Dzień Sądu dla mafii III RP. 250 kg tajnych dokumentów Kiszczaka!

Dzień Sądu dla mafii III RP. 250 kg tajnych dokumentów Kiszczaka!

dokumenty KiszczakaNajpierw komunikat medialny na temat tej chyba największej afery roku 2016:

Cytuję: „Prezes IPN ujawnił dzisiaj, że wdowa po Czesławie Kiszczaku oferował Instytutowi sprzedaż dokumentów dotyczących TW „Bolek”. To że szef komunistycznej bezpieki przez tyle lat przechowywał teczkę Tajnego Współpracownika nie jest zaskoczeniem dla historyka Sławomira Cenckiewicza.
Z oświadczenia prezesa IPN Łukasza Kamińskiego wynika, że wdowa po Czesławie Kiszczaku chciała sprzedać ręcznie zapisaną kartę dotyczącą spotkania „Bolka” z funkcjonariuszem bezpieki, do którego doszło w listopadzie 74 r
.”
Dalej i źródło:
http://niezalezna.pl/76411-cenckiewicz-dla-niezaleznapl-o-teczce-bolka-u-kiszczaka

III RP to państwo którym wciąż rządzi mafia i mordercy. Pomimo zmiany władzy, ich wpływy są silne. Ta sprawa jest niezwykle ważna. Tam są dokumenty na „wszystkich świętych„! To sprawa dużo grubsza niż osławiony aneks WSI. A przypomnę, że sprawa aneksu ds. komisji likwidacyjnej WSI jest tak tajna, że nawet rząd PiS go nie ujawnia. I nie ujawni, bo to grozi destabilizacją sytuacji politycznej w naszej części świata.

Nieoficjalnie mówi się, że zabezpieczono już dokumenty na Adama Michnika, Jacka Kuronia i Bronisława Komorowskiego, i wielu innych świętych krów III RP. Pewne jest to, że seryjny samobójca zbierze swoje krwawe żniwo. Zobaczymy, ilu osobom ze świecznika III RP umrze się na „ostry zawał serca” tudzież „nagłe zatrzymanie krążenia„. Zobaczymy ilu z nich nagle wyjedzie np na „wygłoszenie zagranicznej prelekcji” i nie wróci do kraju.

W mojej opinii, ludzie ci powinni zostać pozbawieni majątków (łącznie z ich rodzinami i krewnymi). Postawieni przed sądem, w tym część za zbrodnie wojenne, za przestępstwa itp. I surowo za to ukarani. PiS jednak prawdopodobnie zastosuje inny manewr. Dokumenty zostaną utajnione, szczególnie te kluczowe. Za to wierchuszka III RP dostanie ultimatum: „zwijajcie swoje interesy i spierdalajcie z Polski, albo..„.

Jeżeli nie jest to prowokacja a głupota pazernej baby to z pewnością są tam dokumenty dotyczące porwania i zamordowania księdza Jerzego Popiełuszki, Okrągłego Stołu i agentury po stronie solidarnościowej. Czy też Magdalenki i wielu innych zbrodni będących podwalinami pod neokolonialną, mafijną III RP. Możliwe, że wdowa po Kiszczaku chciała się zemścić, możliwe że ma jakiegoś alzheimera, możliwe że ruszyło ją sumienie, bo kostucha już blisko. Nie wiemy tego. Ale jedno jest pewne – z tego będzie straszny dym i straszne jaja. To będzie afera roku, naprawdę trudno będzie to przebić.

I jeszcze jedna prywatna dygresja, trochę teoria spiskowa.. Ataki na Polskę możliwe że są związane z patentem na rewolucyjną technologię – produkcję grafenu. Posiadają ją Polacy. Jest to technologia, która dosłownie zrewolucjonizuje świat. W zeszłych latach próbowali to wrogo przejąć Rosjanie ze swoją potężną agenturą, ale nie udało się. Gdyby rządziła nadal PO, patent ten zostałby sprzedany za kilkaset milionów złotych. Tymczasem korporacja która by go kupiła (zapewne niemiecka, a jak) zarobiłaby na tym biliony dolarów.

Cytat: „Po wstępnym przeszukaniu domu gen. Kiszczaka znaleziono w piwnicy metalową szafę która na ocenę wizualną zawiera około 200 do 250 kg dokumentów starannie skatalogowanych w segregatorach. Wałęsa zapewne już wie i kto wie czy wróci do Polski z zagranicy.”

Cytat: „Jak będziecie za wysoko podskakiwać, to znad niejednej głowy aureola spadnie – wyrwało się kiedyś w chwili szczerości Kiszczakowi. Część ludzi od dawna wie czym tak naprawdę jest III RP.”

Cytat: „Kiszczak często opowiadał, że ma kwity również na „czynnych zawodowo dziennikarzy”. Nie ma co na ten temat dywagować, dopóki nie poznamy szczegółów. Ja życzyłbym sobie natychmiastowego odtajnienia całości tego, co od Kiszczaków wyniesiono.”

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

27 myśli w temacie “Dzień Sądu dla mafii III RP. 250 kg tajnych dokumentów Kiszczaka!

