ŚWIĘTA W POLSCE I ŚWIĘTA W ZMILITARYZOWANYCH NIEMCZECH. SZOKUJĄCE PORÓWNANIE [VIDEO]

Krótki, acz dobitny film pokazuje różnice między atmosferą świąteczną w Polsce a w rzekomo cywilizowanych krajach Europy Zachodniej. Wojsko uzbrojone w broń długą, terror i setki tysięcy zwykłych, często brutalnych przestępstw to powszechny obrazek w Europie Zachodniej. Zamachy terrorystyczne nazywa się „incydentami”, opóźnia się ich relacjonowanie, odmawia podawania tożsamości sprawców, i stosuje wiele innych socjotechnicznych zabiegów.

O ponurej i strasznej rzeczywistości europejskich miast nie mówi już nikt. Z jednej strony psychoza strachu na ulicach. Gwałty, rozboje, pobicia, morderstwa – to są setki tysięcy ludzi rocznie ze złamanym życiem, z dożywotnią traumą. Z drugiej strony politycznie poprawna cenzura w niemieckim internecie nie tylko przewyższyła koszmar Orwella. Ale przy cenzurze zarządzonej przez Merkel chowa się nie tylko nasz PRL, ale nawet dzisiejsze Chiny, używające w tym celu spec-służb, robotyki i sztucznej inteligencji.

Grupa cynicznych łajdaków wykorzystała chwytliwe hasła do tego, by uśpić naszą czujność i przejąć kontrolę nad światem. Większość tych haseł, choć brzmi pięknie, jest zupełnie nierealna i niemożliwa do wprowadzenia. Często wprowadzenie tych rozwiązań w życie przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. Ludzie Ci nie zapobiegli wyzyskowi, ale wręcz go nasilili, lansując neoliberalny model gospodarki. W którym 0,1% ludzkości zagarnia 99% zasobów i owoców naszej pracy, nie płaci podatków, a cały ciężar utrzymania państwa spoczywa na nas, biedocie. Nie zapobiegli wojnom i przemocy, ale powodowali nowe wojny, nazywając to szerzeniem demokracji.

Zaś przemoc rozplenili na ulicach europejskich miast. Nie zapobiegli nawet temu, co uważali za oczko w głowie – czyli zmianom klimatycznym, które teraz przybierają katastrofalne rozmiary. Jedyne co zrobili, to handlowali limitami emisji CO2 zarabiając na tym miliardy, i wyłudzali rządowe dotacje na zielone, technologiczne buble. Nie ukrócili zwykłych zanieczyszczeń produkowanych przez korporacje, które celowo postarzały produkty tak, by ludzie kupowali nowy co rok czy co dwa lata. Ci ludzie, choć uważają się za światłych Europejczyków, za wrażliwych lewicowców, są tak naprawdę ludobójcami i „nazistami” naszych czasów.

Nasza wspaniała cywilizacja to oprócz walecznych herosów, oprócz wojennych bohaterów i ludzi z poświęceniem ratujących innych, oprócz prawa rzymskiego i judeochrześcijańskich podwalin, także inne wartości. Takie jak: humanizm, humanitaryzm, prawa człowieka, prawa pracownicze, równouprawnienie kobiet i mężczyzn, świeckość państwa, ideały tolerancji, większa wrażliwość i empatia, stabilniejsze relacje, lepsza ochrona mniejszości i ofiar przestępstw. Te ideały wymagają ochrony przed tymi, którzy nie tylko ich nie znają, ale są przeciwko nimi i chcieliby je zniszczyć, ciskając nas z powrotem do średniowiecza.

Musimy odsunąć tych ludzi od władzy, zanim zniszczą to, co jeszcze zostało. I to się teraz dzieje, ma miejsce globalna kontrrewolucja. Wierzę, że ludzkość ma wspólną, globalną świadomość, czy też jak powiedziałby Carl Gustav Jung – „nieświadomość zbiorową”. Wierzę, że duch tej (nie)świadomości zbiorowej, ten nasz wspólny, globalny umysł (Bóg?), kieruje się swoją mądrością. I natchnie nas do pozytywnych zmian na świecie, na przekór rządzącym obecnie psychopatom, nazywających siebie „demokratami”.

Popatrzcie na poniższy obrazek. Te dwa napisy to jednocześnie dwie przeciwstawne polaryzacje, dwa archetypy psychologiczne.
-Górny to: konserwatyzm, prawica, pierwiastek męski, siła, zmienianie świata;
-Dolny to: liberalizm, lewica, pierwiastek żeński, łagodność, przystosowanie się do świata;
Są one obecne w każdym człowieku z osobna jako jednostce, jak i w każdym narodzie jako zbiorowości. Nie powinniśmy niszczyć lub negować którejkolwiek z tych polaryzacji. Potrzebujemy ich obu, i w wymiarze jednostki, i w wymiarze narodu (zbiorowości).

