola kat – jak lewica. DOSŁOWNIE NIKT.to dzieki lewicy kosciol wygrywa. i bedzie wygrywał. bo lewica to durnie. bo gdyby dbali o byt pracownika – to mieliby poparcie. i obalili by kosciol . a oni robia? strasza manifami. genderami. strach budza w spol. poglady srodow i palikotow. rozenkow. i.. ludzie gdzie wtedy leca?? no do kosciola wlasnie.do „pasterzy”.. ja wiedzialem ze lewica przegra. po tym ze liderem oficjalnym byla nowacka. a takie pojecia choc stare jak np. „baron z sld”. to jak to tak. to jest lewica i baron?? poza tym wielu teskni za prl -lem. za ludzkimi warunkami. a nie za gejami. za ludzmi warunkami pracy i stabilnoscia. a nie za genderami. za 4 lata lewicy tez nic nie pomoze. jak tego nie zrozumie. jedno kazanie w kosciele ksiedza o genderze i.. po lewicy. pojda do wyborow np. wystraszeni rodzice- by przeciw zaglosowac.lewica nie rozumie ze polska to polska. a nie usa czy np. szwecja. im bardziej beda wystawiac senyszynow,rozenkow i srodow – tym wieksze beda kleski.

 15. Może będziesz miał rację.Jeżeli już jest jak jest i PIS ma rządzić,choć ja na nich nie głosowałam /kukiz/.,to życzę im mimo wszystko by im się udało.Byleby tylk nie szli na pasku czarnych sukienkowych,Bo te poświęcania wszystkich i wszystkiego,począwszy od szkolnych piórników itd są porażające.

  1. ,, Jeżeli już jest jak jest i PIS ma rządzić,choć ja na nich nie głosowałam /kukiz/.,to życzę im mimo wszystko by im się udało”

   ,, Mysle ze pis odrobil lekcje zycze im kokizowi najlepszego”

   Powyższe wypowiedzi na temat wyborów to głosy ludzi, po prostu życzliwych ludzi.
   Tacy jak Ania i Gmosiu nie zaczepią się z tyłu wozu i nie będą ciągnąć w przeciwną stronę. Już tym, że nie będą przeszkadzać, bardzo wiele pomogą.
   Ciekawe ilu ludzi, chodzących po polskich ulicach, akceptuje, a jeśli nie akceptuje, to przynajmniej szanuje wybór WIĘKSZOŚCI?
   Ta właśnie liczba jest miernikiem powodzenia zmian na lepsze.
   Nie tylko fizyczne ale i też duchowe wspieranie przyciąga i pomnaża dobro.
   Masz 100% rację, Aniu, pisząc:

   ,, Powstańmy z kolan,zacznijmy czynić dobro i wysyłajmy energie miłości wszem i wobec.”

   Serdecznie pozdrawiam.

 16. precz z kapitalizmem. to najbardziej bandycki ustroj. przedluzenie ustrojow -niewolniczego i feudalnego. takie ustroje powoduja zawsze to samo. najpierw pojawia sie garstka bogaczy. ktora wszysko obsiada przywilejami i wszystko zabiera. potem ta klasa nie chce placic podatkow. i wyzyskuje. przerzuca koszty na ubogich. w koncu po dluzszym okresie ci nie wytrzymuja i panstwo szlag trafia. dowody?? starozytny rzym i sparta. chiny w ciegu wielu okresow. hanza . polska szlachecka. dowodow jest cala masa. mikke powiedzial wczoraj sam ze z wyjatkiem naiwnej mlodziezy nie pracujacej… nikogo nie moze on przekonac. no bo wiadomo ze wystarczy potyrac u prywaciarza by wyjsc z korwinizmu. za socjalizmu dzieci sie rodzily i szkoly rozwijaly. a dzis nie. i bylo wiecej polski w polsce. to sa fakty nie podwazalne. ja nie jestem socjalista ale interesuja mnie FAKTY I DOWODY. wiec roni przestan juz nam tu bredzic te brednie rodem z takich ludzi jak petru i lewiatany i rodem z ipn-u. licza sie FAKTY I DOWODY. A jak chcesz libertarianizmu to polecam jaworowicz. tam jest libertarianizm w PRAKTYCE. kiedy np. sasiad sasiadowi droge zablokowal. bo jego. czytalem ten libertarianizm. to brednie nie z tej ziemi.

  1. @Kempes – dojebałeś dobrze:
   „mikke powiedzial wczoraj sam ze z wyjatkiem naiwnej mlodziezy nie pracujacej… nikogo nie moze on przekonac. no bo wiadomo ze wystarczy potyrac u prywaciarza by wyjsc z korwinizmu.”

