Zaskakująca przepowiednia dotycząca Polski w.. kabarecie?

Zaskakująca przepowiednia dotycząca Polski w.. kabarecie?

przepowiednie 2016Wklejam Wam dziś znamienną scenkę z Kabaretu Starszych Panów. Jak myślicie, czy dotyczy ona czasów dzisiejszych? A może jest to zupełny zbieg okoliczności?

Ponoć artyści są osobami które widzą więcej i które wybiegają swoją epokę. To jest często prawdą. Mnóstwo piosenek, książek, filmów, przekazuje nam ważną wiedzę i informacje w sposób metaforyczny, alegoryczny, zakamuflowany. Trzeba tylko znać klucz interpretacyjny. Wtedy można odczytać wiele.

Początki Kabaretu Jeremiego Przybory j Jerzego Wasowskiego to rok 1958. Nie były one wtedy nagrywane. Dopiero lata później odcinki otworzono i zarejestrowano na taśmie video.

Film video z Kabaretem Starszych Panów który wklejam poniżej, jest oryginalny i pochodzi z czasów, w których bracia Kaczyńscy byli małymi dziećmi. Na pewno nie myśleli wtedy o polityce. Cóż, ten wpis jest trochę pół żartem pół serio. Interpretację pozostawiam Wam.

Obecna sytuacja polityczna w Polsce i w Europie jest napięta jak nigdy dotąd. W Polsce na dzień 1 i 2 listopada szykuje się wielkie niszczenie dokumentów przez ekipę PO, która zrujnowała nasz kraj. Oni są zwyczajnie przerażeni konsekwencjami, niczym zaszczuty pies zapędzony do narożnika. Ale dość polityki w artykule o przepowiedniach.

Kabaret Starszych Panów – „Kaczyński jestem„:

 

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

5 myśli w temacie “Zaskakująca przepowiednia dotycząca Polski w.. kabarecie?

  1. Kabaret to nasze życie. Aktorami naszego życia jesteśmy my i nasze otoczenie. Politycy są tacy jacy są. Żadna siła ich nie odmieni. To ich postępowanie leży w ich naturze. Następni nie będą inni. Taka bowiem jest natura człowieka. Można tworzyć coraz to nowe religie i ideologie. Można tworzyć coraz to okrutniejsze aparaty wyzysku, ucisku i gnębienia człowieka. Natura ludzka jest bowiem trwała i niereformowalna. Charakteru nie zmienią ani nagrody, ani represje. Czy zatem nie ma żadnej nadziei na przyszłość? Czy są jeszcze dobrzy ludzie? Czy są jeszcze dobrzy politycy? Czy są jeszcze dobrzy działacze i urzędnicy? Ależ owszem. Są. Są i nadal istnieją i będą? Gdzie? Na cmentarzu.

  2. Co mam pisać. Łza się w oku kręci, żal duszę ściska, serce boleje, bo w tym dziwnym kraju, dziwnie się dzieje. Debil za batonika do pierdla pod celę, a aferzysta wolny jak ptak dalej skubie i obdziera. Co? Hej wrony, puchacze, kruki, rwijmy RP na sztuki, a kiedy RP nie stanie, dajmy Polakom lanie, bijmy do nieskończoności, niechaj nagie polskie kości wszędzie na świecie widnieją, a my dalej rabujmy to co na tej polskiej, ziemi słowiańskiej jeszcze zostało. A jest tu jeszcze niemało. Tak by napisał Adam, gdyby dzisiaj żył. Pijmy zatem zdrowie Mickiewicza, a róbmy swoje. Każdy Polak prawy niech bierze we własne ręce swoje sprawy. Albo coś zrobicie, albo po was Polakach zostanie, po furmanie bat, po Polaku vat. Obudźcie się wreszcie polskie, słowiańskie śpiochy. Na co wy tak naprawdę czekacie? Na morze zalewające już Europę Zachodnią? Przyroda nie znosi próżni. Zaleje i te słowiańskie ziemie. Co czeka ten kraj? Pożyjemy zobaczymy.

  3. artysci to lewaccy kretyni z pogladami miss polonia, nie wiedza ze sa napadnieci przez ksiezycowe jaszczurki typu yahwe=allah=biblijny pan i ich ziemskie zydoarabomongoly wiecej na sympan u o, ostatni chinski patent to juz nie tylko trucie szczepionek ktore produkuja dla nas ale takze trucie tabletek substancjami wywolujacymu raka u szczurow w labolatoriach, tym razem zatruli leki na cukrzyce, albo raczej tylko ktos niezorientowany w procederza mordowania nas to odkryl… i oczywiscie bezwzgledna nasza bezpieka medyczna przekonywala zeby brac bo plusy brania zatrutego ciagle sa wieksze niz minusy…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.