Kategoria domyślna

WIKILEAKS: TAJNA ORGANIZACJA OSTRZEGA LUDZKOŚĆ PRZED PRZEBIEGUNOWANIEM!

Wikileaks: członek tajnej organizacji ostrzega przed przebiegunowaniem i zagładą ludzkości

Są kolejne przecieki z WikiLeaks. Członek tajnej organizacji ostrzega w mailu do Johna Podesty (szefa kampanii Clinton w 2016 roku) o przebiegunowaniu i zagładzie cywilizacji.  Poniżej wklejam jego maile:

Nasze interesy leżą we wkładzie do pozytywnego rozwoju ludzkości. Uważamy, że możemy uczynić świat lepszym, szczęśliwszym i bardziej spokojnym. Ale nie możemy tego zrobić, jeśli doświadczymy masowego wymierania ludzi. Biegun magnetyczny zmierza w kierunku równika i potrzebujemy pomocy. Biegun północny jest teraz nad Syberią. W ciągu 10 lat będzie nad Morzem Czarnym. W ciągu 20 lat będzie nad Indonezją.”

Wymagamy pełnego ujawnienia wszystkich obcych kontaktów i wszystkich traktatów jakie USA zawarła z obcymi. Możemy mieć słaby wywiad, ale jest to aż nad wyraz jasne, że jesteśmy trzodą, pracownikami i generatorami zasobów dla obcych władców. Nasze informacje pochodzą z waszego własnego Departamentu Obrony z wiarygodnych źródeł[…] Musimy tylko wiedzieć, z kim i czym mamy do czynienia. Jakie są ich zamiary? Czy są one wrogie? Czy możemy ich powstrzymać w razie potrzeby? Jakie są nasze układy? Nasze nieudane próby łapania UFO pokazały, jak słabi byliśmy w stosunku do nich. To dlatego, że nie wiemy, z czym mamy do czynienia. Potrzebujemy więcej danych.”

przebiegunowanie

Ziemska magnetosfera, paradoksalnie, jest „ładowana” przez aktywność słoneczną. Im większa aktywność Słońca, tym silniejsza jest warstwa chroniąca przed tą aktywnością, czyli pole magnetyczne Ziemi. Kłopot w tym, że nasza gwiazda, Słońce, jest coraz słabsze.

Obecny, 24 cykl słoneczny, jest jednym z najsłabszych obserwowanych cyklów. Już poprzedni, 23 cykl był słabszy niż poprzednie. Obecny cykl niczym nie przypomina bardzo wysokiego cyklu z lat 90′ czy z lat 60′. Mniejsza aktywność słoneczna powoduje osłabienie i dezintegrację ziemskiego pola magnetycznego. I teraz byle rozbłysk na Słońcu, i jest zagrożenie dla całej ziemskiej elektroniki.

Przed tego typu osłabieniem pola magnetycznego mają chronić instalacje typu HAARP. Oprócz potencjału niszczącego – wywoływanie trzęsień ziemi, modyfikacji pogody – HAARP i systemy nowocześniejsze powstały w celu stworzenia sztucznej „poduszki magnetycznej” gdy pole magnetyczne Ziemi zaniknie zupełnie.

tajna organizacja

Mamy także inny przykład zmian na Ziemi. Od 20, 30 lat częstotliwość Schumanna nieoczekiwanie wzrasta, osiągając w 2009 roku bodaj 12 Hz. Obecnie częstotliwość ta jest zmienna i waha się od 8 Hz do nawet 24 Hz, zależnie od pory dnia i innych czynników. Skokowo osiąga wartości nawet 120 Hz. Wiadomo, że wzrost tej częstotliwości powoduje rozstrojenie organizmów części ludzi, większą ilość zawałów serca itp. Mówi się, że wzrost częstotliwości do obecnego poziomu – a więc do poziomu odpowiadającego stanu czuwania, jest przyczyną budzenia się ludzkości z letargu. Bowiem częstotliwości od 12 Hz do 20 Hz odpowiadają stanowi czuwania, normalnej pracy mózgu. Planeta zaczyna nas wybudzać?

