17 grudnia planowano obalić rząd i wprowadzić obce wojska. Interwencję odwołano w ostatniej chwili!

majdan-w-polscePamiętacie akcję z dnia 16 i 17 grudnia 2016 roku? Wtedy próbowano dokonać destabilizacji sytuacji w kraju w celu przejęcia władzy. Partie proniemieckie zablokowały sejm, miały miejsce protesty KOD, podczas zamieszek użyto tzw „crisis actors„, czyli aktora „do zadań specjalnych” szkolonego przez służby, który symulował ofiarę brutalności policji. Media i dziennikarze sprzyjający obozowi proniemieckiemu w histeryczny i agresywny sposób nawoływały do rewolucji i rozlewu krwi.

Ciekawą i szokującą informację podał serwis FlightRarad24 a potem serwis czasopisma Wprost: „Samoloty nie mogą wlecieć do Polski”. Nieprecyzyjne informacje wywołały zamieszanie. Serwis Flightradar24 podał tuż po północy, że samoloty „nie mogą wlecieć do Polski”. Przy okazji nocnych wydarzeń w Sejmie, niepokój ludzi dodatkowo wzbudziło zdanie „nie wiadomo, co jest tego przyczyną.”
Źródło: https://www.wprost.pl/kraj/10035233/Samoloty-nie-moga-wleciec-do-Polski-Nieprecyzyjne-informacje-wywolaly-zamieszanie.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wprost-kraj+%28Wydarzenia+Wprost+24%3A+Kraj%29

Wiadomo, że podczas akcji zbrojnej na terenie jakiegoś kraju, pierwsze co się robi – to zamyka się przestrzeń powietrzną, ewakuuje dyplomatów, wyłącza telefonię, internet itp. Czyżby planowana była jakaś akcja zbrojna na terenie naszego kraju, więc dlatego wydano rozkaz zamknięcia przestrzeni powietrznej? Co podał ów serwis FlightRadar? No i „ktoś” odwołał tę akcję zaraz potem, w ostatniej chwili? FlightRadar to szanowany, międzynarodowy serwis specjalistyczny, zajmujący się przepływem ruchu lotniczego na całej Ziemi.

Już 17 grudnia 2016 pojawiły się przecieki o tym, że opozycja proniemiecka wystosowała do Brukseli prośbę o dokonanie w Polsce interwencji militarnej, czyli zbrojnego przejęcia władzy. Prawdopodobnie planowano puścić w obieg spreparowaną informację o tym, że policja zachowuje się bardzo brutalnie, i zabiła demonstranta. Czyli owego „aktora do zadań specjalnych„. Wtedy w zachodnich mediach ruszyłaby ogromna machina propagandowa uzasadniająca „bratnią interwencję„.

Sama interwencja trwałaby może kilka dni – przy obecnym stanie polskiej armii, i obyłoby się bez bombardowań. Zajęto by sejm, i inne kluczowe obiekty infrastruktury, i wymuszono by ustąpienie władzy i przedterminowe wybory. Ale wróćmy do owego przecieku. Maile z prośbą o interwencję wojskową miało dostać kilku zaufanych europosłów. Informacja ta krążyła wśród polityków zachodniej Europy, a nie upubliczniano jej z przyczyn oczywistych. Wszystko wskazuje na to, że interwencję militarną odwołano w ostatniej chwili.

Także zamach fałszywej flagi (false flag operation) z użyciem aktora do zadań specjalnych spalił na panewce, bo tę aktorską mistyfikację nagrano i opublikowano na YouTube. Nigdy nie wątpcie, że Polska jest jednak pod opieką, i jest na dobrej drodze. Pomimo wielkiej niedoskonałości i szaleństw obecnego rządu, pomimo ogromnych trudności, nacisków i szantaży (głównie zakulisowych, o których przecież nie wiecie), wszystko idzie ku dobremu. Obecnie mamy trudny etap przejściowy, który będzie obfitował w szaleństwa i abberacje.