 1. Kiedy wielotysięczne tłumy zebrały się koło Niego, tak że jedni cisnęli się na drugich, zaczął mówić najpierw do swoich uczniów: Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach (Łk 12:1-3). Tak również wy, kiedy zobaczycie, że to się dzieje, wiedzcie, że blisko jest królestwo Boże. O tak, oświadczam wam: nie przeminie to pokolenie, aż wszystko się stanie. Niebo i ziemia przeminą, a moje słowa nie przeminą
  (Łk 21:31-33).

 2. Czułem ze nie jestem głupi, ale Twoje dewagacje i przemyslenia bija mnie na głowe. Nie chcę w zadnym razie polemizować gdyz wlaściwie nie do końca je ogarniam – szacun
  Bardzo mnie interesuje sprawa przebudzenia świadomości ludzi. To ze budzi sie świadomość na temat wielkiej Lachii i KK w niszczeniu jej. Oczywiście rola KK jest kompletnie inna niż mamy pokazywane. Czasem powtarzam [pułapka w pułapce w pułapce] i zapewne rządzenie nami jakos tak wyglada. Jest tyle spraw ktore przebiegaja nie tak jak trzeba, że az wlosy sie jerzą
  jest wiele wiele do obgadania!
  Rzucam projekt do Kefira INTEGRUJMY SIĘ! – czyli spotkajmy sie kiedys w realu i spontanicznie radośnie nagadajmy. Kazdy niech rzuci jakis termin lub pomysł i być moze coś z tego wyjdzie!
  Pozdrawiam Bogdan

  1. Bogdan. jestem otwarty na pomysły – dobra idea

   miejsce najlepiej centralne Polski, bo nikt przez cały kraj nie będzie musiał zapierniczać

   no chyba że Krysia zaprasza, to ja wolę południowe klimaty, zresztą wschodnie również i północne, zachód omijamy, tutaj nic ciekawego nie ma 😉 poza mną 😉 hehe

 3. Jak przeszło przez tela-wizję, żadnej tajemnicy tam nie ma.
  Ot buldogi gryzą sie pod dywanem.
  A ludzie i tak maja ‚bolków’ serdecznie głęboko.

 4. „A ludzie kurwa jak głupki chodzą, i zajmują się swoim życiem codziennym. Czy mają co żreć, czy jakies barbeque będzie, czy wódka gdzieś będzie do wypicia, czy jakiś się biznes kurwa mały zrobi. Nie wiedzą, że to już wszystko runęło, świat stoi nad przepaścią ekonomiczną. Nie czujecie kurwa tej czaczy?” 😀

 5. Panie Jarosławie,

  Czy Pan się aby nie pomylił z tymi 250kg dokumentów? Żadne media tego nie potwierdzają a mowa jest o 50kg. Czy ma Pan informacje z wiarygodnego źródła?

 6. Drogi Jarku Kefirze, ja bym nie posądzał Kiszczakowej o głupotę. Zdecydowanie nie chodziło jej o 90tys. zł. Stawką było raczej życie. Pamiętając historię Jaroszewiczów. Jednak te dokumenty obnażą parszywą konstrukcję III RP. Jaka wolność, jaka gospodarka i jaka demokracja?
  2 materiały:

  Macierewicz ma rację, 2 pokolenia zostały wyru**ane

  1. ==Jednak te dokumenty obnażą parszywą konstrukcję III RP. Jaka wolność, jaka gospodarka i jaka demokracja?==

   A kto pozwoli to ujawnić??
   Juz kolesie szechtera odpowiednio to rozdysponują.

   Jeszcze zależy kto skorzysta z kopii w berlinie, moskwie i waszyngtonie..
   Teraz rządzi zbig b. z waszyngtonu.

 7. Zastanawiam sie czy moze w tej chwili takie czy inne medialne przyciagacze uwagi sa celowo publikowane.
  Bardzo mozliwe ,ze to co sie naprawde szykuje za ta medialna kurtyna jest o wiele bardziej przerazajace i niesamowite.
  Takie informacje nigdy nie osiagaja zadnej pop publiki.
  Jednak na zdrowy rozsadek oceniajac zbieznosc pewnych wydarzen ,katastrof ,kleski niesamowite go przyspieszenia rozwoju naszej cywilizacji … Mozna stanowczo stwierdzic ,ze zostalo nam nie wiele juz czasu do jakiegos rodzaju Apokalipsy. Dziekuje za uwage i przyjecie do grona forumowiczow . Nastepnym razem postaram sie wiecej wyjasnic i podac pewne zrodla na ktorych sie bazuje opisujac dlaczego w ziemskim matrixie dzieja sie teraz takie wydarzenia a nie inne…☺
  M.Ch.

