TABU: DWIE ZUPEŁNIE NIEZNANE I ZAKAZANE TEORIE SPISKOWE!

Na pewno znasz rozmaite teorie spiskowe. Część z nich, i to dekady temu, stała się faktami opinii publicznej. Np teoria spiskowa o mafii z lat 60-tych XX wieku. Dziś wiemy że największą mafią jest.. instytucja państwa, której spec-służby kontrolują bądź tolerują istnienie mniejszych mafii. Zaś o szkodliwości śmieciarskiego żarcia mówi się dziś wszędzie.

Część tych teorii jest zwyczajną bzdurą. Jest mieszanką ludzkiej głupoty, choroby psychicznej jej autorów, celowej dezinformacji, działania dla beki (żartu, ośmieszenia nas) czy instytucji miejskiej legendy. Dawniej nikt nie podejrzewał np że te i owe pokarmy lub farmaceutyki mogą być szkodliwe. Przecież państwo o nas dba, prawda? Za to wielu bało się legend o czarnych Wołgach. Należą do nich bez wątpienia chyba najgłupsze z tych teorii – czyli chemtrails, mikrochipy i płaska Ziemia.

Ludzka natura to także działania zakulisowe i ukryte w celu zmylenia przeciwnika (spisek, konspiracja). Cała historia to opowieść o tajnych, zakulisowych i sekretnych działaniach, o zmylaniu przeciwnika, wprowadzaniu w błąd. To, że mamy demokrację (poprawna nazwa tego ustroju to oligarchia), to, że mamy Unię Europejską, Mc Donalds, poprawność polityczną i setki rodzajów wibratorów nie znaczy, że obecnie spisków nie ma. Są też takie teorie, które teoriami spiskowymi nie są, ale nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. I są one zupełnie nieznane nawet tropicielom tego typu sensacji.

teorie-spiskowe

Pierwsza z tych teorii, a właściwie faktów, to różnica cen w sklepach produktów dla kobiet i dla mężczyzn. Kiedyś wklejałem obrazek: „Jogurt zwykły – 0,99 zł, jogurt „for men” – 2,19 zł, jogurt „for woman” – 3,79 zł„. składniki jogurtu z grubsza takie same. Kiedyś, przed laty, moja znajoma mówiła, pół żartem pół serio, że ubranka dla dziewczynek są dużo droższe niż dla chłopców. Ona nic z tego nie zrozumiała ani nie dochodziła przyczyny.

Mnie to natomiast zastanowiło. Niby dlaczego tak jest? Ogromna liczba produktów dla kobiet jest nieraz znacznie droższa, niż w wersji dla mężczyzn. Ubrania i fryzjer – to sztandarowe przykłady gdzie różnica cen jest ogromna, i czasami uzasadniona. Choć też rzadko. Ale nie tylko o to chodzi. Nawet głupi szampon, jogurt czy maszynka do golenia tych samych producentów, jest droższa w wersji dla kobiet. Czy ktoś wie, dlaczego tak się dzieje? Nie ma praktycznie żadnego logicznego wytłumaczenia, dlaczego niebieska jednorazówka kosztuje 1 zł, a ta w kolorze różowym z napisem „dla kobiet” – już 1,99 zł.

Niech ktoś spróbuje chociaż dać cień wyjaśnienia tego fenomenu. Inaczej uznam, że to jest spisek (tak! Spisek jaszczurów, haha!), i że rząd coś przed nami ukrywa! Bo naprawdę, kumałem i rozmyślałem nad tym z trzy godziny. No i nic, kurwa nic. Tylko jedno wytłumaczenie przyszło mi na myśl, i to dość bzdurne, przyznam szczerze.

media

Otóż może się to brać z patriarchalnego myślenia: „Skoro chcesz mieć kobietę, chłopcze, to musi Cię na nią stać, musisz mieć pieniądze by kupować te droższe produkty.” Przy czym wyobraziłem sobie prezesa korpo produkującego jednorazówki droższe w wersji dla kobiet. Kupuje już trzeci z kolei jacht za kilka milionów dolców, ale pracownikowi płaci najniższą krajową. Bo przecież kryzys jest i trzeba ciąć koszta. Poza tym tak działa wolny rynek, roszczeniowy oszołomie nie chcący pracować za miskę ryżu! I taki prezio siedzi sobie w fotelu, pije whisky, zapala cygaro, i z taką przedwojenną manierą tłumaczy niewolnikom kapitalizmu, że mężczyzna musi mieć klasę, styl i pieniądze.

Ups, podobieństwo do sytuacji z polskiego You Tube nie było zamierzone.. Żeby nie było. Co ciekawe, tematyka ta rzadko jest podnoszona przez feministki. Tam, gdzie są wpływy i pieniądze korporacji, tam feministki milczą? Nieliczne poruszają ten temat, z którym mamy do czynienia codziennie, i który sprawia że w skali roku znika z naszych portfeli dodatkowe kilka miliardów złotych. Za nic.

