Banki i tajna władza

SZOKUJĄCE WYSTĄPIENIE SZYDŁO! „LOBBY BANKÓW I KORPORACJI BOGACIŁO SIĘ KOSZTEM POLAKÓW”

Trwają wielkie zmiany na Ziemi. Ludzie co rusz gubią się w przetasowaniach geopolitycznych, jakie obecnie mają miejsce. Atak Izraela, nagłe stanięcie Niemiec i szczególnie Rosji po naszej stronie, nasz sojusz z Chinami, Wietnamem i Turcją..

O co tu chodzi?! Warto przypomnieć szokujące wystąpienie byłej Premier, Beaty Szydło, z grudnia 2015 roku. Wtedy nikt nie brał tego na poważnie. Ale teraz minęły dwa lata, zmieniło się wszystko i jeszcze więcej.. Ocenę pozostawiam Tobie, Czytelniku.

To wystąpienie trzeba koniecznie zobaczyć. Na taką odwagę w krytykowaniu neoliberalnego kapitalizmu nie zdobył się żaden rząd, żaden polityk, żaden dziennikarz. Beata Szydło wprost mówi o dyktaturze banków i zagranicznych korporacji.

Beata Szydlo

W istocie tak jest – podmioty te drenują nasze bogactwa, wyprowadzają ogromne zyski za granicę, płacą minimalne wynagrodzenia i pomiatają pracownikami Polakami, i co najważniejsze – większość z nich nie płaci u nas podatków.

Dodatkowo wszelkie urzędy i sądy przez osiem lat rządów z PO-PSL postępowały tak, że niszczyły tylko polskie firmy. Natomiast zagraniczne korporacje nie były w ogóle kontrolowane i mogły robić co im się podoba.

Bez wątpienia Polska była państwem półkolonialnym. Gospodarka naszego kraju oparta jest o niewolniczy wyzysk polskich pracowników, bardzo niskie pensje, brak przywilejów socjalnych.

Teraz mamy szansę wybić się na niezależność. Trwa wielki globalny kryzys. Umiera przyroda, klimat został zdewastowany, banki i państwa są w przededniu bankructwa, zaś do Europy przybywa dziesiątki tysięcy ludzi z Bliskiego Wschodu o których nic nie wiadomo.

System upada, i po części jest to także nasza zasługa – zasługa naszych słów, dyskusji, myśli i energii. Myślę że obecny rząd wie, co się święci w Polsce i w skali globalnej. Oni robią wszystko to, by jakoś przygotować kraj do zbliżającej się drugiej fali tego światowego kryzysu.

Poniżej zamieszczam inne przemówienia znanych polityków, z bliższych nam czasów (przełom 2017 / 2018):
Rotszyldowie kapitulują przed ludzkością?! Szokujące przemówienie jednego z nich Szokujące słowa premiera Mateusza Morawieckiego! Poruszył on absolutnie zakazane tabu

gospodarka Polski

Przemówienie premier Beaty Szydło publikuję poniżej:

Szanowni Państwo, chcę dziś zwrócić się do Państwa, by zapewnić Was, że oczekiwane tak bardzo przez Polaków zmiany są i będą wprowadzane. Drodzy Rodacy, w naszej kulturze politycznej przyjęty jest termin 100 dni jakie daje się nowemu rządowi. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie dostał tego czasu. Opozycja nie potrafiła wznieść się ponad własny interes. Ten festiwal siania strachu, wprowadzania chaosu, budowania podziałów między Polakami to nic innego jak zasłona dymna dla ochrony własnych wpływów. Ci, którzy stracili władzę, dziś histerycznie nie potrafią się z tym pogodzić.

