JAK W SKUTECZNY I LUZACKI SPOSÓB JEBAĆ SYSTEM? LISTA NAJLEPSZYCH SPOSOBÓW!

 

system

System chce wciągnąć Cię w sieć matrixa i zniewolić

Wielu ludzi zadaje sobie to pytanie. I wielu popada w coraz większą apatię, czytając kolejne i kolejne teorie. Często coraz bardziej dziwaczne i śmieszne teorie. Często na te teorie nie ma żadnych, absolutnie żadnych dowodów. Zadaj sobie pytanie: co Ci daje czytanie kolejnej strasznej teorii? Co Ci daje czytanie o kolejnych strasznych wydarzeniach, które miały wydarzyć się wiele lat temu, ale ciągle nie chcą nadejść? Tylko ciągle słyszymy nowe daty?

Może czas po prostu.. Dorosnąć?

Postawa antysystemowa jest teraz modna. Nietrudno się temu dziwić. Pokolenie ’68 które obecnie rządzi (przynajmniej w Europie i Ameryce) zgotowało nam, młodym, piekło. Miał być pokój, miłość, muzyka. Są wojny i sponsorowanie ugrupowań terrorystycznych, np państwa islamskiego. Są rządy korporacji nie płacących podatków, są coraz niższe pensje. System stworzony nam przez rodziców i dziadków jest niewydolny.

Celem ludzkości jest postęp i reformowanie systemu, a nie uleganie mu

Są to procesy, które trwają od zawsze. Każde pokolenie chce wnieść coś nowego do świata i każde zauważa, że to, co wnieśli przodkowie, wymaga reformy. Teraz jednak jest to szczególnie nasilone. Systemy wartości poprzednich pokoleń stały się niewydolne jak nigdy dotąd i upadają z hukiem. Dzieje się tak, ponieważ nastąpił postęp technologiczny i naukowy. A wraz z nim zmienia się także mentalność, ku większej empatii i większemu humanitaryzmowi. Postęp odbywa się dziś szybciej, bo żyjemy w czasach przełomowych. Dawne, barbarzyńskie wzorce, zgodne z pierwotnym wzorcem natury, zderzają się z pragnieniem lepszego i spokojniejszego świata.

Mamy niespotykany nigdy wcześniej dostęp do informacji. Nie tylko chodzi o słowo pisane (czasopisma, gazety, książki), ale przede wszystkim internet. W internecie jest dostępna wiedza z każdej możliwej dziedziny życia, z każdej epoki historycznej, wszystkich narodów i kultur. W tym wiedza bardzo niewygodna dla władz. Czyli dotycząca afer i przekrętów, oszustwa religii i ideologii. Ale także wiedza o psychologii, PR, socjotechnice, NLP, cybernetyce, ezoteryce, okultyzmie, itp. Nie istnieje coś takiego jak wolne media, jeśli chodzi o gazety i telewizje.

Bo kapitał jednak ma narodowość. A gazeta czy telewizja realizuje wolę swojego właściciela, sponsora czy też wpływowych, międzynarodowych think-tanków. Owszem, możesz sobie wybrać gazetę czy telewizję. W jednej z nich mówią Ci więc, że to dobrze że zarabiasz 1500 zł i że mamy wykazać miłosierdzie wobec islamistów. Więc rzygać Ci się chce na takie brednie. W drugiej nawijają Ci o kościele i o jakichś miesięcznicach smoleńskich. Tego już za wiele – rzygasz, autentycznie rzygasz. W internecie tego nie ma. Możesz wybrać sobie dowolną wiedzę, dowolne medium. Ba! Możesz anonimowo powiedzieć, że system nie działa. Że system jest więzieniem. Że porządek polityczny nie ma sensu. I oni tego bardzo się boją. Zobaczcie na poniższy cytat:

„Ta grupa staje się zupełnie odizolowana od społecznego przekazu zawartego i transmitowanego przez masowe środki komunikacji społecznej (prasa, radio i telewizja). Oni korzystając z szerokopasmowego internetu zbudowali na bazie nowego zjawiska, czyli internetowego przekazu na żywo, strukturę całkowicie odbiegającą od norm społecznych, zwłaszcza w formie językowej, pełnej wulgaryzmów i łamania wszelkiego tabu, które do niedawna funkcjonowało wyłącznie w ukrytej przestrzeni środowisk przestępczych czy patologicznych. W zupełnie zanarchizowanej przestrzeni starają się budować swój kodeks postępowania, który jest sprzeczny z dotychczas przyjętymi normami społecznymi”
(Autor: Paweł Zastrzeżyński, w liście otwartym dla Premier Beaty Szydło, w Telewizji Republika)

system

Mamy bronić waszej demokracji, waszego systemu? Wolne żarty..