Widziałem gdzieś w grudniu 2016 roku artykuł bodaj w Dużym Formacie na ten temat. Ale to zagadnienie jest całkowitą białą plamą w dyskursie publicznym. Tak samo zbrodnie islamistów, które ukrywa nawet policja. Cóż, żyjemy w świecie w którym niektórym wolno więcej. I to też jest tzw problem ludzkiej natury. Romans mainstreamowej lewicy z korporacjami, grupami lobbingowymi, rządami itp, jest faktem. Wygodnie jest bronić praw np gejów, za to postawienie się wielkiej globalnej korporacji to nie lada wyzwanie. Żeby było jasne – nie jestem bogoojczyźnianym zwolennikiem prawicy i zdecydowanie się od tej ideologii odżegnuję.

sens życia (2)

Druga teoria spiskowa która jest faktem, a o której nie słyszałeś, to fakt, że po twarzy można rozpoznać przestępcę, człowieka złego. Jest przysłowie ludowe: „źle mu z oczu patrzy„. Osoby kierujące się intuicją, np ja, i zapewne większość z Was, mają dar który pozwala dostrzec to zło w ułamku sekundy po wyrazie twarzy i oczu. A teraz potrafi to komputer, z dokładnością 90%. Po dodatkowym przeprogramowaniu, ta sztuczną inteligencja będzie mogła rozpoznać przestępcę, psychopatę, złoczyńcę z 99,9% dokładnością. Technologię tę udoskonalają naukowcy z Uniwersytetu Jiao Tong w Szanghaju. I po cichu, służby specjalne wielu krajów.

Już w latach 90-tych XX wieku czytałem, że taka technologia będzie w przyszłości osiągalna. I już wtedy było to ogromne tabu, już wtedy w artykule to opisującym widziałem gorączkowe i „bóldupne” protesty, że tak nie można. Dziś tak samo – jest to tak ścisły temat tabu, że budzi on ogromne protesty. Ten sam wręcz skrajnie histeryczny ton, że tego trzeba zakazać.

No bo jak to tak? Dziś taka technologia wymaga ogromnego superkomputera. Za 10 lat może być dostępna w kieszonkowym smartfonie. Nagle ludzkość dostanie potężne narzędzie do obrony przed złymi ludźmi?! Tak nie może być! Ludzkość ma cierpieć i przez to być poddana, konsumować, rozmnażać się, pracować za miskę ryżu, napędzać PKB! Ku chwale ojczyzny, ups, przepraszam – ku chwale korporacji!

a7f69e6157e66d67ac26f09d6dcf064d

Przecież wymiar sprawiedliwości, sądy, prokuratura, cały system prawny – są od początku do końca tak stworzone, by chronić.. sprawców, a ograniczać możliwości ofiar. Szczególnie gdy sprawcami są korporacje, rządy lub mafie – ta słynna wielka trójca współpracująca ściśle ze sobą. Zresztą, cały świat jest tak urządzony. Jak wspominałem na początku, służby specjalne kontrolują w różny sposób grupy przestępcze. Np CIA organizująca globalny obrót narkotykami (kokaina z Ameryki Południowej, heroina z Afganistanu, amfetamina z Polski). Gang pruszkowski był chłopcami na posyłki WSI a potem UOP – organu państwowego, co stwierdził sam „Masa„.

Mafia powstaje wszędzie tam, gdzie jakaś usługa ważna dla ludności zostaje zdelegalizowana przez państwowych purytan. Prostytucja, narkotyki, hazard. To powinno być legalne i w całości kontrolowane przez rząd. Cała ludzkość to zbiorowisko narkomanów. Przecież alkohol wg encyklopedycznej definicji jest… narkotykiem, i to narkotykiem twardym. Tak samo lekarstwa o działaniu narkotycznym, uspokajająco-euforycznym, czyli benzodiazepiny. Uzależnionych od nich jest kilkanaście milionów Polaków, w tym dużo starszych ludzi.

Jesteśmy cywilizacją ćpunów, bo.. trzeźwość jest nie do zniesienia. Od eonów czasu ludzkość wykazywała ogromną kreatywność i determinację by się odurzać. Nie potrafimy się bawić, radować, tańczyć, śmiać, bez wyłączenia tej przykrej do znoszenia trzeźwości. Tak, jest to w pewnym sensie kalectwo. Choć osobiście nie mam nic przeciwko np kofeinie, marihuanie, alkoholowi. Jak i niektórym lekarstwom psychotropowym – bo ratują życie, gdy nic innego nie działa. Gdyby jakiś ogłupiały konserwatysta dorwał się do władzy i zakazał np leków antydepresyjnych, to zaraz mafia by to wykorzystała, i sprzedawała chorym np opakowanie prozacu za 150 zł.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir
Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

50 myśli w temacie “TABU: DWIE ZUPEŁNIE NIEZNANE I ZAKAZANE TEORIE SPISKOWE!

 1. Ninja ćwiczyli rozpoznawanie twarzy. Żeby wiedzieć czy gościa da się przestraszyć, przekupić czy lepiej zabić. Kiedyś też tak miałem, ale z wiekiem zacząłem być tolerancyjny i umiejętność zanika.