Elity posługując się pięknymi i łzawymi hasłami, chcą stworzyć motłoch niewolników bez tożsamości, z wykastrowaną mentalnością i tym samym bez przyszłości. Celowo promuje się coraz agresywniejsze formy feminizmu i ogranicza męską moc, by przyszłe pokolenia mentalnych kastratów nie zbuntowały się przeciwko elicie. Nie jesteśmy i jeszcze przez millenia nie będziemy „obywatelami świata”. Kawałek ziemi w którym jesteśmy najchętniej tolerowani i w którym możemy stanowić swoje prawo, jest tylko jeden i nazywa się POLSKA. Pora wrócić ze strefy pięknych, choć nierealnych mrzonek na Ziemię, do świata realnego.

To tu są nasze realne radości i problemy do rozwiązania, to tu jest nasze prawdziwe tu i teraz. Warto dodać też, że drzewo bez korzeni nie tylko nie sięgnie listkami nieba. Tak jak drzewo bez korzeni usycha i umiera, tak człowiek bez tożsamości rodowej, narodowej, cywilizacyjnej, kojarzonej z pierwiastkiem męskim, z konserwatyzmem – traci energię witalną i siły, staje się idealnym konsumentem i baranem idącym na rzeź. Uczulam Was na to, że duchowość, empatia i „dobre wibracje” to nie wszystko, to tylko 50% całości. A człowiek składa się z dwóch połówek całości, z tych dwóch przeciwieństw, które tak trudno pogodzić. Bo jak do głosu dochodzi jedno z nich, to automatycznie chce zdołować to drugie.

A teraz zapowiadany film: zmilitaryzowane święta w Niemczech i święta w Polsce:

Autor: Jarek Kefir

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. Radzimy sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony to 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Zwiększanie naszej świadomości i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach! Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

  

17 myśli w temacie “ŚWIĘTA W POLSCE I ŚWIĘTA W ZMILITARYZOWANYCH NIEMCZECH. SZOKUJĄCE PORÓWNANIE [VIDEO]

 1. cos tu nie gra… „równouprawnienie kobiet”. mamy totalne naduprawnienie. „pierwiastek zenski”. widzimy do czego ów pierwiastek doprowadzil tzw zachod i Polska tez padnie pod naporem tego pierwiastka. nie mam pretensji do kobiet bo one nie rozumieja zbyt wiele ale jak widze bialorycerstwo to czuje obrzydzenie. nie dziwota, ze Ci frajezy laduja we frendzonie i onanizuja sie mazac o swej myszce nasaczonej zenskim pierwiastkiem (i sperma Seby z osiedla). bawmy sie dalej w zenska energie, bawmy .-)

   1. Ja tym bardziej…. Jarek ma tu na myśli ten prawdziwy żeński pierwiastek i męski i te właśnie 100% połączenia. Tego właśnie potrzeba, bo tylko idiotki będą takiego samczego Sebe pragnąć. Ale też faceci uwielbiają idiotki, to swoją drogą.
    Ojcowie mają wielką odpowiedzialność, niech kochają swoje córki, aby one kiedyś potrafiły kochać i szanować siebie, wtedy będą potrafiły dać miłość innym. Niestety złamane serce czasem stwardnieje na zawsze i zamknie się ….
    Kto ma miękkie serce, musi mieć dupę twardą, ale serca nie zamykać, co nie jest łatwe.

   2. Z moich obserwacji wynika, że inteligentne, pewne swej wartości, szanujące innych ludzi i omijające drani szerokim łukiem (nawet po pijaku 😉 – to do gmo, gdyby to przeczytał) kobiety mają w dzisiejszym świecie przerąbane. Fajnych facetów generalnie pociągają rozfochowane Ewki lub ofiary tak zwanych Sebów (i przez to mają przerąbane).
    Dlatego trzeba mieć, jak napisała eva), twardą dupę, żeby pozostać sobą. Większość kobiet, o których piszę, nie wytrzymuje psychicznie i albo idzie w nazi-feminizm, albo zaczyna udawać kogoś, kim nie jest. I też ma przerąbane. A faceci mają żal do kobiet.
    Czy świat nie może być normalny? A może to jest właśnie norma, a ci, którzy do niej nie pasują, muszą mieć pod górkę. A może mamy zakodowane, ze nie może nam być za dobrze, bo spotka nas coś gorszego. A może po prostu boimy się nudy. Ale i tak świat jest piękny. 🙂

    1. Zbyt wiele osób ma sadomasochistyczne ciągoty…. Może to faktycznie podświadome karanie siebie, może przewrotna natura…. nie wiem. Masz racje Viola sporo fajnych kobiet, wartościowych faceci nie biorą pod uwagę, bo są zapatrzeni w słodkie suczki…

   3. @GmoZabija – racja. W pracy mam i Ukrainki, i przyjeżdżające czasami załogi z Zachodu na kontrole tego burdlu i bajzlu.
    Od ukraińskich kobiet wyczuwa się pewną łagodność, dziewczeńcość. Od kobiet z zachodu spokojną, stonowaną pewność siebie.

