Afery

BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

system prawnyZapraszam do przeczytania materiałów odnośnie tego, kim tak naprawdę jesteśmy w rozumieniu prawa międzynarodowego. Okazuje się, że cały świat jest podzielony na państwa-korporacje. Korporacja matka to „corporation of London” czyli stolica matrixa. Wszyscy ludzie żyjący na terenie danego państwa są oficjalnie jego niewolnikami.

Dodatkowo, funkcjonariusze korporacji (policja, wojsko, lekarze, urzędnicy, politycy, prawnicy itp itd) są objęci specjalnym immunitetem. Nie ponoszą praktycznie odpowiedzialności za swoje złe decyzje, nawet gdy podejmowane były świadomie i z premedytacją. A jeśli ponoszą, to dostają wyrok w zawiasach lub minimalną karę.

Lekarz za popełnienie błędu nie poniesie odpowiedzialności, bo kolega po fachu z sądu będzie go chronił. Policjant za umyślne zamordowanie człowieka dostanie wyrok w zawiasach lub sprawę się zatuszuje. Prokurator który rozbił auto „pod wpływem„, nie poniesie kary bo ma immunitet. I tak to się kręci.

Nie wierzysz? To zapoznaj się z poniższymi materiałami. Są one szokujące. Wszystko to jest pisane bez ogródek, choć nikt tego nie powie w TV. Materiał który zamieszczam zawiera również informacje o tym, jak omijać pułapki systemu.

Materiały na ten temat są dostępne także w linkach poniżej:
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Nowy film na ten temat dostępny jest w linku poniżej. Chodzi o pierwszy film. Szczerze polecam!:
http://porozmawiajmy.tv/zrozum-kim-jestes-i-zacznij-ujarzmiac-matrixa-prawno-bankowego-aleksander-berdowicz/

Filmy z linku powyżej zawierają zagadnienia takie jak:
-pokrętność języka angielskiego
-jak rozumieć prawo naturalne
-do kogo należy twoje dziecko
-domniemanie zgody
-capitis deminutio maxima
-morski pępek (naval navel)
-dlaczego stworzono prawo sztuczne
-w USA nie potrzebujesz prawa jazdy gdy podróżujesz
-autentyczne przypadki sfilmowane przez ludzi wolnych
-traktuj policjanta jako równego sobie
-zastrzeż swoje IMIĘ i NAZWISKO
-książka „Cracking the Code”
-człowiek suwerenny jest ponad królem
-płacenie rachunków przez IRS (amerykański urząd skarbowy)
-spłacanie hipoteki poprzez skrypt dłużny (promissory note)
-fotoradary
-przykładowy dialog w sądzie
-black goo i morgelony – dowiedz się czym one są z wykładów Haralda Kautz Vella
-wykład Simona Parksa o „shadow beings”

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://jarek-kefir.com/wsparcie/

 

7 odpowiedzi »

 1. Znamienne tudzież symboliczne jest to, że taka treść pojawiła się pod artykułem opisującym rzeczy, o których milczą nawet niby antysystemowe media:
  BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

  Ale nie o to chodzi. Dobrze znam taką mentalność, bo mam ten dar dobrego „uziemienia” i umiem się wczuć i zrozumieć takie myślenie. Niestety, część czytelników mojej strony tego nie potrafi, stąd pojawiają się komunały rodem z new age. Np dotyczące powrotu do okrutnych realiów matki natury. Mówią oni, że cywilizacja jest nam niepotrzebna, więc wracajmy do jaskiń, gdzie ludzie nie dożywali nawet 30-stki. Lub jeszcze lepiej – wracajmy na drzewa.

  Faktem jest, że ogromna większość ludzi, mniej lub bardziej, myśli tymi kategoriami, co w komentarzu powyżej. Do czego takie myślenie doprowadziło? Ono jako tako sprawdzało się w wiekach ciemnych i barbarzyńskich. Ale teraz opanowaliśmy całą planetę i nie ma dokąd uciec od grzeszków rabunkowego kapitalizmu. Nie mamy planety „B”, a nasza – Ziemia – umiera. Ostatecznie i ludzi takich jak Ty, i „frajerów”, jak ich nazwałeś, pogodzi jedno – zagłada biosfery. I „król życia” i „frajer” będzie tak samo bezradny wobec zagłady ekologicznej, i na równych prawach będzie użyźniać ziemię, tę ziemię. Upadek ekosystemów trwa od kilkudziesięciu lat, a następne 2 dekady będą decydujące.

  Argumentu: „i chuj, niech zagłada się dokonuje, co się wybawiłem to moje” nie kupuję.

 2. Czym mam palić jak nie węglem? Zafundujesz mi nowy piec na olej opałowy za 30 tysięcy to porozmawiamy,

  • Krysiu przeczytałam Twój post prawie przy wstrzymanym oddechu,znałam sprawę łupków ale nie tak dokładnie jak to Ty nam wyłożyłaś.Moje przerzedzone włosy na głowie stanęły mi dęba z przerażenia na głupotę i naiwność naszych rządzących,bo przecież nie społeczeństwa.Teraz musimy się my wszyscy zastanowić co można zrobić w tej sprawie na dzień dzisiejszy i jak to rozegrać,.No i najważniejsze my społeczeństwo musimy jak najprędzej zwrócić się do naszych nowych rządzących z petycją o wycofanie się z tej brudnej sprawy.Chociaż tu mam wątpliwości co do rzetelności ich wyjaśnień,gdyż wyjaśniającym byłby brat bliżniak winowajcy tego nieszczęsnego podpisu.Zastanawiam się dlaczego my Polacy wybieramy do władz zawsze największych idiotów,a przecież tylu mądrych i odważnych mamy rodaków.Mam takie wewnętrzne przekonanie a zatem i nadzieję,że rok 2016 będzie dla ludzkości przełomowym w dobrym tego słowa znaczeniu,zawalą się z hukiem stare filary a nowe kóre nadejdzie będzie piękną wiosną dla tej malowniczej planety,ale wszyscy ,poczynając od naszego kraju musimy się zmobilizować i bardzo chcieć aby tak się stało.Ja już od tej chwili zaczynam skandować NIECH TAK SIĘ STANIE.Już nie wiem co mam napisać tak jestem wkurzona na swoją bezsilność.pomóż i podpowiedz co robić.Dziękuję i pozdrawiam Anna

