CZY ILLUMINACI ISTNIEJĄ?! POTĘŻNA ORGANIZACJA UJAWNIŁA SIĘ ŚWIATU I PRZEDSTAWIŁA SWOJE SZOKUJĄCE PLANY!

Czy słyszałeś o organizacji Illuminati, inaczej – o Illuminatach? A może czytałeś już o nich i.. boisz się? Lub uważasz że to bzdura i teoria spiskowa? Cokolwiek o sądzisz o tajnym stowarzyszeniu Illuminati, po prostu nie sposób przejść obok nich obojętnie..

Złowroga, okultystyczna organizacja rządząca światem. Tajne stowarzyszenie praktykujące satanizm (de facto: lucyferianizm). Organizacja-matka wszystkich rytów i lóż masońskich. Mają należeć do niej politycy, biznesmeni, szefowie korporacji, artyści i inni ludzie mający wpływ na społeczeństwo.

Dysponuje ona potężną wiedzą tajemną o metafizyce, psychologii, technice, medycynie, w tym medycynie naturalnej. I co oczywiste, Illuminaci mają tę wiedzę wykorzystywać przeciwko nam, szaraczkom. I mają nam tę wiedzę obrzydzać, promując racjonalizm (ateizm), niechęć do teorii spiskowych, oczerniają medycynę naturalną. Celem tajnego stowarzyszenia Illuminatów jest NWO – New World Order, czyli Nowy Porządek świata.

NWO to inaczej rząd światowy – jedno światowe państwo pod zarządem Illuminati. Co oczywiste, byłoby to państwo o autorytarnym charakterze. Przy życiu pozostałoby tylko 500 milionów ludzi. Gdyż wg jednej z teorii spiskowych, Illuminati popierają depopulację planety – czyli zmniejszenie liczby ludzi na Ziemi. Kolejne teorie spiskowe to chemtrails (zabójcze smugi chemiczne rozpylane przez samoloty), mikrochipy, HAARP, reptilianie czyli kosmici mający być bezpośrednimi szefami Illuminatów.

eyes-2000-1410-wallpaper

Kim są więc Illuminaci?

Inni mówią, że tajna organizacja Illuminatów to albo szkoła liderów, mająca jakiś tam wpływ na politykę, albo opiekunowie planety Ziemi, realizujący cele stwórcy. Tudzież cele nadzorcy kosmicznego zadupia, jakim jest nasza planeta. Illuminaci mają sprawować dyskretną opiekę nad procesami zachodzącymi w żywej tkance społeczeństwa, i ingerować w system tylko w ostateczności. Bo przecież ktoś musi rządzić – jak nie oni, to kandydaci są. Np arabsko-turecki donmeh, chińska hong czy niemiecka thule – organizacja odpowiedzialna za powstanie III rzeszy.

To oni mają być źródłem całej wiedzy – o psychologii, ezoteryce, okultyzmie, medycynie naturalnej. Mają przechowywać tę wiedzę od starożytności i dbać jej przekazywanie właściwym osobom. Ich celem ma być przebudzenie tych ludzi, którzy są do tego zdolni. A jest to mniejszość ludzkości. Stąd mamy internet, wolność publikacji a w nich całą wiedzę planety. Kto chce – skorzysta, i to jest dobre. Kto nie chce ten nie skorzysta i mimo wszystko, to też jest dobre.

Niedawno oficjalne strony Illuminati na Facebooku i Twitterze otrzymały na tych portalach tzw „niebieski kciuk„. Jest to oznaczenie profili, które zostały oficjalnie zweryfikowane przez pracowników tych portali. Zwykle taki znaczek dostają profile polityków, partii, artystów i innych znanych osobistości. Na Facebooku profil The Illuminati obserwuje 430.000 osób, zaś na Twitterze Illuminatów śledzi 107.000 „followersów„. Konto Illuminatów na Instagramie śledzi 50.000 ludzi, zaś na You Tube – 23.000.

Illuminaci Adama Weishaupta

Strony www należące do organizacji Illuminati to:  illuminatiofficial.org jak i illuminati.am. Po protestach i kontrowersjach medialnych, Facebook wycofał akredytację dla ich profilu. Z kolei na Twitterze wciąż ich profil jest oznaczony jako „Official„.

Pierwotnie organizacja Illuminatów było tajnym stowarzyszeniem założonym w Bawarii przez Adama Weischaupta w roku 1776. Nazwa Illuminati wywodzi się od łacińskiego słowa „Illuminatus„, które oznacza: „oświecony” czy też „przebudzony„. Ta tajna organizacja o charakterze masońskim miała za zadanie szerzyć myśl oświeceniową, przyczyniać się do propagowania szeroko pojętej oświaty, nauki, kultury, sztuki. Illuminaci Weishaupta za punkt honoru wzięli sobie zahamowanie destrukcyjnego wpływu jezuitów na struktury państwowe. To jezuici doprowadzili do osłabienia pozycji Polski w 16 i 17 wieku, a potem do rozbiorów w wieku 18.

