O co chodzi w zadymie o aborcję i czego nie powiedziały Wam media?

aborcjaOstatnio w sejmie mamy znowu stary temat – prawo aborcyjne. Zostało ono skierowane któryś już raz z rzędu pod obrady tej izby. Jedno z katolickich stowarzyszeń chce całkowicie zakazać aborcji. Inicjatywa „Ratujmy Kobiety” protestuje przeciwko temu i skierowała do sejmu własny projekt liberalizujący prawo aborcyjne. Powstała w internecie inicjatywa „Czarny Protest„. Ludzi podpisujących się pod tą inicjatywą oburza fakt chęci ograniczenia podstawowych praw i wolności obywatelskich przez katolicką mniejszość.

O co tak naprawdę się rozchodzi? O jedną podstawową zasadę – każda ideologia, religia i inny tego typu twór, ma wbudowane dwa skrajnie toksyczne moduły. Chce ona narzucić swoje szaleństwa i paranoje wszystkim, choćby przemocą, i chce te szaleństwa usankcjonować legislacją państwową i międzynarodową – a więc prawem. Dla przykładu religia katolicka i frakcja konserwatywna jest przeciwna aborcji i antykoncepcji. No i dobrze by było, gdyby oni w związku z tym sami, we własnym gronie nie robili sobie aborcji i nie używali antykoncepcji.

Ale nie, oni chcą podnieść swoje wariacje do poziomu prawa i narzucić to wszystkim bez wyjątku. To jest przemoc i terror. Tak samo robi druga strona. Ludzie lewicy zamiast sami gościć imigrantów na swoich bogatych, bezpiecznych i strzeżonych 24 h osiedlach, chcą narzucić ich wszystkim. Nie ważne że większość słusznie obawia się najazdu patriarchalnych, agresywnych barbarzyńców – lewacy chcą ich narzucić wszystkim. A przeciwników inwazji, szczególnie na Zachodzie Europy, poddaje się ostracyzmowi, wsadza do więzień. To też jest przemoc i terror, tylko o odwrotnym wektorze.

Od zawsze Was uczulałem i będę to robił cały czas – nie jest ważne, w jaką utopię, iluzję wierzysz. Czy jest to katolicyzm czy ateizm, czy prawica czy lewica. Po pierwsze oddałeś bezcenny dar który otrzymałeś za darmo, a więc WOLNOŚĆ MYŚLENIA – jakiemuś ideologicznemu tworowi, za garść srebrników. Po drugie, psycho(pat0)logia myślenia ideologicznego jest identyczna w przypadku każdej ideologii i religii. Fanatyzm, zaślepienie na głosy krytyków, nieprzyjmowanie faktów drugiej strony i szereg innych nowotworowych mechanizmów psychologicznych, jest identyczne w przypadku każdej z nich. Na głębszym poziomie skrajne przeciwieństwa są tym samym..

No i występuje jeszcze jeden, nie nazwany przez naukę paradoks religijnej czy ideologicznej psychozy, a który zauważyłem ja. Otóż często jest tak, że jedna osoba łączy ze sobą poglądy z dwóch skrajnie różnych ideologii. I nie narusza to w żaden sposób integralności i stałości jej poglądów. Ja proponuję nazwę roboczą – „mechanizm dysocjacji ideowej„. Dziś tematy takie jak opętania to zajęcie raczej dla psychiatrów. To samo w przyszłości będzie z fanatyzmem ideologicznym. Będą się nim zajmować raczej psychiatrzy i psycholodzy, a nie media, politycy czy eksperci. Poniżej wymienię dwa przykłady takiej ideowej dysocjacji:

Przykład pierwszy – typowy macho, katolicki i konserwatywny do cna, wyznający zasady ulicznego honoru itp, jednocześnie uwielbia kobiety liberalne i otwarte w seksie. On może jebać dosłownie wszystko co nie ucieka na drzewo, a kobieta już nie. Ale mimo to, takie liberalne kobiety lubi i poszukuje ich do seksu. I to w żaden sposób nie narusza integralności jego poglądów i postrzegania samego siebie jako człowieka pełnego zasad, popierającego tradycyjne wartości.

Przykład drugi – feministka broniąca praw kobiet. Nienawidzi ona systemu patriarchalnego. Ale wobec islamistów jest ona uległa jak baranek. Tłumaczy i usprawiedliwia ich zbrodnie w tym te popełniane na kobietach, w każdy możliwy sposób. Szczytem szczytów był plakat niemieckiej feministki: „wymieńmy rasistów na gwałcicieli„.

