Banki i tajna władza

SYSTEM ROBI Z CIEBIE I TWOICH DZIECI NIEWOLNIKÓW! [VIDEO]

Dużo się mówi ostatnio o systemie edukacyjnym i szkołach, które nie uczą, a ogłupiają. Nie chodzi tutaj tylko o wątpliwej jakości uczelnie prywatne szkolące zawodowych bezrobotnych, gdzie dyplom się o prostu kupuje. Ale o cały rdzeń systemu edukacyjno-wychowawczego. Ogólnie, jest on nastawiony na produkcję „owieczek boziowych„, czyli wzorowych obywateli, podatników, wiernych, żołnierzy.

Dodatkowo, traumy, kompleksy, lęki przechodzą z pokolenia na pokolenie. Jedno nieszczęśliwe, agresywne i zapijaczone pokolenie, płodzi kolejne nieszczęśliwe, agresywne i zapijaczone pokolenie. Wiek XXI pokazał, że powszechnie obowiązujące w społeczeństwie idee i prawdy, są fałszywe i zbankrutowane jak nigdy dotąd. Przyniosły one światu tylko ból i cierpienie. Doprowadziły do ogromnego, planetarnego kryzysu, który dotyka każdej dziedziny naszego życia.

Rodzice! Wychowujcie przyszłych liderów, ludzi potężnych, światłych, dumnych. Wychowujcie dzieci, które będą zmieniać świat i nim rządzić, dumni z tego, że są Polakami. Nie wychowujcie kolejnego pokolenia beczących owieczek ze zniszczoną psychiką. Od tego, jak są wychowywane dzieci – zależy los Ziemi. Ogólnie, trzeba tworzyć społeczeństwo alternatywne. Bo to które jest obecnie, jest trawione przez przewlekłą neurozę, którą ja nazywam „stanem niskoobjawowej psychozy„.

zmiana-zycia

Aby włączyć się do tego społeczeństwa alternatywnego, należy uporządkować samego siebie, uspokoić się, zrezygnować ze zmieniania ludzi na siłę. Wtedy ludzie to wyczują, dawne wampirki i inni toksyczni po prostu odejdą, nieraz nagle, będziesz dla nich niewidzialny. To pierwszy krok do wolności.

Pamiętajmy jednak że to, na co tak narzekamy, spaja system, umożliwia trwanie cywilizacji, zapewnia chociaż to minimum minimum rozwoju, i zapobiega jakiejś niewyobrażalnej anarchii. To, co jest dobre i rozwojowe dla nas, jednostek, nie może zostać wprowadzone jako stelaż, podstawa cywilizacji, systemu. Bo doprowadziłoby to do ogromnej katastrofy cywilizacyjnej. Ludzkość po prostu do tego nie dorosła.

Większość ludzi na Ziemi to dusze dziecięce, młodziutkie. Z racji swej natury, potrzebują one złych, skrajnych, brutalnych doświadczeń. By się uczyć. Ludzkość uczy się poprzez ból, przeciwności, walkę z wrogiem, zagrożenie. Zobaczcie jak bardzo jakieś ogromne zagrożenie może scalić całe społeczności – wioski, dzielnice, miasta, a nawet narody. A gdy zagrożenie mija – wszystko wraca do tej złej „normy„.

system-edukacyjny

W eksperymencie Calhouna, który wiele razy opisywałem, zapewniono badanym osobnikom myszy zupełny komfort. Czyli warunki, w których nie było tej barbarzyńskiej, zwierzęcej walki o przetrwanie. Warunki, w których zło zostało zredukowane do minimum. Co się okazało? Osobniki traciły swoje naturalne instynkty, umiejętności i siły. Doprowadziło to do straszliwej degeneracji a następnie wymarcia całej populacji, w dalszych pokoleniach. Kolejne pokolenia wychowywane bezstresowo, były niezdolne do życia, nawiązywania relacji społecznych, rozrodu.

Co najbardziej ciekawe – u tych osobników pojawiły się dokładnie te same zachowania, które są obecne u… ludzi, żyjących w sytych społeczeństwach Zachodu. Bez tego codziennego kieratu, zła, znoju – ludzkość zwyczajnie głupieje i degeneruje się. A więc muszą być i systemy trzymające świat w ryzach (te które przedstawiłem na początku) i przeciwności, zagrożenia. Zauważcie jedną ciekawą rzecz. W Europie wschodniej jest to wyzysk i bieda, a w Europie zachodniej – inwazja islamu i terroryzm. Wszędzie jakieś zagrożenia, trudności, prawda?

