„SYRIUSZ”: TAJNE RZĄDOWE PROGRAMY TO KWOTY SETEK MILIARDÓW $. DLACZEGO ICH NIE ROZLICZAMY?!

„Syriusz” – tajne rządowe programy opiewają na kwoty setek mld USD

Pamiętam jak ktoś logicznie wyliczył, że pomiędzy wpływami z podatków jakie płacą Polacy, a tym ile państwo przeznacza na swoje funkcjonowanie, istnieje potężna luka. Liczona w grubych miliardach złotych rocznie. Płacimy dużo więcej w podatkach, niż państwo wydaje na swoje funkcjonowanie.

Jednak te pieniądze „gdzieś” giną, nikt nie wie gdzie i absolutnie nikt nie kwapi się by to wyjaśnić. Jedyny człowiek w Polsce który dokonał tego prostego jak drut wyliczenia, to dr Jerzy Jaskowski. Jest to tak ścisły temat tabu, że praktycznie nikt go nie podejmuje. Nawet portale rzekomo walczące z NWO czy illuminatami.

Już nie mówiąc o mediach mainstreamowych mieniących się etykietami „niezależnych„. No to jest bardzo prosta matematyka. Dwa plus dwa zawsze będzie cztery i tego przeskoczyć się w żaden sposób nie da. Dlatego wszyscy udają, że tematu nie ma, że temat nie istnieje. Co rusz szczęka opada mi do kolan gdy czytam kolejną bzdurną teorię spiskową z jakiejś strony z przekreśloną piramidą NWO.

illuminati

A tutaj tak prostą sprawą absolutnie nikt nie chce się zająć. Z jakichś bredni napisanych przez na wpół niepiśmiennych Teksańczyków robią teorię spiskową, którą potem pasjonuje się cały świat na tych portalach. A tak prostą i przejrzystą sprawą nie chce zainteresować się nikt. Zawsze, zawsze powtarzałem, że klucz do wszystkiego tkwi w PROSTOCIE. Największe tajemnice świata są bardzo proste do pojęcia, dlatego są… takie trudne do pojęcia i tym samym, niemal zupełnie nieznane.

Ta zasada dotyczy i świata duchowego, wypaczonego przez zawiłości i coraz to nowe teorie new age, i świata globalnej geopolityki. „Język prawdy jest prosty” – zapamiętajmy. To samo dotyczy innego szwindlu dokonanego na początku lat 90-tych na polskiej ekonomii. Leszek Balcerowicz w porozumieniu z międzynarodowymi bankierami zadecydował o sztucznym zaniżaniu wartości polskiej waluty za pomocą kreatywnych mechanizmów ekonomicznych.

teorie spiskoweJest to przyczyna tego, dlaczego przy cenach często wyższych niż na Zachodzie, mamy płace jak na wschodzie. I znowu ta sama zasada. Nie mówi o tym nikt, zupełnie nikt. Jedyne publikacje to analiza jakiegoś polskiego profesora, zamieszczona bodaj w 2011 roku na niszowym portalu. Ani Kaczyński, ani Korwin, ani Ikonowicz, ani Zandberg nie wspomną o tym nawet słowem. Ci czterej politycy są znani z ostrego języka, nonkonformizmu i nieraz skrajnych pomysłów – ale o tym cicho sza. Pisałem o tym w linkach poniżej:
Czemu zarabiamy 4 x mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!
W Polsce możemy zarabiać więcej! Reforma systemu się rozpoczęła

Warto też przeczytać poniższe artykuły, które traktują o mentalności. A ekonomia i polityka są pochodną stanu mentalności. Zmieńmy naszą mentalność. Poczujmy, że jesteśmy potężnym narodem, że zasługujemy na to, co najlepsze. Wiem, głupie gadanie. Ale jaki naród, tacy jego liderzy. Jeśli pokonamy mentalność ofiary, mentalność tego „pokornego cielęcia”, to zasłużymy na lepszych polityków. Ten proces dzieje się już od 2015 roku:
Dlaczego w Polsce jest bieda i wieczne „nie da się”?! Bezcenna i smutna lekcja o życiu
Czy cierpienie i zło mają sens? Czyli tajemnice i przekłamania w duchowości

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu „Syriusz” w którym podnoszony jest temat tajnych programów rządowych:

Hej! Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i u innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe jak i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od zwykłych ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane przez władze.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. W  dobie dominacji globalnych gigantów manipulacji musimy radzić sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony na serwerze WordPress to równo 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą też inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Polepszenie naszej mentalności i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach. Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

5 myśli w temacie “„SYRIUSZ”: TAJNE RZĄDOWE PROGRAMY TO KWOTY SETEK MILIARDÓW $. DLACZEGO ICH NIE ROZLICZAMY?!

  1. A jak to jest z naszymi granicami? Z tego co wiem nasza zachodnia granica nie jest taka nienaruszalna, skoro Niemcy nadal funkcjonują na dokumentach przedwojennej III Rzeszy. A jak wygląda sprawa nienaruszalności naszych granic wschodnich?
    Czy po zakończeniu wojny zostały zawarte stosowne umowy i akty prawne?
    Pytam, bo nie wiem, a ponadto dziś dowiadujemy się, że wiele z umów są ściemą i nie mają mocy prawnej. Swego czasu wspominała o tym Nieustraszona.

    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.