Wracając teraz do sprawy aborcji. Uważam że prawo do aborcji, antykoncepcji, sterylizacji, wazektomii, to integralne i jedne z podstawowych praw ludzkiej istoty. Nikt nie ma prawa nakazywać drugiemu człowiekowi czy chce mieć dzieci albo ile chce ich mieć. Jeśli jesteś pro-life i wyznajesz ideologię konserwatywną, to w porządku, masz do tego pełne prawo. Nie rób sobie aborcji i nie korzystaj z antykoncepcji – niech Ci żydowska bozia jahwe czy jakaś tam inna, bo dużo ich jest, w dzieciach wynagrodzi. Ale nie każ tak myśleć i postępować innym. Daj każdemu prawo do osądzania w swoim sumieniu.

Tutaj uważam poprawność polityczną i karanie za poglądy pro-life za taką samą ideologiczną zbrodnię. Rodzi ona bunt i konsolidację środowisk chrześcijańskich i konserwatywnych na zasadzie siły odśrodkowej. Bo gdy aparat państwowy walczy z jakimś zjawiskiem, to ono się.. nasila. Ta zasada obowiązuje też we wszystkich innych dziedzinach życia. Walcząc z czymś i nienawidząc czegoś, nasilasz to i sprawiasz że tego czegoś jest jeszcze więcej w Twoim życiu.

Idąc naprzód: jakie było stanowisko sejmu w sprawie liberalizacji bądź zaostrzenia prawa aborcyjnego? I tu Was bardzo zaskoczę – właśnie tych rzeczy media Wam nie powiedziały, lub opisały to oszczędnie. Otóż szef klubu parlamentarnego PiS, Ryszard Terlecki, w oficjalnym komunikacie do swoich posłów zachęcał do poparcia projektu liberalizacji (złagodzenia) prawa aborcyjnego. Jednak poparło go tylko 42 posłów PiS, w tym Jarosław Kaczyński, Ryszard Terlecki, Piotr Gliński, Mariusz Kamiński, Małgorzata Wassermann, Marek Kuchciński, Joachim Brudziński. Cała reszta posłów PiS zbuntowała się i nie poparła liberalizacji ustawy aborcyjnej.

W głosowaniu nie wzięło udziału 8 posłów PiS, np Beata Szydło, Witold Waszczykowski, Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro – ale bardzo jestem ciekaw ich poglądów na ten temat. Nie, to nie jest ani pomyłka, ani żart z mojej strony. Naprawdę elita PiS popiera liberalizację prawa aborcyjnego. Poniżej macie link z informacją medialną na ten temat:
http://www.tvn24.pl/aborcja-poslowie-pis-nie-posluchali-jak-glosowaly-najwieksze-kluby,678476,s.html

Jak to skomentować? Hmm.. Zawsze zastanawiałem się, czy można mieć bardziej wyjebane na ideologie i religie niż ja. Okazało się, że można. Mówiłem już kiedyś, że należy brać przykład albo chociaż obserwować tych, którzy rządzą. Czy to krajem, czy światem. Jak myślą i rozumują, jaką wiedzę i świadomość posiadają, co jedzą a czego nie, czym się leczą a czego unikają, itp itd. Bo to ich zaprowadziło na szczyt. Rady życiowe Januszy, Grażyn i innych lemingów „znających życie” mnie raczej nie obchodzą. Bo widzę to, co oni na co dzień ukrywają, by dbać o tzw status społeczny.

Zacznijmy więc od tego, że dla polityka ideologia jest czymś.. mało istotnym. Jest ona owszem, fundamentem, spoiwem, który pomaga mu konsolidować elektorat i zdobywać głosy u ludzi – lemingów, owiec itp. I nic więcej. Czy wyobrażasz sobie sytuację, że po wyborach w 2019 PiS zdobywa 70% miejsc w sejmie, i w związku z zaostrzającym się jeszcze bardziej globalnym kryzysem, ogłasza dyktaturę? Taką dyktaturę, gdzie nie muszą już udawać świętoszków, i mogą przeprowadzić reformy, w tym te liberalne? Ja wyobrażam sobie. Zresztą takie coś już miało miejsce realnie w historii Polski tylko w drugą stronę.

