„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

komitet obrony demokracjiNa facebooku powstała grupa o nazwie „Komitet obrony demokracji„. Została ona stworzona po kryzysie politycznym wywołanym de facto przez PO, która tuż przed wyborami zawłaszczyła całkowicie Trybunał Konstytucyjny. Obsadziła wszystkie stanowiska sędziowskie swoimi sędziami. Jednocześnie znacznie zwiększyła mu uprawnienia. Tak, aby stał się trzecią izbą parlamentu, uniemożliwiającą reformowanie kraju.

Platforma Obywatelska zamierzała tam kierować wszystkie ustawy nowej władzy, która zostałaby sparaliżowana, a kraj mógłby nawet pogrążyć się w chaosie. Zwłaszcza, że czasy mamy bardzo trudne, a wielki globalny kryzys wciąż się nasila. Pomyślmy, czy tak miałaby wyglądać prawdziwa demokracja i prawdziwy ład prawny? Według proniemieckiego „salonu” demokracja jest tylko wtedy, gdy rządzą oni.

Zostało to szczegółowo wyjaśnione w linku poniżej:
PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!

Ciekawe jest to, jak przedstawia się Komitet obrony demokracji w swoich deklaracjach. Według jego założycieli, jest to ruch ponad ideologiczny i ponad partyjny. Oficjalnie dystansują się od partyjnych etykietek. Nawet na mój profil na facebooku wszedł jeden z adminów, rozpoczynając szeroką dyskusję. Twierdził on, że gorąco starają się odklejać ideologiczne i partyjne łatki przyklejane im przez media.

komitet obrony demokracji zdemaskowanyCzy tak jest w rzeczywistości? Przede wszystkim, Komitet obrony demokracji jest silnie lansowany przez środowisko zwane potocznie „salonem” – np przez Gazetę Wyborczą, Newsweek, Onet itp. Czym jest salon? Są to elity polityczne wywodzące się jeszcze z czasów PRL, które uwłaszczyły się na niedoli większości Polaków. Są to ludzie jednoznacznie źli, zdemoralizowani, podli. Mają „przybudówki” takie jak: urzędnicy, pracownicy korporacji, biznes, czy też pożyteczni idioci ideologiczni (neoliberalni, lewaccy).

Salon III RP ma jednoznaczną orientację proniemiecką, bo to Niemcy rządzą w całej Unii Europejskiej. Salon razem ze swoimi mediami (kartele niemieckie), think-tankami, „ekspertami„, pełni rolę wasala kolonialnego wobec polityki niemieckiej. Pod ich rządami Polska stała się zasobnikiem niewolniczej siły roboczej głównie dla niemieckich i amerykańskich korporacji.

Z salonem walczy środowisko PiS skupione wokół Dudy, Kaczyńskiego, Macierewicza, Szydło. Oczywiście nie jest to środowisko bez skazy, nie jest to rząd idealny. Sam wiele razy wytykałem ich błędy czy wyśmiewałem się z ich szaleństw, np tych związanych z konferencjami smoleńskimi i przedstawianiem puszki po browarze jako dowodu. Jednak taki mamy teraz rząd, jest on o kilka stopni lepszy niż to, co było dotychczas. Ci ludzie mają za motto: „Polaków trzeba trzeba trzymać krótko, ale nie wolno ich okradać„.

Środowisko to, ten rząd, będzie stosował dużo bardziej humanitarne metody rządzenia krajem. I przede wszystkim, Kaczyński ma plan wybicia się na niezależność od UE. Poza tym, środowisko Kaczyńskiego ma żądzę odwetu na salonie za katastrofę czy też zamach w Smoleńsku.

komitet obrony demokracjiPrzeciwko temu protestuje środowisko salonu. Wybór kogo poprzeć wydaje się dla mnie oczywisty. Ale wróćmy do samego Komitetu Obrony Demokracji. Otóż internauci porównali twarze założycieli Komitetu Obrony Demokracji, z twarzami najbardziej aktywnej młodzieżówki Platformy Obywatelskiej. To są ci sami ludzie! Popatrzcie na poniższą fotografię. Zdjęcie na górze to założyciele Komitetu obrony demokracji. Zaś zdjęcia pod nim to obrazki happeningów młodzieżówki PO:

komitet obrony demokracji zdemaskowany

Fot. emde / zelaznalogika.net / Jakub Szymczu via. Twitter

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

14 myśli w temacie “„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

 1. No cóż, tego można się było spodziewać. Odnoszę wrażenie, że ci wszyscy neoliberałowie z PO na czele, będę imać się najróżniejszych sposobów, aby tylko zaszkodzić obecnemu rządowi. Myślę, że przyszło nam żyć w naprawdę ciekawych czasach.

