Afery

ZOBACZ SZOKUJĄCY I ZAKAZANY FILM DOKUMENTALNY O SZKODLIWOŚCI SZCZEPIEŃ! [VIDEO]

Zapraszam do obejrzenia filmu Vaxxed (pol. Wyszczepieni). W  2016 roku z powodu nacisku lobby farmaceutycznego i rządu USA wycofano ten film dokumentalny z festiwalu Tribeca. Film ten traktuje o szkodliwości szczepień i demaskuje to, że szczepienia są współczesną formą ludobójstwa w białych rękawiczkach.

Zmuszono sławnego aktora, Jeana Claude Van Damme do tego kroku. Potem Van Damme udzielił szokującego wywiadu o tym, kto naprawdę rządzi światem. Widać to, że człowiek ten dobrze wie, co jest na rzeczy. Jednak ugiął się pod szantażem.

Co nowego mogę powiedzieć o szczepieniach? W zasadzie nic. Chociaż.. spróbuję przekazać kilka informacji, których nie przeczytasz w żadnych alternatywnych mediach..

szczepionki (2)

Szczepienia jako mechanizm kontroli populacji?

Odkąd nastąpił rozwój nauki i medycyny, przestały się liczyć mechanizmy selekcji naturalnej wygenerowane przez ewolucję. Natura tak już nas zaprojektowała – w felerny sposób. 3000 błędów w znanych fragmentach ludzkiego DNA mówi samo za siebie. Dawniej, gdy ludzie żyli w zgodzie z naturą i bardzo „eko” (tu puszczam oczko do wyznawców new age nie lubiących technologii i ślepo zapatrzonych w naturę), ogromna większość dzieci nie dożywała 18 roku życia. Większość umierała dużo wcześniej na banalne infekcje, z powodu wypadków itp. Tak było przez setki tysięcy (miliony?) lat.

Tak to obmyśliła natura, by zdecydowana większość powołanych do życia istot umarła, a swoje geny przekazały tylko najsilniejsze. No tak jest zaprogramowana natura (Rdzeń planety – program sterujący nią) – na rywalizację, drapieżność, niedostatek, itp i to determinuje obecną sytuację na Ziemi. Ale do rzeczy. Otóż każde kolejne pokolenie jest coraz słabsze. Szczepienia mogą być próbą wprowadzenia takiego mechanizmu regulacyjnego. Głównym skutkiem ubocznym szczepień jest bezpłodność.

czy szczepic

Szczepienia nie mogą być obowiązkowe

I jeszcze jeden ważny argument. Gdzie jest najwięcej szczepień i gdzie są one obowiązkowe? W trzech rejonach świata: USA, Europa Środkowowschodnia, Afryka. Na Zachodzie Europy szczepionki nie są obowiązkowe, szczepi się więc mniejszość społeczeństwa. Używane są nowsze preparaty, nie obarczone tyloma skutkami ubocznymi. Akcje szczepienne organizuje się także w Indiach i Pakistanie. Co ciekawe, w krajach arabskich i np w Chinach praktycznie w ogóle nie szczepi się dzieci. Jak myślicie, dlaczego tak się dzieje?

Ogólnie w kwestii szczepień jest jeden zgrzyt który wymaga korekty, reformy. Otóż to nie powinno być obowiązkowe. Niech się szczepią Ci co chcą. Niech w katolicyzm wierzą Ci, którzy chcą. Niech ateistami, lewakami, prawakami i innymi – będą Ci, którzy chcą. Byle tylko nie krzywdzili nas i nie narzucali nam swoich racji. O to tylko chodzi. Gdyby ludzie znali i stosowali tę jedną, jedyną zasadę, to na świecie byłoby gdzieś 50% mniej wszelkiego zła.

A teraz zapraszam na film Vaxxed – Wyszczepieni – kliknij link poniżej:
http://www.cda.pl/video/988056e0

Zapraszam Cię też na inne ciekawe artykuły poświęcone medycynie, w tym tej naturalnej, zdrowiu, szkodliwości leków:

Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

13 odpowiedzi »

 1. Nie znam się na temacie szczepienia. Zaszczepiłem się w 2013 szczepionką uodparniającą Polyvaccinum. Mimo tego rok temu dostałem silnego zapalenia oskrzeli. Pomogły antybiotyki. Po jaką cholerę wydałem sporą kasę na szczepionkę?

  O szkodliwości niewiele mogę powiedzieć. Podobno bardzo skuteczne są bańki. Tyle tylko, że dziś żadna pielęgniarka dyplomowana nie potrafi ich postawić. Kobiety, które to potrafiły niestety odeszły zabierając ze sobą wiedzę o stawianiu baniek. Trzeba oczywiście dzień, lub nawet dwa postawieniu takich baniek odleżeć.

  Lekarze dziś cenią jedynie antybiotyki. W sprawach ostrych są one konieczne. Ale w chorobach przewlekłych skuteczniejsze są homeopatia, ziołolecznictwo i inne metody medycyny naturalnej.

  O szczepieniu duchowym już nie piszę. Tego nie da się dziś zbadać naukowo.

 2. GMOś ja stosuję w ogrodzie do oprysków na robactwo i choroby grzybowe wywar z pokrzywy, wrotyczu, czosnku ,skrzypu i cebuli, na takie dictum nie ma mocnych, nie wiedziałam o grejfrucie , wypróbuję w przyszłym roku o ile świat do tego czasu dotrwa 😀

  • Ja stosuję po 1 kg wszystkich składników na 10 litrów wody, z tym, że wrotycz najlepiej zebrać w jesieni z kwiatowymi gronami, bo w nich jest najwięcej goryczy, której nie znoszą owady, po wygotowaniu wywaru i odcedzeniu, pozostałości zalewam w beczce dodaję jeszcze świeżych pokrzyw i po sfermentowaniu mam naturalny nawóz do podlewania warzyw i zarazem lekarstwo na choroby warzywne. A o tym świecie to dałam ci przecież uśmiechnięty buziaczek. Chyba żarty się nie urzeczywistniają 😀

 3. Przez kilka lat borykałem się z problemem boreliozy brałem wiele antybiotyków niestety nie było pozytywnych rezultatów, przez przypadek natknąłem się w internecie na produkt skutecznie łagodzący moje objawy boreliozy oraz stymulujący układ immunologiczny przy ostatnich badaniach lekarz porównując wcześniejsze wyniki był zdziwiony efektami. Pod poniższym adresem znajduje się produkt który mi pomógł:

  https://krzysiek.myduolife.com/shop/product/1/88,duolife-medical-formula-borelisspro-.html

 4. Do autora – odnosnie artykulu to zgodze sie ze szczepienia szkodza ale zycze wiecej rzetelnosci bo to nie aktor Van Damm tylko Robert de Niro wycofał się z produkcji i pokazania twarzy w filmie Vaxxed, pomimo iż jego dziecko jest autystykiem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.