Kategoria domyślna

PISMA KOBIECE SKRYWAJĄ PRZERAŻAJĄCY SEKRET. PRZEZ NIE CZUJECIE SIĘ ŹLE!

Zapraszam Cię do obejrzenia szokującego eksperymentu dokonanego na dwóch najpopularniejszych czasopismach dla kobiet typu Cosmopolitan. Wynik eksperymentu został zaprezentowany w filmie video, który wklejam poniżej.

Jest w nim mowa o tym, że czasopisma dla kobiet robią kawał złej pracy, jeśli chodzi o świadomość kobiet. Ich główną wadą wcale nie jest to, co zostało przedstawione na tym filmie video. Problem sięga znacznie głębiej niż mogłoby się wydawać.

Problem dotyczy całej konstrukcji systemu. Aby go rozwikłać, potrzebna jest wiedza i świadomość, jak działają najgłębsze i najbardziej ukryte warstwy systemu. Głównym programem systemu jest to, by ludzie nie byli szczęśliwi i spełnieni. By było jak najwięcej zła i cierpienia na świecie. Realizowane jest to różnymi metodami. W tym artykule nie będę próbował tłumaczyć dlaczego tak się dzieje.

Człowiek, który jest szczęśliwy, nie będzie chciał realizować programów systemu, jak i nie będzie chciał służyć elicie w jej planach. Nie pójdzie na wojnę za ropę, ups, przepraszam – za wolność naszą i Waszą. Nie będzie chciał całych dni spędzać w pracy, by budować PKB i dobrobyt elit. Nie będzie chciał indokrynować dzieci. Człowiek szczęśliwy, ogólnie, dużo rzadziej będzie chciał realizować zadania, które wymaga od niego społeczeństwo, system.

Lonely sad girl on the dark beach

Systemowi / matrixowi nie zależy na Twoim szczęściu i spełnieniu – jest to jedna z głównych zasad rządzących światem.

Dobrze, ale co to ma wspólnego z destrukcyjnym działaniem czasopism kobiecych i poniższym filmem? System, aby unieszczęśliwić ludzi, tworzy ideały, które są absolutnie nie do osiągnięcia. Nie chodzi tylko o takie cechy jak sylwetka Schwarzeneggera w przypadku mężczyzn, czy duży biust w przypadku kobiet.

Chodzi jeszcze o dwie rzeczy. Pierwsza z nich – to fakt, że osiągnięcie ideału jest niemożliwe z przyczyn obiektywnych. Nie wystarczy mieć już trochę pożądanej cechy, bo wszystko musi być na top, jak z obrazka, niczym na instagramie popularnej blogerki modowej. Po drugie, ideał łączy cechy, które są absolutnie nie do pogodzenia.

W naturze człowieka jest tak, że jeśli człowiek ma jakąś pozytywną cechę, talent, zaletę – to na niej się koncentruje i ją rozwija. I najczęściej jest tak, że pozostałe cechy rozwija w mniejszym stopniu, lub w ogóle ich nie rozwija. To jest właśnie ta zagadka ideału płci przeciwnej. Brutalny samiec, ale wrażliwy. Silny, ale szanujący słabość. Lub w przypadku mężczyzn – dziewica, ale zajebista w łóżku. A niestety, takich okazów w naturze nie ma.

A to dopiero wierzchołek góry lodowej. Zostało wygenerowanych szereg ideałów, np idealna partnerka, idealny partner, idealny katolik, idealny rodzic, idealny wygląd itp itd. Człowiek ma tych ideałów pożądać, porównywać się i być przez to wiecznie nieszczęśliwy. A nieszczęśliwe społeczeństwo to istne żniwa dla elity. Dzięki temu można ludziom sprzedawać coraz to nowe rzeczy i gadżety, coraz to nowe recepty na życie. Dzięki temu można na ludziach wymuszać zachowania, których w ogóle by się nie podjęli, gdyby byli spełnieni. Biznes się kręci, hajs się zgadza, gospodarka rośnie, system staje się większy i potężniejszy, a ludziom… ups, przepraszam – elitom – żyje się lepiej.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir
Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

4 odpowiedzi »

 1. https://www.youtube.com/watch?v=1nTSHrRc4ro

  Nauczyli nas regułek i dat
  Nawbijali nam mądrości do łba
  Powtarzali, co nam wolno, co nie
  Przekonali, co jest dobre, co złe

  Odmierzyli jedną miarą nasz dzień
  Wyznaczyli czas na pracę i sen
  Nie zostało pominięte już nic
  Tylko jakoś wciąż nie wiemy, jak żyć

  Dorosłe dzieci mają żal
  Za kiepski przepis na ten świat
  Dorosłe dzieci mają żal
  Że ktoś im tyle życia skradł

  Nauczyli nas, że przyjaźń to fałsz
  Okłamali, że na wszystko jest czas
  Powtarzali, że nie wierzyć to błąd
  Przekonali, że spokojny jest dom

  Odmierzyli każdy uśmiech i grosz
  Wyznaczyli niepozorny nasz los
  Nie zostało pominięte już nic
  Tylko jakoś wciąż nie wiemy, jak żyć

  Nauczymy się więc sami na złość
  Spróbujemy, może uda się to
  Rozpoczniemy od początku nasz kurs
  Przekonamy się, czy twardy ten mur

  Odmierzymy, ile siły jest w nas
  Wyznaczymy sobie miejsce i czas
  A gdy zmienią się reguły tej gry
  Może w końcu odkryjemy, jak żyć

  • Już dawno przestałam kupować pisma kobiece 🙂 Lubię poczytać ale tam już nie ma o czym czytać,te porady są z księżyca wzięte.Modę mogę pooglądać ale modelki są tak chude i wyretuszowane że nic naturalnego na tych zdjęciach już nie ma.Nie miałam i nie mam kompleksów ,moje szczęście 😉 Szkoda mi kobiet które tracą czas i energię na analizowanie wielkości swojego biustu czy pupy ale to ich sprawa.Te pisma podważają kobiecą pewność siebie.Zresztą,nie tylko te gazety.Wystarczy spojrzeć na strony portali internetowych a tam już pełno „najpiękniejszych pup,biustów,ciał,”,wszystkie powypinane i upozowane o fotoszopie nie wspominając.Pamiętam ,jak po ślubie Kate i Wiliama sławna się stała Pippa ,siostra Kate .I pamiętam,że w sieci powstał fan klub pupy Pippy.Powiedzcie czy może być coś bardziej idiotycznego pod słońcem?
   Dobrze jest akceptować swój wygląd.(no chyba,że ktoś ma wielką nadwagę i zagraża ona jego życiu albo uległ wypadkowi i chce się pozbyć nienaturalnych,szpecących skutków).

 2. Co gorsze: internet również zamienia się w taki śmietnik. Trzeba się neźle naklikać by znaleźć coś wartościowego. Dobrze, że póki co masz jakiś wybór: czytać albo nie czytać tego typu gazety.

  Szmaciarze, którzy to wydają chcą jeszcze za to pieniądze! To oni nam powinni płacić za oglądanie tych reklam.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.