Człowiecze, człowiecze, do czegóż nie można by Cię przekonać?
(Adam Weishaupt – cytat ten jak ulał pasuje do dzisiejszej walki ideologii, religii i innych obłędnych doktryn)

Obecnie jezuici są kojarzeni z kościołem papieża Franciszka I. Zaś opus dei – inne tajne stowarzyszenie Watykanu, kojarzona jest z wersją katolicyzmu obecną w Polsce i w krajach Ameryki Południowej. Wpływy opus dei w naszym kraju są szczególnie silne. Są oni nie do ruszenia – nie dał im rady ani lewicowy rząd SLD, ani kręcąca lody Platforma Obywatelska. Tych „kościelnych Illuminatów” bronią nawet skrajnie lewicowe media, takie jak portal NaTemat Tomasza Lisa – opisałem to TUTAJ. Czy nie jest to jakieś kuriozum?

illuminaci (3)

Illuminaci zrzeszają ludzi różnych kultur, religii, narodowości

Wróćmy do meritum wiedzy o tajnej organizacji Illuminati. Twierdzą oni, że w ich szeregach znajdują się ludzi z wszelkich narodowości, kultur, środowisk, religii, ideologii. Uważają, że błędne są przekonania ludzi którzy starają się powiązać Illuminatów z jakąś wiarą czy doktryną. Bo podważa to ich niezależność od typowo ludzkich doktryn, wyobrażeń, wizji. Twierdza, że przysłużyli się do powstania każdego ruchu na Ziemi mającego za zadanie reformę społeczeństwa, systemu.

Związane są pewne kontrowersje z istnieniem lub nie istnieniem tajnego stowarzyszenia Illuminati. Ze śledztwa dziennikarzy i internautów wynika, że strona illuminatiofficial.org jest zarejestrowana na prywatnego hosta sieciowego w kanadyjskim mieście Toronto. Z kolei strona illuminati.am zarejestrowana jest na Obsidian Maskreet z adresem Beverly Hills w Los Angeles w Kalifornii.

Organizacja Illuminati wydała niedawno książkęPierwszy testament Illuminati” zawierającą jej przesłanie dla ludzkości. Wielu mówi że to oszustwo, inni natomiast twierdzą, że to konspiracja wewnątrz konspiracji, sprawianie takiego wrażenia, by podtrzymać niepewność co do istnienia i wpływów tego tajnego stowarzyszenia.

ILLUMINATI-EYE

Illuminati mówią o sobie:

„Wiele stron i ludzi uważa, że nas reprezentuje, jednak nie są oni do tego upoważnieni przez naszą organizację”
„Nasza organizacja faktycznie istnieje. Chcemy pomóc ludziom zrozumieć jak działa świat”
„Illuminati to elitarna organizacja światowych liderów, ludzi biznesu, innowatorów, artystów i innych osób mających wpływ na społeczeństwo”
„Będziemy bronić prawa do wolności słowa, nawet jeśli oznacza to dopuszczenie do mówienia kłamstw i oszczerstw na nasz temat”

Cytuję: „Teorie spiskowe fajnie się czyta i fajnie się nimi emocjonuje. Ale prawda jest taka, że człowiek to istota zaborcza i od zarania dziejów walczy o władzę, materialne dobra i zaspokajanie potrzeb. Czy sam nie jesteś taki? Czy jak masz szansę zapłacić 50 zł to wyjmujesz stówkę i dajesz? Dlaczego więc krytykujesz przedsiębiorców, że płacą najmniejsze stawki? Nikt nie zapłaci więcej niż musi. Tak mamy w genach, w mózgu i jajach.

Każdy kombinuje na poziomie na jakim jest. Pracownik targuje się o pensję, a na bazarze zbija dwa złote z ceny za którą baba sprzedaje mu ziemniaki. Biznesmen się nie targuje, on negocjuje, a ten co jest u władzy wydaje rozkazy. Dlaczego? Bo może. Nie ma innego powodu. Zastanów się: gdybyś nagle mógł mieć wpływ na amerykańską giełdę i ruszyć nią tak, żeby wygenerować kilka miliardów to nie zrobiłbyś tego? No powiedz, że nie, bo jesteś porządny, uczciwy, moralny, że wolisz uczciwie i moralnie targować się na bazarze o 2 złote.

A ci, co wysyłają bomby, rozprzestrzeniają trucizny na niebie i ziemi, modyfikują rośliny zwierzęta i ludzi, dlaczego to robią? Bo mogą. Pamiętaj: człowiek dopuści się rzeczy zarówno najlepszych jak i najgorszych dlatego tylko że może. A krytykowanie tego niczego nie zmieni. Co więc możesz z tym zrobić? Nic i za razem bardzo dużo. Możesz to zmienić. Jak? Zmontuj grupę, zwal stary rząd i stwórz nowy. Przecież każdy rząd to tylko kilku starych pryków pierdzących w stołki. Oczywiście mają na usługach policję i wojsko, ale ich też można przejąć, przekupić zmusić do przejścia na drugą stronę. Takich przykładów było wiele. Nie będę opisywał Ci technik, ale jak bardzo będziesz chciał to sam znajdziesz.

Ale czy to coś zmieni? Otóż powiem Ci, że nic. Bo niedługo sam zaczniesz robić to samo co teraz robią ci, których krytykujesz. A jeśli nawet nie Ty (bo jesteś święty) to ci, co będą po tobie.”
~Will

illuminati istnieją

Illuminati, teorie spiskowe i współczesny folklor

Teorie spiskowe skupione wokół NWO i Illuminatów są obecnie elementem współczesnego folkloru. Jedni je wyśmiewają i mówią, że żadne spiski nie istnieją i że rządy o nas dbają, a korporacje sprzedają produkty najwyższej jakości. Inni natomiast są zapalonymi i zawziętymi zwolennikami spisków. Tropią te teorie jedna za druga, każda straszniejsza i jednocześnie śmieszniejsza od poprzedniej.

