Tajemnicza przepowiednia illuminatów na 2016 rok!

Tajemnicza przepowiednia illuminatów na 2016 rok!

przepowiednie 2016Przepowiednia znajduje się na okładce magazynu „Economist”. Okładka ta przedstawia świat w roku 2016. Co ciekawe, przepowiednia z początku roku 2015 spełniła się! Na tamtej okładce widać napisane liczby 11.5 i 11.3. Można z nich ułożyć datę 13.11.15 lub 15.11.13. To zrozumiałe, że daty z 2013 roku nie bierze się pod uwagę. Więc wychodzi na datę 13 listopada 2015 roku, czyli pamiętne zamachy przeprowadzone przez uchodźców islamskich w Paryżu:

przepowiednie 2016A w prawym dolnym rogu tej okładki jest to:

przepowiednieElity polityczne świata mają mieć swój własny „kodeks honorowy„, że każdą swoją akcję muszą zapowiedzieć, np w teledysku lub takiej okładce. Czy to prawda, oceńcie indywidualnie sami. A poniżej, dwie wersje okładki „Economist” ze stycznia 2016 roku:

przepowiednie 2016

przepowiednie 2016Możemy tam zauważyć:
-w kartonach z datami mamy zaszyfrowane 06.07 lub 07.06, czyli 6 lipca lub 7 czerwca 2016 roku;
-dziecko (niemowlę) kroczy tuż przed kulą ziemską, wystawia do niej rękę. Nowy świat?!
-dwa obozy geopolityczne. Eurazja (okultystyczny plan Alexandra Dugina, czyli niemiecko-rosyjska twarda i okrutna dominacja) reprezentowana przez Merkel, i USA, reprezentowane przez.. Billa Clintona. Ale czemu akurat jego?
-napis: „AIDS”. Czy powstanie lek na tę chorobę? A może wyjdzie na jaw, że wirus AIDS powstał w amerykańskich laboratoriach by przetrzebić światową populację?
-diabelski bankier – bankowiec z charakterystyczną teczką, przedstawiony jako diabeł z rogami;
-widnieje flaga Albanii. Wojna na Bałkanach z udziałem Albańczyków? Wiadomo już, że albańskie Kosowo jest państwem rządzonym przez mafię, która handluje organami i narkotykami na niewyobrażalną skalę. Albańczycy to muzułmanie, mają mentalność kompletnie nie przystającą do Europy;
-dwa kolory postaci: szary (te odchodzące na śmietnik historii) i w żywych kolorach (te trzymające ster władzy);
-pojawia się słońce (prastary symbol okultystyczny) patrzące na motyla. Motyl jest podstawowym symbolem ruchu new age i ezoterycznego. Symbolizuje brzydką gąsienice, która po wielu trudach przekształca się w pięknego motyla. Symbolizuje więc ludzką przemianę, transformację duchową i mentalną;
-nad tym wszystkim dominuje i góruje budowla z dachem w stylu chińskim. Czy to zapowiedź supremacji żółtej rasy?
-jest zaszyfrowana jeszcze druga data: 2 marca 2016, dokładnie 111 dni od 13 listopada 2015 (zamachy w Paryżu);
-flaga ruchu lewackiego LGBT przedstawiona jako flaga USA;
-czerwona flaga wkomponowana w logo olimpijskie (zagrożenie?);
-maszyna pokazująca datę: „2008”. Czyżby powtórzenie kryzysu ekonomicznego z 2008 roku?

Poniżej macie filmy video z analizami przepowiedni na 2016 rok z okładki Economist:

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

28 myśli w temacie “Tajemnicza przepowiednia illuminatów na 2016 rok!

 1. Na okładce z 2016 roku wyraźnie widzę po prawej stronie Merkel siwą starszą panią o twarzy… Kaczyńskiego.

  1. To by się zgadzało, ponieważ to, co robi obecnie Kaczyński ze swoją partią może Makreli przysporzyć siwych włosów i dodać lat. Tak łatwo nie wyzbywa się kolonii z dojnymi krowami, które teraz zaczynają pokazywać rogi.
   A do tego jeszcze niemieckie społeczeństwo zauważające do czego doprowadza poprawność polityczna i buntujące się przeciwko nadmiernej gościnności cioci Makreli …

   1. A pfuj Roni tak od nowego roku,zapamiętaj,że chociaż chłop jest
    głową w rodzinie,to baba jest szyją,która tą głową kręci.A tak na marginesie to wskaż ,gdzie jest ten „galimatias i pierdolnik” przez
    kobiety,pomijając Merkel,bo ona ma nóż wbijany w plecy,
    wiadomo przez kogo.

