DONALD TRUMP MÓWI O SZKODLIWOŚCI SZCZEPIEŃ I DEMASKUJE KONCERNY FARMACEUTYCZNE! [VIDEO]

Donald Trump od 2016 roku jest prezydentem USA. Dał się poznać jako ten, który zerwał z dotychczasową liberalną polityką. Zamierza on dokonać korekty agresywnego, neoliberalnego kursu gospodarczego, który powoduje dramatyczne ubożenie społeczeństw. To za jego czasów USA powoli przestaje dozbrajać ugrupowania terrorystyczne pustoszące Irak i Syrię.

USA będzie chciało wycofać się militarnie z Bliskiego Wschodu i gospodarczo z Chin, przenosząc chociaż część produkcji do siebie. Kładzie on też nacisk na patriotyzm, dumę z bycia Amerykaninem. Jest to wszystko bardzo trudne, bo (neo)liberalny know-how jest wciąż bardzo silny na świecie. To potężny rząd cieni, okupujący sądownictwo, uniwersytety, media, przemysł celebrycki, administrację i inne obszary.

A także okupujący akademicką naukę, która też przyjęła liberalną dogmatykę, tracąc przez to wiarygodność i zaufanie społeczne. Liberałowie (Obama-Clinton, Komisja Europejska, Platforma Obywatelska) starają się zatrzymać globalne przemiany w każdy możliwy sposób.

Wojna Trumpa z koncernami farmaceutycznymi i szczepieniami

Trump, Kaczyński, Orban, Sebastian Kurz, Le Pen czy AFD w Niemczech to wyraz szerszej, globalnej tendencji, która jest nie do zatrzymania. Jeśli Cię to szokuje, to przeczytaj poniższe artykuły. W nich wyjaśniałem, dlaczego tak się dzieje:
Przeraża Cię Orban, Kaczyński, Trump? Oto prawdziwa i ukrywana przyczyna tych zjawisk!
Orban, PiS, Trump: jaka jest prawdziwa przyczyna tych zjawisk? Co ukrywają i cenzurują media?!

Donald Trump wiele razy wypowiedział się krytycznie odnośnie szczepionek. Rozpoczął też wojnę z koncernami, choć oczywiście są to na razie działania na małą skalę i niemrawe. W amerykańskim „deep state” wciąż trwają walki frakcji, i wciąż 90% tego co się tam dzieje, nie jest ujawniane opinii publicznej. Poniżej dwa tweety Donalda Trumpa z portalu Twitter krytykujące szczepienia:

Poniżej opinia Prof. Marii Doroty Majewskiej o działaniach Donalda Trumpa odnośnie koncernów farmaceutycznych i szkodliwości szczepień:

Cytat: „Wraz z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA nastaje nowa era w polityce, cywilizacji i medycynie – co zauważyło wielu światowych polityków. Trump jest jedynym w świecie prezydentem, który przeciwstawił się globalnemu establiszmentowi, który w ciągu paru dekad antyspołecznej, neoliberalnej, mafijno-kapitalistycznej, prowojennej polityki doprowadził USA a także Europę do ekonomicznej i cywilizacyjnej zapaści oraz do niespotykanego biologicznego wyniszczenia społeczeństwa (tyczy to szczególnie USA i Polski). Już dwie generacje młodych Amerykanów są poważnie zdegenerowane i chronicznie chore począwszy od pierwszych tygodni życia. Są to ofiary toksycznych, ludobójczych i bezużytecznych szczepień, które pod przymusem lub wręcz terrorem politycy oraz medyczni urzędnicy wmuszają dzieciom od pierwszych godzin życia.

Jeśli obecna, w zawrotnym tempie nasilająca się epidemia autyzmu w USA nie zostanie zatrzymana, szacuje się, że za 20 lat ok. 80% chłopców będzie chorych na autyzm. I to oznacza koniec znanej nam cywilizacji. Już dziś w USA brakuje normalnych mężczyzn do wykonywania zawodów elektryków, hydraulików, mechaników, pilotów, techników, żołnierzy oraz innych typowo męskich profesji. Wybór Trumpa na prezydenta USA ma kardynalne znaczenie dla ratowania młodych generacji, bowiem jest to jedyny polityk, który otwarcie mówi, że chce zastopować epidemię autyzmu. Będąc ojcem okaleczonego szczepieniami, autystycznego syna, Trump doskonale rozumie, jak wielkim zagrożeniem dla rozwoju dzieci są współczesne toksyczne szczepionki i przeładowane programy szczepień.

Jeszcze przed oficjalnym zaprzysiężeniem na prezydenta, Trump powołał „Vaccine Safety Panel”, na czele którego będzie stał Robert Kennedy Jr, znany prawnik ochrony środowiska, syn zamordowanego przed laty senatora Roberta Kennedyego. Zadaniem tej grupy będzie zbadanie bezpieczeństwa szczepień oraz ujawnienie korupcji, fałszowania wyników badań oraz mengelowskich eksperymentów i oszustw szczepiennych na wielką skalę, jakie miały miejsce w CDC, których ofiarami są miliony trwale okaleczonych lub zabitych dzieci. Kilkudziesięciu uczciwych naukowców z CDC ujawniło te przestępstwa. Ma to kluczowe znaczenie dla radykalnej zmiany programu szczepień i ratowania młodych pokoleń.

