BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

system prawnyZapraszam do przeczytania materiałów odnośnie tego, kim tak naprawdę jesteśmy w rozumieniu prawa międzynarodowego. Okazuje się, że cały świat jest podzielony na państwa-korporacje. Korporacja matka to „corporation of London” czyli stolica matrixa. Wszyscy ludzie żyjący na terenie danego państwa są oficjalnie jego niewolnikami.

Dodatkowo, funkcjonariusze korporacji (policja, wojsko, lekarze, urzędnicy, politycy, prawnicy itp itd) są objęci specjalnym immunitetem. Nie ponoszą praktycznie odpowiedzialności za swoje złe decyzje, nawet gdy podejmowane były świadomie i z premedytacją. A jeśli ponoszą, to dostają wyrok w zawiasach lub minimalną karę.

Lekarz za popełnienie błędu nie poniesie odpowiedzialności, bo kolega po fachu z sądu będzie go chronił. Policjant za umyślne zamordowanie człowieka dostanie wyrok w zawiasach lub sprawę się zatuszuje. Prokurator który rozbił auto „pod wpływem„, nie poniesie kary bo ma immunitet. I tak to się kręci.

Nie wierzysz? To zapoznaj się z poniższymi materiałami. Są one szokujące. Wszystko to jest pisane bez ogródek, choć nikt tego nie powie w TV. Materiał który zamieszczam zawiera również informacje o tym, jak omijać pułapki systemu.

Materiały na ten temat są dostępne także w linkach poniżej:
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Nowy film na ten temat dostępny jest w linku poniżej. Chodzi o pierwszy film. Szczerze polecam!:
http://porozmawiajmy.tv/zrozum-kim-jestes-i-zacznij-ujarzmiac-matrixa-prawno-bankowego-aleksander-berdowicz/

Filmy z linku powyżej zawierają zagadnienia takie jak:
-pokrętność języka angielskiego
-jak rozumieć prawo naturalne
-do kogo należy twoje dziecko
-domniemanie zgody
-capitis deminutio maxima
-morski pępek (naval navel)
-dlaczego stworzono prawo sztuczne
-w USA nie potrzebujesz prawa jazdy gdy podróżujesz
-autentyczne przypadki sfilmowane przez ludzi wolnych
-traktuj policjanta jako równego sobie
-zastrzeż swoje IMIĘ i NAZWISKO
-książka „Cracking the Code”
-człowiek suwerenny jest ponad królem
-płacenie rachunków przez IRS (amerykański urząd skarbowy)
-spłacanie hipoteki poprzez skrypt dłużny (promissory note)
-fotoradary
-przykładowy dialog w sądzie
-black goo i morgelony – dowiedz się czym one są z wykładów Haralda Kautz Vella
-wykład Simona Parksa o „shadow beings”

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

14 myśli w temacie “BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

 1. odkryłeś Amerykę… WOW, gratuluję, świat od zawsze polegał na układach, znajomościach, wpływach, czyli polityce, co jest naturalne, jak u zwierząt, jest hierarchia, najsilniejszy samiec zawsze rządzi, a że człowiek to inteligenta istota i zrozumiał, że nie tylko fizyczną siłą może osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem, stąd polityka i ww. Pragniesz by świat był sprawiedliwy ha ha ha ha…. nigdy tak nie było i nie będzie. Tylko frajerzy, nieudacznicy życiowi tego nie potrafią zrozumieć i zaakceptować. Myślisz, że ty był byś inny i mając władzę w reku nigdy byś tego nie wykorzystał, ciekawe… przemyśl to sobie, jaki ty jesteś prawy, sprawiedliwy i idealny. Jak by to twoje dziecko / żona / przyjaciel coś przeskrobali, osądził byś sprawiedliwie i poddał karze? 😀

  Poza tym, człowiek jest zwierzęciem stadnym, więc zawsze jest niewolnikiem systemu, czy to w dosłownym słowa znaczeniu, czy utajnionym, bo przecież lubi mieć złudzenie swojej wolności.

  Im sprawniejszym jesteś szczurem tym wyżej jesteś w hierarchii, nie ważne czy to kapitalizm, demokracja, komunizm, faszyzm… tym więcej możesz.

  Czytam twój blog i widzę, że sobie nie radzisz w społeczeństwie (społeczeństwo = podległość pewnemu systemowi = niewolnictwo) jak Ci nie pasuje, to wyprowadź się do lasu i tam sobie mieszkaj… bądź Panem dla samego siebie, odrzuć system i nie praw morałów, nie płacz, nie narzekaj. Czasami sam tym myślę, tam miałbym wszystko w dupie 🙂 mogło by być pięknie, ale nie wiem czemu tego nie zrobię, może to syndrom sztokholmski.