    1. Kopacz, Merkel, prezydent Argentyny już nie rządzi ale mają niezły burdel tam, w Brazylii także nie jest jakoś wspaniale. Nie przekrzyczysz mnie kobiety do polityki się nie nadają. To męska domena i niech tak pozostanie szkoda tylko zdrowia kobiet na to szambo. A tak a propo jeśli już sięgając dalej to caryca Katarzyna II wiadomo jak się jej rządy dla nas potoczyły, żelazna dama w UK – masa bezrobotnych po jej neoliberalnych pomysłach, królowa Beatrix jeśli się nie mylę w Holadnii apogeum multikulti.

     1. Roni nie w tym rzecz,że ja Cię chcę przekrzyczeć,spierać się można całymi godzinami kto jest lepszy.Po owocach ich poznacie i jakoś tych owoców nie widać z żadnej nacji rządzących,czy to chłop czy baba.Przykre i nie do przyjęcia jest
      to,że większość z rządących to łajdacy i sprzedawczyki bez
      względu na płeć.

     2. Królowa Elżbieta dalej rządzi i upadku UK nie widać:P ale swoją drogą, masz rację. Mądre osoby do polityki się nie pchają..:P Z drugiej strony szkoda, bo może lepiej by to wszystko funkcjonowalo..:)

 2. Widzę to zupełnie inaczej. Wszystkie te sprawy wydaje mi się, że bierzecie zbyt dosłownie i trzeba zwrócić tutaj bardziej uwagę na symbolikę. Zacznę od kolorów postaci – możemy rozróżnić dwa rodzaje ludzi – z szarą twarzą i naturalną. Widzę to w ten sposób, iż ludzie bez koloru to Ci, którzy są pionkami i wykonują czyjeś polecenia. Kolor symbolizuje to, że zostali zdjęci ze stołu i swoją robote już odwalili. Podział na obozy nie jest tu przypadkowy, ale zaraz to wyjaśnie. Osoby z jasną twarzą to wszyscy Ci, którzy będą mieli wpływ na to co się dzieje na świecie lub są niezależni. Pojawiają się dwa obozy – nazwałbym je A i B dla bezpieczeństwa. Obóz A to ofiary czegoś. Z przodu dominują osoby, które najbardziej na tym cierpią. Merkel wiadomo, twarz kaczyńskiego to nie jest przypadek(wydaje mi się, że zostanie odsunięty od władzy), ciężko powiedzieć, tak samo Obama, który traci poparcie i zostanie niedługo zdjęty. Osoby kolorowe tutaj, np Putin, to osoby, które będą cierpiały na czymś, ale nadal będą miały wpływ na świat. Zwróciłbym uwagę na Camerona – terrorysta trzyma mu karabin na ramieniu. Ile o zakład, że będzie tam akt terroryzmu w 2016 lub jakiejś poważnej groźby z udziałem Anglii(a jeśli będzie, to proszę bardzo o wrzucenie tego wpisu na kwejka, będę drugim Jackowskim). Cameron będzie chciał coś z tym zrobić, ale ostatecznie zostanie w jakiś sposób przyparty do muru. Straci na ważności w tym roku. Kolorowy Clinton to nie przypadek tutaj – stawiam, że jego poglądy znajdą wielbicieli i wybije się na lidera, lecz nie koniecznie będzie rządził. Ma być ważny. U góry mamy nauczycieli moralnych. Papież jest po lewej stronie czyli tych pokrzywdzonych. Po prawej ciężko mi powiedzieć kto. Posąg przedstawia kogoś dumnego – jak gdyby wykonał swój cel. Wygląda na jakiegoś mistrza, ni cholery nie wiem jakiego, ale myślę, że warto sprawdzić jego powiązania. Jakaś jego przepowiednia/wizja/polecenie zostanie wykonane w tym roku więc będzie miał powód do dumy. Chiny będą neutralne, ale mając wpływ na sytuacje na świecie(kolory, są w oddali). Stawiam, że nie mają na nich wpływu. Balon lecący w dal to wydaje mi się, że jest przedstawieniem jakiegoś ulotnego poczucia niezależności pomiędzy ludźmi w tych państwach. Tak jakby było miało być to stracone. Wydaje mi się, że jest tu pokazany wynarodowienie, zatracenie wartosci patriotycznych. Takie jakby stanie się obywatelem świata. Ale po cholerę? Na dole to tak; zgadzam się, że Ci bankierzy z rogami coś namieszają. Tam też jest globus z pokazanymi wartościami, że jest coraz więcej ludzi jakby im to przeszkadzało. Zastanowiłbym się nad tym dziadkiem stojącym nad automatem; ma jakiś wpływ na finanse. Albańczyków przemilczę bo ciężko mi coś powiedzieć. Pewnie będzie walka o kogoś przetrzymywanego i jakoś związana w to będzie Albania. Ciężko powiedzieć. Nie znam się na NWO, ale ja bym to w ten sposób widział.

