Majdan w Polsce?! „Akcja szyta grubymi nićmi, nie uda się ona”

majdan-w-polsce-1Kilka ciekawych doniesień i cytatów związanych z obecną sytuacją w Polsce. Jakie jest moje oficjalne stanowisko wobec wojny polsko-polskiej?

Przede wszystkim, smutno mi trochę, że nie ma mnie kto reprezentować na scenie politycznej. Mam 31 lat, chciałbym żyć w normalnym kraju. W kraju w którym żadna z ideologii (lewica, prawica) nie narzuca mi swojego widzimisię, w którym mogą krytykować, a nawet obrażać święte krowy z obu obozów. W kraju gdzie zarabia się godnie, gdzie jest legalna aborcja itp (bo to nie XIX wiek), gdzie nie ma islamskiego zagrożenia. Narzucanie innym swojego zdania – oto jedna z podstawowych i chyba najgorszych ludzkich wad. Dotyczy wszystkich, od maluczkich aż po polityków. Jest to tzw problem ludzkiej natury. O ile świat byłby lepszy, gdyby ludzie nie zmuszali innych do robienia tego, czego Ci inni nie chcą?

Z jednej strony mamy tych, którzy doprowadzili kraj do upadku – gospodarczego i społecznego. Są to: PO, PSL, Nowoczesna, i ich wyborcy – syte lemingi. Oni zmian nie chcą, i nie chcą by „cebulaki” (to ich określenie) zarabiały godnie. chcą utrzymać status quo, swoje kapitalistyczne przywileje. Jest to gra ludzkiego ego typu: „ja jestem lepszy od tych cebulaków zarabiających najniższą krajową, bo zarabiam 4000 zł i mam auto i mieszkanie na kredyt„.

Z drugiej strony mamy PiS, który jakieś tam reformy robi (500 plus, nie sprowadzanie do Polski islamskich terrorystów, sojusz z Chinami, plany sojuszu środkowej Europy). Ale ta partia ma szereg wad i fatalnie rozgrywa sprawy wizerunkowe. Aborcja, antykoncepcja, edukacja seksualna, kościół, zerwanie porozumienia ws zwalczania przemocy domowej, Smoleńsk.

Potrzebujemy nowych elit. Kukuz ’15, Ruch Sprawiedliwości Społecznej Ikonowicza mogłyby być takimi elitami. Partia Razem w mniejszym stopniu, bo romansują z tymi, dla których komuchy z trybunału konstytucyjnego są świętością. My, młodzi ludzie, chcemy żyć w normalnym kraju. Dlaczego nie ma partii, która by to zrozumiała? I zamiast kierować się jakąś ideologią – kierowałaby się po prostu losem obywateli? Nie wszystkie rozwiązania prawicowe są dobre, niektóre są skrajnie toksyczne. Identycznie jest z rozwiązaniami lewicowymi. Podział: prawica kontra lewica, w tych czasach ogromnego, globalnego kryzysu, jest już całkowicie zdezaktualizowany. Dodam jeszcze, że jest to przecież podział wzięty z XIX wieku. Teraz mamy wiek XXI i zupełnie inne problemy, wyzwania, dylematy.

Bądźcie jednak dobrej myśli tak, jak ja jestem. Zmiany, które nadchodzą na Ziemi, będą ogromne. Pewna masa krytyczna ludzkiej świadomości została już osiągnięta. Oczywiście, to wcale nie będzie takie proste i jednoznaczne. Niejedno będzie musiało się rozwalić, upaść. Świat jednak zmierza w dobrym kierunku pomimo tych wszystkich złych rzeczy, które teraz widać tak jaskrawo.

Cytuję: „Od soboty posiadacze dekoderów naziemnej telewizji cyfrowej w 13 województwach nie mają dostępu do kanałów TVP. – Poinformowaliśmy Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będę chciał poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego – powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.”
Źródło: http://niezalezna.pl/90926-brak-sygnalu-tvp-tuz-przed-oredziem-premier-bedzie-zawiadomienie-do-abw

Kto się zgadza z poniższymi cytatami? 😀 Inna sprawa to fakt, że była to szykowana od 12 grudnia wielka operacja logistyczna której celem jest… właśnie, co? Majdan? Wojna domowa? Dyktatura tych „lepszych”, z pełnymi brzuszkami, opatulonych w drogie szaliczki i pijących kawę w Starbucks?

Patrząc na to bydło po raz 1638573885 w tym roku utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma złych i dobrych. Są debile z jednej i z drugiej strony. Ci pierwsi ubrani w modne europejskie ubranka, sprzedaliby swoje matki i dzieci nawet do burdeli, dla pieniędzy i zagranicznych „głasków”. Ci drudzy podpaliliby wszystko w imię swoich interesów. Za każdą z tych grup stoją idioci, którzy jak barany dają się wodzić. A między tym wszystkim jesteśmy my – normalni ludzie, jakieś 90% tego kraju. A na filmie widzicie „śmierć” demonstranta podczas wczorajszej burdy w Warszawie. „Umarł” z własnej głupoty. „Umarł” na ból dupy

Ludzie maja do wyboru tylko trzy formy wladzy: dyktature jednostki, dyktature mniejszosci, dyktature wiekszosci. System ktory respektowalby pragnienia wszystkich ludzi w tym upadlym swiecie nigdy nie zaistnieje a decyzja o koncu upadlego swiata nie nalezy do ludzi tak samo jak nie nalezala do nich decyzja o jego poczatku.”

