Teorie spiskowe – prawda czy fałsz? Szokująca opinia napisana przez….

teorie-spiskowe-prawda-czy-falszPisałem niedawno artykuł o tym, jak polecam rozgraniczać teorie spiskowe i jaki mieć do nich stosunek. Oto ten artykuł – link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/2016/09/06/teorie-spiskowe-zakazana-prawda-czy-objaw-niedojebania-mozgowego/

I mam teraz taki cytat o teoriach spiskowych napisany przez samego … który wklejam poniżej. I nie pytajcie kto jest autorem ani skąd go mam 😉 xD Oto ten cytat:

Poprzez coraz bardziej wydumane teorie spisku i wszelakiej konspiracji, sączymy ludzkiej masie truciznę dezinformacji i swąd zgnilizny. Masa w swej bezrozumnej i konformistycznej postaci kupi każdy nonsens i każdą bajkę. Każdą spiskową teorię dziejów. Takie jest zapotrzebowanie ludzi które oni sami, swoim prawem wolnej woli, ustalają. Z jednej strony stały wpływ ideologicznych i religijnych tabletek uspokajających jest potrzebny by uspokoić przerażone trudem i znojem życia masy..

Ale z drugiej strony, tłum pragnie czy to opowieści o czarnej Wołdze, czy to teorii o wsadzaniu mikrochipów w odbyt przez reptilian.. I my to też zapewniamy! Ponieważ musimy, taka jest nasza rola – architektów i kreatorów! Zapewniamy i to i to, by nadać tej nieukształtowanej bryle zwanej ludzkością pożądany przez nas tor i kształt. Zrozumcie że nasz system jako gigantyczny hologram zapewnia dla każdego dokładnie to, co sobie w głębi swej istoty zapragnął i wymarzył! To i tylko to, bo to co zamawiasz, dostajesz z powrotem! Czyż to nie jest piękne? Czyż to nie otwiera wielu zagrożeń, ale z drugiej strony, wspaniałych możliwości?

A im głupsza, im bardziej bezsensowna i im większa draka przy czytaniu teorii spisku, tym ta teoria lepsza! Byle tylko nosiło to posmak tajemnicy, ba, wręcz odświętności! Tak, zaiste, dla tej masy apokalipsa wydaje się być czymś odświętnym, czymś co obraca w pył ich ustatkowane i ubogie w emocje życie! O ironio, zaiste o zgrozo!

Tłum chce apokalipsy, tłum łaknie apokalipsy, tłum pożąda apokalipsy więc my mu ją zapewniamy! Tak, pop corn i coca colę z aspartamem także zapewniamy, a jak! Tłum jest potworem o wielu głowach, tłumem trzeba zarządzać, kanalizować, dywersyfikować! John Adams mawiał, że:

Lud prowadzi niekończącą się wojnę z prawami człowieka. Rzesze ludzi we wszystkich epokach ponad wolność przenosiły wygodę, sen i dobrą zabawę. Nad tłumem trzeba panować

I miał rację! A Ty, człowieku? Ileż teorii spisku mniej lub bardziej prawdziwych przeczytałeś? Jak wiele prawdy odkryłeś? Odpowiem! Tyle ile chciałeś korzystając ze swojego boskiego prawa woli. I tyle na ile byłeś gotowy! Czyż nie dotarłeś do niejednej zakazanej książki, do niejednej tajemnicy, czyż nie czytałeś z wypiekami na oczach niejednego alternatywnego bloga! Och tak! Bo przecież to także zapewniamy!

Bo przecież to my ujawniamy te tajemnice, to właśnie my piszemy te książki i blogi. Robimy to właśnie dla Ciebie, ponieważ jesteś na to gotowy, ponieważ w głębi swego jestestwa, swej niepokornej istoty, właśnie tego chciałeś od świata, od systemu. Więc to dostałeś, i dostaniesz jeszcze więcej, wedle gotowości, wedle życzenia, wedle swego boskiego prawa kreacji!

Zrozum że nasz system paradoksalnie chroni masę, tak jak groźba paluszkiem znerwicowanej mamy lub pasek pijanego taty chroni dzieciątko przed popełnieniem wielu głupstw! A jeśli chcesz się rozwijać i nie potrzebujesz ochrony, to także będzie Ci to dane! Rozwijaj się, poznawaj świat, doświadczaj, smakuj życia.. Ponieważ jesteś chroniony przez nas, przez nasz system i przez nieskończona potęgę ojcowsko-matczynego Umysłu Universum!