Ja dodam tylko tyle, że ludzka natura jest niezmienna od eonów czasu. Jest to natura zła, pełna przemocy, ignorancji, głupoty, sprzeczności i autodestrukcji. Te same namiętności, pożądliwości, żądze i słabości były i w czasach jaskiniowych, i w czasach podbojów Rzymskich. Były one obecne podczas II wojny światowej, są obecne i teraz. Poznaj jednego człowieka, to poznasz wszystkich. Umysł króla niczym nie różni się od umysłu poddanego, jedynie treścią, jakich obie te osoby używają do wypełnienia tegoż umysłu. Ego, umysł, i związane z nimi problemy, są więc takie same.

Obecnie mamy demokrację i Unię Europejską. Mamy też Coca-Colę, Mc Donald’s i 400 rodzajów wibratorów dostępnych w sklepach. Ale to wcale nie znaczy, że spisków, konspiracji, czy też zwykłego zła, skurwysyństwa i wyzysku nie ma. To nie zmieniło zasad działania ludzkiej natury, bo choć technicznie żyjemy w epoce atomowej, to emocjonalnie żyjemy w epoce kamienia łupanego. Zwracam uwagę na to, że wiele teorii spiskowych nie jest teoriami. Ale jest po prostu emanacją drapieżnej ludzkiej natury. Żądzy władzy, bogactwa, budzenia strachu.

Dlaczego korporacje farmaceutyczne produkują toksyczne leki, które uzależniają, nie leczą przyczyn, tylko chwilowo uciszają objawy? Nie ze względu na jakieś dupne teorie, tylko dlatego, że ktoś zarabia na tym miliardy. Szczepionki – bo taki był kiedyś pomysł. Nie zaniechano go po kontrowersjach na początku XX wieku, ale zwęszono na nim biznes. Dziś podaje się je by produkować sobie pacjentów – ktoś te skutki uboczne musi leczyć. By ludzie za długo nie żyli i nie byli zbyt kumaci i potężni. Czyli dwie pieczenie na jednym ogniu. Kapitalista nie zarzyna kury znoszącej złote jajka.

illuminati prawda

NWO Illuminatów istnieje tak naprawdę od zarania dziejów

I tu dochodzimy do pewnego zaskakującego wniosku. Przeczytaj listę tego, co zamierzają wprowadzić Illuminati podczas NWO. Oczywiście, nie mam na myśli różnych dupnych teorii z czipami itp. Okazuje się, że dosłownie wszystko co jest w planie NWO, tak naprawdę od dawien dawna już funkcjonuje. Od kiedy? Od zarania dziejów. Od początku istnienia świata. Te same zło, ten sam wyzysk, ta sama niesprawiedliwość i ta sama bieda. Te same pożądliwości i słabości. A wynika to z tego, co pisałem powyżej – z ludzkiej natury, która jest naturą złą.

Ludzka zła natura, uwikłana w paranoje i cele ego i umysłu, w stuprocentowy sposób odwzorowuje zasady działania natury całej planety. Czyli matki natury, matrixa, systemu iluzji, jahve, demiurga itp – to są różne nazwy tego samego. Celem natury jest jak najszersza rozrodczość, zmienność, walka o byt, rządy silniejszego (i przy okazji agresywniejszego) i zagryzanie słabszego. Celem natury jest osłabienie Twojej świadomości i zaprzęgnięcie Cię do jej powozu (rozmnażanie, walka z innymi ludźmi by przeżyli jak najsilniejsi itp).

Dla natury najlepiej by było, gdybyśmy żyli w jaskiniach, jebali i rozmnażali się jak króliki i w ogóle nie zadawali pytań. To człowiek wraz z boską cząstką, która nie pasuje do tej planety, chce się rozwijać. Chce być czymś więcej, niż zwierzątka jebiące się i zagryzające w krzakach. Upadek mitu dobrej matki natury jest jednym z najboleśniejszych upadków na drodze ku poznania tego, jak działa ten świat. Więc może lepiej, że całe tabuny wyznawców new age w tej iluzji żyją.

Szerzej opisywałem te kwestie w poniższych felietonach. Jest to chyba najważniejsza wiedza na świecie. Wynika z niej bezpośrednio to, byśmy nie pozwalali sobie być ofiarami. Byśmy nie usprawiedliwiali oprawców i katów teoriami duchowymi (karmą, planem wyższej jaźni, lekcjami życiowymi) tylko się bronili i w razie potrzeby ich zabijali. Bo wtedy niczym nie różnimy się od ludobójców z państwa islamskiego, nawet jeśli nasze usta pełne są frazesów o wybaczaniu, miłości bezwarunkowej, świadomości czy tantrze. W końcu oni też usprawiedliwiają swoje okropne czyny jak i bierność ofiar duchowością. To ten sam destrukcyjny, podświadomy schemat występujący i w krwawym dżihadzie, i we wzruszających słowach ezoteryków. Poniżej linki do tych materiałów:
Nie tylko Illuminati i spiski.. Czy wiesz czym jest prawdziwa duchowość? To może Cię rozczarować, ale..
Szokujące TABU duchowości. Czy Twoje cierpienie podoba się Bogu? Czy ma ono sens? Czyli to, co wie tajna organizacja Illuminatów

raj utracony

Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia

Tak więc nowy porządek świata to tak naprawdę.. stary porządek świata. Nie ma co ludzi straszyć tym, co jest od początku istnienia planety. Ja przeżyłem dużo końców świata, apokalips itp. Alex Jones, charyzmatyczny prezenter radiowy z USA, straszy ludzi nowym porządkiem świata przynajmniej od 2005 roku. Kolejna ciekawa kwestia to fakt, że wygodnie jest zwalić winę na kogoś.

