EKSTREMALNE TABU: CZY ALKOHOLICY I PSYCHOPACI POWINNI MIEĆ ZAKAZ POSIADANIA DZIECI?!

Będąc autorem Jarek-Kefir.org wziąłem na siebie momentami niewdzięczną rolę. Motto mojej twórczości brzmi: „Przeczytasz tu słowa od których włos jeży się na głowie”. Burzę rozmaite iluzje społeczne, wykrzyczam ludziom ich dulszczyznę, hipokryzję, zakłamanie, ukrywanie rozmaitych grzechów i zbrodni. Po czym pokazuję temu purytańskiemu społeczeństwu gołą dupę i mówię, że tam mam Waszą demokrację, Wasze państwo prawa i normy społeczne.

Ale nie tylko. Bardzo interesuje mnie burzenie tych tabu, w które wierzy gros środowiska wolnomyślicielskiego i alternatywnego. Dlatego za ten artykuł wielu ludzi gotowych byłoby mnie spalić na stosie, by potem pójść do swoich sielskich, purytańskich domostw, przyłożyć żonie i dzieciakom, otworzyć piwo i spokojnie oglądać M jak Miłość. W tym wpisie zacznę trochę inaczej, od małej „przepowiedni”.

Na początku wyobraź sobie następującą sytuację. Rok 2077. Po socjal justice wariors, Unii Europejskiej i innych szaleństwach naszych czasów nie został nawet ślad. Normy społeczne naszych potomków są zupełnie inne, i odpowiadają wyzwaniom ich czasów. Są już dawno po przejściu „szoku przyszłości”, który lada moment czeka nas samych, tu w świecie realnym. Czyli po czwartej rewolucji przemysłowej. Ona trwa już teraz, w naszych obecnych czasach, choć aktualnie postępuje stosunkowo powoli. Związana jest z automatyzacją i robotyzacją produkcji i innych dziedzin, jak i z informatyką, w szczególności rozwojem sztucznej inteligencji.

Ale przenieśmy się w naszych rozważaniach do czasów naszych potomków, do tego roku 2077. Robotyzacja sprawiła, że życie stało się proste, ale ogromna większość ludzi straciła pracę. Rządy zreformowały więc ekonomię, wyzerowały wynoszący dziś biliony dolarów dług światowy. Wprowadzono mechanizmy przeciwdziałające „nowotworowemu” przyrostowi pieniądza, jaki mamy dziś, i wprowadzono tzw bezwarunkowy dochód podstawowy. Każdy obywatel dostawał co miesiąc całkiem sporą sumkę, która miała zapewnić nie tylko podstawowe potrzeby, ale także umożliwić choćby pójście do kina czy wyjazd nad morze.

Miało to rozmaite skutki społeczne, które stały się kanwą epokowych dzieł literackich i filmowych, opisujących „szok przyszłości” w wykonaniu naszych wnuków. Pozytywnym skutkiem było radykalne zmniejszenie ilości wszelkich przestępstw. Ludzie stali się zwyczajnie bardziej łagodni i cywilizowani, bo nie było tego odwiecznego lęku o przetrwanie, który to lęk jest najbardziej niszczącym na Ziemi. Tajemnicą poliszynela ukrywaną przez każdego polityka jest to, że lekarstwem na przemoc, przestępczość, choroby psychiczne i wiele innych uciążliwych problemów, są po prostu większe zarobki. Ale jest to blokowane, ponieważ grupa miliarderów, bankierów, biznesmenów, finansistów (0,1% społeczeństwa) odbiera społeczeństwu 99% lub więcej zasobów i owoców ich pracy.

Po wprowadzeniu dochodu bezwarunkowego wielu ludzi zaczęło inwestować w swoje hobby, pasje, talenty. Wielu poszło na upragnione uczelnie, i zostało np ekspertami czy choćby fachowcami od sztucznej inteligencji, informatyki czy robotyki. Jeśli ktoś miał dodatkowe źródło dochodu poza bezwarunkowym dochodem podstawowym, to cieszył się prestiżem. Dla mnóstwa ludzi praca nie była już „znienawidzoną harówą”, ale czymś, co bardzo chcieli mieć i o co dbali. Oznaczała nie tylko dodatkowy, potężny zastrzyk gotówki, ale i społeczny prestiż. Zaspokajała także ich głęboką potrzebę „społecznej przydatności”, czynienia czegoś dla dobra ogółu.

O tych zagadnieniach „szoku przyszłości„, rozwoju technologii i bezwarunkowego dochodu podstawowego, pisałem też w poniższych artykułach – zapraszam:
Robotyzacja wymusi ogromne przemiany.. Jak się włączyć i wygrać? To wielka szansa dla nas!
Znaleziono szokujący sposób na reanimację systemu ekonomicznego planety

Jednak bezwarunkowy dochód podstawowy miał też swoją bardzo mroczną stronę. Otóż nieco ponad połowa społeczeństwa nie chciała się edukować, rozwijać czy uprawiać ciekawych hobby za otrzymywane pieniądze. Im wystarczyła pełna micha i zaleganie przed telewizorem. Ba! żeby tylko. Wypełniali cały czas wolny ogromnymi ilościami alkoholu i innych narkotyków. Mieli oni ciągły głód emocji, więc popełniali przestępstwa, szczególnie w domowych zaciszach, tłukąc żony i dzieci.