   • Przeczytajcie tez artykuł, w którym zamieszczone jest powyższe nagranie. Dalej mamy do czynienia z filmem – propagandą, mającą na celu zantagonizowanie społeczeństwa i policji. Warto wiedzieć, że takie działania ze strony naszych wrogów mogą mieć miejsce.

    Pozdrawiam.

    • Może będzie to mój ostatni komentarz na blogu Jarka i nie na temat powyższego artykułu,ale co mi tam niech mnie zbanujne,spróbuję i napiszę co mi na sercu leży.My wszyscy”ludzkość”we wszystkich masmediach dyskutujemy o naszych bolączkach,problemach,sytuacji całego świata i to jest w porządku,ale nie jest w porządku,że nie wyciągamy z tych dyskusji właściwych wniosków ,a mianowicie to nie wojny i nasza złość na obecną sytuację na świecie jest lekarstwem na wyjście z tego impasu zła w jaki zostaliśmy wplątani przez niejakiego Jahwiste i jego sługusów.To LEKARSWO posiadamy my wszyscy mamy je w swoim sercu/duszy jest to MIŁOŚĆ,największy skarb jaki kiedykolwiek istniał i będzie istniał nadal,o ile my czymprędzej się obudzimy i nastąpi tak przez wszystkich oczekiwane WYDARZENIE/PREBUDZENIE.Jego zaistnienie zależne jest od wielu czynnków,a z nich najważniejszy jest poziom globalnej świadomości jednoczącej się ludzkości.Wydarzenie/Przebudzenie jest wynikiem spiętrzających się potencjałów każdego z nas.To „chwila”podczas której cała zastana rzeczywistość „zalewana”
     jest intensywnym światłem wysokoenergetycznej świadomości
     „Żródła”.Wydarzenie/Przebudzenie może zaistnieć dziś,jutro,za m-c
     za kilka lat,lub w każdej chwili,to jest zależne tylko od nas samych,od naszej świadomości.W tym wymiarze,w którym znajdujemy się obecnie podczas kilku,kilkunastu minut wszyscy znajdziemy się w „bezczasie”,niebo rozbłyśnie tysiącem barw a Ziemia „zabrzmi” dźwiękiem którego niektórzy nie będą mogli znieść.Na tych kilka chwil,wszyscy niezależnie od poziomu świadomości i zrozumienia,dostaniemy „wgląd” we wszystkie nasze inkarnacje,od początku istnienia.Na ten czas „rozpuszczą” się zasłony
     zapomnienia,nałożone na nas przez jahwe,bariery wymiarów i
     wszyscy którzy do tej pory nie posiadali żadnej wiedzy o duchowości,
     będą w szoku.To wszystko z czego kpili/jak mój mąż/wszystko co było dla nich swoistą fantazją niewielu – okaże się prawdą odczuwalną w pełnym wymiarze – fizycznym i niefizycznym.
     Po „Wydarzeniu” nic już nie będzie takie samo.Zmieni się całkowicie
     nasza wspólna świadomość i od tego momentu rozpocznie się
     prawdziwa,harmonijna budowa naszej nowej rzeczywistości – Złotego Wieku/od dawna zapowiadanego/ pełnego wzajemnej empatii i poszanowania samych siebie jak i innych istot,także tych z poza naszej planety.Wydarzenie będzie jak deszcz zmywający brud,jak zapalenie światła w ciemnym pokoju,jak świeży haust czystego,rześkiego powietrza o poranku w moim ogrodzie. NIECH
     TAK SIĘ STANIE.Tak więć wszystko w naszych rękach,jednoczmy się wysyłając energię miłości w kosmiczną przestrzeń i wizualizujmy tylko dobry i piękny nasz ŚWIAT.Pozdrawiam Anna/Cotehel/

   • Rozsądna Aniu pytasz co trzeba zrobi© aby temu zaradzi© to ja ci odpowiem – ZABIĆ ICH zanim oni nad zabiją

    • Tak wiem kogo trzeba po kolei załatwiać , a co do wojen to jest tutaj paradoks gdyby nie te wojny to do dziś byśmy w jaskiniach siedzieli. Każda wojna napędza rozwój nowinek technologicznych np. gdyby nie zimna wojna to dzisiaj nas by tu nie było bo nie powstałby internet który wywodzi się od wojskowej sieci z lat 60-tych ARPANET. Więc droga Aniu więcej szacunku do ludzi którzy w tych „bezsensownych ” wojnach brali udział. To nie moje wina że tak ta cywilizacja jest skonstruowana. Ten świat jest jak wąż Uroboros. Rozsądna Aniu samym uśmiechem to można sobie bidy narobić. Jest coś takiego jak przekleństwo nadmiernej empatii. Poznaj ten paradoks a zobaczysz że świat nie jest taki cukierkowy jak to mówią w NEW AGE. Taki jest świat, ta agresja będzie nam teraz bardzo potrzebna jak powietrze bo bez niej to jesteśmy jak pizdy bez jaj.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.