Legenda Wałęsy upadła. Co ukrywają media? Kto następny? ZOBACZ!

Legenda Wałęsy upadła. Co ukrywają media? Kto następny? ZOBACZ!

TW BolekLegenda Lecha „Bolesława” Wałęsy właśnie upada na naszych oczach. O tym, że był on Bolkiem, wiedzieli wszyscy i te dokumenty to wg mnie z dupy wzięta sensacja. Choć ich upublicznienie i cały ten cyrk, to konieczność. Ważne jest to, czego w głównym nurcie debaty publicznie się NIE mówi. Lech „Bolek” Wałęsa był tajnym współpracownikiem SB od 1970 roku – i to teraz każdy wie, mamy eleganckie i oficjalne potwierdzenie.

Sfałszowanie tylu dokumentów (kilka tysięcy lub więcej) jest absolutnie niemożliwe. Zresztą już od wczoraj na pewno rzuciła się na nie cała zgraja prosystemowych specjalistów i biegłych. Tylko po to, by szukać choć cień fałszerstwa i mieć „haki” na obecny rząd i na IPN. Nie sądzę by cokolwiek takiego znaleźli, bo takie działanie nie było potrzebne.

Ale czego tutaj brakuje? Czy agent SB Bolek skończył współpracę z SB przed wybuchem stanu wojennego? Czesław Kiszczak w prywatnym liście pisze, że nie, że lojalnie współpracował do 1989 roku. W rzeczywistości TW bolek w pewnym momencie przestał być zwykłym, pogardzanym przez esbeków kapusiem. W pewnym momencie stał się on jednym z nich, stał się wtajemniczonym człowiekiem systemu. Kolejna skok w ewolucji Bolka polegał na tym, że generalicja w pewnym momencie zdecydowała, że będzie ich człowiekiem do zadań SPECJALNYCH.

Te zadania specjalne TW Bolka (Lecha Wałęsy) i innych osób, miały polegać na:

-transformacji gospodarczej państwa – komuchy i solidaruchy biorą całą gospodarkę, a to, co każą Niemcy i Zachód – niszczą. Transformacja gospodarcza krajów Europy środkowej i wschodniej była największą grabieżą XX wieku. Polska stała się państwem neokolonialnym, bez własnego przemysłu, z gospodarką zdominowaną przez Niemcy i inne kraje Zachodu. Jesteśmy krajem dzikiego kapitalizmu, rodem ze snów Petru czy Korwina, gdzie przedsiębiorcy wolno wszystko. NBP, czyli narodowy bank polski (co za śmieszna i niezgodna z prawdą nazwa), poprzez kreatywne mechanizmy ekonomiczne, zaniża wartość złotówki. I to dlatego nie stać nas na większość życiowych przyjemności, ba, nawet na dom, rachunki, jedzenie. Gdyby złotówka była 3 lub 4 razy silniejsza, to przy pensji nawet te 1500 zł netto, bylibyśmy w miarę zamożni. Ten polski system (dziki kapitalizm) to CELOWA robota. Ceny żywności itp. z Zachodu. Ceny mnóstwa dóbr (mieszkania, samochody, elektronika, AGD) WYŻSZE niż na Zachodzie. Zaś pensje ze wschodu. Jest to system skonfigurowany celowo i z premedytacją. Jest to świadomy sabotaż. Możemy tylko gdybać, po co tak karkołomny system wprowadzono. Obecny rząd PiS chce dokonać korekty w systemie, zmienić go na bardziej „ludzki„. Stąd biorą się ataki. Komu zależy na tym, by Słowianie byli niewolnikami, biedakami i ogólnie, ludźmi słabo rozwiniętymi (mentalnie, kulturalnie, duchowo)? To bardzo ciekawe pytanie i naprawdę ciekawy temat do rozważań. Bo kryje się za tym dużo głębsza konspiracja niż teczki jakiegoś moczymordy i chama. Ale to w komentarzach, zapraszam.

lech wałęsa-transformacji ustrojowej państwa – drobna korekta w strukturze systemu, dokonana za zgodą jego architektów. Totalitaryzm w stylu III rzeszy, ZSRR czy Korei Północnej okazał się zbyt energo- i kosztochłonny, dlatego został zastąpiony przez architektów systemu nieco innym modelem. Z komunistycznego autorytaryzmu, przeszliśmy w „miękki totalitaryzm„, czyli totalitaryzm rodem z krajów Zachodu. Inaczej ten system jest określany demokracją parlamentarną. W sferze mediów i debaty publicznej wygląda to tak, że za dozwolone i prawidłowe są uznawane wyłącznie poglądy lewacko-neoliberalne. Każde inne (np prospołeczne-socjalistyczne czy narodowo-nacjonalistyczne, lub ich mieszanki) są przedstawiane jako „szkodliwe„, „niepoprawne„, „faszystowskie„, „oszołomskie„. Za ich wypowiadanie dziennikarzom grozi natychmiastowe zwolnienie i brak ponownego zatrudnienia, politykom – odstrzelenie, a zwykłym Kowalskim pozew sądowy. To niepisana autocenzura we wszystkich redakcjach na Ziemi. Jest nie tylko skuteczniejsza niż klasyczne, komunistyczne ministerstwa i urzędy ds. cenzury. Ale jest skuteczniejsza nawet niż mechanizmy które przewidział Orwell. On nie przewidział jednego – że przyszła tyrania będzie tyranią niewidzialną. Na odcinku medialnym to zadanie wykonał inny człowiek do zadań specjalnych – Aaron Szechter występujący pod fałszywym nazwiskiem-pseudonimem „Adam Michnik” i jego Gazeta Wyborcza. To właśnie socjotechnicy i inżynierowie ludzkich emocji z ich „stajni” są odpowiedzialni za wymyślenie i rozpropagowanie w latach 90-tych neologizmu „oszołom„. Tak samo zresztą postąpili socjotechnicy z CIA kilka dekad wcześniej z wymyśleniem terminu „Conspiracy Theory” – teoria spiskowa;

TW bolek-transformacji podległości państwa. Z zarządu Radzieckiego (ówczesny ZSRR) weszliśmy pod zarząd Zachodu. Czyli od jednego zaborcy przeszliśmy do drugiego zaborcy. Przy czym ZSRR a potem Rosja zachowała w Polsce i innych demoludach / republikach, ogromne wpływy. Bo Polska i inne tego typu kraje, stały się strefą buforową, może nawet kondominium. Agentura i mafia – w tych krajach należą do Rosji / KGB / GRU. Np Japońska mafia jakuza należy do cesarza Japonii. Mafia w Stanach Zjednoczonych należy do amerykańskiej CIA, która zresztą organizuje jej produkcję i przerzut narkotyków. Itp itd. Natomiast mafia działająca w Polsce należy do Rosji. Obecnie jest wiele autorów i blogerów, którzy widząc zdegenerowanie Zachodu i tworzenie nowego porządku światowego, chcieliby ponownej bolszewickiej niewoli. Z chęcią spoglądają oni znowu w stronę naszego odwiecznego zaborcy i mordercy – Rosji. Niektóre z ich stron i blogów aż trudno czytać. Dają sobie napisy „w sercu Polska„, choć jedyne co mają w sercu to Rosja, KGB i tyran Putin. Nie zauważają oni, że Rosja od wielu setek lat współpracuje z Niemcami przeciwko Polsce i Słowianom. Nazizm i bolszewizm to ich wspólne dzieła, jedne z wielu, w celu ludobójstwa Słowian, szczególnie Polaków. Obecnie Niemcy, Rosja i być może Chiny tworzą „alternatywny nowy porządek świata„, nazywany roboczo unią euroazjatycką.