 2. Bardzo ciekawy artykuł jak wszystkie zresztą ❤ . I rzeczywiście, dla kobiet większość rzeczy droższa, dla dziewczynek przy tym większy wybór ciuszków, zabawek itp. a to kobiety cały czas zarabiają mniej od mężczyzn 😉

 3. Jarku artykuł ok, ale nie zgodzę się z chemtrails jako teorią którą można włożyć między bajki. Płaska ziemia bzdura, mikrochipy tak nie dokońca, ale że coś się rozpyla nad naszymi głowami nie potrzeba dowodów wystarczy podnieść czasem głowę. Widziałem to w Polsce, widziałem w Anglii i widzę w Hiszpanii przynajmniej raz w tygodniu. Nie wnikając w skład chemiczny tego co jest rozpylane można samemu zaobserwować zwiększoną zachorowalność na drogi oddechowe a szczególnie zatoki. Sam tego doświadczałem i widzę u znajomych. Ale pomijając wszystko mam prawo mieć pretensję choćby o to że nie mogę cieszyć się czystym błękitnym niebem, bo gdy wschodzi słoneczko i zapowiada się piękny dzień zaczynają latać samolociki i rozpylać. Po tym niebo staje się białe, zamglone i tyle z pięknego dnia.

   1. Krysia, ja za głoszenie wszem i wobec o realnej szkodliwości spuszczanych na nas chemicznych smug chmitreils zostałam już okrzyknięta wariatką, tak więc moja droga nie wiem czy Ty też tego chcesz 😀 a uważaj na tego białego niedżwiedzia 😀
    „Orzechy do prania są u H…..ta, sprawdż.

    1. Magu nigdzie nie polecimy, wszyscy dobrzy zostaną na Matce Gai, a na te nowe ziemie zostaną wysłani i oby jak najprędzej wszyscy czyniący tutaj zło i cierpienie niewinnych.
     Tam będą się uczyć w znoju życia i odpracowywać swoje złe uczynki i tak się stanie, nadszedł czas aby zakończyć przebywanie wężowego plemienia na Matce Gai, oni nie są godni stąpać po niej swoimi brudnymi stopami.TSSBJTCH. ♥

     1. Myślę, Królu, że ,,objawienie” tych odkryć przez NASA to jedna z nieudolnych prób przekazania ludzkości, że we Wszechświecie nie jesteśmy sami.
      Z jednej strony napieprzamy o ,,prawie” faktach istnienia Szaraków, Plejadianach, Reptilianach i dziesiątkach innych pozaziemskich nacji, a z drugiej strony skaczemy do podnóżka Pana Boga, że odkryliśmy ciała niebieskie, na których może być życie w zagęszczeniu energii podobnym do ziemskiego.
      40 tysięcy lat świetlnych, w których każda sekunda to 300 000 km.
      Z czym do ludu! Chyba tylko z radością odkrycia.

      Nie znamy Rowu Mariańskiego, nie znamy 95% tego, co kryją w sobie oceany, nie wiemy co kryje się 7 km pod Ziemią, nie wiemy skąd biorą się źródła rzek, które tysiące lat spływając słodkimi wodami do słonych mórz i oceanów nie podnoszą ich poziomu, i nie zmieniają gęstości zasolenia, na Księżyc latać nam nie wolno, a tu wielka fascynacja czymś, o czym mówił już Kopernik, a mianowicie, że nie ma powodu, aby sądzić, iż Ziemia jest jedyną planetą we Wszechświecie.

      Przepraszam, Magunia, za uproszczenie. Doceniam i rozumiem twoją i moją fascynację astronomią, ale, nie wiedzieć czemu, dziś tę informację o odkryciu ,,sióstr” Ziemi, podaną przez największego ziemskiego manipulatora i kłamcę, czyli NASA uważam za następną, jeśli nie atrapę, to sztucznie wywołaną podnietę dla odciągnięcia uwagi od wydarzeń i odkryć dotyczących ,,naszego podwórka”.
      Nie umniejszam faktowi odkrycia, ale widzę następną, zaciąganą kurtynę przed czymś, o czym ludzkość mogłaby się dowiedzieć z pożytkiem dla niej rzeczywistym.
      Jak nie chcesz, aby ktoś drążył niewygodny dla ciebie temat, co robisz? Po prostu go przestawiasz na inne tory. A gawiedź jest podatna.

      Tak rozumuję, może się mylę, ale zwiedzenie od istoty tego co już odkryto i z jakimi cywilizacjami utrzymywany jest ścisły kontakt, to dziś normalka.

      Serdecznie pozdrawiam.

      1. ,, Jestem pewien też, że do czegoś przygotowują ludzkość. W dobie internetu, cyfrowych aparatów i dostępnych teleskopów trudno jest utrzymywać ludzkość w permanentnym kłamstwie…”

       Tak, kochany Magu, masz rację. Też się nad tym zastanawiałam i zastanawiam.
       Jakby daleko nie sięgnąć w przeszłość cały czas ludzkość zmuszona jest do zdejmowania kurtyn, obnażania kłamliwych teorii, opisów świata i człowieka, odnajdywania prawdziwych dziejów swoich przodków.
       Trwa to od znanych początków ludzkości i jakoś nie chce mi się wierzyć w utracony raj, w którym ludzie niczym smukłe łanie i dostojne jelenie stąpają po zielonych łąkach w spowolnionym tempie, poruszając powiekami z podobnĄ prędkością.