  I na koniec jeszcze do przemyślenia, dla optymistów i prawych, uczciwych ludzi którzy myślą, że kiedyś będzie lepiej 😀 że po wyborach, że już może za 10 lat, że za 100 lat to już na pewno 😀 Nikt chyba nie podważy tego, że odkąd ludzkość istnieje nigdy nie zdarzyło się by w jakimkolwiek systemie / cywilizacji / religii było sprawiedliwe i nie było niewolnictwa i wykorzystywania zwykłych = słabych frajerów i nieudaczników. Natura człowieka nigdy nie pozwoli na to, że będzie inaczej… więc zamiast być zbulwersowanym, że Andrzej ułaskawił Mariusza, staraj się być jednym z nich, a nie niezaradnym szczurem.

  1. Znamienne tudzież symboliczne jest to, że taka treść pojawiła się pod artykułem opisującym rzeczy, o których milczą nawet niby antysystemowe media:
   BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

   Ale nie o to chodzi. Dobrze znam taką mentalność, bo mam ten dar dobrego „uziemienia” i umiem się wczuć i zrozumieć takie myślenie. Niestety, część czytelników mojej strony tego nie potrafi, stąd pojawiają się komunały rodem z new age. Np dotyczące powrotu do okrutnych realiów matki natury. Mówią oni, że cywilizacja jest nam niepotrzebna, więc wracajmy do jaskiń, gdzie ludzie nie dożywali nawet 30-stki. Lub jeszcze lepiej – wracajmy na drzewa.

   Faktem jest, że ogromna większość ludzi, mniej lub bardziej, myśli tymi kategoriami, co w komentarzu powyżej. Do czego takie myślenie doprowadziło? Ono jako tako sprawdzało się w wiekach ciemnych i barbarzyńskich. Ale teraz opanowaliśmy całą planetę i nie ma dokąd uciec od grzeszków rabunkowego kapitalizmu. Nie mamy planety „B”, a nasza – Ziemia – umiera. Ostatecznie i ludzi takich jak Ty, i „frajerów”, jak ich nazwałeś, pogodzi jedno – zagłada biosfery. I „król życia” i „frajer” będzie tak samo bezradny wobec zagłady ekologicznej, i na równych prawach będzie użyźniać ziemię, tę ziemię. Upadek ekosystemów trwa od kilkudziesięciu lat, a następne 2 dekady będą decydujące.

   Argumentu: „i chuj, niech zagłada się dokonuje, co się wybawiłem to moje” nie kupuję.

 2. Podejmujesz się Jarek syzyfowej zaiste roboty. Gdy nasz naród uczył się na błędach przodków to już dziś bylibyśmy mocarstwem. Od ponad 1 000 lat jesteśmy pod okupacją Watykanu i jego armii skupionej w KRK. Są tam i jezuici i Opus Dei i szereg bliżej mi nieznanych tajnych i jawnych organizacji. Tylko głupi jak …. może uwierzyć temu, że jakiś cieśla sprzed 2000 lat umarł za niego. Jeśli realnie istniał to umarł za swoich rodaków. My jako poganie byliśmy zwani przez niego psami /vide NT/. Ponadto nazywał nas poganami /vide NT także/. Przed Soborem Nicejskim było zapewne jeszcze wiele skasowanych cytatów. Okupant wywoził od nas co się tylko dało. Żądał dziesięciny i świętopietrza, opłat za wszelakie usługi, w tym za odpusty i relikwie. Do tego kler wyższy KRK jako agenci Watykanu i Papiestwa szkodzili Polsce. O tym niech już piszą inni.

   1. Oj, my Polacy, Polacy, po wojnie 50 lat rusomiłość i niemcofobia. Potem nagle zmiana orientacji niemcomiłość i rusofobia, które istnieją do dziś. Kiedy wreszcie będziemy mieć swoje jaja?!
    90% węgla w Europie znajduje się w polskiej ziemi.

    To dlatego angielska żelazna dama zamknęła swoje kopalnie I za przyzwoleniem polskiego nierządu doiła nas z czarnego złota [300 zł tona, w tym transport, Polak musiał wtedy zapłacić za tonę 600- 700zł]

    To dlatego zamknięto niemieckie zagłębie Ruhry i kupowano od nas węgiel za grosze, przy których wydobycie niemieckiego węgla było nieopłacalne. Dlaczego mamy kupować, pomyśleli Niemcy. Doprowadźmy kopalnie polskich naiwniaków do nierentowności i bankructwa i dalej róbmy swoje.

    http://narodowcy.net/polska/10582-polski-rzad-zamyka-niemcy-buduja-kopalnie-w-polsce

    http://wpolityce.pl/polityka/229533-piotr-duda-niemcy-beda-budowac-w-polsce-kopalnie-a-nam-sie-nie-oplaca-to-juz-nie-jest-sprawa-slaska-to-sprawa-calego-kraju

    Jeżeli węgiel jest taki be, dlaczego ekologicznym Niemcom tak na nim zależy!?

    Pod polską ziemią leżą olbrzymie złoża węgla, ropy, miedzi i gazu. Ale o tym sza.
    Zasoby węgla starczyły by na życie energetyczne Polski przez najbliższe 200 (dwieście) lat!