Stało się to dramatycznym problemem społecznym, i to jeszcze bardziej dramatycznym, niż dziś, niż teraz, w świecie realnym. Jak to możliwe, w świecie robotów i sztucznej inteligencji, zapytasz? Odpowiem Ci. Dziś ta niekumata, prosta i agresywna większość społeczeństwa ma ZAJĘCIE w postaci ciężkiej pracy na magazynie, w kopalni, przy maszynie. Praca ta zajmuje minimum 8 godzin, a często 10 i więcej godzin na dobę. Plus godzinę do dwóch godzin dojazdów tramwajami i autobusami w obie strony. Więc przy dobrych wiatrach taka osoba spędza minimum 9 godzin poza domem, w miejscach które odbierają siły fizyczne i energię psychiczną na czynienie różnych złych, przemocowych i głupich rzeczy.

O niewolnictwie kapitalistycznym, będącym de facto realiami obozu koncentracyjnego, możesz przeczytać w poniższych artykułach:
Czy Twoje życie na pewno należy do Ciebie? Zniewolenie ludzkości jest najwyższe w historii!
Dlaczego w Polsce trwa bieda i wieczne „nie da się”? Bezcenna i smutna lekcja o życiu
Uważasz, że jesteś wolny?! A masz odwagę zadać sobie kilka uczciwych pytań?
Czy żyjesz w świecie mrzonek? Życie weryfikuje każdą iluzję!

Wyobraź sobie teraz, co się stanie, jak robotyzacja pozbawi tych nieokrzesanych ludzi pracy. Zyskają oni nie tylko ogrom czasu wolnego, ale także dużo sił i zapału do „robienia czegoś”. Dotychczas musieli „coś robić” w pracy, która w dodatku dostarczała im niezbędnych emocji. Kij z tym, że 90% tych emocji było negatywnych. Ale podświadomość takich prostych i agresywnych, czyli niedojrzałych ludzi, potrzebuje i wręcz celowo poszukuje negatywnych emocji. W tym tych emocji najbrutalniejszych i najbardziej traumatycznych. Dalej: oprócz mnóstwa czasu i sił, dostają oni także dość dużo kasy.

Te trzy czynniki sprawiają, że tym ludziom zaczyna szajba odpierdalać. Mając kasę za darmo, wypełniają większość czasu wolnego na oglądaniu TV i piciu olbrzymiej ilości alkoholu. Wielu z nich zaczyna także próbować innych niż alkohol narkotyków. Ale to nie zaspokajało ich potrzeby silnych emocji, jak i nie zapełniało całej, ogromnej luki w czasie. Więc grupowali się oni w luźne, zanarchizowane grupy, i popełniali różnego rodzaju przestępstwa. Z tym jednak szybko się uporano. Robotyzacja sił policyjnych, uzbrojone, małe drony patrolujące i inne technologie, o jakich możemy tylko pomarzyć były codziennością.

Mając na myśli hasło: „robotyzacja sił policyjnych” od razu włącza nam się wyobrażenie z.. wczesnych lat 80-tych XX wieku, czyli sprzed 30 lat. To wyobrażenie to oczywiście filmowy RoboCop, mało mobilny kolos ważący 2 tony czy Bóg jeden wie ile. Tymczasem to nie będzie tak wyglądać. Wyobraźcie sobie maleńkie, latające drony uzbrojone w kamery, łączność internetową z bazą, pistolet na tradycyjne kule, ogłuszające działo dźwiękowe LRAD i paralizator elektryczny. Ale to nie wszystko. Wyobraźcie sobie śledztwo trwające kilka godzin, dni, lub najwyżej kilka tygodni. Wyobraźcie sobie wyrok wydany przez sztuczną inteligencję, a później wsparty i zweryfikowany przez kumatych, oddanych społeczeństwu sędziów, i to wszystko w ciągu np 40 minut.

Obecnie, w naszych czasach system prawno-sądowy jest tak skonstruowany, by chronić oprawców i maksymalnie utrudniać dostęp do sprawiedliwości dla ofiar. Przykład znany wielu, to spór korporacja kontra zwykły człowiek. Korporacja ma miliony na prawników, a zwykły człowiek nie. Lub spór pracodawca który nie wypłacił pensji, kontra pracownik. Janusz biznesu jakich wiele „we firmach”, ma pieniądze i czas by latami się sądzić o głupie 1500 zł dla kilkunastu pracowników. Pracownik po pierwsze nie ma pieniędzy na prawnika, a po drugie nie ma ani sił, ani czasu ani ochoty sądzić się o dwie czy trzy wypłaty. Bo już pracuje gdzie indziej, u innego Janusza biznesu, który nie tylko szarpie nerwy, ale np nie puści w czasie pracy na rozprawę.