       Już przecież przysłowiowa Ewka zżarła owoc z drzewa wiedzy, aby móc odróżnić zło od dobra, prawdę od fałszu.
       Pomijając chęć władzy i zysku tych, którzy okłamują, myślę czasem, że zwodzenie ludzkości jest dla niej niezbędne.
       Im bardziej rozwinięta cywilizacja, tym większe i sprytniejsze kłamstwa.

       Nie było i nie ma czegoś takiego, że ludzie zdemaskowali kłamstwo, jedno, drugie, trzecie i świat wszedł na czystą drogę prawdy służącej ludzkości.

       Jakkolwiek brzmi to paradoksalnie to właśnie uświadamiając sobie fałsz, poszukując dowodów na nieprawdziwość, niesłuszność przyjętych założeń i twierdzeń, człowiek podlega procesowi rozwoju.
       Uświadomienie sobie życia w zafałszowanej rzeczywistości jest impulsem do wyjścia z niej.
       Dzisiejsze zwątpienie w wczorajszą prawdę daje podstawę do tworzenia jutra bardziej przylegającego do istoty człowieka, świata, ich celowości i praw nimi rządzących.

       Kiedyś kapłan egipski rzucił na kolana tysiące ludzi, wykorzystując wiedzę o zaćmieniu Słońca.
       Dziś na takie same kolana rzuca się miliony, wyświetlając hologramy na niebie(blue beam).
       Efekt jest ten sam. I nie może być tu mowy o jednoczesnym przejrzeniu na oczy całej ludzkości, która dokonuje zrywu tylko wówczas, gdy zagrożony jest jej byt fizyczny – aspekt przetrwania.

       Nie ma czegoś takiego jak rewolucja duchowa otwierająca bramy wyśnionego raju.
       Jeszcze się zachód nie uduchowił, a upada jako nieudolna cywilizacja.

       Myślę, Magunia, że najważniejsze jest to, że każdy z nas może się rozwijać, odkłamując to co mu nie służy.
       A jeśli ma się do pomocy kilku przyjaciół – takich jak Ty i inni na tym blogu – to wspaniała wiadomość.

       Serdecznie pozdrawiam.
       PS. Nazywając cię królem nie czynię tego prześmiewczo, a raczej na wspomnienie fajnej zabawy, jaką swego czasu zafundowaliśmy sobie 🙂 🙂
       No, a w końcu kto tu królem chciał zostać? 🙂 i co ciekawe wszyscy, jak jeden mąż, wyrazili na to zgodę! 🙂 🙂
       Miłego dnia!

     2. Hej Magu, myślę że te założenia czasowe i odległościowe są błędne u podstawy, ponieważ bazują na linearnym pojęciu czasu a skoro czas dla każdego układu, pola nieświadomości czy innego morficznego (nazwa jest tylko umowna) jest inny to nie możemy tego rozpatrywać w takich kategoriach. Podobnie rzecz ma się z prędkością światła ustaloną na 300 tys. m/s, co mija się z prawdą, bo w eterze rzeczy dzieją się natychmiastowo, czyli ta prędkość musi być nadświetlna. Pola morfogenetyczne komunikują się ze sobą natychmiastowo. Podobnie działają wahadełka radiestezyjne na zadane pytania. Zgodnie ze słowami D. Wintera jest to dystrybucja bez żadnej straty, czyli działa w eterze tak jak nasza podświadomość.
      Działanie wspomnianych wahadełek opiera się na naszej podświadomości, czyli ściągają informacje stamtąd, gdzie wszystko zapisane. Wahadła odkryto w kompleksie świątynnym w egipskim Karnaku także są artefaktem zostawionym być może przez cywilizację atlantycką :), ale to tak nawiasem.
      W każdym razie wszelkie podróże na dużych odległosciach rozpatrywałbym bardziej na zasadzie teleportacji, przez tunel czasoprzestrzenny. Podobnie jak te w przyszłość lub przeszłość. W filmie Mimzy: mapa czasu jest to fajnie pokazane.
      Dzisiejsze możliwości technologiczne też są inne dla owiec a inne dla wilków :).
      Pozdrawiam

      1. Chrestomato mam do Ciebie pytanie co wiesz na temat działania wahadełka KARNAK, na razie to tylko tyle. ♥

      2. Hej Anna, bawię się nim ostatnio, ale specjalistą nie jestem :). Z tego co zauważyłem to wymaga dużej koncentracji na zadanym pytaniu, bo jak tylko zaczniesz myśleć o czymś innym, w sensie skierujesz uwagę gdzie indziej to buja się tak jak myślisz :).
       Oczywiście możesz wpływać na ruch wahadła za pomocą myśli tzn. żeby się kręciło w prawo czy w lewo, ale żeby odpowiedź na pytanie była prawdziwa to musi to wypływać z podświadomości. Póki co korzystam z niego na zasadzie zabawy, ale muszę trochę popracować nad własną energetyką, bo pewnie dużo od tego zależy. Początkowo nie pracuj dłużej jak 15 minut na godzinę, bo to też czerpie Twoją energię.
       Pozdrawiam 🙂