  1. Ten posag którego nie umialeś rozszyfrowac to nikt inny jak Karol Marks – czyli Komunizm. Zwróciłeś uwage na spadochronik z lewej? to desant [zastrzyk] z dolarami. Gdzies kogos wesprą dotacją

  2. Tam sa dwa obozy POLITYCZNO-RELIGIJNY jakiemu przewodzi merkel (ma misje) i biznesowo-ideologiczny jakiemu przewodzi clinton z marxem.

   Kolory faktycznie oznaczają aktywnych i nieaktywnych uczestników bierzącej rozgrywki a jej cel zapewne będzie leżał w DALSZYM PODSYCANIU RÓZNIC by za plecami wrzeszczących „wedle krawężnika”tłómów robic UNIFIKACJĘ wszystkiego w NWO.

   Dla okładki z zeszłego roku alicja miała „otworzyc im tomorrowland” i sprowadzić na ziemię maschiacha, gość z fletem przyprowadził do niemiec uchodźców. W tym roku balon pewnie sugeruje krach ojro, jednorożec wymierające chrześcijaństwo jakie decycją „głow kościołów’ ma być do połowy roku POGRZEBANE…. itd

 3. I wiesz co GMOś,że Ty masz rację,zło żywi się naszymi emocjami,oni nie muszą nić szczególnego robić,wystarczy,że dupną nam przed oczy jedno zdjęcie przedstawiające złych
  znienawidzonych przez masy rządzących aby emocje mas urosły
  do potęgi entej i oto im właśnie chodzi.My powinniśmy ze spokojem olać ich prowokacje i nie dopuszczać do tego,żeby oni byli górą .Dobro i tak zwycięży,bądżmy więc tymi lepszymi.
  Rok 2016 będzie należał do nas,więc twórzmy go w naszych
  myślach takim jakim chcemy aby był.W jedności siła.

 4. Ciekawe tylko co może oznaczać wizerunek nieżyjącego już Vacava Havla? Powrót Czech do jego polityki, muzeum jego imienia, albo odkrycie jakichś dokumentów z nim związanych, które był tajne?

 5. Doszło do jakiegoś [uważam, że celowego] poplątania wiedzy ludzi na temat ,,wężowego plemienia”. Przez wieki gadzi, wężowy wygląd kojarzono człowiekowi z czymś złym, a nawet czymś czego ludzie mają się obawiać, unikać.

  W symbolice chrześcijańskiej węża uznano jako szatana, kusiciela.
  Ale przecież nie trzeba być wtajemniczonym ani znawcą symboli, aby pojąć, że to wąż ,,namówił” do poznania dobra i zła, skorzystania z drzewa mądrości, co wk …ło księżycowego, czy jeszcze innego ,,boga”, który zresetował nam DNA do funkcji fizjologiczno niewolniczych. Na szczęście nie do końca.

