Szokująca przepowiednia Jackowskiego właśnie się spełniła. A co z rokiem 2017?! [VIDEO]

Czy przepowiednie Jackowskiego się sprawdzają?!

Czy pamiętacie przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego z grudnia 2015 roku, na rok 2016? Dwie z nich właśnie się spełniły na przełomie 2016 i 2017 roku. Pierwsza przepowiednia była o barykadach przed sejmem. Druga zaś o tym, że Polacy będą się bali oddychać.

Poniżej je wklejam:

Z 2016 rokiem kojarzą mi się barykady. (…) Protesty z powodu decyzji rządu mogą się rozszerzyć. Nowa władza będzie zagrożona, ale siły opozycji szybko stopnieją. Rząd utrzyma się i będzie postępować radykalnie. Zaskoczy bezprecedensowymi, nagłymi zmianami.”

W Polsce nic bardzo złego się nie stanie, nie będzie zamachów, choć władze mogą wykorzystywać sytuację zagrożenia terrorem, by robić porządek. Szary Polak będzie się gotował w swoim piekiełku. Ale później przyjdzie czas, że ludzie w Polsce będą się bali oddychać i wtedy trzeba będzie uciekać tam, gdzie leżą Węgry i Bułgaria.”

I rzeczywiście, barykady wyrosły przed budynkiem sejmu podczas próby obalenia rządu w połowie grudnia 2016 roku. Tak samo Polacy obecnie boją się oddychać. Ponieważ media silnie nagłaśniają tematykę smogu. Pomijam już fakt, że ten smog jest co roku, a najbardziej katastrofalna sytuacja była w latach 90-tych i w roku 2012. Pomijam też fakt kto niedługo będzie zarabiał setki milionów złotych na „walce ze smogiem” którą zorganizują samorządy zarządzane przez PO i PSL.

przepowiednie

Zresztą pisałem o tym w linku poniżej:
SMOG: dlaczego nim straszą?! Chodzi o gruby szmal, który zarobi na tym biznes!

Ale faktem jest że od lat jakość powietrza w Polsce jest katastrofalna. I faktem jest to, że media już od października 2016 roku są intensywnie zainteresowane tym tematem. W związku z tym, ludzie boją się oddychać. Smog jest tematem numer jeden lub numer dwa rozmów. W Krakowie i na Śląsku coraz więcej ludzi, szczególnie tych aktywnych, wychodzi na dwór w maseczkach na twarzy.

Link do przepowiedni Jackowskiego z grudnia 2015 znajduje się poniżej:
-Jackowski przewiduje że w 2016 w Europie będą zamachy

Nie zachęcam Was do ślepego wierzenia w przepowiednie, a wręcz to odradzam. Tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości.

A poniżej macie przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok:

Mówił on w zeszłym roku także, że „opozycja zachoruje na histerię która będzie się przeradzać w wariację„. Obecnie to widzimy. W tym roku opozycja będzie robiła wszystko, by wysadzić PiS. Że cztery lata z jakiegoś tajemniczego powodu nie wchodzą w grę. Może dojść nawet do aktów sabotażu (zamachy false flag?!).

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

6 myśli w temacie “Szokująca przepowiednia Jackowskiego właśnie się spełniła. A co z rokiem 2017?! [VIDEO]

 1. ….widzenia jasnowidza. Nie rozumiemy mechanizmu takich zjawisk i zaliczamy je do paranormalnych. …

  Te informacje dawane są nam przez ( nie umie tego określić ) kogoś niewidocznego a mającego pełną kontrolę nad nami .
  Zdarzają się wiec różne przypadki objawień , zwariowań jasnowidzenia itp.
  To wszystko się dzieje bo to jest proces nazwijmy to kontrolowanego przecieku . Mogą to być obrazy ,głosy , myśli itp .
  Mam z tym osobiste doświadczenia , a nie zawsze były one przyjemne , nazwijmy to ceną ,bo nic nie ma za darmo .
  Naszą rzeczywistość postrzegamy naszymi zmysłami ziemskiej rzeczywistości. Istnieje rodzaj innego świata ,którego nie możemy dotknąć zobaczyć …a my jesteśmy przez niego w pełni kontrolowaną .. nie wiem …grą?
  Jak mi powiedziano .. jesteśmy bardzo głupimi zwierzętami …każdy kit można nam wcisnąć .. co bym nie powiedział ..i tak mi nie uwierzy .

