Zamachy 11 września 2001: niewyjaśnione fakty

zamachy-11-wrzesnia-2001Od zamachów z dnia 11 września 2001 minęło już 15 lat. Przez 15 lat dokonano ponownej, negatywnej terraformacji całego Bliskiego Wschodu. Zniszczono wiele krajów, obalając stabilne rządy (Afganistan, Irak, Syria, Libia, Jemen, Tunezja, Egipt).

W wojnach tych i powstałej w ich wyniku anarchii zginęło, zostało rannych, wypędzonych lub przesiedlonych miliony ludzi. Ich jedyny skutek to chaos, destabilizacja całego regionu, ogromna radykalizacja świata islamskiego. W dalszej konsekwencji – inwazja militarno-demograficzna sił stojących za państwem islamskim na Europę, rozpoczęta na początku 2015 roku.

Kontrowersje budzą setki okoliczności związanych z zamachami 11 września 2011 roku. Wciąż nie wiadomo jak niewykształceni piloci amatorzy szkolący się na awionetkach, dokonali tak skomplikowanego manewru na maszynach znacznie bardziej zaawansowanych. Jakimi są samoloty Boeing. Nie wiadomo także w jaki sposób części samolotu wbiły się w stalowo-betonową konstrukcję wież WTC.

A to dopiero wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o zamachy z 11 września 2001.

Przedstawiam zbiór domysłów i hipotez uwiecznionych na dwóch filmach. Jeden z nich jest z polskim lektorem, drugi jest w języku angielskim. Amerykanie pod jednym z filmów piszą że od 2001 roku w ich kraju zamknięto 57.000 fabryk, a na zbrojenia i wojny wydano 5 bilionów dolarów. Podczas gdy najprostsze nawet pytania wciąż nie zostały wysłuchane.

Powstało mnóstwo teorii, mniej lub bardziej wiarygodnych. Jak zawsze polecam dystans i chłodny sceptycyzm. Nie neguj tych teorii, ale z drugiej strony, nie emocjonuj się nimi i nie bierz ich za prawdę objawioną. No i nie wierz do końca w zapewnienia tych, którzy są na szczytach władzy. Niejeden raz historia pokazała, że elita coś „kręciła” przeciwko swoim obywatelom.

Cytuję: „Co jeśli World Trade Center nie zostało zniszczone przez samoloty pasażerskie, tylko przez kontrolowaną eksplozję? Co jeśli na Pentagon nie spadł samolot 757, a lot 93 został zestrzelony? Co jeśli? Loose Change to wstrząsający amatorski film dokumentalny, nakręcony przez trzech młodych amerykanów, którzy nie wierzą w oficjalne rządowe raporty dotyczące tragicznych wydarzeń z 11 września 2001.”

11 Września – niewygodne fakty Lektor PL (Loose Change):

3 myśli w temacie “Zamachy 11 września 2001: niewyjaśnione fakty

  1. Do podanej na początku maksymy dopisałbym jeszcze „oraz tych, którzy nie wierzą w oficjalne wersje wydarzeń”. Ja się do nich zaliczam. Dla mnie sprawa jest jasna – to była robota CIA po to, aby mieć pretekst do wywołania kolejnych wojen, bo przecież reżim USA bez wojen żyć nie potrafi. No i też po to, aby wprowadzić krótko po tzw. zamachu na WTC ustawę inwigilacyjną patriot act, która przed tymi wydarzeniami nie miała szans na akceptację społeczną. Na you tube jest też filmik pokazujący w jasny sposób że to była false flag. Widać na nim animację, na której samolot z jednej strony wieży wlatuje, a chwilę później jego przód wyłania się z drugiej strony budynku. To oczywisty absurd. Poza tym każda z wież była wykonana z ok. 100.000 ton stali o najwyższej wytrzymałości – belki stalowe miały ok. 2 m grubości i były odporne na ogień. Ich zniszczenie przez samolot jest absurdem sprzecznym z prawami fizyki i wytrzymałości materiałów. Wersja oficjalna była taka, że paliwo lotnicze się zapaliło i przez to konstrukcja stalowa się zniszczyła. To bzdura. Temperatura paliwa lotniczego to ok. 1100 st.C a temperatura topnienia stali to ponad 1500 st.C. Zniszczenia tak solidnej konstrukcji mógł dokonać tylko materiał wybuchowy taki jak termit, który potrafi ciąć stal jak nóż masło. Poza tym w budynek nr 7 nie uderzył żaden samolot a uległa zawaleniu w taki sam sposób jak wieże WTC tylko parę godzin później. No i obie wieże WTC zawaliły się w ten sam sposób i w niemal jednakowym czasie, a przecież samoloty uderzały w różne ich miejsca. Ja wiem, że to robota USA. Szczegółów odnośnie wykonania znać nie muszę. Polecam obejrzeć to https://www.youtube.com/watch?v=VS4F18QtdDY

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.