Ciekawe

NIESAMOWITA I ZAKAZANA WIEDZA: PRAWDZIWE PRAWO PRZYCIĄGANIA

Dziś zapraszam Cię do zapoznania się z prawdziwym prawem przyciągania, o którym opowiada Mark Passio. Prawo przyciągania jest ciekawą duchową koncepcją. Mamy przyciągać takie a nie inne wydarzenia, takich a nie innych ludzi, którzy są zgodni z naszym podświadomym wzorcem. Kim jest Mark Passio? Był on bardzo wysoko wtajemniczonym satanistą, prawdopodobnie Illuminatą. Rozstał się z organizacjami którym służył i teraz przekazuje bezcenną wiedzę innym.

Cytuję: „Pierwsza część wystąpienia Marka Passio na temat Prawa Naturalnego. W sumie są trzy i docelowo wszystkie pojawią się na moim kanale wraz z tłumaczeniem. Będą dodawane wraz z postępem prac. Proszę o cierpliwość. Materiał jest wymagający i trudny.

Tłumaczenie oraz upload ZA ZGODĄ AUTORA czyli Marka Passio.
Strona domowa Marka Passio: http://www.whatonearthishappening.com/

Dajcie szansę tym informacjom. Poznajcie całość, przemyślcie a potem dopiero wydajcie werdykt. Nie odrzucajcie niczego tylko dlatego, że „brzmi nieprawdopodobnie”. Po poznaniu zweryfikujcie. Ten człowiek porządkuje wiedzę kluczową dla ludzkości, filtruje i składa elementy rozsiane w bagnie i chaosie dezinformacji.”

Poniższe filmy video pochodzą z kanału You Tube:
https://www.youtube.com/user/de69ial

Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 1 [napisy należy włączyć ręcznie]:

.

Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 2 part 1/2 [napisy należy włączyć ręcznie]:

.

Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 2 part 2/2 [napisy należy włączyć ręcznie]:

.

Ciekawe kwestie związane z duchowością poruszałem w poniższych artykułach:

Który sposób na medytację naprawdę działa?
Ziemia, planeta więzienie? Dylematy gnostycko-duchowe
Przypowieść o jabłoni z głębokim duchowym przesłaniem
Ezoteryka to „duchowość dziecięca” tak, jak religie
Jesteś uczestnikiem gry zwanej życie. Graj, póki możesz!
Czym jest prawdziwe przebudzenie? Paradoks wolnej woli
Świat jest dobry czy zły? Zjeść lub być zjedzonym?

Uważaj! Nie daj się zapędzić w pułapki własnego umysłu!
Oświecenie albo szczęście, wybór należy do Ciebie!
Czy masz prawo do nienawiści i innych złych emocji?
Czy wiesz, że bierność w życiu sprowadza Cię w dół?
Co się dzieje gdy nie dajesz sobie prawa do negatywnych emocji i niskich wibracji?
Czy Ziemia to planeta-więzienie, którą rządzi szatan?
Czy Bóg istnieje? Pytania, których się boisz

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

31 odpowiedzi »

 1. „ATEIZM jest religią WYMUSZONĄ lub NIEŚWIADOMĄ

  Ateista jest największym z istniejących wierzących, gdyż nieodłączną częścią naszej ludzkiej natury jest wątpienie w istnienie Boga. Ateizm nie jest brakiem wiary, ale wiarą tylko w siebie, tak jak Bóg, bo gdyby Bòg wierzył w kogoś poza sobą, byłby mu wierny i podporządkowany: jakim byłby wòwczas Bogiem? Dlatego ci, którzy uznają się za ateistòw są po prostu brakującym Bogiem, Bogiem, w ktòrego brak wiary deklarują. A jeśli to prawda, że zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga, On nie mógłby uwierzyć w nikogo w sposòb oddany, więc ta nasza tendencja, by się nie podporządkować jest wrodzona, jest częścią naszego człowieczeństwa, albo lepiej: naszej boskości, ktòrą należ odkryć i zrealizować. Podsumowując mogę powiedzieć, że Bóg jest ateistą nie dlatego, że nie ma Boga, ale dlatego, że nie może On wierzyć w kogoś, kto nie jest sobą…I to jest to, co nieliczni ludzie czynią! Większość okazuje się niezdolna do odkrycia własnej ludzkiej wielkości.”