tw bolekTo bardzo ważne co się teraz dzieje – i z punktu widzenia polityki, i z punktu widzenia socjotechniki. Właśnie na naszych oczach upadł mit i legenda. Mit założycielski obecnego słabego i skorumpowanego, bananowego państwa nad Wisłą. Legenda zdobyta niesłusznie, na cierpieniu i na grobach innych, często bezimiennych. Widzimy że wszystko co zostało wygenerowane na rdzeniu tego mitu założycielskiego, jest kłamstwem. To jest kłamstwo, oszustwo, choć to przecież nasza oficjalna historia. Takie zakłamanie jest w każdej dziedzinie życia na Ziemi, tej Ziemi. Także w nauce i medycynie. Świat to misterium iluzji, oszustwa i przekrętów.

Zastanawia mnie nie medialny szum i histeria, bo to papka dla motłochu. Zastanawia mnie to, co zrobią architekci systemu, owi „cisi, dyskretni obserwatorzy”, z osobą Lecha Wałęsy. Czy dalej jego legenda i osoba będzie chroniona? Czy raczej architekci dojdą do wniosku, że nic już więcej się nie uzyska na nim, że wszystko jest spalone? Więc wydadzą Wałęsę na pastwę pogardy i na pożarcie PiSowcom, jak i zezwolą na kolejną już drobną korektę w systemie?

Coś w stylu:
Okej, pokłóćcie się w internecie, pożryjcie w mediach między sobą, wytoczcie sobie kilka procesów, dobra, niech stracimy – zmieńcie nawet kilka wpisów w Wikipedii.. Ale karawana jedzie dalej, a my dalej robimy swoje.”
😀

Co jest jeszcze w teczkach zarekwirowanych przez IPN? Przede wszystkim, są tam dokumenty na wszystkich „nietykalnych„, a więc na Michnika, Komorowskiego, być może na agentów SB i potem WSI. Co oczywiste, te teczki nie zostały jeszcze upublicznione. PiS je trzyma w rezerwie w celu szantażu. „Pakujcie się, powoli zwijajcie interesy i spierdalajcie z Polski, bo inaczej…”

Co ciekawe, wyszło dziś, że to nie jedyne tego typu prywatne, i co za tym idzie, nielegalne archiwum. Informatorzy i dziennikarze śledczy „Faktu” ustalili, że podobne archiwum miał mieć generał Jaruzelski. Teraz ma nad nim trzymać kontrolę jego córka, Monika.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

77 myśli w temacie “Legenda Wałęsy upadła. Co ukrywają media? Kto następny? ZOBACZ!

 1. ==Ten polski system (dziki kapitalizm) to CELOWA robota. Ceny żywności itp. z Zachodu. Ceny mnóstwa dóbr (mieszkania, samochody, elektronika, AGD) WYŻSZE niż na Zachodzie. Zaś pensje ze wschodu.==

  Tak jest, zastanawia mnie kiedy i czy w ogóle podwyższą niewolnicza kwotę
  wolną od podatku??
  Chyba w państewkach afrykańskich mają większe..

 2. Zastanawiający jest tzw „duch czasów” – odsłaniający ciemne strony tzw autorytetów. Pominę wymienionego wyżej Wałęsę – dość już jest nagłaśniania we wszystkich mediach.

  Ale popatrzcie – afera pedofilska w Kościele. Jeszcze moja babka całowała w przyklęku rękę księdza w czasie kolędy. Fuj! Rękę, która wcześniej ściskała siusiaka ministranta! 🙂
  A reptylianie? (może z dużej litery?) I jak to? To nie Najwyższy zstąpił z niebios i stworzył człowieka?
  A zafałszowana historia Polski, której nie było, a potem nagle się objawiła po chrzcie?
  A lądowanie Amerykanów na Księżycu? Podobno to inscenizacja Kubricka!
  A błogosławione działanie szczepień?
  I mądrzy, kochający lekarze, którzy nocami nie śpią chcąc uwolnić ludzkość od chorób!
  I tak dalej!
  Zaprawdę dzieje się to, co napisano „że to,o czym było szeptane, będzie krzyczane z dachów” – czy jakoś tak, nie chce mi się szukać u źródeł.

  O! Obyśmy zdrowi byli, bo to dopiero początek

 3. Dla mnie po 1995 roku pan Lech Wałęsa odszedł do lamusa historii. Nie zamierzam więcej o nim pisać. Dla mnie ten pan nie istnieje. Nigdy nie istniał. Zastanawia mnie tylko po co dopiero teraz wywleczono na światło dzienne tę sprawę.Co chciano tą sprawą zasłonić? Od czego chcą odwrócić naszą uwagę? I kto tak naprawdę chce tu na tym ogniu upiec swoją pieczeń? Polityczną? Ekonomiczną? Innego rodzaju? Napiszcie mi o co tu w tym wszystkim naprawdę chodzi? Pożyjemy, zobaczymy.

  1. Typowy temat zastępczy. Odwlekanie sprawy z uchodźcami i od ustawy 1066 której Pis przez niektórych tak wychwalany nie zniósł jeszcze. PIS=PO=PSL=SLD=NOWOCZESNA=KUKIZ 15=KORWIN to wszystko to same gówno do dzielenia Polaków- Słowian i zarządzania mniej wartościowym narodem tubylczym.

    1. Prawda kole w oczy. System został tak skonstruowany aby za pomocą partii i partyjek miał dzielić. Pis to pobożni socjaliści i komuniści. Wylęgarnia dawnych komuchów z PZPR. To jest cały układ to jest cały system. Może w najmniejszym stopniu Kukiz 15 ale tam poszła kasa od służb i od lokalnych działaczy PO. Przez ten wasz Pis budżet spadnie na samo dno. Kto to będzie spłacał te zadłużenie. No i kościółek też swoje robi. Demokracja to system zły w samym założeniu. To wytwór Jahve. BO to on daje złudzenie wolności. Ale z każdymi wyborami tej wolnośći jest coraz mniej,

     1. Roni7 – jeżeli według ciebie „Pis to pobożni socjaliści i komuniści.”, byłbyś uprzejmy tak sprytnie i krótko skomentować co to jest PO?

