Niemiecka podłość ukarana. Nosił wilk razy kilka..

Niemiecka podłość ukarana. Nosił wilk razy kilka..

polityka w PolsceCiekawie potoczy się zapewne debata dotycząca Polski w Parlamencie Europejskim. Polski rząd zamierza uderzyć z grubej rury w najczulsze punkty Niemców. Broń którą Niemcy chcieli użyć przeciwko nam, zostanie użyta przeciwko im samym.

Wiadome jest przecież, że niemieckie media mają dopiero wolność słowa w Polsce. A kto ma media, ten ma władzę – rząd dusz. Niektórzy posłowie partii rządzącej zaczęli przebąkiwać coś o odebraniu koncesji na nadawanie np dla TVN. Koncesję jest odebrać w naszym kraju bardzo łatwo, więc na co oni jeszcze czekają?

Jest jedna zasadnicza różnica między lobby bankowo-korporacyjnym (PO, Nowoczesna, PSL, SLD) a rządem PiS. Otóż obóz III RP gdy rządziła PO, opodatkował najbiedniejszych. Bo podwyżka VAT i setek innych podatków uderza w biednych, a oszczędza bogatych. Za to PiS chce opodatkować właśnie tych bogatych, którzy przez lata byli traktowani jak święte krowy. Czyli banki, korporacje, hipermarkety.

Temu zaprzeczyć się nie da. Głodujące dzieci, ludzie ciężko pracujący, których nie stać na podstawowe potrzeby – są hańbą i porażką III RP. W latach 90-tych został nam narzucony niewolniczy kapitalizm, dzięki któremu bogacą się zagraniczne banki i korporacje. Teraz mamy szansę to zmienić. I kościelne czy też smoleńskie wariactwa PiSu, mało mnie obchodzą. Drugiej takiej szansy od losu nie dostaniemy.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


Cytuję: „Dziękujemy za brukselską debatę o Polsce. Powiemy, że nasz rząd nie mógłby ocenzurować wiadomości o masowych gwałtach. Taka wolność! Żeby nikomu nie przyszło do głowy odwołać tę debatę, bo gdzie wtedy powiemy, że:

1) Demokratyczne wybory w Polsce nie zostały zlikwidowane, niedawno się odbyły.

2) Demonstracje antyrządowe nie są zabronione, też niedawno się odbyły, spokojnie, bez strat w ludziach ani sprzęcie.

3) Mamy rząd, a nie wszyscy w Europie aktualnie mają.

4) Mamy Trybunał Konstytucyjny, który też nie wszyscy mają, w dodatku w tymże trybunale większość sędziów pochodzi z wyboru opozycji (opozycja chciała, żeby wszyscy).

5) Na ulicach jest bezpiecznie, masowe rabunki czy gwałty są nie do pomyślenia, nie było też – odpukać – zamachów terrorystycznych na redakcje czy dyskoteki.

6) Media są wolne, nie do wyobrażenia jest ocenzurowanie ich przez rząd czy na przykład zablokowanie informacji o masowych gwałtach. Zwłaszcza wszechobecne media niemieckie mają w Polsce więcej wolności niż u siebie.

7) Panuje tolerancja, nie płoną ośrodki dla azylantów, nie było zabójstw na tle rasowym, etnicznym czy homofobicznym, jedyne zabójstwo z nienawiści politycznej miało miejsce 5 lat temu, jego ofiarą padł działacz Prawa i Sprawiedliwości.

8) Prawa kobiet są przestrzegane, żaden prezydent ani burmistrz nie radzi kobietom, żeby nie wychodziły same na ulicę, nie prowokowały strojem i żeby poruszały się w tylko większych grupach. Zagrożeniem dla kobiet oraz dzieci jest natomiast niepłacenie alimentów, choć przez niektórych usprawiedliwiane walką o wolność i demokrację.”

Źródło: http://wpolityce.pl/polityka/277429-dziekujemy-za-brukselska-debate-o-polsce-powiemy-ze-nasz-rzad-nie-moglby-ocenzurowac-wiadomosci-o-masowych-gwaltach-taka-wolnosc

11 myśli w temacie “Niemiecka podłość ukarana. Nosił wilk razy kilka..

