OFICJALNIE: Donald Trump został Prezydentem USA

donald-trump-prezydent-usaTo już pewne. Donald Trump został Prezydentem USA. Wielu ludzi pokłada w nim nadzieję na zmiany. Sam Trump przez całą kampanię powtarzał, że system należy zreformować. Clinton reprezentuje tę siłę, która chce zachowania status quo, zaś Trump – tę siłę, która chce reformy, korekty systemu.

Ta kampania prezydencka w USA którą wygrał Trump była szczególna, wymieńmy kilka najważniejszych momentów:

-wyciekły informacje (FBI, Wikileaks), że Clinton i ogólnie jej sztab, mają na sumieniu czyny kryminalne. I to naprawdę potworne, z których część nadaje się do pozwu w trybunale międzynarodowym. Chodzi np. o wspieranie terrorystów w Syrii bronią, szkoleniami i pieniędzmi. Różnica między kandydatami była taka, że Trump chce bombardować państwo islamskie i inne frakcje terrorystyczne. Natomiast Clinton chce bombardować legalny i trzymający sytuację w ryzach rząd w Syrii, zaś państwo islamskie oszczędzić, a pozostałym „umiarkowanym” terrorystom oddać władzę.

-kolejne szokujące przecieki to m.in. złamanie tajemnicy państwowej poprzez korzystanie z niezabezpieczonych serwerów, korupcja na ogromną skalę, ułaskawienie przez Billa Clintona największego aferzysty i oszusta podatkowego w historii USA. Dodatkowym smaczkiem jest fakt uczestnictwa w rytuałach okultystycznych „gotowania dusz„. Szczególnie szerokim echem odbiło się to wśród konserwatystów i zwolenników spiskowej interpretacji rzeczywistości. To ujawnia pewną prawdę. Elity mają różną tajemną wiedzę, i korzystają z niej – w zły, neutralny, czasami w dobry sposób. Bo można zastosować ją i tak i tak.  A nam wmawia się, że to coś nie istnieje i proponuje takie systemowe miraże, jak monoteizmy bądź materialistyczna nauka.

-były to wybory w których na niespotykaną skalę użyto socjotechniki, przemilczania czy też nacisku na różne instytucje i media. Zaangażowały się korporacje takie jak facebook, google, twitter, by promować artykuły popierające Clinton, jako pierwsze. Niemal wszystkie media milczały na temat kryminalnych i zbrodniczych działań obozu Clinton. Jej afery zamiatano pod dywan z rozmachem Tuska, który zamiótł pod dywan aferę podsłuchową. Koncentrowano się nie na zawartości ujawnionej przez Wikileaks, ale na tym, że zrobiono to nielegalnie. Skąd my to znamy? Była obecna ta sama specyficzna narracja, która jest / była używana wobec różnych niepoprawnych opcji z lewa i prawa. Takich jak Samoobrona, kandydowanie Tymińskiego, PiS, Kukiz. Ale stało się tak jak w Polsce. Młodym, dumnym Polakom nie wystarczy już poklepanie Wałęsy przez Merkel, legenda Karola Wojtyły i pensje 1850 zł brutto. Tak samo na Amerykanów propaganda fajności i zajebistości już nie wpływa.

-zaangażowano cały szereg celebrytów. Znowu dał o sobie znać Bruce Springstein, tak samo jak podczas promowania Baracka Obamy. Bruce’a ochrzciłem terminem: „głupiutki empata„. Jest to jedna z naszych przypadłości mentalnych. Naiwny i słabo znający życie, ale empatyczny Europejczyk czy Amerykanin, widzi w mediach jakiś nacechowany łzawymi emocjami przekaz. Po czym podejmuje decyzję, która robi jeszcze więcej zła niż gdyby nie zrobił nic. Przykład – Europejczycy widzą płaczące syryjskie dziecko. Więc decydują: „przyjmujemy miliony uchodźców na hurra!”. I ich decyzja przynosi jeszcze więcej szkód dla ich krajów, które zmieniają się w strefę anarchii, ogromnej przestępczości i wojny. Tak samo ów głupiutki empata brzdękający na swojej gitarce. Popierał Baracka Obamę bo pokój, pacyfizm, bo empatia. A co zrobiła administracja Obamy przez 8 lat? Wyrządziła jeszcze więcej zła niż administracja Busha. Obróciła cały bliski wschód w ruinę. Spowodowała islamską inwazję na Europę. Empatia bez znajomości twardych realiów świata jest przekleństwem, jest jednym z podstawowych.. zagrożeń ludzkiej natury. No i empatia to coś, na co trzeba sobie zasłużyć. Czy darzysz empatią np złodzieja? Nie, będziesz się bronić, nawet gdyby miał on bardzo cierpieć. To samo dotyczy wszelkich innych wrogów i osób które są nam jawnie nieżyczliwe. Nie zasługują one nawet na ziarenko empatii i dobra. Zawsze Was na to uczulam. To jest właśnie prawdziwa interpretacja słów: „nie rzucaj pereł między wieprze„. To samo co empatii, dotyczy wiedzy i innych aspektów życia.