Szanowni Państwo, odchodząca Platforma Obywatelska i grupy ściśle związane z jej rządami chciały z Trybunału Konstytucyjnego uczynić ostatni bastion obrony własnego interesu. Złamali Konstytucję i powołali sędziów z politycznego nadania.Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia zostanie opublikowane zgodnie z prawem i w terminie. Choć fakt, że zostało ono podjęte wbrew praktyce orzecznictwa pozostaje bez zmian. W tym miejscu chcę jednak przypomnieć tym, którzy tak mocno się o to orzeczenie upominają, że potwierdza ono, iż PO złamała prawo. To działanie miało uniemożliwić rządowi Prawa i Sprawiedliwości wprowadzenie dobrej zmiany, czyli obniżenia wieku emerytalnego, realizacji programu dla rodzin 500 plus. Chciano w ten sposób zablokować opodatkowanie zagranicznych banków i hipermarketów.

Chciano w ten sposób zablokować opodatkowanie zagranicznych banków i hipermarketów. Ten plan się nie uda – zaufaliście mi i nie pozwolę na zatrzymanie dobrej zmiany. PiS wygrało wybory, ponieważ Polacy powiedzieli koniec z pychą i arogancją władzy. Chcemy Polski uczciwej, sprawiedliwej i otwartej na każdego obywatela. Polski, w której rządzą obywatele, a nie grupy interesów.

Tym, którzy tak głośno krzyczą, nie chodzi o demokrację, ale obrony własnych pozycji i wpływów. To obrona lobby banków i zagranicznych korporacji – grup które bogaciły się kosztem Polaków. To był dla nich złoty wiek, ale ten wiek właśnie się skoczył.

Demokracja to rządy narodu – wybrali nas Polacy, byśmy dla nich dobrze pracowali i służyli. Rząd PiS jest po to, by to zadanie dobrze wykonać. Dobro Polaków było, jest i będzie najwyższym nakazem.

Polacy to wielki i mądry naród. W tych najtrudniejszych momentach zawsze potrafimy być razem – bo siła tkwi w naszej wspólnocie. (…) Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – to czas, gdy myślimy o tym, co łączy. Nie dajmy się podzielić, bądźmy biało-czerwoną drużyną. Cel, który nam przyświeca jest wspólny – naprawa Polski. Damy radę!”

 

Zapraszam Cię do przeczytania innych moich artykułów w temacie zniewolenia przez system i elity:

Czy naprawdę jesteś wolny? Elity dały Ci jedynie iluzję wolności
Mamy w sobie potężną siłę której możemy użyć przeciwko systemowi i elitom!
Przebudzenie ludzkości: to początek trudnej drogi, od której zależy nasze przetrwanie!
Przebudzenie ludzkości weszło w krytyczną fazę
Gdzie podziała się Twoja wolność? Całą Ziemia jest w ich rękach
Dlaczego w Polsce jest wieczna bieda i wieczne „nie da się”? Spojrzenie mistyczne na ten problem

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.com/wsparcie/

  

58 odpowiedzi »

    • A wiesz jaka jest ta luka ? To powołanie się naz dekrety z 1990 roku mówiące że nadal jesteśmy w stanie wojny z III rzeszą ponieważ ona nigdy nie została rozwiązana tak jak PRL został przemianowany na III RP a jak wiadomo kto ma decydujący głos w UE , na sesji plenarnej byłoby to uwzględnione jako chęć obrony granic i suwerenności od agresywnego sąsiada. A jakby nic to nic dało to po prostu zmienił bym ustrój na monarchię i po ptakach. Wystarczy zlikwidować demokrację o co się modlę i medytuje i wtedy jest laspus prawny typowy pat. Bo jaki jest warunek uczestniczenia w tym eurobaraku? Kraj musi być demokratyczny

 1. Ładnie jarek napisał przemówienie dla Beatki . Tylko kto im przeszkadza, na razie nic nie robią w tym temacie żeby wprowadzać te ustawy , ino przejmuja władze tam gdzie mogą .