Eksperyment Calhouna opisałem w linku poniżej:
Perspektywy ziemskiej cywilizacji: szokujący eksperyment Calhouna

Co jednak ze światową przemianą? Przede wszystkim ma ona tempo bardzo wolne, ewolucyjne. Choć obecnie jest ono tysiące razy szybsze, niż np w starożytności. Ze względu na technologię, większe uwrażliwienie i dostęp do informacji. Teoria o jakimś rewolucyjnym, skokowy wzroście świadomości, jest póki co teorią. Owszem, nie wykluczam tego, marzę o tym i czekam na to, ale jestem też realistą, takim „niewiernym Tomaszem„.

Obecne elity zamiast mądrze prowadzić i lekko przystrzygać owce, wybrały rolę nadzorców obozów i rzeźników tychże owiec. Ale i to się zmieni w ciągu najbliższych lat. Wytrwajcie jeszcze trochę. Jeśli nie będzie skokowego wzrostu świadomości i mocy na Ziemi, to generalnie stelaż systemu powinien zostać ten sam, lub podobny. Jednak przydałoby się przynajmniej o te kilka tonów obniżyć drapieżność i agresywność systemu.

Poniższe nagranie video mówi o systemie edukacyjnym który powstawał jeszcze na przełomie XIX i XX wieku. To ponad 100 lat. Podobnie wiele innych funkcjonujących systemów ma setki lub tysiące lat, i są już zupełnie zdezaktualizowane. Przykład to polityka i podział lewica kontra prawica sprzed prawie 200 lat, który już zupełnie nie przystaje do rzeczywistości XXI wieku. System edukacyjny który jest na świecie obecnie, wziął się z Prus i wojen napoleońskich.

Otóż wcześniej Prusy bardzo dbały o to, by żołnierze byli ludźmi wysoko wykształconymi. Jednak po przegranych bitwach, mądrzy żołnierze odmówili dalszych krwawych i bezsensownych walk, które na pewno zmieniłyby się w rzeź. Wtedy władcy wpadli na to, że nie potrzebują ludzi mądrych i wykształconych, ale niewolników. I tak jest w istocie. Człowiek mądry, wykształcony, świadomy – nie pójdzie na wojnę, nie weźmie kredytu by kupować korporacyjny szajs i napędzać kapitalistom PKB. Nie będzie chciał służyć systemowi, społeczeństwu, głosować – bo widzi rozpaczliwą bezsensowność takich działań. A to jest ogromnym zagrożeniem dla każdego systemu.

Jeszcze raz powtórzę – rozwinąć możesz się Ty, ja, inni – jako jednostki. Społeczeństwo już nie. Puść uchwyt kontroli – zrezygnuj ze zmiany innych ludzi. Nie ma nic gorszego, niż chęć zmieniania innych na siłę. Co możemy zrobić? Wyluzować. W pokorze i dyscyplinie zdobywajmy wiedzę, umiejętności, kontakty, kompetencje. Codziennie poruszajmy się choćby maleńki kroczek do przodu. Porzućmy  słomiany zapał, i do celu dążmy pracą u odstaw – systematycznie, codziennie, przez lata. Nasz czas jeszcze nadejdzie.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir
Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

22 odpowiedzi »

 1. Boguś ja nie chcę abyś się rozchorował z nerwów, ale dołożę małą cegiełkę i wkleję artykuł z grudnia 2012 roku, przeczytaj i napisz co o tym myślisz.
  Jeżeli to polega na prawdzie , no to wszystko powinno być dla nas jasne.

  „Papież Benedykt XVI zaskoczył dziś wiernych podczas homilii papieskiej na Placu św. Piotra, gdy ogłosił, że „Bóg jest martwy” oraz że „to wszystko zupełna bzdura”.
  Dziennikarze zwrócili uwagę, że biskup Rzymu był wyraźnie wstrząśnięty i niewyspany, gdy tłumaczył gromadnie przybyłym katolikom, że „cała nasza egzystencja nie ma sensu ponad tę krótką chwilę”. Wbrew katolickiej tradycji, papież był nieogolony, a jego szaty znaczyła spora plama od sosu pomidorowego.