Powyższa myśl jest autorstwa dziennikarza stowarzyszonego ze środowiskiem PiS. Nie jest moim celem krytyka tej partii. Warto zauważyć, że podobne lęki, ale tysiąckrotnie większe, ma opozycja. Stracili oni władzę w 2015 roku, ale nadal silne jest ich lobby. Są oni „drugą władzą”, która okopała się w trybunale konstytucyjnym, w sądzie najwyższym, w sądach, urzędach, uniwersytetach, w policji, armii, służbach, mafiach, w kościele.. Jest to przestępcza hydra, która powoli jest wycinana przez ekipę, która jakichś tam zmian chce. Stąd ich ogromny lęk. Olaboga, system Wam się wali? Obudziliście się dopiero teraz? Czego my, młodzi, mamy bronić? Śmieciówek, najniższej krajowej, i szeregu innych Waszych regulacji, które sprawiły, że ten kraj stał się „grobem dla żywych”?

Ale wracając do meritum. Mnóstwo ludzi walcząc z systemem, zapłaciło najwyższą cenę – cenę życia. Dlaczego? Gdyż walczyli z nim na jego zasadach. Przykład to np Prezydent Kennedy, zamordowany przez ludzi związanych z amerykańską Rezerwą Federalną. Nasz przykład to Andrzej Lepper, zamordowany przez poprzednią ekipę rządzącą, czy Jolanta Brzeska, zamordowana przez warszawską mafię kamieniczników skupujących roszczenia reprywatyzacyjne.

Według mnie tego typu działalność nie uderza bezpośrednio w rdzeń systemu, ale jest działanie na jego powierzchni. A gdy działasz na jego powierzchni, to zaraz włączają się mechanizmy zabezpieczające tegoż systemu. Wiadomo – bankierzy, partie polityczne, koterie wewnątrz spec służb, mafie – bronią się i bronią swoich zysków. Ja proponuję Ci więc coś innego. Odpuszczenie walki na powierzchni systemu. I zastosowanie strategii konia trojańskiego, która uderzy w sam jego rdzeń. Jest to walka bez walki, bunt bez buntu, opór bez oporu. Na luzie. Nie warto walczyć z systemem, nie warto iść z tą przysłowiową szabelką na czołg. Ale warto odciąć go od bateryjek zasilających, ratując jak najwięcej ludzi.

Przede wszystkim warto pamiętać, że system jest oparty na ludzkiej nieświadomości jak i na cierpieniu. Człowiek szczęśliwy ma po prostu wyjebane i nie pójdzie na wojnę, nie będzie kupował coraz to nowych gadżetów, nie będzie chciał brać kredytów, nie będzie chciał chodzić do kościoła, brać ślubów, płodzić dzieci. Człowiek szczęśliwy jest dla systemu bezużyteczny. Człowiek szczęśliwy często wykazuje postawę: „jebać Wasz PKB, Wasz przyrost naturalny i Wasz system, pierdolę to wszystko i jadę w Bieszczady”. Przynajmniej metaforycznie. Nieszczęście ludzi jest jest motorem napędowym systemu. I szczęście jednostki bardzo często kłóci się ze bytem systemu jako takiego.

matrix

Więc jak skutecznie i na luzie jebać system? Jak walczyć z nim, nie walcząc? Wystarczy promować poniższe postawy:

1. Masz prawo do szczęścia, bogactwa, miłości, seksu. Odrzuć filozofie biedy, mentalność ofiary i konserwatyzm obyczajowy. Te filozofie mają trzymać motłoch za mordę, mają jako tako spajać system. Pytanie, czy są one korzystne dla Ciebie? Kwestie mentalności ofiary jak i jej przezwyciężenia, poruszałem w tym felietonie: Czy wiesz czym jest prawdziwa duchowość? To może Cię rozczarować, ale.. [LINK]
Jak i w kolejnym: Dumnie odrzuć mentalność ofiary. Zasługujesz na to co najlepsze! [LINK]

2Możesz żyć swoim życiem, mieć hobby, realizować swój pomysł na życie. Nie musisz się słuchać i spełniać żądań rodziny, społeczeństwa, systemu. System ma za zadanie pochwycić Cię w sieć, przejąć cały Twój czas i zasoby, w tym finansowe, jak i zniszczyć Twój plan na życie. A więc Twoje hobby, pasje, wolność. Od tej pory masz pracować tylko na rzecz systemu.

Typowy obrazek to ślub, dzieci, kredyt hipoteczny, chłop wychodzący do pracy przed 6 rano i wracający po 20. Konstrukcja systemu kapitalistycznego wybitnie to wspiera. Także natura zaprojektowała to tak, by ten człowieczyna najlepsze lata życia wykorzystał na użeranie się z rachunkami, kredytami i dziećmi. A potem wiek 40 czy 50 lat, i organizm wrak. Potem 70, 80 lat, i na przysłowiowy szrot. Ponoć kiedyś żyliśmy 1000 lat, a teraz życie jest zwyczajnie za krótkie. Szerzej opisałem to w tym felietonie: Co by było, gdyby ludzie nadal żyli 1000 lat tak jak przed wiekami? [LINK]

Ogólnie, ten świat nie jest wart tego, byś budował system na swojej krwawicy. Jeśli naprawdę chcesz mieć dzieci, to potrzebujesz do tego pancernej psychiki (lata terapii) i równie potężnych zarobków. Przykro mi, ale matematyka nie kłamie. Dwa plus dwa zawsze jest cztery. To, że powiesz sobie: „a, jakoś to będzie”, nie sprawi, że wynik będzie nagle wynosił pięć. I prawdą jest fakt, że większość ludzi, gdyby wiedziała czym tak naprawdę jest ten system i jakie poświęcenia ich czekają, nigdy by się tego nie podjęła.