Pierwsza partia Kaczyńskich, Porozumienie Centrum, wcale nie była ani zbyt konserwatywna, ani bogoojczyźniana. Dopiero afera Rywina i powstanie PiS sprawiło, że Kaczyńscy wykorzystali brak zagospodarowania pewnego elektoratu, i „przykleili się” do doktryny konserwatywnej. Podobnie było ze środowiskiem Janusza Palikota. To Palikot najpierw miał konszachty ze skrajnie konserwatywnym czasopismem katolickim „Ozon„, zaś potem przykleił się do liberalizującej Platformy Obywatelskiej. Później miała miejsce kolejna mutacja poglądów tego pana w postaci założenia skrajnie lewicowego Ruchu Palikota. Wtedy także wykorzystał niezagospodarowanie części elektoratu przez PiS, PO i SLD.

Wiem że to co piszę burzy dotychczasowe postrzeganie świata wielu z Was.. „No jak to, dla mnie moje poglądy to świętość, poszedłbym na barykady za wolność naszą i Waszą i zginął. A dla polityka to tylko narzędzie, którym to narzędziem ten polityk wręcz pogardza?” Ale po pierwsze lubię być destruktorem, dementorem społecznych iluzji. Lubię zawirusowywać / infekować system nowym spojrzeniem które wyrasta ponad dotychczasowe wzorce. A po drugie, chciałbym abyście pojęli jak myśli i rozumuje elita. Wielu z Was, czytelników, to gorące młodzieńcze serca chcące walczyć z systemem, niesprawiedliwością, wyzyskiem, z Nowym Porządkiem Świata. Czy z czym tam zachciało Wam się walczyć.. Więc chciałbym byście mieli ogląd na te sprawy.

Idźmy dalej w naszych rozważaniach. Wielu mówi, że takie tematy jak aborcja, in vitro, homoseksualizm – to tylko tematy zastępcze. Są one odgrzewanymi tysięczny raz kotletami, wrzucanymi na ruszt przez elitę, gdy im się nudzi, gdy mają taki boski kaprys lub gdy trzeba przykryć bezsensowną paplaniną jakiś inny, ważniejszy temat. Jest to prawda, a ja postaram się dorzucić kolejną cegiełkę wiedzy. Otóż czy znacie technikę psychomanipulacyjną pod nazwą „zdechła ryba„?

Technika zdechłej ryby jest używana w negocjacjach. Manipulator w pewnym momencie wrzuca ową zdechłą rybę. Czyli żądanie, oczekiwanie bez żadnego znaczenia strategicznego. Ale skonstruowane w tak skrajny i absurdalny sposób, by wywołało ogromny opór i utratę energii przez drugą stronę. Gdy druga strona utraci energię by odeprzeć żądanie w postaci zdechłej ryby, manipulant może podać na tacy dużo łagodniejsze i ważniejsze żądanie. I wtedy osłabiona ową zdechła rybą druga strona, najczęściej zgadza się.

I w polityce aborcja była teraz taką zdechłą rybą. Została rzucona na ruszt by opozycja, czyli te wszystkie lemingony itp, utraciły energię, czas i inne cenne zasoby na interesowanie się nią. I by nie miała energii na inne, ważniejsze dla niej działania – np Trybunał Konstytucyjny. Bo przecież wiemy że sprawa TK to dla opozycji temat wagi galaktycznej. Co tam 80% biedujących pracowników czy głodujący emeryci i dzieci, co tam zapaść służby zdrowia i infrastruktury państwa – np zamykanie komisariatów.

Także spokojnie panie i spokojnie panowie. Już wkrótce nagłówki gazet i portali znowu będą brzmiały o tak: „Prawo aborcyjne bez zmian„. Świat znowu zostanie uratowany, a ludność miast i wsi znowu będzie mogła odetchnąć. Który to już raz? Zresztą ludzie wykazują nieco więcej rozsądku niż kiedyś i partie polityczne muszą to uwzględniać. Młodzi ludzie (18 – 40 lat) są owszem, przerażeni tym co wyprawia lewactwo – islamska inwazja, absurdy UE, paranoje poprawności politycznej, zezwolenie na drenaż kraju i potworny wyzysk pracowników.

Ale z drugiej strony, chcą też wolności i nie wpierdalania się w ich życie przez oszołomów. Chcą zamieszkać z partnerem bez ślubu, chcą mieć prawo do antykoncepcji, aborcji i szereg innych ułatwień oferowanych przez czasy współczesne. Kościół? Co najwyżej powiedzą: „tak, w jakiegoś tam Boga wierzę jako ogólny koncept” i pójdą do kościoła na ślub czy chrzest u znajomych, i tyle.