    Przy poziomie obecnej technologii eksploatacji gazu łupkowego jest to bardzo ryzykowne, grożące zatruciem środowiska i wyjałowieniem ziemi [ potężne ilości wody wymieszanej z chemikaliami pompuje się rurami do pokładu, aby w ten sposób pozyskać gaz. Awaryjność jest bardzo wysoka, co powoduje przedostanie się trujących substancji do gleby, wód gruntowych I ujęć wody pitnej.

    Wziąwszy to pod uwagę na dziesięć europejskich krajów, tylko Polska zgodziła się na samozagładę. I to jaką! Były prezydent Lech Kaczyński sprzedał stanom licencje i parcele (kilkakrotnie taniej niż koszt takiej parceli w USA!) dla wydobycia gazu łupkowego, którego wartość szacuje się na wiele bilionów dolarów!
    W niedługim czasie doszło do tragedii smoleńskiej.
    Czy te dwa wydarzenia nie mają ze sobą kompletnie nic wspólnego?
    W internecie można znaleźć wiele info na ten temat. Oficjalnie jest to ukrywane. Mówi się, że jest to największy prezent świata, jaki Polska sprawiła innemu państwu.

    Gdy mowa jest o USA, w krajach w których istnieją bogactwa naturalne wszczynane są konflikty pod przykrywką zaprowadzania demokracji [amerykańska demokracja dla krajów muzułmańskich! – koń by się uśmiał!], doprowadza się kraj do ruiny i do eksploatacji złóż droga wolna. W Polsce nie trzeba stosować fałszywej flagi. Wystarczą durne i fałszywe wobec własnego narodu rządy.

    Wrzucam jednego linka. Fragment, który cytuję jeży włos na głowie!
    Określenie ,,tragiczne” wcale nie jest przesadzone.