Och, gdyby każdy był taki „mundry”.. To kto by szedł na wojnę za ropę, ups, przepraszam, za demokrację? Kto by konsumował aż do przesady i nakręcał PKB? Kto by zarzynał się w pracy robiąc karierę i nakręcając gospodarkę? Kto by robił dzieci? Szerzej pętlę przechwytu systemu opisałem w tym felietonie: Niezwykłe przesłanie które pomoże Ci zrozumieć ukrywaną naturę społeczeństwa i świata [LINK]

swiadomosc i duchowosc

3. Nie musisz się słuchać autorytetów. Na każdy podany przez Ciebie autorytet, mogę podać inny autorytet, którego zdanie jest przeciwne. Ba! Powiem więcej. Mogę poszukać, pod wpływem jakiej iluzji jest Twój autorytet i kto go sponsoruje. Liberałowie, konserwatyści, katolicy, racjonaliści, PiS, PO, koncern farmaceutyczny.. Jak myślisz, komu sprzedał się i przed kim klęczy Twój ukochany autorytet?

4. Możesz myśleć samodzielnie. Nie musisz ulegać myśleniu stadnemu. Nie musisz padać na kolana przed politykiem, ideologiem, kapłanem, „ekspertem” i nie musisz się ich słuchać. Ideologie i religie nie są Ci potrzebne do myślenia. Są to twory wymyślone przed dekadami, przed wiekami, czasami przed tysiącami lat. Nie tylko są kłamliwe i nie tylko przedstawiają bardzo wąską i jednostronną część rzeczywistości.

Ale zupełnie nie odpowiadają już mentalności i wyzwaniom stojącym przed człowiekiem XXI wieku. Za ideologiami najczęściej stoi jakiś siwy dziad z brodą, w dodatku z 18 czy 19 wieku, więc dawno nie żyjący. Po co Ci to, człowieku? Celnie podsumowałem to w dwóch felietonach: Podział lewica vs prawica jest nieaktualny. Polityka ma służyć ludzkości a nie ideologiom i grupom interesu! [LINK]
Jak i w tym: Czy politycy naprawdę wierzą w swoje brednie?! Wszystko o odwiecznej zagadce polityk [ LINK]

5. Niech świat płonie, nie musisz go ratować i się przejmować. Czasami trzeba wrzucić na luz. Czasami trzeba otworzyć se piwko, zajarać se lolo, usiąść wygodnie, i wpierdalając pop corn patrzeć, jak świat płonie. Niech ludzie robią te wszystkie głupie i destrukcyjne rzeczy. Niech błądzą, niech będą głupi, niech będą ignorantami. Niech mówią sobie co chcą, niech nie zgadzają się z Tobą.

Po co Ci udowadniać, namawiać, przekonywać? Pomóc można osobie, która szczerze chce zmiany. Osobie, która choć siedzi na dnie, to jednak coś robi, szuka, chce pójść wyżej. Jeśli ktoś nie chce przebadać swojego organizmu, nie chce witamin, suplementów, ziół, czy nie chce iść do lekarza po leki czy hormony, jeśli nie ma innego wyjścia.. Jeśli ktoś nie chce pracować nad sobą, iść na terapię, poznawać wiedzy, poszerzać horyzontów.. To po co takiej osobie pomagać? Ona sama Cię wyczerpie z energii i ściągnie na dno, w którym de facto lubi przebywać.

Może ta osoba potrzebuje tego dna, tego upodlenia, tych skrajnych emocji, by spotkać się ze swoimi cieniami i demonami, i by potem samemu się wydostać z dna? Nie zalecam jednak bierności, ignorancji, przyzwalania na zło. O nie! Równie często trzeba podjąć aktywność i wtrącać się, pomagać, wspierać. Trudności są z rozróżnieniem, kiedy odpuścić, a kiedy się zaangażować w pomoc. Tego uczymy się całe życie.

walka z systemem

6. Liczy się Twoje szczęście, pod warunkiem, że nie krzywdzisz innych istot. Jest to postawa hedonistyczna. Polega ona na poszukiwaniu sytuacji i czynności dających szczęście i spełnienie. Jak i unikanie przykrości. Hedonizm oznacza też branie na siebie tych obowiązków, zobowiązań, które autentycznie chcesz i wiesz, że je udźwigniesz. Hedonizm nie jest egoizmem.