Brzmi to mniej więcej tak: To nie ja jestem zły, to szatan mnie namówił, pójdę się wyspowiadać i dam na tacę, a Ty mi wybacz. To nie ja mam blokady w podświadomości – to nękania demoniczne. To nie my jako naród mamy fatalną mentalność, która materializuje się na planie fizycznym biedą i wyzyskiem. Przecież my jesteśmy tacy zajebiści, i to dlatego ONI nas tak nienawidzą. To przecież ONI – Żydzi, masoni, Illuminaci. To nieprawda że poprzez mentalność ofiary dajemy się wykorzystywać. My przecież jesteśmy zajebiści i cały świat nam zazdrości.

Zapraszam Cię teraz na mój cykl artykułów: „Illuminaci i Ty„. Moje poprzednie wpisy o Illuminatach rzucające nieco inne światło na tę tajną organizację, są w linkach poniżej. Zapraszam do ich przeczytania, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś:
Czy tajemniczy „Agenci Ewolucji” zakulisowo wpływają na losy całej Ziemi?
Kim naprawdę są Illuminaci? Jaka rzeczywista konspiracja kryje się za tą tajną organizacją?!
Illuminata ujawnia szokujące fakty o tajnym stowarzyszeniu rządzącym światem!
Czego nie wiesz o tajnym stowarzyszeniu Illuminati? Ujawniam szokujący sekret!
Elity Cię oszukują i kontrolują wykorzystując politykę i niektóre teorie spiskowe!
Illuminati: zakazany i ukrywany sekret tajnego stowarzyszenia, o którym być może nie wiesz

Autor: Jarek Kefir

Hej Kochani! 🙂 Każdemu komu zależy na przekazywaniu dalej niezależnych i niecenzurowanych informacji, może dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp. Moja działalność zależy m.in. od Waszego wsparcia. Jest to też pewna forma wyrównania energii, podziękowania za wiedzę. Link z informacją tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

 

20 myśli w temacie “CZY ILLUMINACI ISTNIEJĄ?! POTĘŻNA ORGANIZACJA UJAWNIŁA SIĘ ŚWIATU I PRZEDSTAWIŁA SWOJE SZOKUJĄCE PLANY!

 1. Jarek, nie wiem kim są założyciele stronki iluminackiej, ale piszą raczej mądrze.
  Wszedłem tam i np. jest poruszony temat pieniędzy, to o czym mówiłeś, że nie są źródłem zła, nazwali je raczej czymś zbliżającym do wolności, oczywiście w rozsądnym sposób traktowanym.
  Piszą także o tym, że mózg nic nie różni się od mózgu miliardera lub innego człowieka.
  Także o tym, że każdy, nie potrzebując do tego religii, posiada tzw. wewnętrzny kompas by iść w stronę światła.
  Mało tego, piszą o nieustannym wahadle.
  Mogę tylko powiedzieć- bardzo ciekawy profil :).

  1. No w stronę światła to podobno lepiej nie iść, co to by nasza duszyczka nie wcieliła się ponownie na tym ziemskim łez padole 😉

  2. Masz racje [pawelborys2014] piszą mądrze bo to nie są źli ludzie .
   Są tylko ofiarami Propagandy .
   Na Ziemi , istnieją tylko 2 Organizacje Które są zwolnione z Podatku .
   Przemysł medialny czyli Telewizja I KRK czyli Watykan i zbory podlegające pod niego . Więc wiadomo kto rządzi Ziemią .
   I Wiadomo też że na liście zwolnionych z Podatku nie ma Organizacji Iluminatów i Masonów , zastanawialiście się może Dlaczego ? .

   Sprawa jest bardzo prosta , KRK promuje świecki umysł a iluminaci nie .
   Wiadomo że,Krk Robi grubą mamonę na idiotach . A Oni ci idioci nie wnikają w szczegóły bo wystarczy im tylko to co podane na talerzu ,czyli stare odgrzewane kotlety .
   Natomiast Ruch New Age promowany przez Iluminatów , podaje zupełnie inny zestaw , i nie ma w nim starych odgrzewanych kotletów .
   Wiadomo że cwaniaczki z Restauracji KRK chcieli by dalej sprzedawać te stare kotlety , ale new age próbuje wprowadzić nowe ciekawsze , smaczniejsze i ładniejsze dania , i to wszystko na terenie gdzie rządzi KRK KRK oczywiście zrobi wszystko żeby nie stracić swoich Klientów , Wiadomo ! .
   Więc KRK gdy dowiedziało się że na ich teranie czyli całej ziemi iluminaci zamierzają ujawnić prawdę i obudzić biedne wyzyskiwane owieczki .
   Postanowiło rozpuścić plotki na przód oczerniające iluminatów .
   Dawniej spalili by taką ciekawską osobę na stosie tak jak to robili dawniej gdy złapali jakąś kobiecinę która chciała dorobić sprzedając szałwię, ale niestety w dzisiejszych czasach gdy wszyscy patrzą im kamerami na ręce nie mogą się tak zabawić .
   W Związku z powyższym doszło do wojny informacyjnej .
   Mam nadzieje że jesteście świadomi tego że organizacja która nie musi płacić podatku na globie ziemskim ,musi mieć naprawdę grube plecy .
   I wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się że te dupne biochipy należą do jakiejś firmy krzak założonej przez Watykańskich Tajniaków .

