Medyczne tajemnice: szczepienia naprawdę powodują autyzm

Medyczne tajemnice: szczepienia naprawdę powodują autyzm

szczepionki skutki uboczneWklejam artykuł z serwisu PressMania autorstwa Jana Łepkowskiego jak i kilka linków odnośnie znanego badacza szczepień, dr Andrewa Wakefielda. Został on, jak większość z Was wie, wyklęty przez oficjalną, a więc pełną korupcji, oszustw, fałszerstw i zbrodni naukę. Niedawno film Andrewa Wakefielda: „Szczepienia: od udawania do katastrofy” został wycofany z filmowego festiwalu Tribeca. Zdecydował o tym w ostatniej chwili aktor Robert de Niro, który sam ma dziecko chore na autyzm poszczepienny. Widać wyraźnie, jak silne są macki farmaceutycznej hydry.

Zawsze powtarzałem, że nie potępiam ani prostytutek, ani polityków. Takie stwierdzenie może wydać się szokujące, ale ma sens. Prostytutki – bo są potrzebne konserwatywnemu, nauczonemu negować seks społeczeństwu. Nie dziwota, że w dobie społecznej schizofrenii czy też dulszczyzny (jak zwał tak zwał) seks schodzi do podziemi.

Polityków też jednoznacznie nie potępiam, bo wśród nich zdarzają się społecznicy i ludzie z sercem (Kukiz, Ikonowicz, Marzec vel Liroy). Czy ludzi chcących dokonać reform w kraju (obecny rząd). Łatwiej przychodzi mi krytykowanie nauki, szczególnie medycyny. Bo ona najwolniej poddaje się koniecznym reformom.

Gdyby w latach 50-tych XX wieku medycyną rządziły tak zamknięte i zabetonowane umysły jak dzisiejsi korporacyjni racjonaliści, to lobotomię, upuszczanie krwi czy śpiączki insulinowe stosowano by po dziś dzień. Gdyby wieki temu ówcześni eksploratorzy świata byli tak zamknięci na reformy, to do dziś wierzylibyśmy, że Ziemia jest płaska. Albo że promieniowanie radiowe, rentgenowskie czy gamma nie istnieje, bo nie można go było zobaczyć „gołym” okiem ani zmierzyć ówczesną aparaturą.

To samo jest ze szczepieniami, które jak się okazuje, najczęściej są kompletnie nieskuteczne. Osoby zaszczepione chorują wręcz częściej niż osoby nie szczepione, co jest powodem powstawania wielu teorii spiskowych. Jedna z tych teorii głosi, że szkodliwe żarcie, toksyczne szczepienia i szereg innych czynników, to realizowany plan depopulacji (wyludnienia) planety. I bardzo słusznie – bardzo dobrze że ludzie myślą.

A że powstają przy tym także wyjątkowo „śmiechowe” teorie? Jest to skutkiem ubocznym, ponieważ wiedza jest ukrywana i nie posiadamy wszystkich danych. Od wieków ten mechanizm ma zastosowanie. Czyli wartościowa wiedza dla elit i kapłanów. Zaś dla ludu – religie, w tym racjonalizm oparty o uwielbienie oficjalnej nauki, a także śmieciowa rozrywka i tanie, sentymentalne wzruszenia. Ważne by zdobyć umiejętność wyławiania pereł ze ścieków. Ważne są te teorie i koncepcje, które mają potwierdzenie w realnych wydarzeniach i faktach, tu i teraz.

O sprawie Andrewa Wakefielda, fałszowaniu badań naukowych, korupcji w nauce i medycynie, oszustwach rządów i korporacji przeczytasz w linkach poniżej:

Oszustwa i fałszowanie badań są normą w przemyśle farmaceutycznym i szczepionkowym
Dr Andrew Wakefield udowodnił związek szczepień z autyzmem i farmacja zniszczyła mu karierę
Dr Andrew Wakefield który złamał zmowę milczenia o szczepieniach, przechodzi do ataku. „Nauka będzie kontynuowana na poważnie!”
Zwolennicy szczepień okłamują nas na każdym kroku. Poznaj kulisy manipulacji
Dr Andrew Wakefield ma racje, szczepionki mogą być zabójcze!
Farmacja złamała mu życie, ale nie poddał się
Okłamano cały świat mówiąc, że szczepienia nie mają związku z autyzmem
Mocny materiał! Fałszerstwa naukowe i rządy w zmowie z korporacjami?
O szczepieniach: dr Andrew Wakefield ma rację!
Tajemnicze zgony lekarzy kwestionujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa
Fałszowanie badań naukowych na zlecenie korporacji i rządów to codzienność

Filmu Andrewa Wakefielda „Szczepienia: od udawania do katastrofy” nie ma jeszcze nigdzie w polskiej wersji językowej więc go na razie nie wkleję.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!


„Wszczepiony autyzm” – czy Hollywood zataja prawdę?

Andrew Wakefield film o szczepieniachCytuję: „Za oceanem nie milkną echa decyzji organizatorów festiwalu filmowego Tribeca. Pokaz dokumentu brytyjskiego naukowca Andrew Wakefielda, w którym pokazuje związek między szczepieniem dzieci i ich autyzmem został odwołany. Organizatorzy – wśród nich Robert De Niro, który sam ma autystyczne dziecko – przestraszyli się krytycznymi głosami amerykańskich mediów.