Jednak są inne argumenty przemawiające za tym, że system prawno-sądowy został od początku do końca tak zaprojektowany, by chronić oprawców i utrudniać życie ofiarom. Otóż przez rozwlekłość postępowań i inne czynniki, 90% lub więcej przypadków przemocy nie jest nawet zgłaszana. Nie chodzi tylko o postępowania trwające latami, o niskie wyroki i pobłażliwość sądów, czy np o wspólne pomieszkiwanie kata z ofiarami pomimo dawno zasądzonego wyroku. Na wiele przestępstw, szczególnie związanych z przemocą psychiczną, w ogóle nie jest zgłaszane.

Mobbing w pracy, przemoc domowa, i szczególnie niszczenie psychiki dzieciom, które jest szczególnie chronione nazywane „wychowaniem”. To są setki tysięcy lub więcej przestępstw w ciągu zaledwie doby. Nie ma ani świadomości społecznej, że tak nie powinno być, ani odpowiednich regulacji prawnych. Zgłaszane są szczególnie ciężkie przypadki przemocy psychicznej, ale często nawet pomimo ewidentnych dowodów sprawca jest puszczany bez wyroku lub z wyrokiem w zawiasach. I oczywiście dalej uczy dziecko, które krzywdził, lub dalej jest szefem w firmie, lub dalej mieszka z rodziną, wobec której stosował przemoc.

Ale znowu wróćmy teraz do naszego utopijnego świata przyszłości, do roku 2077. Sprawą ogromnej społecznej wagi stała się przemoc domowa, która osiągnęła rozmiar prawdziwej hekatomby. Ze strony oburzonej, normalnej części społeczeństwa miał miejsce coraz większy nacisk na rządzących by coś z tym zrobić, i coraz większa nagonka na pijaków i innych przemocowców. W tym świecie przyszłości przecież istną furorę robiła psychologia, filozofia i wszelkie inne nauki służące samodoskonaleniu. Tak nie może przecież być!

Stopniowo ludzie wykazujący postawę „obudzić się, nachlać się, nażreć i iść spać” stali się coraz bardziej prześladowani i spychani na margines. Stworzono nową ideologię „Abstynentyzmu”, która stała się nową normą społeczną. Przetoczyła się mini-rewolucja, której rządzący celowo ulegli. Alkoholicy i narkomani stali się oficjalnymi wyrzutkami, a ich prześladowania zostały usankcjonowano prawnie. Nie były to byle jakie prześladowania. Ideolodzy abstynentyzmu zaproponowali karanie alkoholików śmiercią poprzez ukrzyżowanie. Argumentowali, że taki los spotkał tego, kto w starożytności zamieniał wodę w wino, rozpijając ówczesne narody, rozbijając ich ład społeczny i spiskując przeciwko legalnej władzy.

Abstynentyzm w jego najbardziej radykalnej formie stał się normą społeczną i prawną. Każdy akceptował praktyki publicznego krzyżowania alkoholików notorycznie stosujących przemoc. Towarzyszył temu specyficzny okultystyczny rytuał, podczas którego sędzia dokonujący krzyżowania wypowiadał słowa: „Krew z krwi, kość z kości, wracasz niegodny pijaku do ziemi poprzez krzyż, poprzez panteon bólu, poprzez chrzest łez i cierpienia. Twoja dusza rozpada się a jej dobre aspekty zasilą świadomość zbiorową naszej społeczności. Amen.” A wszystko było nagrywane z super wypasionych smartfonów i dronów wyposażonych w sztuczną inteligencję.

Myślisz, że to głupie i absolutnie niemożliwe do zaistnienia? „-Kefir, Ty spiskowy oszołomie, nasze normy są trwałe i jedynie słuszne, a wielka rzesza, ups, przepraszam, Unia Europejska, będzie trwać 1000 lat! I jeden dzień dłużej!” No ale niestety, tak nie jest, drodzy Czytelnicy. Otóż normy społeczne są skrajnie plastyczne i skrajnie relatywne. One same w sobie, nawet bez nagłych przemian i rewolucji, podlegają nieustannej, ale stopniowej ewolucji, z dekady na dekadę. Choć oczywiście purytańscy wyznawcy aktualnych norm społecznych uważają, że będą one trwały po wsze czasy, bez żadnych zmian. Że będą trwały niczym 1000-letnia III rzesza, która też miała swoje świętości, swoje tabu, swoje normy społeczne i prawne.