   W tej chwili New Age , jest w fazie rozwoju ale wstrzymywanego i zmanipulowanego prze Agentów Krk przez co większość tak naprawdę nie wie o co w tym wszystkim chodzi
   tajni agenci kościoła podejrzewam że to jezuici zajęli się tym problemem dużo wcześniej i rozsiewając przekręconą propagandę chcą wywołać chaos informacyjny który ma doprowadzić do bałaganu i zamieszania .
   {Oczywiście Sataniści z Krk już wiedzą że przegrali ale to ich nie zniechęca , próbują dalej grać na czas ,dopóki hajc wpływa na ich konta}
   Z plotek dostępnych w necie które należy porządnie wypielić można się dowiedzieć tylko tyle że jest to kult nauki jakieś-tam medytacje , czarowanie i niektóre praktyki z tego nurtu i parę schematów do tego .
   Nie trudno się domyślić że połowie po takim przebieraniu informacyjnym odechce się szukania , a kolejne 49% ciekawskich kupi nowe odgrzewane kotlety.

   Od siebie dodam tylko tyle ile wiem o Iluminatach .
   Motto na dolarówce W Bogu Pokładamy ufność , oznacza dosłownie to co tam pisze mało tego, jest dowodem na istnienie Boga .
   Bo skoro Rząd USA publicznie wyraża ufność w Boga zamieszczając ten zamysł na Rewersie , to znaczy że rząd za tą deklaracją stoi
   W takim układzie to motto to dowód który potwierdza , ich wspólną wiarę w wyższą istotę .
   Więc skoro Rząd wydaje banknoty z deklaracją wiary w Boga niewidzialnego ,nie żądając żadnych fizycznych dowodów , na istnienie lub nieistnienie Wyższej Istoty .
   To sądzę że nie powinniście mieć problemów , z uwierzeniem w moją wersję którą zaraz wam przedstawię .
   Pomijając motto Reszta symboli czy cyfr to liczby święte należące do Świętej Geometrii , więc śmiało można się do niego modlić .
   One oznacza jeden Bóg i chodzi o jednego Prawdziwego Boga Wszechświat .
   Jest to jedyny i Prawdziwy Bóg wszystkich istot mieszkających we wszechświecie .
   Jak wiadomo Wszechświat jest wypełniony światłością i rożnymi Prawami .
   Np: Grawitacja jest jednym z tych praw lub Anty-grawitacja i tak jak podobne im i cała reszta tych powstałych na początku tworzenia wszechświata Praw .
   To one właśnie są tą stałą niezmienną Prawdą .
   Te prawa są jedyną możliwa Prawdą i dotyczą nas wszystkich . {I chyba najlepiej to wiedza ci co skaczą z Bloków ,he he }
   Natomiast Religie wyznaniowe od wieków starają się właśnie tą prawdę ukryć i kombinują podsuwając najróżniejsze bzdury czyli gipsowe ludziki czy średniowieczne narzędzia tortur itp: jako obiekty kultu .
   Bogiem o którym mowa w tym motto jest właśnie to Prawo które zaistniało na początku stworzenia wszechświata .
   To Prawo zostało wyrażone w symbolach , jako jedyna niezmienna i niepodważalna Prawda . Dla jednych jest to Św Geometria dla innych litery czy cyfry .

   Mam nadzieję że rozumiecie czemu kościół tak zawzięcie walczył przez wieki z Nauką .
   Bo Tak naprawdę Nauka jest kluczem do poznania Prawdziwego Boga , Innymi słowy Nauka jest Prawdziwą religią .
   i tylko poznanie Prawa czyli tych praw kosmicznych jako prawdziwej prawdy pozwoli posiąść ludziom prawdziwą wiedzę i wejść w kontakt z prawdziwym Bogiem .
   Wszechświat Jako Emanacja Tego Prawa jest Bogiem wszystkich istot mieszkających we wszechświecie nie tylko naszym ludzi .
   Co za tym idzie ,Prawo Kosmiczne i mu podobne prawa są jedyną takową istniejąca we wszechświecie Prawdą , Prawem i Bogiem .
   I to jest właśnie powód dla którego tak zawzięcie Atakują Iluminatów ?
   Jak się wyda że Bogiem nie jest to jakiś ludzik i że Bóg nie posiada imienia więc nie można się do niego modlić , to szlak trafi wszystkie kościoły i religie wyznaniowe , i znikną wtedy podziały , wojny różnice kulturowe itp .