 2. Pan Marek Passio, owładnięty pasją poznawczą, swoim nieocenionym wykładem dowiódł też, że celem życia każdego, rozumnego człowieka – jest odkrywanie, poznawanie, doświadczanie, przeżywanie i głoszenie Prawdy. Wychodząc z definicji słowa: natural (ang. naturalne), Pan Marek Passio bezspornie wykazał, że Prawa osadzone w Naturze (przyrodzie), są Rzeczywiste i Prawdzie. Wskazał też co jest istotą zrozumienia, że Naturalne oznacza – zadane człowiekowi do poznania, nie będące jego wytworem. Ujmując to innymi słowy: Prawdy nie ustala poznający ją intelekt, Prawda została zadana do poznania intelektowi. Pan Marek Passio wyjaśnił zgodnie z Prawdą, że cierpienie jednostki, zbiorowości ludzkiej, narodu czy państwa, wynika z odrzucenia Prawdy. Wskazał też, że Prawa Natury, to mechanizmy, które wyrażają się poprzez sferę fizyczną. Są uniwersalnymi duchowymi regułami organizującymi zachowania i działania istot świadomych. Cały wykład adresowany jest do osób świadomych, bądź tych aktywnych, którzy otwarci są na przyswajanie wiedzy. Chodzi o zdolność do obserwowania Prawdy, która dzieje się. Tak przejawia się świadomość. człowiek daje się poznać przez myśli, uczucia i działania. Mowa to wypadkowa uczuć i myśli, wyraża myśli a myśli prowadzą do działania. Każdy, kto pragnie zgłębić Prawdę, powinien najpierw wyzwolić się z narzuconych, przez tradycję i wychowanie, programów. Powodują one blokadę przyswajanie wiedzy, brak troski, starań i aktywności. Wywołują bierność, egzaltację i bezczynność a w konsekwencji lęk przed działaniem. Wyrażam swój wielki szacunek i słowa uznania dla Pana Jarka Kefira, za przybliżenie zacnej, szlachetnej, mądrej i życzliwej osoby Pana Marka Passio.

 3. Zgodnie z sugestia gospodarza dałem sobie czas na wysłuchanie i analizę wykładu. Mam taki styl ze przy okazji robie notatki – tak było i tym razem.
  Cóz moge powiedzieć? Dziekuję Jarku ze to dałeś! Dziekuję dziekuje dziekuje.
  Własciwie wszystko znałem. Była to jednak wiedza z wielu stroni nieuporzadkowana. Teraz mam nawet swoja tabele! To wprowadziło w mojej łepetynie jakis ład. Wiem co skąd sie wzięło i dokad zmierza. To potrzebna wiedza. Definicja Dobra i Świadomości – rewelacja. To zostało podane takim prostym jezykiem – kawa na ławe. Nie zrozumie tylko ktoś kto nie chce zrozumieć!
  Kiedy ja i w jakim kontekscie słyszałem o Trivium! Tutaj prosto wytłumaczone.
  To powinni ogladać wszyscy bez wyjątku i być może w szkołach
  Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuje

 4. Nie wiem Sanctus czy to Twój osobisty tekst, ale zwróciłes uwage na oczywistą oczywistość. Jak długo nie było to dostrzegane? Byc moze tu miesci się całe zło swiata? W tym ze religie zapomniały o zenskim aspekcie Boga. Moze dlatego wszystko jest nastawione tak materialistycznie.
  Bardzo celny wpis – dziekuję i Pozdrawiam

  • Rozumiesz to jak rozumiesz, jednak kiedy dotkniesz Hierogamii i poczytasz o niej a nastepnie zrozumiesz, dostaniesz inne spojrzenie na sex
   Połącz to co nazwałeś [czynnością fizjologiczną] z miłością. To bardzo ważne
   Pozdrawiam

