NAJWIĘKSZE OSZUSTWO ŚWIATA! TYLKO 1 OSOBA NA MILION O TYM WIE

Największe oszustwo świata. Tylko 1 człowiek na milion o tym wie

Dziś video pana Mike Maloneya o tym, jakim destrukcyjnym tworem jest kapitalizm. System ten jest typowym systemem nowotworowym, który jak rak pożera planetę i nas samych, zamieniając w zysk. I sam zysk (pieniądz, system monetarny) jest czymś sztucznym, wirtualnym. Tylko Europejski Bank Centralny generuje 90 miliardów euro pustego pieniądza – pieniądza zupełnie bez pokrycia.

Każdy pieniądz, każda waluta jest z zasady papierem dłużnym, która ma wbudowany dług. A ten dług kiedyś trzeba będzie spłacić. Obejrzyjcie z uwagą poniższe nagranie video. Myślę że po jego obejrzeniu już nigdy nie uwierzycie w gadanie obrońców kapitalizmu neoliberalnego. Obojętnie czy jest to antysystemowy Korwin z jego niewidzialną ręką wolnego rynku, czy jest to prosystemowy Petru reprezentujący żądnych zarobku lemingów.

Wszyscy oni mówią bowiem o tym samym i wspierają jeden i ten sam system.

Oczywiście, materiał z poniższego nagrania wcale nie jest największym ziemskim sekretem. Są sekrety o wiele większego kalibru. Czytaj stronę https://kefir2010.wordpress.com/ a będziesz na bieżąco z największymi sekretami Ziemi, tej Ziemi.

Video Mike Maloneya o systemie ekonomicznym i monetarnym:

.

jarek kefir

Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

14 myśli w temacie “NAJWIĘKSZE OSZUSTWO ŚWIATA! TYLKO 1 OSOBA NA MILION O TYM WIE

 1. lichwa – rak ludzkości. chyba już o tym pisałem ale mozgi większości mysla liniowo. kto – jak ja – potrafi myslec wykładniczo może zbudować taki system. stało się. ewa chce skurwiela. pieniadz to walek. bezzałogowe samoloty. zjebana biosfera. wojny wiec ewa chce jeszcze większego skurwiela ergo więcej napalmu. jak zyc Jarku, jak zyc? .-P

 2. Filmik nie jest o żadnym kapitaliźmie i wolnym rynku tylko o socjaliźmie 🙂 Bo aktualny kapitalizm ma do niego bliżej interwencjonizm jest masakryczny, aczkolwiek we wrześniu wszystko walnie i może będziemy mieli normalny kapitalizm.

   1. We wrześniu NIC SIĘ NIE STANIE 🙂 30 września otworzę butelkę Perły a nawet dwie a nawet pięć i będę miał bekę z kolejnych teorii spiskowych i kolejnego niespełnionego końca świata 😀 xD

    1. no tak, powitajmy nową erę bo to w końcu mega sylwester, tylko w przesilenie jesienne 22-go trzebaby już odpalać petardy 🙂

     1. Przestawiłeś „najnowsze komentarze” na koniec strony? Jedna z najważniejszych sekcji na tym blogu a jest na szarym końcu 😦

 3. Odnoszę wrażenie, że autor miesza dwa pojęcia – kapitalizm z obecnym systemem monetarnym (kreacji pieniądza). W mojej ocenie kapitalizm jak i jego przeciwieństwo czyli socjalizm, są modelami dystrybucji dóbr.
  Natomiast sam system monetarny (który autor nazywa w mojej ocenie niesłusznie kapitalizmem) jest modelem kreacji waluty. W zależności od jego ustawień, może służyć jako kreator długu i pustego pieniądza (jak obecnie). Po jego zmianie (likwidacji oprocentowania wykreowanej waluty, przejęciu banków centralnych przez Państwo – dziś są one w rękach prywatnych i sterują polityką państw) wykreowane w ten sposób pieniądze nadal będą służyć gospodarce kapitalistycznej, socjalistycznej, bądź w jakiejś mierze mieszanej. Nie będą po prostu kreować długu i wysysać z gospodarki dóbr materialnych (a właściwie przechodzić na własność kreatorów waluty) ani hamować rozwoju. Staną się tym czym mają być – środkiem wymiany wartości pracy, towarów i usług.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.