  • Janusz, a jak byłeś Jasiem, to nie uczyli cię w szkole na WOSie, że aby móc wprowadzić jakąkolwiek ustawę, trzeba najpierw mieć władzę?
   Piszesz w internecie. Jesteś zatem w dobrym miejscu, więc ino se pooglądaj albo poczytaj wiadomości nie z TVN-u czy Polsatu. Dowiesz się kto im przeszkadza.

   Serdecznie pozdrawiam.

  • Nie jestem ani za po ani za pisem ale daj im Janusz te 100 dni jak miały do tej pory wszystkie nowo powołane rządy,na rozpoznanie co pozostawił po sobie stary rząd i postanowienie co wymaga załatwienia w pierwszej kolejności.Plucie na nowy rząd tuż po wyborach niczego nie załatwia ,tylko niezbyt dobrze świadczy o plującym.

 2. Podpisałem – to nie zaszkodzi
  Jesli idiota nie rozumie ze legalnie wybrany rząd nie może zrobic zamachu stanu sam na siebie to niczego sie po nim nie spodziewam. Najchętniej dałbym mu w mordę – bo inne argumenty nie trafiaja do takich durni
  Jest tu jednak inny temat który powinnismy sami rozwiązać. Chodzi mnie o te Hieny które na nas plują. Nie dość że należy natychmiast dementować wszelkie wrogie wypowiedzi, to na dodatek [sekować] piszących. Jesli takie scierwo tak potrafi pluc na nas trzeba pozbawić go nie dość że możliwości to i środków do życia. Jak mu nie podoba się to niech spada!

   • Co z tego i tak wybory na 2016 się szykują czy Pis zdradzi czy nie i tak nie dotrwa do końca kadencji bo taki był zamiar oficerów prowadzących. Boję się tylko jednego – Bundeswera może wejść z armią nato pod pretekstem obrony demokracji oraz wygrana Petru i koalicja z PO.

    • Petru jest za bardzo publikowany w TV opanowanych przez PO. Wszystkie Hanki Smoki i inne medialne agencje podniecają się jego „mądrościami”. Wychowanek wiadomo jakiego „profa”, nie może nic innego gadać, bo po prostu nie potrafi. Ma tak z góry nakazane i tyle. No może wejść budeswera (pisz z małej litery, ale wiem, że w we szwabach pisze się rzeczowniki z dużej). Ale to zasługa właśnie prezia po z „koma”, co to podpisał ustawę 1066. Rzygam jak ją czytam… And by the way, to Ty Roni7 pisałeś o numerologii, że 6x6x6=2016 bez zera w środku? Pozdrawiam Cię serdecznie.

     • Pisałam już o tym ale napiszę raz jeszcze. W drugiej części filmu pt. :” Igrzyska śmierci” z 2013 r. jest pewien motyw, który zwrócił moją uwagę. W momencie gdy główni bohaterowie przejeżdżają w rydwanach pod wiaduktem ( 57 minuta filmu) , na nim widnieje napis ” POL 736 „. Zwróciłam na to uwagę, bo przed zamachami na WTC w filmach na wiaduktach, mostach były napisy np. „NY 911”. Podobno iluminaci lubują się w numerologii. Czyżby coś planowali zrobić w Polsce?

      • NY 911 to przecież 11 wrzesień 2001 wieże w Nowym Jorku

      • Rozsądna Anna pisze:
       17 Grudzień 2015 o 12:56
       NY 911 to przecież 11 wrzesień 2001 wieże w Nowym Jorku==

       wrzesień 11 > 911 , a rok ??

      • gmo zabija pisze:
       17 Grudzień 2015 o 14:04
       no tak i godziny zapomnieli podac -_-

       Możesz jasniej?
       Jak ze skrótu NY 911 otrzymujesz datę ==11 wrzesień 2001== konkretnie…?

