Ciekawe

CZY ZAGADKOWY KOD MATRIXA ISTNIEJE? TAJEMNICE JĘZYKA PRASŁOWIAŃSKIEGO!

Wiedza tajemna: czy kod matrixa istnieje? Tajemnice języka prasłowiańskiego

Zapraszam Cię do obejrzenia niecodziennego filmu video. Mówi on o językach słowiańskich i o tym, że właśnie w języku prasłowiańskim zapisano pojęcia, symbole i znaczenia bazowe.

Ktoś mądry powiedział, że ten, kto ma władzę nad językiem, ten może społeczeństwu wmówić praktycznie wszystko. I to jest prawdą. Zobaczcie na działania UE i elit politycznych świata. Oni neoliberalną tyranię wciskają nam jako „wolność i demokrację„, kapitalistyczne niewolnictwo wciskają nam jako „wolny rynek„.

Poprzez zmianę znaczenia podstawowych pojęć można przedefiniować dosłownie wszystko. Dziś wszystko zdaje się być odwrócone o 180 stopni, zdaje się stać na głowie. Dobro jest przedstawiane jako zło, a zło jako dobro.

globalna świadomość 1

Przez ostatnie stulecia stworzono politykę, która jest oparta o dawno przestarzały podział na prawicę i lewicę. Stworzono również debatę publiczną i jej standardy, czyli ścisłe ocenzurowanie. Nad tym czuwa całą dobę setki think-tanków, tysiące organizacji i fundacji, setki tysięcy dziennikarzy. Te systemy stworzono tak, by podzielić społeczeństwa i ukryć prawdę. Dzieje się tak właśnie poprzez manipulację językiem.

Socjotechnika i PR to wojna o obowiązującą narrację i wojna o słowo. Obecnie pomimo pierwszych symptomów skrętu w prawo, obowiązuje narracja lewicowo-liberalna. Ważne jest to, że nawet najbardziej zatwardziali nacjonaliści, konserwatyści, PiSowcy, katolicy itp itd, funkcjonują w obrębie narracji lewicowo-liberalnej. Ponieważ to ona nadaje znaczenie słowom. To ona tworzy przestrzeń „codziennej zwyczajności”, w której myślą i poruszają się lewicowcy, prawicowcy, anarchiści, nacjonaliści, katolicy, ateiści, ezoterycy i reprezentanci wszystkich innych doktryn.

Każda obowiązująca narracja inaczej definiuje słowa. Każda epoka, każda obowiązująca narracja, każdy naród, każda opcja polityczna i w końcu każdy z nas z osobna inaczej te słowa rozumie i definiuje. Ale tylko Ci, którzy mają władzę nad słowem, narzucają ich znaczenie innym i tym samym pełnią rząd dusz. To słowa są potęgą każdej elity, ponieważ są nośnikami wiedzy i określają całą naszą codzienność.

matrix

Kto ma władzę nad obowiązującą narracją i nad słowami, ten dyktuje innym co jest dobre a co złe. Co jest „normą społeczną„, a co jest „zachowaniem aspołecznym”. Co jest „totalitarnym faszyzmem” czy „wstrętnym socjalizmem”, i w konsekwencji czego można nie lubić. Znaczenie słów zmienia się w zależności od tego, kto ma władzę nad słowami i kto dyktuje swoją wersję.

To, co dziś jest normalnością, i co z pełnym oburzeniem bronimy, jutro czy za 100 lat może być uosobieniem najgorszych możliwych wzorców. Czy też uosobieniem „dawnych, niewolniczych czasów„, przed którymi nasi potomni będą ostrzegali dzieci i wnuki. Toczy się globalna wojna o słowo. Słowa tworzą mapy rzeczywistości, a mapy te tworzą wspomnianą wyżej codzienność. Mapy rzeczywistości to oczywiście ideologie, religie i tym podobne. Mapa rzeczywistości to także ekonomia, która nie jest nauką ścisłą, ale bardziej sztuczką iluzjonistów czy manipulacją.

Cytuję: „Co powiesz na to, że na matrycy (matrix), na której aktualnie bytujemy, wszystko co zostało do tej pory stworzone, miało swój zapis wraz ze swoim znaczeniem. Każdy znak, wyraz, dźwięk, kolor, zapach, ruch, zachowanie, czucie i.t.p. miało swoje początkowe znaczenie, które jest jedynym i prawdziwym..”