Hedonizm zakłada empatię i nie krzywdzenie innych istot. Zaś egoizm to dążenie po trupach do celu, ze szkodą dla innych. Tak naprawdę to każda istota żyjąca jest hedonistą, począwszy od wirusów, skończywszy na człowieku. Bo każda istota żywa dba o swój interes. Nawet prymitywny wirus ma mechanizmy unikania złych bodźców. Zaś człowiek może odmówić sobie seksu, żyć w celibacie.

Może też samobiczować się w imię konserwatyzmu, w imię religii czy w imię rodzicielskich poświęceń aż do granic masochizmu. Ale nawet te czynności robi dla siebie, w swoim interesie. Na przykład po to, by poczuć się szanowanym i poważanym obywatelem, wzorowym katolikiem, czy dobrym rodzicem. Kwestie hedonizmu, egoizmu i altruizmu poruszałem w tym felietonie: Czy jesteś coś winien systemowi? Czy musisz żyć tak jak inni każą? [LINK]
Jak i w tym: Chcesz być zdrowym całe życie? Odwieczna zagadka nieśmiertelności i wiecznej młodości [LINK]

7. Nie musisz zadowalać się ochłapami rzuconymi Polakom po 1989 roku. Nie musisz łykać liberalnych bredni, że to wolny rynek, że to prawa ekonomii, że musimy zarabiać mało i pracować ciężko. Jako dziecko wszechświata, którego prawem jest kwadryliardowa obfitość we wszelkich formach, zasługujesz na wszystko co najlepsze. Nie daj sobie wmówić, że liczy się ciężka praca i poświęcanie dla innych.

Nie daj sobie wmówić, że pieniądz to niska wibracja, że pieniądz to zło, że Bóg nie lubi bogactwa i ludzi bogatych. To wszystko są filozofie stworzone przez elity, dla ofiar tych elit – czyli owiec. Kontestuj, dopominaj się głośno o swoje. O kwestii oszustwa transformacji 1989, o ciepłej wodzie w kranie i kryzysie politycznym w Polsce, pisałem w tym felietonie: Szokujący list otwarty do Kaczyńskiego, Petru i Schetyny! Czyli zakazana prawda o polityce [LINK]

system

Ogólnie, warto po prostu wyluzować i pozwolić życiu by biegło swoim rytmem. Nie zawrócisz Wisły kijem. Przekazując te powyższe idee dalej, najsilniej walczysz z systemem, jednocześnie w ogóle z nim nie walcząc. Zamiast walczyć np z mafią kamieniczników i narażać się na odwet, uderzasz na luzie w sam rdzeń systemu, w samo jego serce. I omijasz przy tym jego mechanizmy zabezpieczające.

Pytanie tylko, czy śmierć Kannedy’ego, Leppera czy Brzeskiej poszły na marne? Absolutnie NIE! To też było w pewnym sensie potrzebne i też „musiało się stać”. Po to, by uwrażliwić ludzi na krzywdę i niesprawiedliwość, i obudzić miliony. Na tym także polega ewolucja naszej mentalności jak i cywilizacji. Tylko czy właśnie Ty musisz iść tą ścieżką? A może warto wrzucić na luz?

Autor: Jarek Kefir

.

jarek kefir
Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

30 myśli w temacie “JAK W SKUTECZNY I LUZACKI SPOSÓB JEBAĆ SYSTEM? LISTA NAJLEPSZYCH SPOSOBÓW!

 1. …Przykro mi, ale matematyka nie kłamie. Dwa plus dwa zawsze jest cztery….:(matematyka klamie drogi Jarku:)juz mowie jak:) 1+1=nieskonczonosc:)1+1+2 ale w swiecie umarlych:)jeden patyczek plus jeden patyczek to sa dwa, ale jeden czlowiek np. mama plus jeden czlowiek np. tata rowna sie nieskonczonosc no bo dzieci, wnuki, prawnuki itd itd…:).

  1. Ha hA HA ha.. hoPie! wszystkO spoko! a możesz poDzieliĆ sIę ze mNą wspaRciem które otrzymujesz!?? myślę podobnie ale nie chce mi się tego wszystkiegO opisywaĆ a wsparcie przydałoby się$$$ NA TEGO wyślij mi maila na którego numer konta CI wysłać: okradanyprzezpanstwo@wp.pl !@#$%^&*( wy fszyscy macie ciężkie życie \=0-9 …ODNOŚNIE FUCK THE SYSTEM JEŻELI ALKOCHOL ZROBISZ SAM LUB WYMIENISZ ZA COś Z SĄSIADEM ze wschodu, jezeli palisz coś co urosło gdzieś a nie jest objęte akcyzą, chleb pieczesz sam lub babcia to robi, zarzynasz świnie na kotlety w stodole bez badania, itd.. to możesz powiedzieć że pieprzysz system….,,.. do wszystkich nadgorliwych urzędników i funkcjonariszy odpowiedzialnych za monitorowanie i nadzorowanie internetu i dostępu do informacji!!! obciągajcie sobie członki i rwijcie się za suty!!!