Rok 1998. Brytyjski badacz Andrew Wakefield, na łamach prestiżowego pisma medycznego „The Lancet” prezentuje wyniki badań nad związkiem między szczepieniami dzieci a początkiem ich autyzmu. Szokujące informacje są przyczyną powstania ruchu antyszczepionkowego. Zaczyna się protest obowiązkowych szczepień dzieci. Temat tak bardzo istotny powoli cichnie w amerykańskim i światowym społeczeństwie. Pamięta o tym niewiele osób.

Dwadzieścia lat później na festiwalu filmowym TriBeCa (termin pochodzi od nazwy rejonu na dolnym Manhattanie – Triangle Below Canal Street), który powstał w 2002 roku z incjatywy Jane Rosenthal, Roberta De Niro oraz Craiga Hatkoffa, ma odbyć się pokaz filmu brytyjskiego naukowca Andrew Wakefielda „Szczepienia: od udawania do katastrofy”. Zwolennikiem pokazu jest sam Robert De Niro – ojciec autystycznego dziecka. „Moją intencją było to, by pokaz filmu sprowokował dyskusję na temat autyzmu, do którego ja i moja rodzina mamy bardzo osobisty stosunek”- zaznaczał gwiazdor światowego kina.

W amerykańskich mediach pojawiają się mocne głosy krytykujące projekcję „Szczepień”. Medialnej nagonce ulegają w końcu organizatorzy festiwalu. „Po przeanalizowaniu sprawy wraz z ekipą zajmującą się festiwalem Tribeca, a także z osobami reprezentującymi świat nauki, doszedłem do wniosku, że pokaz dokumentu nie przyczyniłby się w żaden sposób do rzeczowej debaty” – próbuje tłumaczyć decyzję Robert De Niro.

Cała ta sytuacja powoduje, że rodzą się pytania – komu zależy na tym aby sprawa „wszczepionego autyzmu” znów przycichła? Czy potężne lobby farmaceutyczno-lekarskie ma aż tak ogromny wpływ, że ulega jej nawet ikona Hollywood? Co może jeszcze ukrywać przed szarym obywatelem biochemiczna machina biznesowa? Czy najwięksi właściciele firm farmaceutycznych kierują się już zyskiem zapominając już że celem jest dobro chorych – wyzdrowienie? I w końcu czemu ofiarami medycznych wynalazków mają być dzieci?

Zaistniałe okoliczności przywołują na myśl głośną sprawę w przemyśle tytoniowym dodawania uzależniających substancji chemicznych do papierosów. (Polecam, kto nie oglądał film „Informator”). Proces wytyczony przeciw baronom tytoniowym kosztował 246 miliardów dolarów. Czy to samo spotka firmy produkujące szczepionki? Czas pokaże. Pewnym jest, że niektórym osobom bardzo będzie mocno zależało na tym, by takich naukowców jak Wakefield usuwać w cień, a wyniki ich badań krytykować i bagatelizować.

Mam nadzieję, że skutki decyzji organizatorów festiwalu TriBeCa wbrew woli mediów staną się przyczyną do jeszcze bardziej wzmożonych dociekań naukowców nad tym co serwuje nam i naszym dzieciom nowoczesna medycyna w szczepionkach i innych lekarstwach. A wtedy świat może się dowie o bardzo ciekawych farmaceutycznych tajemnicach.”

Autor: Jan Łepkowski
Źródło:
http://pressmania.pl/?p=28752

6 myśli w temacie “Medyczne tajemnice: szczepienia naprawdę powodują autyzm

  1. ktoś mi da jakiś sensowny powód żeby nie sczepić dzieci? Chociaż ja byłem szczepiony to miałem „Świnke”(zawalone węzły chłonne) chyba z 5 razy do 15 roku życia. Mój młodysz brat zaraz po szczepinie na krztusiec p ourodzeniu dostał powikłania. Mimo to mój kumple postanowił nie szczepić swego dzieciaka wgl(oprocz tych najpotrzebniejszych szczepin chyba, nie jestem pewin jak to wyglada prawnie itd.) i jego synek choruje bardzo ostro tak mi sie wydaje co jakis czas… Dziwne i pogmatwane to wszystko. Niby teoretycznie ci co sa szczepieni – nie maja obaw, ale ci co sa nie szczepieni sa niebezpiecenstwem dla innych. Ktos mi to objasni sensownie?

    1. Może karty illuminati to objaśnią… lol ale tam nic niema o szczepieniach, nie pamietam zeby cos tam bylo na ten temat. Najwyzej o epidemii i technice genetycznej. Moze antyszczepionkowcy to wlasnie kamien milowy do wprowadzenia maksymalnej epidemii wszystkich chorob o ktorych juz zapomnielismy? Kwestionuj wszystko a moze zobaczysz „prawde”…

  2. ty masz nierówno pod kopułą panie autor wiesz pan to?? (pytanie retoryczne – chorzy psychicznie często nie zdają sobie sprawy z tego, że są chorzy)

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.