Jest taka hipoteza, że procesy te będą przebiegały bardzo łagodnie, ale część ludzkości nie dostroi się do nowych częstotliwości planety (częstotliwość Schumanna, przebiegunowanie) i.. „zzombieje”, umrze. Między innymi to stąd ma się brać ta liczba 500 milionów ludzi, chętnie podejmowana przez zwolenników teorii konspiracji. Co ciekawe, dane na temat aktualnej pozycji biegunów magnetycznych, jak i obecnego poziomu częstotliwości Schumanna, nie są publicznie udostępniane. I to od wielu lat.

przebiegunowanie

Ja tam uważam, że wszelkie straszenie tego typu jest mydleniem ludziom oczu. Uważajcie na takie przekazy. Ja jestem dobrej myśli. Wiem też, że celowo generuje się coraz nowe teorie spiskowe i szokujące prognozy, by wzbudzać w ludziach strach. Poprzez strach (związany z mediami typu TVN i z mediami alternatywnymi) kontroluje i ogranicza się ludzkość. Nieprzypadkowo większość tych przerażających teorii wymyślili agenci systemu.

Wiem że trwają ogromne zmiany na świecie. Masa krytyczna ludzkiej świadomości została przekroczona i teraz wszystko pójdzie siłą rozpędu. Nasze negatywne emocje, w tym strach spowodowany dziwnymi teoriami, zasila ten system. Wyrób sobie nawyk dystansu i takiego „sceptycyzmu” podczas czytania także mediów alternatywnych. Przecież w końcu wszechświat nam sprzyja. To tej sile zależy na ewolucji ludzkości i jej przemianie. Mamy więc potężnego sojusznika, a rok 2018 będzie rokiem ogromnych, pozytywnych zmian.

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

1. By zwiększyć zasięg moich wpisów, możesz udostępniać je na własnych profilach i w grupach na Facebooku, jak i na forach dyskusyjnych. Możesz też pisać u mnie komentarze. To zajmuje mało czasu i nic nie kosztuje!

2. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronęjak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

17 odpowiedzi »

 1. Dokładnie pomyślałem o tym samym co panowie wyżej. Tymbardziej, że to wiadomość do Podesty oraz te pytania… Masowe wymieranie ludzi? Ja słyszałem tylko o tym od broni „made in usa”

 2. ja od paru lat mowie ze w nocy czasami jestem na czuwaniou, ze to nie sen i wcale potem nioe jestem zmeczona..

 3. Skoro dostosowaliśmy się do życia przy zmiennej częstotliwości Schummana, w smogu itp. jeśli to prawda to może i do tego się dostosujemy. Jeśli chodzi o budzenie świadomości wyższe częstotliwości, to coś w tym jest.

  Aktualny rezonans (dla tych co zgubili link):
  http://sosrff.tsu.ru?page_id=7

 4. Ostatnio popularne są teorie o płaskiej Ziemi. Nawet tego dowodzą. Jako ludzkość nie zeszliśmy w głębiny oceanów, ani nie wkopaliśmy się w ziemię jakoś głębiej. Niestety nie wiemy o naszej planecie prawie nic

  • Teoria płaskiej Ziemi to jeden z objawów tzw. niedojebania mózgowego 😉 Dodatkowo, jest to szkodliwa manipulacja wymierzona w ruch alternatywny. Na wielu forach, blogach i stronach ta teoria jest bardzo agresywnie propagowana przez nowo pojawiających się komentatorów.