 2. Piszesz Jarek, że wszelaka opozycja okopała się m.in. w Kościele KRK. I niestety masz rację.

  KRK jest potężną instytucją samą w sobie. Obecnie w Polsce / RP of Eu / KRK posiada potężną armię funkcjonariuszy zakonnych i diecezjalnych.

  Do tego dochodzą miliony pożytecznych głupców: dewotki zwane moherami, organiści, kościelni i inni pracujący dla KRK RP.

  Zauważ Jarek, że ci funkcjonariusze przysięgają posłuszeństwo i wierność obcemu państwu — Watykanowi.

  Że tak naprawdę realizują cele wytknięte im przez obcy nam kraj zwany Watykanem. Oni zaiste są agentami Watykanu.

  Ten ich patriotyzm można sobie między bajki włożyć.

  O interesach Watykanu wiem niewiele. Za to wiemy obaj, ja i Ty Jarek, że kler KRK chce nam tu na siłę sprowadzać islamistów.

  Przyjęliśmy ponad sto tysięcy muzułmańskich Czeczenów. Jest to bardzo mądry naród. Swej mądrości dowiódł podczas ostatniej wojny czeczeńskiej.

  Natomiast przysyłanie nam tu ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu jest / sam nie wiem, jak by to nazwać, po prostu brakuje mi słów /, jest dla zadłużonego totalnie tego kraju wbijaniem noża w plecy Polski i Polaków.

  W tej sytuacji Episkopat Polski, pan kardynał Nycz i jego kapłani stają się niejako …… ….. / zakropkowałem to, aby Ci panowie nie włóczyli mnie Polaka z wyboru, Niemca z urodzenia po niezreformowanych polskich sądach /.

  KRK od 1 050 lat okupacji tych ziem dbał tylko i wyłącznie o swoje własne interesy, tak w tym kraju, jak i w Watykanie.

  Obecnie Biskupi RP poszli na pełną kolaborację z PO, KOD i resztą dobrze zorganizowanej opozycji.

  Nic mnie nie obchodzą działania osób świeckich jako polityków. Mają do tego niezbywalne prawa.

  Ale po co się wpierdalacie w nasze sprawy wy biskupi RP?
  Czy nakazał wam to wasz suweren Watykan?

  Pachnie mi to ,, Królewskimi synami,, Kraszewskiego, gdzie Polski Kler nadmiernie wtrącał się do polityki i szczuł obu braci przeciw sobie.

  Na szczęście młode pokolenia nie są już dziś w ciemię bite. I mają dość wtrącania się wszelakiego kleru do naszych polskich spraw.

  Ludzie ci żyją właśnie tak, jak to Jarek piszesz i robią właśnie to, co im sugerujesz. Masz szansę sprawić, aby takich młodych, myślących Polaków było o wiele więcej.

  Może wówczas przemieni się oblicze ziemi. Tej ziemi. Tej polskiej ziemi.

 3. Artykuł bardzo ciekawy jednak w kilku sprawach zaprzecza sam sobie,mamy według autora wrzucać na luz,a jednocześnie głośno upominać się o swoje,nikomu mamy nie szkodzić a jednocześnie dla nikogo się nie poświęcać,a często brak zaangażowania w pomoc innym oznacza szkodzenie ,nazywamy to znieczulicą,aby zło zatriunfowało wystarczy aby dobrzy ludzie nic nie robili,zło prędzej czy później dosięgnie każdego,brak reakcji zawsze zwielokrotnia ilość zła,prosty przykład ktoś ma gdzieś kiedy go uderzają i nie reaguje,wówczas z biegiem czasu obrywa coraz bardziej,natomiast kiedy odrazu odda lub skutecznie się obroni wzbudzi respekt,przykładów można by mnożyć.

  1. Myślę, że Jarkowi chodzi ogólnie o to, żeby żyć po swojemu, robić swoje i realizować swoje pasje, a nie to, czego chce od nas system. Ja tam żadnej sprzeczności nie widzę. Tak, mamy prawo upomnieć się o swoje, bo elity sobie dupę podcierają naszymi pieniędzmi, wyłudzonymi od nas za pomocą trików manipulacyjnych i socjotechnicznych.

  2. Widzisz, gdyby Kościół był konserwatywny i nie dał się zliberalizować, nie gniłby teraz. a weszli do niego karierowicze, ludzie obłudni, JP2 mocno się do tego zepsucia przyczynił. Dzisiaj jedynym ratunkiem dla naszego narodu jest mądry nacjonalizm (darujcie sobie wzmianki o faszyzmie bo to wypaczanie) i miłość! Nauka od maleńkiego o konsekwencjach. Powszechnie panuje przekonanie, że „róbta co chceta” to jest prawdziwa wolność, że to jest piękny liberalizm itd, ale to co się psuje długo nie pożyje. Jeszcze ludzie zaczną doceniać siebie nawzajem i przestana się sobą wymieniać jak tanimi towarami…

 4. Nie twierdzę że nie mamy prawa upominać się o swoje,widzę tylko sprzeczności w tekście,upominanie się o swoje rozumiem,jako strajkowanie,oprotestowywanie decyzji,z którymi się nie zgadzamy,a to jest odwrotnością wrzucania na luz,jak ktoś chce spokoju,to nie idzie na wojnę czy strajk lub też nie wszczyna sporu.