Ostatnio posłowie opozycji merytorycznej (PSL) i patriotycznej (Kukiz ’15) po części ujawnili informacje, które opisałem powyżej. Choć nie ujawnili pełnej treści listu. Nowoczesna i Platforma Obywatelska chciała wystosować do Brukseli list, który miał być podpisany przez liderów partii opozycyjnych. Posłowie PSL i Kukiz ’15 odmówili. Milczeli o tym jednak przez miesiąc, a i teraz nie ujawnili pełnej prawdy. W TVP 1 zadano bardzo ważne pytanie: dlaczego milczeli? Ponieważ byli szantażowani. „Panie Kukiz, jak pan to ujawnisz mediom, to popełnisz pan samobójstwo jak Lepper„. Teraz, gdy Petru i Kijowski się skompromitowali, a mównica sejmowa jest pusta, zaś pucz zażegnany – mogli to w końcu ujawnić.

Oto treść tego listu:

My posłowie Klubów Parlamentarnych w związku z kryzysem konstytucyjnym wywołanym przez Marszałka Sejmu i większość parlamentarną uznając za nielegalne obrady w sali kolumnowej żądamy zgodnego z regulaminem Sejmu i Konstytucją posiedzenia Sejmu w dniu 20 grudnia 2016 roku. Uznajemy za niezgodne z zasadami blokowe głosowanie budżetu państwa na rok 2017.

Jednocześnie oczekujemy przywrócenia posła Michała Szczerby do możliwości uczestniczenia i pełnego wykonywania mandatu posła RP. Zaprzestania stałego łamania regulaminu Sejmu, ograniczania wolności wypowiedzi posłanek i posłów, a także przywrócenia możliwości wykonywania przez media ich konstytucyjnego prawa do informowania opinii publicznej o pracach Parlamentu RP.

Wobec łamania Konstytucji i regulaminu Sejmu przez Marszałka i większość sejmową podejmiemy kroki prawne przed sądami w kraju i trybunałami międzynarodowymi.”

A teraz proszę, spójrzcie na to trochę szerzej, także od strony metafizycznej. M.in chodzi o synchroniczność i powtarzalność schematów historycznych, jak i powiązanie obecnej sytuacji Polski i USA.

Historia się lubi powtarzać, zataczać koło. Stronnictwo pruskie (niemieckie) i rosyjskie jest? Było w 18 wieku, jest i teraz. Wyzysk i niewolnictwo ekonomiczne jest? Było w pańszczyźnianej I RP, jest i w kapitalistycznej III RP. Panoszenie się kościoła i wtrącanie w politykę jest? Jest. Ciemnota i konserwatyzm także są. Opóźnienie względem reszty Europy – także jest. W styczniu 2017 stronnictwo proniemieckie (PO i Nowoczesna) powtórzyło także liberum veto – uniemożliwiła głosowanie legalnie rządzącej większości. Teraz jednak dalszej powtórki z rozrywki nie będzie, choć kwik oderwanych od koryta i ich sytego i butnego elektoratu jest donośny.

Wybory w USA i to co dzieje się wciąż wokół nich, żywo przypomina to, co odbyło się w 2015 / 2016 roku w Polsce. Wymienię je w punktach:
-przemilczanie afer i zarzutów wobec kandydatów estabiliszmentu;
-fałszowanie sondaży;
-narracja o młodych, wykształconych i w ogóle zajebistych ludziach głosujących na estabiliszment (do tej kwestii zaraz wrócimy);
-zaangażowanie mediów, korporacji (facebook, twitter, google), celebrytów i ogólnie, wszystkiego co jest pod ręką by promować estabiliszment;
-bezprecedensowy język nienawiści wobec kandydatów spoza estabiliszmentu z lewa czy prawa (w Polsce określenia takie jak: roszczeniowy lewak nieznający się na ekonomii, prawicowy oszołom);
-„ból dupy” gdy kandydat obozu władzy przegrywa. „Bo demokracja jest tylko wtedy gdy wygrywają nasi. Gdy wygrywają inni to wtedy nie ma demokracji. Wtedy demokracja jest łamana i trzeba bronić demokracji„;
-protesty i groźby (zakamuflowane i nie wypowiadane wprost) siłowego przejęcia władzy gdy nie wygra ten kogo sponsorował np George Soros. W Polsce – KOD, w USA – protesty w miastach połączone z czynami kryminalnymi.