Normy społeczne można modyfikować w absolutnie dowolny, nawet najbardziej ekstremalny i najbardziej krańcowy sposób. To, co dziś trudno sobie nawet wyobrazić, jutro może być całkowicie nienaruszalną świętością, za którą mogą grozić nawet tortury. Można tam włożyć największą i najbardziej zbrodniczą bzdurę. A potem można zrobić z tego otoczkę ideologiczno-polityczną, użyć imperatywu siły (aparat prawny, państwowy) i z marszu zyska się miliony fanatycznych wyznawców. Historia wiele razy dawała nam srogie lekcje, że tak może się stać, z punktem kulminacyjnym w latach 1914 – 1946. Jednak celem natury i ludzkich zbiorowości jest ewolucja, udoskonalanie. Wierzę, że choć obecnie zbliżamy się do końca liberalnej demokracji, to idee i rządy które będziemy tworzyć po upadku idei pokolenia ’68, będą stopniowo coraz lepsze. Bądź co bądź, powrotu do średniowiecza nie będzie.

Cytat: „Przygotowanie danego delikwenta do tunelu rzeczywistości metodystów należy bowiem do jak najbardziej naturalnych funkcji umysłu, narzucającą strukturę ideologiczną metodystów na miliardy napotkanych informacji w toku życia. To samo można powiedzieć o chińskim maoiście, irańskim muzułmaninie, nowojorskiej feministce czy hedoniście z Marin County – wszyscy oni posiadają prawdziwe, równie dowolne i równie skomplikowane tunele rzeczywistości. Ale także równie absurdalne, jeśli przygląda się im osoba z zewnątrz.

Większość problemów współczesnego świata bierze się z tego, że wspomniane tu tunele rzeczywistości przestały funkcjonować w izolacji. Jeszcze przed stoma laty, a w niektórych rejonach nawet dwadzieścia lat temu, ludzie mogli wieść spokojne życie w kokonie swojego lokalnego tunelu rzeczywistości. Jednak obecnie stale zderzamy się z osobami zamieszkującymi odmienne tunele rzeczywistości. wywołuje to wrogość u mało inteligentnych osobników, liczne spekulacje metafizyczne i dylematy etyczne u osób wykształconych, a także powszechną dezorientację – nazywaną potocznie kryzysem wartości„.
~Robert Anton Wilson

Te ważne kwestie oszustwa ideologii, religii, doktryn, dogmatów, poruszałem w poniższych artykułach. Zdemaskowałem tam wiedzę tajemną elit o tych tworach. Jak i to, co naprawdę myślą o nich politycy i liderzy. Pamiętaj, że wyborów dokonujesz Ty sam. Nie musisz być owcą, czyli wyznawcą jak i ofiarą. Możesz myśleć samodzielnie. Nie musi myśleć za Ciebie doktryna. Wolność myślenia to jedna z ostatnich wolności, jaka została nam na Ziemi. Poniżej linki do tych artykułów:
Elity Cię oszukują i kontrolują wykorzystując politykę i niektóre teorie spiskowe!
Elity nie lubią gdy myślisz samodzielnie! By Cię zniewolić wymyśliły ideologie i religie
Podział lewica vs prawica jest nieaktualny. Polityka ma służyć ludzkości a nie ideologiom i grupom interesu!
Czy politycy naprawdę wierzą w swoje brednie?! Wszystko o odwiecznej zagadce polityki
Polskie piekiełko, czyli paranoja polityczno-ideologiczna chłodnym okiem cynika

Jako cywilizacja nie uciekniemy przed dylematem, czy dalej pozwolić byle debilowi płodzić dzieci, a potem się nad nimi znęcać i na całe życie niszczyć psychikę. Nie ma możliwości ucieczki od tego ekstremalnie kontrowersyjnego tematu. Prędzej czy później na naszej drodze ewolucyjnej pojawi się publiczna dyskusja o tym zagadnieniu. Obecnie wychowujemy dzieci najgorzej, jak tylko się da. Wychodzą z tego całe legiony nieszczęśliwych, poranionych ludzi z depresja. Albo odwrotnie: wychodzą z tego całe armie nieszczęśliwych, agresywnych ludzi raniących innych i stosujących przemoc.

Dlatego moja ocena wszystkich ziemskich rodziców i osób chcących mieć dzieci jest bardzo, ale to bardzo surowa. Nawet bardziej surowa, niż moja ocena hitlerowców, banderowców czy czerwonych khmerów. Bo to było dawno i ofiarom tych dawnych zbrodni już nie pomożemy. Ale współcześni rodzice poprzez wszczepiane złych wzorców produkują nowych hitlerowców, nowych banderowców, nowych czerwonych khmerów. A najczęściej po prostu produkują przyszłych pacjentów szpitali psychiatrycznych lub przyszłych kryminalistów i zwyrodnialców.

Wyobraź sobie taką oto sytuację. Masz kupiony bilet na samolot. Podstawiają nowiutkiego Boeinga – ogromną maszynę z najbardziej wypasioną elektroniką. Ale okazuje się, że dwóch pilotów mających dowieźć Cię na miejsce zachorowało. Zaś obsługa lotniska podaje w komunikacie, że za sterami zasiądzie lotniskowy… ogrodnik, który nie tylko nigdy nie prowadził samolotu, ale nie ma nawet prawa jazdy na samochód. Kolejny durny przykład autorstwa Kefira? Spójrz na to inaczej..

