Banki i tajna władza

LIBERALNE ELITY PRZYGOTOWUJĄ CIĘ DO ROLI NIEWOLNIKA! [VIDEO]

Zapraszam Cię na krótki, ale szokujący film z prelekcją S. E. Kurginianina, polityka, który zdecydował się powiedzieć prawdę, która jest zakazana. System ma Cię przygotowywać do niewolnictwa, powoli i niezauważalnie. Jest to system z jednej strony lewicowy obyczajowo, w tym złym sensie, i skrajnie kapitalistyczny w sferze gospodarczej.

System ten nosi nazwę „neoliberalizm„, i jest nowotworem który wysysa wszelkie siły z ludzkości i planety. System ten doprowadził do ekologicznej, ekonomicznej i wszelkiej innej zapaści. Jednak system ten jest powoli przez ludzkość odrzucany, czemu towarzyszą ogromne protesty i tarcia różnych globalnych sił.

Wiele konfliktów w polityce i debacie publicznej wynika z tego, że panuje powszechne przekonanie, że muszą rządzić lewicowi liberałowie, że to oni mają dyktować obowiązujący światopogląd i ramy debaty, i że to oni mają ostateczny monopol na prawdę najprawdziwszą i na dyktowanie norm społeczno-prawnych. Otóż nie, nie muszą rządzić i w wielu krajach są już nowe rządy. I nie, nie mają monopolu na prawdę i dyktowanie norm. Bo nie są oni wykładnią czegoś „jedynie normalnego”, nie są opcją „potwierdzoną naukowo”.

Ale są oni ideologią, czyli czymś względnym i relatywnym. W dodatku, ich doktryna jest powoli odrzucana przez coraz większą ilość ludzi i narodów. Liberalizm upada i ten proces jest nie do zatrzymania.

A teraz zapowiadany na początku film: „Jesteś przygotowywany do roli niewolnika”:

.

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

19 odpowiedzi »

 1. A jednak Jezus Chrystus, Jego moc i nauka potwierdzona przykładnym życiem oraz wiara, przekraczajaca ograniczone, rozumowo-zmysłowe tylko poznanie.

  • Bardzo mi miło ze mnie cytujesz
   Pisząc ten tekst chciałem zwrócic na to uwage i spowodować by ludzie szukali wiedzy na ten temat
   Pozdrawiam

  • Z całym szacunkiem, ale jeśli napisał Pan, że Jezus urodził się 25 grudnia, to nie zna Pan Biblii. Myli Pan prawdziwego Boga i Jezusa z uzurpującym sobie prawo do reprezentowania Boga KK i jego naukami. Niepokalane poczęcie – zagadka?.. W dobie komórek macierzystych chyba to już nie zagadka. Co do świętej inkwizycji i mordowania w imię Jezusa mogę po „zajrzeniu do jakiejś encyklopedii ( i nie tylko) , aby przyjrzeć się głębiej tamtej pustynnej religii” powiedzieć, że ci co mordowali w imię Boże, służyli zupełnie innemu bogu, bogu tego świata (1Jana 5:19). Ludzie w wielu kościołach tkwią w straszliwej niewiedzy. Mieszają prawdę z fałszem. Ale to dłuuuuugi temat i wymagający wnikliwości a nie powierzchownej wiedzy. Nie wiem po co to piszę, może w swej naiwności sądzę, że ktoś się zastanowi, czy nie jest coś na rzeczy. O naiwności !!!!!

 2. … „Obiecują ci wolność, demokrację. Będziesz miał kurwa większą biedę jak miałeś. Ale widzisz kurwa jak cie w chuja zrobili na tych twiterach, skejpach i innych. Bo to przez to była prowadzona cała akcja. Tu chodziło o to, żeby bydlaków odpowiednio przygotować w odpowiednim czasie, żeby wypierdolili milionami na ulicę. Dzisiaj we współczesnym świecie, nie preferuje się najazdów na kraje. Dzisiaj się likwiduje jednostkę, a do tego się używa bydła. Bydłu się mówi, że jest „be”, że jest niedobry, i że będziesz miał pod drugim bydlakiem lepiej. Taki kurwa ciemniak, jak nie jeden z was tutaj siedzi, dzisiaj gdyby mu kurwa Józek z piwem przyszedł, i zaczął mu szturmówką walić, i powiedział, że coś się tam dzieje, to byście zapierdalali tam i krzyczeli. Tylko wy potrzebujecie bodźca. Tak jak mieliście kurwa a latach ’80ych, kiedy Bolesław król Polski krzyknął „chodźcie z nami”, i 11 milionów kurwa wypierdoliło na ulicę. Obszczypłoty kurwa Europy, zapierdalające jak wyrobniki, parobki kurwa przy burakach w Niemczech, zbieranie runa leśnego w Norwegi czy Szwecji, i jebanie po budowach w innych krajach. I co kurwa z tego macie?!” 😀

 3. Jestem zaskoczony cytowaniem mojego artykułu. Pisałem go po to by zainspirowac do myslenia i szukania prawdy. Dziekuję że przekazujesz moje mysli dalej
  Pozdrawiam

 4. Sanctus Diavol pisze:
  7 Marzec 2016 o 20:25

  „W świecie ludzi nikt się nie zjada bo kanibalizm jest niesmaczny i taniej zabić krowę niż człowieka do konsumpcji, (krowa się nie broni, człowiek tak) ale się pasożytuje, jeden na drugim.”

  Co mówi nauka?

