ZAKAZANA WIEDZA: CZY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ Z SZOKUJĄCEGO ZAKŁAMANIA W NAUCE?!

Czy wiesz o tym, jak wielka jest skala zakłamania w nauce?! Czy wiesz, jak wielu rzeczy nie wiemy, jak wielki jest lobbing różnych „grup wpływu”, jak wiele rzeczy jest przekłamanych?! Duża część z nas wie, że leki nie leczą, a jedynie uciszają na chwilę uciążliwe objawy. Że w medycynie, szczególnie w farmacji, nie liczy się wyleczenie człowieka, a wręcz przeciwnie.

Bo to by przyniosło straty korporacji farmaceutycznej. W farmacji i medycynie liczy się to, co przynosi zysk. Dlatego produkowane są leki, które nie leczą po jednej trzech czy np dziesięciu dawkach, ale trzeba je brać do końca życia. Dlatego w szczepionkach wciąż stosuje się tanie i bardzo toksyczne konserwanty. W końcu im więcej chorych, tym większy zysk. Więc czemu nie „produkować” pacjentów od dziecka?

Produkować, tak jak lata temu łódzkie pogotowie „produkowało” zmarłych pavulonem w celu zysków od firm pogrzebowych? Działanie łódzkiego pogotowia jest takim symbolem, wręcz „archetypem kulturowym” tego, jak zachowuje się współczesna farmaceutyczna medycyna. I bardzo ważne jest też to, że wiele badań naukowych jest fałszowana. Nagminnie zawyżane jest bezpieczeństwo leków czy szczepionek. Zaś tuszowane są skutki uboczne, nawet gdy mają cywilizacyjny wymiar, np choroby po szczepieniach.

Fałszerstwa naukowe chlebem powszednim w medycynie i farmacji

Sfałszowano badania leku Vioxx, który w samych tylko USA zabił około 50.000 ludzi a miliony uczynił kalekami. Nagminnie fałszuje się kolejne badania dotyczące bezpieczeństwa szczepień i kolejne badania mające udowodnić brak ich związku z różnymi powikłaniami i chorobami. Bardzo głośne są sprawy fałszerstw badań udowadniających, że papierosy są zdrowe, a napoje gazowane z ogromną ilością cukru nie szkodzą zdrowiu. Piramida żywienia WHO zaleca bardzo częste spożywanie toksycznych pokarmów (zboża z glutenem). Dla kogoś kto nie tylko zna temat, ale zna też ludzi, (lekarze w rodzinie, wśród przyjaciół, czy naturapeuci) argumenty o Evidence Based Medicine (medycyna oparta na faktach) czy o walce z pseudonauką, są tylko ponurym żartem.

Normy dotyczące cholesterolu, cukru, ciśnienia tętniczego były wielokrotnie zaniżane. Z prostej przyczyny – im więcej osób ma wg zmanipulowanej normy „za wysoki cholesterol”, tym więcej sprzeda się leków na cholesterol. Teraz mamy prawdziwą pandemię chorób z którymi medycyna sobie nie radzi. Hashimoto, borelioza, Gravesa-Basedowa, toczeń, stwardnienie rozsiane, Leśniowskiego-Crohna, autyzm i wiele innych. Chorzy widzą, że dalszy kołowrotek od lekarza do lekarza nic nie da, więc interesują się metodami alternatywnymi. To złote żniwa dla oszołomów i oszustów, i okres wkurwu i represji ze strony medycyny farmaceutycznej i jej aparatu władzy.

Ale tak powoli i w wielkich bólach wykuwa się systemowa zmiana, reforma medycyny. Jest coraz większa liczba specjalistów medycyny naturalnej, którzy traktują swoją pracę poważnie. Zapisują się na liczne kursy (w tym te zagraniczne i oficjalnie uznawane), współpracują z kumatymi lekarzami, itp itd. Jednym z lepszych polskich naturapeutów jest Pani Sylwia ze Szczecina. Jej wiedzę doceniło wielu ludzi, w tym ja. Link do jest strony TUTAJ. No i fakty są takie, że bez zmiany świadomości lekarzy i wsparcia od tych lekarzy, którzy zdają sobie z tego wszystkiego sprawę, nic nie ruszy do przodu. Znam mentalność większości studentów medycyny. To „mentalni biznesmeni”, dodatkowo często wykazujący mizoandrię i pogardę wobec ludzkości.