By prowadzić samochód, trzeba przejść kurs i zdać dwa skomplikowane egzaminy. By pilotować samolot typu Boeing, trzeba przejść rygorystyczne testy sprawnościowe i psychologiczne, trzeba ukończyć wyższą szkołę pilotów i zdać egzaminy. Co jest jednak ważniejszym zadaniem, niż prowadzenie auta czy pilotowanie samolotu? Rodzicielstwo to najważniejsze wyzwanie naszego człowieczego bytu. Jednak nie ma żadnego „prawa jazdy” na posiadanie dzieci. Wystarczy do tego penis, pochwa i najczęściej trochę alkoholu. Mało tego.

W szkole jesteśmy uczeni o rozmnażaniu pantofelka, ale nie o rozmnażaniu człowieka. Nikt nie uczy nas o emocjach i radzeniu sobie z nimi. Nie uczy się nas budowania pozytywnych relacji. Nie przekazuje się ideałów empatii i wzajemnej tolerancji. Nie przygotowuje się nas do roli rodzica. To jest tak kuriozalne że aż szokujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nikt tego absurdu nie zauważa. To powinno być naszym pierwszym cywilizacyjnym krokiem naprzód w tematach, które poruszam w tym artykule.

A co zrobić z tymi wszystkimi psychopatami, alkoholikami, przemocowcami? Po pierwsze, chronić ofiary, a nie przestępców. Typowy obraz to ofiara, która jest nachodzona lub wręcz zmuszona mieszkać z oprawcą, pomimo wyroku lub wręcz kilku wyroków. Nie są to „dziury w systemie”, bo politycy go tworzący to mądrzy, choć psychopatyczni ludzie. Jest to celowa konfiguracja całego systemu od jego podstaw tak, aby cierpienia było jak najwięcej. Do 2015 roku po prostu brakowało woli politycznej, by to zmieniać. Nawet dziś banda oszołomów podnosi hasło „wolne sądy”, podczas gdy zwykli Polacy chcą, by były one nie wolne, ale szybkie i sprawiedliwe.

Jak to wszystko ze sobą pogodzić? Co zrobić z ludźmi, którzy pomimo stosowania przemocy i alkoholizmu, i tak będą chcieli się rozmnażać? Wysterylizować? Ale wg jakich kryteriów to robić, by nie krzywdzić tych, którym jeden lub dwa razy noga się powinęła, ale ogólnie są w porządku? Albo ich ukrzyżować, jak w powyższym, futurologicznym opisie? Albo zmusić do stosowania antykoncepcji? Ale jakiej, jak obecne metody są skrajnie zawodne? I jak ich zmusić? Jakie mechanizmy ku temu wprowadzić?

To są dylematy, które są obecnie nie do rozwiązania. Ewentualne ich rozwiązywanie spowoduje powstanie nieprawidłowości i wypaczeń, których dziś nie sposób sobie nawet wyobrazić. Na Boga, to jest przecież eugenika! Znając ludzką naturę, może to doprowadzić do takiego totalitaryzmu i zła, które odciśnie się na wiele pokoleń. Warto też dodać, że większość, o ile nie ogromna większość dzisiejszych rodzin wypełnia definicję rodziny patologicznej. Patologia bowiem to nie tylko lejący się alkohol, bieda i mordobicia.

Rodzina patologiczna wypuszcza w świat poranionego dorosłego, który pierwsze kroki kieruje do gabinetu psychiatry. Rodzina patologiczna wypuszcza w świat kryminalistę, złoczyńcę czy zwyczajnego łajdaka, jakich pełno np w korporacjach czy urzędach. Rodzina patologiczna zaszczepia wzorce cierpiętnictwa, nie bycia godnym wszelkiego dobra, obrzydza bogactwo i seks. Rodzina patologiczna, zamiast rozwijać pasję dziecka, by w przyszłości zarabiało na niej naprawdę gruby hajs, mówi, że praca na etat przez 10 godzin dziennie jest najwyższą wartością.

Biorąc pod uwagę te argumenty, ile rodzin jest rodzinami patologicznymi? Może.. wszystkie? Gdyby ograniczyć ludziom i rodzinom patologicznym rozmnażanie, to ile procent dzieci by się nie narodziło? Połowę? 75%? 90%? A może.. 100%? Koniec końców, wszyscy tworzymy „małpie” społeczeństwo, które jest głęboko chore psychicznie. Pomimo postępu technologii, rozwój naszej emocjonalności ma ogromne opóźnienie wielkości jednego eonu – czyli te 200.000 lat antropocenu. Bowiem nasze emocje i relacje dalej powtarzają stricte zwierzęcy, jaskiniowy wzorzec oparty o kulcie siły.