    https://prawdaxlxpl.wordpress.com/tag/gaz-lupkowy/

    ,,JAK WIADOMO DLA PIENIĘDZY , LESIU Podpisał WYŁĄCZNOŚĆ DLA firm z USA NA WYDOBYCIE ROPY I GAZU, niszcząc niezależność i FUNDAMENT polskiej gospodarki, A FORTUNĘ z wydobycia ODDAŁ W RĘCE USA . prawie za darmo podpisując tłumaczył ŻE TYLKO USA POSIADA ODPOWIEDNIĄ TECHNOLOGIE NA WYDOBYCIE I że Wydobycie gazu łupkowego jest skomplikowane i drogie?
    Nic podobnego!
    Dodam że gdyby to się wydało poszedł by za to pod Trybunał STANU.
    – W efekcie tego jednego podpisu polska będzie kupować swój własny gaz i ropę od Amerykańskich koncernów.
    Transakcja na prawie 290 miliardów PLN tłem katastrofy pod Smoleńskiem
    Jak informuje niemieckojęzyczny dziennik “Polska web”, przy świeżych jeszcze grobach rząd Platformy Obywatelskiej zawiera bardzo kontrowersyjną transakcję dostaw i transferu gazu do roku 2037 względnie 2045. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów (288 mld PLN).
    gazowe interesy Putina załatwiane z polskim premierem nad grobami oficerów w Katyniu dziwiły nawet rosyjskich dziennikarzy.
    Dwie godziny później w jednym ze smoleńskich hoteli miała miejsce konferencja prasowa premiera Putina na temat zaspokojenia polskiego popytu na gaz do roku 2037. To zdarzenie miało raczej zadanie odwrócenia uwagi i podsunięcia pomysłu że mógł być to zamach.
    BYĆ MOŻE TEN KONTRAKT BYŁ WYNAGRODZENIEM W ZAMIAN ZA POMOC W PRZEKRĘCIE .
    9 krajów się nie zgodziło więc wypadło na Polskę
    SZACUJE SIĘ ŻE EUROPA POSIADA 15 BILIONÓW METRÓW SZEŚCIENNYCH GAZU ŁUPKOWEGO 1/3 JEST WE FRANCJI A NASTĘPNA 1/3 PODZIELONA JEST NA WIELKĄ BRYTANIE ,SZWECJĘ NORWEGIĘ, DANIE, NIEMCY, AUSTRIĘ,  WĘGRY I BUŁGARIĘ .
    W NASTĘPSTWIE PROTESTÓW RZĄDY TYCH KRAJÓW ZAKAZAŁY WYDOBYCIA ZE WZGLĘDU NA SZKODLIWE ODDZIAŁYWANIE NA ŚRODOWISKO .
    I MYŚLĘ ŻE Wiedzieli CO ROBIĄ .9 krajów się nie zgodziło .
    W TEJ SYTUACJI POZOSTAŁA JEDYNIE POLSKA , A RZĄD ZAPEWNIŁ ŻE NIKT NIE BĘDZIE STAWIAŁ OPORU PRZEDSIĘBIORSTWOM NAFTOWYM.
    WEDŁUG BERNARDA BŁASZCZYKA BYŁEGO WICEMINISTRA DO SPRAW ŚRODOWISKA W POLSCE DO TAKIEJ SYTUACJI NIE DOJDZIE.
    I POLSKI rząd ZROBI WSZYSTKO ABY NIE DOPUŚCIĆ DO PROTESTÓW.I JEST TO OFICJALNE STANOWISKO POLSKIEGO RZĄDU W TEJ SPRAWIE.
    FIRMY WYKONAJĄ TYSIĄCE ODWIERTÓW NA TERENIE POLSKI .
    METODĄ SZCZELINOWANIA ,TZN WPOMPUJĄ W GŁĄB ZIEMI MILIONY TON TOKSYCZNYCH SUBSTANCJI CHEMICZNYCH .NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, A GDY DOJDZIE DO AWARII TA CHEMIA DOSTANIE SIĘ DO WÓD GRUNTOWYCH CO SPOWODUJE ZATRUCIE WODY I ZIEMI.
    A 1 NA 20 ODWIERTÓW ULEGA AWARII W PIERWSZYM ROKU .
    JEDNA AWARIA I PŁYN SZCZELINUJĄCY PRZENIKA DO ŹRÓDEŁ WODNYCH A W CAŁEJ POLSCE SYSTEM WÓD JEST POŁĄCZONY ZE SOBĄ ..
    ABY ROZWIĄZAĆ PROBLEM POZYSKANIA WODY DO SZCZELINOWANIA POSTANOWIONO UMIEJSCOWIĆ ODWIERTY BLISKO ŹRÓDEŁ WODNYCH TO MÓWI SAMO ZA SIEBIE.A WYNIK TYCH PRAC BĘDZIE TAKI.{{{Katastrofa ekologiczna}}}
    WYJAŚNIĘ W PARU SŁOWACH NA CZYM ONA POLEGA.
    Katastrofa ekologiczna- polega na zmianie środowiska przyrodniczego gatunku lub populacji w sposób, który uniemożliwia jej przetrwanie.
    Katastrofy dzielą się na: spowodowane działalnością żywiołu oraz działalnością człowieka są to skażenia przemysłowe, awarie elektrowni, pożary, wycieki ropy np Bhopal (1984) – wypadek w fabryce Union Carbide w Bhopalu Katastrofa ta, porównywana do tego, co wydarzyło się w Czarnobylu.
    Badania wykonane w 2004 roku na zlecenie BBC wykazały-, że chemikalia przeniknęły też do wód gruntowych, przez co dokonało się skażenie wody pitnej.
    W ciągu 10 lat od wypadku wskutek uszkodzenia zdrowia zmarło 7 tyś osób.100 tys. doznało ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ,Ewakuacja około 200 tys.
    Bhopal miasto w środkowych Indiach A to tylko dane z jednego miasta w Polsce na terenie całego kraju będą dziesiątki takich odwiertów i wszystkie blisko źródeł wodnych tylko po to by rozwiązać problem transportu wody. Za dostarczenie wody odpowiedzialny jest RZĄD. A nie firma wydobywcza. Dane statystyczne z całej branży mówią że w ciągu 20 lat 60% szybów {będzie} ulegać awarii.
    TO TYLKO ZANIŻONE NA KORZYŚĆ FIRMY WYDOBYWCZEJ DANE STATYSTYCZNE. KTÓRE GWARANTUJĄ NAM 60% AWARII.
    przypomnę – że W CAŁEJ POLSCE SYSTEM WÓD JEST POŁĄCZONY ZE SOBĄ
    jedna awaria i cała chemia ląduje NP: W Wiśle A dane statystyczne z całej branży gwarantują nam 60% awarii.
    FIRMA WYDOBYWCZA DAJE POLAKOM STATYSTYCZNĄ GWARANCJE ,ŻE ZA 20 LAT BĘDZIEMY ŻYWYMI TRUPAMI BIORĄC POD UWAGĘ FAKTY POLECAM WSZYSTKIM CUDOWNE wakacje nad jeziorkiem z rodzinką i przemiłą kąpiel w chemii.
    DODAM ŻE NIE BĘDZIECIE MUSIELI BRAĆ ZE SOBĄ LATAREK ,NA PEWNO W NOCY BĘDZIECIE SIĘ WIDZIEĆ NAWZAJEM.
    JEDNO JEST PEWNE za 10 być może 20 lat ,ludzie będą zdychać jak muchy wtedy wina spadnie na tak zwane zanieczyszczenie gdy pojawią się efekty wydobycia, A pojawią się na pewno i będą katastrofalne, LUDZIE BĘDĄ SZUKAĆ WINNEGO .
    a więc pojawi sie poważny problem NO I winny też się znajdzie, TYLKO PROBLEM POLEGA NA TYM że WINNY nie żyje .
    MAM NADZIEJE ŻE ROZUMIECIE DLACZEGO ZOSTAŁA SPREPAROWANA CAŁA KATASTROFA .
    JEŚLI KTOŚ MA WĄTPLIWOŚCI CO DO NIEBEZPIECZEŃSTWA KTÓRE GROZI POLAKOM .
    wystarczy poczytać jakie przysmaki wpompowane zostaną w glebę a jest to 70 str, wiedzy i opisów wielu, już zidentyfikowanych – Śmiertelnych Trucizn jest mowa o roztrzaskanych przez Frakturing warstwach geologicznych
    o awariach nieszczelnościach. Bądź specjalnie zaaranżowanych awariach by się pozbyć nadmiaru odpadów.,
    -o dzikich wylewkach Płuczki Pofrakturacyjnej na pola, do rzek i miejskich ścieków,  co jest równoznaczne z Dożywotnim Zatruciem tychże środowisk ziemi, rzek, jezior, wód gruntowych o masowej praktyce wlewania w otwory wiertnicze oleju napędowego i płynów ropopochodnych etc.
    JEDNYM SŁOWEM Gaz Łupkowy, i jego Przemysłowe Wydobycie to Wielki Szwindel, Oparty na Prawniczym OSZUSTWIE,
    I POLSKI rząd ZROBI WSZYSTKO ABY NIE DOPUŚCIĆ DO PROTESTÓW , nie dziwie się wałek Smoleńsk poszedł by na marne.
    A miliardowe dochody z ropy i gazu znikają. JAK WIADOMO TU nie CHODZI O WIELKĄ KASĘ czy ŻYCIE LUDZKIE – TYLKO o super wielką {Ultra Dużą} mamonę.
    Dowodem na to jest podpisanie przez byłego prezydenta {{{wyłączności na wydobycie }}} -Wyłączność oddaje prawo do eksploatacji za bezcen … więc nie chodziło o przyszłość polskiego narodu to pewne , gdyby tylko chcieli wynajęli by ten sprzęt od USA i sami wzięli się za wydobycie .
    kolosalnie zasilając skarb państwa automatycznie robiąc z polski drugie usa z przed 20 lat .teraz jest chyba zrozumiałe że tu nie chodzi o ratowanie państwa tylko o zdradę.
    Jeden podpis zrujnował przyszłość polski i polaków .gospodarkę i finansową niezależność.
    Ci, którzy mają decydujące zdanie w procesie wydawania koncesji na poszukiwania m.in. gazu w Polsce, powinni podlegać osądowi Trybunału Stanu.
    Przypomnę, że w prawie geologicznym wciąż pokutuje zapis, że podmiot otrzymujący koncesję na poszukiwania (choć one nie są potrzebne, bo my mamy ściśle określone miejsce, gdzie ten gaz występuje) ma pierwszeństwo do dysponowania tym gazem. Może więc dojść do sytuacji, że nasz własny gaz będzie nam sprzedawany po cenie takiej, jaką płacimy za ten surowiec z importu.
    Super biznes teraz polska będzie kupować własną bezczynne i gaz .
    Złoża łupkowe w prezencie dla Amerykanów. Polskie władze oddały prawa do wydobycia gazu łupkowego amerykańskim koncernom i to znacznie poniżej cen obowiązujących”.