      3. Otóż ja otrzymałam wahadełko KARNAK od Pana Zbyszka Kozłowskiego z Gdańska w 2004 roku na targach uzdrawiania bioenergią, stosuję go tylko w osobistych celach, jeden raz mnie zawiodło, widać nie byłam zbyt skupiona na tym co robię.
       Dzięki i pozdrawiam ♥

      4. z tym trzeba też trochę popracować w sensie pewnej praktyki. Mi też różnie pokazuje, ale nie traktuję tego jak wyrocznię 🙂

     1. A ja mam inna wizja która nie pasuje do tej waszego dwóch wizje. A ponieważ jestem jako Strażnik Rodowej Wiedzy i w mojej rodzie do dzisiaj jest praktykowana niektóre ustna tradycje nie będę was zdradził ten wizje bo zgodnie z tradycji rodowej będę tej wizji przekazywał tylko własnym potomkom czy potomkiniom.
      Dla jasności wizje jest wielowymiarowa, nie ma wizje jednowymiarowe. A wy znacie jednowymiarowe wizje czyli dostaliście niepełne wizje tylko fragmentaryczne. A żeby skutecznie przewidzieć to trza znać całe wizje a nie te pokawałkowane jaki dostaliście od władzy dzisiaj..
      Pokaże wam jaka różnica jest miedzy niepełne a pełne wizje oczywiście w jednym wizji….Oczywiście teraz zmyślam i nie jest ona wzięte z którymś mojego wizji. Tylko zwracam jaka różnica i jak jest manipulowana przez miejscowych władzy..

      wersja pełna prawdziwej wizji-
      ” W Roku Ognia w Dniu Boskiej Wojny do Krainy Dobrego Bożka pojawia się zapowiedziany Zły Bożek.
      I Obie Bogowie toczą się ciężkie boje o dusze Boskiej Krainy .
      Po wielkiej bitwie zwycięża Zły Bożek którego pokonał Dobrego Bożka i Dobry Bożek idzie na tysiącletniej wygnaniu. .
      Odkąd będzie przez tysiąc lat będzie rządził Zły Bożek wprowadzając własne Kultury Zła aż do następnej Dnia Boskiej Wojny.”‚.

      niepełnej wersja wizja jaki dostanie zwykły śmiertelnicy jak My i Wy ten sam przepowiednia już jest ocenzurowana i przerobiona według własnego Władcy na swój użytek

      „W Dniu Boskiej Wojny do Krainy Dobrego Boga zaatakował Szatan .
      Dobry Bóg stoczył ciężki bitwę i wygrał z Szatanem ,
      Dobry Bóg potrzebuje tysiąc lat na zabliźnienia rany jakie stracił w czasie bitwy.
      I teraz Bóg może dać dobroć tylko wobec wybrańców boga i nie wszyscy dostaną dobroć ponieważ Bóg jest zraniony.i nie może wszystkim zaspokajać znaczy spełnić modlitwy czy prośby ludzi wobec Boga..
      I dlatego teraz większość ludzkość musi przecierpieć przez tysiąc lat i będzie cierpiał w nieszczęściu, w grzechu i poniewierce ponieważ pokonany Szatan na odchodnym przeklął cała Boska Kraina na tysiąc lat
      .I na czasy miłości i szczęśliwego epoki trzeba poczekać aż skończy się okres przekleństwa rzuconego przez Szatana”.

      Tak to wygląda te wasze wymienione dzisiejsze wizje jaki wam dają Władza na pożarcie wszelkie rodzaje jasnowidzenie, czarnowidzenie czy ślepowidzenie..

      Dam wam rady co zrobić z każdej wizji czy przepowiednie którego będziecie wierzyć .
      Wierzcie w te wizje czy przepowiednie to co wam pasuje i róbcie według tego co sami wybraliście i jednocześnie nie zmuszajcie Innym żeby wierzyły w te wasze ulubionej wizje czy przepowiednie.
      To dany istota czy wybraniec ma sam decydować jaki droga sobie pościeli na przyszłość dla swojego rodziny..Jeśli okaże się i zorientujecie że wybraliście złe ścieżki przyszłości to się ich wyrzuca i albo przestajecie wierzyć w to albo szukacie lepszej przyszłości z innej wersji wizji..

      1. Taa, czytając to miałem myśl „co to koleś jedzie z google tłumacza?”. Szwab może nie, chyba z jakiegoś innego słowiańskojęzycznego kraju.