       A z POL 736..?
       To jest jasne ? 😉

   • Masz rację nie stety ten kraj jest już dawno stracony. Kiedy nie żyjący już Aron Russo przeprowadzał wywiad z Rockefelerem to on mu powiedział aby się martwił o siebie i o swoją rodzinę. Tobie też tego życzę i całej reszcie tego bloga , ja już dawno straciłem jakąkolwiek nadzieję w ten naród i w ogóle w całą ludzkość. Szkoda mi na to zdrowia.

    • Nie 10 czy 15 a raczej 1% i to nie wiem czy tyle, mylisz ludzi przebudzonych z ludźmi świadomymi i wtajemniczonymi.

     • Nie oto mi chodzi. Chodzi mi o pewien proces przemiany mentalnej,duchowej i intelektualnej. Ludzi przebudzonych tak naprawdę jest bardzo dużo nawet 50% ale to jest jak z wydartym ze snu niemowlakiem, Koniec tego bezpiecznego snu i co wtedy robi niemowlak, to płacze w niebo głosy jak mu jest źle że mu przeszkadzają dlaczego ma wstawać i tak dalej. Ten proces to przemiana alchemiczna z kupki mięsa w kryształową istotę.

     • I nie przeżyją. Alchemiczna przemiana jest kurewsko bolesna. Człowieka nic nie cieszy, nic nie zaskakuje,

    • Roni7, Ty też oglądałeś wywiady z Aron’em Russo? Ja również. I co? Smutny miał koniec koleś. Wiele powiedział nam, szanuje gościa. Załatwili go… Z nimi się po prostu nie wygra! Są za wielcy i władają tą ziemią. Ale mimo wszytko należy walczyć!!! Dziękuję za życzenia dla „RESZTY” tego bloga i jak myślę dla Jego SZEFA! Pozdrowienia serdeczne Jarku! Nie trać nadziei Roni7 w ten Naród! W Polskę! Choć, masz rację, że świat jest zdrowo pojebany i mogłoby się rzec, szkoda zdrowia. Ale taka nasza misja na tej ziemii, odkrywać PRAWDĘ… I jej doświadczać…

   • Niestety – pełna zgoda, pracuje w miejscu, gdzie sami wykształceni- tak właśnie się zachowują, pełna histeria, zero samodzielnego myslenia, to jakiś koszmar, też zawsze mówię, ze coś do żarcia dają, oni bardzo są zawsze zdziwieni, że od paru lat telewizji nie mam

  • Jeszcze nie, więc korzystajmy z jego dobrodziejstwa płynącego. 🙂 Kiedyś taki głupek, skończony tuman, tuskoland chciał nam przyjebać ustawą „ACTA”. I zabronić do wolnej wypowiedzi i dostępu do wiedzy. Pamiętamy… Dymiliśmy i się szmata niemiecka wystraszyła. I się u nich schowała… Jak myślisz, chyba niech nie wraca, hihi. Bądź Zdrowa Ruda! I uważaj. God Bless You.

   • Wróci wróci niech o to cię głowa nie boli. Oni nie mają żadnych skrupułów to ludzie bez sumienia, rozbestwili się do granic możliwości.

  • Nie Ruda, siła tkwi w nas a nie w internecie. Internet to globalny śmietnik. Stanisław Lem powiedział ” Dopóki nie włączyłem internetu to nie wiedziałem że jest tylu idiotów na świecie”

   • Lem nie żyje od wielu lat nic mu się nie pomyliło to było jakieś 12 czy 13 lat temu co by teraz powiedział.

   • ja sama chyba max do 30/40, i wypierdalam z orbity -_-, zresztą nie wiem co bedzie kiedyś… w ogóle sądzę, że dzisiejsze młode pokolenie może sobie pomarzyć dożycia tej 70. Przynajmniej większość, z ich trybem życia i tą jakze bezpieczną przyszłością zapewnioną nam dzięki systemowi… Never

  • No to ja już, Ruda, chyba całkiem zwariowałam, ale skoro moją dewizą jest ,,trzeba wariować, aby nie zwariować”, podaję ci przepis na sałatkę. 🙂 Proszę cię, nie padnij ze śmiechu. To jest przykładowy gryps, z rodzaju debilnych 🙂 A co ja się przy tym nachechłałam, to moje.