O psychomanipulacji i socjotechnice w mediach możecie przeczytać w artykułach poniżej:
Telewizja kłamie i manipuluje w zastraszający sposób. Ty też dałeś się nabrać?!
„Ludzie są źli, głupi, nieracjonalni i rządzi nimi mentalność tłumu, więc trzeba ich kontrolować”
Programowanie ludzkiego umysłu: przekaz podprogowy
Psychomanipulacja jest powszechna, potężni inżynierowie emocji manipulują nami na każdym kroku!
Estabilishment używa socjotechniki na ogromną skalę! A nam wmawia, że to „teoria spiskowa”
Uczmy się psychologii i socjotechniki, bo przegrywamy na tym polu!

Najnowsze słowa Donalda Trumpa, już po oficjalnym wystąpieniu:

Teraz nadszedł czas, aby Ameryka zasypała swoje podziały

Będziemy współpracowali z innymi narodami, które będą chciały z nami współpracować

W nagraniu poniżej Trump mówi o globalnym rządzie:

Wybór Donalda Trumpa na Prezydenta miał być przewidziany długie lata temu w kreskówce „Simpsonowie”:

donald-trump

donald-trump

A poniżej – role filmowe Donalda Trumpa:

Autor: Jarek Kefir

Możesz wesprzeć funkcjonowanie mojej strony. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii politycznych, ideologii, religii, koncernów i innych grup nacisku. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Dzięki!🙂 W poniższym linku zawarłem informacje, jak to zrobić:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

28 myśli w temacie “OFICJALNIE: Donald Trump został Prezydentem USA

 1. … dzięki Trumpowi wygrałem 500zł za 120 postawione 😎 … niech Lucyfer go prowadzi ku lepszemu światu 😀 … a mógł człowiek odkładać cały rok i tak postawić 10000, by się wybił na szczyty fortuny 😀

 2. Dzięki, Sanctus, za ten wpis. Powiało w nim prawdziwą nadzieją na lepszy świat.
  Ważne, aby Republikanie mieli większość w parlamencie amerykańskim.
  Zobaczcie jak się wszystko odwraca. Niemcy zniesmaczone Trumpem to mało powiedziane. Widać teraz, jak na dłoni, jaką politykę uprawiali dotychczas.
  A nasi włodarze może wreszcie przestaną szczuć Polaków na Rosję i zajmą się gospodarką, handlem i ekonomią. Zajmą się partnerstwem, a nie ciągłymi antagonizmami.

 3. Nic dodać i nic ująć, drogi Magu.
  Satysfakcji z wyboru Trumpa na prezydenta, a w zasadzie porażki Clintonowej nie wyraziłabym lepiej od ciebie.

  Pozdrawiam. Oj, i Sanctusa też, bo zapomniałam!

 4. Istnieje określone podobieństwo pomiędzy sytuacją w Polsce z lat 80. ubiegłego wieku, kiedy to, wydawało się, że „Solidarność” w Polsce ostatecznie zwyciężyła, a – obecną w USA, po zwycięstwie wyborczym pana Donalda Trumpa. Pomimo tryumfu „Solidarności”, sprawy nie potoczyły się w oczekiwanym, przez naród, kierunku. Wydawało się, że pokonany obóz ówczesnej (nadal tej samej), władzy, ostatecznie wzmocnił się kosztem zwiedzionego i zubożonego społeczeństwa. To tak ku przestrodze niepoprawnym, bezkrytycznym, łatwowiernym, optymistom.