Zadam pytanie będące pytaniem otwartym i bez odpowiedzi jak na razie. Czy tego co napisałem akapit wyżej, nie da się ze sobą pogodzić? Jest kilka partii i frakcji które szczerze chciałyby zreformować kraj. Należą do nich: PiS, Kukiz ’15, Razem, stowarzyszenie Ikonowicza. O całej reszcie nawet nie wspomnę bo jest to dno i dwa metry mułu, czyli jest to stronnictwo które doprowadziło pracowników do apogeum kapitalistycznego wyzysku a kraj do apogeum drenażu przez obce koncerny. Ale każda z tych reformatorskich partii ma swoje ideologiczne szaleństwa. PiS to Smoleńsk, konserwatyzm i kościół. Kukiz to JOWy. Z kolei Razem Zandberga ściągnęłoby tu milion barbarzyńców islamskich i mielibyśmy to samo codzienne piekło na ulicach co na Zachodzie.

Czy nie może istnieć partia, która po prostu dbałaby o NORMALNOŚĆ, o POMYŚLNOŚĆ Polaków, o WOLNOŚĆ także w znaczeniu liberalnym, ale też o INTERES NARODOWY? Czy głos normalności umarł gdzieś w ideologicznych przepychankach, klepanych do zerzygania na jedno i to samo kopyto już od wielu dekad? Gdzie miejsce na świeżość, na nowe postrzeganie odwiecznych problemów? Jak wszyscy już wiemy, stare recepty i rozwiązania nie tylko nie rozwiązały starych problemów, i nie przyniosły ludzkości pomyślności i dobrobytu. Ale stały się coraz bardziej zdezaktualizowane i „zardzewiałe„.

Autor: Jarek Kefir

Witam!:) Moja strona funkcjonuje dzięki darowiznom. Ten system zapewnia niezależność od różnych opcji politycznych i wszelkich „reklamodawców.” Nie jestem zrzeszony z żadną partią, ideologią ani organizacją. O funkcjonowanie bloga i poszerzanie wiedzy dbam sam. Możesz wesprzeć moją, ale także i Twoją stronę, i tym samym czynnie uczestniczyć w jej rozwoju i w rozpowszechnianiu cennych informacji. Z pewnością da to dobre owoce. Dołącz więc do grona twórców!
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

25 myśli w temacie “O co chodzi w zadymie o aborcję i czego nie powiedziały Wam media?

  1. Ja blokuję ziemię, jak kopię łopatą… I Łopatę przystawiam do drzewa… Moc Drzewa jest jednak nie dla Ciebię… Klikaj sobie gdzie chcesz. I tak zostaje ci onety i inne facety.

 1. Ilekroć w mediach pojawia się temat aborcji, in vitro, LGBT, mamy Madzi, to wiadomo, że mamy do czynienia z tematem zastępczym i tyle. A co zakrywa tym razem? Jeden skrót – CETA. I tylko ruch Kukiz’15 mówi o tym problemie.

 2. Burdel się w piekle porobił. Diabłom się pieprzy w głowach i wpadają w oscylacje, bo chcą tak sobie dogodzić, aby śladów nie było i było pełne alibi – a tego nie da się z powodów strukturalnych.
  Będzie płacz i zgrzytanie zębów i skrobanie koryt, że o pierdzeniu w stołek na wizji nie wspomnę. Ten Świat ma mimo wszelkich wysiłków swą logikę.

 3. Prawie zdumiewające ile ruchów w „grze” można wykonać po raz kolejny jedną „aborcją”. Pomijając opcje tematu zastępczego, dodam testowanie wytrzymałości i IQ społeczeństwa (kiedy i ilu się skapnie że coś jest nie tak, jak i co będą o tym mówić, pisać(?) itp.)