Zapraszam także na inne moje wpisy w temacie:
Zbrojny zamach stanu w Polsce?! „To ostateczna rozgrywka z tymi którzy niszczyli kraj”
Majdan w Polsce?! „Akcja szyta grubymi nićmi, nie uda się ona”
George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!
Prezydentura Donalda Trumpa spowoduje wielkie zmiany na świecie

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

 

21 myśli w temacie “17 grudnia planowano obalić rząd i wprowadzić obce wojska. Interwencję odwołano w ostatniej chwili!

 1. Magu skąd wiedziałeś, że właśnie tego mi dzisiaj potrzeba ? ♥
  Dziękuję Ci za piękne Anielskie tony kosmosu i wzruszające słowa dedykacji, które o mały figiel nie obudziły mojego zduszonego już ego. 😀
  Słuchając aż do zaśnięcia pięknych tonów w sennych marzeniach pozwiedzam trochę galaktykę 😀 ♥♥♥
  Życzę Tobie miłych snów z Twoją wybranką.

  1. Przecież Ty wiesz dobrze ,że to może się wydarzyć ale nie musi, czasami jest to tylko przestroga, aby na czas zapobiec i siłą woli cofnąć przyszłe wydarzenie, wszak ile myśli tyle światów równoległych.
   „Tyle pokoju na świecie, ile miłości jest w nas” ♥

   1. Ostatnio też miałem kilka snów o jakimś „wydarzeniu”, który zmieni wiele i że mam się przygotować. Ale nie powiedziałbym, że Matka Ziemia ma nas dosyć. Gdzieś (chyba w jakimś filmie z przepowiedniami Jackowskiego) widziałem/słyszałem, że coś ma się wydarzyć 22 stycznia, a 22 stycznia pamiętam miała znaleźć, conajmniej bardzo blisko Ziemi, jedna z „komet” kierujących się prosto na nas, druga gdzieś w marcu. Nie znam szczegółów bądź już nie pamiętam.

    1. Jeżeli coś się wydarzy, to będą to trzęsienia ziemi w Ameryce i we Włoszech. Albo polityczne trzęsienie w usa po zaprzysiężeniu Trumpa, co jest bardzo prawdopodobne, wszak to jest odbicie naszej sytuacji, odciąganie ryjów od koryt jest wstrząsająco bolesne.

   2. Oj, Magunia, dasz radę! To tak na początku, bezmoc, pustka. To wszystko się dzieje pomimo tego, że decyzja była wspólna i jest realizowana.
    Całe nasze życie składa się z powitań i pożegnań … Bez nich nie przeżywalibyśmy chwil szczęścia.
    Kiedyś ryczałam, ale ile można …

    A wiesz? Coś ci powiem!

    Taka rozbita, swego czasu, po kolejnym pożegnaniu męża(tego samego! 😀 , też wyjeżdżał na saksy, a ja z czwórką dzieci ) pożaliłam się takiej starej, poczciwej znajomej ( starej, bo ona miała 6 dych, a ja 3 i pół)
    Wysłuchała mnie, przytoczyła legendę o pierścieniu Salomona, a gdy to nie uspakojało mojej rozbitej duszy … wiesz co mi powiedziała?
    Do dziś tego nie zapomnę.
    ,,Płacz – powiedziała – płacz dziecko, jeśli musisz. Dobre w tym jest to, że mniej będziesz sikać”
    Coooo? Oniemiałam!
    Cooooo? – zapytałam po raz wtóry. A ona tylko jeszcze raz, spokojnie powtórzyła swoje wcześniejsze zdanie.