  Czy ktoś, kto namawia cię do skorzystania z wiedzy i mądrości sprzeciwiajacej się ciemnocie i uciskowi, to ktoś wart potępienia? No chyba tylko religijnie poprawny idiota uzna to za fakt i wciskaną ciemnotę nazwie mądrością!

  To właśnie mądrych, zaradnych, posługujących się wiedzą [wedą] Słowian określano jako wężowe plemię, aby je znienawidzieć, niszczyć, bać się by zwalczać.
  Wskażcie mi wielkomasową religię, której zależy na rozwoju człowieka!

  Symboliczny upadek ,,ludzi z raju” to upadek nie ich samych, ale tych, którym nie udało się do końca zabić w człowieku pierwiastka łączącego go z prawdziwym ŹRÓDŁEM, KREACJĄ, SIŁĄ STWÓRCZĄ, której żywym, ciągle ewaluującym przejawem jest m.in. człowiek.
  Zło w postaci węża, grzech pierworodny – przecież to gigantyczne bajki służące oddalaniu wiedzy i mądrości.
  Czy wiedza i mądrość to ciemna strona mocy, w jakiej umieszczono nakłaniajacego do ich poznania węża?

  Dlaczego Kopernika, Gordano Bruno, i im podobnych określano ludźmi zajmującymi się szrlatanerią?
  A tysiące kobiet spalonych żywcem na stosie za to tylko, że w pełni Księżyca zbierały zioła[największa aktywność lecznicza]???
  Czy ktoś ukazujący ci zło, abyś dzięki temu mógł poznać dobro, jest godny potępienia? Noc ukazująca ci jasność dnia nie powinna skupiać na sobie ciągłej uwagi, której energie przynależą się światłu dnia.

  Tylko głupiec zajmie się jedynie zwalczaniem zła, sądząc, że w ten sposób posiądzie dobro, mądrość i bezpieczeństwo.

  Jak będzie wyglądał twój dom, z którego pozbędziesz się bałaganu, brudu i niechcianych gratów, po czym nie zajmiesz się pięknym meblowaniem, tworzeniem ładu, czystości i swiatła? Z pewnością ,,dostąpisz” takiego samego, albo jeszcze większego syfu. I co? Kogo będziesz za to winił? Oczywiście, że wszystkich i wszystko, tylko nie siebie!

  Poprawnie wytresowani wzdrygamy się z lękiem przed ,,złym wężem”, który nakłania nas do poznania dobra i zła, korzystania z drzewa wiedzy i mądrości, które kieruje nas w stronę światła. Destruktorom świata zależy na utrzymaniu nas w strachu.
  Ciemni czy światli? Wybór dokonuje się w nas za pomocą naszej wolnej woli, nad którą władzę możemy mieć tylko my.

  A tak nawiasem, bardzo się cieszę, że w naszej zbiorowej świadomości słowo ,,wojna” coraz częściej zamieniane jest na słowo ,,zmiany”, a to zupełnie coś innego.
  Też to zauważyliście?

  Serdecznie pozdrawiam.
  PS Czuję, że ten dziewiątkowy rok, służył będzie moim rozmyślaniom. Proszę, wytrzymajcie ze mną! 😀 To też swego rodzaju test cierpliwości 😉

 6. Rzeczywiście, na okładce z 2015 r. mamy dwie strzały opatrzone datami zamachów (strzały od strzelaniny). Strzały padły pod nogi lalki paryżanki (symbol Paryża). Skąd Oni to wiedzieli?

 7. Prezydent Ukrainy, pochwalił się na twitterze swoją fizjonomią w gazecie The World, pośród znanych twarzy świata.
  Wysiudał Putina z okładki roku 2016 i widnieje na 2017… 😉