 5. Trump – Emperor of the United States:

  A muzyka kozacka, pochodzi stąd:

  Triarii – Emperor Of The Sun:

  I am the King, I am the leader of battle and war
  I am the Legion, I am the bringer of light
  I am the torch, I am the love, I am your sin
  Come to me, kneel down for me, one more time

  I am the Emperor of the Sun, I am the first and the last
  I am the New World Order to come, I am the first and the last
  My Kingdom’s rising, your world is dying
  Within a blink of an eye
  I am the Emperor of the Sun, I am the only one

  I am the King, I am the leader of Heaven and Earth
  I am the warfare, I am the bringer of hate
  I am the knife, I am the sword, I am your sin
  Come to me, kneel down for me, one more time

  I am the Emperor of the Sun, I am the first and the last
  I am the New World Order to come, I am the first and the last
  My Kingdom’s rising, your world is dying
  Within a blink of an eye
  I am the Emperor of the Sun, I am the only one

  I am the King, I am the leader of Heaven and Hell
  I am the Saviour, I am the bringer of death
  I am divine, I am the Fire, I am your God!
  Come to me, kneel down for me, one more time

  I am the Emperor of the Sun, I am the first and the last
  I am the New World Order to come, I am the first and the last
  My Kingdom’s rising, your world is dying
  Within a blink of an eye
  I am the Emperor of the Sun, I am the only one

  I am the Emperor of the Sun
  I am the Emperor of the Sun
  I am the Emperor of the Sun
  I am the only one!

  1. Tak czułam,że wygra Trump 🙂 .Zaczynam wierzyć,że może na tym świecie coś się ruszy,my pogoniliśmy naszego „Bula”a Amerykanie Clintonową.Zdaje się,że czas na zmiany 🙂

  1. „Żal, rozpłacz i niedowierzanie – te słowa nasuwają się na myśl po obejrzeniu wielu dostępnych w internecie filmików, które bezpośrednio przedstawiają reakcje dziennikarzy #TVN na wyniki wyborów w Stanach Zjednoczonych.” To nie tylko dziennikarze, ale przede wszystkim wytrawni, tragikomiczni, sowicie za to wynagradzani, aktorzy sceny politycznej.

 6. Iluzoryczność wyborów tyle w temacie mam do powiedzenia. Hehe śmieszy mnie ta wizja świata wyzwolonego przez Trumpa. Czym że on się różni od takiej clinton czy obamy? Hmm niczym

  1. Zobacz, Www, jak bardzo musi być ludzkość umęczona wojnami, migracjami, manipulacją i truciem, że cieszy ją jakakolwiek nadzieja na zmianę dotychczasowego życia.
   Ludzie nie tyle radują się wygraną Trumpa, co właśnie odsunięciem – na razie pokazowym – Clintonowej, która utożsamiana jest z bandą złych, krzywdzących świat ludzi. Nawet nie wiem, czy można ich nazwać ludźmi, bo człowiek nie zadaje bólu innym, dążąc do realizacji swoich psychopatycznych pomysłów.
   Radość ze zwycięstwa Trumpa to nadzieja. Nadzieja na względnie normalne życie, na pokój.
   To jeszcze coś więcej. To ukazanie złym na tym świecie, że nie są wszechmocni. Ich władza, choć tak łatwo nie będą chcieli jej oddać, kończy się.
   Nie wiem jaką politykę faktycznie będzie uprawiał Trump, ale dzieje się teraz OGROMNA rzecz.
   Ludzkość, miliardy zwykłych, normalnych ludzi zaczynają dostrzegać wizję zmiany na lepsze. W umysłach tych miliardów tworzą się pozytywne wyobrażenia życia w pokoju, partnerstwie lub bezkolizyjnej neutralności.

   Wielkie, patetyczne słowa? Być może.
   Ale te wyobrażenia, te pozytywne myśli to ZJEDNOCZONA POTĘGA, nie mająca sobie równych.
   I bezprecedensowym wydarzeniem na świecie jest budzenie się tej POTĘGI.
   Jak kiedyś napisał Jarek, ludzie muszą pomyśleć o wolności, poczuć ją, aby uczynić ją rzeczywistością swego życia.

   Każdy z nas wie, że ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ.

   Serdecznie pozdrawiam.