  – Byłem zupełnie naiwny, gdy wydawało mi się, że nad ludzkością czuwa nieskończenie dobry Bóg. Wystarczy się rozejrzeć, zobaczyć całe to cierpienie i zło. Dzieci umierające z głodu w męczarniach – dzieci! Jaki wszechmocny, dobry Stwórca mógłby na to pozwalać?
  Na placu św. Piotra zapadła grobowa cisza. Benedykt XVI trzęsącą się dłonią podnosił do ust kielich wina mszalnego i regularnie go dopełniał, kontynuując niecodzienne kazanie:
  – Jesteśmy tylko małpami, szympansami, które trochę zmądrzały i myślą, że wszystko co widzą jest dla nich. Człowiek jest jedynie reakcją chemiczną, obdarzoną chwilowym przebłyskiem świadomości. Małpa o przerośniętych ambicjach, homunkulus z węgla, siarki i tlenu! Małpa, która desperacko krzyczy „dlaczego?” i szuka przyczyn przez ten ułamek kosmicznej sekundy, zanim siły, nad którymi nie panuje zaciągną ją brutalnie do grobu, by stanęła wobec potwornego faktu wiecznej nicości.
  Papież opierał się o balkon i ignorował wiernych, spośród których niektórzy zaczęli buczeć, inni natomiast zagłuszali go skandując „Santo Subito”. Przywódca Kościoła Katolickiego tymczasem pytał, co może znaczyć zbawienie albo odpuszczenie grzechów i śmiał się gorzko.
  – Jaki grzech? Jakie zbawienie? Dryfujemy samotnie na kawałku skały pośród bezkresu wszechświata, z którego czyste prawdopodobieństwo i bezwzględna selekcja naturalna ulepiły naszą ułomną formę. Jeśli Bóg kiedykolwiek istniał, to nie żyje albo nas opuścił; jesteśmy sami i nie ma żadnych bytów poza tym, czego doświadczamy. Jeśli coś ma znaczenie, to może tylko to, jak spędzimy swój czas i co pozostawimy po sobie. A i to zniknie wobec nieubłaganego prawa entropii, gdy za kilka nikczemnych miliardów lat nasz wszechświat stanie się pusty, statyczny i martwy.
  Oburzeni katolicy opuszczali już plac, gdy papież Ratzinger, chwiejąc się, kończył homilię.
  – Idźcie i… I bądźcie dobrzy dla siebie. Macie przecież jakąś intuicję moralną, po prostu nie róbcie innym krzywdy. Mnie nie pytajcie, skąd mam wiedzieć lepiej od was?
  Episkopat Polski wydał oświadczenie prasowe, w którym podkreślił, że wypowiedź papieża nie była wygłoszona ex cathedra i w związku z tym nie jest objęta dogmatem o nieomylności. Wyraził też nadzieję, że „incydent” nie wpłynie na szacunek, którym Kościół cieszy się w polskim społeczeństwie.”

 2. https://www.youtube.com/watch?v=vlMiNKLTF1I

  „W Ameryce produkuje się kredyt, który nie jest dobrem. Tak na prawdę jest sposobem na kradzenie i żyłowanie rynków, które używają dolara jak waluty rezerwowej. My używamy dolara jak waluty rezerwowej. Mamy ogromne rezerwy walutowe – dolarowe. Należymy do klubu państw okradanych przez FED.”

 3. Magunio 😀 to jest nas już dwóch, ciemna strona ma zbyt dużo do stracenia by nam zafundować totalną zagładę ludzkości, jeśli myślą, że ich bunkro-bazy i zapasy żywności uratują ich to już się przeliczyli, o czym kto jak kto ale Ty Magunio 😀 powinieneś wiedzieć.
  Rok 2017 będzie na pewno początkiem czegoś nowego i będzie to coś wspaniałego, jeśli nie to ja już nie chcę istnieć na tak parszywie urządzonym świecie, i to jest na poważnie z mojej strony.
  A teraz już tak żartobliwie gorzej będzie z tytułowaniem nowego króla Wasza Wysokość Magunio, jakoś musimy się z tym pogodzić 😀

 4. Przemiana jest widoczna w wielu osobach a wojny moim zdaniem nie będzie bo gdyby wybito większość ludzkości, to elity i byty, które są nad nimi nie miały by skąd czerpać energii. Osobiście odczuwam potrzebę samorozwoju, i mimo tego, że jestem estetą, człowiekiem który lubi rzeczy ładne, nie czuje potrzeby zakupu nowych ciuchów, mebli itp. czuję, że coś się zmienia. Zastanawiam się jakie będą oznaki tej widocznej zmiany. Jak sądzicie? Sądzę, że pierwszą oznaką będą zachowania zwierząt a nie naszej ludzkości.