 2. Co do KOD-u, wiadomo, systemowa działalność, do tego wsparta przez GW- pro-systemowe medium, dobrze, że to o tym piszesz.
  Jako, że nie ma aktualnie tematu takiego do dyskusji o wszystkim….

  Mogę potwierdzić wiele rzeczy, tych o których ta wiedźma mówiła i widziałem jaki bunt zrodził artykuł, który poruszył świętość zwycięstwa Polski w ustawkach FIFY/UEFY – jedna mafia, inne nazwy..
  Oglądałem dawniej sport- nie od początku, najpierw jako małe dziecko- mnie to jakby odrzucało, buntowałem się gdy dorośli oglądali, potem przypasowałem się jakoś, środowisko oglądało, wiadomo- niezależnie czy to nożna- czyli religijne bóstwo futbolu czy inne działki.
  Po obejrzeniu tego zachodzą dziwne energetyczne kradzieże, zmiany.
  Od tego czy oni tam wygrają przegrają zależą nasze emocje, system i kreator nie mógł tego lepiej wymyślić.
  A dodajmy media- wychodzi, że skuteczniejsze niż gladiatorzy- dziś ich zastępują sztuki walki, tak myślę.
  To smutne, że od tego czy pan X strzeli gola dla tych z naszym godłem czy flagą zależeć może nasz nastrój.
  Przypomina mi się też sprawa małyszomanii.
  Tam były takie dzikie akcje kibolskie z rzucaniem czym popadnie w niemieckiego skoczka.
  I ten tworzący się duch wielkiego sukcesu, bo w telewizorni nagadali, że to „sukces całej Polski”.
  Tworzenie ludziom ułudy sukcesu- sukces to odniósł sam sportowiec- tyle, jego jak to cieszy- to zrozumiałe- nie wiem bliskich rodzinę, ale narodowy onanizm papiesko-małyszomański to niezły bigos.
  Opisywane tu były takie procesy idola mas, tak jak z naszym „świętym” Wielkiem i Jedynie słusznym Papą JP2- tkniętym teraz przez gimbusy, ale nawet oni w jakiś sposób naruszają systemową świętą kukłę, więc pomijając prostactwo żartów owych, to jest dobre.
  A jedna przeróbka ze Stonogą, jak nie znasz Kefir, to polecam, komuś się udało złączyć ból dupy podstawionego Zbyszka i JP2;

   1. No i oczywiście seks z kobietą lub kobietami. Zgadzam się z Gmo i z pawelborys2014 to są po prostu igrzyska dla motłochu i nic więcej. Szkoda na to czasu , pieniędzy i zdrowia.

 3. Myślicie, że ludzie we Francji i w Niemczech nie narzekają w internecie na bierną, pro muzułmańską postawę francuskich i niemieckich służb mundurowych?
  Czy my też mamy zamiar dać upust swojemu niezadowoleniu z wszystkich i wszystkiego jedynie w cyberprzestrzeni?
  Jak narazie nie ma powodów, aby sądzić, że jest i będzie inaczej.
  Im większa nieprawość, tym większe oburzenie, trzepot skrzydeł w fermie drobiu i na tym koniec.

  Pozdrawiam.

  1. HIV to prosty do likwidacji wirus, polecam prof. Nieumywakina..

   Wszystkim wrażliwcom szukajacym Prawdy radosnych rodzinnych
   3-dniowych Świąt życzę! 🙂

 4. Jakby miał szansę wygrać…
  Załatwiliby go tak samo jak Stana Tymińskiego…
  Zono i dzieciobójca, oszołom z teczką..
  Albo Leppera..
  Banda nie pozwoliłaby na to.
  A gośc, hmm, mówi jak jest!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.