   1. „Radość ze zwycięstwa Trumpa to nadzieja. Nadzieja na względnie normalne życie, na pokój.” Edukacja, poczynając od czasów oświecenia, znajduje się w rękach osób, które odmawiają nadania jej moralnego wymiaru ludzkich działań. Edukacja oparta jest na przekonaniu, a wraz z nią i życie zwiedzionej ludzkości, że prawda jest niepoznawana, czyli jej nie ma. Skoro nie ma żadnej prawdy, to i moralnej. Taki też będzie obowiązywał nadal model nieświadomości, na straży którego stoją możni tego świata. Wymagany jest więc rozważny, rozumny i trwały wysiłek każdej osoby ludzkiej, każdego człowieka, w dążeniu do poznania i zastosowania, najpierw we własnym życiu, misteryjnych (nieoczywistych) praw moralnych, warunkujących „względnie normalne życie”.

   2. Krysia przepraszam za moje wcięcie, ale przed momentem usłyszałam, że na ulice wszystkich większych miast w USA wyszły tysiące amerykanów niezadowolonych z wybranego Prezydenta, tylko czekać gdy zostanie zarejestrowany odpowiednik polskiego KOD-u.
    Czyżby Ameryka zaczęła naśladować nas Polaków w tych ulicznych maskaradach.
    Natomiast w Polsce na jutrzejsze Święto Niepodległości zarejestrowanych zostało w Warszawie 15 marszów.
    Jak przeczytałam w internecie podejrzliwcy teorii spiskowych przewidują rzeż i masakrę, żeby odrzucić od siebie powyższa złe wiadomości na pocieszenie napiszę Ci, że na Kremlu Putin przyjął listy uwierzytelniające oraz nowego ambasadora Polski, życząc sobie nawzajem poprawy stosunków pomiędzy Polską i Rosją.
    I to jest dla mnie pierwsza jaskółeczka zwiastująca coś dobrego miedzy naszymi krajami. Wiem, że jako jednostka fizycznie nie mam dużego wpływu na rozwój sytuacji na świecie, ale mam duży wpływ mentalny rozsyłając wizualnie dużo energii miłości, która potrafi uzdrawiać każdą złą sytuacje i o to samo proszę wszystkich wokół i również tu komentujących w tej naszej czasami głośnej „knajpce”.
    A tak trochę na rozweselenie, to Krysiu proszę nalej mi kufel piwa Raciborskiego miodowego żebym dostała „szfunku” 😀 do grabienia liści.
    Pozdrowionka ♥ ♥

 7. Jakie to ma znaczenie, kto będzie nowym prezydentem? Każdy. Każdy bez wyjątku prezydent USA musi wykonywać rozkazy korporacji. Musi słuchać nakazów kapitalistów. Miliarderów. Multimiliarderów. Mur z Meksykiem to czysta kpina.

  Oby mu się udało chociaż trochę mniej służyć, niż robi to obecny prezydent HUSA. On też obiecywał niestworzone rzeczy. Ile z tych obiecanek spełnił? Spełnił jedynie nadzieje firm zbrojeniowych. Te nieźle zarobiły. Darmowej opieki medycznej dalej brak.

  Oby mu się powiodło lepiej, niż jego poprzednikowi. Wszyscy prezydenci USA traktują nas jako kraj podległy. Amerykanie do Polski nie muszą mieć wizy. My — Polacy obowiązkowo. O jakiej to równości mówić. Służymy im wiernie jak psy. Jak Napoleonowi.

  Ani władze tego kraju, ani Unia, nie wprowadzają wiz dla amerykanów.
  Czy w tym wypadku solidarność cię nie obowiązuje, Unio Europejska?
  Uchodźcy tak. Wizy niekoniecznie. Taka Unia nie jest nam Polakom do niczego potrzebna.

  Szkoda że nie wstąpiliśmy do Unii Amerykańskiej, jako kolejny stan USA. Wyszlibyśmy na tym o wiele lepiej, niż wychodzimy na Unii Europejskiej. Każdy stan USA ma więcej swobody, niż jakikolwiek kraj Unii Europejskiej.

  1. ,, Każdy stan USA ma więcej swobody, niż jakikolwiek kraj Unii Europejskiej.”

   Tak sądzisz?
   Póki co nikt nie przychodzi do mojego ogrodu i nie zabrania mi siania warzyw jakich i ile chcę, sadzenia drzew owocowych i nie wycina już rosnących, jak to ma miejsce na Florydzie.
   Prawda to czy fałsz?
   A jak jest w stanach ze zdrową żywnością, z jej zakupem i cenami?
   U nas p. Szydło zezwoliła na bezpośredni, bez watowy zakup żarcia prosto od rolnika(oczywiście w jakimś limicie, ale to już coś)
   . Czy tak jest też w stanach?
   Może to mało ważny przykład z żarciem, ale przestaje być zabawnie, kiedy organizm rozwala się po dziesięciu latach sztucznej, zmutowanej żywności.
   Ciekawe, że w Rosji jest całkowity zakaz GMO.
   A tak w ogóle, skąd to gówno wyszło i gdzie jest najwięcej produkowane?
   Czyżby z krajów o wielkiej swobodzie?