   1. Jareczku – ten znaczek [Odpowiedz] lepiej zeby był na końcu artykułu

    Krysiu!
    [Czy ,,kodowcy” wykrzykujący pod Białym Domem do pana prezydenta Dudy i pani prezydentowej ,, marionetki!, marionetki!” – robili to całkiem niesłusznie?]
    Widziałem to i wywarło to na mnie przykre wrazenie – fakt. Nie trawię KOD i uznaję go za [Targowicę] – jednak zgadzam się z Tobą. Ci ludzie krzycząc zwrócili uwagę na coś waznego. Też odnoszę wrażenie ze prezydent jest sterowany. [Jednak ktory z polityków nie jest manipulowany]!
    Sadzę ze oni czasami sami nie wiedzą co myslą! Może to nieskromne – ale gdyby ci ludzie mieli stopień rozwoju podobny do bywalców knajpki Jarka – było by inaczej
    Inaczej czyli jak?
    Pięknie – czyli wszystko bedzie robione tak by społeczenstwo było szczęśliwe – niskie podatki, wysokie zarobki, bogaci ludzie, banki znacjonalizowane, i w ogóle kraina mlekiem i miodem płynaca
    Strasznie – czyli bedzie próba zrobienia tego by było pieknie i natychmiast mamy wojne i okupacje w ramach braterskiej pomocy USA dla banków, a nie dla narodu

    Co wybieramy?
    Chciałbym być młody zdrowy szczęśliwy bogaty i mieć oddaną sex bombę za żonę. Tak jednak sie nie zdarzy więc cieszę się z tego co mam, a na dodatek nie oczekuję zbyt wiele [nie wiem czy właściwie]
    Mam jednak jedno wielkie marzenie i robię wszystko by się udało. Chcę by mojemu wnukowi żyło się lepiej!
    Uczę go powolutku tego co wiem i chcę by widział świat wyraźniej niż ja w jego wieku. Czy mi się uda? – kto to wie

    Miejmy nadzieje Krysiu bo to zmieni życie wszystkim
    Pozdrawiam

 4. Wszystko by się zgadzało, gdyby nie to, że w sejmie nie głosowano za POPARCIEM ustawy, tylko za SKIEROWANIEM jej DO DALSZYCH PRAC.
  „Szef klubu PiS Ryszard Terlecki z trybuny sejmowej tuż przed głosowaniem zachęcał posłów swej partii do skierowania do dalszych prac projektu liberalizującego prawo aborcyjne. (http://www.tvn24.pl)”

  A wynikało to z obietnicy przedwyborczej, która mówiła, że żaden projekt obywatelski (niezależnie skąd będzie pochodzić) nie będzie wyrzucony do kosza. Ta ustawa to akurat był projekt obywatelski i …akurat został wbrew obietnicy wyrzucony do kosza.

  Taki mały szczegół i część artykułu można wyrzucić do kosza. 😀

  Reszta tez mimo, że jestem katolikiem jest mi bliska. Chrystus nie przyszedł zmieniać prawa tylko sumienia i wolałbym, żeby większość katolików właśnie na tym się skupiła.
  Wkrada się tu jednak wiele uproszczeń, schematów i uogólnień także dotyczących tematu zmiany prawa aborcyjnego.