 2. ,, … To chwila teraźniejsza, jak i teraźniejsze decyzje miliardów istot wybierają jeden z nieskończenie wielu wariantów przyszłości. … ”

  I tak i nie.
  Jeżeli człowiek mniej lub bardziej świadomie – nie chodzi mi w tej chwili o pożyteczność czy szkodliwość – zmienia częstotliwość energii myśli i zaczyna ,,korespondować” z jednym z wariantów z bazy danych, to, rzeczywiście od chwili, w której dokonał tej zmiany jego przyszłość nastawiła się na ciąg miliona wariantów przyczynowo skutkowych zgoła innych od tych, które ,,projektowała” wcześniejsza chwila.

  Ale jeśli człowiek nie zmienia w pewnych obszarach swych częstotliwości, to związane z nimi warianty przyszłych wydarzeń są względnie stabilne, przewidywalne.

  Np. mogę zmienić całkowicie swoje nastawienia oprócz jednego nawyku, którym jest załóżmy codzienne ,,wchodzenie” do Jarkowej knajpy i picie przy tym porannej kawy.
  Więc ten wariant możliwy jest do przewidzenia w czasie.

  A jeszcze o ile tę przykładową, poranną czynność wzmacniam energią zadowolenia, dobrego samopoczucia i pożytku, to tym bardziej ten wariant jest wyraźny i mocny.
  Dla jasnowidza obraz mnie – pijącej kawę – jest zauważalny i jeżeli nie zmienię, nie odrzucę tego nawyku, jest on jak najbardziej przewidywalny.

  Jeśli 50 lat temu ,,mędrcy” tego świata zainicjowali plan, scenariusz zalania Europy obcą kulturą I NIKT TEMU SCENARIUSZOWI SIĘ NIE SPRZECIWIAŁ(z czystej niewiedzy) to ten plan, wariant mógł być zauważony przez księdza Klimuszko w postaci kadrów, obrazów, na których ,,okrągłe statki” (pontony) zmierzają Morzem Śródziemnym w stronę Europy.

  I o takich wizjach mówimy, że się spełniają.

  Ludzie po wyborze jakiegoś rządu zostawiają, mówiąc oględnie, jego działania dla samego sobie i zajmują się własnym życiem.

  Wiele zamierzeń, inicjatyw, planów takiego rządu tworzy warianty, które nie napotykają na osłabiające bariery i jeśli nic im nie przeszkodzi, ich wizja i spełnienie(urzeczywistnienie) jest jak najbardziej możliwe.

  Jasnowidz w takim momencie staje się wiarygodnym gościem.

  Tak, że jasno czy ślepo widzenie zależy, moim zdaniem, od tego czy dany wariant był w stanie dotrwać w mocnej formie do dnia, w którym mógł się zamanifestować na planie fizycznym.

  Taką, przynajmniej na stan tej chwili, przyjmuję logikę.

  Serdecznie pozdrawiam.

  1. Tu nie ma żadnej logiki , świat to jedna wielka schizofrenia.

   Jeśli ktoś głosi …widzi widzenia z dalekiej przyszłości to , logiczne jest że zdarzenia na świecie realizacją się według jakiegoś planu .
   Kiedyś bardzo chciałem przed śmiercią , aby ktoś uchylił rąbka tajemnicy tego świata ..no i… stało się … nie jestem przez to wcale mądrzejszy , jedynie skomplikowało to moje życie .Nie będę się rozpisywać …
   To wszystko wymyka się możliwości zaakceptowania przez nasz umysł .

   Nie potrafię ocenić stopnia naszej wolnej woli …
   Pokazano mi że jestem pod pełną kontrolą fizyczną jak też umysłową .
   Można ingerować w naszą świadomość , robiąc to subtelnie lub brutalnie.
   Bez problemy można zmienić osobowość i zachowanie .
   Brzmi to jak fantazja ..zapewne , jednak to jest.

   Wydaje mi się że jesteśmy ,,rzeczywistością ,, kreowaną przez niewidzialny świat i tylko on wie o co tu chodzi .

  1. Założę się, że widział wojska amerykańskie i się przeraził. Cóż, to nie muszą być wojska amerykańskie.

   1. ,, Założę się, że widział wojska amerykańskie i się przeraził. Cóż, to nie muszą być wojska amerykańskie.’

    Na świecie: 1000 kilka amerykańskich baz wojskowych, ruskich trzy.
    Chcesz? Sprawdź to. Masz czarno na białym.

    Wyjaśnij mi, proszę, chociaż tą rozbieżność …

    Wezmę tradycyjny chleb i sól i pójdę przywitać żołnierzy amerykańskich, jeśli wskażesz mi chociaż jeden kraj na świecie, w którym po obecności(przymusowej) żołnierza amerykańskiego dzieje się w tym kraju spokój i dobrobyt.
    Masz taki kraj? …

    Nie masz…., to się we własnym kraju przekonasz…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.