   Serdecznie pozdrawiam.

   1. Witaj Krysia.

    Więc zasiej w Twoim ogródeczku mak lekarski. Murowana wizyta policji. I sprawa karna. Poczekaj parę lat. Przyjdą i do Twojego ogródka. I poproszą o licencję na siane przez Ciebie warzywa, kwiaty, etc.

    Już teraz Unia żąda zakazu handlu ziołami leczniczymi.
    Potem będzie gorzej. Już zakazali hodowli Fiołka Alpejskiego.
    Trucizn brak. Narkotyków brak. A zakazali.

    Pozdrawiam. Erika.

    1. Zgadza się, kochany Erika, że Europa dąży za debilnym postępem stanów. Nie mów więc o swobodzie za oceanem.
     U mnie mak sam się wysiewa, już od wielu lat i jakoś gliny do mnie nie zaglądają.
     Nie dajmy się zwariować. Unia może sobie zakazać handlu ziołami. Ale nie ma tego złego, co dla Polaka, na dobre by mu nie wyszło!
     Ludzie sami zaczynają się interesować ziołami, rozpoznawać je, zbierać, wymieniać się tymi roślinami i recepturami.
     I wcale to nie dotyczy tylko leciwych ,,babciów”.
     Zaparz sobie np. ,,unijny” rumianek z apteki, a zaparz sobie rumianek, który sam nazbierałeś podczas wycieczki za miasto.
     Zobaczysz kolosalną różnicę, ponieważ z rumianku z apteki pozostało tylko siano o sztucznym zapachu rumianku, z którego już odciągnięto wszystkie lecznicze substancje.

     Ludzie sami uczą się zbierania ziół i leczenia nimi. Chemię w tabletkach zamieniają na bezpieczne leczenie i profilaktykę. A to dobry kierunek, nie sądzisz?

     No ja sobie nie wyobrażam, aby w Polsce doszło do takiego zamordyzmu, abyśmy nie mogli mieć przy domach np. drzewek owocowych.
     Nie z nami, Polakami takie numery! 😀

     A jeśli tu w Polsce będzie Ameryka, to chcę być w ścisłym sojuszu z Rosją. Tam nie ma posranych, zabijających szczepionek, GMO i innego gówna w złotym papierku.

     Kiedy Miller zgłaszał akces do unii, ,,darłam” się wszem i wobec, aby ludzie nie głosowali za wejściem. Uważano mnie za konserwatywnego oszołoma.
     Dziś ci ludzie milczą, bo zrobiono z ich snów o wolności zapuszkowaną konserwę albo poniewierkę daleko od rodzinnego domu.

     Serdecznie pozdrawiam.

     1. Krysiu u mnie też co rok mak sam się wysiewa o fioletowo-niebieskim kolorze kwiatów 😀 :D.
      Chciałabym opowiedzieć Ci z mojej perspektywy, jak ja odbieram amerykańskie wybory i wybór końcowy nowego prezydenta..  Zacznę od tego, że wiele osób uważa, że /wybory/ to jest już zrobiony, zamknięty interes, wiele osób się bardzo ekscytuje, że Clinton ma odejść, że będzie cicha rewolucja.  Jest wiele euforii, podekscytowania i nie chciałabym wybiegać do przodu, ale to wcale nie jest domknięty interes.  Nic nie jest przesądzone.
      Ci ludzie, którzy mają ogromną ilość krwi na swoich rękach, są bardzo zakorzenieni w systemie i wcale się nie poddają bez walki.  Jest zbyt wcześnie, aby mówić – już po wszystkim!. To co można powiedzieć to wszystko dzieje się teraz.