  • ,, kopernik powinien zmienic tytul na : o obrotach dyskow niebieskich”

   😀 😀 😀 😀 😀 😀 …

   A wiesz, że wielebne magnificencje mogą wszystko zmienić …
   Fromborski Mikołajek, by wydać swoje dzieło, musiał pod jego tytułem dopisać, że tak w zasadzie to wszystko, ty tylko z jego dupy wzięte bajeczki 🙂

   ——————-

   Słonecko piknie świci, lezy se juhos na hali, spoziera w niebo i poedo:
   – Baco, powiedzcież mi ino, kiej ze to ziemio się tsymo, ze to syćko w pierony w dół nie spadnie?
   – Juhos – łodezwał się baca – to ziemio to tsymojo te syćkie obłocki.
   – Baco, a kiej ze te obłocki sie tsymojo, ze to syćko w pierony w dół nie spadnie?
   – Juhos, ziemio tsymojo obłocki, a obłocki tsymo tako wielgo łapo …

   Psezucił juhos trawecke w zębach na drugo strona gęby i poedo:

   – Ziemio tsymojo obłocki, obłocki tsymo wielgo łapo, a kiej ze tsymo sie to łapo, ze to syćko w pierony w dół nie spadnie?
   – Juhos, … to łapo to tsymo taki wielgi pozdument …
   – Ziemio, obłocki, łapo, pozdument … hm, A kiej ze ten pozdument …
   – Juhos?
   – Co baco?
   – Juhos, a mnie sie ino widzi, co wy tu psysli po wpierdol!

 5. Wypada mieć nadzieję, że kosmos nam pomoże, ale z drugiej strony wiele cywilizacji przed naszą ginęło w dziwnych okolicznościach i pomoc 😉 kosmosu nie przychodziła – polegała raczej na tworzeniu nowej, a nie ochronie starej cywilizacji.

  Najwyraźniej ów zmiany występują cyklicznie i zwyczajnie nadchodzi kres tego co właśnie MY mieliśmy Ziemi do zaoferowania. To zrozumiałe, że staramy się pocieszać jeden drugiego i chcemy wierzyć w to, że wszystko dobrze się skończy, ale w tym samym czasie odczuwamy zbiorowo coś w rodzaju podenerwowania i jakiś wewnętrzny głos podpowiada nam, że zbliża się coś złego.

  Najrozsądniej będzie więc jeśli przygotujemy się na najgorsze. To co przyniesie nam przyszłość zostało „zapisane w gwiazdach” już dawno temu i nie mamy większego wpływu na to jak postąpi z nami Wszechświat. W końcu… i tak przyszłoby nam umrzeć więc jakie to ma znaczenie czy stanie się to w tym roku czy za ileś tam lat?

 6. Polecam przeczytać na blogu kochanezdrowie.pl „Sojusznicy ludzkości – pilna wiadomość dotycząca obecności istot pozaziemskich, rozprawa od 1 – 6 .
  Przeczytałam, ale chciałabym znać zdanie innych co o tym myśleć, coś mi mówi, że nie należy wszystkiego odrzucać w czambuł.

  • Magu ja też odrzucam wszelkiego typu channelingi, ale coś mnie nakierowało na przeczytanie tego wpisu, jeszcze nie wiem dokładnie dlaczego, ale wkrótce się dowiem, zawsze tak mam, rozjaśnienie po jakimś czasie.

  • Magu zapomniałam się Ciebie zapytać, dlaczego dzisiaj 8 razy bezwiednie spoglądając na zegar, natrafiałam na godziny typu 11:11 12:12 i tak 8 razy w ciągu dnia, czy byłbyś tak dobry i jako Mag objaśnił mi tą przypadłość, mam tak już od dłuższego czasu, z tym, że nigdy tyle razy w ciągu dnia……proszę ♥

  • Jeśli chodzi o channelingi to mam inne podejście, aczkolwiek nie chce mi się zapoznawać ze wszystkimi. Pokaźny dorobek prezentuje Abraham, Seth, Bashar. Odbywa się to na zasadzie komunikacji telepatycznej najczęściej w transie. Przekaz jest ubierany w słowa przez podświadomość człowieka. Jeśli np Krzysztof Jackowski potrafi odczytać wibracje zmarłych osób to logicznie wydaje się być możliwe że ktoś może skontaktować z bytem/osobowością niefizycznym i odebrać te myśli.

  • Możesz podesłać linka do tego artykułu bo nie mogę go znaleźć na podanej stronie, dzięki

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.