Zapraszam Cię na ciekawe artykuły poświęcone medycynie, w tym tej naturalnej, zdrowiu, szkodliwości leków:
Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a zakazana wiedza o tej używce jest ukrywana przez zakłamaną naukę!

Psychologia, socjologia i inne nauki społeczne w rękach liberałów

Rządzące lewicowo-liberalne know-how (tzw. pokolenie rewolucji ’68) ma wpływ na każdą dziedzinę nauki, szczególnie na te społeczne. Promuje się tzw inżynierię społeczną, czyli zbudowanie zupełnie „nowego człowieka”. Ale nie silnego, bogatego i szczęśliwego, bo to największy koszmar każdej elity od początku świata. Ale słabego, zastraszonego, pozbawionego tożsamości, biednego (czyli pracującego po 10 h na dobę na byt) i nieszczęśliwego. Cała maszyneria propagandowa nad tym pracuje.

Mówią Ci, że aby zdobyć miłość, być szczęśliwym, musisz być ideałem. A potem pokazują Ci w TV czy w kolorowych gazetach „ideał”, którego osiągnięcie jest niemożliwe. Patrząc na okładki czasopism takich jak CKM czy Shape.. Przecież tak wygląda tylko 0,5% ludzi lub nawet mniej. Jak nazwać to inaczej, jak nie czystym szaleństwem, psychozą cywilizacyjną? Więc człowiek po takim praniu mózgu jest po prostu nieszczęśliwy. Ale nie o to tylko chodzi. To głównie sprawka mediów i inżynierów społecznych.

Cała psychologia, socjologia, politologia itp są tak zmodyfikowane, by na siłę forsować poglądy i racje lewicy. Tworzone są nowe systemy pojęciowe takie jak gender studies. Feminizm który kiedyś był dziejową koniecznością i ewolucją ludzkiej mentalności, teraz został doprowadzony do kuriozum. To, co robią feministki, a także na głęboko podświadomym poziomie miliony kobiet w związkach, przekracza już granice ludzkiej przyzwoitości i wytrzymałości.

Psychologia, jej przekłamania i ciekawostki z nią związane.. O tym przeczytasz w tych artykułach:
Dla introwertyków i nieśmiałych: najpotężniejszy sekret relacji międzyludzkich
Tego psycholog Ci nie powie. Ucz się na błędach innych!
O tym jak psychologia oszukała i unieszczęśliwiła Ciebie i inne kobiety

-Co zostało z ideałów liberałów? -Zgliszcza

Globalnie z ideałów lewicy nie zostało nic. Wszak ideały lewicowych liberałów kończą się tam, gdzie zaczynają się interesy banków, korporacji i innych wpływowych grup. To i cyniczni biznesmeni wyzyskujący całą ludzkość, i ludobójcy wywołujący wojny i niszczący europejską tożsamość. Od innych cynicznych wyzyskiwaczy i ludobójców różni ich to, że mówią o tolerancji, empatii, wartościach, humanitaryzmie, pomocy, ochronie przyrody. Weźmy jednak ochronę przyrody, sztandarowe hasło lewicowych liberałów.

Coraz szybsze wymieranie biosfery jest faktem, a zmian klimatycznych nie sposób już nie zauważać gołym okiem. Co jednak mamy z łzawych konferencji Ala Gore czy Hilary Clinton z murzyniątkami w tle? Mamy fałszywą i nie popartą faktami doktrynę globalnego ocieplenia powodowanego przez dwutlenek węgla. To jednak nie jest w tym najgorsze, doktryna jak doktryna. Mamy bowiem także cyniczny biznes handlu limitami CO2 liczony w setkach miliardów dolarów, destrukcję gospodarek „niepoprawnych” państw i całkowite milczenie jak środowisko zatruwają korporacje.