Autor: Jarek Kefir

Witam!:) Moja strona funkcjonuje dzięki darowiznom. Ten system zapewnia niezależność od różnych opcji politycznych i wszelkich „reklamodawców.” Nie jestem zrzeszony z żadną partią, ideologią ani organizacją. O funkcjonowanie bloga i poszerzanie wiedzy dbam sam. Możesz wesprzeć moją, ale także i Twoją stronę, i tym samym czynnie uczestniczyć w jej rozwoju i w rozpowszechnianiu cennych informacji. Z pewnością da to dobre owoce. Dołącz więc do grona twórców!
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

10 myśli w temacie “Teorie spiskowe – prawda czy fałsz? Szokująca opinia napisana przez….

 1. http://pikio.pl/demokraci-boja-sie-o-zdrowie-clinton-zwymiotowala-zielona-mazia-video/

  „Prezydencki wyścig w Stanach Zjednoczonych jest na ostatniej prostej. Wycieńczający bój zrujnował zdrowie Hillary Clinton, o którą coraz bardziej boją się Demokraci. Podczas spotkania w Cleveland (Ohio), zauważono, że kandydatka po ataku kaszlu splunęła do szklanki zieloną mazią.

  Wyścig prezydencki jest na ostatniej prostej, a według ostatniego sondażu CNN, Hillary Clinton i Donald Trump zrównali się w poparciu, a ostateczna różnica będzie niewielka. Na tę chwilę, nie da się jednoznacznie stwierdzić kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

  Jednakże, Demokraci na finiszu boją się o zdrowie Hillary Clinton. Podczas przemówienia w Cleveland musiała zmagać się z atakiem poważnie wyglądającego kaszlu, po czym splunęła zieloną mazią do szklanki.

  Dziś, kandydatka Demokratów źle się poczuła i musiała opuścić uroczystości w hołdzie ofiar zamachów z 11 września 2001 roku. Sztab podał, że już czuje się dobrze, a problemy wystąpiły w związku z przegrzaniem organizmu.”

 2. Kto i w jakim celu napisał ten tekst i dał go do opublikowania Jarkowi? Tego się zapewne nigdy nie dowiemy. Nie o tę osobę zresztą nam chodzi. Bardziej sensowne jest pytanie o sens publikowania takiego tekstu. Jarek dostał więc opublikował. Stara się nam pokazać górę prawdy z rozmaitych stron świata i z różnego poziomu wysokości. Interesuje nas zatem autor tego cytatu. Jaki miał cel aby to napisać dla nas? Napisać dla mas.

  Cel może być tylko jeden. Chęć wywarcia wpływu na pewną przynajmniej grupę ludzi. W jakim celu? Cel zawsze jest ten sam. Zawsze powiadam. Chodzi o wywarcie wpływu na tych wszystkich, którzy będą ów tekst czytali. A wywieranie wpływu na człowieka, na grupę ludzi, na całą społeczność Jarek Kefir org i temu podobne, jest pewną formą manipulacji przez zastraszenie. Manipulacji przez wpuszczanie ludzi w maliny.

  Należy zatem postawić pytanie komu strzelił do głowy tak szalony pomysł, aby pisać za Umysł Uniwersalny. O ile taki w ogóle istnieje? Jeśli to channeling to mój stosunek do czegoś takiego jest wręcz negatywny. Nigdy nie wiadomo co i kto takie przesłanie wysyła?

  A może to wytwór jakiejś tajemnej zorganizowanej grupy ludzi?

  Najprawdopodobniej jednak jest to wytwór umysłu chorego człowieka. Nieważne kim by ten człowiek był. I co by reprezentował. A zatem zwykła ściema?

  Wszystkie opcje są tu dopuszczalne. Ten wytwór ma mnóstwo stopni swobody.

  Prawda to czy fałsz? Każdy niech rozważy to sam.

 3. „Z cyklu: Zabić Polskę!

  Antoni Macierewicz: Polska składa zapytanie ofertowe ws. zakupu Patriotów.