Dopiero nasze pokolenie zauważa, że jest coś takiego jak emocje, jak psychika, podświadomość, jak psychologia. To my zmagamy się z nerwicami, depresjami. Mówimy o przemocy psychicznej i fizycznej w związkach i w rodzinach. Zastanawiamy się jak wychowywać te dzieci lepiej, mówimy, że obecne niewolnicze warunki pracy i płacy nie są dobre. Podczas gdy typowy argument pokolenia naszych rodziców to: „Dawniej to w każdym pokoju było po jednej rodzinie, na kupie, co rok był prorok, a rano się piło szklanę bimbru i szło do pracy, i jakoś to wszystko się kręciło.”

O bardzo ważnych zagadnieniach odnośnie trwającego właśnie przebudzenia ludzkości poczytasz też w poniższych wpisach – serdecznie zapraszam:
Czy głupcy są szczęśliwsi? „Wiedza daje wolność ale unieszczęśliwia”
Nadzieja na lepszy świat: empatia czy kult siły? Którą drogą pójdzie ludzkość?
Kontrowersyjny sposób na poszerzenie świadomości. Odważysz się?
Gdzie podziała się Twoja wolność? Całą Ziemia jest w ich rękach
Alan Watts i niezwykła przypowieść o skarbie, który tracisz dzień w dzień
Przebudzenie ludzkości weszło w krytyczną fazę
Perspektywy ziemskiej cywilizacji: szokujący eksperyment Calhouna

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

1. By zwiększyć zasięg moich wpisówmożesz udostępniać je na własnych profilach i w grupach na Facebooku, jak i na forach dyskusyjnych. Możesz też pisać u mnie komentarze. To zajmuje mało czasu i nic nie kosztuje!

2. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

 

19 myśli w temacie “EKSTREMALNE TABU: CZY ALKOHOLICY I PSYCHOPACI POWINNI MIEĆ ZAKAZ POSIADANIA DZIECI?!

 1. Kefir, masz doła?
  nigdy nie piłeś? nie popalałeś? nic nie wciągałeś? nie wąchałeś?
  Skoro „nie”, to dlaczego piszesz dołujące arty? gdzie to zadowolenie z życia?

  Wiem, że masz pogląd na kobiety huje, dzieci mędy, zdrowe choroby, prawych polityków etc. Dasz radę napisać coś, co wzbudzi psychucznie-emocjonalny orgazm czaszkowy?

  1. Nie mam doła i w zasadzie wyjątkowo rzadko miewałem stricte depresyjne doły. A ostatnio bez witamin i bez suplementów czuję się nadzwyczaj dobrze. Piszę to, co uważam za słuszne, co podpowiada wena, co wyłapują przepływające myśli. 🙂

   1. jak nie masz doła, to dobrze i spoko. Czekam więc, aż wena podpowie Tobie energetyczne myśli 😉
    Dawno nie miałam orgazmu w czaszce, wiele można poczytać tematów, tylko one są oczywiste do bólu. Po ich przeczytaniu pojawia się jedno przemyślenie – no tak, tak kurwa jest. No i o czym później dyskutować i wymieniać poglądy? Przypomina mi to taplanie się w gównie. Potaplałabym się w torcie truskawkowym ;*

    1. No tak tylko ty to uważasz za słuszne a to wcale słuszne być nie musi. Gdzie mają odrabiać lekcje karmiczne alkoholicy jak nie w rodzinach dysfunkcyjnych ? Widać tacy też są potrzebni a postawić trzeba na edukacje w tym zakresie i mądrą pomoc dzieciom z rodzin alkoholowych. Karaniem ludzi uzaleznionych niczego nie załatwisz. Alkohol jak i inne uzywki działa na układ nagrody w mózgu i część ludzi ma skłonność do uzkależnień nic na to nie poradzisz. Jak nie alkohol czy dragi to będzie hazard, sex albo co innego. Ja uwazam że wszystkie narkotyki powinny być dostępne.

   1. dlaczego mnie nie dziwi, że nigdy nie miałeś orgazmu czaszkowego? hmmmmm
    Na zwyczajny orgazm, zwyczajnie współczuję 😉

 2. Powinni… ale (!) jak określić kryteria alkoholizmu, czy dowolnie innego schorzenia? Wymarzonym światem byłby taki, w którym można robić WSZYSTKO pod warunkiem, że nikogo nie krzywdzisz, ale (!) znowu; jak określić ramy czegoś takiego?

  Zwyczajnie brakuje nam „piątej klepki” i zajmie to jeszcze BARDZO dużo czasu by ludzkość do tego dorosła. Jeśli w ogóle się z tym wyrobimy. 🙂

  1. No cześć FuckPhone 😉 Dobrze znam ten dylemat. Jak wprowadzi się granice, to zaraz pojawi się przeginanie, nadinterpretowanie, omijanie, luki, luki w lukach i wszelkie inne wypaczenia. Każda utopia prędzej czy później prowadzi do tego samego – do spalonej ziemi i stosów trupów. Ale nie tylko. Każde rozwiązanie ma swoje luki i wyjątki, i rozwiązanie jednego problemu automatycznie generuje pięć kolejnych problemów. Bierze się to z tego, że ludzkości właśnie brak piątej klepki.