  1. Można to porównać z sytuacją, kiedy widzimy czyjąś krzywdę i nie interweniujemy. Z jednej strony niby karma tej osoby i powinna się wypalić, a z drugiej jakoś nieetycznie, prawda? Moim zdaniem należy kierować się głosem serca w odróżnieniu od poczucia winy (które notorycznie wciska się w ludzi). I uważam to za niesprawiedliwe, że 5% ludzi zgarnia całe kokosy, na które pracuje 95% ledwo ciągnąc od pierwszego do pierwszego. Dlatego też powinniśmy się upominać o to, co nasze, bo nikt nam tego z dobrej woli nie da.

 5. Cytaty dwa
  Prawda ze swej natury jest wojownicza. Wynika to z faktu że jest w stanie wojny z kłamstwem. Anonim

  Ten kto nie wrze gniewem kiedy istnieje uzasadniona przyczyna, jest człowiekiem niemoralnym. Gniew jest strażnikiem sprawiedliwości. I jeśli jesteś w stanie spokojnie, bez gniewu, żyć pośród panującej niesprawiedliwości, to jesteś człowiekiem niemoralnym i niesprawiedliwym. Św. Tomasz z Akwinu

  Więc walka jest wpisana w prawdę. Kiedy świat płonie – nie mogę spać spokojnie, kiedy naciągacze zarabiają na nieświadomych – nie mogę spać spokojnie, kiedy media publikują kłamstwa jako prawdę – nie mogę spać spokojnie…
  Kiedy potajemnie stosują depopulację, pedofilizują prawo, grabią bogactwa naturalne… naprawdę nie mogę spać spokojnie

  Kiedy biją i wtrącają do więzień za głoszenie prawdy, nadstawianie drugiego policzka wydaje się psychologicznie nieuzasadnione i kompletnie nielogiczne.

  Gdyby ludzie, którzy żyją w swoich pięknych światach i realizują marzenia, bo nie zgadzają się ze światem proponowanym przez system i z niego wyemigrowali, uderzyli pięścią w stół, byłoby może nieco inaczej.

  Bo świat jest nasz, ludzi, wszystkich! Mamy niezbywalne prawo, które nie musi być nigdzie zapisane, do spełnionego życia tutaj, na Ziemi, bez ukrywania się i emigrowania dokądkolwiek. Więc może zamiast szukać bezinwazyjnych sposobów na wegetację i przetrwanie, trzeba uderzyć pięścią w stół (metaforycznie), i głośno domagać się oczyszczenia kloaki, do życia w której zostaliśmy zmuszeni.
  Może tak?

 6. daje new age i to okrutnie Szatan jest z ciebie dumny
  Ateista jak trza z ciebie brachu. A teraz to skasuj

  1. Nie ateista! Za kogo Ty mnie masz! 😀 Satanista, Illuminata, ezoteryk, nju ejdżowiec, okulista, ups, przepraszam, okultysta.. 😀 Ale nie ateista! xD

  2. Od ateistów się odpierdol, bo nikomu nic złego nie czynią – no oprócz takich religijnych szajbusów, jak ty, co we wszystkim widzą szatana, i którym burzą spokój żyjąc bez jebanych bożków, które przecież muszą być i basta…

 7. z tymi dziecmi to nie przesadzaj – walczymy z systemem ucinamy sobie jadra! a pozniej sprowadzamy plodozmian z 10tka dzieci i zywimy ich by pracowali na nas na emeryturze?
  tak te promowanie hedonizmu i zboczen tj homo etc to nic innego jak bezdzietnosc. a to sa konsekwencje ktore zastapi inny system np muzulmanizm lub ta wciaz glodna plodna afryka.
  Czylio co przezyjmy w najlepszy sposob nie walczmy i zostawmy bez potomkow lepszy swiat dla kogo/? 😀 zycie jest piekne.

  zycze wielu wrazen straciles kefir – nie kefir serek homogenizowany.

 8. Racja, już tylko starsi wierzą w to, że realnie istnieje coś takiego jak demokracja, trójpodział władzy, patriotyzm itp. Młodzież na ulicę można wyprowadzić tylko zabierając im darmowe filmy i empetrójki (ACTA:)).

  Mam sporo znajomych w wojsku (młodych szeregowców), 3/4 z nich nawet nie ukrywa, że w razie konfliktu zbrojnego lub wojny domowej nie będą sobie brudzić rąk tylko spierdalać jak najdalej będzie się dało.