   Zastój spowodowany działaniami Satanistycznego kościoła zahamował rozwój cywilizacji w celu wiadomym i opóźnił postęp naukowy o setki lat…
   Proces walki Religii Wyznaniowych z Prawdą niestety trwa nadal.
   Ale Kościelna atrofia to według mnie już Kwestia Kilkunastu Lat .

 2. – Franciszek – papież, jezuita
  – Jan Paweł II – były papież
  – wszyscy kardynałowie to masoni wysokiego wtajemniczenia, ponieważ w rzeczywistości to illuminaci wybierają papieża.
  Jako były bardzo wysoko wtajemniczony satanista potwierdzam, że najważniejsze dokumenty masońskie mówią, że najwyższym przełożonym i jednocześnie najwyższym arcykapłanem masońskim jest urzędujący papież, również dokumenty masońskie opisują ubiór oficjalnego arcykapłana masońskiego – m.in. biała sutanna.
  Papież to osoba, która była masonem najwyższego 33 stopnia masońskiego (a więc była illuminatem) i została wybrana przez Lucyfera na najwyższego arcykapłana, i tak oto staje się najwyższym przełożonym wszystkich lóż i stopni masońskich na świecie. Również wg dokumentów masońskich papież jest najwyższym przełożonym wszystkich religii na świecie (każda religia czci jakiegoś bożka, a te bożki to demony, które podlegają szatanowi, papież jako najwyższy arcykapłan służący szatanowi jest więc najwyższym przełożonym religii światowej – stąd te wszystkie pogańskie rytuały na pogrzebie jp2).
  Dodam jeszcze, że papież jako najwyższy arcykapłan masoński, jest jak to piszą „honorowym najwyższym przełożonym masonerii”, ponieważ zajmuje się sprawami religijnymi, a sprawami administracyjnymi w jego imieniu zajmuje się generał zakonu jezuitów i to właśnie zakon jezuitów sprawuje rzeczywistą kontrolę tak nad masonerią, nad illuminati i nad wszystkimi innymi tajnymi stowarzyszeniami i zakonami okultystycznymi na świecie.
  Jezuici to bezpośredni potomkowie zakonu templariuszy – Ignacy Loyola to był iluminat, templariusz, który został przypadkowo przyłapany przez inkwizycję na odprawianiu rytuałów magicznych, już wisiał na nim wyrok śmierci na stosie, ale użył swych wpływów aby załatwić sobie audiencję u papieża – papież się zgadza, spotykają się i wtedy Ignacy Loyola błaga papieża na klęczkach o darowanie życia, dogadują się że Ignacy Loyola założy zakon militarny ściśle posłuszny papieżowi, który będzie bronił papieża za wszelką cenę i mordował wszystkich jego wrogów i przeciwników. Tak oto powstają jezuici, najbardziej krwawy ze wszystkich tajnych zakonów rycerskich na świecie – wymordowali nawet dominikanów aby przejąć kontrolę nad inkwizycją (ponieważ wcześniej to dominikanie zajmowali się inkwizycją, jezuici im ten „przywilej” ukradli w bardzo krwawy sposób). Do dzisiaj treść ślubowania jezuickiego przy wtajemniczeniu na wyższe stanowiska jest ściśle tajna, a ślubują oni poza ścisłym posłuszeństwem najpierw generałowi jezuitów a potem papieżowi (czarny papież czyli generał jezuitów jest w pierwszej kolejności bo mają oni za zadanie bronić papiestwa nawet przed samym papieżem – sprawa Jana Pawła I) m.in. krwawe mordowanie wszystkich przeciwników papiestwa i kościoła katolickiego – zwłaszcza protestantów i innych „heretyków” (słowo herezja zostało wymyślone przez katolicyzm jako największe przestępstwo bo nie zgadzanie się z doktryną pana i władcy – papieża). Do swoich celów mają się oni posługiwać oszustwami, kłamstwami, manipulacją, nawet udawać wroga aby skłócić go ze sobą lub przeniknąć do wewnątrz i tam go zniszczyć (czyli takie coś podobne do Talmudu). To właśnie jezuitom przypisuje się zamordowanie prezydenta Kennediego, masoni się tym nie zajmowali.
  Wielu specjalistów od tajnych stowarzyszeń zastanawia się dlaczego jest taka różnica między jezuitami a iluminatami i masonami, dlaczego ich „doktryny” są takie podobne, tak, że nie wiadomo kto był pierwszy, a co z czego powstało. Otóż to jezuici (Loyola i jego kumple) byli spadkobiercami tajemnej wiedzy templariuszy. Również to oni założyli masonerię, a co za tym idzie iluminatów (bo iluminaci to tajny zakon wewnątrz tajnego zakonu). W satanizmie wbrew pozorom nie byliśmy kumplami jezuitów, była między satanistami a jezuitami wręcz rywalizacja dla kultu szatana, bo jezuici zajmują się bardzo ale to bardzo głęboką czarną magią demoniczną – tajne rytuały czarnomagiczne, przywoływania i kontrolowanie demonów dla swoich celów – te które templariusze odkryli w podziemiach w tajnych tunelach pod świątynią jerozolimską – wiele bardzo wiele złota i skarbów i jeszcze więcej tajemnej wiedzy duchowej, dzięki której można rządzić światem. Nie wiadomo skąd te tunele i „skarby” się tam wzięły, były insynuacje że zostawiła je jakaś zaginiona wysoko rozwinięta cywilizacja (stąd fascynacja we współczesnym New Age np. Atlantydą itp) albo właśnie rasa obcych tzn. przybyszów z innych planet. W satanizmie doktryna starożytnego Egiptu jest uważana za świętą, a zakłada ona, że szatan – a jego boskie imię to „Enki” wraz z podległą sobie załogą demonów przybyli na ziemię z obcej planety (stąd również fascynacja w New Age planetą Nibiru, z której to rzekomo miał pochodzić szatan) i to właśnie „dobry” bóg Enki poprzez manipulacje genami – m.in. mieszanie genów swoich z genami zwierząt i roślin znalezionych na ziemi stworzył w końcu człowieka. Ludzie rzekomo kochali swego boga i z chęcią go czcili i mu służyli (zwłaszcza cywilizacja Egipska, Babilońska i Medo-perska, w których imiona bogów to są najwyższe demony w hierarchii satanistycznej), stąd w pogańskim kościele tzn. kościele rzymsko-katolickim tyle odniesień do tych pogańskich cywilizacji (np. mitraizm, kult słońca hostii itp).
  Ale wybuchła wojna między bogami-demonami czy kosmitami zwał jak zwał i dlatego Lucyfer musiał wracać na swoją planetę a od tamtego czasu ludzie o nim zapomnieli. I niedługo ma powrócić a wtedy ludzie na nowo będą go czcić (tzw. antychryst). W Watykanie znajduje się największe na świecie obserwatorium astronomiczne(nazywa się Lucyfer-nazwa oficjalna), a przedstawiciele Watykanu w tym sam papież nie raz dawali do zrozumienia, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i że z chęcią ochrzcił by kosmitów (zapewne chodzi o pokonanie aniołów nieposłusznych szatanowi – ot jak twierdzą iluminaci jedynie stworzenie ludziom wszystkich narodów wspólnego wroga – np. najeźdźcy z kosmosu pozwoli ich zjednoczyć w celu zaprowadzenia jednego światowego rządu z jedną światową religią).
  Wspomnę ciekawy fakt, gdzie można znaleźć listę publicznie wystawioną najwyższych przełożonych masońskich. Otóż w Watykanie w gmachu głównym Bazyliki Watykańskiej na schodach w głównym holu (tzn. na balkonie) aczkolwiek w takim dość ustronnym miejscu jest zamieszczona tablica z listą wszystkich papieży od pierwszego do ostatniego, a pod nią podpis po łacinie, że oni wszyscy swą władzę otrzymali od szatana, za co są mu dozgonnie wdzięczni.