   Ale serio Korwin powiedział to tymi słowami? Masz link do jego wypowiedzi?

   1. linku nie mam ale wczoraj slyszalem to w wywiadzie. korwin narzekal ze nikogo nie przekonuja. tylko mlodziez ktora jeszcze nie weszla na rynek pracy. . sam przyznal ze nikogo nie przekonuja. a po lewej stronie korwina stala – teraz juz nieco starsza taka dziunia. zawsze ja widac bylo czesto w programie – mlodziez kontra. moze ten wywiad korwina pojawi sie na you tube.

   2. skoro o cytatach mowa, to mnie przeraziły słowa Kukiza który powiedział: „GWARANTUJĘ WAM, ŻE ZA 2 LATA SYSTEM SIĘ ZAŁAMIE”.

    hmm… lubię takie mikro przesłania, Pablo wie coś, co wie niewielu 😉

    1. Sory, dokładne słowa Kukiza – „NAJPÓŹNIEJ W CIĄGU 2 LAT TEN SYSTEM PĘKNIE”
     Korwin mówi dokładnie to samo, tylko ubrane jest to w inne słowa

     no i co Wy na to? qrwa, nikt barra barra nie wierzył, że 2016 jest jebanym przełomem w naszej historii. 2017, to przewrót i nikt tego nie zatrzyma. anty papież w przyszłym roku namaszcza baranki a w między czasie uruchomiona zostanie notowska szpica

    2. dobrze gmo, niech będzie że masz rację. osobiście byłbym daleki aby robić sobie takie wycieczki personalne, bo ty qrwa żadną wyrocznią nie jesteś. jak wspomniałem ostatnio, udzielasz się każdym temacie a przecież omnibusem nie jesteś, więc siejesz qrwa dezinformację. rozumiesz jakim ty sam jesteś dla ludzi zagrożeniem? niejeden jeszcze ci qrwa uwierzy w to durne bajki i są już dwa lemingi, itd. tacy jak ty, ogłupiają ludzi, więc lepiej być „paranoikiem” w twych ustach, co ne oznacza że to ja się mylę, tylko ty, bo jesteś rozmydlony i bezosobowy psychicznie. jesteś kłębkiem całego internetu, powielasz tyle głupot, że nie ma sensu nakierowywać ciebie na właściwe tory. gmo twoje synapsy naprawdę zabiły.

     ale wiesz gmo? nie jesteś dla mnie merytoryczny w żadnym temacie. twoja osoba, to całkiem inna płaszczyzna rozumowania przeciętnego człowieka, który np. w księżycu nie widzi yahwe, itd itp etc. qrwa jaki z ciebie wylewa się jad, współczuję

     no i „bez obrazy oczywiście”

     żal mi twej czaszki, mam nadzieję, że wkrótce przejrzysz na swe otwarte oczy i zamknięty umysł

    3. gmo, niech śmoc będzie z Tobą bracie. Widzimy różne rzeczy w tym samym czasie. Racją będzie abyśmy szanowali swoje myśli nie udowadniali sobie, że ktoś jest „pierdolnięty” 😉 Masz swoje i tak właśnie ma być. To samo ze mną. I oby tak właśnie zostało, abyśmy nie byli przysłowiowymi robotami z jedną myślą i ideą, ubiorem, tematem, …
     trzymaj się gmo!

   3. To już problem kuców a nie nasz , widzę także „bul dupy” u wyznawców neoliberalnej religii czyli korwinizmu Rozczarowanie i porażka a miało być tak pięknie. he he.

  2. Korwin głosi neoliberalizm a to skrajna odmiana kapitalizmu która jest tak samo zabójcza jak korporacjonizm czy socjalizm ale z kilkoma pomysłami się z nim zgadzam. Po prostu jestem za wolnością jakąkolwiek a nie bezpieczeństwem bo bezpieczeństwo to słowo klucz/wytrych w ustach nadzorców, tam gdzie bezpieczeństwo tam ograniczanie praw i swobód obywatelskich no i inwigilacja typowy orwell. Polacy będą bezpieczni jak będą mieli własność, odłożony jakiś kapitał.