      1. A co do religijnych i politycznych konotacji? Spodziewałem się że to są przynajmniej „niepobożni socjaliści i komuniści” 🙂

    2. Zgadzam się z tobą Roni7 gmoś to niestety oszołom i rasista.Co się stało z Rudą ? dlaczego już nie komentuje ?Dobrze się czytało wasze komentarze 🙂

    3. Brawo! też jestem 4 😉 … rozpoznałeś to, co ja wielokrotnie ukazywałem, ale widzieli we mnie tylko oszołoma 😉

    4. =Dlaczego jeden naród wybija inny w imię właśnie czego ?=

     Nie widzisz kto tym steruje?
     Kto wywołał I, II, i planuje III-ią zadymę?
     Ta może być najbardziej koszmarna, właśnie z likwidacją
     Arabów i Słowian włącznie.

     Nie lepsi tylko diametralnie inni, niech każdy mieszka u siebie i będzie porządek.
     Tylko sa tacy którzy płacą gotówka i ‚smartfonami’ za zmianę tego porządku.

     1. Mylisz się Kefirze i Gmosiu .Przez takie właśnie spier****ne myślenie mamy sytuację jaką mamy.Co jeżeli za spieprzenie ziemskiego padołu nie odpowiada zeus yahwe czy inny być może wymyślony byt ?Tylko my ludzie ?

      1. Widać jak mało kumasz. Masz poglądy typowe dla eko-gajanina, czyli myślenie życzeniowe. Pewnie jeszcze zachwycasz się naturą, jej niby harmonią (gdzie jeden żre drugiego, taka to harmonia) i bruździsz na ludzi, że rzekomo wszytko spieprzyli? Ludzie MUSZĄ wybierać w większości zło, muszą być w większości źli, bo taką mają konstrukcje psychiki, podświadomości, ego. Jest to konstrukcja wyjątkowo agresywna, drapieżna, nastawiona na rywalizację, niszczenie, przemoc. Ludzie musieli popełnić grzech pierworodny i musieli ukrzyżować Jezusa, czymkolwiek te wydarzenia były. Czemu? BO KTOŚ (COŚ?) ICH KURWA TAK ZAPROJEKTOWAŁ. Ba! i na dodatek projektant nie zostawił nam ŻADNEJ INSTRUKCJI. Jak się mamy odżywiać? Jak mamy poprawnie budować relacje? Jak działa nasza psychika i jak ją optymalnie wykorzystać? Tego do dziś nie wiemy. Tak samo drapieżne i agresywne jak ludzka psychika, są programy matki natury. Tyle razy o tym pisałem.

   1. W sprawie ustawy 1066 jest projekt jej zniesienia, złożony przez posła Winnickiego. Niestety ma on teraz poważne kłopoty z nie-sprawiedliwością sądowniczą – za byle co i może nawet zostać pozbawiony mandatu. Czy to zbieg okoliczności? Wiele wniosków złożył, które mogą być niepoprawne także według nowej władzy.

 4. ==Od czego chcą odwrócić naszą uwagę? I kto tak naprawdę chce tu na tym ogniu upiec swoją pieczeń?
  ================

  Pytanie na razie bez odpowiedzi..

  1. grzegorzadam – odpowiedź jest prosta – to wszystko co jest organizowane w mediapolityce, zawsze ma za zadanie odwrócić uwagę od ciebie; żebyś zajmował się rzekomo ważnymi sprawami – czytaj nie wartymi jednej sekundy uwagi pierdoletami – choć w tym czasie mógłbyś np. nauczyć się chińskiego, łyknąć trochę ZEN, zaznajomić się z czymś pożytecznym jak polarne niedźwiedzie… w tym czasie, który poświęcasz IM nie ma miejsca dla CIEBIE. Zamiast wyrastać z chwastu, stajesz się nim i nawet tego nie zauważasz; Energia i osobowość sąt zbyt cenne byśmy ulegali cyrkowi, temu samemu od tysięcy lat, z tym że niestety o wiele bardziej doskonałemu; nie kieruję tych słów do Ciebie personalnie, broń mnie licho, aczkolwiek przyjąłem formę zracania się per „ty”, wyrażam moją opinię 🙂

   1. Napisałem nie raz wyraźnie, że mnie te zamglenia bolkowe
    nie interesują.
    A czas wolny świetnie sobie zagospodarowuję.
    I nie jest to nauka chińskiego ani wietnamskiego.

 5. A jednak się kręci — powiedział Galileo Galilei po procesie wydanym mu przez Świętą Inkwizycję. Powiedział to już po tym, gdy na samym procesie odwołał wszystkie swoje naukowe rewelacje.

 6. Jak można być tak naiwnym aby wierzyć że losy systemu zależą od domowego archiwum starego dziada. Gdyby tak było to już dawno ktoś by te dokumenty buchnął. Jeżeli faktycznie istnieją jakieś zbiory haków to są głęboko zakonspirowane. Po prostu ktoś dostał sygnał do ataku.

 7. Każdy rozumny powinien wiedzieć, że gmach buduje się od fundamentów, czyli od podstaw. Zawsze była, jest i będzie, niewielka grupa ludzi, którzy swoim, własnym, przykładnym życiem, czerpiąc z mądrości Bożej, kroczą drogą prawdy, dobra i sprawiedliwości. Ludzie ci zawsze świadomi są wszystkiego, zawsze znają prawdę w stopniu wystarczającym, pozwalającym kroczyć im właściwą drogą i innym jeszcze, działającym po omacku, rozświetlać mroki ciemności. Agora nie jest miejscem do poszukiwania prawdy o sobie, życiu i świecie; miejsce to znajduje się w głębi, zjednoczonej ze Stwórcą, duszy człowieka.

 8. Ludzie, po co tyle hałasu o Wałęse. Przecież on jest za głupi na Bonda. Oczywiście można zapytać czy nie jest za głupi na prezydenta. Otóż nie, wszyscy prezydenci to papety. Poparzcie na Amerykę.

  1. W polityce liczy się przede wszystkim wyznaczony cel i skuteczność jego osiągnięcia. Kto myśli, że jest mądry – ten dopiero jest … w błedzie.

 9. Zgadzam się w pełnej rozciągłości. TO KK stosuje masowe hipnozy i zwodzi owieczki. Nawet sobie nie wyobrażacie ile tam jest konfidentów wg. moich informacji ok. 90% arcybiskupów i biskupów to TW. Ale już niedługo KK rozpadnie się na trzy lub nawet cztery części.

