Afery

„SYRIUSZ”: TAJNE RZĄDOWE PROGRAMY OPIEWAJĄ NA KWOTY SETEK MLD USD!

Tajne rządowe programy opiewają na kwoty setek mld USD

O tajnych rządowych programach.. Pamiętam jak ktoś logicznie wyliczył, że pomiędzy wpływami z podatków jakie płacą Polacy, a tym ile państwo przeznacza na swoje funkcjonowanie, istnieje potężna luka. Liczona w grubych miliardach złotych rocznie. Płacimy dużo więcej w podatkach, niż państwo wydaje na swoje funkcjonowanie.

Jednak te pieniądze „gdzieś” giną, nikt nie wie gdzie i absolutnie nikt nie kwapi się by to wyjaśnić. Jest to tak ścisły temat tabu, że praktycznie nikt go nie podejmuje. Nawet portale rzekomo alternatywne.

Już nie mówiąc o mediach mainstreamowych. No to jest bardzo prosta matematyka. Dwa plus dwa zawsze będzie cztery i tego przeskoczyć się w żaden sposób nie da. Dlatego wszyscy udają, że tematu nie ma, że temat nie istnieje.

illuminati

.

A tutaj tak prostą sprawą absolutnie nikt nie chce się zająć. Zawsze, zawsze powtarzałem, że klucz do wszystkiego tkwi w PROSTOCIE. Największe tajemnice świata są bardzo proste do pojęcia, dlatego są… takie trudne do pojęcia i tym samym, niemal zupełnie nieznane.

Ta zasada dotyczy i świata duchowego, wypaczonego przez zawiłości i coraz to nowe teorie new age, i świata globalnej geopolityki. „Język prawdy jest prosty” – zapamiętajmy. To samo dotyczy innego szwindlu dokonanego na początku lat 90-tych na polskiej ekonomii. Leszek Balcerowicz w porozumieniu z międzynarodowymi bankierami zadecydował o sztucznym zaniżaniu wartości polskiej waluty za pomocą kreatywnych mechanizmów ekonomicznych.

teorie spiskowe

.

Jest to przyczyna tego, dlaczego przy cenach często wyższych niż na Zachodzie, mamy płace jak na wschodzie. I znowu ta sama zasada. Nie mówi o tym nikt, zupełnie nikt. Jedyne publikacje to analiza jakiegoś polskiego profesora, zamieszczona bodaj w 2011 roku na niszowym portalu. Ani Kaczyński, ani Korwin, ani Ikonowicz, ani Zandberg nie wspomną o tym nawet słowem. Ci czterej politycy są znani z ostrego języka, nonkonformizmu i nieraz skrajnych pomysłów – ale o tym cicho sza. Pisałem o tym w linkach poniżej:
Czemu zarabiamy 4 x mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!
W Polsce możemy zarabiać więcej! Reforma systemu się rozpoczęła

Warto też przeczytać poniższy artykuł, który traktuje o mentalności. A ekonomia i polityka są pochodną stanu mentalności. Zmieńmy naszą mentalność. Poczujmy, że jesteśmy potężnym narodem, że zasługujemy na to, co najlepsze. Wiem, głupie gadanie. Ale jaki naród, tacy jego liderzy. Jeśli pokonamy mentalność ofiary, mentalność tego „pokornego cielęcia”, to zasłużymy na lepszych polityków. Ten proces dzieje się już od 2015 roku:
Dlaczego w Polsce jest bieda i wieczne „nie da się”?! Bezcenna i smutna lekcja o życiu

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu „Syriusz” w którym podnoszony jest temat tajnych programów rządowych:

.

jarek kefir

Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

5 odpowiedzi »

 1. A jak to jest z naszymi granicami? Z tego co wiem nasza zachodnia granica nie jest taka nienaruszalna, skoro Niemcy nadal funkcjonują na dokumentach przedwojennej III Rzeszy. A jak wygląda sprawa nienaruszalności naszych granic wschodnich?
  Czy po zakończeniu wojny zostały zawarte stosowne umowy i akty prawne?
  Pytam, bo nie wiem, a ponadto dziś dowiadujemy się, że wiele z umów są ściemą i nie mają mocy prawnej. Swego czasu wspominała o tym Nieustraszona.

  Pozdrawiam.

  • Dobrze ze jesteś Krysiu!

   Pozdrawiam Cię i dziekuję za wpis o Rudej
   Jarek – czekam ciagle

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.