    Dziś to zrozumiałam. Im więcej emocji, tym więcej cierpienia. Tak jakby komuś na tym zależało, cholera! Ale przecież nie dla mnie i nie dla ukochanej osoby!

    Miłość, Magunia, to siła, która wszystko wytrzyma …

    A z resztą Królem jesteś!, Naszą Magiczną Wysokością!, Magnificencją!
    Siły w tobie szukamy, a nie mazgajstwa!

    Wiem, wiem, serce nie sługa …

    Jak ja cię rozumiem …, ech …
    A w ogóle to ci dziękuję, że wspomniałeś moje stare – yyyy – młode akcje 🙂

    Pozdrowionka.

    1. A wiesz co, Magunia, teraz sobie uzmysłowiłam? Że żona naszego Króla wybyła do pracy na nocną zmianę … Rano wróci do domu …

     Ale i tak ci dziękuję 🙂

 2. Nie ma obrzydliwszych polityków, niż neoliberałowie. Łączą oni patologie obu systemów – lewica (gender, islam itp) i prawica (wolny rynek, ekonomia kapitalizmu).

  1. kilka dni po tym jak J. Wałęsa odleciał na inną planetę… coś mówili w tv, że trzech albo czterech innych młodych osłów posłów też udało się na inną planetę… była minuta ciszy w sejmie.
   czy rozpoczynają się czystki polityczne?

 3. Fakty są takie, że gdyby nie kryzys z imigrantami oraz gdyby to nie TRUMP wygrał wybory w USA to taka interwencja przytrafiłaby się z pewnością. Na szczęście dla Polski Unia ma OGROMNĄ liczbę własnych problemów…

   1. Całkowicie się, Aniu, zgadzam z tobą, że Siły Boskie czuwają nad Polską.
    Jak komuś nie odpowiada określenie ,,Siły Boskie”, może tu użyć innej nazwy: Istoty Wyższe, mądrzejsze od człowieka, Pozytywne Energie, przyciągane naszą wrażliwością, a z drugiej strony naszą wrodzoną, waleczną postawą, tam gdzie jest ona potrzebna.
    Tak, tak – bycie wrażliwym i czułym nie oznacza bycie spolegliwym i pozwalającym siebie i innych krzywdzić.
    Zaczynamy to dostrzegać i nie dajemy się wodzić za nos.

    Przestajemy nadstawiać karku dla cudzych interesów.
    Teraz, po zakończeniu tego protestu opozycji, widzę jak mądrze i strategicznie rozegrał to Kaczyński.

    A gdyby w sejmie użył sił porządkowych?(ja też swego czasu taką opcję brałam pod uwagę), dla opozycji i Brukseli realizowałby się ich scenariusz.
    A tu zaskoczenie! – gracz okazał się nie tylko mądrzejszy, ale tą partię szachów rozegrał na swoją korzyść.

    Jarek (nasz 🙂 ) nazwał Kukiz 15 opozycją patriotyczną.
    Bardzo mnie cieszy, że słowo patriotyzm zaczyna gościć w naszych wypowiedziach. Patriotyzm, suwerenność to pojęcia, które miały zejść z ust Europejczyków pod rządami niemieckiej hegemonii.
    Tak ten świat jest urządzony, że każdy naród (pojedynczy człowiek) pragnie mieć swój dom, w którym dbałość o pokój podtrzymuje się m.in. ideą patriotyzmu – tego lokalnego i szerszego.

    Paradoksalnie potrzebowaliśmy tego co działo się po 16 grudnia.
    Unaoczniliśmy sobie zagrożenie dla Polski, jakie szykowane było przez wrogie siły.
    Te siły zostały obnażone, pokazane Polakom (pisze o tym Jarek w swoim artykule)
    To bardzo ważne, aby ludzie poznali grę zakulisową – jakie działania i siły są nam przyjazne, a jakie wrogie.