  1. Tu wklejam moje trollowanie bloga katolickiego z frakcji wiernej Franciszkowi, który zdemaskował objawienia „Marii bożego miłosierdzia”. Objawienia te trwały od 2011 do 2015 roku. Zdobyła ona dziesiątki milionów wyznawców wewnątrz struktury KK w skali globu, z 1 do 2 miliony w Polsce. W Polsce jej struktury były szczególnie aktywne 😉 Jej głównym przesłaniem było to, by sprzeciwić się nowemu papieżowi, że Franciszek to fałszywy papież, że w kościele nie ma Boga jeśli rządzi Franciszek. Na początku 2015 zdemaskowano „Marię bożego miłosierdzia” jako Mary Carberry-Mc Govern z Irlandii. Jest ona specjalistką od inżynierii społecznej, socjotechniki, public relations. Są pewne poszlaki, że to ktoś będący po naszej stronie, który chciał mocno i z pomysłem dojebać kościołowi i rozbić jego jedność 😉 Więc wymyślił takie proroctwa. Ale o tym nic nie napiszę. I teraz: wiem że to mogą czytać „pewni ludzie”. Jeśli komuś zależy by uderzyć w polski episkopat, który jest takim drugim Watykanem, państwem w państwie.. Niech przeczyta co zrobiła Mary Mc Govern i powtórzy ten wyczyn na naszym gruncie 🙂

   Poniżej link z bloga, który zdemaskował Mary Mc Govern:
   https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2015/02/11/dajcie-mi-wszystkie-gazety-mowi-maria-bozego-milosierdzia-mary-carberry-czy-tez-mary-mcgovern/

   1. [303]
    Chcesz dodzwonić się do piekła – kierunkowy 48,
    Oddawany głos po głosie, to pokłosie, że to prosie,
    Coś o konstytucji bredzi, osobiście mam to w nosie,
    Wykładam na to lachę o czym bredzili na WOS-ie,

    Manifest mój ha, na zarobek kładę chuj,
    Wiem, że z muzy nie wyżyję, kiedy robię taki gnój,
    A pysk ciągle wyje ze wściekłości się wije,
    Co najchętniej bym zrobił ? Założyłbym ci sznur na szyję,

    Żmije sycząc jadem bezustannie ślipią w godło,
    W kuluarach walą sake, dupę wkładają w wygodną kanapę,
    Mamy mapę, no a przede wszystkim patent,
    Kilogramy trotylu doprawione granatem,

    Rozpierdolić parlament, na chuj wam kurwa mój podatek,
    Skoro gdy wychodzę z domu zamiast kraju widzę szmatę,
    Zapachniało dramatem ? Zapachniało rozprawą ?
    Będą kurwa zawiasy ? Będzie też reklama, brawo!

    Nie na lewo i nie w prawo tylko centralnie w pysk,
    Czerpię zysk, korzyści w chuj,
    Nie będzie mną rządził zapijaczony luj,
    Wszystkie auta nietknięte, czemu spłonął właśnie twój,

    Służbowy patent na przedłużenie lachy,
    Kominiary i kałachy, to nie są strachy na lachy,
    Rodzina niech spierdala jeśli starczy w aucie wachy,
    A ty kurwa klęcz przede mną ujebany w krwi po pachy,

    Tu nie ma rewelacji, to wynik zwykłej frustracji,
    Miliony ludzi skazanych na władzę z degradacji,
    Pierdolisz o kryzysie, pierdolisz o inflacji,
    A dlaczego sześciolatek nie zjadł dziś kurwo kolacji ?

    Z resztą co cię to obchodzi ? Grunt, że tobie się powodzi,
    Im dłużej będziemy kraść tym dłużej będziemy młodzi,
    W kikuta wdała się gangrena, to naprawdę nic nie szkodzi,
    Jęk twojego gardła mój ból życia złagodzi.

    [Odyn]
    Spełniamy dawne obietnice, wychodzimy na ulice,
    Za potylicę cię chwycę, jak wampir wgryzę w tchawicę,
    Ten kraj jak padlina, wpierdalany przez larwy,
    Jebane hieny, trupożercy, dla was stop procent pogardy,

    Nie powstrzyma nas nic, silniejsi z roku na rok,
    Smród spalonych zwłok, zdecydowany szybki krok,
    Płoną stosy nagich ciał, płoną łacińskie krzyże,
    Z zadanych przez nas ran, nikt się kurwa nie wyliże,

    Demoniczna Armia Jednocząca Komanda Seth’a,
    Strzela słowem w wasze mordy, odbezpieczona beretta,
    I magazynek pełny, jak twoje gacie skurwielu,
    Rośniemy kurwa w siłę, był jeden, teraz jest wielu,

    Składasz ręce w znak trójkąta, modlisz się hipokryto,
    Tępo powtarzasz formułkę, bezmyślnie na pamięć wyrytą,
    Kiedy u twych drzwi staną żołnierze rogatego,
    Nie zdążysz nawet jej zmówić, nasz gniew wybuchnie jak de Fuego,

    Czas kolejnych wyborów, na bilbordach łby potworów,
    Znane z telewizorów, głodne kasy pełnych worów,
    Jak przez rodzinę wspierani, przez mafijnych zakapiorów,
    Kreowana na fachowców banda amatorów,

    Wolne media, wolna prasa, mam je poniżej pasa,
    Jeśli tak ma wyglądać wolność, to kładę na nią kutasa,
    Jebane mechanizmy do robienia sieczki w głowach,
    Miały bawić i uczyć, nie bandę głąbów kreować,

    Dosyć już stagnacji, wyzysku wielkich korporacji,
    Powierzchnia tej planety wymaga puryfikacji,
    Wyczyśćmy ten świat z tego co go zanieczyszcza,
    Nic tak duszy nie oczyszcza, jak widok na zgliszcza,

    Dołącz do armii, niech nie czują się bezkarni,
    Nie daj się bajkami karmić, trzeźwym okiem świat ogarnij,
    Walka się rozpoczęła, czas na posprzątanie gnoju,
    Bagnet na broń i do boju, zasiejmy ziarno niepokoju.

    ………………………………..
    najlepszy death rap w Polsce! … intro na początku, o modlitwe za deszcz w knesejmie … jest też o papie JPII, tylko trza się wsłuchać, bo tekst podałem wybrakowany 😉

  2. Będzie tak : Pierwsza frakcja to lewacki kościół Warszawski, Druga frakcja to mohery od biznesmena Toruńskiego, Trzecia frakcja ( najpotężniejsza) to spuścizna JP2 czyli kościół Krakowski który ma Wawel i pół Krakowa oraz ewentualnie Czwarta frakcja czyli kościół Jasnogórski który ma kontakty z Chinami i Polskim podziemiem. To stamtąd ma być przyszły król Polski, Papiery rozbiorowe Polskiego KK już są wystarczy podpisać tylko.

    1. No to jest właśnie ten najpotężniejszy czyli spuścizna JP2. Tam jest centrum. Takie są plany zresztą aby kierownictwo Watykanu przenieść na Wawel. Ale to się im nie uda.