 8. I tutaj kłania się podświadomość. Gdy pierwszy raz zobaczyłem i posłuchałem Wałęsy od razu wiedziałem, z kim mam do czynienia. Dowodów żadnych jeszcze nie miałem ale głębokie przeświadczenie, że to kombinator a przy tym oszust i głąb. Nie wstąpiłem do Solidarności, bo coś mnie odrzucało i nie pozwalało zaufać. Głupia, dziecinna konspiracja tam panująca a także obecność w niby zakonspirowanym gronie osób, których bliscy powiązani byli z bezpieką też zaufać nie pozwalała.
  Co to za konspiracja, w której za zdradę nie ma kary?
  Coś mi się nie zgadzało.
  Żal mi tylko było spracowanych i wykorzystywanych robotników, którzy patrzyli w to, jak w świętość. Ostrzegałem ich.

 9. Temat ciekawy, ale to już jest musztarda po obiedzie. Czepiacie się Wałęsy. Mnie ten pan nic a nic nie interesuje. Ani jego przeszłość, ani jego teraźniejszość, ani jego przyszłość. Przegrał wybory w 1995 roku i po ptokach. Po co dalej o nim mówić i pisać?Jeśli mówicie o panu Lechu Wałęsie, to robicie mu darmową reklamę. Nieważne jest przy tym, czy mówią o nim dobrze, czy źle. Zostawmy go samemu sobie. Ma emeryturę, ma dochód z wykładów, a zatem nie będzie przymierał głodem. Głodują, marzną i mrą z braku kasy na leki tylko zwykli ludzie. Tak było, tak jest i tak będzie. Obawiam się, że zajmując ludzi emerytem odwracacie uwagę społeczeństwa od ważniejszych spraw. Sytuacja międzynarodowa wokół RP jest wyjątkowo zła. W dodatku nie wiem w jakim to celu mamy wysyłać polskie samoloty do Syrii. I to bez wypowiedzenia temu krajowi wojny. Czy polityków celowo ktoś nie douczył, że wojna bez wypowiedzenia wojny jest wojną nielegalną? Toczyliśmy taką nielegalną wojnę w Iraku, jeszcze toczymy w Afganistanie, a już chcemy zacząć nową w Syrii. Czy Syria należy do NATO? Nie. Amerykanie toczyli w Iraku wojnę legalną, my nie. Wypowiedzieli ją w formie ultimatum, co spełniło warunki legalności wojny. Nie oceniam sprawiedliwości i moralności tej wojny. Dzisiaj jak ktoś się sam nie uczy, to żadne wyższe studia mu nie pomogą.

  Nie chcę nikogo nudzić. Zadam tylko jedno proste pytanie? Dlaczego polski KRK nie protestował przeciwko wojnie w Iraku, czy w Afganistanie? To nie była nasza polska wojna. I co? Dostaliśmy po niej intratne kontrakty? A czy Polacy już jeżdżą do USAN bez wiz? Pchamy się wszędzie tam, gdzie nas nikt nie chce, a tymczasem kraj jest bez należytej obrony. Samolotów jak na lekarstwo i jeszcze chcemy je słać do Syrii? Wojna to gigantyczne wydatki. Czy ten tak zadłużony kraj stać na taką nową wojenkę?

  I już moja ostatnia refleksja. Owsiak zebrał wtedy 60 miliardów starych złotych. Na sprzęt rząd nie miał kasy. A pan Wałęsa wysłał Polaków do Jugosławii. Ta wycieczka naszych chłopców kosztowała ten kraj 300 miliardów starych złotych. Ile to sprzętu dla szpitali można byłoby za te 300 000 000 000 st. zł. kupić.

 10. https://cyklista.wordpress.com/2016/02/21/zadluzanie-polski-trwa/

  „Bolek, Bolkiem, ale Ministerstwo Finansów wciąż zaciąga nowe długi! Wczoraj powiększyło zadłużenie o kolejne 6 miliardów złotych!

  Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez Ministerstwo Finansów, wczoraj na aukcji polskiego długu rząd sprzedał obligacje Skarbu Państwa za łączną kwotę 6 miliardów złotych. Była to już czwarta aukcja polskiego długu licząc od początku tego roku. Niestety, pokusa na dalsze zadłużenie będzie wysoka, bowiem – wbrew międzynarodowej nagonce na nasz kraj, jaka w ostatnich tygodniach miała miejsce – ilość podmiotów, które chciały zostać wierzycielami Polski była wczoraj całkiem spora.”

  1. Bo kurwy z tego ‚rządu’ to agenci banksterki!

   W dniu 21 lutego 2016 10:00 użytkownik „Ciekawe i niesamowite: zdrowie, wiedza, duchowość, psychologia, polityka i gospodarka” napisał:

   > Sanctus Diavol commented: ” > https://cyklista.wordpress.com/2016/02/21/zadluzanie-polski-trwa/ „Bolek, > Bolkiem, ale Ministerstwo Finansów wciąż zaciąga nowe długi! Wczoraj > powiększyło zadłużenie o kolejne 6 miliardów złotych! Zgodnie z komunikatem > opublikowanym przez” >

 11. Spotkałem Kiszczakową na wakacjach w Egipcie w 2010r opowiadała że to jej mąż obalił komunę że ich przyjaciele SBole to byli normalni sympatyczni ludzie i tak dalej specjalnie z nią pogadałem aby dojść czy to durne czy wyrachowane i powiem durne 🙂

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.