    Zapewne kurtyn jest jeszcze wiele, ale istotne jest to, że ludzie przekonują się o ich istnieniu i uzmysłowiają sobie rozmiar manipulacji, jakiej mogą ulegać. Przestają wierzyć ślepo.
    Nasze polskie wydarzenia z ostatniego roku, z ostatnich tygodni to być może jedna cegła wyjęta ze ,światowego muru, jaki dla wolności i godnego życia ludzi stawiają ci, którzy nie mają nic wspólnego z człowieczeństwem.

    Inne narody też wyjmują lub niebawem wyjmą cegłę.
    Tego procesu już nikt nie jest w stanie zatrzymać, to kwestia czasu, że coraz bardziej osłabiany mur runie.

    Pamiętajmy jednak, że zburzenie muru to dopiero początek tego, jak chcielibyśmy żyć.
    Chyba najpiękniejszym przesłaniem, jakie może tworzyć nasz lepszy świat są słowa Ani:

    „Tyle pokoju na świecie, ile miłości jest w nas”

    Serdecznie pozdrawiam.

    1. Polecam ostatni film Arona Jasnowidza na you tube https://www.youtube.com/watch?v=JWCDlvtWhws Żyjemy w epoce wielkiej zmiany na planecie. Lata 2017-2020 będą bardzo burzliwe. Stare będzie się sypać, kłamstwa będą upadać i prawda wyjdzie na jaw. Wiele osób nie będzie w stanie jej przyjąć z powodu zaprogramowania umysłu i będą dalej próbowali żyć w kłamstwie i nienawiści. Ich ciała będą w związku z tym się sypać, będą chorować i umierać. Mogą to być w skali świata setki milionów albo i więcej. Wszystko zależy od tego ile złej energii będzie generowane i jak bardzo ludzkość będzie się upierać przy dalszym życiu w kłamstwie. Jeśli wszechobecna będzie nienawiść i zniszczenie to będą kataklizmy takie jak ostatnie trzęsienie Ziemi we Włoszech tylko znacznie silniejsze. Przepowiednia o. Klimuszki o zatonięciu Rzymu może się spełnić, ale nie musi. To zależy od stopnia obudzenia ludzi i odejścia od zła.

  1. Mi się zdaje, że ma to związek z przestrzenią nad Polską choć tego nie potrafię jeszcze zrozumieć. Napisał o tym już 2 lata temu bloger Tajne Archiwum Watykańskie, że Polska ma już wzorcową przestrzeń źródła i żadne wojny i złe rzeczy nam nie grożą. Ostatnio (listopad 2016 r.) napisał, że weszliśmy na linię czasową, w której hasło Czołem Wielkiej Polsce nie jest tylko życzeniem, ale będzie faktem. I że programy matrixa jakie nad Polską były już zniknęły. Pozostały jedynie szczątki w postaci mediów i zaprogramowanych wciąż na matrix ludzkich umysłów. Przestrzeń jest już podobno taka, że umożliwia tworzenie nowej rzeczywistości, ale my wciąż tkwimy w starej. Gość pisze coś o wyższych gęstościach i fraktalach przestrzeni. Niewiele z tego rozumiem, ale wygląda na to, że ma rację. To samo twierdzi Tadeusz Owsianko, że Polsce nic już nie grozi i że będzie tylko lepiej. Być może Rosja zagroziła eurokołchozowi, że jak wejdzie do Polski to oni też wejdą i ich pogonią. Ostatnio bowiem to Rosja wbrew kłamstwom mainstreamu zaprowadza pokój na świecie (choćby Syria gdzie powstrzymała USA przed obaleniem Asada i zrobieniem burdelu w kolejnym kraju). Polityka to gra zakulisowa, a do nas maluczkich dochodzą jedynie skrawki prawdy przez takie blogi. Jaka jest cała prawda wiedzą tylko bardzo nieliczni.