    Z tekstu wynikało, że generalnie oddajemy prawo do eksploatacji za bezcen i że nawet Amerykanie są zdziwieni tak korzystnymi warunkami … No jeśli oni się dziwią, że dajemy prawie za darmo, to naprawdę musi być za darmo
    mało tego polska jest jednym z największych dostawców upraw rolnych a za 20 lat ziemniaki będą tak świeciły iż będą nadawać tylko na lampki nocne.
    wyjdzie na to że finansowa przyszłość polski będzie zależna od sumy pieniędzy zgromadzonych z dzierżawy i zysków z jego eksploatacji
    podam przykład cena koncesji za grunt w Polsce to od {3 do 25 centów } za AR
    gdzie w u s a koszt dzierżawy za 1 ar to 8000 dolarów, a na cena koncesji za najwyższej jakości grunt dochodziła do 30000 tyś dolarów za 1 ar.

    Konkretnie: „sprzedano” ponad 80 koncesji za łączną sumę – tragicznie śmieszną – jak mówi Profesor – 30 mln PLN podczas, gdy dziś JUŻ (jeszcze przed podjęciem wierceń) cena JEDNEJ na rynku wtórnym – dochodzi do 100 mln!
    A zatem w wyniku w/w decyzji rządu Tuska – na Koncesjach na Wydobycie(idących automatycznie za Koncesjami na Poszukiwania)

    – S T R A C I M Y – 2 biliony PLN, na tyle „są szacowane” Polskie złoża. To znaczy – 2 tysiące miliardów PLN (na dziś – ok 700 miliardów USD)

    Na samych Koncesjach stracimy tylko 700 miliardów USD To Największy chyba Prezent w Historii Świata, ale to nie koniec .
    Pomimo bogatych złóż i dużego zainteresowania ze strony inwestorów zagranicznych, właściciele terenów, na których odkryta zostanie ropa naftowa czy gaz ziemny nie zostaną polskimi szejkami.
    Właściciel terenu może jedynie liczyć na pieniądze z umowy dzierżawy. Umowę taką należy podpisać firmą, która ma koncesję i chce wydobywać dany surowiec.
    Transakcja z gazem łupkowym czyni z Polaków – współczesnych Indian , rasę skazaną na rabunkową bandycką bez ż a d n y c h korzyści własnych eksploatację,  złóż gazu, i środowiska biologicznego!”