 5. Jarku, znów bez twojej woli włączyła się posrana moderacja moich wpisów.
  Jeśli masz chwilę wolną, to zrób jak ostatnio, że ,,mogę zaistnieć od razu”

  A jeśli nie masz czasu, to miej to chwilowo w dupie. Bo liczy się człowieka prywatność, intymność i wolność, a nie jakieś prośby Krysiów. 🙂

  Serdecznie pozdrawiam.

  • Tylko że to nie zależy ode mnie. To filtr antyspamowy działający na zasadzie sztucznej inteligencji. A Wy piszecie czasami jakbym to ja robił coś złośliwie 😉 Nie mogę wyłączyć tego filtru, bo wtedy te 30.000 spamów miesięcznie z reklamami via.g.ry, które są w folderze spam, byłoby na blogu.

  • Magu nie umiem wkleić zdjęć a szkoda, bo o to mi właśnie chodziło, na nich jest pokazane położenie równika 75 000lat temu.

   Nowa Atlantyda to kryptonim sieci energetycznej wokół powierzchni planetarnej, która będzie wspierać Przełom Kompresji, a także nazwa kodowa dla nowego społeczeństwa po Wydarzeniu.
   .
   W Starej Atlantydzie przed przesunięciem bieguna polarnego 75.000 lat temu, położenie równika było inne, a tym samym pozycja całej planetarnej sieci energetycznej była także  inna.
   .

    .
   75.000 lat temu i wcześniej, siatka energetyczna wokół planety była kompletna, pod pełną kontrolą wzniesionych istot i z wieloma sakralnymi świątyniami usytuowanymi wokół równika.  Możecie zobaczyć stary atlantydzki równik na tym wizerunku jako czerwoną linię przechodzącą przez Amerykę Południową i Afrykę:
    .

    .
   Ciekawe jest, że wiele wirów energetycznych wokół planety nadal jest umieszczonych wokół starego atlantydzkiego równika:
    .
   http://sitsshow.blogspot.com/2016/11/There-Is-an-Alignment-Between-Ancient-Sites-That-Will-Blow-Your-Mind.html
   .

   • Magu a tu mam jeszcze dla Ciebie jedno badanie wykonywane codziennie przez niemieckich pasjonatów prawdziwej wolności i miłości .
    TSUNAMI MIŁOŚCI
    14. 01.2017  |  14:52
     
    „Jeśli chcesz się rozwijać, nikt nie może cię zatrzymać. 
    Jeśli nie chcesz się rozwijać, nikt nie może pomóc.”
     
    Drodzy przyjaciele i obserwatorzy,
    wibracje wzrastają tak skrajnie, że tak powiem, że teraz
    rano o godzinie  08Uhr zostały zmierzone i miały 4-krotny wzrost w porównaniu do wczoraj.
    Yesh powiedział mi, że powinienem ponownie później zmierzyć ponieważ duża siła ciągu jest teraz, co mogę zauważyć teraz o godzinie 10:00 zrobiłem pomiar.
    Teraz miały wartość 100 razy w ciągu dnia, które są ogromnym wzrostem
    pamiętaj tę różnicę z 96 razy w ciągu zaledwie 2 godzin !!!
    Należy pić i dużo odpoczynku i dużą ilością wody niegazowanej, czystej i być może w medytacji wieczorem  uczestniczyć o 18:30 !!!
     
    W miłości Twój zespół pomiarowy
     
     

 6. Jak dla mnie te wibracje, które przychodzą na naszą planetę są idealnym momentem na mentalne zjednoczenie się ludzi którzy są na wyższym levelu rozwoju nie wierzą w system itd. Jest to taki moment w którym możemy bardziej scalić swoje energie w jedną moc.