    2. Ja też kiedyś nie wierzyłam w chemtrails, myślałam, że jest to teoria spiskowa stworzona przez oszołomów, ale ostatnio coraz bardziej przekonuję się o jej prawdziwości. Co obserwuję?
     – coraz mniej pieszych, coraz więcej samochodów
     – teraz ustawa o wycince drzew – ludzie masowo wycinają drzewa, które przecież są naturalnymi filtrami
     – bogaci w zasadzie nie oddychają „naszym” powietrzem, w domu i w autach mają dobre filtry i przesiadają się z jednego do drugiego
     – epidemia raków
     Jak się przed tym bronić?

  1. W 2015 niebezpiecznymi datami były 14.V i 21.XI , W 2016 newralgicznym czasem były dni 16 stycznia, 6 sierpnia i 23 listopada.

   Z wiarygodnego źródła mam info, że w 2018 zesramy się 8 marca i 24 grudnia. To bardzo ważne. W innych dniach będziemy korzystać z kibli bez emocjonalnie – prawem fizjojogii.

 4. Nie jestem człowiekiem oświeconym i chyba nie chciałbym nim na razie być.

  Są 3 etapy:
  -olśnienie świadomości
  -przebudzenie
  -oświecenie.

  Od 1 lutego 2017 jestem na 1 etapie. Wcześniej po prostu spałem. Różnica jest bardzo odczuwalna.

  1. ,, Są 3 etapy:
   -olśnienie świadomości
   -przebudzenie
   -oświecenie. ”

   Dodam czwarty:
   stąpanie po ziemi z uśmiechem serca i sumienia

   Zbyt wybujałej duszy ciało zawsze przypomni o grawitacji.
   Siły równoważące – skądś to znamy 🙂

  1. No i widzisz Sanktus jak ulegasz manipulacji

   AFD Alternatywa dla niemiec ma juz powyżej 15% poparcia. Oczywiściw w [naszych] mendiach cicho sza, bo jeszcze barany by się zorientowały. Mają jeszcze pół roku do wyborów – więc wszystko może sie zdarzyc. Samodzielna budowa rządu – też. Poczekajmy spokojnie i nie dzielmy skóry na niedźwiedziu
   Pozdrawiam

   1. Bogdan, jako żeś swój chłop, to pozwolę sobie na ironiczny przytyk, tj. jeśli ja ulegam manipulacji, to Ty ulegasz autosugestywnemu myśleniu życzeniowemu 😉

    „Niemiecka prawica, Alternatywa dla Niemiec (AfD), zyskuje coraz większe poparcie społeczne. Lecz w nadchodzących wyborach na kanclerza wystartują tylko dwie osoby. Będzie to Angela Merkel z partii CDU, która po raz czwarty będzie ubiegała się o to stanowisko. Przeciwko niej wystartuje znany bibliotekarz Martin Schulz z partii SPD, który niejednokrotnie groził Polsce. Gdy ogłosił swoją kandydaturę sondażownie pokazały, że SPD nagle zyskała na popularności.

    Za swojej kadencji, Angela Merkel dała się poznać jako zwolenniczka islamizacji Niemiec i całej Europy – od Hiszpanii, po Grecję. „Kryzys” związany z tzw. uchodźcami sprawił, że na naszym kontynencie nastąpił wyraźny podział na zwolenników i przeciwników polityki otwartych drzwi. Spotkało się to z wielkim oburzeniem w Unii Europejskiej, która nie zgadza się na to, aby rządy w Europie Wschodniej miały prawo decydować, czy czegoś chcą, czy nie chcą. Ważne, że chce tego Unia.

    Wspomniany wcześniej Martin Schulz jest skrajną wersją Angeli Merkel. To właśnie on straszył między innymi Polskę, że jeśli nasz kraj nie przyjmie migrantów, wraz z potencjalnymi zamachowcami, to zostanie do tego po prostu zmuszony. Pojawiały się groźby zawieszenia członkostwa niektórych państw w Unii Europejskiej, nakładania specjalnych sankcji czy pobierania skandalicznych opłat w wysokości miliona złotych za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Wraz z planami przekształcenia Unii Europejskiej w Stany Zjednoczone Europy pojawiło się zagrożenie, że unijne wojska będą mogły wkroczyć do Polski i siłą ulokować tu przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Martin Schulz mówił przecież o użyciu siły.”

 5. Powiedz mi, mój Królu, czy rozkazać mam gawiedzi aby w słoje pakowała obecne względnie czyste powietrze i składowała w podziemiach Twego zamku?
  I tak nas, sukinsyny oszukają, bo dla siebie w kurnych chatach większość zgromadzą…

  A nam maski jeno zostaną, te teatralne, dla ukrycia przerażenia …

 6. http://telewizjarepublika.pl/policja-zlapala-na-a4-ciezarowke-z-nielegalnymi-imigrantami-czy-do-polski-zaczynaja-naplywac-islamscy-migranci,44909.html

  … tak jak mówię, jesteśmy w roku armageddonu z islamem, to już jest nieuniknione, trzeba podejmować szybko paramilitarne szkolenia … ja powoli gromadzę survivalowe gadżety i pewne nośniki samoobrony … mówię też znajomym żeby się zaczęli szkolić samodzielnie, to mają z tego bekę …