A teraz zapowiadany film o kodzie Matrixa – „Tajemnicze znaczenie języka prasłowiańskiego”:

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.com/wsparcie/

  

29 odpowiedzi »

 1. DIVIDE ET IMPERIA metoda dziel i rządź. To skandal aby politycy zajmowali się sprawami tak prywatnymi i intymnymi jak orientacja seksualna czy kwestie ideologiczne typowe tematy zastępcze za podatników pieniądze

  • No patrz, Roni! Nie znałam tej maksymy po łacinie! No i masz czarno na białym, skąd się wziął imperializm!
   Zapamiętam to. Niby mała rzecz, a cieszy mnie jak małpę błyszcząca blaszka w słoneczny dzień!

   Pozdrowienia.

 2. ,, No, ale ludzie dają się wodzić za nos i generuje w nich to olbrzymie emocje, dają się dzielić i stawać po przeciwnej stronie barykady, gotowi są wykłócać się o to, niczym dzieci w piaskownicy o łopatkę. Ech, ręce opadają.”

  Lepiej może, droga Ruda90, podnieść nieco te ręce [w geście uścisku] i wytłumaczyć ludziom o co w tym wszystkim chodzi.
  Że chodzi o odwieczną maksymę, którą przytacza Roni. Jeśli jeden człowiek [on nie jest głupią gawiedzią – on po prostu czegoś nie rozumie, jak my wcześniej], więc jeśli jeden człowiek to pojmie, przekaże innym, a tamci jeszcze innym i jeszcze innym …

  To dlatego mówi się, że ,, ratując jednego człowieka, ratujesz cały świat”

  Serdecznie pozdrawiam.

  • „Że chodzi o odwieczną maksymę, którą przytacza Roni. Jeśli jeden człowiek [on nie jest głupią gawiedzią – on po prostu czegoś nie rozumie, jak my wcześniej], ” – Krystyno możesz mnie oświecić czego nie rozumiem.

   • Roni … no cyrk wyszedł!
    To drugie zdanie z cytatu powyższego, który przytoczyłeś nie dotyczy ciebie! Ono powinno być pisane od nowej linii. To wypowiedź skierowana do Rudej90, która w pewnym momencie swojego komentarza pisze:
    ,, … Ale lepiej jest generować dupne tematy zastępcze i robić wokół nich hałas, a głupia gawiedź ma oglądać i się emocjonować” …
    Mogłam tak, jak teraz, wkleić powyższe zdanie i moja uwaga jasno kierowana byłaby do autorki tego zdania, która być może, używając zwrotu ,,głupia gawiedź”, też nie podejrzewała dwojakiej interpretacji.
    No widzisz, Roni, słowu pisanemu nie towarzyszą nasze gesty, mimika, barwa głosu i wystarczy mała ,,oszybka”, żeby być niedobrze zrozumianym.

    Przepraszam cię, za czas, w którym myślałeś, że dotyczy to ciebie. Oczy pewnie miałeś jak stare pięć złotych! 😀

    Ciesze się, że zwróciłeś mi uwagę i to wyjaśniliśmy. Mam nadzieję 🙂

    Serdecznie pozdrawiam.

   • Roni … no cyrk wyszedł!
    To drugie zdanie, które przytoczyłeś w cytacie, nie było adresowane do ciebie. Powinnam je napisać od nowe linii. Ono dotyczyło wypowiedzi Rudej90, która w pewnym momencie pisze:
    ,, … Ale lepiej jest generować dupne tematy zastępcze i robić wokół nich hałas, a głupia gawiedź ma oglądać i się emocjonować “ …

    Mogłam tak, jak teraz, wkleić to zdanie i byłoby jasne, że jest adresowane do jego autorki, która używając zwrotu ,,głupia gawiedź” też być może nie podejrzewała podwójnej interpretacji.
    No widzisz Roni …, słowu pisanemu nie towarzyszą gesty, mimika, barwa głosu i wystarczy mała ,,oszybka”, aby być niedobrze zrozumianym.

    Przepraszam cię za czas, w którym myślałeś, że dotyczy to ciebie. Pewnie oczy miałeś jak stare pięć złotych! 😀

    Cieszę się, że zwróciłeś mi uwagę i to wyjaśniliśmy. Mam nadzieję 🙂

    Serdecznie pozdrawiam.