 7. Krysiu kieruję do Ciebie tę wiadomość i chciałabym poznać Twoje zdanie.
  „Sojusznicy Ludzkości
  Pilna wiadomość dotycząca obecności istot pozaziemskich
  Sprzymierzeńcy.org”

  • Jestem wscibski i ciekawski Ani więc zajrzalem tam gdzie proponowałaś Krysi

   Przeczytałem i zastanawiam się
   Jesli to takie dobre – to dlaczego nie ujawnią sie i nie zaprezentuja z podniesiona przółbicą tylko takie podchody?
   Co to ci [Nieujawnieni i Wielka Spoleczność]?
   Jezeli ma nastapic kontakt na poziomie fizycznym – to po cholerę te podchody duchowe?
   Jeśli ostrzegają przed [złymi] – to jaki dowód że to są [dobrzy]?

   Jesli spojrzeć dokladniej to jest to proste
   Każdy – dosłownie każdy – ciagnie w swoja stronę. Nie ma tak że istnieje altruizm – bo on tez oczekuje czegoś w zamian. Jak ludzie dążą do osiagniecia swoich celów i pragnień – tak samo robią to spoleczenstwa i cywilizacje. W ich rozumieniu, ich cel jest własciwy i dobry dla wszystkich. Niezrozumiałym jest dla nich to ze nie rozumiemy i nie chcemy przekonać sie do nich. Zrobia wszystko co możliwe aby przekonac innych do swoich racji. Nieswiadomie beda w tych zabiegach przekraczać granicę agresji i narzucać swoje poglady za wszelką cenę.
   Nie ma wiec tego co nazywają Uniwersalną prawdą – tak samo jak nie ma Ścieżki Wiedzy Wielkiej Społeczności. [To znaczy – dla nich jest, ale dla nas jest ścieżką zniewolenia] To co mamy zaprezentowane – to ukryta scieżka podboju. Jezeli wstapimy na nią zostaniemy pozbawieni tego co mamy najważniejsze WOLNOŚCI! a przecież tego nie chcemy

   Teraz przechodzimy na strone ducha.
   W czasie tych [rozpraw] gnoja wszelkie religie. Jednak zakładaja że mają pozostać 2 [aby łatwiej było kierować ludzkościa] Wiem ze religie nie sa nam potrzebne [na tym poziomie swiadomości] Po co więc mają zostać skoro tacy dobrzy ludkowie do nas się zwracają i obiecuja wszelaka pomoc? Zapewne po to by robić to samo co Vatykan w tej chwili. Mnie sie to nie usmiecha
   Jest taka strona o rozwoju duchowym prowadzona przez Zbigniewa Jana Popko. On sporo opowiada o miescie Orrin które znajduje sie w swiecie duchowym i mozna tam zajrzeć przy odpowiednim stopniu rozwoju. Podobno obecnie ono znajduje sie nad Polska i dostajemy od niego dodatkowa ochrone. Nie musimy sie wiec niczym martwic – choć przemiany nabrały tempa
   Jeszcze inne spojrzenie – choć duchowe
   Skoro jestesmy tu czasowo po to aby doswiadczać i przeżywać okreslone stany, a nasze własciwe zycie odbywa się za kotarą smierci, to po cholerę przejmować sie tym tu i teraz/ Oczywiscie mamy dbać o ciało i o otaczajacy swiat, ale na miare wlasnych sił, a nie ponad nie. Nie jestesmy tu po to by tyrać ponad siły. Na dodatek istoty duchowe nie powinny miec ciagotek by zagarnąć ten materialny świat. Nie jest im do niczego potrzebny – duszom? Jesli były by odpowiednio [wyedukowane ] – same by sobie potafiły podobny zrobić z mieszaniny energii. Skoro nie potrafia to znaczy że jakiś nastepny demon coś kombinuje w sposób całkiem inteligentny

   Tak wiec odbieram to raczej jako podpuchę

   • Zajrzałem na kanał na Youtubie tego pana Popko. Opis Orrin przypomina mi opisy pułapek na dusze, które kiedyś czytałem. Spora większość tego co koleś mówi wydaje mi się prawdziwa. Nie mam pojęcia zbytnio co o jego pracy myśleć, on to wszystko nazywa po swojemu jakby nie patrzeć, musiałbym trochę poczytać i obejrzeć resztę filmów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.