Czym jest bowiem „spisek żarówkowy„? Nie jest to kolejna idiotyczna teoria spiskowa. Ale fakt, że bardziej się opłaca produkować kiepskiej jakości smartfony, które psują się po roku, dwóch, bo jest większa sprzedaż. Przy dzisiejszej technologii można by produkować telefony, które wytrzymałyby 10 i więcej lat. To samo dotyczy olbrzymiej ilości produkowanych rzeczy, w tym praktycznie całej elektroniki typu RTV-AGD. Cały przemysł motoryzacyjny opiera się na tym, by auto po 5  latach nagminnie się psuło, i by wymieniać je co 5, 7 czy 10 lat. Co robi z tym liberalna lewica? Nic, bo tu przyrodę niszczą ich sponsorzy – czyli korporacje.

Wcale nie chodzi mi o to, by do reszty deptać lewicę i starać się być jakimś prawicowym radykałem. Chodzi o balans pomiędzy dwiema skrajnościami. Patrząc pod kątem duchowym lewica to pierwiastek żeński, zaś prawica to pierwiastek męski. Ciągle brak nam zdrowej równowagi, często rządzą nami zwykłe szumowiny. O sprawach ideologii, polityki, doktryn i istnej schizofrenii z nimi związanej, możesz przeczytać w poniższych artykułach. Zapraszam:
Przeraża Cię Orban, Kaczyński, Trump? Oto prawdziwa i ukrywana przyczyna tych zjawisk!
Kim są Symetryści? Sekrety najbardziej tajemniczej grupy społecznej
Czy politycy naprawdę wierzą w swoje brednie?! Wszystko o odwiecznej zagadce polityki
Elity nie lubią gdy myślisz samodzielnie. By Cię zniewolić wymyśliły ideologie i doktryny

Ekonomia to nie nauka, ale sztuka przekonania motłochu by dalej biedował

Ekonomiści wmawiają nam, że jest kryzys, że takie i owakie są zasady działania wolnego rynku i gospodarki kapitalistycznej. I w związku z tym dobrze się dzieje, że mniej niż 0,1% ludzkości ma wszystko, a reszta albo dziaduje za 1500 zł, albo głoduje jak w Afryce. Jest to mit numer jeden. Drugi mit to ukrywanie faktu, że system ekonomiczny jest skonstruowany jak odkurzacz i jednocześnie jak piramida. Gdzie „góra” piramidy zasysa ogromną większość zasobów dzięki niewolniczej pracy „dołu”. Napoleon Bonaparte mawiał, że religie są po to, by biedni nie mordowali bogatych. Tylko w pokorze na nich pracowali i godzili się na biedę i wyzysk. Taką samą rolę pełnią ideologie i ekonomia.

Przykłady manipulacji w ekonomii? Inflacja. Liczona jest wg kompletnie zmanipulowanych metod i podawana w TV jest bardzo zaniżona. Bowiem z „koszyka produktów i usług” wg którego liczy się oficjalną inflację, wyrzucono wiele rzeczy, w tym te najważniesjze dla zwykłych ludzi. Bliższy prawdzie jest tzw wskaźnik CPI (Consumer Price Index), czyli wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych. Ale i on nie oddaje w całości rzeczywistego poziomu inflacji, który jest zwyczajowo nieco wyższy niż CPI.

Podobnie jest z tzw. średnią krajową i faktem, że: „Kurwa, nikt znajomy tyle nie zarabia, czemu?!” Otóż średnia krajowa w Polsce jest liczona podług zarobków wyłącznie średnich i dużych firm. Małe firmy, w tym te jednoosobowe, są wykluczone z tego rankingu, więc średnia krajowa jest bardzo zawyżona. No i podsumowując: czyż to, co zaprezentowałem, nie jest klasyczną pseudonauką?

Przeczytaj też na ten temat w moich poniższych artykułach:
Dlaczego w Polsce jest bieda i wieczne „nie da się”?! Bezcenna i smutna lekcja o życiu
Czemu zarabiamy 4 x mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!
Czeka nas szok przyszłości? Wyzwania i zagrożenia, które mogą spowodować zagładę ludzkości

Zapraszam video z Niezależnej Telewizji z Andrzejem Sulimą o zakłamaniu w nauce. Przedstawia on ten problem z nieco innej perspektywy niż ja:

Autor: Jarek Kefir

Hej! Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i u innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe jak i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od zwykłych ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane przez władze.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. W  dobie dominacji globalnych gigantów manipulacji musimy radzić sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony na serwerze WordPress to równo 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą też inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Polepszenie naszej mentalności i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach. Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

  

7 myśli w temacie “ZAKAZANA WIEDZA: CZY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ Z SZOKUJĄCEGO ZAKŁAMANIA W NAUCE?!