 8. Wiem, że trochę się spóźniłem z komentarzem, ale zauważyłem kilka ciekawych rzeczy.
  1. Spójrzcie na balon z wymalowanymi flagami. Przedstawia on Niemcy, Francję, Holandię, Finlandię, Włochy, Belgię, Austrię, Portugalię, Hiszpanię, Grecję, Irlandię oraz Luksemburg. Śmierdzi mi to rozpadem UE.
  2. Twarz z pomnika to oczywiście Karl Marx. Czyżby ponownie miała przypomnieć o sobie czerwona zaraza? Chyba że europejskie lewactwo pokaże prawdziwe oblicze (połowa tego tałatajstwa za młodu należała do partii komunistycznych).
  3. Koleś siedzi w ufo, na którym jest zatknięta czerwona flaga oraz pałeczki i ryż. Może że Żółtki wybierają się w kosmos? 🙂 Hej, ale przecież postać ma teczkę! Czyżby „nieplanowany” wyciek prawdy o UFO?!
  4. Uśmiechnięte Słońce i motyl (symbol New Age!!!), a poniżej papież, patriarcha Cyryl, bodajże Gandhi (100% nie dam) oraz muzułmanka w zielonej burce, obok znajduje się pagoda (wg Wikipedii jest budowa stricte sakralna, nawet sam nie wiedziałem :D) Podejrzewam jakieś poważne przemiany religijne, być może przyspieszy proces tworzenia ogólnoświatowej religii.
  5. Freedom for… Albania? Bez sensu. Przecież to wolny kraj. Może chodzi o Euro 2016? Albania jest w grupie z gospodarzem – Francją. Ch*j wie co tu jest grane 😉
  6. Postać w marynarce z oczami prześwietlającymi na wylot czerwoną książkę z napisem „Future (…)”, za nią wykres „Spreading up world population” (rozprzestrzenianie się światowej populacji) i mapa Europy. Również tutaj nie kminię o co chodzi.
  7. Brodaty Arab w turbanie z niezawodnym AK-47 blisko geometrycznego środka okładki. Czyżby ISIS stawało się światowym rozgrywającym?
  8. Uśmiechnięta barwna Le Pen, czarno-biały Hollande z kwaśną miną. Dobry prognostyk 🙂

  Dalsze analizy sobie odpuszczam, spać mi się chce i wszystko się we łbie miesza 😀 Jak mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę.

 9. Czy ktoś kojarzy może z jakiej bajki wzięty jest ten chłopiec w niebieskiej czapeczce, skrywający się za Putinem? O ile mnie wzrok nie myli na jego głowie jest biały jednorożec (jeśli się mylę, poprawcie mnie).
  Pytam dlatego, bo w ubiegłym roku wydaje mi się, że postaci z bajek były bardzo wymowne i znaczące (Alicja z Krainy Czarów – a dosłownie tłumacząc „z Krainy Dziwów” i rzeczywiście, działy się na świecie istne dziwy…, duga postać w 2015 roku to był Flecista z Hameln, który wyprowadził z miasta całą masę szczurów…- zresztą niemiecka legenda, pochodzenie jej, jak sądzę też chyba nie jest bez znaczenia).
  Tego Blue Boy z tegorocznej okładki jakoś nie kojarzę, natomiast jeśli ten jednorożec pochodzi z innej bajki, to nasuwa mi się na myśl kreskówka o „Ostatnim białym jednorożcu”. Biorąc pod uwagę fakt, że umieszczony jest za rosyjskim prezydentem, łatwo można wywnioskować, co to oznacza. Ale wszystko zależy, czy to są dwie odrębne bajki.
  Druga rzecz, która mnie intryguje, to jaki jest tytuł tej czerwonej książeczki, którą zasłania się jakiś człowieczek przed Putinem, bo też nijak nie mogę dostrzec.
  Wreszcie pan w spodku (przed Merkel) – chyba przed nim jest słoik, a w nim mózg (!), a za nim miska (z mapą świata) z jedzeniem i czerwoną flagą. Kojarzy mi się to z komunizmem (nakarmić wszystkich, ale zniewolić umysły). Dodając do tego popiersie Marksa, które z tyłu majaczy, to całość ma sens.
  Wreszcie na horyzoncie chyba czai się jakiś synkretyzm religijny (razem stoją papież, pop i zdaje się duchowny z Afryki – do tego ostatniego popłyną najprawdopodobniej pieniądze, bo to nad nim szybuje dolar).
  Ciekawi mnie też jaki napis wiezie rowerzysta i co to za urządzenie/budowla (szare) z tyłu obok Chinki?

 10. Zauważcie, że na okładce jest jakiś facet w czymś co przypomina latający spodek.
  Czyżby to miało coś wspólnego z kontaktem z istotami pozaziemskimi?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.