    Od polskich kobiet często wyczuwam taką „psychotyczną nienawiść”, taki wściek na wszystko, szczególnie mężczyzn.
    Nie jest to strach przed pięknymi kobietami ani nic z tych rzeczy. Bo ukraińskie kobiety które przyjeżdżają do pracy są często wyjątkowo ładne. Zachodnie zresztą też, przecież Niemki nie są brzydkie, jak opowiadają to miejskie legendy. To kwestia czucia energii raczej.

  1. ” bo one nie rozumieją zbyt wiele”, masz na myśli wszytskie kobiety czy kobiety które „walczą”?
   W świecie musi być równowaga, nasze energię powinny się uzupełniać i przeplatac sobą, ale ktoś czy coś pragnie bardzo żebyśmy nie dążyli do swoje harmonii.

 2. używajcie polskich znaków, bo wychodzi jakiś bełkot a post wygląda na niechlujny i świadczy, że nawet nie chce wam się wcisnąć dodatkowego klawisza na klawiaturze. Ponadto ktoś może to inaczej zrozumieć. Np. jest różnica robić komuś łaskę a robić komuś laske.

 3. „Dlaczego w Polsce jest tak źle od setek lat? I to mimo oficjalnego oddawania Polski w niewolę Maryi i czynienia z niej królowej Polski, ściągania Ducha Świętego i utrzymywania gigantycznym kosztem Polaków, dziesiątek tysięcy kapłanów? Zapomniałbym też jeszcze o koronowaniu Jezusa na króla Polski… ale nic to nam nie dało. Bieda, nędza, nieszczęścia, wojny, rzezie, zabory, potop, okupacje, zadłużenie kraju, ucieczka milionów ludzi z miejsca, w którym nie da się normalnie żyć, a nawet przetrwać biologicznie. Tyle Boskich istot, oceany pieniędzy wydane zamiast na obronę państwa, to na kapłanów i ich państwo Watykan, a sytuacja się pogarsza – dlaczego? Okultyści doskonale znają odpowiedź na te pytania, i dlatego kościół tak bardzo ich zwalcza i obrzydza ich wiedzę jak się da. „

  1. Sanctus, dla mnie to już jest „strefa czarymary” i ja w takie rzeczy nie wierzę. Wg mnie chodzi o wielowiekową mentalność ofiary i te wszystkie gówniane wzorce. A one się materializują w ekonomii, polityce i wszędzie.

   1. Jarek, a kto tą mentalność ofiary rytualnie wpaja od zarania dziejów naszym krajanom, no kto?! Gadzi Vatican i jako sekta geriatrycznych pedofili KRK, chyba nie zaprzeczysz ? 😉 Trzeba zasiewać ziarna okultuzmu gdzie się da, mimo że padają na wyjałowiony beton pobożnych katolickich niewolników, ale niektórzy mogą zacząć się w końcu buntować i dążyć do wyzwolenia umysłu z okowów tego demiurgicznego virusa juedochrześcijańskiej martyrologi … Ja każdej niedzieli widząc stado ludzkich owiec, które w odruchu bezwarunkowym idą do kościoła i dają się doić z energii, pieniędzy i godności ludzkiej, mam ochotę stanąć tam z megafonem i nadawać prawdę, ale wiem że już bym na wolności długo nie przebywał, więc sobie odpuszczam i tak z partyzanta działam na polu wirtualnym, jak chociażby u Ciebie, także mimo Twych awersji nie odbieraj mi tej wolnej woli 😛

 4. … a wiecie, jaka jest nowożytna tradycja w Polsce na Święta? … można by rzecz iż to wręcz „13 potrawa” na wigilijnym stole, a raczej ekranie 😀 … tak to ON – KEVIN SAM W DOMU! haha 😀 … pamiętam, że jak pierwszy raz oglądałem za dzieciaka, to się z tego śmiałem do rozpuku, i nagrałem na VHS i oglądałem później jeszcze wiele razy 😛

 5. … świnta, świnta, świnta 😀 … ta kreskówka to byłą miazga swojego czasu, a ten okolicznościowy odcinek świąteczny z karykaturą Petera z grupy VADER, to był walec atomowy beki śmiechowej 😀 … te dialogi, i monolog, i przekora groteskowa absurdalnych parodii jest nie do przebicia 😀 … mnie jak coś totalnie rozśmieszy to mi łzawią oczy, a w tym przypadku miałem wodospad z niepohamowanego brechtu 😛

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.