Kategoria domyślna

OFICJALNIE: Donald Trump został Prezydentem USA

donald-trump-prezydent-usaTo już pewne. Donald Trump został Prezydentem USA. Wielu ludzi pokłada w nim nadzieję na zmiany. Sam Trump przez całą kampanię powtarzał, że system należy zreformować. Clinton reprezentuje tę siłę, która chce zachowania status quo, zaś Trump – tę siłę, która chce reformy, korekty systemu.

Ta kampania prezydencka w USA którą wygrał Trump była szczególna, wymieńmy kilka najważniejszych momentów:

-wyciekły informacje (FBI, Wikileaks), że Clinton i ogólnie jej sztab, mają na sumieniu czyny kryminalne. I to naprawdę potworne, z których część nadaje się do pozwu w trybunale międzynarodowym. Chodzi np. o wspieranie terrorystów w Syrii bronią, szkoleniami i pieniędzmi. Różnica między kandydatami była taka, że Trump chce bombardować państwo islamskie i inne frakcje terrorystyczne. Natomiast Clinton chce bombardować legalny i trzymający sytuację w ryzach rząd w Syrii, zaś państwo islamskie oszczędzić, a pozostałym „umiarkowanym” terrorystom oddać władzę.

-kolejne szokujące przecieki to m.in. złamanie tajemnicy państwowej poprzez korzystanie z niezabezpieczonych serwerów, korupcja na ogromną skalę, ułaskawienie przez Billa Clintona największego aferzysty i oszusta podatkowego w historii USA. Dodatkowym smaczkiem jest fakt uczestnictwa w rytuałach okultystycznych „gotowania dusz„. Szczególnie szerokim echem odbiło się to wśród konserwatystów i zwolenników spiskowej interpretacji rzeczywistości. To ujawnia pewną prawdę. Elity mają różną tajemną wiedzę, i korzystają z niej – w zły, neutralny, czasami w dobry sposób. Bo można zastosować ją i tak i tak.  A nam wmawia się, że to coś nie istnieje i proponuje takie systemowe miraże, jak monoteizmy bądź materialistyczna nauka.

-były to wybory w których na niespotykaną skalę użyto socjotechniki, przemilczania czy też nacisku na różne instytucje i media. Zaangażowały się korporacje takie jak facebook, google, twitter, by promować artykuły popierające Clinton, jako pierwsze. Niemal wszystkie media milczały na temat kryminalnych i zbrodniczych działań obozu Clinton. Jej afery zamiatano pod dywan z rozmachem Tuska, który zamiótł pod dywan aferę podsłuchową. Koncentrowano się nie na zawartości ujawnionej przez Wikileaks, ale na tym, że zrobiono to nielegalnie. Skąd my to znamy? Była obecna ta sama specyficzna narracja, która jest / była używana wobec różnych niepoprawnych opcji z lewa i prawa. Takich jak Samoobrona, kandydowanie Tymińskiego, PiS, Kukiz. Ale stało się tak jak w Polsce. Młodym, dumnym Polakom nie wystarczy już poklepanie Wałęsy przez Merkel, legenda Karola Wojtyły i pensje 1850 zł brutto. Tak samo na Amerykanów propaganda fajności i zajebistości już nie wpływa.

-zaangażowano cały szereg celebrytów. Znowu dał o sobie znać Bruce Springstein, tak samo jak podczas promowania Baracka Obamy. Bruce’a ochrzciłem terminem: „głupiutki empata„. Jest to jedna z naszych przypadłości mentalnych. Naiwny i słabo znający życie, ale empatyczny Europejczyk czy Amerykanin, widzi w mediach jakiś nacechowany łzawymi emocjami przekaz. Po czym podejmuje decyzję, która robi jeszcze więcej zła niż gdyby nie zrobił nic. Przykład – Europejczycy widzą płaczące syryjskie dziecko. Więc decydują: „przyjmujemy miliony uchodźców na hurra!”. I ich decyzja przynosi jeszcze więcej szkód dla ich krajów, które zmieniają się w strefę anarchii, ogromnej przestępczości i wojny. Tak samo ów głupiutki empata brzdękający na swojej gitarce. Popierał Baracka Obamę bo pokój, pacyfizm, bo empatia. A co zrobiła administracja Obamy przez 8 lat? Wyrządziła jeszcze więcej zła niż administracja Busha. Obróciła cały bliski wschód w ruinę. Spowodowała islamską inwazję na Europę. Empatia bez znajomości twardych realiów świata jest przekleństwem, jest jednym z podstawowych.. zagrożeń ludzkiej natury. No i empatia to coś, na co trzeba sobie zasłużyć. Czy darzysz empatią np złodzieja? Nie, będziesz się bronić, nawet gdyby miał on bardzo cierpieć. To samo dotyczy wszelkich innych wrogów i osób które są nam jawnie nieżyczliwe. Nie zasługują one nawet na ziarenko empatii i dobra. Zawsze Was na to uczulam. To jest właśnie prawdziwa interpretacja słów: „nie rzucaj pereł między wieprze„. To samo co empatii, dotyczy wiedzy i innych aspektów życia.