    • Żeby było śmieszniej zżarło mi mój wpis do ciebie, Roni. Napisałam od nowa drugi i w chwili, gdy wklejałam, pojawił się również ten pierwszy!
     Więc dwa razy się tłumaczę i cię przepraszam. Wychodzi na to, że grzeczności nigdy za wiele! 🙂

     Pozdrowienia.

      • ,, Witam, pierwszy wpis trafił do kolejki moderacyjnej, nie wiem dlaczego.”

       Jarku, ale jaja! Właśnie po tym, o czym mówisz, przy moim profilu słowo ,,krystyna” zmieniło się na ,,krysia” 😮 ! Absolutnie mi to nie przeszkadza, ale zastanawia czy jakaś cholera nie kontroluje nas!
       Ty! … A jak zmienią twoje imię na ,,Jarunia”?! 😀

       No, jeśli to moi Aniołowie użyli zdrobnienia wobec mnie, to OK, niech tak zostanie 🙂

       Serdecznie pozdrawiam.

      • Krysiu też się zastanawiałam,że zdrobniłas swoje imię w nicku,mnie wczoraj przy pisaniu komentarza ikonka dotychczas brązowa zamieniła się parokrotnie by powrócić do obecnej,a poza tym zniknął adres mail i mój nick,parę razy mignęły różne obrazy i zniknął mój zapis.Niewiem co o tym sądzić. Pzdr.Anna

  • Droga Krysiu (jeżeli mogę się tak do ciebie zwracać ;)), absolutnie nie chciałam tutaj nikogo urazić swoimi słowami, może walnęłam nieco z grubej rury 😀 Oczywiście, staram się spróbować obudzić osoby z najbliższego otoczenia, unaocznić im, jaka jest prawda. Robię to jednak w delikatny, subtelny sposób, nie chcę być nachalna. Pewna stara maksyma głosi, że gdy uczeń jest gotowy, wtedy pojawia się mistrz. Przede wszystkim dumna jestem, że udaje mi się coraz bardziej przekonać moją mamę, która była zawsze megasceptyczną osobą. Więc nieskromnie przyznam, że to taki mój mały sukcesik 😉 A swoim wpisem chciałam zobrazować to, w jaki sposób traktują nas „autorytety” telewizyjne. Pozdrawiam serdecznie 🙂

   • … ,, absolutnie nie chciałam tutaj nikogo urazić swoimi słowami, może walnęłam nieco z grubej rury” …

    Wiem, wiem …, pisząc o tym, na co jesteśmy czasem wściekli, wiele stwierdzeń pozostawiamy w domyśle, co może skutkować nadinterpretacją, zupełnie innym zrozumieniem.
    Zobacz co ,,wyszło” ze mną i z Ronim. Chłopina twoje określenie – za moim pośrednictwem – przypisał sobie no i wyszła kaszana.

    Ważne, że nie prowadzimy cukierkowej dyskusji i nie wychodzimy z piaskownicy obrażeni. Czasem przywalimy sobie łopatką po łbach, przepraszam głowach 😉
    . Bez różnicy zdań dyskusja traci swoje cechy.

    Serdecznie pozdrawiam.

 3. Istnieje zapis dotyczący schematu wszechświata. Chociaż ta tajemnica byla zapisana w wielu dziedzinach otaczającj nas rzeczywistości jednak tylko schemat oktawy pozostał jedynym kluczem.

  • Podobno 15 lat z jednym mężem/żoną to już jest zboczenie, a Ty chcesz 800 lat? no nie wiem co o tym myśleć.

   • ,, Podobno 15 lat z jednym mężem/żoną to już jest zboczenie, … ”

    O ile się nie kocha. Człowiek, który potrafi dokończyć zdanie: ,,Kocham cię, bo …. „, nie kocha. On kocha wszystko co jest po słowie ,,bo”, a nie samego człowieka, samych ludzi …
    Akceptację sprzyjających, zaspokajających nas warunków nazywamy miłością, która nie ma nic wspólnego z prawdziwym uczuciem, a raczej jest jego atrapą, iluzją.

    To dlatego, gdy opada kurtyna utkana z emocji, żądz i oczekiwań, przekonujemy się, że scena jest pusta.
    Tak bardzo jesteśmy przesiąknięci odgrywaniem jakiejś roli dla innych, że zaczynamy grać przed samym sobą.
    Schodzimy ze sceny w poszukiwaniu innych teatrów.

