PORUSZAJĄCA PRZYPOWIEŚĆ O SPOTKANIU Z BOGIEM

Autentyczna rozmowa z Bogiem.. Tak było.

-Puk puk

-Kto tam?

-No siema, to Ty jesteś tym Wielkim Architektem?

-Tak, jestem Demiurg, wielki i potężny geometra naszego świata, władca i imperator Ziemi i Układu Słonecznego. Twórca chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. Inspirator innych doktryn, takich jak racjonalizm, ateizm czy new age. Stwórca praw natury. Zarządca globalnej nieświadomości. Dyktator przywódców, polityków, kapłanów, liderów, całych państw i społeczeństw.

-Taa.. Okrąg, trójkąt i tylko jedno oko.. Do tego brak uszu, brak nosa, brak mózgu i serca.. To wszystko tłumaczy.

-Coo?! Człowiecze, puchu marny, nie boisz się mojej boskiej wszechpotęgi?! Nie uważasz że jesteś mały, grzeszny i niepełny? Nie chcesz modlić się do mnie, klękać przede mną, składać ofiar, wysławiać mojego imienia?! Nie chcesz żyć tak, jak ja to sobie wymyśliłem, określając zasady społeczne?!

-Nie.

-I może jeszcze nie wierzysz, że prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty dostanie się do nieba? Nie wierzysz, że pieniądz to zło wcielone i trzeba ciężko pracować za grosze, jak kazałem w księdze Genesis? I nie wierzysz, że ciąży na Tobie, człowieku, grzech pierworodny?!

-Nie.

A nie boisz się, że wielka i potężna karma zawsze wraca i zawsze determinuje Twoje życie, co do sekundy? I że i tak determinuje Twoje życie numerologia, kalendarz majów, czerwców, lipców i innych?! I że nie masz nic a nic do gadania, bo miałem taki kaprys i wszystko sobie zaplanowałem? A tysiące innych zasad religijnych, duchowych i ezoterycznych? Co Ty sobie niby myślisz?!

-Nie boję się, nie wierzę w te bzdury i gówno Cię obchodzi co sobie myślę. A teraz idę z ukochaną i z psem na łąkę, cieszyć się życiem. Jesteś demiurgiem-uzurpatorem, tymczasowym okupantem naszej pięknej planety, stworzonej przez prawdziwego Boga – Architekta wszechświata, czyli Boga Ojca. Nie jesteś ani Bogiem ani Architektem, tylko się za niego podajesz, każąc ludziom sobie służyć i cierpieć. Nie jesteś ani moim Bogiem, ani moim Stwórcą, ani moim władcą.

I bezradny demiurg nie mógł zrobić nic, bowiem stracił wszelki wpływ na spotkanego człowieka. Żadna jego moc już na niego nie działała.

Autor: Jarek Kefir

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i u innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe jak i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od zwykłych ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane przez władze.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. W  dobie dominacji globalnych gigantów manipulacji musimy radzić sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony na serwerze WordPress to równo 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą też inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Polepszenie naszej mentalności i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach. Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

10 myśli w temacie “PORUSZAJĄCA PRZYPOWIEŚĆ O SPOTKANIU Z BOGIEM

 1. Praedator cerberus
  qui vi vit infernus

  You shine darker than the night
  Your are older than the light
  You’re unphysical to me
  without a face or skin to see
  So terrible, and secretly
  eternally, Black Sun

  Penetrate and baste the mind
  Show my soul another light
  You seduce and desecrate
  So damn cold and far away
  And yet inside you heat me up
  Forever comes the Black Sun

  Praedator sanguis
  terra terroris
  corpo ferreus
  tremor infernus
  timor invictus
  extinctor fortis
  es angelus

  You appear in all my dreams
  Touch my black heart with your things
  The tree of life strives in your ace
  as you free me from the pain
  To tell the truth, you frighten me
  eternally, Black Sun

  You exceed the speed of light
  You’re everywhere, at everytime
  Not the father, nor the mother
  nor the kingdom come of heaven
  But without you I’m nothing
  endlessly, MY BLACK SUN

  Praedator sanguis
  terra terroris
  corpo ferreus
  tremor infernus
  timor invictus
  extinctor fortis
  es angelus

  Urio sine fine
  Daemone, parce mihi
  furiosos oculos timeo
  Frigeo, cor fit petra
  Vita mea fracta est et demissa
  et perdita

  Praedator cerberus
  qui vi vit infernus
  fames ardens
  carne hominis mortalis

  Praedator sanguis
  terra terroris
  corpo ferreus
  tremor infernus

  MY BLACK SUN

  Praedator sanguis
  terra terroris
  corpo ferreus
  tremor infernus
  timor invictus
  extinctor fortis
  es angelus

 2. Wspomniany przez Ciebie jahwe-demiurg-szatan…jest plemiennym bożkiem ż…. …”dyrektorem więzienia”w którym obecnie (czasowo)przebywamy……żeby uczyć się przez doświadczanie zła i cierpienia….bożkiem doczesności i materii(Łk.4,1-13)..Nie powinno się go mylić z Bogiem chrześcijańskim…którego wysłannikiem był Jezus Chrystus…władcą miłości i ducha(J,18,37)…Królem Wszechświata….który jest „zwierzchnikiem”demiurga…tak jak król jest zwierzchnikiem wszystkich dyrektorów więzień w rządzonych przez siebie państwie…
  Nietrudno odgadnąć że to co powyżej piszę wywodzi się z klasycznej gnozy…która wydaje się sensowną próbą wytłumaczenia sytuacji w której znajduje się człowiek we Wszechświecie…

 3. Dodam:wbrew temu co piszesz demiurg-szatan-jahwe nie jest twórcą i przyjacielem chrześcijaństwa…jest jego wrogiem…Chrześcijaństwo-szczególnie to ezoteryczne…powiązane z gnozą…jest ekspozyturą tego INNEGO…dalekiego BOGA MIŁOŚCI i DUCHA…Od którego wszyscy się wywodzimy i do którego powrócimy…jak krople do oceanu…

 4. Dzięki. dawno już nic mi się tak nie spodobało i nie trafiło w Samo Sedno na Moim Etapie:)) Wiele o tym rozmyslałam, o tych kolejnych pułapkach „majowo-czerwoco-grudniowo itd.”, jak to fajnie ująłeś, o tych przepowiedniach, przeczuciach, olsnieniach, wyświechtanych oświeceniach i długiej do nich drodze, a ty to tak pigułkowo ująłeś. Gratuluję.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.