 1. Czy zdajesz sobie sprawę z zakłamania w medycynie?
  Ja już sobie zdaję !
  Zachorowałam na tzw. „nieuleczalna”. „Leczyli” mnie 4 lata. W tym czasie stawy biodrowe uległy zniszczeniu (mój własny organizm zaatakował stawy). RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) to choroba z autoagresji! Paskudna przypadłość. W SM atakuje osłonki mielinowe połączeń nerwowych. W Hashimoto – tarczyce itd. Chorób autoimmunologicznych jest już ponad 200 !?
  Kiedy mój lekarz powiedział do mnie zoperujemy najpierw jeden staw biodrowy, potem drugi w dalszej perspektywie kolana (…) myślałam, ze on żartuje?
  Zaczęłam poszukiwać w gogle informacji na temat mojej choroby, i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu ludzie maja po 11 operacji (do końca życia) w ciągu pierwszych 5 lat następuje degradacja stawów u 50 % pacjentów a w ciągu 10 u wszystkich.
  Przez 4 lata myślałam, ze jakaś pigułka mnie uratuje, ulży w cierpieniu a było coraz gorzej: bóle stawów 24 na dobę, z trudem o kuli przechodziłam kilka metrów, wysokie ciśnienie (od 2 lat tabletki na obniżenie), zarostowa miażdżyca dolnych kończyn, kołatanie serca, uczulenie na słonce, nikiel,
  egzema na dłoniach, depresja. Czekałam na operacje (endoprotezę), ale miałam obawy, ze jej nie przeżyje.
  I wtedy dowiedziałam się o diecie dr Ewy Dąbrowskiej warzywno – owocowej. Juz następnego dnia rozpoczęłam 40 dniowa pól głodówkę (powtarzałam co pól roku). Piłam codziennie świeżo wyciśnięte soki (marchew, czerwony burak, seler, jabłka), robiłam zielone koktajle, surówki, sałatki, warzywa na parze. Po dwóch tygodniach moje ciśnienie się unormowało 120/80 odstawiłam leki (biorąc tabletki na obniżenie miałam 140/90 lekarz stwierdził, ze w moim wieku to ok, nic podobnego sztucznie obniżałam ciśnienie a miażdżyca robiła spustoszenie!). I tak rozpoczęłam moja „drogę” do uzdrowienia. Odstawiłam cukier (niszczy prawidłową florę bakteryjna i jest przyczyna dysbakteriozy). Znajomi podrzucili mi link do Jarka „Czym nas truja?”, znalazłam informacje o niebezpiecznych zbożach, natychmiast odstawiłam. Poszukiwałam, eksperymentowałam wyciągałam wnioski. Byłam wycieńczona choroba, zastosowałam urynoterapie (robiłam tez lewatywy z uryny) jelito oczyściło się z kamieni kałowych. Po 1,5 tyg. odzyskałam siły życiowe. Po dwóch latach, kiedy ustąpiły już wszystkie bóle, po napiciu się wina miałam rzut RZS zrozumiałam, ze oczyściłam organizm ale nie zregenerowałam tkanek łącznych i jelit (definicja chorób autoimmunologicznych i raka jest: choroba tkanki łącznej). W skrócie dziurawe jelita przepuszczają do krwiobiegu toksyny, niestrawione białka, grzyby ew. zarodniki candidy itp. zatruwają cały organizm a to dzieje się latami! I tu internet przyszedł z pomocą, rosoły gotowane na kościach zawieraja KOLAGEN i regenerują tkankę łączna i jelita (po wypiciu jakby mnie ktoś skopał w brzuch) moje jelita były w opłakanym stanie. https://tipy.interia.pl/artykul_21689,wlasciwosci-zdrowotne-rosolu-na-kosciach.html (kości szpikowe wołowe {w Polsce wyrzuca się je do śmieci, w innych krajach pocięte na trzy cm kawałki, zamrożone – są w cenie mięsa}, jagnięce, baranie itp. (nie ze zwierząt hodowanych przemysłowo karmionych paszami GMO).