 17. @Sanctus Diavol:
  „ale jak zamiast pracy i naprawy finansów będą powstawać kościoły itp zaoczne inkubatory władzy katolskiego Pisu to lepiej niech będzie koniec świata w 2016”

  -To jest zadanie domowe dla PiSu do odrobienia. Albo się zreformują i odetną od takich jak Rydzyk, albo zostaną zmieceni za 4 lata bez litości. Tylko kłopot w tym, że wszystko zaczyna przyspieszać i mamy coraz mniej czasu na naukę. 😉

 18. To nie spodoba się wielu czytelnikom, ale cóż. Po cichu liczyłem na te nieco ponad 5% krytykowanej u mnie partii Korwin. Po co? By „ból dupy” i upadek dotychczas rządzących był dobitniejszy. Nic tak nie jednoczy, jak wspólny wróg.

 19. Jarku idea którą głosi Astromaria jest nie tylko piękna ,ale jest to nasza ostatnia deska ratunku,tylko globalne przebudzenie boskiej świadomości która jest w nas może nas uratować od potężnego upadku lub co gorsze od zagłady.Sam kiedyś pisałeś,że przeżyłeś duchową przemianę.Tak właśnie budzi się nasza boska świadomość.Widziałam nas Rasę centralną w przyszłości i mogę wszystkim powiedzieć,że teraz warto się postarać i popracować na swoim rozwojem duchowym.O końcowym efekcie wielu nawet nie śniło.

  1. wiesz pójście na wybory i zakreślenie dwóch krzyżyków nic nie kosztuje i ne jest to jakiś ciężar oczywiście ktoś nie może bo leży chory w szpitalu albo ma wyjazd /delegację więc wpadłem na pomysł a może tak zamiast tej idiotycznej ciszy wyborczej zrobić dwa dni głosowania w sobotę i niedzielę wtedy kto nie może w niedzielę to poszedłby w sobotę albo głosowanie przez internet. Ale zgadzam się z tym demotem. Ale jest jeden plus wygranej PIS ten „bul dupy” lewaków,michników,lisów, żakowskich i tym podobnym ścierwojadom, ale największa wisienka na torcie to bul dupy samych niemców i anieli. Panika w europie bo Pis wygrał jeszcze nie zaczął rządzić a już kłody pod nogi wiem wczoraj się może trochę uniosłem ale zdania nie zmienię ale i tak już wolę te rozmodlone Pis niż tych volskdojczów z PO, to miód na moje oczy widzieć ten strach u lemingów i beneficjentów systemu niech widzą jak to jest życie w strahcu i lęku o swoje jutro, teraz niech oni się trochę poczują niepewnie.

  2. lepiej aby korwin i kukiz będą w sejmie z dobrymi wynikami bo trochę przystopują zapędy Pisu,przypominam że kukiz też jest za obniżką podatków jeśli nie za likwidacją Pit i Cit.

  3. nie moge sie z tym demotywatorem zgodzic. a dlaczego ?/ wyjasnie to na przykladze. mamy np. sprzedawce. w koszyczkach ma rozne owoce. i tak w 1 sa zgniłe jabłka. w 2 robaczywe gruszki. w 3 obite i splesniałe sliwki ,a w 4 np. pomarancze ze szkodliwymi chemikaliami (np. gmo – lub cos w tym stylu). to przepraszam. ale.. dlaczego ja mam niby kupowac takie owoce?? JA CHCE DOBRYCH OWOCÓW. a nie tez zgniłe ,zatrute i uszkodzone. poza tym pis. nie lubie ich. nie popieram np. wojny z rosja,ani polityki usa. bo przez te wojny hameryki mamy uchodzcow np. a rosjanin zaden mi nic nie zrobil. poza tym kosciola tez nie lubie. i jego agitacji. poza tym.. ten demotywator klamie. jest dokladnie na odwrot. to ojczyzna ojszczała tych ludzi – moze jak prosili o prace ,szkolenie,czasowy zasilek. ojczyzna stworzyła im gehenne? czytalem statystyki samobojstw. drodzy panstwo. srednio -5 lub 6 tys osob rocznie. przyznacie panstwo ze w porownaniu z tym to liczba 9 w kopalni wujek robi male wrazenie . choc kazde zycie jest cenne. takie zycie. to jak 2 dwa sklepy. 1 w 1 sklepie jestes obsluzony. i zalozmy ze mimo TYLKO NIECO. wyzszych cen cie STAC. obsluga jest mila. pojdziesz tam prawda? a w 2 sklepie jest byle jak ceny sa niewiele tansze ale sprzedawczyni dlubie w nosie i takimi rekami wydaje ci towar. to gdzie pojdziesz. ? politycy sobie sami na to zapracowali. olewajac tych ludzi. to samo dotyczy pracodawcow i urzedow pracy. bezrobotni wola siedziec w domu. teraz. bo tak ich urzedy traktowaly. i firmy. teraz maja odwet. poza tym po- np. czy bezrobotnych np. partia czy biedakow? to firmiarze na nia glosowali. bo un ma firme a ty- NIE. NO TO CZEGO TERAZ??MAJA ZA SWOJE. a teraz mieli po przez 8 lat . to ich IDOLE? KAZDY KTO NIE BYL- ZA PO -TO BYŁ OSZOŁOM. I TERAZ PŁACZA?? JA TYCH LUDZI ROZUMIEM.