O psychomanipulacji i socjotechnice w mediach możecie przeczytać w artykułach poniżej:
Telewizja kłamie i manipuluje w zastraszający sposób. Ty też dałeś się nabrać?!
„Ludzie są źli, głupi, nieracjonalni i rządzi nimi mentalność tłumu, więc trzeba ich kontrolować”
Programowanie ludzkiego umysłu: przekaz podprogowy
Psychomanipulacja jest powszechna, potężni inżynierowie emocji manipulują nami na każdym kroku!
Estabilishment używa socjotechniki na ogromną skalę! A nam wmawia, że to „teoria spiskowa”
Uczmy się psychologii i socjotechniki, bo przegrywamy na tym polu!

Najnowsze słowa Donalda Trumpa, już po oficjalnym wystąpieniu:

Teraz nadszedł czas, aby Ameryka zasypała swoje podziały

Będziemy współpracowali z innymi narodami, które będą chciały z nami współpracować

W nagraniu poniżej Trump mówi o globalnym rządzie:

Wybór Donalda Trumpa na Prezydenta miał być przewidziany długie lata temu w kreskówce „Simpsonowie”:

donald-trump

donald-trump

A poniżej – role filmowe Donalda Trumpa:

Autor: Jarek Kefir

Możesz wesprzeć funkcjonowanie mojej strony. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii politycznych, ideologii, religii, koncernów i innych grup nacisku. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Dzięki!🙂 W poniższym linku zawarłem informacje, jak to zrobić:
https://jarek-kefir.com/wsparcie/

 

21 odpowiedzi »

 1. … dzięki Trumpowi wygrałem 500zł za 120 postawione 😎 … niech Lucyfer go prowadzi ku lepszemu światu 😀 … a mógł człowiek odkładać cały rok i tak postawić 10000, by się wybił na szczyty fortuny 😀

 2. Dzięki, Sanctus, za ten wpis. Powiało w nim prawdziwą nadzieją na lepszy świat.
  Ważne, aby Republikanie mieli większość w parlamencie amerykańskim.
  Zobaczcie jak się wszystko odwraca. Niemcy zniesmaczone Trumpem to mało powiedziane. Widać teraz, jak na dłoni, jaką politykę uprawiali dotychczas.
  A nasi włodarze może wreszcie przestaną szczuć Polaków na Rosję i zajmą się gospodarką, handlem i ekonomią. Zajmą się partnerstwem, a nie ciągłymi antagonizmami.

 3. Istnieje określone podobieństwo pomiędzy sytuacją w Polsce z lat 80. ubiegłego wieku, kiedy to, wydawało się, że „Solidarność” w Polsce ostatecznie zwyciężyła, a – obecną w USA, po zwycięstwie wyborczym pana Donalda Trumpa. Pomimo tryumfu „Solidarności”, sprawy nie potoczyły się w oczekiwanym, przez naród, kierunku. Wydawało się, że pokonany obóz ówczesnej (nadal tej samej), władzy, ostatecznie wzmocnił się kosztem zwiedzionego i zubożonego społeczeństwa. To tak ku przestrodze niepoprawnym, bezkrytycznym, łatwowiernym, optymistom.

 4. Trump – Emperor of the United States:

  https://www.youtube.com/watch?v=_mLzFeqWePo

  A muzyka kozacka, pochodzi stąd:

  Triarii – Emperor Of The Sun:

  I am the King, I am the leader of battle and war
  I am the Legion, I am the bringer of light
  I am the torch, I am the love, I am your sin
  Come to me, kneel down for me, one more time

  I am the Emperor of the Sun, I am the first and the last
  I am the New World Order to come, I am the first and the last
  My Kingdom’s rising, your world is dying
  Within a blink of an eye
  I am the Emperor of the Sun, I am the only one

  I am the King, I am the leader of Heaven and Earth
  I am the warfare, I am the bringer of hate
  I am the knife, I am the sword, I am your sin
  Come to me, kneel down for me, one more time

  I am the Emperor of the Sun, I am the first and the last
  I am the New World Order to come, I am the first and the last
  My Kingdom’s rising, your world is dying
  Within a blink of an eye
  I am the Emperor of the Sun, I am the only one

  I am the King, I am the leader of Heaven and Hell
  I am the Saviour, I am the bringer of death
  I am divine, I am the Fire, I am your God!
  Come to me, kneel down for me, one more time

  I am the Emperor of the Sun, I am the first and the last
  I am the New World Order to come, I am the first and the last
  My Kingdom’s rising, your world is dying
  Within a blink of an eye
  I am the Emperor of the Sun, I am the only one

  I am the Emperor of the Sun
  I am the Emperor of the Sun
  I am the Emperor of the Sun
  I am the only one!

  • „Żal, rozpłacz i niedowierzanie – te słowa nasuwają się na myśl po obejrzeniu wielu dostępnych w internecie filmików, które bezpośrednio przedstawiają reakcje dziennikarzy #TVN na wyniki wyborów w Stanach Zjednoczonych.” To nie tylko dziennikarze, ale przede wszystkim wytrawni, tragikomiczni, sowicie za to wynagradzani, aktorzy sceny politycznej.