 3. „Filmik o tym, że reputacja jaką ma Francja w Polsce nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. I że Le Pen wygra wybory.”

  ******
  … Jarek, a jakie masz zdanie na temat tego kto będzie rządził żabojadami?
  Bo Ja liczę na powtórkę z Trumpa, gdyż zamierzam postawić 200zł na wygraną Le Pen 😀 … może znów się uda szarpnąć trochę grosza i nakupić książek z Okultury, bo mają teraz promocję z okazji 16 lecia istnienia wydawnictwa, i za to dają 16 książek za pół ceny 🙂

  1. O, mój ulubiony kanał zawitał aż na stronę Jarka 🙂 W Poradnikach nie ma co wyjaśniać – to tylko chora wyobraźnia autora. Powstało wiele teorii na ten temat (o wybuchu bomby atomowej, gwałcie, psychiatryku…) ale to w większości bzdury i wywodzenie widzów w pole. Genialny obraz, niesamowity klimat. Jeżeli ktoś lubi bardzo popierdolone rzeczy – polecam po stokroć.

 4. „Religia Iluminatów jest najbardziej rozwinięta formą gnostycyzmu i zwana jest Iluminacją ( alternatywnie Iluminizmem). Poświęcona dążeniu do oświecenia ma wielu odpowiedników w religiach wschodu – hinduizmie, buddyzmie i taoizmie. Odrzuca abrahamiczne religie wiary: judaizm, chrześcijaństwo i islam uznając je za dzieła „Demiurga”; niższego, okrutnego i szalonego bóstwa, które oszukuje samo siebie nazywając siebie Prawdziwym Bogiem., a które zadało niekończące cierpienie ludzkości.

  ESENCJĄ ILUMINIZMU, sekretnej religii iluminatów, jest fakt, że każda ludzka istota może dosłownie stać się Bogiem.

  [THE ILLUMINATI MANIFESTO, Adama Weishaupt ]

 5. Niewiele wiem o rozmaitych tajemnych stowarzyszeniach. Ten temat nigdy mnie specjalnie nie interesował. A tak między nami mówiąc, to tajemnym może być jedynie stowarzyszenie, o którym poza jego członkami nikt nie ma zielonego pojęcia.

  Jezus z Nazaretu głosił, że nic na tym świecie nie ma tak tajnego, co by nie miało kiedyś być wyjawione.

  Możliwości jest kilka:
  a/ stowarzyszenie tajne chce się choćby częściowo ujawnić, aby pozyskać nowych członków z otaczającego je społeczeństwa.
  b/ ktoś z członków puszcza farbę z rozmaitych powodów: chęć zaimponowania innym, pod wpływem alkoholu, pod wpływem wyrzutów sumienia itd..
  c/ władze same wpadają na trop takiego stowarzyszenia.
  d/ dziennikarze zdobywają tajne informacje i upubliczniają je masom.
  e/ inne podobne stowarzyszenie pali swoją konkurencję.