Na poniższym video Piotr Liroy Marzec relacjonował hucpę w sejmie:

A poniżej – niezła beka. Komentator-śmieszek szydzi i kpi z zachowań KODowców:

Poniżej: YouTuber KomentATOR mówi o polskim majdanie:

ZAPRASZAM też do przeczytania mojego poprzedniego wpisu na ten temat:
Zbrojny zamach stanu w Polsce?! „To ostateczna rozgrywka z tymi którzy niszczyli kraj”

Autor: Jarek Kefir

Witam!:) Moja strona funkcjonuje dzięki darowiznom. Ten system zapewnia niezależność od różnych opcji politycznych i wszelkich „reklamodawców.” Nie jestem zrzeszony z żadną partią, ideologią ani organizacją. O funkcjonowanie bloga i poszerzanie wiedzy dbam sam. Możesz wesprzeć moją, ale także i Twoją stronę, i tym samym czynnie uczestniczyć w jej rozwoju i w rozpowszechnianiu cennych informacji. Z pewnością da to dobre owoce. Dołącz więc do grona twórców!
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

3 myśli w temacie “Majdan w Polsce?! „Akcja szyta grubymi nićmi, nie uda się ona”

  1. ,, Za każdą z tych grup stoją idioci, którzy jak barany dają się wodzić. A między tym wszystkim jesteśmy my – normalni ludzie, jakieś 90% tego kraju. …”

   No, ja bym, mój kochany Jarku, nie była tak cudownie naiwną optymistką.
   Być może źle definiuję normalność.

   Dla mnie człowiek normalny to człowiek kierujący się swoim rozumem i sumieniem, uczciwy, chociaż z lekka przewidujący, dla którego dobro wspólne jako społeczeństwa jest nie mniej ważne od dobra prywatnego.
   Tak w skrócie.

   Myślisz, że 90% Rodaków potrafi z taką postawą iść przez życie w społeczeństwie, w którym każdy jest cząstką składową?
   Może to straszne co powiem, ale takie Polaków zachowania, jak ostatnimi dniami(nie pierwszy raz z resztą) przywodzą mi na myśl porównanie z bezmózgową modeliną, którą jakieś zewnętrzne dla niej ręce kształtują, formują jak tylko sobie życzą.

   I z pewnością nie dotyczy to tylko Polaków. Tylko nieliczne narody na świecie nie dają się zwodzić na manowce. Takim narodom opatrzność daje mądrych przywódców.
   Najbardziej roztropni przywódcy nie są w stanie kierować zwaśnionym narodem, który nie czuje jedności, siły w jedności, nie czuje więzi społecznej, w której żyje.

   Ludzie budzą się, stają się światlejsi, nie dają się manipulować i tworzy się odwieczna nadzieja, że my, my wszyscy tzw. normalni stworzymy sobie dobrostan.
   Widzisz to po nas, Polakach? Tak, nas Polakach, chociażby z ostatnich dni. Widzisz to?

   Wiesz kiedy zobaczysz? Jak w naród coś pierdolnie z zewnątrz. A te ,,zewnątrz” to nie będzie ani Rosja, ani Berlin, czy Waszyngton.

   Oni będą tylko przewoźnikami, dostawcami energii, jaką ściągamy na podobieństwo tej, którą żyjemy!

   O tak! My wtedy obudzimy w sobie jedność, zesramy się z radości słysząc człowieka mówiącego po polsku – ZAPOMNIMY, ŻE TO PRZECIWNIK POSRANEJ POLITYKI, ALBO ZNIENAWIDZONY SĄSIAD, KTÓRY W KORPO DOSTAJE O 100 ZŁ WIĘCEJ I MIAŁ CAŁE 1500 NA RĘKĘ!

   Odnoszę czasem wrażenie, że nas Polaków cechuje jedynie waleczność umiejscowiona w czasie zagrożenia. Poza tym czasem walczymy ze sobą.

   ,,Dajcie Polakom wolność, a sami się zniszczą” – kto to powiedział? A przynajmniej jak nie są to dosłowne słowa, to miały taki sens.

 1. Rzeczywiście ten przewrót wyglądał na poważny. Ale to chyba strategia chytrego Kaczora. Kopie w klatkę a wściekła małpa krzyczy i straszy.

  Po drugie wysiadła TVP, główny radar. Przestrzeń powietrzna była zamknięta. PAP nie miał połączenia, Tą infrastrukturą zarządza EmiTel. Pierwsza decyzja Bronka po objęciu stanowiska prezydenta, właśnie dotyczyła „prywatyzacji” EmiTela.

  Zdrajcy sprzedali za grosze kluczową infrastrukturę kraju. TPSA, Emitel, Stacje telefonii, media, banki, a nawet PKP Energetykę. Jaka powinna być dla nich nagroda? Synekury w EuroKołchozie? A może jak planują w Chinach: skok z helikoptera (bez spadochronu).

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.