   Sałatka po ormiańsku.
   – twardy kawałek arbuza
   – nieco imbiru, estragonu
   – jarmuż ugotowany
   – tarkowana rzepa
   – olej
   Twardy arbuz moczyć godzinę, dodać zgnieciony imbir, estragon. Zmieszać arbuz, warzywa, szczyptę zieleniny ewentualnie goździki. Olej dodać z dodatkiem rozmarynu ususzonego. Gotowe.
   Apetyczna.

   Może uda ci się odgadnąć. Dla ułatwienia dodam, że w przepisie przekazałam ci wiadomość o spotkaniu, podając miejsce i dokładny czas.
   Trzeba czasem się powydurniać, aby od tych poważności łeb się całkiem nie zdymił.

   Pozdrowionka.

   • Krysiu czy ja też mogę przyjść na spotkanie tam gdzie zawsze o godzinie drugiej,przyniosę moją nalewkę z ostrężyn.Daj mi znać czy mogę.
    K oza
    A rleta
    P adła
    U wiązał
    J ą
    E dek
    S am
    Z niknął

 3. Ale bolek i inni mają za sobą takie siły, że nikogo się nie boją..!
  Tu USA rozgrywa i podejmuje decyzje, jak ktos już pisał.
  Zależy, która frakcja wygra, ale obie idą na wojne z Rosją.
  I tu się kończy optymizm..

  • ==kombinują tez z V4==

   Masz na myśli grupe wyszechradzką, czy to ma znaczenie?

   ==PO jakby chciała isc na rosje to by przyznala ze putin rozwalil samolot a szczetnie pilnowali żeby wygladalo na wypadek lotniczy owszem takie wypadki się nie zdazaja==

   Wtedy po-psl grali razem z Putinem..

 4. ==tak samo qrva jego mać czuję od dawna, kiedy zacząłem to rozkminiać po swojemu! za tym zamachem stoi CIA/Mossad + STASI ==

  Ja też..
  Ale dlaczego Putin dał polankę? Post factum czy cos mu obiecali..?

  ==Kolegów z CIA już pewnie macie. Poproście ich o szczerą rozmowę.”==
  Ha, ale to oni tu rządzą, Antek i reszta ich słucha…

 5. Przecież czy pis czy po to jedno i to samo.Obie partie są sterowane przez odpowiednie loże podobnie korwin palikot czy episkopat.Nie ma się czym zachwycać dziwię się,że Jarek Kefir jest pod wrażeniem bo przecież z taką wiedzą jaką posiadasz dobrze wiesz co jest pięć.

  • Bo jest tam dużo normalnych autentycznie wkurwionych obywateli!..
   Naczalstwo musi się z nimi liczyć, w tym nadzieja.. 😉

  • Przecież wielu generałów jeździ do Chin od dłuższego czasu. Jest wymiana doświadczeń. Wywiad chiński działa na zasadach cybernetyki docenta Kosseckiego i Mariana Mazura. Powtarzam jeszcze raz te dzikie jak to wielu określa ludy azjatyckie jak Turcja,Iran czy Chiny bardzo sobie cenią Polskę i Polaków, mają ogromny szacunek. Tak było kiedyś też Libią czy Irakiem ale wiadomo jak się skończyło. Wole dogadywać się z nimi niż z zdradzieckim zachodem co tylko traktuje nas jak chłopcy na posyłki.

  • Wiadomo, że będzie to deBATOWANIE nad krajem, który zaczął podskakiwać i próbować(przynajmniej narazie w deklaracjach) wyrwać się spod jażma grabieży i kontroli stanów i korporacji niemieckich.