  • „Człowiek szuka Boga (czyli wielkości i poczucia WSZYSTKIEGO) bądź to w nauce, bądź to w religii – dwa trendy, które starają się wyjść poza naszą skończoność. Kiedy człowiek nie znajduje ani w pierwszym, ani w drugim odpowiedzi na nurtujące go pytania, szuka wòwczas w Kobiecie: jedynie poprzez wprowadzenie w tajemnicę wielkiej prawdy człowiek znajdzie Boga wKobiecie, a Kobieta w Mężczyźnie. W ciągłej walce między mężczyzną a kobietą, Bogiem a Człowiekiem, kobietą a życiem istnieje nienasycony głód przeniknięcia się i znalezienia w tym niemożliwym połączeniu tajemnicy życia pomimo aberracji i ekscesòw z niego wynikających. To desperackie poszukiwania jest konieczne; pochodzi
   z boskiej nieświadomości i będzie kluczem do samorealizacji i pełni
   istnienia. I tak, dzięki głębokiej miłości i inicjacji, mężczyzna i
   kobieta odnajdą siebie nawzajem i odnajdą siebie z osobna. Ich
   połączenie będzie oświecającą i kreatywną siłą doskonałości.”

  • Gdyby kobiety rządziły światem nie byłoby tylu wojen i cierpienia,przecież całe to zło tworzą mężczyżni a raczej nazwałabym ich chłopy.

 5. Nie pisz mi ze jestes za głupi bo już dawno sobie wyrobiłem zdanie o Tobie – i to dobre zdanie!
  W swoim opisie wspomnialeś o wszystkim oprócz Lilith. Reszta to finezja. Jak tu Cię nie podziwiać
  Prostytutka obecnie jest moja wielka przyjaciółką – bo to bardzo madra kobieta! Jestem z tego dumny że mnie też uważa za przyjaciela

  • Rzetelna, rozumna i dbająca o swoją godność osoba, szanuje drugą, stąd wie, że jak jej nie rozumie, prosi o wyjaśnienie. Relacje, jakie zachodziły pomiędzy Jezusem Chrystusem a kobietami z otoczenia Zbawiciela – były relacjami duchowymi a nie cielesnymi. Każda grzeszna, zmysłowa miłość, od której wolny był Jezus Chrystus, w przypadku osoby ludzkiej, która stara się podążać drogą swojego Nauczyciela, tak że z czasem prowadzi do osiągnięcia stanu duchowego.

   • Oj Leszek – jaki Ty jesteś ciemny!
    Kto Ci powiedział ze cielesna miłość jest grzeszna? – Wiem – kościółkowi którzy boja się potęgi Miłości. Boją się jej i prowadzą bezrozumne bydlątka na rzeź Sorata
    Poczytaj długo i ze zrozumieniem o Hierogamii i dobrze zastanów sie co dzieje się w trakcie tego aktu.
    Ten kto podąza droga nauczyciela – nigdzie nie zajdzie! Droga nauczyciela – jest drogą nauczyciela, a nie ucznia! Zrozum to wreszcie! Każdy ma swoją ścieżkę do przerobienia.
    ,,Rzetelna, rozumna i dbająca o swoją godność osoba, szanuje drugą, stąd wie, że jak jej nie rozumie, prosi o wyjaśnienie” – A gówno prawda! Szanuje ja z zupełnie innego powodu i nie pyta o wyjasnienie. bo wie co ma robic i wie kim jest inna osoba.
    Tyle razy miałeś mówione zebyś podjął naukę – a Ty Biblia i Biblia.
    Żal mi Ciebie – choć wiem że jesteś po to bym mógł dostrzec – gdzie zaszedłem

    • Bogdan56, uprzejmie proszę o uważne, ze zrozumieniem, czytanie moich wpisów, ot tak z szacunku do siebie!

    • Podzielam Twoje zdanie Bogdan, ekscytacja seksualna budzi energię kundalini (kutalini również :), przez co możemy promieniować niebieskim światłem i jest to potężne, wiąże się z kreacją, nasze dna imploduje, jest to coś co sprawia, że stajemy się nieśmiertelni.
     Dlatego zgodnie z naukami kościoła czy tam innych rabinów tylko seks po bożemu przez dziurę w prześcieradle. Tak samo w takich kulturach uczeń nigdy nie przerośnie nauczyciela, bo nie może stać się potężniejszy od niego.

