Afery

„Odkryć prawdę” – zobacz film zakazany przez cenzurę!

„Odkryć prawdę” – zobacz film zakazany przez cenzurę!

lustracja i dekomunizacjaUmieszczam poniżej film Aliny Czerniakowskiej „Odkryć prawdę„, o pilnej potrzebie lustracji. W Polsce mamy trudny dylemat do rozgryzienia. Kto bardziej wspiera to, co nazywamy „systemem„? Postkomuniści którzy przepoczwarzyli się w prosystemowych, neoliberalnych lewaków? Czy katolickie konserwy z PiS na czele? Sądzę że postkomuniści i lewacy. Przy czym wcale mi nie chodzi o sprawy obyczajowe, tak modne jako tematy zastępcze dla mas. Ale o rzeczy ważniejsze.

Oni popierają każdy niszczący Polskę pomysł. Stąd uważam, że wybranie przez Polaków PiSu było mniejszym złem. Ktoś musi rządzić, a górnolotne idee pięknoduchów o wyzwoleniu się spod więzów polityki nie działają, to jeszcze nie ten czas. Ktoś rządzić musi. Tak samo przecież nie zrezygnujemy z cywilizacji i nie wrócimy do jaskiń, gdzie ludzie nie dożywali nawet 30-stki, czy nie wrócimy na drzewa. A tego właśnie by chcieli zapatrzeni w „naturę” ekolodzy, new age’owcy.

Jestem pełen podziwu wobec tego, co ten nowy rząd robi. Od razu wzięli się do roboty. Dotychczas nietykalny Bury już ma zarzuty. Trybunał Konstytucyjny oczyszczony z „leśnych dziadków„. To samo zamierzają zrobić w TVP.

Zaczynają się burzyć prosystemowe marioneki w stylu Michników, Lisów czy też polityków PO. Podnoszą oni niesłychany lament, ale niech sobie lamentują. Widać u nich popłoch i przerażenie. To samo jest w mediach zagranicznych, szczególnie niemieckich. Fali szkalowania Polski nie ma końca. Oto bowiem kolonia Niemiec zrywa się z łańcucha.

Wraca normalność, i to jest dla wielu ludzi szokiem. A przecież to co zamierza zrobić ten rząd, to minimum minimum! To żadna specjalna rewolucja nie jest. Szczerze mówiąc, nie wierzyłem w szczery zamiar tej ekipy. Myślałem, że dadzą się zastraszyć lub przekupić. Nie dali się. Ale rezultaty ich działań ocenimy za 4 lata. Lub możliwe że dużo wcześniej, gdy Unia Europejska i ład globalny się zawali, a przed nimi staną ogromne wyzwania.

13 odpowiedzi »

 1. Kefir, Ksiadz Natanek- mimo, że to osoba związana z religią, dość skrajna, to czasem ma ciekawe wystąpienia związane z systemem, tutaj o Kaddafim i to jest ciekawe on opiera się o autorkę książek o Libii:

 2. Ten film tez widzialem juz kilka lat temu…..Wiem Jarku,ze udostepniasz to po to by ludzie;ktorzy nie widzieli tego filmu mogli go obejrzec ale pewnie wieszkoszc juz to widziala.

 3. https://www.youtube.com/watch?v=NSy8Us3FOro … polecam genialny wywiad z Januszem Korwinem Mikke, dlatego go PIS udupiło, za to że mówi PRAWDĘ! … znamienny cytat: „PIS jest partią lewicową zdecydowanie, z tym że ludzie wierzący. Na starość nawet ateiście wierzą w Boga, więc elektorat (lewicowy) przeszedł do PISu. PIS to jest dawna PZPR, z tą różnicą, że zamiast pierwszych sekretarzy mają być proboszczowie” ….

  • Już nie mówię o jego poglądach społecznych co do kobiet, niepełnosprawnych, bo to co on tam głosi to jest właśnie ten darwinizm- gdzie liczy się tylko najsilniejszy i najbardziej przystosowany społecznie ziomek Alfa, czy to nie jest tworzenie gorszego piekła niż jest? Myślę, że tak.