 1. Mylisz się Jarek – ” Bo podwyżka VAT i setek innych podatków uderza w biednych, a oszczędza bogatych.” – to nie vat chociaż on obciąża wszystkich ale to podatki dochodowe (tutaj przytoczę kwotę wolną od podatku – kwota powinna być jak najwyższa )najbardziej uderzają w najbiedniejszych po przekroczeniu pewnego pułapu dochodu nie płaci się podatków, „W latach 90-tych został nam narzucony niewolniczy kapitalizm, dzięki któremu bogacą się zagraniczne banki i korporacje” – to nie kapitalizm tylko neoliberalizm spowodował rozrost banków i korporacji czyli wolna amerykanka. Jestem za wolnym rynkkiem i kapitalizmem ale w pewnych granicach rozsądku w którym obowiązują normy etyczne i poznawcze a nie jak jest teraz normy prawne (zakazy nakazy eksmisje, sanepidy,kontrole skarbowe, nieszczelne i niejasne prawo) oraz normy witalne (silny niszczy wyzyskuje słabszego ,niepohamowany wyścig szczurów pęd ku karierze,niszczenie środowiska).

  1. A umiesz czytać ze zrozumieniem powiedziałem z granicach rozsądku w wolnym rynku mógłbyś kupic leki bez recepty a nie prosić pana w białym fartuchu o łaskę mógłbyś bez zezwoleń koncesji akcyzy innych pierdół Eco sprzedawać np.lecznicze nalewki lub olej z konopi a tak widzę że to co mówię jest be czyli co jest lepsze może socjalizm co jesli tak to z ciebie taki przebudzony ja z koziej dupy trąba a może korporacjonizm czuli neoliberalizm który tworzy monopole

   1. Roni żyjesz w innym wymiarze?
    Tu nie ma wolnych ani półwolnych rynków..
    To są korwinowe mrzonki, i chociaż byłem kiedyś tym zarażony, to rządzą
    tu KORPORACJE, anie jakieś utopijne ustroje.
    To już było i nie wróci więcej.
    Monsanto (90%) nasion, dostep do wody, ważniejszej niż ropa,
    Tu nawet państwa nie maja nic do gadania.
    Monsanto może wykupić lub zagłodzic pół świata.
    Kup nasiona na ogród.. Wschodzi może 10%, to jest problem,
    a nie jakieś ”leki” z korporacji gówniane..
    Nie ma już ustrojów i wolności, są władcy i niewolnicy, czyli my,
    którzy muszą zapierdalać 3x więcej czasu żeby zapłacić za media
    i nie mysleć o głupotach.
    Takie są fuck-ty..

 2. i słusznie – niech dupki niemieckie dalej się szczycą „swojom demokracjom”…uwaga – jarek zablokował mój wpis do poprzedniego artykułu odnośnie rozporządzeń „obieraka banana” wydanych niedawno odnośnie posiadania i używania broni – dlaczego? czy ktoś z Was wie coś na ten temat? Pozdrawiam

 3. ==ktorzy nie sa jednak Niemcami a tragedie narodu ,ludzi niemieckich ,ktorzy sa zdezorientowani i doprowadzani do ruiny,braku mozliwosci obrony przed najazdem islamskim, a wplyw na ekonomie,polityke niemiecka mieli tyle co koszerny za Hitelera.==

  No to Niemki mogły rodzić dzieci a nie głaskać duże psy po dupach albo jeszcze gdzieś..
  A teraz płaczą, że się wyludniają..
  Na durnotę nie ma rady, tak giną ‚mądrzejsi’ i bogatsi…
  Własnie oddają resztki dobytku na zasiłki dla swoich likwidatorów.
  Jakby myśleli i mieli jaja, daliby kopa makreli z wlotem do Bałtyku, a siedzą i czekaja, aż im łby poucinają.
  Sodoma i gomora.

 4. Zawitał?
  Tylko u lemingów, ale to stracony element, myślą, że zycie
  będzie non stop w dobrobycie.
  Obudzą się dużym alarmem, juz będzie za późno..
  Tak samo bez żalu jak w stosunku do niemek kochających duże psy.

 5. gmo – nie wkorwiaj sie!
  Tacy tez muszą być bysmy mieli wlaściwy obraz drugiej strony.
  Dla mnie byłoby cudem gdyby taki przekonał MNIE o potrzebie istnienia kleru i wlasciwości ich dzialań
  Uspokój się – Miłego dnia!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.