     Pozdrawiam

     • Chcę Ci odpowiedzieć, ale własciwie nie wiem jak.
      Choc rozumiem [czy do końca?] to co dzieje się w czasie Hierogamii to jednak nie podejmuję sie tego opisać. To istota wszystkiego i tworzenie nowego. Bez tego nie było by nic – nie wspominając juz o nas.
      Nie do końca rozumiem co mówisz wspominajac o niebieskim swietle. Obecnie moja aura zaczyna dostawac złotych akcentów. Ogólnie jednak wchodzi w kolor zielony. Kiedyś promieniowałem białym światłem, ale to nie była aura tylko swiatło ze mnie.
      Odnoszę jednak wrażenie ze piszesz o czymś zupełnie innym
      Pozdrawiam

      • Bogdan, to fajnie że widzisz aurę, tylko swoją czy innych również ? niebieskie światło przechodzące w ultrafiolet to kolory czakr – trzeciego oka i korony, dlatego dobry seks , myślę że też oparty na miłości, ekscytacja seksualna to tantra, czyli coś dzięki czemu energia seksualna jest przyczyną kreacji. To twój elektromagnetyczny „robak” dna, jak to nazywa Dan Winter, który zaczyna sam sobą sterować i wychodzi z czubka głowy. Do końca jeszcze tego nie rozumiem, ale musisz mieć dobrze rozwinięte pewne mięśnie żeby móc tą energią sterować, nawigować ją.Jest to w jakiś sposób związane z tymi nakryciami głowy u starożytnych Egipcjan czy też ich wydłużonych kościami czaszki.
       Jak mówi Marek Taran to kobieta i jej energia sprawia że mężczyzna może przy niej wzrastać, tak jak Twój ulubiony Jezus przy Marii Magdalenie, która była wyszkolona w tantrze z racji wykonywanego zawodu. W religii wszystko oparte jest o patriarchat i ma to swoją długą historię i jak życie pokazuje czy kondycja planety nie jest to z pewnością dobre.
       Kolor złoty, zielony to czakry splotu słonecznego i serca. To jak najbardziej dobrze, myślę że pokazuje, gdzie Twoja energia kundalini obecnie się znajduje. Oczywiście podczas ekscytacji, pasji czy błogości ona wzrasta wyżej i ostatecznie w punkcie kulminacyjnym wylewa się z głowy 🙂 Przykładowo niektóre dzieci nazywane są indygo przez to światło ultrafioletowe promieniujące z głowy. Niektóre dzieci, nie stłamszone przez wychowanie rodziców mają w sobie tę czystą intencję, nie skażone niczym emocje, wewnętrzną radość i dlatego tym światłem emanują.
       Pozdrawiam

      • Wiesz sama nauka nie wystarczy trzeba mieć pewne predyspozycje, czyli takie pewnie masz, bo wzrastasz przy swojej kobiecie, która swoją energię ma obudzoną a Ty na tym korzystasz. Oczywiscie jest to jak najbardziej symbiotyczna zależność.
       Pewnie KK sprowadził Marię Magdalenę do takiej roli, czyli dziwki i małoznaczącej istoty pozbawionej praw a która tak naprawdę przez swoją tantrę była wysoce uduchowioną kapłanką. To właśnie Marek Taran opierając się między innymi na wiedzy Dana Wintera uświadamia teraz kobiety o ich wewnętrznej, potężnej mocy. Mężczyźni również mają swoją moc z racji boskiego dna, które też w sobie nosimy. Jednak to kobiety są spolaryzowane z ziemią i mają z nią łączność, transformują elektromagnetyczne życie w swoim łonie, które pojawia się jako dziecko na planie 3D. W kielichu św grala, który mamy we krwi możemy zobaczyć żeńskie narządy rozrodcze, które są fraktalne, ściągajace łądunek do środka. Do sprowadzenia owej duszy potrzebna jest energia męskiego orgazmu, która też sięga niewidzialnego królestwa, dlatego przy seksie mającym na celu poczęcie dziecka (i dla samej zabawy też) tak ważna jest jakosć naszych myśli. Możemy przypuszczać że bez tej energii nie ma duszy (In Vitro ?). Takze energie żeńskie i męskie się uzupełniają, ale kobieca jest potężniejsza, dlatego należy szanować i czcić kobiety żeby mogły się rozwinąć, ale nie w emancypatki 🙂
       Kobiety przez swoje mDNA są połączone ze swoimi matkami, babkami, prababkami aż pewnie do pierwszej płodnej kobiety na ziemi, czyli Ewy, Isis stąd pewnie obudzenie ich własnej energii sprawia że mogą czerpać wiedzę bardzo starożytną :).
       Ja powołuję się na wiedzę pewnych osób, ale nie czynię z nich autorytetów. Jeżeli nie masz osoby już uświadomionej, która Cię prowadzi przez życie to musisz skądś daną wiedzę czerpać, ponieważ musi to być uświadomione w Tobie a przede wszystkim w kobiecie żebyś z jej pomocą dotarł do źródła . Tym samym ja uświadamiam swoją życiową partnerkę która przez to budzi swoją energię i widzę jak się życie zmienia, widze obfitość w swoim życiu. Gdy energia żeńskiej mocy jest obudzona wtedy elektrycznie wpływa to na wszystko w bardzo pozytywny sposób.
       Według mnie KK nie zapomniał a celowo wzmacniał i wzmacnia energię męską, czego efektem jest trwający ok. 5 tys. lat patriarchalizm.
       Przy okazji, gdzie mogę się dowiedzieć czegoś więcej o tej hierogamii, którą wspomniałeś ?
       Pozdrawiam

