ANONIMOWA ANKIETA DLA CZYTELNIKÓW: NASZE POGLĄDY POLITYCZNE

Zapraszam Cię, Czytelniku, do wzięcia udziału w ankiecie, która jest de facto zabawą. Ankieta jest w 100% anonimowa. System WordPressa i ankiet Poll Daddy jest tak skonstruowany, że nie przekazuje mi żadnych informacji o głosujących w ankietach. Nie jest to też zbierane w bazach danych.

Instrukcja głosowania:
1. Zaznaczamy kółko przy poglądach, które wyznajemy.
2. Zo zaznaczeniu klikamy przycisk „Vote” na dole.
3. Jeśli chcemy potem podejrzeć wyniki, klikamy przycisk „View Results”

Zapraszam do głosowania:

5 myśli w temacie “ANONIMOWA ANKIETA DLA CZYTELNIKÓW: NASZE POGLĄDY POLITYCZNE

 1. Hmm ciekawa ankieta. Patrząc na wyniki, spodziewałem się wyboru Symetryzmu i radykalnej zmainy systemu. Cała reszta się nie liczy. Nie myliłem się.

  Pozostaje nam albo lawirowanie pomiędzy lewicą i prawicą tak długo aż faktycznie będzie czas i okazja do radykalnej zmiany systemu. Innej drogi nie widzę. Powiedzmy sobie szczerze czy to jest lewica czy prawica albo socjalizm czy kapitalizm to jest to ten sam marksistowski dualizm mający tylko dzielić społeczeństwo.

 2. Dobre , dobre , moje zdanie jest takie Polityka to wymysł Umysłu jacy ludzie tacy Politycy .

  Polacy jakbyście wiedzieli jak wielcy jesteście jak potężni to każdy Poltyk stałby się bezużuteczny , śmieszny w swej śmieszności .

  Ile razy mówiono wam Ty Głupku ?! Ile razy mówiecie ale jestem Głupi!

  Biologia taka wiecie zwykła w szkole czego uczy że z ilu % ciało składa się z wody? a co jeśli Wam Kochani powiem że woda jest przekaźnikiem informacji zatrzymuje ją i nią się staje ?

  Zapytaj się sam siebie ile razy słyszałeś jesteś głupi ?, niedorozwinięty? itp itd od dzieciństwa a teraz spójrz na siebie , stałeś się brudną wodą …. ale to nic , mówię ci jesteś WIELKi Ty dokładnie Ty , złam tylko swoje programy. Powstań , a politycy zaczną słuzyć Tobie, Nam ,naszemu dobru i dobru naszym dzieciom . PLANECIE.

  Nie ma dobra i zła ono powstało by nas uczyć , widzieć różnice, wybierać drogę , ktoś to nazwał i wykorzystał przeciwko Nam . I Tylko Tyle ….

 3. Polak to tak szeroka i zróżnicowana grupa społeczna że mesjanizm lechicki czy łacinnicki dla mnie jest nie do przyjęcia w zestawieniu z rzeczywistością. To tak jakby mi ktoś w morde dał, a ja bym udawał że mnie pogłaskał ktoś =D

  Błagam tylko nie mesjanizm… nawet lechicki ! Slowianie na pewno byli czymś unikalnym za czasów pogańskich ale jak każdy lud poza mniejszymi grupkami byli zanurzeni w szamaniźmie, animaliźmie, okultyźmie, codzienności w tym ofiarach krwawych, wojnach etc. a to niczym się od łacinników rzymskich nie różni, prawda?

  Nie maluj mi proszę obrazu mistycznego Słowiańskiego nieskazitelnego ludu o niespotykanej duchowej świadomości : l

  Nie potrzeba nam mitologi nordyckich, słowiańskich, ani pentagramów bo chyba zapominasz że to ten sam tort tylko od innej strony ugryziony.

  Zajmijmy się raczej tym co jest tu i teraz, nie koniecznie wplątując w to narody i religje.

  1. Błagam tylko nie mesjanizm… nawet lechicki ! Slowianie na pewno byli czymś unikalnym za czasów pogańskich ale jak każdy lud poza mniejszymi grupkami byli zanurzeni w szamaniźmie, animaliźmie, okultyźmie, codzienności w tym ofiarach krwawych, wojnach etc. a to niczym się od łacinników rzymskich nie różni, prawda?

   Nie maluj mi proszę obrazu mistycznego Słowiańskiego nieskazitelnego ludu o niespotykanej duchowej świadomości

   Pamiętam ja Trafiłam wśród Lechitów noooo …. Naród wybrany … Matyldo Droga sobie myśle z jednego gOOwna w drugie no bravo Tobie po prostu , jak ci czary mary nie tędy prosze prosze masz se Hitlerów i Naród Wybrany …. tylko że Serce jakoś dziwnie czegoś zaakceptować (rozum) nie chciało … 🙂 Poganie szanujący życie ciekawy termin .

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.