 7. kobiety sa w stanie wydac wiecej na ten szajs bo przerzucaja cene tego produktu w ramach semiprostytucji na frajera, który chce zamacac gładkie nogi. mój niezyjacy już kumpel zatrudnial w swej knajpie RadioBar we Wrocku uroczych barmanow (w tym Oliwiera Janiaka). wytlumaczyl mi to tak. bo widzisz Żbiku (moja ksywa), mam przystojniakow za lada, przychodzą lale aby się pomizdrzyc do nich, a za lalami frajerzy co mysla, ze zamoczą w tych lalach. portfele tych frajerow to mój target. kobieta nie kalkuluje wydatków na swa sexualnosc bo i tak jej się to zwroci lub czasem nie .-)

 8. Nie wiem czy zwróciliście uwagę na mapę Europy znajdująca się przy wyżej cytowanym przez Sanctusa artykule, na której widnieją podane poziomy skażenia w poszczególnych krajach Europy. Nie znam się na skali pomiarów, ale zastanowił mnie wynik w Polsce, cytuję” w dniach już od 9 – 16 styczeń 5,92+/ 0,5- w pozostałych krajach od 0,35+/0,18-.
  Absolutnie nie chcę siać paniki i na razie nic nie sugeruję, ale mnie to trochę zastanowiło in minus.

  1. Ogladnołem i stwierdzam ze to potwierdzenie mojej hipotezy o manipulacjach sondażami. W ogóle nie ma uwzglednionego AFD ktore rośnie w siłe ze aż strach.
   Wielu durni mysli, ze jak o czymś nie wspomni – to tego nie ma.

 9. Brawo! Ale nie bądz taki „negatywny”. Świat może się zapalić na tysiące sposobów, ale Twoja świadomość już się nie zawali, ty po prostu wygrałeś, bo nie ważne co się stanie że światem, Ty w sobie zabierasz świat o wiele bogatszy niż ten który dane Ci jest obserwować. Poprostu wyluzuj i oglądaj tą katastrofę, bo ono się Ciebie nie dotyczy. Ty jesteś środkiem a nie brzegiem i to w tobie zawarty jest ratunek dla świata, także nie zdziwi się jak te czarne wróżby się nie sprawdzą. Informacja nigdy nie ginie.

    1. Drogi Traku, rozdaj wszystko co posiadasz, wyjdź na ulicę w jednym tylko ubraniu i skieruj się na dworzec kolejowy.
     Podejrzewam, że nie minie kilka dni, a z twojej modlitwy wyrzucisz słowo ,,apokalipsa” i taki świeżutki, cieplutki jeszcze chlebuś z prawdziwym masełkiem (takim wiejskim 🙂 ) będzie jedyną, pobożną modlitwą 🙂

     No, może jeszcze jakiś kocyk … 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.

     1. Cóż Krysia, jedni modlą się o chleb i wodę, inni o apokalipsę. 😉 Wg mnie jest to skrajna postać wewnętrznej niezgody że świat jest taki i owaki. Wiem bo sam byłem uzależniony od apokaliptyki 😉 A tu tylko o emocje i podświadomość chodzi. Alex Jones apokaliptyzuje przynajmniej od 2005 roku. Ach, biedna ta planeta. Nie dość że tyle realnych zagrożeń, to jeszcze te „kuńce świata” 😉

 10. I ,jak zawsze wojna z Rosją wszystkim wyjdzie bokiem.Nie jestem rusofilką ale naród(naród,a nie ich zboczeni przywódcy),który ma takie pieśni jest nie do pokonania.

  Żaden logicznie myślący Polak nie chce wojny z Rosją.Poza tym my mamy już dosyć wojen,na szczęście mało kto chce do wojska(choć i takich o dziwo nie brakuje).Mimo wszystko jestem dobrej myśli ,wbrew wszystkiemu.

  1. Cóż, w pewnym sensie tak (jeśli mówimy o słowianach jako o narodzie). Z tym, że czym jest naród? Może i byliśmy jednym narodem te tysiąc lat temu z hakiem, ale przez ten czas plemiona się podzieliły i kultura rozwijała się oddzielnie, więc bardzie jesteśmy teraz grupą etniczną (?) jak nie wiem… latynosi?

  2. A może byś tak napisał gdzie jest bzdura i jaka jest twoja prawda?.. Bo nie widzę twoje kontrargumenty..
   A gdzie jest twoja prawda na ten temat?.
   Jak już czegoś krytykujesz i że napisałem kłamstwo to dawaj odpowiedz na to co według ciebie jest prawda.(bzdura oznacza to samo co kłamstwo).
   A jeśli nie chcesz gadać to nie prowokuj w stylu ” to bzdura”.

