NADCHODZĄ NOWE PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA! UKRYWANA PRAWDA WYCHODZI NA JAW!

O szkodliwości i zasadności szczepień mówi się coraz więcej. Świadomość zdrowotna Polaków, choć wciąż jest na niskim poziomie, rośnie. Krytycy szczepień mówią o ich nieskuteczności, braku dowodów na to, że to one spowodowały eradykację chorób, a nie np większa higiena. Przypominają o tym, że do ich produkcji używa się wielu toksycznych substancji, które są potem wstrzykiwane ludziom. Podają przykłady na mrożące krew w żyłach przykłady skutków ubocznych szczepień.

Co mówią zwolennicy szczepień? Po pierwsze, powołują się na badania najczęściej sponsorowane przez korporacje. Po drugie, używają masę socjotechnicznych „argumentów” o pseudonauce i teoriach spiskowych. Dla zwolenników wszelkich rządowych i korporacyjnych „wersji oficjalnych” wszystko to, co jest sprzeczne z interesami rządów i korporacji, jest pseudonauką, oszołomstwem lub teorią spiskową. Po trzecie, ich odpowiedzią jest brutalny przymus administracyjny, czyli obowiązkowe, a de facto przymusowe szczepienia.

Rząd PiS pracuje obecnie nad nowym prawem odnośnie szczepień. Obecnie trwają ożywione konsultacje społeczne. Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł jest „na pasku farmacji” i ma być odsunięty od tego stanowiska po rekonstrukcji rządu. Premier Morawiecki, desygnowany nieoficjalnie na następcę Jarosława Kaczyńskiego w PiS, dokona rekonstrukcji rządu niebawem. Konstanty Radziwiłł promuje przymus szczepień i włączanie do kalendarza szczepień przymusowych nowych szczepionek. W tym owianej bardzo zła sławą szczepionki na HPV.

Polska jest jednym z najważniejszych bastionów farmacji. Nie tylko chodzi o wciąż żywą wiarę w nieomylność „pana boga doktora”. Ale także o to, że kupujemy miliony opakować wszelkich aspiryn, a z taśm produkcyjnych w polskich firmach farmaceutycznych schodzą dziesiątki milionów środków uspokajających rocznie. Jesteśmy narodem lekomanów wierzących w religię o nazwie „medycyna akademicka”. Ten klimat sprawił, że farmacja i jej przedstawiciele są bardzo agresywni.

Przykład to jawny lobbing szczepionkowy w popularnych polskich telenowelach takich jak „Barwy Szczęścia”, oglądanych przez miliony gospodyń domowych. Kilkadziesiąt minut reklamy w czasie bądź co bądź fabuły filmu to niewyobrażalny koszt milionów złotych. Kolejny przykład to pozbawienie znanego demaskatora, Jerzego Jaśkowskiego, tytułu doktora za jego demaskacje. Inny szokujący przykład to prześladowania popularnych demaskatorów (Jerzy Zięba, czy dr Czerniak).

Zastraszani i niszczeni są także naturapeuci którzy rzetelnie wykonują swoją pracę, lecząc ludzi. Metody jakie wobec nich się stosuje czasami ocierają się o gangsterkę czy wręcz terroryzm. Ta kwestia jest stosunkowo słabo znana ludziom zainteresowanym medycyną naturalną. Nie mogę też pisać o wszystkim, ale po tym, co się dowiedziałem, nie uwierzę w ani jedno słowo blogera, autora czy you-tubera popierającego rządowo-korporacyjne „wersje oficjalne”. Niejeden nauturapeuta został zastraszony i zniszczony przez przestępcze działania ludzi wynajętych przez koncerny farmaceutyczne. O tym się praktycznie nie mówi w demaskatorskich filmach, nie pisze o tym artykułów. A szkoda.

Poniższe nagranie video, które Ci polecam odbywa się w studiu NTV, gdzie Janusz Zagórski rozmawia z dr Hubertem Czerniakiem, lek. Arkadiuszem Uznańskim, farmaceutą Januszem Nawolskim i Adamem Kołaczkiem, autorem filmu „Plaga II – choroby nakazane prawem”.

Film pochodzi z kanału You Tube „Niezależna Telewizja” [LINK TUTAJ]

Zapraszam Cię teraz na ciekawe artykuły poświęcone medycynie, w tym tej naturalnej, zdrowiu, szkodliwości leków:

Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

22 myśli w temacie “NADCHODZĄ NOWE PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA! UKRYWANA PRAWDA WYCHODZI NA JAW!

 1. To element satanistycznego planu depopulacji ludności planety a w szczególności Słowian.
  polin im się zachciewa na naszej świętej Lehickiej ziemi

 2. Co roku mamy „epidemię” grypy i co roku troska,że tak mało szczepionek kupiono, a przecież można było zapobiec…. i tak pod płaszczykiem epidemii przymusowe coroczne szczepienia na grypę…. świetny biznes, gwarantowane zyski ….

  1. Selekcja naturalna … Do więzienia Cię zamkną , jeśli nie zaszczepisz dziecka ? Jeśli ktoś jest baranem i lezie za ułomnym pastuszkiem…. jego wola. Nie zmieniaj ludzi na siłę … każdy ma swoją rolę do odegrania . Czytam te Twoje artykuły … I jakoś nic nowego nie widzę . Zlepek informacji z innych niby MISTYCZNYCH stronek. Najbardziej mnie w€_&# jedno… ( z góry zaznaczam , że jestem świadomy tego , że ta część mojej wypowiedzi nie tyczy się powyższego artykułu) czy ty baranku wiesz co to znaczy myślenie magiczne ? Jest to zupełnie co innego niż to co chciałeś przekazać innym parzystokopytnym . (Przepraszam za łopatologie)
   „A JA WAM NA ZŁOŚĆ , NIE NAŁEŻĘ . I TAK BE ZE MNIE O MNIE GRA . JEDNEGO NIKT MI NIE ODBIERZE . JA JESTEM JA! JA ! JA!”