   1. Obyś, drogi Pawle miał rację. 🙂 Podoba mi się to, że wybierasz pozytywne myślenie i że w ogóle analizujesz otaczającą Cię rzeczywistość. Ja też mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

 4. Jarek bądź uprzejmy zdjąć moderację z linku o niszczeniu Polski i Polaków, bo to ważne informacje 🙂

 5. Racja, drogi(a) Alimantado, nie wydaje mi się taka jednoznaczna.
  Gdyby chodziło faktycznie tylko o rozkład Państwa Polskiego, dawno mielibyśmy tu muslimowe klimaty rodem z Niemiec, Francji, czy Szwecji.
  A jednak ku miłemu zdziwieniu Polaków należymy obecnie do jednego z najspokojniejszych państw w tzw.unii.

  Zważywszy na to, że wielu z nas, Polaków, jest mocno religijnych – wyobrażasz sobie wejście na teren naszego kraju kilku milionów wyznawców innej religii? Myślisz, że Polacy tak łatwo dawaliby się zastraszać i likwidować swoje symbole religijne, bo to ,,raniłoby uczucia przybyszy”? Nie sądzę.

  Podejrzewam, że gdyby PO nadal byłoby u władzy, mielibyśmy tu w kraju o wiele gorszą sytuację, niż obecnie na zachodzie.
  Trzeba spojrzeć i z tej strony.

  Daleko mi do mądrego i skutecznego polityka, ale wiem, że strategia może wybierać początkowo mniejsze zło i używać skutecznej dyplomacji.

  Pozdrawiam serdecznie.

 6. Magda Gesler – Rebeka Blumstein
  Stefan Niesiołowski – Aaron Nusselbaum
  Ludwik Dorn – Dornbaum
  Elżbieta Bieńkowska – Sara Orenstein
  Ryszard Petru – Dawid Wexler
  Marian Krzaklewski – Dawid Zimmermann
  Oluś Kwaśniewski – Izaak Stolzmann
  Kaczyński – Kalkstein
  Włodzimierz Cimosiewicz – Dawid Goldstein
  Andrzej Duda – Aaron Feigenbann
  Mateusz Kijowski – Izaak Rosenberg
  Andrzej Rzepliński – Abraham Kanffman
  Michał Kamiński – Beniamin Horowitz
  Kamila Pihowicz – Hajka Salomon
  Adam Michnik – Aaron Szechter
  Hanna Gronkiewicz Waltz – Hajka Grundbann
  Grzegorz Schetyna – Ozeasz Schwarz
  Antoni Macierewicz – Izaak Singer
  Jan Bielecki – Izaak Blunmenfeld
  Michał Boni – Jakub Bauer
  Hanna Suchocka – Hajka Silberstein
  Jan Rokita – Izaak Goldwicht
  Leszek Balcerowicz – Aaron Bucholtz

  1. W ewidencji ludności z 1989r jest 274 takich zmian nazwisk polityków, pracowników nauki i kultury /okres od 1945 – 1989 /
   całe listy podawane były onegdaj na stronie Wolna Polska.

 7. To tez tylko moje przemyślenia z drugiej strony ( jestem chrześcijaninem i nie wstydzę sie tego – Jezus zbawia ) w zeszłym roku tak gdzieś koło sierpnia było cos takiego cyt.„Módlcie się za Polskę. Widziałem naród polski. Nastanie tam kryzys. Może się rozpocząć lada moment. Rozpocznie się dziwnie-od kryzysu wewnętrznego. Zaczną się ze sobą zmagać i to będzie się przeciągać. Widziałem liczbę 16. Czym jest słowo „szesnaście”?” – na koniec zastanawiał się T.B. Joshua. za strona http://www.portalcel.pl/proroctwo-pastora-t-b-jushuy-o-polsce/ , wierzę że Bóg wysłuchuje modlitw swoich dzieci .

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.