Iluzja demokracji

ANONIMOWA ANKIETA DLA CZYTELNIKÓW: NASZE POGLĄDY POLITYCZNE

Zapraszam Cię, Czytelniku, do wzięcia udziału w ankiecie, która jest de facto zabawą. Ankieta jest w 100% anonimowa. System WordPressa i ankiet Poll Daddy jest tak skonstruowany, że nie przekazuje mi żadnych informacji o głosujących w ankietach. Nie jest to też zbierane w bazach danych.

Instrukcja głosowania:
1. Zaznaczamy kółko przy poglądach, które wyznajemy.
2. Zo zaznaczeniu klikamy przycisk „Vote” na dole.
3. Jeśli chcemy potem podejrzeć wyniki, klikamy przycisk „View Results”

Zapraszam do głosowania:

3 odpowiedzi »

 1. Hmm ciekawa ankieta. Patrząc na wyniki, spodziewałem się wyboru Symetryzmu i radykalnej zmainy systemu. Cała reszta się nie liczy. Nie myliłem się.

  Pozostaje nam albo lawirowanie pomiędzy lewicą i prawicą tak długo aż faktycznie będzie czas i okazja do radykalnej zmiany systemu. Innej drogi nie widzę. Powiedzmy sobie szczerze czy to jest lewica czy prawica albo socjalizm czy kapitalizm to jest to ten sam marksistowski dualizm mający tylko dzielić społeczeństwo.

 2. Dobre , dobre , moje zdanie jest takie Polityka to wymysł Umysłu jacy ludzie tacy Politycy .

  Polacy jakbyście wiedzieli jak wielcy jesteście jak potężni to każdy Poltyk stałby się bezużuteczny , śmieszny w swej śmieszności .

  Ile razy mówiono wam Ty Głupku ?! Ile razy mówiecie ale jestem Głupi!

  Biologia taka wiecie zwykła w szkole czego uczy że z ilu % ciało składa się z wody? a co jeśli Wam Kochani powiem że woda jest przekaźnikiem informacji zatrzymuje ją i nią się staje ?

  Zapytaj się sam siebie ile razy słyszałeś jesteś głupi ?, niedorozwinięty? itp itd od dzieciństwa a teraz spójrz na siebie , stałeś się brudną wodą …. ale to nic , mówię ci jesteś WIELKi Ty dokładnie Ty , złam tylko swoje programy. Powstań , a politycy zaczną słuzyć Tobie, Nam ,naszemu dobru i dobru naszym dzieciom . PLANECIE.

  Nie ma dobra i zła ono powstało by nas uczyć , widzieć różnice, wybierać drogę , ktoś to nazwał i wykorzystał przeciwko Nam . I Tylko Tyle ….

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.