   • Przyznaję trochę racji Roniemu.
    Prosty człowiek, który wierzy w boga, i mu coś nie wychodzi w życiu, mówi: wola boska, nie mam na to wpływu. Muszę się pogodzić”

    Ciągłe zwalanie winy za wszelkie zło na księżycowego reptila, mającego moce astralne, czyni w ludziach podobną niemoc.
    Nie można za syf, który się obecnie dzieje, winić bardziej astral niż ludzi z krwi i kości, którzy namacalnie powodują ten chaos. To im możemy się sprzeciwiać, demaskować. Na nich możemy mieć wpływ.
    Przynajmniej taka nadzieja trzyma nas przy życiu. Wirtualnemu wrogowi trudno dać w pysk.
    Ależ ja dziś jestem w swoich komentarzach bojowo nastawiona!
    Zdrzaźnił mnie fakt, że odkrycie w Rumunii dane nam było poznać dopiero po trzynastu latach. Trochę to ugodziło w moją ludzką dumę. A człowiek powinien być dumny, że nim jest. Że żyje w bibliotece wszechświata!

    Serdecznie pozdrawiam.

   • Doskonale, Gmosiu, rozumiem.
    To ja byłam jedną z pierwszych osób na Jarkowym portalu, którą mocno zaciekawiła twoja wiedza z racji tego, że wpasowywała się w obecnie (i w przeszłości) istniejące realia. I na przykład takie odkrycia, jak w Rumunii tylko tę wiedzę potwierdzają.

    Chodzi mi oto, że religie[a konkretnie ci, którzy je stworzyli dla własnych interesów]kształtują w człowieku niemoc wobec wyższych sił i każą się temu podporządkowywać. W konsekwencji czynią z ludzi bezwolne zwierzątka z zielonymi od trawy łbami, aby móc nimi zarządzać, kontrolować.
    Taka zbiorowa psychoza celowo każe być bezsilnym wobec wszystkiego ,,co nad nami”.
    Łącznikiem z księżycowymi reptilami są wszyscy ci, którzy wykonują ich polecenia. Jeśli na coś mamy wpływ to właśnie na ten łącznik.
    Ponadto każdy z nas ma w sobie potężną broń w postaci wolnej woli i pozytywnych uczuć, w które zostaliśmy wyposażeni przez Jasną Stronę Mocy.

    Wiem, Gmosiu, że to nie takie proste, ale należy robić wszystko co jest w mocy ludzi ,,już wiedzących”, aby przekazywać tę wiedzę, dzięki której społeczeństwa zastanowią się, porównają, zweryfikują, przejrzą, zmienią dotychczasowe skostniałe wierzenia i przekonania.
    Dwa tysiące lat cywilizacji można przyrównać do 80 lat życia człowieka. Jeden rok to jedno pokolenie [80x 25lat= 2000]
    Człowiek, aby zmienić swoje przekonania[te wewnętrzne, duchowe] potrzebuje lat. Cywilizacja pokoleń.
    Ktoś powie: ,, A co mnie obchodzi, co będzie za sto lat?”
    To jest efekt tresury, w której liczy się tylko ,,moje życie tu i teraz” bez patrzenia w przyszłość i jakość życia pokoleń, które nadejdą.
    Takiej tresurze nie poddawajmy się.
    Co ciekawe ,,zarządzający” tym światem myślą właśnie długofalowo, wiedząc, że ich dzieło będzie kontynuowane.
    Pod tym względem myślmy tak samo.

    Serdecznie pozdrawiam.

 4. Brawo bara bara chylę czoła wreszcie poznałeś prawdę co do tego „przebudzenia” Spektakl był wyreżyserowany tysiące lat temu. Potężni Nadzorcy już wiedzą jak zmanipulować ludzkością. Ta wiedza to Cybernetyka i dużo wiedzy tajemnej

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.