      • Ta [moja kobieta] jak nazwałeś – jest moja nauczucielka i przyjacielem. Gdyby nie róznica wieku zapewne – starał bym sie, ale teraz skoro ma chłopa i dzieci wspieram ich gniazdo. To ona na zadawane tak pytanie odpowiada – ciocia Wikipedia i wójek Google. Naprawdę wszystko jest w necie tylko trzeba poszukać.
       To co pamietam to Hierogamia jeśt ślubem pomiedzy Bogiem a Boginia. To istota wszystkiego, połaczenie cielesne duchowe całkowite w jedność. W czasie tego połaczenia rodzi się życie. To właściwie jest istota życia. Bóg nie może zrobić nic bez duchowości Boginii. Bogini nie może nic zrobic bez Materializmu Boga. To trzeba poczytać – wiele wyjasnia jak zaczniesz rozumieć
       Poszukaj i poczytaj jeszcze o Lilith
       Pozdrawiam

   • Napisałeś takie coś – „Dziś nie musimy się bać i można o seksualności mówić głośno, bo zupełnie niepotrzebnie stała się tematem tabu” . Chcę dodac że to samo jest ze śmiercią.
    Też bez powodu stała sie tabu – albo po to by mieć czym straszyć maluckich i robić z siebie jedynych którzy potrafią wyjasnić [tamten swiat]

 6. Czy ktoś jest w posiadaniu książek, które wymienia Mark w filmiku „koniec wszelkiego zła” Jeremy Locke i druga „najniebezpieczniejszy zabobon” Larken Rose?

 7. Film Prawa Naturalne MP wymagał wysłuchania wpierw prawie trzygodzinnego wstępu.. .do glownej treści, której przekaz jest (w kazdym razie dla mnie) dla mnie tak naturalny, prosty i wewnetrznie jakosc oczywisty od zawsze,
  ze z jednej strony nie pojmuję potrzeby poprzednia meritum 3 godzinną mową wstępną?
  – Z drugiej zaś zastanawiam się czy esencja przekazu naprawdę może stanowić dla większości ludzi tak niewygodny cios, o jakim ciągle sygnalizuje autor.

 8. mam dwojke dzieci ktorych ich rozni ojcowie ich ignoruja w dostownym slowie.i czuja sie z tym dobrze nawet dziadkowie sa przeciwko ich jedynemu wnuku prezent czy odwiedziny czy alimenty wszystko nieistnieje.klamstwa przed sadami o ich interesie wobec dziecka.i jak tu muwic ze swiadomie ego dopuszczaja.przekonywalam jak moglam i nic.dziecko ma 3 latka i nic

 9. Wraz z chłopakiem wiele godzin tłumaczyliśmy jeszcze jedną ostatnią nieprzetłumaczoną tutaj część tego wykładu, myślę że warto też ją obejrzeć. Zajmujemy się tłumaczeniami na co dzień zatem robota jest dobrze wykonana i sprawdzona.

  Jarek Kefir – jeżeli masz ochotę to możesz się odezwać na podany e-mail i wyślemy Ci plik z napisami i będziesz mógł na swój kanał to wrzucić jako uzupełnienie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.