   1. Zastanowienie się nad tym, że okres rodzinnego kształtowania dziecka to „święty czas”, a współczesna cywilizacja nie potrafi szeroko dotrzeć do potencjalnych rodziców z nauką, jak zadbać o rozwój psychiczny, emocjonalny, rozwinąć poczucie bezpieczeństwa itp…Trudność istnieje, nie tylko w złych wzorcach wychowawczych i dziedziczeniu „patologii”, zauważenie, że dzieci z „elit” – są również „problematycznym” społeczeństwem wskazuje, jak trudne i delikatne są dzieci i ich emocjonalność. Rzeczywiście, jeżeli rodzic ma „zaburzoną” empatię – to jeszcze trudniej nie zniszczyć wrażliwości dziecięcej. Odnośnie „odpornej empatii: – jaki wpływ mają używki (narkotyki, dopalacze, alkohol i inne substancje…) – czy nie wygłuszający wrażliwość emocjonalną ? Czy dotychczasowe wzorce uczenia, że jestem najważniejszy , rozbuchanie ego, liczy się tu i teraz – nie są również niszczycielskie dla świadomości życia w społeczeństwie, wśród odmienności. Przecież każdy jest jakiś ?! Czy odwieczne zasady wspólnego egzystowania na prawach miłości , szacunku , empatii – nie są możliwe? Nie krzywdzić innych (!) , a może sposób, aby złe zamiary i uczynki mogły szybko wrócić do nadawcy, zamiast trafiać do adresatów …..

 3. „Zwięzłe fakty bowiem są takie: alkohol – w szczególności wódczano spirytusowy – to nie jest jakaś tam niewinna używka. Gdyby taka była to nie lansowana by jej na potęgę i nie pompowano mnóstwa pieniędzy w przemysł wysokoprocentowy. Zarówno masońska jak i każda inna władza nieustannie skacze sobie do gardła po to aby na tym rynku zdobyć monopol i pełną kontrolę nad dystrybucją. Następnie reklamuje się go jako środek obowiązkowy do każdej jednej uroczystości po to, aby niszczyć systematycznie nim ludzkość. Alkohol to bowiem najsilniejszy i najbardziej uzależniający narkotyk jaki kiedykolwiek stworzono a więc opanowanie jego rynku to mokry sen każdego zbrodniczego napastnika. Ten narkotyk przemienia błyskawicznie ludzi w zwierzęta i uzależnia w ekspresowym tempie. Zdemoralizowanie alkoholem normalnego zdrowego na ciele i umyśle człowieka czyli ZDEMONTOWANIE JEGO MORALNOŚCI jest kwestią kilku, kilkunastu minut. Tyle tylko wystarczy aby Człowiek Rozumny stał się pozbawioną rozumu i godności dziką świnią. Ponadto do problemów z etyką i moralnością dochodzą także efekty stricte fizyczne: alkohol niszczy totalnie białka, neurony w mózgu oraz plemniki u mężczyzn oraz jajeczka u kobiet. Jeśli zniszczy to pół biedy ale jeśli tylko uszkodzi – hmm… wówczas na świat przychodzi mutant pełen wad wrodzonych lub upośledzony nad którym się potem niezdrowo nakręca jakiś popaprany Owsik. U mężczyzn co dwa tygodnie odnawia się zapas plemników więc sytuacja nie jest groźna, bowiem wystarczy pół miesiąca abstynencji aby się prokreacyjnie uzdrowić i ponownie mieć zdrowe plemniki. U kobiet natomiast nie ma tak słodko. Kobieta posiada od razu raz na całe życie przydzielony jej zapas jajeczek. Jeśli więc uszkodzone alkoholem jajeczko zostanie kiedyś zapłodnione następuje katastrofa. Dlatego też kobiety w ogóle nie powinny brać do ust alkoholu.”

  ****
  … jako abstynent od 2013 roku powiem tyle, że alkohol to najgorsze gówno a raczej mocz niszczący człowieczeństwo, świadomość i ciało … kiedyś piłem, ba nawet się upijałem ale we mnie nigdy nie wywoływał agresji czy przemocy, wręcz przeciwnie, jako uczuciowy introwertyk rozbudzał romantyczne uniesienia do kobieta ale też potrafił wywoływac stany samobójczej depresji egzystencjalnej … alkohol to katalizator nieuświadomionych instynktów u ludzi, a większość zachowuje się jak prymitywne zwierzęta pod wpływem, zwłaszcza wódki … i ten toxyczny NARKOTYK jest LEGALNY!!! … a santa marja, czyli zioło, który jest psychodelikiem pacyfikującym układ nerwowy jest penalizowany … Robert Anton Wilson pisał o alkoholu jako intoxykancie 5 obwodu mózgu, zaś o marihuanie jako psychodeliku dającym rozkosze 2 obwodu mózgu … także tylko SANTA MARJA! 😀 … mnie zawsze odrażałą hipokryzja ludzi, którzy po nachlaniu zmieniali się w bezwiedne zombiaki, a później żałośnie tłumaczyli swoje prymitywne zachowania alkoholem … jak piłem alkohol, to mi smakowały głownie wina, ale teraz brzydzi mnie ten syf ale lubiłem ceremoniał picia i degustowania wina, no i jakiś czas temu odkryłem WINA BEZALKOHOLOWE!