      Z zebranych informacji z różnych żródeł chcę przedstawić mój punkt widzenia na sprawy już szeroko znane i dodać kilka rzeczy mniej znanych. Ponieważ ich własne media są tak bardzo kontrolowane muszą wspierać się zagranicznymi stacjami, podobnie jak my w Polsce , aby dowiedzieć się, co się dzieje na ich własnym podwórku. To pokazuje jak beznadziejna jest sytuacja.
      Hilary Clinton właśnie stwierdziła publicznie, że Rosja stoi za wielkim cybernetycznym atakiem na USA, wspierając w ten sposób WikiLeaks, aby wyrzucić Hilary z wyścigu o fotel prezydencki.  I oczywiście to nie był Rosyjski atak, ona zna prawdę, ale jej nie przyzna.  Naprawdę było to FBI, CIA którzy chcieli zapewnić ujawnienie ostatniej tury dokumentów WikiLeaks dotyczących Clintonów.  Więc nie Rosja, a FBI i CIA.  Powodem takiego działania FBI i CIA jest fakt, że w ostatni poniedziałek (31.10.2016) obydwoje Clintonowie dopuścili się bezkrwawego zamachu stanu na wzgórze Kapitolu.  To brzmi bardzo poważnie, a oznacza, że Clintonowie skontaktowali się ze wszystkimi osobami, które mogą szantażować, lub osobami winnymi coś finansowo, wywierali naciski i próbowali obalić konstytucję.
      Była natychmiastowa reakcja bardzo wielu osób, które nie lubią Clintonów, oraz ludzi którzy praktycznie mogliby stracić życie w 10 sekund, gdyby Clintonowie wrócili ponownie do Białego Domu.  Więc był to przeciwny zamach do działań Clintonów. W ponad 40 stanach Ameryki, gwardia narodowa została wtedy postawiona w stan gotowości.  I jeśli spojrzy się na mapę to gwardia narodowa została uaktywniona w tych stanach, gdzie Donald Trump potrzebował wygrać, aby zostać prezydentem. 