 10. Zbigniew Stonoga na Twiterze pisze: „Teczka wałęsy to jest nic w porównaniu z teczkami millera i Kaczyński iego

  Razem jest 9582 strony wszystkich dokumentów.
  Dokladnie brakuje 19 stron o Jarosławie Kaczyńskim ktore, 2 dni temu pojechały do domu JK.

  Jedna z kartek znaleziona w necie:

  ========

  Wszyscy są tu umoczenie w g…e po szyję..

  1. Tak bo cała III RP to mafijna korporacja. Takie gówno. A jak dałem znak równości pomiędzy wszystkimi partiami to jest obruszenie jakieś.

   1. KUkiz prowadzony przez służby jako drugi Lepper, a Macierewicz to pozostawię bez komentarza. Chyba nie muszę przypominać jak wydymał Korwina z lustracją w 1992r. Ujawniając tylko płotki jako TW a nie grube ryby. I to jest logika panie GMO zabija. Cała III RP to szambo i wszyscy co ją budowali to WON wszyscy WON!. A Tuskowi należy się szubienica lub pluton egzekucyjny.

   2. Macier a thusk to jak dżuma a cholera:

    Antoni Macierewicz i zaskakująca odpowiedź na pytanie radiosłuchacza

    Loża…….?? Agent pentagonu..? 😉

    Dla kogo pracuje Antoni Macierewicz? Inne spojrzenie na Zespół Smoleński – Janusz Korwin-Mikke

 11. episkopat to wszyscy sami swoi bracia starsi w wierze
  =====

  Nie, no jest kilku polskich i ukraińskich.. 😉

 12. Jarek – zachwycasz się PIS-em, ale jeśli ta lojalka Twego imiennika, którą”poprawiłeś”, aby była bardziej czytelna – to prawda(a pozostaje jeszcze 18 innych dok. jak umiem zliczyć do 20); to niestety, ale podsumowanie Roniego wydaje się być najbardziej adekwatnym niestety i żadne oczekiwania życzeniowe wobec PiS-u nie spełnią się…pozdrawiam

 13. „Janusz Korwin-Mikke: Słowa byłego oszołoma

  Jak wiadomo, człowiek, który trafnie przewiduje to, co stanie się za dziesięć lat, przez 9 lat, 11 miesięcy i 10 dni uważany jest za oszołoma. Ten, kto przewidzi to, co stanie się za 20 dni – jest prawdziwym prorokiem. Więc ja jestem z tych oszołomów. Bylem oszołomem, gdy twierdziłem, że rozpadnie się Związek Sowiecki . Byłem oszołomem, gdy twierdziłem, że rozpadnie się AWS; byłem oszołomem, gdy twierdziłem, że rozpadnie się UD. Jestem oszołomem, gdy twierdzę, że rozpadnie się Unia Europejska.

  Jestem oszołomem, gdy twierdzę, że za kilkanaście lat słowo „demokrata” stanie się, jak kiedyś, pośmiewiskiem („Z tyłu łata, z przodu łata – idzie sobie demokrata”). Tyle że moje proroctwa, pardon: szołomstwa – prawie zawsze się sprawdzają. Ze sprawą p. Lecha Wałęsy jest podobnie: ja przecież już od 1981 roku uparcie twierdzę – bo już wtedy wiedziałem (nie: „przewidywałem” – WIEDZIAŁEM), że p. Wałesa jest kapusiem bezpieki. I, oczywiście, byłem oszołomem – bo to przecież znany na całym świecie przywódca, który obalił komunizm. Otóż p. Wałęsa niczego nie „obalał”. Pan Wałęsa na polecenie swoich mocodawców pomógł zorganizować gładkie przejście od socjalizmu „moskiewskiego” do (znacznie większego!!) eurosocjalizmu. Nie był w tym, oczywiście, sam. Śp. gen. Czeslaw Kiszczak wszystko świetnie zorganizował. SOLIDARNOŚĆ została rozwiązana w 1983 – a w 1988 p. Wałęsa założył i zarejestrował Zupełnie Nową SOLIDARNOŚĆ. Z tym, że wszyscy – lub prawie wszyscy – z tej nowej „S” to byli zwykli agenci działający na rozkaz swoich oficerów prowadzących. Tak nawiasem: p. Wałęsa mógł o tym nie wiedzieć! Jeden agent nic nie wie o innym agencie! No i odbył się teatr pn. Okrągły Stół i „rozmowy w Magdalence”. I PZPR przekazała władzę… agenturze p. gen. Kiszczaka. To był naprawdę Wielki Człowiek. Wielki Manipulator, znaczy się. I wszyscy razem, do spółki z agenturą Wielkiego Wschodu Francji (Geremek, Michnik, Kuroń…) pracowicie budują eurosocjalizm. A człowiek, który to nieustannie demaskuje – w dalszym ciągu uważany jest za oszołoma.

  Wiecie Państwo, co? Ludzi nie jest tak łatwo oszukać. Gen. Kiszczakowi się to udało. I teraz najlepsze. Ludzi oszukanych o wiele trudniej jest przekonać, że zostali oszukani! Ludzie myślą: „Zaraz! To znaczy, że przez lata głosowałem na agentów (podzielonych dla niepoznaki na >wrogie< partie?). To znaczy, że ja jestem idiotą, który dał się nabrać?". A ponieważ nikt nie uważa się za idiotę, to wniosek prosty: "Skoro nie jestem idiotą – to znaczy, że to, co mówi Korwin-Mikke, to czyste fantazje!". Może teraz – gdy jest już OCZYWISTE, że mianowany przez bezpiekę lider Wielkich Przemian był wsiowym przygłupem umiejętnie sterowanym przez świetnie wyszkolonych oficerów – może teraz zaczniecie Państwo myśleć: "A może rzeczywiście zrobiono nas w bambuko?".

  1. „CYPRIAN SAJNA – O CZCI WOBEC WIELKICH

   William Blake w „Zaślubinach Nieba i Piekła” pisał: „Boga chwalić jest to: Czcić dary jego w innych ludziach, a każdemu z nich cześć oddawać według geniuszu jego, i miłować najbardziej ludzi największych: ci, co wobec największych zawiść czują i spotwarzają ich, nienawidzą Boga.”
   Cytat zdaje się pasować do sytuacji związanej z Lechem Wałęsą. Czy jednak TW Bolek należy do tych największych? Czy ci, którzy teraz, mimo prawdopodobnie ewidentnych dowodów, tak bardzo bronią owej wykreowanej ikony, są tymi, którzy cześć oddają boskiemu geniuszowi? Czy ci, których czczą tysiące opętanych są tymi największymi o których pisał Blake? Wałęsa, Wojtyła, Bartoszewski, Owsiak, Lewandowski, Nergal, Doda, czy kogo tam jeszcze czcicie, podług swych zainteresowań i intelektu…to nie są najwięksi. Zaprawdę odbierali i odbierają swoją chwałę. Czcijcie naprawdę wielkich…ale zaraz…pytacie kogo wobec tego czcić? Nikt nie przychodzi wam na myśl? To może przestańcie oddawać hołd komukolwiek, tylko czcijcie to co wspaniałe w każdym napotkanym na Waszej drodze człowieku. Bo w każdym jest coś wielkiego. Od każdego możecie wyciągnąć mądrość, dostrzec w nim cały skomplikowany kosmos. I w każdym dostrzec jednocześnie zło, ciemność i nieskończoną nędzę. W co jednak lepiej spoglądać? W to co jasne i piękne, czy w to co odstraszające? Różne są spaczenia, niektórzy napawają się mrokiem. Ci lubią potępiać, sami będąc potępionymi. I oni są potrzebni dla równowagi.”

