TRWA GLOBALNY KRYZYS, NAJWIĘKSZY W HISTORII PLANETY!

Nadchodzi globalny kryzys, największy w historii planety

Zapraszam do obejrzenia cyklu filmów o systemie ekonomicznym i gospodarczym świata. Nieznane ogromnej większości ludzi fakty przedstawia Mike Maloney. W filmach tych należy ręcznie włączyć polskie napisy, jeśli nie wyświetlają się one automatycznie. W tym celu należy użyć menu ustawień w prawym dolnym rogu filmu.

Ekonomia (neoliberalny kapitalizm) i system monetarny (pieniądz oparty na „wbudowanym” długu), wbrew pozorom nie mają zbyt wielu „twardych” praw tak jak matematyka czy fizyka. Są to systemy umowne, stworzone przez człowieka. Można je zmienić, znieść, lub przeprojektować – tak by pracowały dla ludzkości, a nie przeciwko niej tak jak ma to miejsce obecnie.

Ich trwanie doprowadziło do niesłychanie wielkiego globalnego kryzysu, który dotyka każdej możliwej dziedziny naszego życia, nie tylko ekonomii i polityki. Najbardziej dramatyczną częścią tego kryzysu jest dokonująca się zagłada biosfery (ziemskiego życia). Kapitalizm i elity polityczne które go kontrolują, żerują bezpośrednio na biosferze. Ten rabunkowy i zbrodniczy system będzie trwał dopóki żyje natura.

matrix

Upadek systemów wartości

Ten wielki planetarny kryzys dotyczy wszystkich istniejących systemów, nie dotyczy tylko ekonomii. Straszliwie niewydolne stają się też systemy polityczne, społeczne, ideologiczne, religijne, moralne, etyczne, systemy wartości. Zostały one stworzone dziesiątki lub setki lat temu. Przykład to system dzisiejszej polityki opierający się na zdezaktualizowanych, przestarzałych pojęciach lewicy i prawicy.

To, co stare musi upaść, ale ono nie chce tego zrobić, kurczowo trzyma się przy swoich pozycjach. Mike Maloney mówi, że to, co się od lat dokonuje, to nic innego jak przyspieszony transfer kapitału ku górze kapitalistycznej piramidy. Trwa to od wielu dekad, po to zresztą wymyślono kapitalizm a potem neoliberalizm – w celu transferu kapitału i bogactw do góry piramidy. Jest to zbrodniczy system, który okrada nas z większości owoców naszej pracy. To jest odpowiedź na zagadkę niskich pensji.

Zapraszam do obejrzenia tych filmów video o ekonomii i gospodarce i jej oszustwach:

Następne części po angielsku:

Przeczytaj też o kulisach systemu prawno-gospodarczego Polski i świata:
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Polecam też inne artykuły z mojej strony o problemie pieniądza, gospodarki, kapitalizmu, zadłużenia, neoliberalizmu:
Największe tabu: przeludnienie doprowadzi do cywilizacyjnej zagłady?
Logika kapitalizmu: „Ratowanie życia, przywrócenie planetarnej równowagi, sprawiedliwość i pokój nie są dochodowe”
Jak zrobiono z nas nieszczęśliwych niewolników? Kluczem nie polityka i spiski, a psychologia
Kapitalizm i wolny rynek stały się toksyczną religią
Mitologia kapitalizmu, oszustwo ideologii „wolnego rynku”

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i u innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe jak i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od zwykłych ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane przez władze.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. W  dobie dominacji globalnych gigantów manipulacji musimy radzić sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony na serwerze WordPress to równo 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą też inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Polepszenie naszej mentalności i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach. Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

  

2 myśli w temacie “TRWA GLOBALNY KRYZYS, NAJWIĘKSZY W HISTORII PLANETY!

 1. ekonomia, ekonomia, to tylko głupi pieniądz i zaprogramowane mini kalkulatorki. pieniądz zawsze różnił ludzi i nic się nie zmieni, dopóki będzie istnieć system monetarny

  kiedyś na mnie wrażenie materiał o płaskiej Ziemi – wile ciekawych pytań stawia autor. osobiście uważam, że to większy przekręt bo dotyczy i finansów i zwykłego naturalnego spojrzenia na otaczający nas świat. i trudno nie zgodzić się z wieloma faktami, o których się wspomina w tym filmie

 2. https://www.youtube.com/watch?v=gLVOeAIkNsA heavy metal z przekazem anty NWO:
  „Illuminati
  You’ve come to take control
  You can take my heartbeat
  But you can’t break my soul
  We all shall be free

  Illuminati
  You’ll never take control
  Your new world order
  Will lead to none at all
  We all stand before you as one
  Heaven is for everyone
  To be free from the dark”

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.