 9. Ale dlaczego uwazasz, ze czlowiek szczesliwy nie bedzie chcial plodzic dzieci ? Ja gdybym zyla w idealnym systemie to bym miala i 10 dzieci o ile by organizm dal rade. A skoncze najwyzej na 2, bo system mnie ogranicza: trzeba miec szkole, zawod, meza, prace, forse. A jak sie zachowujesz nie w zgodzie z systemem, to masz przechlapane (los samotnych mam,osob bez pracy). Dla mnie akurat dzieciaki to radosc i wcale nie musza byc „miesem armatnim” dla systemu, bo akurat jako rodzic ma sie mozliwosc ksztaltowania takiego czlowieka na rozumnego czulowieka a nie na pionka w systemie. Zauwaz, ze w krajach uprzemyslowionych,gdzie czlowiek sluzy kapitalowi jest ogromne cisnienie by miec malo dzieci i do tego jak najpozniej (co nie jest zgodne z natura), bo czlowiek ma przynosic zysk a bezdzietny jest najlepszym pracownikiem. Dzicy ludzie gdzies w buszu rozmnazaja sie radosnie od nastolatka do prawie 50. Kto jest bardziej szczesliwy? Jak myslisz?

 10. Artykuł ciekawy, zaprasza do dyskusji. Trochę zanadto autorytarne podejście do kwestii rozmnażania się, widać tu złe doświadczenia osobiste. Hedonizm tak rozumiany jest ślepą uliczką. Świat materialny, w którym istoty przestaną się rozmnażać po prostu opustoszeje i będzie jeszcze bardziej marny.

  Z wrzuceniem na luz pełna zgoda. Po co zajmować się kolejną fałszywą flagą, albo dygotać nad kolejnym tematem podrzuconym przez media.

  1. @ sara – świat nie opustoszeje! Tak jak dobry pieniądz wypierany jest przez pieniądz zły, tak nasza, lepsza, ale mało płodna cywilizacja zostanie wyparta przez rozbzykane islamskie barbarzyństwo (to już się dzieje na naszych oczach). Zgodnie z hedonistyczną teorią Jarka, najrozsądniej jest olać to grubą strugą, pojechać w Bieszczady, a potem wrócić i dalej olewając system, ale już ten nowy, zastany po powrocie, z ręką w nocniku przejść na islam (żeby mi czasem głowy nie obcięli). Zawsze w jakimś systemie trzeba egzystować, zawsze musisz być uzależniona(y) od silniejszego, i zawsze w takiej, czy innej formie dostaniesz w dupę – chcesz mieć lepiej, to działaj tak, by się dostać do elit systemu – innymi słowy poszukaj w sobie kanalii, potem idź na księdza, albo polityka i, używając łokci, kolan, podkładając świnie, w końcu wyjdziesz na swoje – allach dopomoże…

   1. Nie jestem pewien… Islamska swołocz już dawno przegięła pałę, a ponieważ mężczyznom z Zachodniej Europy jaja po prostu zanikły (skutkiem tego, że Europa od ponad siedemdziesięciu lat nie zaznała wojny), to mogą dalej robić i wykrzykiwać, co tylko chcą. Niestety, co zaniknie – nie odrasta. A ten wyższy projekt świadomości globalnej planety, może zakładać wymianę bezjajowego, białego społeczeństwa, na pełnojajowy żywioł o karnacji fekalnej – skąd możemy wiedzieć, że tak nie jest?

    1. Skąd możemy wiedzieć, że tak nie jest? Bo Ziemia,planeta, Bóg, Demiurg, system, matrix, pomimo swoich niedoskonałości, są po naszej stronie. Ich celem też jest ewolucja i udoskonalanie różnych form, a nie żaden powrót do średniowiecza. A jajca Europejczyków może nie tyle zanikły, co są głęboko schowane. Niedługo napiszę o tym felieton, dzięki za inspirację 😉

 11. Jarku, wtedy użyją agentów oraz same mechanizmy systemu zadziałają systemowo… noi pół agenci nieświadomi są zainstalowani wszędzie bo jak dobrze zauważyłeś od think-tanka, poprzez plebanie po bank.

  Jedynym wyjściem jest rozchwianie systemu i walka jego głównych graczy (beneficjentów) każde takie rozchwianie, rozpierdol jest dobre i wtedy możesz spokojnie szamać popkorn usmiechniety i wcale zadnej biedy, niewoli nie ma… obfitość, spokoj, wolność.

 12. Aha noi pamiętaj że liczy się swiadomosc zbiorowa, jest swiadomosc nazwijmy to matrixa plus świadome pionki oraz świadomość nazwijmy to rewolucyjna, antysystemowa, wewnętrzna i ona się rozwija samoistnie… można ewentualnie posłużyć jako katalizator. Wszystko to ma też wymiar duchowy i swiadomy człowiek wie, że może zakłócać tego matrixa który czasem się dostosowuje do energetyki, innym razem może to być przebudzenie lub wpływ przebudzonych na system.