   1. „Czwarty album formacji Ulver oparty został na dziele angielskiego poety, malarza i wizjonera Williama Blake’a. Utalentowani Norwegowie stworzyli koncept na podstawie utworu „Zaślubiny Nieba i Piekła”. Całe przedsięwzięcie zawarte zostało na dwóch krążkach CD i nieznacznie przekracza 100 minut. Wszystkie szczegóły związane z nagraniem i wydaniem płyty zostały dokładnie przemyślane i zaplanowane. „Themes…” nie jest na pewno „kolejną płytą kolejnej grupy”. Trzeba nie lada odwagi, aby uwspółcześnić dzieła Blake’a. Ulver zrobił to doskonale, wypełniając podstawowe przesłanie „Zaślubin…” przejawiające się w hasłach: „bez przeciwieństw nie ma postępu” oraz „egzystencja ludzka opiera się na współdziałaniu sił opozycyjnych wobec siebie”. Kontrast występuje na „Themes…” w dwóch podstawowych wymiarach. Po pierwsze wydanie albumu, gdzie obok bardzo stonowanych i sennych grafik, pojawia się zdjęcie zespołu na tle sportowego samochodu. Po drugie muzyka, naładowana mnóstwem elektronicznych efektów, przeciwstawiona zostaje poetyckim tekstom Blake’a sprzed ponad dwustu lat. Niesamowite jest to, że te ewidentne kontrasty tak wspaniale się uzupełniają. Osobiście zwykłem nazywać „Themes…” mianem płyty dziwnej, choć oczywiście w znaczeniu jak najbardziej pozytywnym. Przede wszystkim bardzo ciężko jest objąć i scharakteryzować album jako całość. Mnogość rozwiązań instrumentalno-wokalnych jest tu aż tak rozległa. Na pewno wyczuwa się nawiązania do muzyki filmowej, czy też do wcześniejszych nagrań Pink Floyd. ”

    …………………….
    polecam, ten epicki i zarazem ezoteryczny album, z genialnymi aranżacjami poematu Williama Blake 🙂

 14. „To dokument dotyczący kreowania życia politycznego na początku lat 90-tych.
  Gwarantuję Ci, że oglądnięciu tego filmu spowoduję, że inaczej będziesz postrzegał świat dzisiejszej polityki. Zrozumiesz, że to co widzisz w telewizji jest manipulacją.”

 15. Nie Kaczyński on się tak nie nazywa Sanctus, tylko on się nazywa Kalkstein. To jest jego prawdziwe oblicze.

  1. Roni ja to wiem, nie od dziś, trochę tych klakierów zlustrowałem na własną rękę, więc ich prawdziwa tożsamość jest mi znana 😉

  1. A kto niby bo już gubię się w tym gąszczu postów. Chyba on ale nie wiem czy to domnie było czy do wwww.

 16. …przypierdzieliliście się do gmo jak muchy do g…na!…a facet (gdybyście tak trochę pomyśleli) cały czas pisze – co prawda o tym samym, ale w różnych aspektach i co rusz „zapodaje” nowe treści, które jak jak rzadko to u niektórych bywa – trzymają się kupy ( nie przyszło Wam na myśl, dlaczego to amerykańce przestali latać na naszego „naturalnego” satelitę, a zdjęcia z Marsa komentują jak dzieciom z podstawówki???)….no i zgadzam się z nim, że ta afera to zasłona przed falą – wszyscy wiemy jaką…więcej główkowania i kojarzenia zdawałoby się niekiedy niewygodnych, czy na pierwszy rzut oka mało prawdopodobnych treści…a takimi nas On właśnie regularnie „karmi”….trochę więcej pokory w formułowaniu opinii, bo „sami bez grzechu nie jesteście”…pozdrawiam i proszę o trochę więcej poszanowania cudzych poglądów…

 17. Ps….zakładając oczywiście, że kiedykolwiek na Księżycu lądowali, w co śmiem wątpić…pas Allena itd.,itp…

  1. Ale dajecie chłopaki!
   Trzeba będzie to w weekend prze-anal-izować, mnóstwo wpisów,
   a zaraz świt.. 🙂

 18. „, jedyne co nie wiem jak tak astronauci mogli kłamać aż do śmierci,”
  to nie tylko do GMO zabija, ale dla każdego.. Są metody wszczepiania wspomnień, których nie było, a astronauci nie musieli kłamać, bo byli PRZEKONANI o prawdziwości swoich przeżyć. Poza tym demiurdzy wpuszczają tzw wstawki holograficzne w pole morfogenetyczne Ziemi, żeby ludzi omamić i ogół ludzkości też ma takie pełne prawdy PRZEKONANIA którymi żyje i na których się opiera.
  Bycie na odludziu ( to ja! 🙂 pozwala jaśniej widzieć, bo jak napisano w TAO TE KING „mędrzec bada gwiazdy nie wychodząc z domu”, a jak „mędrzec” (to ja 😛 ) wyjdzie z domu to łapie się za głowę czym ludzie żyją, w co wierzą, czego się boją…
  Misternie utkana zasłona ułudy …

 19. Z „numerkami” jak ze znakami Zodiaku jest tak, jak w tym starożytnym wersie: „Gwiazdy rządzą losem ludzi, a mędrzec rządzi gwiazdami”.
  Z różnych względów trzeba wejść w ten świat w tym, a nie innym czasie i bagaż jaki wnosimy i nabywamy może być ciężarem, a może być ” plecakiem odrzutowym”, ale to już dyskusja na inny temat a nie pod szyldem Wałęsy 🙂 🙂 🙂

 20. Hip-p-oteza:

  ==Polowanie na Lecha Wałęsę jest jak fala. Ma przypływy i odpływy. Teraz mamy kolejne wzmożenie. Histeria propagandowa, inspirowana przez IPN po kontaktach z wdową po gen. Kiszczaku, jest zbieżna z celami politycznymi obecnej władzy. Rozdęcie sprawy teczek Wałęsy ma go do końca sponiewierać i pozbawić historycznych zasług. Ale to tylko wstęp do ważniejszej operacji. Mówią o niej wprost ludzie, którzy od lat żyją ze zwalczania Wałęsy i którym chodzi o zastąpienie go w podręcznikach historii innymi osobami. Tymi najgodniejszymi oczywiście są przede wszystkim oni sami. Historia musi być więc napisana na nowo. A w głównej roli, czołowego opozycjonisty i architekta zmian, ma być obsadzony tragicznie zmarły prezydent. Takie są intencje polityczne obozu władzy. I dlatego w tej nowej odsłonie wojny na teczki są …

  DALEJ-> http://www.tygodnikprzeglad.pl/histeria-teczkowa/==

  Nawet logiczne.. 😉

 21. (…..)