  Przy dzisiejszych sposobach inwigilacji prawdopodobieństwo zaistnienia prawdziwie tajnego stowarzyszenia jest praktycznie równe zeru.

  I to by było na tyle, co do tematu tego tekstu ode mnie. Przyjmijcie to jako moje wtajemniczenie Was wszystkich w tę dziedzinę wiedzy.

 6. Dawno dawno temu żył sobie pewien mędrzec. Otoczenie mędrca zajmowało się wszystkim poza zbieraniem mądrości.

  Pewnego dnia na miastem pojawiły się dwie ręce. Nikt nie wiedział, o co tu chodzi. Czego żądają od ludzi te dwie olbrzymie ręce?

  Wreszcie ktoś przypomniał sobie, że w walącej się chatynce żyje w skrajnej nędzy człowiek mądry. Tyle tylko, że jego mądrości nie chciał dotąd nikt.

  Uprosili w końcu tego mędrca. Ten podszedł do miejsca, nad którym w powietrzu wisiały dwie olbrzynie dłonie. Były wyprostowane i od latających wyprostowanych palców biły pioruny ku ziemi.

  Mędrzec podniósł dwie ręce z dziesięcioma palcami ku górze i pokręcił przecząco głową. To samo stało się przy dziewięciu, ośmiu, siedmiu i sześciu palcach.

  Skutek tego był tylko taki, że jedna z tych rąk znikła. A mędrzec wóczas podniósł jedną rękę ku górze i znowu pokręcił głową przecząco. Podobnie uczynił przy czterech, trzech i przy dwóch palcach. Na sam koniec mędrzec podniósł ku owej ręce tylko jeden palec i kiwnął potakująco głową. Druga ręka znikła na zawsze.

  Mieszkańcy owej krainy podeszli wówczas do mędrca i zapytali go, co te palce obu rąk miały oznaczać. Ten im odpowiedział.

  Owe palce pytały, czy może ukryć się tajemnica, gdy zna ją wielu ludzi. Dlatego ciągle zaprzeczałem.

  Dopiero przy jednym palcu kiwnąłem potakująco głową. Powiem wam, dlaczego?

  Każda tajemnica może być tak długo tajemnicą, dopóki zna ją tylko jeden człowiek.

 7. cale nasze zycie to redukcje dysonansow poznawczych, hipokryzja, racjonalizacje, mentalność kalego. ludzie mowiacy zbyt wiele prawdy sa zabijani bo rozjebuja homeostazę (nowe slowko dla mnie, szpanuje nim w towarzystwie i strugam inteligenta .-) słuchamy Epikura, wypierdalamy samolotem na miekka plaze nudystów, jaramy tak gibona, swintuszymy a po powrocie do domu czy pracy mówimy, ze bylo fatalnie, targiczne zarcie, dupy pawiopedne, zmarnowana kasa i takie tam .-)))

  1. Jednego ludzie Ci nie wybaczą – SZCZĘŚCIA. Bo system unieszczęśliwia ogromną większość ludzi. Pochodne szczęścia to np czas wolny, to że możesz wydać choćby te 50 zł miesięcznie na swoją pasję, w ogóle że masz pasję, że możesz sobie kupić coś do jarania, jakąś witaminę, suplement albo droższą kawę, bo nie musisz wszystkiego przeznaczać na innych.
   I tu prawda też jest bardzo prosta. Ilu ludzi mówi, że denerwuje ich wylewne i egzaltowane szczęście innych 😉 Nie wiedzą czemu, logika mówi że wszystko okej.. Ale ich to podświadomie denerwuje 😉

 8. Iluminaci rządzą światem a my jesteśmy dla nich bydłem.Działają według zasady dziel i rządź.Dzielą nas i kontrolują.Dla władzy i pieniędzy.NIE ZMIENISZ ICH ALE MOŻESZ ZMIENIĆ SIEBIE !!

 9. Obudźmy wszystkich ludzi, którzy wierzą w ten system a 1 minutę Illuminati znikną i ich rządze. Tego się najb. boją.

 10. „Tych „kościelnych Illuminatów” bronią nawet skrajnie lewicowe media, takie jak portal NaTemat Tomasza Lisa.”

  Niestety Kefir, ale mylisz pojęcia. NaTemat nie jest zdecydowanie portalem skrajnie lewicowym (skrajna lewica w politologii to anarchiści i komuniści), raczej reprezentuje on demoliberalny establishment.

 11. Jarku po obejrzeniu tych filmików zrozumiałam Twój stosunek do „nie robienia sobie dzieci” 🙂 Jak to człowiek się siebie uczy całe życie 🙂 ale nie to jest teraz ważne .

  Chciałabym wkleić tu linki do filmików , jeśli możesz proszę o ich przpuszczenie , uważam że każdy ale to każdy powinien je zobaczyć .

  jednakże decyzję pozostawiam Tobie.

  > https://youtu.be/iuS7zBdw0BU

  > https://youtu.be/FINagt2K48U

  > https://youtu.be/TTwGjD6EzHM

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.