Felietony i artykuły autorskie

BREXIT jest faktem. UE się rozpada

BREXIT jest faktem. UE się rozpada

brexit.

Stało się. Są wyniki referendum w Wielkiej Brytanii. Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej, Brexit jest faktem dokonanym.

Nie wiem czy rozpocznie się destabilizacja struktur systemowych, jestem raczej zdania, że system jakoś się obroni. Przynajmniej teraz, ale on jest już nie do uratowania. Jego egzystencja przypomina podtrzymywanie funkcji życiowych trupa – gdy odłączysz aparaturę to ostatnie funkcje życiowe pnia mózgu ustaną. Pamiętajmy, że zwykli ludzie stracą niewiele bo i mają niewiele. I odrobią swojej straty. Najbogatsi stracą w skali globu tryliony dolarów lub więcej. I wielu z nich tych strat nie odrobi.

Więcej luzu i dystansu, pomimo wszystko. Wszystko co istnieje na Ziemi jest w wielkim kryzysie, w stanie dezorganizacji i rozpadu. Nie dotyczy to tylko ekonomii i polityki. Wszelkie systemy stworzone przez ludzkość, które jako tako trzymały cywilizację w ryzach przez poprzednie eony, teraz są skrajnie niewydolne i w bólach zbliżają się do zapaści.

Im szybciej stary świat odejdzie, tym będzie lepiej. To stary porządek świata doprowadził do globalnego kryzysu, który dotyka wszystkich ludzi z osobna i wszystkie narody, i wszystkie sfery naszego życia. Jest to teza rewolucyjna ale tak w istocie jest. W zasadzie kryzys trwa od.. zarania dziejów. Wojny, walki, rzezie, tyranie, niewola, nieszczęście i cierpienie są udziałem naszej planety od zawsze. To jest właśnie stary porządek świata, którego wielu z Was broni.

Jest to szansa dla Polski i dla państw naszego regionu. Z punktu widzenia nauk gnostyckich, homeostat (wahadło) Unii Europejskiej rozpada się i wyhamowuje. Trzeba teraz dołożyć kolejną cegiełkę i nastąpi efekt domina. Pora na kraje naszego regionu. I znowu ta zasada: najwięcej stracą nie peryferia takie jak Polska, ale rdzeń UE, czyli Niemcy i Francja. Nie będą mieli peryferiów do eksploatacji jak i niewolniczej siły roboczej, którą staliśmy się po „reformach” w latach 90-tych.

Ja jestem spokojny i nie przejmuje się tym zbytnio. Ty też bądź spokojny pośród roztrzaskującego się świata i powiedz: „Jaki piękny kryzys! Dziękuję i za niego!

Zobacz też:
Wielki globalny kryzys: świat przeszłości już nie istnieje
Roman Nacht – Czasy w jakich żyjemy [VIDEO]

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir

Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:
Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna
Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

22 odpowiedzi »

 1. TO NAJPIĘKNIEJSZA WIADOMOŚĆ, JAKĄ USŁYSZAŁAM OD CZASU WEJŚCIA W OKUPACJĘ UNII NIEMIECKIEJ!
  Ty, Jarku, potrafisz ludzi uszczęśliwiać!

  Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo chłodu w ten upalny dzień!

 2. To takie oczywiste: Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą (Ps 127:1)

 3. Ludzie naprawdę wierzycie że to plebs decyduje w takich wyborach ? Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak takie referendum łatwo sfałszować.Za kulisowi zdecydowali wyrzucić Wlk Brytanie z unii więc tak się stało widocznie mieli jakiś powód. 😀

   • Serdecznie pozdrawia.. I także najśłodziej WYPIERDALAMY!!! Uff, ale straciłem dla ciebie sił, pisząc taki komentarz. Nie warto. Jarku, Dziękuję za to co robisz. Bądź zawsze! I nie daj się takim… Ty wiesz.

  • Rybol i wwww… O ja pierdolę! Takich Dwóch Pojebów, Agentów naraz… Jarku, dasz radę, jakby co to pomogę. Serdecznie Cię pozdrawiam!

 4. System wróci do praźródła ale oczyszczenie może boleć co po niektórych. Nowy porządek będzie dużo bardziej zgodny z głębią naszej istoty. Jak i z samą planetą która jest teraz chora. Pojawił się u mnie komentarz:

  Cytat: „Wiesz, jaki jest problem? Bunt dla buntu bez wizji. Chcesz się buntować? Okej, ale najpierw wykreuj koncept nowej, lepszej społecznej organizacji. Chcesz wyburzyć ruderę, aby postawić na jej miejscu wieżowiec? Dobry koncept. Chcesz wyburzyć ruderę i usiąść na kupie gruzu? Koncept zły.”