   1. ps. pytam czy po to np. partia bezrobotnych i biedakow. bo szybko pisalem ten tekst. poza tym o idolach z po uczyły tak media. albo po alo jestes tuman. i teraz peło takie lanie dostało?/ i to mimo wyprzaedazy wszystkiego za bezcen obcym??

  4. Odbieranie praw i przywilejów byłoby karaniem, więc wymuszaniem.
   Na to ,,idący” na stołki nigdy nie przystaną, ponieważ po pierwsze nie mają monopolu na władzę, którą takimi wymuszeniami umacniali by, a po drugie im mniejsza frekwencja tym bardziej jest to na rękę. Kolesie, urzędnicy i ich rodziny, działacze partyjni stanowią wówczas większy procent w grupie idącej na wybory. Ci bezpośrednio związani z partią są pewnym elektoratem.
   Wkurza mnie przedstawianie wyników wyborów, po których z biorących udział w głosowaniu robi się 100%.
   Np. na PIS zagłosowało 40% wyborców, a na PO zagłosowało 20% wyborców. To bzdura, ponieważ zważywszy, że połowa uprawnionych wyborców nie głosowała powinno być:
   na PIS zagłosowało 20% wyborców, a na PO 10% wyborców.
   Podając dwukrotnie wyższe wyniki, czyni się społeczeństwo w 100% głosujące, a tak nie jest.

   Pozdrawiam.

 20. alez ja tego nie neguje co ty piszesz. słowianie tacy byli. i co jahwizmu masz racje. tylko ze.. mozna tak zyc i.. BEZ SWIATOWIDA. bo gdyby swiatowid byl skuteczny to niemcy nie wycieli by słowian. berlin np. moze nigdy by nie powstał.(lezy na dawnych słowianskich ziemiach.) a w polsce krzyzacy dostaliby lanie. polecam kronike krzyzacka – piotra z dusburga. jeden wielki mord i rzez. zakonny. i nie napisali tego polacy. by zaraz niemcy wrzeszczeli ze np. polacy czy słowianie kłamia. to krzyzacka kronika. dedykowana 1 z wielkich mistrzów. i widzisz. oto mi chodzi. swiatowid i perun milczeli. jak niemcy i krzyzacy rzneli wyznawcow. to po co mi tacy bogowie.?/ oto mi chodzi. byli NIESKUTECZNI po prostu.

  1. Jak miał drewniany, czy kamienny bóg Swantewid obronić Słowian? Czy myślisz, że te drewniane, kamienne i metalowe figury KRK dziś obronią ciebie? Jak na razie Polacy są gnębieni, rabowani, oszukiwani, wyzyskiwani. I żaden świątek, i żaden klecha nie protestuje. Od kleryka do kardynała wszyscy nabrali mszalnego wina w usta i milczą. Patrzą kamienie, drewno, metale, obrazy i żywy kler KRK i wszystko to milczy. KRK jest z samego założenia powszechny. Więc interesy Polaków wcale nie są dla KRK najważniejsze. Polacy dostaną rekompensatę. Kiedy? Przy końcu świata. Dzień po. Rekompensatą będzie wieczne tyranie w Edenie.

 21. Uważam również, że kandydaci do sejmu, senatu lub na prezydenta, którzy mają swoje strony internetowe, w tym przypadku Kukiz i Korwin są lepszymi kandydatami, ze względu na możliwość kontaktu i wyrażenia swojej opinii na temat np. wypowiedzi polityka, jego planu, polityki którą prowadzi oraz podzielenia się własnymi pomysłami z nimi.

 22. nie rozumiesz. ja NIE BRONIE CHRZESCIJANSTWA. WSZYSTKO JEDNO JAKIEGO. ta tylko pytam. – GDZIE BYŁ SWIATOWID I GDZIE BYŁ PERUN – jak niemcy i krzyzacy mordowali ICH WYZNAWCOW?? i dlaczego ICH NIE BRONILI.?/ i wniosek? TO CO MI Z TAKICH BOGOW. ??NIESKUTECZNYCH. i tyle. a chrzescijanstwo takie czy inne. TO DLA MNIE JEST ZYDOWSKIE. I TYLE. wole ZDROWY ROZSADEK.