 5. Iluzoryczność wyborów tyle w temacie mam do powiedzenia. Hehe śmieszy mnie ta wizja świata wyzwolonego przez Trumpa. Czym że on się różni od takiej clinton czy obamy? Hmm niczym

  • Zobacz, Www, jak bardzo musi być ludzkość umęczona wojnami, migracjami, manipulacją i truciem, że cieszy ją jakakolwiek nadzieja na zmianę dotychczasowego życia.
   Ludzie nie tyle radują się wygraną Trumpa, co właśnie odsunięciem – na razie pokazowym – Clintonowej, która utożsamiana jest z bandą złych, krzywdzących świat ludzi. Nawet nie wiem, czy można ich nazwać ludźmi, bo człowiek nie zadaje bólu innym, dążąc do realizacji swoich psychopatycznych pomysłów.
   Radość ze zwycięstwa Trumpa to nadzieja. Nadzieja na względnie normalne życie, na pokój.
   To jeszcze coś więcej. To ukazanie złym na tym świecie, że nie są wszechmocni. Ich władza, choć tak łatwo nie będą chcieli jej oddać, kończy się.
   Nie wiem jaką politykę faktycznie będzie uprawiał Trump, ale dzieje się teraz OGROMNA rzecz.
   Ludzkość, miliardy zwykłych, normalnych ludzi zaczynają dostrzegać wizję zmiany na lepsze. W umysłach tych miliardów tworzą się pozytywne wyobrażenia życia w pokoju, partnerstwie lub bezkolizyjnej neutralności.

   Wielkie, patetyczne słowa? Być może.
   Ale te wyobrażenia, te pozytywne myśli to ZJEDNOCZONA POTĘGA, nie mająca sobie równych.
   I bezprecedensowym wydarzeniem na świecie jest budzenie się tej POTĘGI.
   Jak kiedyś napisał Jarek, ludzie muszą pomyśleć o wolności, poczuć ją, aby uczynić ją rzeczywistością swego życia.

   Każdy z nas wie, że ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ.

   Serdecznie pozdrawiam.

   • „Radość ze zwycięstwa Trumpa to nadzieja. Nadzieja na względnie normalne życie, na pokój.” Edukacja, poczynając od czasów oświecenia, znajduje się w rękach osób, które odmawiają nadania jej moralnego wymiaru ludzkich działań. Edukacja oparta jest na przekonaniu, a wraz z nią i życie zwiedzionej ludzkości, że prawda jest niepoznawana, czyli jej nie ma. Skoro nie ma żadnej prawdy, to i moralnej. Taki też będzie obowiązywał nadal model nieświadomości, na straży którego stoją możni tego świata. Wymagany jest więc rozważny, rozumny i trwały wysiłek każdej osoby ludzkiej, każdego człowieka, w dążeniu do poznania i zastosowania, najpierw we własnym życiu, misteryjnych (nieoczywistych) praw moralnych, warunkujących „względnie normalne życie”.

 6. Zgadza się, kochany Erika, że Europa dąży za debilnym postępem stanów. Nie mów więc o swobodzie za oceanem.
  U mnie mak sam się wysiewa, już od wielu lat i jakoś gliny do mnie nie zaglądają.
  Nie dajmy się zwariować. Unia może sobie zakazać handlu ziołami. Ale nie ma tego złego, co dla Polaka, na dobre by mu nie wyszło!
  Ludzie sami zaczynają się interesować ziołami, rozpoznawać je, zbierać, wymieniać się tymi roślinami i recepturami.
  I wcale to nie dotyczy tylko leciwych ,,babciów”.
  Zaparz sobie np. ,,unijny” rumianek z apteki, a zaparz sobie rumianek, który sam nazbierałeś podczas wycieczki za miasto.
  Zobaczysz kolosalną różnicę, ponieważ z rumianku z apteki pozostało tylko siano o sztucznym zapachu rumianku, z którego już odciągnięto wszystkie lecznicze substancje.

  Ludzie sami uczą się zbierania ziół i leczenia nimi. Chemię w tabletkach zamieniają na bezpieczne leczenie i profilaktykę. A to dobry kierunek, nie sądzisz?

  No ja sobie nie wyobrażam, aby w Polsce doszło do takiego zamordyzmu, abyśmy nie mogli mieć przy domach np. drzewek owocowych.
  Nie z nami, Polakami takie numery! 😀

  A jeśli tu w Polsce będzie Ameryka, to chcę być w ścisłym sojuszu z Rosją. Tam nie ma posranych, zabijających szczepionek, GMO i innego gówna w złotym papierku.

  Kiedy Miller zgłaszał akces do unii, ,,darłam” się wszem i wobec, aby ludzie nie głosowali za wejściem. Uważano mnie za konserwatywnego oszołoma.
  Dziś ci ludzie milczą, bo zrobiono z ich snów o wolności zapuszkowaną konserwę albo poniewierkę daleko od rodzinnego domu.

  Serdecznie pozdrawiam.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.