  Niby reforma systemu jest absolutnie niemożliwa bo jak wiemy uszkodzony jest sam rdzeń, a więc wszystkie jego pochodne. Nie da się naprawić owych „pochodnych” np za pomocą rewolucji politycznej, bo zaraz nowa elita będzie robić to samo i system powróci do stanu homeostazy. Bo każdy koncept będzie zły, każdy koncept i każde wyjście stanie się dystopią, piekłem. Wiele razy w historii tak bywało. Rewolucja zmieniała wszystko, ale tak naprawdę nie zmieniała NIC. Ale z drugiej strony, Konstruktor i tak wyburzy do fundamentu, Brexit to skromny początek.

  https://kefir2010.files.wordpress.com/2016/06/gallery_1466759359_646665.jpg

  https://kefir2010.files.wordpress.com/2016/06/gallery_1466753137_712770.jpg

  https://kefir2010.files.wordpress.com/2016/06/gallery_1466756833_98748.jpg

 5. Kiedy mowilem w 2012 roku na zakonczeniu gimnazjum ze Unia w 2020 bedzie w oplakanym stanie o ile bedzie jeszcze istniec to patrzyli na mnie jak na szalenca, ciekawe jak by bylo teraz spotkac sie z tymi ignorantami

 6. Sancti, ja też się Cieszę!!! Ciekawe, czy Roni7 powróci… Ale moja radość nie doznała spełnienia w pracy… Hihihi… Ooo, napierdalają petardy za oknem… Polacy się cieszą, czy świętują noc w Stonhenge???

   • Jarku… Szkoda Roniego7… Ale jak czyta, to na pewno się odezwie! Bo tak Oni mają 🙂 Trochę kutafon młodszy od Ciebie, hihihihihi… A Ruda, no nie znalazłem Jej w Bełchatowie… Na Warzkowiźnie… Dlaczego Roni7 nie powróci?

 7. Witaj Magu – lubię sie posmiać więc zadam dziwne pytanie
  Skad wiesz ze to bedzie eon chaosu? Moze z mojego punktu widzenia zacznie następować ład?
  Gdybym był złosliwy to mógłbym uznać że pisząc w ten sposób reprezentujesz siły które chcą nas pozbawić wszelkich dóbr i zniewolić. Mógłbym uznać Cię za przeciwnika – tylko po co?
  Lepiej by zabrzmiało gdybyś napisał – Rozpocząć eon zmiany już czas!!!
  To ma zupełnie inny wydźwięk i kazdy odbierze po swojemu
  Pozdrawiam

  • Drogi Magu!
   Masz dokładnie tak jak znana mi wiekszość ludzi. Nic dziwnego!
   Nie mam Cię za głupka więc dziwię się że tak reagujesz. Wiesz że tak jest to po co te nerwy?
   Nauczaj innych! siej ziarenko niepewności! a wszystko z czasem się zmieni. Moze nie za mojego i Twojego życia – ale na pewno. Prawa Naturalne [hermetyczne] o tym mówią. Proszę Cię – uzbrój się w cierpliwość i przygladaj się temu co nastepuje

   Pozdrawiam

  • Witaj Mag Chaosu
   Myślę, że to potęga fraktalnej i żywej natury wszechświata wyprowadza go z chaosu. Ma to odzwierciedlenie zarówno w mikro jak i makro kosmosie.
   Siła ta wyprowadza wszystko z chaosu jeżeli tylko jej fale zaczynają się organizować w sposób tworzący życie czy materię. Zobacz grę w chaos i trójkąt Sierpińskiego.
   Pozdrawiam

   • Mag Chaosu, rozumiem o czym piszesz natomiast nie było mi dane doświadczyć OBE także bardziej jest to sucha wiedza. Chociaż czasem mam w pewnym stopniu świadome sny tzn pamiętam je, gdzie byłem, co robiłem itd ale przypuszczam, że właściwym świadomym snem jest właśnie OBE, które pewnie w głównej mierze uniemożliwia mi metalowy dach nad głową.
    Kreacja rzeczywistości jest możliwa też w stanie głębokiego relaksu, gdy mózg pracuje na falach alfa, theta (metoda Silvy). Odczuwasz wtedy błogość i fale te splatają się w złotym podziale a ładunek naszej duszy, nasze KA, (jak pisałeś KIA) jest kompresowane.
    Istotna jest wtedy zdolność nawigowania tą energią (co pewnie umożliwia eksterioryzację), szczególnie po śmierci fizycznego ciała. A czy Ty doświadczasz OBE ? ,
    Pozdrawiam

    • Dzięki , właśnie potrzebowałem owej definicji świadomego snu, bo choć to takie oczywiste jest to jak nie doświadczasz to trudno sobie też wyobrazić. Masz jakieś rady jak można świadomie śnić lub co Ty robisz, może miejsce gdzie śnisz jest jakoś zaprojektowane według feng shui czy coś. A z tymi dłońmi o co chodzi, czy to nie jest bardziej charakterystyczne dla OBE ?
     Pozdrawiam

 8. Sanctus
  Ja sie tam nie znam na ekonomii i uznaje ją za jedna wielką machlojkę
  Kiedyś czytałem ze Chińczycy wykupili większość długów Amerykańskich. Inaczej – moga w kazdej chwili zarzadać jakiejś [niewyobrażalnej dla mnie] kwoty. Jesli nie to zajmują wiele fabryk i byc moze ziemi. Dlatego Amerykańcy nie szczekają na nich.
  Inna sprawa jest to ze jesli jakiś kraj jest zadłuzony – to u kogo? Czy mieszkaniec teoretycznie może miec wiecej pieniedzy niz jego kraj?
  Wszystko jest pomieszane – tylko i wyłącznie po to by zagmatwać prawdę

 9. Gmosiu – proszę Cię
  Jesli masz wiedzę – to wytłumacz. Nie krzycz na mnie bo się zleknę i zataję

 10. Mamy już wypiąć pośladek? Nie za szybko? A po cholerę toto reformować? Bez Unii życie nie istnieje?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.