   Interesuje mnie jaką w tej kwestii postawę przyjmą Wyspiarze. Czy też uwierzą w czarne opinie o obecnej Polsce, jakie wystawiają w zagranicznych mediach szczwane lisy i michniki, a w kraju petry i neumany. Im nie zależy na ,,miłości” do zachodu, chcą raczej utrzymać kanały kanalizacyjne, w których jak szczury potajemnie handlowali Polską. Obawiają się dekonspiracji.
   Czy wiecie ilu ludzi tworzyło polskie bagno w 800 aferach?!

   Jeśli w oczach unii byliśmy do tej pory naiwną dojną krową, a teraz po zmianie rządu unia wespół z rodzimymi sprzedawczykami, wysyła pod adresem Polski kalumnie, to może oznaczać jedno. Ten rząd oznajmił, że mleczko się skończyło i won z naszego pastwiska.

   Za stanowczymi deklaracjami obecnego rządu muszą stać przynajmniej państwa Grupy Wyszehradzkiej, zatem jest jeszcze trochę czasu, aby wypracować poparcie.
   Podejrzewam, że będzie to początek rozpadu eurokołchozu. Takie państwa jak Węgry, Czechy, Słowacja, Polska nie mają nic do stracenia. Albo będą dojone, doprowadzane do bankructwa albo powstaną z kolan i zaczną budować własną suwerenność.
   Bardzo istotne jest, aby Polacy nie byli podzieleni. Jeżeli kilka milionówdaje soba manipulować i płacze po stracie PO, i nie respektuje rządu wybranego większością głosów, to ci ludzie muszą wiedzieć, że płacz będzie jeszcze większy, gdy rodak zostanie napuszczony przeciwko rodakowi – dla unii i stanów takie rozwiązanie będzie bardzo korzystne, doprowadzić do burdelu jak np. na Ukrainie.

   Serdecznie pozdrawiam.

 6. W najbliższej przyszłości oraz tej odległej nasi przyjaciele to przede wszystkim Chiny , Węgry oraz Czecho – Słowacja.

 7. Tak tylko dziwnym trafem 10 kwietnia 2010 roku akurat nad tą częścią europy przelatywał Chiński satelita szpiegowski więc chyba wiadomo do kogo się kierować po wzskazówki.

 8. …nie dziwota, że zwołujom posiedzenie – a jakże z wniosku samego Dunalda!!!…jakieś zdziwienie???…po tym co już wiemy?…a paniom dziękuję za urocze wpisy i zdecydowanie popieram…i pozdrawiam

 9. Taki jeden mądry gość kiedyś napisał: „Politykę wymyślono po to, aby kłamstwo wydawało się prawdą”. Nie jestem za pis. Ale jeśli mają nawet coś zmienić, to dobrze. Dość tych kłamstw po! Macie ból dupy, aż mnie to bawi jak oglądam te wasze śmieszne tv kanały. Pozdrawiam serdecznie.

 10. To dziwne bo ja miałem o Powstaniu ale tylko wzmiankę bo widzisz Ruda jak się takie tematy wrzuca zawsze w czerwcu bo ta epoka jest już pod koniec a wiadomo jak to bywa w czerwcu z nauką więc mamy co mamy.

  • ==Moze ktos kiedys zacznie o tym pisac,jest nadzieja.==

   Ale kto to przeczyta… A potem uwierzy??…
   Ci co pamiętaja kończa wedrówkę, młodzi maja inne cele, przy wypranych z idei celach, gro to materialiści, większość nie zna podstawowych historycznych dat i faktów..
   Wszystko za mało..

  • I nie jedz!
   Kup parówkę w dobrej masarni, śmietanę 30% i razową bułkę, ja mam kilka takich miejsc.. 😉

 11. „Włączają więc telewizor, z którego sączy się cała propaganda całą dobę, a oni chłoną to jak zahipnotyzowani.” – tak robi cebulandia, lemingi raczej siedzą na fejsie,twiterze bądź instagramie albo siedzą na natemat czy onecie

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.