  1. Wreszcie wraca do narodu zdrowy rozsądek. Każdy niech działa tak jak pisze II zwrotka Międzynarodówki ,,nie nam wyglądać zmiłowania, z wyroków bożych, z rządu praw, sam sobie bracie bierz nadania i ze swej woli sam się zbaw”. Ponadto ,,niech w kuźni naszej ogień bucha, zanim ostygnie przekuj stal, by łańcuch spadł z wolnego ducha, a dom niewoli zniszcz i spal”.

  2. Bo jedno i to samo gówno czy to jest Jahwe czy Światowid czy Jezus czy Maryja czy Demiurg czy Maryja liczy się wiedza a nie jakaś wiara bożki i dogmaty bo to są kolejne programy co mają dzielić. Oczywiście mam szacunek do moich przodków ale trzeba iść do przodu a nie się cofać.

 23. Przeczytałem artykuł o pieniądzu oprocentowanym ujemnie, do którego link podał radek.
  Ten rodzaj pieniądza nadaje się tylko w określonych sytuacjach, w określonym czasie i jako dodatkowy system monetarny niż główny.
  Zamieszczam tu linki ze stronami, na których zamieszczony jest program, plan podatków, ekonomii, systemu monetarnego itp. według Wojciecha Dydymskiego:
  http://bankprawdy.hvs.pl/wszyscy-jestesmy-lub-bedziemy-bankrutami/
  https://wojciechdydymski.wordpress.com/2012/10/13/nie-tylko-podatki-wg-ligi-swiata/
  A tu ulotka na stronie o podatku, który mógłby wprowadzić: https://wojciechdydymski.wordpress.com/2012/12/15/plynny-7-podatek-i-formy-zatrudnieni/

 24. Aleksander Piński – Szef Działu Ekonomicznego Nowego Ekranu. Dziennikarz z 10-letnim stażem. Były z-ca szefa Działu Biznes „Wprost”.
  POLITYKA

  JAK ZDOBYĆ WŁADZĘ W POLSCE
  „Jeżeli nie jesteś gotowy kraść, oszukiwać, mordować i dawać łapówki nigdy nie będziesz rządził” – mówi prof. Alastair Smith z New York University w wywiadzie dla brytyjskiego tygodnika „The Economist”.
  Brytyjski tygodnik „The Economist” opublikował ostatnio ciekawy wywiad z prof. Alastair Smith w wydziału politologii New York University. Jest on współautorem książki “The Dictator’s Handbook: How Bad Behaviour is Almost Always Good Politics”, czyli „Podręcznik dyktatora: jak złe zachowanie prawie zawsze się opłaca w polityce”.
  Wbrew nazwie nie jest to książka tylko dotycząca dyktatorów, ale każdego kto chce zdobyć i utrzymać władzę. Prof. Smith ma kilka rad.
  Po pierwsze trzeba mieć grupę zaufanych i lojalnych ludzi i nie opłacać ich zbyt dobrze, tak by nie mogli się uniezależnić. Następnie trzeba silne opodatkować społeczeństwo, bo „lepiej jest samemu decydować, kto dostatnie jedzenie, niż pozwolić ludziom się samym wyżywić”. Ważne jest też, by zawsze stawiać interes swój i swoich kolegów nad interesem narodu.

  A na koniec pytanie dziennikarza:
  A co jeżeli ktoś naprawdę chce zrobić coś dobrego dla ogółu? Nie da się tego zrobić?
  Prof. Smith: Nie. Gdy ktoś pracuje dla dobra ogółu, to nie zdobędzie władzy. Jeżeli nie jesteś gotowy kraść, oszukiwać, mordować i dawać łapówki nigdy nie będziesz rządził.

  Całość wywiadu w języku angielskim tutaj: http://www.economist.com/blogs/prospero/2012/01/quick-study-alastair-smith-political-tyranny

 25. Psu należy się kopniak a nie buda, czy jakiś wilk prosił się kiedyś o budę, tacy jak Ty(i ja niestety) napędzają tę machinę chciwości, konsumpcjonizmu, lenistwa i wygodnictwa – CUDZYM KOSZTEM – Kwaśny Mleczku!

 26. Ledwie PIS wygrał a tu już chce zmusić cały naród do tzw, abonamentu. Ja telewizora nie mam, ale zmuszą mnie do płacenia za to, że ktoś ma chętkę gapić się w ekran, a inny nadawać. RP zaczyna jak mafia pobierać haracz, daninę, dodatkowy podatek za to, że ja nie mam telewizora. Zapłacą wszyscy.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.