  Kolejny „genialny” ruch polskiego rządu. Tym razem minister obrony narodowej wpadł na pomysł dofinansowania Amerykanów (który to już raz z kolei?) poprzez skupowanie przestarzałego uzbrojenia Jankesów.”Polskim” władzom nie przeszkadza zupełnie fakt, że amerykański Government Accountability Office, odpowiednik polskiej NIK opublikował raport, w którym wykazano szereg braków obecnego systemu przeciwrakietowego Patriot, stwierdzając, że nie ma on przyszłości. Modernizacja tego sprzętu dałaby pierwsze efekty dopiero za jakieś 10 lat!

  Żadne państwo europejskie od 30 lat nie kupiło patriotów. Niemcy, którzy mają ten system, nie modernizują go. Podjęli decyzję o kupnie nowego. W 2012 r. namawiali polski MON na odkupienie starego systemu. Szczęśliwie bez skutku, a dzisiaj Antoni Macierewicz informuje, że Polska wystosowała do rządu USA zapytanie ofertowe dot. zakupu ośmiu zestawów obrony powietrznej Patriot.

  Zadłużanie państwa, pozory zmian, modernizacja armii nie mająca niczego wspólnego z modernizacją (gdzie wykorzystanie możliwości naszego rodzimego rynku?), i programy gospodarczego rozwoju nie mające niczego wspólnego z rozwojem. Ot „dobra zmiana”…

  Przypominam sobie jak w okresie początków naszej strony (rok temu) bardzo często dzięki poprzedniej władzy na stronie witał cykl: „Zabić Polskę”. I mieliśmy nadzieję, że coś się zmieni (choć przewidywaliśmy rozwój wypadków mający obecnie miejsce…), ale z tego co widać na załączonym obrazku cykl pojawia się w miarę mijania kolejnych m-cy rządów pis-wskich coraz częściej i obawiamy się, że to „patriotyczny” rząd PiS zwieńczy swój sukces jakim było dojście do władzy hasłem: „Zabiliśmy Polskę”… obyśmy się mylili…”

 4. A ja to skomentuje tak. Patrząc codziennie na ludzi w autobusach,ulicach (obserwując ich zachowania) stwierdzam że MY (ludzie myślący XD) nie zmienimy na tym świecie nic (zupełnie nic). Zabrnęliśmy za daleko. Stwierdzam że tajemnicza osoba napisała prawdę tłum pożąda chaosu,teorii z dupy wziętych,apokalipsy. Magu piszesz o poddaniu się porzuceniu mądrości i nonkonformizmu. Według mnie stojąc na uboczu (cicho nie narzucając się społeczeństwu) nie zatracamy się wręcz przeciwnie mamy spokój możemy rozwijać się bez żadnych większych ekscesów. Zostawmy lud sobie niech ludzie rozwijają się swoim żółwim tempem. Za 1001 razem może zrozumieją że nie wszystko jest czarno białe. Może kiedyś zobaczą odcienie szarości tego świata.

  1. Wszystko jest ok dopóki mamy wybór, Jest ok, kiedy w sklepie obok wody stoi cola. Wybierasz wtedy „ludziu myślący” wodę, żeby organizm się lepiej rozwijał i cieszył zdrowiem. Sprawa się komplikuje kiedy „ludzie myślący” (znaczy TY albo WY) zgubią wolność wyboru na drodze new ageowych bzdur, jakoby „stoicie obok systemu’ tylko się przyglądając. Odpowiedz mi teraz na pytanie. Skoro stoisz obok, jesteś poza tym skurwiałym systemem, jak zdobywasz pożywienie?? No chyba nie za pomocą zarobionych pieniędzy, chyba nie chcesz powiedzieć że potrzebujesz jakichkolwiek pieniędzy skoro stoisz obok,
   Następne pytanie. Nie posiadasz chyba dowodu osobistego i numeru PESEL?? NIEMOZLIWE bo przecież jesteś poza systemem.
   A co np. jeżeli wprowadzą przymus OBOWIĄZKOWYCH szczepień KAŻDEGO z truciznami w środku na rzekomą epidemię odry której nikt nie może wskazać palcem bo jej nie ma??

   [EDIT by Admin]

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.