  ==Moja rada

  Jeżeli chcesz być zdrowy, to musisz kupować masło na rynku, najlepiej bezpośrednio od gospodarza. Pomijać ten cały b…….sklepów wielkopowierzchniowych.

  Na zakończenie fragment ciekawej kroniki sprzed 1000 lat. To opinia o Słowianach:

  „O dziecinnym umyśle Słowianina, który był wiecznym pacholęciem, który od kolebki aż do grobu bawił się śpiewem, muzyką, tańcem – a który krytyk na prawdę zgodzi się na to, aby takie plemię „wiecznych pacholąt” o pół tysiąca lat młodsze od innych ludów, a o całą pięciowiekową historię i literaturę uboższe od nich i srodze też w tym pacholęctwie swoim gnębione zewsząd – dyktowało prawa i zwyczaje narodom starszym, oświeceńszym i gwałtowniejszym”. Maciejewski Dzieje Pierwotne Polski i Litwy 1846.

  Proszę zobaczyć, po 1000 lat „sami” obniżamy poziom edukacji i nikt nie protestuje. Wycięto nam 500 lat historii, chociaż jeszcze podręczniki dla szkół średnich Księstwa Poznańskiego podawały, że pierwszym władcą Polski był Leszko I 520 – 549. I to dopuszczali do użytku szkolnego źli Prusacy. A potem przyszli dobrzy komuniści i wszystko wycięli. A tak naprawdę wycieli generalnie cała historię, zastawiając wybrane fragmenty.

  Śmiali się komuniści z powiedzenia „Myszy zjadły Popiela” a zapomnieli ci ubożsi wiedzą ludzie, że takich przypadków zjadania przez myszy historia VIII-XI zna 9 w całej Europie opisanych w kronikach klasztornych. Kronikarze datują ten fakt na ok. 840 roku.

  U Niemców takim najazdem było „zjedzenie” Biskupa Norymbergii. Myszaki to korsarze normańscy – myszy.

  Sławne było opanowanie Luny w 857 roku przez myszy.

  Okazuje się, że u starożytnych kronikarzy Lach i Wareg znaczyło to samo. Waregowe w drodze do Bizancjum założyli osadę Kijów, a w Polsce miasta wzdłuż Wisły: Płock, Toruń – wieża, Rawę – spoczynek, Sandomierz, Tyniec – tun, tyn, miasto.

  Wareg po skandynawsku – sprzymierzeniec, a na przykład czech oznacza mordercę – banitę wyrzuconego z kręgu towarzyszy.

  A Lechici u starożytnych nazywali się Wandalami. Wandal – szybki, drapieżny zwierz, wilk.

  A Sarmaci, to to samo, co Normanowie.

  Ale w kronice bizantyjskiej 1147 Lachów zaliczano do grupy Scytyjskiej. Ale Scytia to według tych kronik teren obecnej południowej Szwecji.

  Wisła – wg Gotów – to po prostu woda, rzeka, ale już po duńsku Wisła to Wand, Wandal.

  Ładna legenda o smoku wawelskim i szewczyku wyrosła z niewiedzy. Smokiem bowiem Normanowie nazywali rodzaj twierdzy otoczonej murem, tak jak zwinięty wąż. Zabić smoka, znaczyło zdobyć twierdzę.

  To tylko kilka przykładów zapomnianej wiedzy, podaję je tylko i wyłącznie w celu rozbudzenia u Czytelników potrzeby pogłębiania swojej, przez obecne pokolenia. Inaczej będą się z nas śmiali i pozwolą tylko w wyznaczone dni maszerować na ulicach i machać chorągiewkami.

  I to by było na tyle.
  ==============
  http://www.polishclub.org/2016/02/20/dr-jerzy-jaskowski-jakie-jedzenie-zwykle-oszustwo/

  1. Ale po co do g…a dodawać witamin?
   Nie nazywaj tego mlekiem. Wystarczy UHT.

   Mleko jest z dojonej ręcznie krowy karmionej trawą, bez dodatku
   hormonów, … i nie podgrzewane powyżej 40 st.

   Pozostałę to produkty mlekopodobne.
   Karmione hormonem dodatkowo są powodem
   epidemii bezpłodności i dziesiątek innych chorób.

    1. Mleko prawdziwe ukwaszone i wyroby to dobra opcja!

     Nie ma czegos takiego jak ‚mleko’ sojowe, to trucizna
     dla wegetarian i podobnych, pomińmy.. 😉

     U mnie w domu poza masłem i kefirem, mleka się nie zjada, polecam.
     Znalazłęm dojście do masła prawdziwego.

     Zacytuję dr Jaśkowskiego:

     ==Sumaryczny genom bakterii jest 10 razy większy od genomu człowieka. Pasteur pracował dla producentów wina, czyli na wodzie. Nie wiadomo kto, ponieważ nigdzie nie można znaleźć tego „cudotwórcy”, wyniki swoich doświadczeń, przeprowadzonych na wodnych roztworach, zastosował do roztworów białkowych. I skutki tego są opłakane. Już w latach 40. ubiegłego wieku przeprowadzono badania, polegające na karmieniu cieląt mlekiem od krowy i tzw. pasteryzowanym. Po 5 miesiącach takiego eksperymentu cielaki karmione mlekiem pasteryzowanym ważyły 100 kg, a te na mleku krowim 180 kg. Cielaki „pasteryzowane”: sierść łamliwa, golizny na skórze, narządy wewnętrzne zniszczone, jądra o 30 % mniejsze, w żołądku strasznie cuchnąca maź. Tego wszystkiego nie obserwowano u cielaków karmionych mlekiem prosto od krowy.

     Cielaki pasteryzowane chodziły z trudnością, przewracały się. Cielaki normalnie karmione biegały po pastwisku.

     A TY MATKO, JAKIM MLEKIEM KARMISZ SWOJE DZIECKO? A przede wszystkim, jak się zachowuje i jak wygląda, jak pasteryzowane, czy jak świeże?