  Zgodnie z systematyką, podstawową jednostką klasyfikacji organizmów jest gatunek. Gatunki łączą się w rodzaje a te w rodziny. Rodziny łączą się w rzędy, rzędy w gromady. Dalej gromady łączą się w typy a te w królestwa. Królestwo, to najwyższa jednostka klasyfikacji. Z uwagi na wspólne cechy organizmów i budowę komórek, ludzie należą do królestwa zwierząt. Zwierzęta oddychają , wydalają , reagują na bodźce , rozmnażają się płciowo , są wielokomórkowe i odżywiają się cudzożywnie.

  Co mowi Biblia?

  „Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt, …” (Koh 3:19). W zamiarze Stwórcy, ludzie posiedli jedynie takie, dodatkowe cechy, które pozwalały im być naczelnymi w przyrodzie, by opiekować się żywymi stworzeniami. Na początku zwierzęta były wiec posłuszne ludziom w sposób naturalny (Rdz 1:28) i żywiły się, tak jak i człowiek, roślinami (Rdz 1:30).

  Kanibalizm.

  W języku potocznym, którym posługują się osoby ludzkie, będące w początkowej fazie rozwoju intelektualnego, świat ożywiony dzieli się na rośliny, zwierzęta i ludzi. W nomenklaturze naukowej, z samego tylko królestwa zwierząt wyodrębnia się płazy, ryby, gady, ptaki i ssaki, do którego to gatunku zaliczony jest także człowiek (Homo sapiens). Praktyka zjadania osobników własnego gatunku, rozpowszechniona w naturze – zwana jest kanibalizmem. Tak więc z naukowego punktu widzenia, konsumowanie przez człowieka (ssaka), osobników tego samego gatunku (ssaków) – jest czystym kanibalizmem. Kanibalizm, w procesie stopniowego degradowania się ludzkosci (rozwoju historycznego), wpisany został w przekonania niektórtych religii i ideologi: aby być silnym i panować, należy podporządkowywać sobie słabych, eksploatować ich, zabijać i w miarę potrzeby, zjadać.

  Ludożerstwo

  Ludożerstwo określane jest jako antropofagia (gr. anthropos – człowiek, phagein – pożerać). Ludożercę, dla odróżnienia, nazywa się sanguikiem (gr. sanguis – krew).

  • jeszcze mi się przypomniało, że ten Jezus miał coś kuku na muniu, bo jak schizofrenik się często gęsto zachowywał, bo raz mówił tak:
   „Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują.

   a raz tak:
   “Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto siebie samego, nie może być moim uczniem.”

   …… moim zdaniem z braku sexu mu polasowało mózg w pewnym momencie 🙂

  • Moim mistrzem, przewodnikiem, nauczycielem i Panem był, jest i pozostanie Jezus Chrystus – czym nie umniejszam innym. Mądrość i miłość Syna Bożego uzupełniają się wzajemnie. Potrzeba miłości wynika z mądrości. Mądrość, to najwyższy przymiot Stwórcy. Mądrość prowadzi do Ojca, Stworzyciela Nieba i Kosmosu. Ale „Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga” (Psalm 14:1 i 53:2). Cała mądrość od Boga pochodzi, jest z Nim na wieki (Syr 1:1). Pan zna myśli ludzkie: że są one marnością (Ps 94:11). Miłość, skoncentrowana na stworzeniu, może przesłonić Stwórcę (Mądrość). Świat został poczęty z miłości, w mądrości – jako żeńskiej sile poczęcia. Stąd kobiety, jako rodzicielki, stoją bliżej Stwórcy, naszego Ojca. Mądry nie krzywdzi kobiet. Również tu na Ziemi, najpierw mądrość rodziców a następnie ich wzajemna miłość, jest gwarantem zdrowego i prawidłowego rozwoju potomstwa. Każda prawda, w tym dotycząca Biblii, w ogóle nie zależy od ludzkich rozważań, ocen, racji, względów czy konstatacji. Prawdy nigdy nie pozna, upadły, grzeszny, uwikłany w sidłach materialnych energii, rozum ludzki , ponieważ w ogóle nie ma takiej możliwości (więcej: vide platońska opowieść o więźniach, przykutych do skały jaskini, których świat jest światem cieni, odbić, pozorów, które jawią im się im jako jedyna rzeczywistość, albowiem innej nie znają, nie domyślają się nawet, że może istnieć). Prawda jest zadana do poznania, do czego potrzebny jest oświecony i przemieniony, mocą nauki i Ducha Syna Bożego, intelekt oraz świadomość. Wówczas staje się jasne, oczywiste i zrozumiałe, że śmierć jest nieodłączną konsekwencją upadku człowieka, który z uwagi na swoje nieopanowane pożądliwości, zabrnął w świat, składający się z gęstej energii materialnej, stanowiącej dla niego śmiertelną pułapkę. Grzech i śmierć – to dwie strony tego samego medalu. Biblia zmusza do rewizji poglądów na naturę grzechu i kary. Grzech w swej najgłębszej naturze jest śmiercią, toksyną zabijającą szczęście, radość i poczucie sensu życia człowieka. To grzeszna, upadła natura ludzka, wywołuje nerwice, smutek, poczucie bezsensu i nienasycenia. Grzech dlatego jest zakazany, bo Stwórca nie chce niczyjej śmierci, nie chce nikogo pozbawić prawdziwego życia. Mimo, że człowiek trwa w uporze grzechu, Stwórca, jako dobry, kochający Ojciec, powodowany miłością, odracza wykonanie kary, która niepoprawnych niechybnie dotyka. Ludzi prawych, także poznać można po owocach, którymi są miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowa¬nie. Pan strzeże wszystkich, którzy go miłują, ale bezbożni padają ofiarą swoich pożądliwości. Każdy, kto źle czyni, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego złych czynów. Wystarczy wyrzec się grzechu i zaprzyjaźnić się z Synem Bożym a wówczas można doświadczyć, na sobie samym, skutków Ojcowskiej opieki i ochrony.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.