 5. Mnie wcale nie dziwi i nie szokuje to co napisane jest w artykule. Od dawna wiem, że Kaczyński wcale nie jest ortodoksyjnym katolikiem, choć taki image mu media zrobiły. To Antoni Macierewicz jest fundamentalistą katolickim. Kaczyński wcale nie przepada za Rydzykiem i uważa, że z tym kościołem nie należy przesadzać. Tak wynika z tego co napisane jest np. w książce „Dwa kolory”. Co się zaś tyczy samej aborcji to jeśli podejść do tego bez emocji – to jest kwestia systemu wartości i tego czy jesteśmy hipokrytami czy nie. Ja przykładowo skłaniam się bardziej ku konserwatystom, ale nie popieram ich fundamentalizmu w 100%. Sprawa jest taka – albo uznajemy, że zygota po zapłodnieniu to człowiek (bo gdy się go zostawi w spokoju i pozwoli rozwijać to powstanie człowiek) i jego unicestwienie jest morderstwem (ja tak uważam) albo też uznajemy (jak to robią zwolennicy lewicy), że to jest tylko cytując ich „zlepek komórek” i tylko usuwamy owe komórki. No i kwestia priorytetów – czy ważniejsza jest kobieta czy dziecko. W kwestiach takich jak gwałt czy zagrożenie życia matki kobieta powinna mieć wybór czy chce się poświęcać czy nie. W kwestii choroby takiej jak np. zespół Downa – jeśli takie dzieci zabijamy (bo aborcja na tym polega) to czym różnimy się od nazistów którzy gazowali niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo? Czy różnimy się od zwierząt, które chore osobniki od razu zabijają lub zostawiają na pastwę losu? Dlaczego ciągle tylko mówi się o wolności kobiety, a nie mówi się o prawach nienarodzonego dziecka? Co to za wolność polegająca na tym, że kobieta może dowolnie mordować swoje dzieci jak to jest np. we Francji, bo „wpadła”? Ja czegoś takiego nigdy nie zaakceptuję. Może idąc takim tokiem myślenia o wolności zalegalizujmy też gazowanie ludzi np. po 75 roku życia, bo też zwykle są chorzy i nieprzydatni dla państwa.
  Co się zaś tyczy wiary w Boga – ja wierzę, ba jestem coraz bardziej pewny jego istnienia, ale odrzucam doktryny i dogmaty katolickie. Uważam, że modlić się do Boga można wszędzie (np. w lesie) i swoimi słowami i niekoniecznie w niedzielę. Księża którzy głównie liczą kasę i mają duże majątki mi nie są potrzebni. Według mnie należy kierować się tym co daje nam szczęście, radość, harmonię i cieszyć się z tego co się ma, an nie wiecznie zrzędzić, i z czymś walczyć. I jeśli nie jestem szczęśliwy w związku to należy go zakończyć i poszukać innej boskiej istoty z którą będę szczęśliwy. Odrzucić dogmat o świętości małżeństwa. Co to bowiem za świętość, w której całe życie się męczę? To chrześcijańskie doktryny i dogmaty jakie nam do głów wtłoczono powodują, że wierzymy w absurd, że zbawienie można uzyskać tylko przez udręczenie. To paranoja! Bóg jako istota nieskończenie dobra i doskonała na pewno nie oczekuje od nas i nigdy nie oczekiwał umartwiania się i bicia mu pokłonów. Według mnie nowa era, która nadejdzie będzie czasem w którym cała ludzkość będzie wierzyć w jednego Stwórcę tego świata i wszechświata bez żadnych doktryn i dogmatów. I to co robi papież Franciszek zmierza do tego, ale większość ludzi mająca umysły zaprogramowane Biblią, Koranem czy inną księgą uważa go za antychrysta. A on po prostu rozwala te wszystkie religijne absurdy. Wiara w Boga tak, religie nie. Jeśli powstanie partia która takie coś będzie głosić to na bank na nią zagłosuję i myślę, że miałaby szansę zdobyć spore poparcie. A jeśli taka partia nie powstanie to może pora, abyśmy ją sami założyli zgodnie z maksymą: sam stań się zmianą, której oczekujesz.

  1. Paweł witaj wśród swoich a na pewno moich poglądach , z jednym może wyjątkiem z którym się nie zgadzam z Tobą , a mianowicie , ja nie uznaję żadnych religii i ludzkich autorytetów, a już niejaki Franek papież dla mnie jest tylko fałszywie przymilającym się jezuitą, a kim oni byli i są to wszyscy wiemy.
   Według mnie do bycia dobrym człowiekiem nie potrzebne są nikomu sztucznie stworzone przez zakulisowe rządy, religijne doktryny. My jako Boskie Iskry mamy wszystko w sobie do bycia dobrymi ludżmi..O partii której mówisz, już dawno z Krysią pisałyśmy i ja się od zaraz zapisuję.
   Podpisuję się pod Twoim komentarzem obiema rękami z tym jednym małym wyjątkiem.

   Serdecznie pozdrawiam

   1. Cieszę się, że są tu takie bratnie mi dusze jak Ty Anno. Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Napisałem że odrzucam doktryny i dogmaty katolickie, bo u nas w Polsce dominuje katolicyzm. Odrzucam też rzecz jasna doktryny i dogmaty islamu i innych religii. Co do papieża Franciszka to ja nie uważam go za autorytet. Tłumaczę jedynie jego działania. Chodziło mi o to co napisał w liście do jednego z niewierzących w odpowiedzi na pytanie czy można zostać zbawionym nie wierząc w Boga. Napisał tak „Nie trzeba wierzyć w Boga, aby być dobrym człowiekiem. W pewnym sensie tradycyjne pojęcie Boga jest przestarzałe. Można być człowiekiem uduchowionym, a zarazem niereligijnym. Nie jest rzeczą konieczną chodzenie do kościoła i wspieranie go finansowo – dla wielu kościołem może być przyroda. W historii niektórzy najlepsi ludzie nie wierzyli w Boga, podczas gdy niektóre z najgorszych czynów były dokonywane w Jego imieniu.” Pod tymi słowami w pełni się podpisuję. Ostatnio doceniam boskie dzieło w przyrodzie i będąc niedawno na Mazurach parę dni parę razy przytuliłem się na 1-2 min do grubego dębu, sosny i brzozy i prosiłem te boskie istoty o trochę dobrej energii, którą mają. I podziękowałem im. I poczułem się jakiś spokojniejszy i odprężony. Od dziecka gdy gdzieś pojechałem i były tam koty to lgnęły one do mnie i ocierały mi się o nogi, a mi to sprawiało radość i je głaskałem. Teraz mimo że jestem po 30-ce jest podobnie. Wtedy nie rozumiałem dlaczego do mnie lgną. Dzisiaj moja świadomość jest większa i wiem, że muszę mieć dobrą aurę i emitować dobrą energię. W końcu to też boskie istoty i wyczuwają boską energię. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