    1. Krysiu przeczytałam Twój post prawie przy wstrzymanym oddechu,znałam sprawę łupków ale nie tak dokładnie jak to Ty nam wyłożyłaś.Moje przerzedzone włosy na głowie stanęły mi dęba z przerażenia na głupotę i naiwność naszych rządzących,bo przecież nie społeczeństwa.Teraz musimy się my wszyscy zastanowić co można zrobić w tej sprawie na dzień dzisiejszy i jak to rozegrać,.No i najważniejsze my społeczeństwo musimy jak najprędzej zwrócić się do naszych nowych rządzących z petycją o wycofanie się z tej brudnej sprawy.Chociaż tu mam wątpliwości co do rzetelności ich wyjaśnień,gdyż wyjaśniającym byłby brat bliżniak winowajcy tego nieszczęsnego podpisu.Zastanawiam się dlaczego my Polacy wybieramy do władz zawsze największych idiotów,a przecież tylu mądrych i odważnych mamy rodaków.Mam takie wewnętrzne przekonanie a zatem i nadzieję,że rok 2016 będzie dla ludzkości przełomowym w dobrym tego słowa znaczeniu,zawalą się z hukiem stare filary a nowe kóre nadejdzie będzie piękną wiosną dla tej malowniczej planety,ale wszyscy ,poczynając od naszego kraju musimy się zmobilizować i bardzo chcieć aby tak się stało.Ja już od tej chwili zaczynam skandować NIECH TAK SIĘ STANIE.Już nie wiem co mam napisać tak jestem wkurzona na swoją bezsilność.pomóż i podpowiedz co robić.Dziękuję i pozdrawiam Anna

     1. Przeczytajcie tez artykuł, w którym zamieszczone jest powyższe nagranie. Dalej mamy do czynienia z filmem – propagandą, mającą na celu zantagonizowanie społeczeństwa i policji. Warto wiedzieć, że takie działania ze strony naszych wrogów mogą mieć miejsce.

      Pozdrawiam.

      1. Może będzie to mój ostatni komentarz na blogu Jarka i nie na temat powyższego artykułu,ale co mi tam niech mnie zbanujne,spróbuję i napiszę co mi na sercu leży.My wszyscy”ludzkość”we wszystkich masmediach dyskutujemy o naszych bolączkach,problemach,sytuacji całego świata i to jest w porządku,ale nie jest w porządku,że nie wyciągamy z tych dyskusji właściwych wniosków ,a mianowicie to nie wojny i nasza złość na obecną sytuację na świecie jest lekarstwem na wyjście z tego impasu zła w jaki zostaliśmy wplątani przez niejakiego Jahwiste i jego sługusów.To LEKARSWO posiadamy my wszyscy mamy je w swoim sercu/duszy jest to MIŁOŚĆ,największy skarb jaki kiedykolwiek istniał i będzie istniał nadal,o ile my czymprędzej się obudzimy i nastąpi tak przez wszystkich oczekiwane WYDARZENIE/PREBUDZENIE.Jego zaistnienie zależne jest od wielu czynnków,a z nich najważniejszy jest poziom globalnej świadomości jednoczącej się ludzkości.Wydarzenie/Przebudzenie jest wynikiem spiętrzających się potencjałów każdego z nas.To „chwila”podczas której cała zastana rzeczywistość „zalewana”
       jest intensywnym światłem wysokoenergetycznej świadomości
       „Żródła”.Wydarzenie/Przebudzenie może zaistnieć dziś,jutro,za m-c
       za kilka lat,lub w każdej chwili,to jest zależne tylko od nas samych,od naszej świadomości.W tym wymiarze,w którym znajdujemy się obecnie podczas kilku,kilkunastu minut wszyscy znajdziemy się w „bezczasie”,niebo rozbłyśnie tysiącem barw a Ziemia „zabrzmi” dźwiękiem którego niektórzy nie będą mogli znieść.Na tych kilka chwil,wszyscy niezależnie od poziomu świadomości i zrozumienia,dostaniemy „wgląd” we wszystkie nasze inkarnacje,od początku istnienia.Na ten czas „rozpuszczą” się zasłony
       zapomnienia,nałożone na nas przez jahwe,bariery wymiarów i
       wszyscy którzy do tej pory nie posiadali żadnej wiedzy o duchowości,
       będą w szoku.To wszystko z czego kpili/jak mój mąż/wszystko co było dla nich swoistą fantazją niewielu – okaże się prawdą odczuwalną w pełnym wymiarze – fizycznym i niefizycznym.
       Po „Wydarzeniu” nic już nie będzie takie samo.Zmieni się całkowicie
       nasza wspólna świadomość i od tego momentu rozpocznie się
       prawdziwa,harmonijna budowa naszej nowej rzeczywistości – Złotego Wieku/od dawna zapowiadanego/ pełnego wzajemnej empatii i poszanowania samych siebie jak i innych istot,także tych z poza naszej planety.Wydarzenie będzie jak deszcz zmywający brud,jak zapalenie światła w ciemnym pokoju,jak świeży haust czystego,rześkiego powietrza o poranku w moim ogrodzie. NIECH
       TAK SIĘ STANIE.Tak więć wszystko w naszych rękach,jednoczmy się wysyłając energię miłości w kosmiczną przestrzeń i wizualizujmy tylko dobry i piękny nasz ŚWIAT.Pozdrawiam Anna/Cotehel/