  Przez dwa tygodnie piłam codziennie taki rosół, (obgotowuje kości, wylewam wodę, myje garnek z osadu, zalewam gotująca woda, dodaje liście laurowe, ziele angielskie, pieprz ziarnisty, sol kamienna i 2 duze łyżki octu jabłkowego i gotuje (na maleńkim ogniu, ma tylko pyrkać) kilkanaście godz. Godzinę przed wyłączeniem dorzucam włoszczyznę. Taki rosół możne być baza do zup, nie należny bać się tłuszczu szpikowego, rozpuści wszystkie kamienie i złogi z przewodów żółciowych (i po zapaleniach pęcherza nie będzie śladu). Oczywiście zrezygnowałam z fabrycznej żywności.
  W mojej kuchni przyrządza się jagnięcinę, baraninę, wiejski kurczak, kura, kaczka itp. ryby tylko złowione przez męża, hodowlany norweski łosoś na „czarnej liście” https://www.youtube.com/watch?v=wD4KDNdcitc jajka eco. Warzywa, owoce
  Nie wróciłam do zbóż, są szkodliwe szczególnie dla osób, które zachorowały (organizm wytworzył przeciwciała), po zjedzeniu malej bułeczki (upieczonej w domu) z orkiszu: nie ma rzutu bo organizm jest oczyszczony ale oczy czerwone i światłowstręt.
  Od Inżyniera, naturopaty Jerzego Zięby dowiedziałam się o konieczności suplementowania Wit. D3 (żaden specjalista przez 53 lata nie zapytał mnie o to nigdy – a byłam uczulona na słonce, dostawałam sterydy i wapno, do dermatologa chodziłam tylko do prywatnego gabinetu „ordynatora szpitala”).
  Do odbudowania flory bakteryjnej jelit robię kefir: grzybek tybetański tzw. ziarna kefirowe zalewam tłustym mlekiem po 24 godz. mam probiotyczny kefir.
  Robię tez kombuchę (z grzybka herbacianego kombuchy) wspaniały napój oczyszczający organizm i wzmacniający system immunologiczny. Kiszonki: kapusta, ogorki, czerwone buraki (sezonowo).
  Po moich zmianach w/w już od czterech lat nie choruję na nic, całkowicie zatrzymała się choroba „nieuleczalna”, zniknęły wszystkie bóle, cofnęła się miażdżyca, zniknęła egzema i uczulenie na słonce (przyczyną była nietolerancja histaminy, brak enzymu, który ją rozkłada, po odbudowaniu prawidłowej flory bakteryjnej i uszczelnieniu jelit – kolagenem problem zniknął). Nie choruje na grypy, przeziębienia.
  Tak naprawdę wszystko to udało mi się dokonać dieta. Dopiero od niedawna zgłębiam wiedzę o minerałach i witaminach.
  Dr Antoine Bechamp w XIX wieku odkrył „BAKTERIA NICZYM ŚRODOWISKO WSZYSTKIM”.
  Czego jestem doskonałym przykładem. Oczyszczony organizm, sokami warzywnymi z wszelkiego syfu, który zanieczyścił każda komórkę, w zasadowym pH system immunologiczny naprawił wszystko. A naturalna żywność odbudowała i organizm się ULECZYŁ.
  Yoshinori Ohsumi laureat Nagrody Nobla 2016 z medycyny. Otrzymał ją za rozpracowanie mechanizmu „komórkowego sprzątania” – AUTOFAGII.
  Głodujące komórki otaczają zanieczyszczenia, bakterie, w komórce w balonik-kokon, wynoszą do tzw. śmietnika-spalarni, pozyskując z tego energie.
  „Wszystkie chemiczne leki świata gdyby wrzucić do Oceanu, byłoby to z korzyścią dla ludzkości a ze szkoda dla ryb”. (powiedział mądry człowiek).
  Zdrowia wszystkim życzę!