      Więc to wyglądało na sytuację, w której krótko mówiąc, źli ludzie próbowali wywrzeć militarny nacisk i przejąć kraj na poziomie poszczególnych stanów, a nie na poziomie federalnym.  Ale do tego nie doszło, gwardia została zmobilizowana o godz. 3 nad ranem, ale nie opuściła swoich baz.  Więc była to sytuacja, gdzie dwie bardzo mocne frakcje stoją na przeciw siebie.  Jedna frakcja wspierająca Clintonów, to są media będące w posiadaniu ludzi będących bardzo związanymi z Clintonami.  Oraz druga, to większość FBI, które jest przeciwko Clintonom i pozostałe trzy największe służby.  FBI jest najuczciwsze z nich, jest tam sporo dobrych ludzi, jak również w CIA i NSA, ale można powiedzieć, że FBI które nigdy nie było zaangażowane w wywiad lub szpiegostwo najbardziej pilnuje konstytucji. 
      Więc gdy Clintonowie dokonali zamachu, ci którzy wspierają wolność, użyli bazy lotniczej USA do przeprowadzenia przeciwnego zamachu blokując internet.  To co było zauważalne w wielu krajach na świecie, gdzie znacznie spadła przepustowość sieci i jej szybkość.  Natomiast w wielu częściach Stanów USA sieć po prostu padła, lub bardzo zwolniła.  Więc była to pozytywna rzecz, bo pozwoliła Wiki Leaks na ujawnienie kolejnej partii dokumentów dotyczących Clintonów i uniemożliwiono złym ludziom blokowanie tego ujawnienia.  Ta amerykańska baza została użyta jako elektroniczne wejście do internetu.
      Teraz widać, że są politycy po jednej stronie wspierający Clinton, a po drugiej stronie wielu wojskowych niekoniecznie wspierających Trumpa, ale absolutnie zdeterminowanych aby nie dopuścić do władzy Hilary Clinton.  Niektórzy pamiętają, że kilka lat temu jeden z osobistych ochroniarzy Hilary Clinton próbował ją zabić na pokładzie samolotu lecącego do Iranu. Ochroniarz został obezwładniony i zastrzelony przez pozostałą ochronę.  To było jakieś 3 lata temu.  Ale to powinno być sygnałem wstępnym tego, co się teraz dzieje. Ten sprzeciw dotyczący Clintonów nie jest niczym nowym, to już trwa od dłuższego czasu. 
      Czemu nie odwołano wyborów? – bo było 50% na 50% szansy, że Obama odwoła wybory i będzie próbował utrzymać władzę, niby jako tymczasowe zaopiekowanie się krajem.  Nie uczyniono tego ponieważ wojsko zapowiedziało, że w takim przypadku, jeśli wybory zostaną odwołane, wojsko powstanie przeciwko władzy na Kapitolu.  Czy to był blef czy nie – ja tego nie wiem.  Więc oni postanowili sfałszować wybory, tak aby Clinton wygrała jednym lub dwoma procentami głosów. Uznali, że są w stanie zrobić takie fałszerstwo i pokazać światu, że Clinton wygrała legalnie.   Około 4 miliony głosów zostało oddanych przez osoby już nieżyjące, to tylko pokazuje poziom desperacji tej grupy chcącej władzy.  Jednym z powodów dlaczego tak wiele ludzi nie lubi Clintonów są różne działania, jakie Hilary Clinton prowadzi w związku z „Lola Express“.  Lola Express to nazwa samolotu, który lata w pewne miejsca, gdzie można wykorzystywać dzieci.  I jest wiadomym, że Hilary Clinton korzysta z tego samolotu w bardzo regularny sposób.
      Bill Clinton nie będzie oskarżony o satanistyczne wykorzystywanie dzieci, ponieważ ludzie nie są gotowi usłyszeć taką informację, że prezydent USA jest satanistą wykorzystującym seksualnie dzieci.  Ale zostanie oskarżony o wykorzystywanie i współżycie z małoletnimi.  W pewnym stopniu jest to zgodne, gdyż jest to wykorzystanie dzieci wbrew ich woli w satanistycznym rytuale, ale to nie będzie podkreślone i łatwiej im będzie utrzymać takie oskarżenie w mocy.  Jeśli chodzi o Hilary Clinton chcą jej postawić zarzut absolutnej zdrady. 
      Zaś Obamie nie chcą stawiać zarzutów, bo to za dużo dla amerykańskiej konstytucji, aby stracić byłego prezydenta,  sekretarza stanu i kandydata na prezydenta i ustępującego prezydenta.  Obama otrzymał propozycję, że odejdzie z urzędu, nigdy więcej nie dostanie wysoko płatnego stanowiska i cicho zniknie.  Niektórzy wojskowi twierdzą, że dużo się mówi o stanie wojennym.  Tu już każdy musi się orientować i zdecydować, czy dobrzy czy też źli sprawują kontrolę.  Bo zarówno źli jak i dobrzy mogą chcieć wprowadzić stan wojenny w USA, aby powstrzymać drugą stronę od łatwego dostępu do władzy. 
      W Stanach toczy się cicha zakamuflowana dla świata wojna. Ci prawdziwi amerykanie doszli do takiego momentu, gdy dzieją się wielkie sprawy i chcą aby ludzie zdawali sobie sprawę, że czasem to wymaga dużo odwagi, aby robić to co robią, aby postawić ludzkość jako ważniejszą od własnych interesów.  Tak wielu ludzi się wtedy poddaje, ulega, bierze łapówki, daje się szantażowac.
      To co najważniejsze, to wreszcie te informacje zaczynają się przebijać do głównego nurtu mediów.  Bo tak długo jak takie informacje są dostępne tylko w kręgach alternatywnych, większość, dobrych i prawych, ale uśpionych ludzi na całym świecie, nie ma podstawowej wiedzy.  Oni nie wiedzą nic o tym.  Teraz to zaczyna się przełamywać bardzo powoli……. ale w wielu krajach ludzie zaczynają powoli zdawać sobie sprawę, że byli i są okłamywani.
      Wojsko teraz mówi i odnosi się do Ameryki jako do Republiki.  Dla nas w Europie to nie ma wielkiego znaczenia, ale dla nich ma ogromne w USA.  Używają słowa Republika i to pokazuje, że chodzi o ogromną sprawę.  To są na ogół dobrzy ludzie chcący, aby Ameryka na powrót stała się Republiką a nie korporacją, wiele spraw dotyczy praw i kompetencji Stanów uprawnieniń federalnych.
       Ja życzę nowemu Prezydentowi, żeby chciał prawdziwie dobrze dla Ameryki i żeby mu się udało, ale będzie miał cholernie ciężkie działa do pokonania, podziały takie jak u nas ,no i wielkie ciemne siły, które są zbyt zdeterminowane by łatwo mogły ustąpić. Nie chcę być złym czarnowidzem, ale w stanach może być ciężko. Jedno co mnie pociesza to, to że wreszcie ustaną wszystkie wojenne działania wywołane przez zbrodnicze rządy Ameryki. 

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.