     2. Co do rzeczy przyziemnych jak pier……cie Uni jak to Ty piszesz,to też jest mi na rękę,bo przynajmniej wrócimy do naszych narodowych wartości i żaden niemiec nie będzie nas zmuszał do prostowania ogórków.Co do Twojego powyższego posta ,pod którym znów nie ma opcji „odpowiedz”skierowanego do mnie,że niektóre dusze są na różnyym etapie rozwoju duchowego,to zgadzam się,że tak jest,ale to wcale nie znaczy,że te młode dusze się nie wzniosą w momencie wzniesienia całej naszej planety .Jesteśmy w okresie przejścia nas i całej Planety Ziemi do zapowiadanego Złotego Wieku i to właśnie
      dzieje się teraz na naszych oczach,Ziemia oczyszcza się z wszelkiego jahwistycznego brudu ,stąd tyle zamieszania i wojen,które wywołują słudzy jahwe broniąc się resztkami już sił.Już widzę jak mówisz o jezusowatości,ale ja będę się dalej upierać ,że to ja mam rację,na pewno oboje dożyjemy tego czasu o którym tu rozmawiamy,a wtedy masz mi postawić dobre wino,bo będzie i tak na moim.Pzdr Anna Ach,przypomniałam sobie jeszcze co Ci chciałam powiedzieć,Ty tutaj pisz o tym co wiesz ze strefy jahwe,
      gdzie jak sądzę masz jakieś wejścia,,ale ja będę pisać ,o ile nas Jarek nie zbanuje,że nie na temat,o tym co mnie jest dane wiedzieć,
      wiem,że jesteś mądrzejszy ode mnie,ale po papierosy do kiosku to Ty mi możesz latać,niestety dla mnie.

      1. Anno moja droga : D miłość jest mocą, jest energią sprawczą i dużo może zmienić. Pragnę Ci powiedzieć w kwestii jezusowatości – uważam, że powinien być balans. Daję miłość, promieniuję tą energią do wszystkiego co żywe, pozwalam się tym od siebie karmić ale nie nadstawiam nigdy drugiego policzka. Jeżeli ktoś krzywdzi mnie, moich bliskich lub nawet osoby których nie znam to nie ma wtedy we mnie litości. Według praw naturalnych nie należy krzywdzić innych, reagować gdy widzi się jak ktoś krzywdzi inną istotę i nie pozwalać krzywdzić siebie. Podsumowując, promieniujmy najwyższą możliwą wibracją miłości ale gdy nadejdzie zagrożenie walczmy jak opętani : ) Taka była natura Słowian, cywilizowani, moralni, empatyczni, przyjaźni ale jak ktoś zadarł to zmiatali z powierzchni ziemi !!
       P.S. Gmo nie jest mądrzejszy od Ciebie ani Ty od niego ani ja od Was. Uważam, że jesteśmy równi tylko każde z nas posiada inną wiedzę dlatego doskonale się uzupełniamy : ) tak to widzę. Buźka : )

      1. Po pierwsze Roni czy wiesz kogo należy zabić,zanim nas tj kogo oni zabiją,bo ja nie wiem,nie znam ich wszystkich.A sposobem na chybił trafił sprawy nie rozwiążesz,,co najwyżej doprowadzisz do jeszcze większego chaosu jaki jest,gdzie wszyscy się biją,tylko nikt nie wie
       kto jest jego wrogiem,.Taka bezsensowna walka do niczego nie prowadzi,oprócz cierpienia niewinnych/uchodźcy/.Taki mały przykład:
       jedziesz autobusem,siedzisz wygodnie,uśmiechasz się,współpasażerowie też się do Ciebie uśmiechają,jest miła atmosfera,nagle sytuacja się zmienia,jeden z pasażerów urąga i wyzywa osobę siedzącą obok niego,nikt nie zna przyczyny zajścia
       ale większość zaczyna krzyczeć i wyzywać osobnika wszczynającego awanturę,atmosfera się zagęszcza,dobro zniknęło
       w jego miejsce wkroczyło zło.Czyż dzięki uśmiechowi i dobroci nie zyskujemy w naszym życiu więcej dobra a agresją zła i strat.
       Ja wiem,że zło należy i musimy pokonać,ale musimy wiedzieć jak to
       zrobić,żeby wilk był syty i owca cała.Czy znasz na przestrzeni wieków choćby jedną wojnę,która przyniosła szczęście i radość,bo ja nie.