    1. Ja też się cieszę Pawle, że tak młodzi ludzie jak Ty i wielu innych 30-to latków na tym blogu jest tak wysoko rozwiniętych duchowo , ja ich nazywam ziemskimi Aniołami.
     Paweł muszę się Tobie przyznać, że ja od zawsze odkąd sięgam pamięcią rozmawiam z drzewami, moimi roślinami w ogrodzie i przytulam się do drzew absorbując od nich pozytywną uzdrawiającą energię. Dąb i brzoza są moimi ulubionymi drzewami w przyrodzie i wiem , że emanują bardzo dobrą i silnie uzdrawiającą energią . Przebywanie każdego dnia w ogrodzie i obcowanie z przyrodą jest dla mnie milsze i korzystniejsze niż np.pobyt w SPA.
     Jestem może cudako dziwakiem ale jest mi z tym bardzo dobrze, przyroda to moja druga rodzina. Jak dla mnie świat i przyroda to piękno najwyższego kalibru, ale żeby to odczuwać trzeba być dobrym i pięknym wewnątrz człowiekiem i trzeba to sobie samemu wypracować.
     Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, bądż zawsze Prawdziwym Sobą bo to jest Twoja siła.

     1. Hej Anna, to nie cudako dziwatyzm 🙂 a raczej naturalne dążenie do rozświetlenia swojej aury pcha Cię ku przyrodzie. Niestety nie każdy może sobie pozwolić, by przebywać z nią na co dzień. W każdym razie wiedz, ze drzewa są antenami, które łapią rezonans Schumana, stąd warto się nimi otaczać, dlatego to robisz i jest to naturalne 🙂

      Pozdrawiam serdecznie

     2. Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedynym „drzewnym dziwakiem”:). Nie wiem jak to wyjaśnić (może podświadomą łącznością ze źródłem?!), ale jak byłem dzieckiem i miałem 7-8 lat to lubiłem obejmować rękami grube drzewa (zwłaszcza topole na terenie mojej szkoły podstawowej, ale i grube drzewa w lesie) i stać przez chwilę koło nich i podziwiać ich wielkość i piękno. Potem tzw. proza życia mnie z tego „wyleczyła” na jakieś ćwierć wieku i ostatnio parę miesięcy temu za sprawą Arona Jasnowidza i bloga tajne archiwum watykańskie znowu „zachorowałem” na drzewa:). A do tego jak jest Słońce to jeśli nie muszę nigdzie pędzić to staję twarzą w jego kierunku, zamykam oczy i wizualizuję sobie przez kilka minut przepływ promieni przez moje czakry. To jeden ze sposobów ładowania się energią. Do tego od 3 tygodni rano i wieczorem zamiast herbaty piję napar z czystka. I czuję się bardzo dobrze. Pozdrawiam serdecznie Anno. Oby takich boskich istot jak my było coraz więcej to jest szansa że doczekamy upadku tego systemu w ciągu jednego pokolenia. No chyba że Stwórca ma inne plany i nastąpi to wcześniej.

 6. Dr Jerzy Jaśkowski: Krwawy biznes. Aborcja. Kanibalizm. Płody w formie maseczek.
  (…)

  Na przykład krem Journee Bio restorative day Cream kosztuje w pudełku 30 gramowym aż 120 dolarów i wyprodukowany został z dodatkiem komórek z ciała 14 tygodniowego płodu/skrobanki. Life Dynamisc w raporcie z 2009 wyjaśnia w jaki sposób firmy te nabywają ciała po skrobankach. Doskonale o tym mówi ks. Prof. Zwoliński. Takie poaborcyjne płody kosztują w Chinach tylko 75 dolarów za kilogram, a już we Francji cena wzrasta do 220 dolarów. Chińskie sądy wydają zgodę na taki handelek. Wiadomo, że w niektórych kantonach wolno kobiecie mieć tylko jedno dziecko, Każde następne jest mordowane = skrobanka!