  1. Cóż, nie pozostaje nic ponad podanie źródeł skąd bierzesz zdrową żywność i cenę (w PLN ofkoz) jaką Ci przychodzi za nią płacić. To że w sklepach dostępna jest tylko przemysłowa żywność wie prawdopodobnie zdecydowana większość czytelników tego typu stron, ale skąd brać zdrową już nie wielu a z pewnością tylko garstkę z nas stać na jej zakup i wcale nie mam tu na myśli „eko sklepów” gdzie sprzedaje się eko ściemę żywnościową. Taką żywność można dostać tylko u sąsiada babci, pana Zenka który ma jeszcze krowę pasaną na łące i u pani Gieni z plebani u księdza, która ma kilka kurek żywiącymi się robakami i niemodyfikowanym ziarnem od pana Zenka. Tylko kto jeszcze takich sąsiadów i dojścia do nich – oto jest pytanie. Niestety, 90% z nas pozostaje przemysłowa żywność z dyskontu a ograniczyć jej destrukcyjny wpływ możemy tylko przez organicznie spożycia cukru, kofeiny itp, albowiem wyeliminować się ich nie da choćby człek się starał jak tylko może.
   P.S. Dziękuję za film. Szukałem go już jakiś czas.

   1. Zawsze tak uważałam, że to tylko dla bogatych, że to nie takie proste: wszak jesteśmy mistrzami w usprawiedliwianiu. Mieszkam w jednym z najbogatszych krajów świata ale jeśli chodzi o zdrową żywność jest gorzej niż w Polsce. Ale, ze Polak potrafi to po włożeniu pewnego wysiłku układa się wszystko jak klocki domina. Np. kupiłam eco jajka na opakowaniu był adres i nr tel do producenta, zadzwoniliśmy i zgodził się sprzedawać bezpośrednio, oczywiście taniej, zapytaliśmy czy nie są karmione paszą GMO, pan stwierdził, ze mu nie wolno (kupujemy tez dla znajomych).
    Mleko kupujemy prosto od krowy (taniej niż w sklepie). Mięso jagnięcina, baranina, koźlina (kupujemy w sklepach arabskich, tylko tu nie jest zaprawiane chemia) taniej niż w sklepie.
    Ryby łowi mój maż. Robię klarowane masło (bo tu nie ma).
    Sami robimy kiszoną kapustę (nie ma żadnego porównania z kupiona nawet w Polsce, na bazarze). Warzywa i owoce kupuje w sklepach „dyskontach” (eco są trzy razy droższe i sprowadzane z całego świata, dlatego nie mam do nich „zaufania”).
    Najtrudniejsze są początki bo wszyscy myślą, że zwariowałaś(eś) ale w miarę poprawy zdrowia widzą , że coś jest na rzeczy. Tak było z moim mężem i dziećmi oraz znajomymi.
    Teraz coraz częściej pytają o różne rzeczy, zmieniają, suplementują itd.
    Moja córka mieszka w Warszawie i tu tez można kupić kurczaka, kaczkę od babci, mleko „prosto od krowy” na bazarze, dobre jajka eco itd. Można się dogadać (ze znajomymi) i kupić jagnięcinę, baraninę (bliżej gór itd.) Najważniejsze to mieć świadomość na co wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze!? Przez wiele lat nie miałam tej świadomości ale lepiej późno niż wcale.

 2. na 100% juz widzieliscie ale text z cukrem pudrem wymiata (od3:10)

  ,-)
  wiem. zbyt powazny temat aby sie smiac ale czasem wlasnie wysmianie tematu……

 3. Trzeba będzie za 2 lata ten reżim medyczno-faszystowski PiS obalić. Póki co wysłałem im petycję w sprawie ustawy o POZ – do Sejmu i Senatu. Napisałem m.in., że łamią art. 68 ust. 1 konstytucji z 1997 r. (każdy ma prawo do leczenia – czyli nie ma obowiązku korzystania z lekarzy państwowych) Ciekawe czy coś w ogóle chociaż odpiszą.

 4. Dzieki książce prof. J. Aleksandrowicza pt. Nie ma nieuleczalnie chorych” wiem skąd mam chorobę szpiku kostnego.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.