  https://www.winabezalkoholowe.pl/

  … zaś wczoraj odkryłem większy asortyment bezalkoholowych trunków, jak chociażby WHISKY 😀

  https://megustawino.pl/sklep/alkohole-bezalkoholowe/whissin-whiskey-bezalkoholowe/

  … także na koniec roku sobie zakosztuję czegoś bez % z dodatkiem magicznego zioła 😀

 4. poznajprawdę.net – już dawno wyłączone
  monitorpolski – zgłupiał albo przejęty
  radtrap – wyłączony
  wolnapolska – wyłączona

  nono, ciekawe

  1. Wolna Polska śmiga jak ta lala. Przed chwilą byłem. Rad Trap ma poważne problemy zdrowotne.

   Monitor Polski zachorował psychicznie, zresztą Piotr Bein, ojciec założyciel niezależnej blogosfery, sam przyznał, że zawsze miał takie schizo-cortexowe tendencje. Szkoda chłopa. Kiedyś darłem z nim szaty, w 2013 roku. Ale wszystkie dawne teksty o nim usunąłem. Myślałem że te nano-gówna czy inne wahadełka to jego kolejna kampania sprzedażowa. Ale nie, to nie to, to rzeczywista choroba.

  2. Własnie dla tego ktoś kiedyś wymyślił reinkarnacje żeby każdy sam mógł wyciągnąć wnioski ze swojego postępowania.

 5. Jaroslaw Kefir (imie troche niebezpieczne .-) Imperator Planetarny. Szef Organizacji ds. Eugeniki Emocjonalnej. zabic pijakow i palaczy, wariatki z wahadelkami i masturbantow, zwolennikow plaskiej ziemi oraz zwolennikow Snoopa….i innych. a moze porostu ta planeta ma byc pojebowem i cieszmy sie z tego? na kolejny ogien poszlyby ziarenka piasku, dopuszczalne sa wylacznie idealnie szescienne z idealna struktura krystaliczna. twarze ludzi idealnie symetryczne (Morwiecki won!). jablka bez skazy, za jazde brudnym autem czyli kilka nanoczasteczek substancji lakieronieadekwatnej kara smierci. Perfekt Łordl. Perfekt nuda .-(

  1. No, dużo prawdy w tym co piszesz, Radek 😉 Ta planeta jest pojebowem i składa się w całości z.. niedoskonałości. Przecież patrząc ezoterycznie, cała materia jest jedną wielką niedoskonałością, a niedojrzały „duch” człowieczy postrzega ją jako więzienie.

 6. Pytanie tylko czy te nowe pokolenia o których Pan wspomina są faktycznie w tak drastyczny sposób lepsze, bardziej oświecone niż poprzednie. Być może są ale trzeba tu uwzględnić fakt, że są one w trochę lepszej sytuacji niż poprzednie. Przez całe życie miały dostęp do np. Internetu – wolnej (jeszcze) i szeroko dostępnej wiedzy. Starsze pokolenia musiały ograniczyć się do wiedzy przekazywanej tylko w szkołach, radiu czy telewizji. Mało kto spędzał cały swój wolny czas w bibliotekach. Oczywiście teraz korzystają z Internetu ale wiadomo to nie to samo – ciężko zmienić ugruntowane poglądy. Uważam, że dopóki nie nastanie kolejna rewolucja na miarę internetu to niedługo zatrze się ta granica pomiędzy pokoleniami.

  Sam jestem z pokolenia lat 90 i w sumie jest mi ciężko znaleźć osoby, które są zainteresowane podjęciem dyskusji na tego typu tematy. Gdy wyrażam swoje poglądy na takie oświeceniowe tematy jak tu na blogu to z reguły jest tak, że czuje się jak zaszczuty pies, bo nikt się ze mną nie zgadza. Mam ciągłe wrażenie, że rówieśnicy którzy mnie otaczają stoją trochę na niższym szczebelku. Cały czas sobie obiecuję, że nie będe poruszał tych tematów, bo tylko mnie to sfrustruje i grupa pokaże mi gdzie jest miejsce na moje poglądy. Ale głupi ja mam ciągłe pragnienie oświecania ludzi….

  1. Hej, to działa tak, że jak masz silne pragnienie zmiany innych ludzi i oświecania ich, to oni się podświadomie buntują. I stąd ich reakcja i Twoje frustracje. Nie warto tego robić. 😉

   1. Można i trzeba robić ale nic na siłę. Czasem wysatrczy sugestia czegoś a zmienić sie muszą oni sami i muszą tego chcieć.

 7. Napewno politycy i lekarze powinni miec zakaz posiadania dzieci.Wyslac ich na ksiezyc albo na Marsa aby na pewno nie wrocili .Ludzkie pasozyty………

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.