  Jestesmy świadomi że mocno zaklocamy matrixa i działamy w systuacji jego rozchwiania bo to umożliwiło bezkonsekwencyjne działanie. Jest parasol ochronny i tendencja pozytywna, doswiadczenia oraz odporność nabylismy w ciemnej dupie więc teraz to wyglada śmiesznie.

  1. Ordo ad Chao – porządek z chaosu, to prawdziwe znaczenie tego porzekadła. Zdestabilizowanie systemu umożliwi jego poukładanie od nowa i usunięcie przestarzałych elementów.

   1. Chaos to obecnie nasz sojusznik =D choć to niby ich narzędzie. Wszystko jest do odwrócenia już to raz opisywałem poprzez teorię podstawienia szachownicy zamiast strącania pionków uziemiamy dziadów na nowej planszy.

 13. Ten rozpierdol będzie postepowal więc jedynym ratunkiem matrixa będą strachy czyms gorszym aby go zasilic, taktyka jaką tu rozpisujesz jest więc słuszna, godna i zbawienna. W Polsce jest całkiem całkiem, tylko nie wolno żadnej stronie uzyskac przewagi by się mogli żreć, uzyjemy podobnych mechanizmow i sprzezymy matrixa a wtedy zacznie się prawdziwa zabawa x D

  Także Jarku pakuj tornister i popcorn =D

 14. Jarku nie sluchaj tego pierdolenia i straszakow typu islam czy faszyści. To co oni mówią z tej pozycji świadomości i projekcji siły duchowej, psychicznej, fizycznej wszelakiej to jakiś kabaret dla „ubogich” cały matrix się właśnie na tych glinianych nogach opiera i to są te nasze stalowe nogi. Islam, faszyzm to tylko jego elementy na dodatek słabe narzędzia, odrzucenie umownej liberalnej-lewicy która jest doskonalszym tworem iluzji to jest dobry kierunek.

  Ten czołg jedzie i wywołuje paniczne reakcje we wszystkich wyżej wymienionych straszakach. Najwieksza glupota byłoby wjechać do czyjegoś garażu z taką armatą =D

 15. System jest skostniały, napakowany kasą i mający władzę nieograniczoną – JEST ZWYCIĘZCĄ, dlatego to, co pisze Jarek jest słuszne – taką postawę należy przyjąć, żeby nie żyć jak bydlę, lub nie wybrać suchej gałęzi, po uświadomieniu sobie, że tak właśnie żyjesz. Żadne podmienianie szachownic nie pomoże, bo jest prawie pewne, że ich pionki zamienią się w wyżej postawione figury, a nawet, jak przyjdą nowe, te „właściwe”, to podana na talerzu władza i dostęp do łatwej kasy raczej wcześniej niż później je zdemoralizuje i w sumie nic się nie zmieni, oprócz chwilowo wprowadzonej zadymy. Człowiek, to kanalia z moralnością tylko na pokaz, bo takim uczyniła go ewolucja, zasada przystosowania do istniejących warunków, zawsze obecne prawo silniejszego – najczęściej prawo dżungli, itp,itd. Przykładem to, co się u nas dzieje: był Tusk, który narobił smrodu więc uciekł do chlewu, w którym czuje się lepiej, potem przyszła Lepsza Zmiana lub, jak kto woli, Teraz Kurwa My, ze swoimi misiewiczami, macierewiczami i ostatnio kuchcińskimi – kanaliami, z których część już czmychnęła do tej samej chlewni, a które powinny w tiurmie siedzieć. Niestety będą rządzić dalej, bo buraczarnia Polska i tak ich wybierze, BO NIE MA KURWA W KIM WYBIERAĆ, a oni przecież rozdają kasę! Czają się schetyny z kamratami, ale ich mordy są już znane i zamiary także – jak wygrają, co oczywiście nie nastąpi, wprowadzą nowe stare i nasprowadzają, jeszcze jakiegoś robactwa, którego nie będzie można ruszyć, bo chlewnia czuwa.
  Jedyny, który jest uczciwy i chciał dobrze, to Kukiz, którego szybko zneutralizowano, bo facet nie był żadnym politykiem, nie posiadał atutów prawdziwego politykiera tj. ogólnie biorąc skurwysyństwa pod skórą, i szybko się wkurwiał popełniając błędy. Demokracja, to idealne narzędzie Systemu, umożliwiające mu bezproblemową egzystencję, dlatego trzeba żyć po swojemu, być hedonistą-ateistą tak, by System, którego strażnikiem i głównym udziałowcem jest KK, miał nad tobą minimum władzy, od której jednak niestety nie sposób do końca się uwolnić. I niech mi nikt nie pieprzy, że dzięki Systemowi jako tako żyję. Kluczem jest tu to „jako tako”, czyli tak, byś był użyteczny do kiedy możesz dać zysk, a potem zdychaj. Sposobem na to, by od tego uciec na taką odległość, by życie dawało to minimum zadowolenia i poczucia wolności, jest posłuchanie rad Kefira – ŻYJ NA LUZIE, RÓB CO CI ODPOWIADA NIE SZKODZĄC INNYM, i… to wszystko.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.