    U schyłku życia wracamy pamięcią do tych scen.
    Nie po to, aby przeżyć wirtualnie te emocje jeszcze raz.
    Lecz po to, aby odnaleźć serce – odrzucone gdzieś w garderobie, w kącie, pod stertą kostiumów i masek.

    Kiedy uda się nam je odszukać, stajemy się bezwarunkowi.
    Szczęściarzem jest ten, obok którego miejsce na krześle przy stole lub na ławce w parku nie jest jeszcze puste.

    Roztropny jest ten młody, który słucha siwej głowy, aby ustrzec się jej błędów.

    Serdecznie pozdrawiam.

    • Krysiu z mojej strony to był wpis jako żart,chyba nie wzięłaś tego na poważnie.
     Serdecznie pozdrawiam

     • ,, Krysiu z mojej strony to był wpis jako żart,chyba nie wzięłaś tego na poważnie.”

      Oczywiście, że nie! Posłużył mi jednak jako inspiracja do paru głębszych przemyśleń, o których nie chcemy, nie umiemy lub wstydzimy się mówić.

      W dzisiejszym świecie jakże rzadko, pływając po powierzchni, spoglądamy w toń pod łodzią … Zapatrzeni tylko przed siebie nie zastanawiamy się co tak na prawdę nas w życiu unosi.

      Pozdrowionka.

 4. Harald Kautz Vella – Black Goo – czerwiec 2015 /napisy PL /
  https://www.youtube.com/watch?v=URyrWw9OJGA

  Black Goo – Harald Kautz Vella, Bases wrzesien 2015 napisy PL
  https://www.youtube.com/watch?v=GQVsjxLAN2w

  Harald Kautz Vella na I Konferencji Projektu Ziemia, cz 1
  https://www.youtube.com/watch?v=vr9Rgj6xYAg

  ciekawa dyskusja:
  „Serce do Serca” Wywiad z Simonem Parkesem, 20.09.2015
  https://www.youtube.com/watch?v=JGq_MEJGyTw

  Płaska Ziemia:
  Płaska Ziemia? Największe kłamstwo NASA PL
  https://www.youtube.com/watch?v=ufenmFigMX0

  NASA Flat Earth Interview / Wywiad z byłym pracownikiem NASA na temat kształtu Ziemi.

 5. Witam Panie Tadeuszu czy to Pan jest tym specjalistą od GŁAGOLICY czy jakiś inny Tadeusz Mroziński. Bo Tadeusza Mrozińskiego od GŁAGOLICY to na NTV oglądałem , pozytywny lekko szalony z otwartym umysłem człowiek.
  Slava!

  • Szalonym w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Właśnie potrzeba nam więcej otwartych umysłów. To fakt „Wiem że nic nie wiem”.

 6. witajcie ludzie, sory, że w innym temacie.
  dziś miałem dziwny dzień z dziwnymi ludźmi i przypomniało mi się pewne przemówienie, bo sam miałem dziś minipubliczne przemówienia. gdy usłyszałem je po raz pierwszy, barra barra się poryczał. później obejrzałem film „Ziemianie”, poryczałem się i porzygałem ale wiedziałem, że muszę to obejrzeć do końca. nie znam nikogo wśród swoich, kto doczekał końcowych napisów. od tamtego czasu (lata temu) przestałem jeść mięso. Do dziś wpierdalam tylko warzywa i owoce, uwielbiam kapsaicynę. od prawie dziesięciu lat nie wiem, co to lekarz i recepta

  przemówienie byłego szefa citybanku
  https://www.youtube.com/watch?v=9-kT2Rf7c3Q

  ziemianie (odpalasz film na własną odpowiedzialność). Żyj mądrze
  https://www.youtube.com/watch?v=gMcKcfmMJp8

  przestańcie żreć anaboliczne mięso, które nie tylko uszkadza komórki ale powoduje wiele opóźnionych chorób, które odezwą się na jesień życia a wtedy wasze miesięczne wynagrodzenie wystarczy tylko na wykup recept

 7. A próbowałeś kiedyś diety słonecznej,bo ja próbowałam i muszę przyznać,że to cudownie działa,spróbuj ale to muszą być dni słoneczne,dawka dwa razy dziennie po 15 minut przed godziną 11-tą i po 15-tej,byle nie mocnym słońcu.

 8. 6,34 minuta przemówienia byłego CEO CityBanku mówi tam o broni która miała by przenieść Świat do epoki brązu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.