  Ostatnio ujawniono o wiele więcej zapotrzebowań na płody ludzkie.
  (…)
  http://www.polishclub.org/2015/05/05/dr-jerzy-jaskowski-krwawy-biznes-aborcja-kanibalizm-plody-w-formie-maseczek/

  http://www.polishclub.org/2016/06/13/dr-jerzy-jaskowski-2/

 7. Aborcja jest najhaniebniejszą zbrodnią…bo jest zabójstwem najbardziej bezbronnej istoty…a w dodatku WŁASNEGO dziecka…Człowiek zasługuję na pełną ochronę…od momentu poczęcia(czyli rozpoczęcia swojej cielesnej,doczesnej egzystencji)do naturalnej śmierci…Taki jest Boży zamiar…Pan Bóg dał nam życie…i tylko Bóg może nam to życie odebrać…Morderstwo każdego człowieka-także tego nienarodzonego-jest zbrodniczą ingerencją w kompetencje Stwórcy…
  A jeśli chodzi o problem aborcji jako „tematu zastępczego”…uważam że jedno nie przeszkadza drugiemu…można jednocześnie walczyć o ochronę nienarodzonych i o odrzucenie umowy CETA…czy innych szkodliwych dla społeczeństwa projektów…planowanych przez kompradorskich pseudo-przywódców naszego Kraju…

  1. Człowieku!

   Gdyby Twoj tatuś nie bzyknął Twojej mamusi to Bozia miała by gówno do gadania!

   Aborcja jest zła, ale kazda kobieta ma prawo decydowania o swoim życiu. Podchodzac do tego tematu tak jak Ty odbierasz kobiecie jej naturalne prawo. Nie podoba mi sie takie podejście
   Wiadomo że to temat zastępczy, ale Tobie radziłbym zająć się osobistym rozwojem zamiast sprawami innych

 8. Ręce mi opadają. Czyż w XXI wieku aborcja, a po polsku skrobanka ma być środkiem antykoncepcyjnym? Tak właśnie było w PRL u. Przez 30 lat zabijano rękoma ginekologów ponad 500 000 dzieci rocznie. Suma 15 x 500 000 /słownie piętnaście milionów/ Polaków. Co z tego, że byli nienarodzonymi dziećmi? Pomyślmy ilu to teraz by nas było?

  A obecnie płacze się, że nie będzie komu utrzymać ludzi w wieku emerytalnym. Teraz właśnie trzeba będzie zapłacić za to bezmyślne mordowanie narodu polskiego. Tyle tylko, że tym razem nikt do tego Polaków nie zmuszał.

  Miejsce pomordowanych zajmą przybysze ze świata i zaczną kiedyś masowo uśmiercać Polaków. Krew żąda krwi. Żadne obrzędy KRK nic tu nie pomogą. Nic na to nie poradzą. Po prostu karma narodu musi się jakoś oczyścić. A zatem za winy naszych przodków odpowiedzą kiedyś nasi potomkowie. I równowaga energetyczna ziem polskich ustali się tu na nowo.

 9. Hahaha karma narodu? Za winy naszych przodków odpowiedzą kiedyś nasi potomkowie hahaha większej bzdury dawno tu nie przeczytałem. Śmieszy mnie cała ta nagonka na aborcję co mi do tego (jestem za aborcją i możliwością wyboru)? Co uznają to zrobią Ja nic nie zmienię i Wy nic nie zmienicie po co więc te nerwy? Po co się zajmować rzeczami na które nie mamy Żadnego wpływu?

 10. Oj tam, oj tam. Czy myślisz, że np. w Niemczech, Rosji, Szwecji, Czechach itd. nie wykonuje się aborcji? W Chinach kilogram płodów kosztuje 75$. Nie wiem skąd wziąłeś liczbę 0,5 mln aborcji, ale mogę powiedzieć, że jest z sufitu. W Polsce legalnie co roku wykonuje się ok. 1000 aborcji. Polska jest zielonym wyjątkiem na aborcyjnej mapie świata, wiec gościu nie siej popeliny i wrogiej propagandy. Jeśli tak powołujesz się na karmę to wiedz, że są kraje które mają tysiące razy cięższe „grzechy” i jakoś doskonale do tej pory prosperują i żadna karma ich nie tyka.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.