      2. Aniu i Gmosiu, wasz spór o tyle nie ma sensu, o ile na tę samą, kwestię patrzycie z różnej perspektywy, uznajecie ją za jedyne możliwe postrzeganie i próbujecie udowodnić, że każde z was ma wyłączną rację.
       Można to przyrównać do sytuacji, w której stoicie obydwoje w galerii przed obrazem. Ania podziwia piękno pejzażu, unosi piersi w głębokim westchnieniu przeżywanej emocji, podczas gdy ty, Gmosiu zastanawiasz się nad techniką mieszania barw, idealnie zachowaną proporcją tła do planu pierwszego i misternie rzeźbioną ramą obrazu, co w twoim pojęciu jest mistrzostwem ludzkiej ręki. A na obraz składa się i technika jego stworzenia i piękno, jakie malarz próbował przelać na płótno.
       Plan fizyczny i duchowy. Ciało i dusza.

       W niszczonym, chorującym ciele dusza też cierpi, nabiera ciemnych barw. Wiemy, że mentalną, pozytywną postawą możemy budzić duszę do życia, a poprzez nią uleczać energetycznie ciało (myśl to energia) . Oczywiście zadzieje się to, gdy dusza nie ma do czynienia z totalną ruiną ciała.

       Ania mówi o zewnętrznym, potężnym zastrzyku energii w duszę, na którą to iniekcję powinniśmy przyzwolić, świadomie ,,wystawić rękę”, wierząc, że lekarz przy pomocy tego zabiegu przywróci nas do życia. Rekonwalescencję musimy odbyć sami – w końcu, do cholery, coś powinniśmy robić!
       Ty Gmosieńku mówisz o tym, że ciało (a w nim komórki – ludzie na Ziemi) musi ,,poszaleć”, przeżywać wzloty i upadki, przepracowywać dualizmy służące rozwojowi.
       I dzieje się tak. Ciało ciągle odnawia się, zamieniając ,,wyszalałe” komórki na nowe [porównaniem może być naskórek], zwalcza destrukcyjne, chorobowe, lub jeszcze inne regeneruje.

       Pojmując Ziemię, jak słusznie zauważasz, jako żywą istotę posiadającą swój duchowy odpowiednik i dostrzegając jej stan zapalny, z którym już sobie sama nie radzi, potrzebny jest jej zastrzyk energetyczny, aby to co na planie fizycznym zaczęło się przywracać do życia.
       Dzięki Bogu, który jest RÓWNOWAGĄ i wszystkim SIŁOM STWÓRCZYM, że ZIEMIA okazuje się dla NICH na tyle cenną, aby przyłożyć do niej respirator i próbować przywrócić ją do stanu, w którym otworzy oczy i pomyśli ,,Ja żyję!”

       Ale te pieprzone gały musimy sami otworzyć! Ot co!

       Mam nadzieję, że dobrze was, Aniu i Gmosiu, rozumiałam. 🙂

       Jeśli nie, to przynajmniej stworzyłam dla siebie ,,trzecią rację”. 😀

       Wbrew pozorom moneta ma trzy strony: awers, rewers i to, że po prostu jest.

       Serdecznie was Ziomuchy pozdrawiam.

      3. Tak wiem kogo trzeba po kolei załatwiać , a co do wojen to jest tutaj paradoks gdyby nie te wojny to do dziś byśmy w jaskiniach siedzieli. Każda wojna napędza rozwój nowinek technologicznych np. gdyby nie zimna wojna to dzisiaj nas by tu nie było bo nie powstałby internet który wywodzi się od wojskowej sieci z lat 60-tych ARPANET. Więc droga Aniu więcej szacunku do ludzi którzy w tych „bezsensownych ” wojnach brali udział. To nie moje wina że tak ta cywilizacja jest skonstruowana. Ten świat jest jak wąż Uroboros. Rozsądna Aniu samym uśmiechem to można sobie bidy narobić. Jest coś takiego jak przekleństwo nadmiernej empatii. Poznaj ten paradoks a zobaczysz że świat nie jest taki cukierkowy jak to mówią w NEW AGE. Taki jest świat, ta agresja będzie nam teraz bardzo potrzebna jak powietrze bo bez niej to jesteśmy jak pizdy bez jaj.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.