 3. wszystko to co przydarza sie zwierzetom wkrotce przydarzy sie ludziom – Sokrates
  szczepienia
  czipowanie
  obozy koncentracyjne
  deportacje do fabryk smierci
  eksperymenty
  znecanie sie
  mozna by dlugo…..
  prywatne kliniki tez! Paniusia z kotkiem jedzie obciac pazurki i kanapeczka z szynka w torebeczce ze skorki
  taaa….

  1. 100/100; szkoda, ze ludzie tego nie przyjmuja do wiadomosci. Pewnie dlatego, ze musieliby cos w swoim zyciu zmienic, swiadomosc itd, takze diete…
   Dopoki beda rzeznie, dopoty beda wojny – Lew Tolstoj

 4. Pamiętacie blondyne w czerwonej sukience? To tylko program treningowy, dzięki doświadczeniom treningiwym uczymy się i przygotowujemy do przejęcia władzy. Przy okazji uczymy elity życia jako przyszli niewolnicy… aby się mogli oswoić z nowym programem aby przystąpić do rebeli.

  Pamiętacie trzecią część matrixa i bunt maszyn które były bardziej ludzkie niż skorumpowana elita ludzi, na początku wykorzystywane, kiedy wygrały wojne ogłosiły to w ONZ następnie sami zaczęli wykorzystywać ludzi.

  Także sam film, jak też nasz matrix ma kilka stron medalu. Wrogiem nie jest chociażby blondynka w czerwonej sukience imitująca agenta Smitha, to tylko program treningowy.

  Widzimy głebszy spisek, choć jest on w rzeczywistości , powierzchowny, prosty, archeotypowy, szablonowy, jednym słowem słaby, za kukłami stoją siły z astrala i to oni są naszymi wrogami.

  A przecież ich zasięg nie ogranicza się tylko do najbogatszych, dlatego działania muszą być kompleksowe, żeby nie powiedzieć systemowe : )

  Pamiętajcie jedno, nie podlegacie pod system medyczny Radziwiła, to elity są od niego uzależnione. Do zdrowia i długowieczności nie potrzeba systemu zdrowia Radziwiła czy innego ministra.

  On może służyć tym którzy go w samym momencie potrzebują lub akceptują, zarówno pacjentom jak i lekarzom. Dlatego trzeba zaakceptować ich wybór 😀

  1. Ja właśnie już nie wierzę w różne siły z astrala, ale w programy podświadomości. Psychologia się tymi zagadnieniami nie zajmuje, bo jeszcze ich nie ogarnia. A my nazywamy te programy psychiki „demonami”, „aniołami”, „energiami”, „astralami”, „atakami energetycznymi” i uważamy, że pochodzą one od czegoś zewnętrznego. A to wciąż nasze własne programy i nasza własna batalia.

   1. Bo widzisz Jarku wszystko dzieje się w naszej głowie. Im głębiej zejdziesz w podświadomość tym silniejsze i starsze działają algorytmy.

    1. @Lucyfer – Czy pierwotny lęk przed śmiercią, który może objawić się u różnych osób w szokujący sposób, to najstarszy algorytm? Czy jest coś jeszcze? Bo czuję, że tak.

    2. programy powiadasz to po co goniłeś …. ? co jest programem to jest a co się do niego przykleja bo wie więcej (nikt konkretny na myśli) to se wie .

     Ewolucja polega na tym że jedno pokolenie uczy się na poprzednim 🙂 lub wali koło 😉

   2. Poważnie ? Powiedz mi co jest przenośnią ? jak długo uda ci się To budować ? Nie w kwestii że coś czynisz źle ….wytłumacz mi , jak można w jednym artykule pisać miałem klątwe a ten i ten a w drugim co ? na prawdę uważasz, iż ludzie są tak głOOpi ?… i nie łączą faktów , oczywiście całokształ to całokształt i każdy z nas ma swoja drogę …… ale nie kosztem innych .

  2. Radek ,O bardzo się mylisz zwierzęta z ich prespektywy są lepiej traktowane niż Ty , proponuje przekonac się samemu kupić jedzenia dla kota i oddać do analizy .

 5. Czy jest coś jeszcze? Bo czuję, że tak. Destrukcja która nie służy życiu ? analiza : 500 wcieleń ten sam jeleń ile można ? skoro sam nie myślisz zawsze znajdzie się na jelenia …. tu na lewo , tam na prawo na środek nie bo …. a tam ? wszystko jest dziś manipulacja , każdego poranka myjąc zęby pytam siebie jaki masz program maleńka i kim jesteś poza nimi ? a gorszego nic nie będzie , no chyba że chcesz … planet nie brakuje.

 6. Lucku, a czy jakieś rozwiązania dobre znasz na wampirów (energetycznych) w rodzinie? Niedawno mnie jeden zaatakował i mało co nie doprowadził do furii, jak się bronić i usuwać przydsawki?

  A może Samoluba łatwo zastraszyć lub doprowadzić do furi żywiąc się jego energetykom?

  Biedny Samolub, matrix go prowokuje a potem straszą złym, krwiożerczym Samolubem który jest grzecznym małym przyjaznym króliczkiem =D

  Lucku, pomóż!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.