     Oczywiście polskojęzyczne media masowej dezinformacji, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, wyników takich eksperymentów nie nagłaśniają. Wymazano je także z podręczników, zarówno rolniczych, jak i medycznych. Efektem bowiem było najpierw wprowadzenie mleka pasteryzowanego, tylko i wyłącznie z uwagi na dochód mleczarni, a po 1990 roku mleka UHT, czyli prawdziwego trucia ludzi. Mleko to bowiem jest przyrządzane w ten sposób, że najpierw mechaniczne dojarki niszczą strzyki krowie, muszą więc być czymś smarowane, ponieważ inaczej mleko cały czas kapie. Potem to mleko rurami płynie do kadzi, w których jest schładzane. Otóż te rury trzeba myć, najczęściej robi się to za pomocą ługu. Stąd mleko takie nie kwaśnieje. Nie zawsze gospodarzowi chce się przepłukiwać przez 20 minut te rury ciepłą wodą z ługiem [koszty]. W mleczarni sprawdzają tylko ilość bakterii, a nie składniki chemiczne. Czym mniej bakterii, tym lepsze mleko, według inżynierów od żywności. Oczywiście jest to pomieszanie z poplątaniem.

     Potem wozi się to do mleczarni, gdzie się proszkuje i składa w magazynie. I jak potrzeba, to miesza z wodą w stosunku 1 do 10 i sprzedaje w sklepach. Oczywiście ten sinawy płyn nie ma nic wspólnego z mlekiem od krowy i powinien nosić nazwę wyrobu mlekozastępczego, czy wyrobu mleko podobnego. Nie podaje się także żadnych badań, czy ten płyn w ogóle powinny pić dzieci.==

     Smacznego 😉

    2. Sojowe to cif dla wegetarian.

     ==Sumaryczny genom bakterii jest 10 razy większy od genomu człowieka. Pasteur pracował dla producentów wina, czyli na wodzie. Nie wiadomo kto, ponieważ nigdzie nie można znaleźć tego „cudotwórcy”, wyniki swoich doświadczeń, przeprowadzonych na wodnych roztworach, zastosował do roztworów białkowych. I skutki tego są opłakane. Już w latach 40. ubiegłego wieku przeprowadzono badania, polegające na karmieniu cieląt mlekiem od krowy i tzw. pasteryzowanym. Po 5 miesiącach takiego eksperymentu cielaki karmione mlekiem pasteryzowanym ważyły 100 kg, a te na mleku krowim 180 kg. Cielaki „pasteryzowane”: sierść łamliwa, golizny na skórze, narządy wewnętrzne zniszczone, jądra o 30 % mniejsze, w żołądku strasznie cuchnąca maź. Tego wszystkiego nie obserwowano u cielaków karmionych mlekiem prosto od krowy.

     Cielaki pasteryzowane chodziły z trudnością, przewracały się. Cielaki normalnie karmione biegały po pastwisku.

     A TY MATKO, JAKIM MLEKIEM KARMISZ SWOJE DZIECKO? A przede wszystkim, jak się zachowuje i jak wygląda, jak pasteryzowane, czy jak świeże?

     Oczywiście polskojęzyczne media masowej dezinformacji, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, wyników takich eksperymentów nie nagłaśniają. Wymazano je także z podręczników, zarówno rolniczych, jak i medycznych. Efektem bowiem było najpierw wprowadzenie mleka pasteryzowanego, tylko i wyłącznie z uwagi na dochód mleczarni, a po 1990 roku mleka UHT, czyli prawdziwego trucia ludzi. Mleko to bowiem jest przyrządzane w ten sposób, że najpierw mechaniczne dojarki niszczą strzyki krowie, muszą więc być czymś smarowane, ponieważ inaczej mleko cały czas kapie. Potem to mleko rurami płynie do kadzi, w których jest schładzane. Otóż te rury trzeba myć, najczęściej robi się to za pomocą ługu. Stąd mleko takie nie kwaśnieje. Nie zawsze gospodarzowi chce się przepłukiwać przez 20 minut te rury ciepłą wodą z ługiem [koszty]. W mleczarni sprawdzają tylko ilość bakterii, a nie składniki chemiczne. Czym mniej bakterii, tym lepsze mleko, według inżynierów od żywności. Oczywiście jest to pomieszanie z poplątaniem.

     Potem wozi się to do mleczarni, gdzie się proszkuje i składa w magazynie. I jak potrzeba, to miesza z wodą w stosunku 1 do 10 i sprzedaje w sklepach. Oczywiście ten sinawy płyn nie ma nic wspólnego z mlekiem od krowy i powinien nosić nazwę wyrobu mlekozastępczego, czy wyrobu mleko podobnego. Nie podaje się także żadnych badań, czy ten płyn w ogóle powinny pić dzieci.==

     jak krowy przemysłowe sa chore na białaczkę, dzieci też mogą zachorować…

     U mnie w domu poza masłem i kefirem, ”mleka” takiego się nie jada.

 22. ==Wycięto nam 500 lat historii, chociaż jeszcze podręczniki dla szkół średnich Księstwa Poznańskiego podawały, że pierwszym władcą Polski był Leszko I 520 – 549. I to dopuszczali do użytku szkolnego źli Prusacy. A potem przyszli dobrzy komuniści i wszystko wycięli. A tak naprawdę wycieli generalnie cała historię, zastawiając wybrane fragmenty.==

  Nie tylko to nam wycięto..

  1. Jakaś pomyłka bo w tym czasie panowało w Lechii 2 królów
   Alberyk II 507 – 526
   Jan 526 – 566
   Tak się składa ze wtedy Imperium Lechii posiadało najwiekszy obszar i potegę
   Jeśli chodzi o obraz w klauzurze na Jasnej Górze to pochodzi on z połowy XVIII wieku, ale faktycznie jest najstarszym znanym pocztem królów Lechicko – Polskich. Braciszkowie maja jednak ogromny problem z udostepnieniem go
   Jeszcze jedna [ciekawostka] – nie ma dynastii Piastów!
   Tak został nazwany król Koszyszko 842 – 862 wybrany na prawomocnym wiecu latem 842r w Kruszwicy. Był on urzędnikiem dworskim i zarzadca dworu królewskiego zwanym Piastunem czyli majordomem. Prawdziwe nazwisko brzmiało Koszyszko herbu Kroy
   Przyjał przysiege wiernosci 15 lipca 842r. W czasie jego panowania 1 stycznia 845r czternastu książąt i moznowładców przyjęło chrzest według obrządku rzymskiego – czyli 121lat predzej niż nam wciskają. Osobiście uznaje obie daty za nieistotne lub haniebne
   Nie pisze tego by ci dopiec przyjacielu, ale by wszystkim powiekrzyc zakres wiedzy
   Pozdrawiam

   1. Przyjacielu Bogdanie, ja w ogóle pisząc nie mam zamiaru nikomu nic przypiekać!
    NAwet lubię być przekonanym, tego nabywa się z wiekiem, to się
    nazywa: skromność i umiłowanie prawdy.. 🙂

    To jest tylko cytat z doktora.
    Może miał inne źródła? 😉
    Skad pewność, ze Twoje jest jedynie słuszne?..

    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.