 11. No widzisz. Chciałem ci tylko pokazać że kilka dni temu kiedy to się wkurwiłeś na temat krytyki twojego ulubionego muzyki to wjechałeś całkowicie w ślepę uliczkę i wpadłeś na swoje zastawione pułapki. I to dosłownie.
  Dlatego ci dałem ten muza która jest zaprzeczeniem twojego ulubionego muzy.
  Jak nie masz argumenty albo nie potrafisz mądrze odpowiedzieć na krytyki to zachowujesz się jak polscy politycy , np. czepiając mnie braku umiejętności polszczyzny czy narzucając innym słuchania twojego muzy a którego jak widzę nie rozumiesz o czym gadają czy śpiewają. Poczytaj piosenki w oryginale na wspak.
  Wiele muzyki często maja piosenki na wspak i jakbyś znał dobrze ukryty przekaz w piosence to byś niejedno swoje ulubionych muzyki byś przestał słuchał.
  Będę szczery wiedziałem że w pierwszej kolejności będziesz zaczepiał do mojego polszczyzny.
  Powiem ci tylko jedno; każdy jest oryginalny ; jeden jest piękny i mądry , inny jest brzydki i głupi a jeszcze inni jest ..ani piękny ani brzydki za to mądry i głupi jednocześnie.
  Ot taka biologiczna ciekawostka.

  .

  1. Dlaczego ludzie nie potrafią się komunikować z innymi osobami?
   Oczywiście problem tkwi w egoizmie, skierowanym tylko na sobie. Wszyscy muszą słuchać o ich problemach i nie kończących się opowieściach o niczym. Jest to bardzo męczące dla słuchającego, o czym ego nie zdaje sobie sprawy. Chce być ważne i zawsze mieć rację! Jest też w tym wielka manipulacja ego, aby niczego nowego się o sobie czy świecie, nie dowiedzieć. Ego nie znosi się uczyć. Taka blokada na wiedzę, zapewnia mu przetrwanie i stabilność. Dogmaty są jego ulubioną pożywką, gdyż trwają zawsze w tym samym miejscu.
   Żadne wielkie EGO nie jest w stanie nikogo posłuchać. Choć ma dwoje uszu do słuchania, a jedne usta do mówienia, to przekręca ten system boski na drugą stronę.

   Danuta Wachowska

 12. Pisaniny 100 linijek a sprawa prostsza niz wart ten art.
  Kobiety sà bardziej naiwne i sklonne wydac wiecej za to samo jesli opisze sie to jako cos specjalnie dla nich. Z wykly marketing
  Pogadaj z jakas laskà pracujaca w spa to uslyszysz jak potrafi jakas dama wydac 10 tys zl na serie zabiegow upiekszajacych tylko z tego powody ze wcisna jej ze to specjalnie dobrany zabieg do jej cery i duszy.
  I tyle. To proste rzeczy sà.

 13. Po pierwsze nie mylcie korporacjonizmu z kapitalizmem, to w korporacjonizmie człowiek zapierdala za miskę ryżu, tam gdzie jest wolny rynek, wielkich korporacji będzie mało. Np dlatego ze czym większa firma tym większe problemy, tym dłużej wszystko trwa, zanim jeden z działów się dogada z drugim itd. Często jakiś z działów zajmuje się czymś co ma wielki wpływ na rzecz dwa działy dalej, a praktycznie w ogóle nie wiedzą co tam się dzieje. Mała firma zajmująca się tylko jedną rzeczą jest o wiele bardziej efektywna, niż te wielkie molochy. Tylko, ze małe firmy płacą podatki a wielkie nie i w dodatku dostają przeróżne, ulgi, zwolnienia, dotacje itd.
  Po drugie zgadzam się z przedmówcą, kobiety są naiwne, to w dużej mierze dzięki nim jest jak jest, w przeciągu 10-15 lat dały się przerobić z kobiet kobiecych na kobiety wyuzdane, myślące, że są księżniczkami i facet ma za nimi biegać, Wiedzę czerpią z reklam i wiadomości, a później idą głosować jak ameby, nie mając żadnego pojęcia co z czym i jak.
  Po trzecie chemtrials jak najbardziej jest i ma się dobrze, trzeba być głupim albo ignorantem aby tego nie widzieć, teraz 10 dni słonecznych z rzędu nie ma prawa być, a kiedyś (10 lat temu) było to normą. Wystarczy zobaczyć po 2-3 dniach słońca co się na niebie dzieje i jakie są tego efekty za następne dwa dni.
  Po czwarte jaka to niby teoria spiskowa, że się widzi w kimś zło, powiedziałbym nawet, że czuje, wystarczy trochę podstawowej wiedzy, żeby wiedzieć, że człowiek wysyła do siebie nieświadomie sygnały o tym kim jest. Dlatego zwierzęta, dzieci, czy nawet inni ludzie (z miarę rozwiniętą tą sferą) wyczuwają to, możesz z kimś słowa nie zamienić a czuć się w jego obecności dobrze lub źle. Po oczach też oczywiście, ale już dalsze stadium, czyli ktoś na prawdę zepsuty, albo tępy.
  Dziękuje

  1. obcasy sminki tatuaze malowanie olejna paznokci przyklejanie rzes i wlosow ja pidole to sie musi skonczyc

 14. Chemitrials oczywiście ,ze jest bo co mi ktoś będzie gadał jak widzę na niebie słonce przykryte jakąś dziwną powłoką z pod ktorej nie moze się przebic-zrobilam nawet temu czemuś zdjecie,

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.