Jak można było oczekiwać, winni szczepiennych zbrodni (kartele farmaceutyczne, urzędnicy medyczni, politycy, lekarze, dziennikarze) natychmiast zaatakowali Trumpa za powołanie tego panelu. Jak diabeł święconej wody boją się oni ujawnienia prawdy, że szczepienia są groźne i nieskuteczne w ochronie przed chorobami. Boją się przeprowadzenia rzetelnego, niezależnego kontrolowanego badania, które porówna zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych, bo przecież, gdyby byli pewni, że szczepienia są bezpieczne, sami prosiliby o takie badania. Wcześniej korporacyjni fanatycy szczepień blokowali wszelkie badania tego typu i publikacje w pismach naukowych oraz mediach. Jeśli Trumpowi uda się zatrzymać obecną epidemię autyzmu, z całą pewnością zostanie uznany za jednego z najwybitniejszych prezydentów USA, który uratował naród od biologicznej zagłady.”
Autor: Prof. Maria Dorota Majewska

Donald Trump to nie tylko Prezydent USA

Donald Trump to także amerykański przedsiębiorca, miliarder, znany jako właściciel nieruchomości w USA, kierownik i założyciel Trump Organization. Prowadził również bardzo popularny w USA show — The Apprentice. Jest posiadaczem jednych z najbardziej prestiżowych nieruchomości w Chicago i Nowym Jorku: hoteli, biurowców, kasyn i apartamentowców.

Z ramienia stworzonej przez siebie Trump Organization zarządza ponad 100 firmami. Posiada liczne hotele, restauracje oraz kasyna na całym świecie. Ponadto wśród zarządzanych przez niego nieruchomości znajduje się Trump University, prywatny uniwersytet o charakterze ekonomicznym. Znajduje się na liście najbogatszych ludzi na świecie magazynu Forbes.

Poniżej zaś nagranie video – wywiad z Donaldem Trumpem na temat szkodliwości szczepień z telewizji Fox News.

Co ciekawe, jest to dawny wywiad, pochodzi on z 2013 roku. Więc niechęć Donalda Trumpa do szczepień i koncernów farmaceutycznych jest zjawiskiem stałym, występuje od dawna. Najpierw stenogram z tego nagrania, a potem samo nagranie:

X: …..tymczasem, Donaldzie, mamy Dzień Świadomości Autyzmu. W ostatnim tygodniu wyszły na jaw fakty, mówiące, że znacząco wzrosła liczba osób, u których rozpoznano autyzm. Myślałeś o tym?

Donald Trump: Przez lata byłem z tym mocno powiązany, mam świetnych przyjaciół, Boba i Suzanne Wright. Bob w przeszłości był przewodniczącym NBC, jak pamiętasz, naprawdę poświęcili swoje życie walce z autyzmem. W ich rodzinie miało miejsce poważne wydarzenie, to fantastyczni ludzie. Pomagałem im przez lata, prowadziliśmy zbiórki pieniędzy w Mar-A-Lago i innych miejscach, zaznajomiłem się z tematem. Mam teorię, to teoria, która ma swoich zwolenników, mówię o szczepionkach. Nigdy czegoś takiego nie mieliśmy, to jest teraz epidemia, rozrosło się mocno przez ostatnie 10 lat, rozrosło się przez ostatnie 2 lata.

Kiedy przynosisz niemowlę, które waży 5 kilogramów, do gabinetu lekarza, a oni wpompowują w nie wiele szczepionek równocześnie. Nie jestem przeciwko szczepionkom, ale myślę, że gdy dodamy do siebie te wszystkie szczepionki, dwa miesiące później dziecko różni się znacząco, wiele różnych rzeczy się dzieje. Znam takie przypadki, znam przypadek dwuletniego dziecka, które poszło na szczepienie, dziecko było zdrowe. Miesiąc później jego rodzic stawał na rękach, nie wiedział co się dzieje, dziecko po prostu zwariowało.

Y: Większość lekarzy się z tym nie zgadza, badania potwierdzają, że nie ma to związku, przypuszczano, że to rtęć ze szczepionek, której nie używali od lat, a jednak liczba zachorowań na autyzm jest najwyższa w ostatnim czasie. Może przyczyna leży w środowisku..

Donald Trump: To kontrowersyjne co powiem, ale nie obchodzi mnie to, widziałem ludzi, którzy mieli zupełnie zdrowe dziecko, poszli na szczepienie i miesiąc później dziecko nie było już zdrowe.

A teraz zapowiadany wywiad z Donaldem Trumpem o szkodliwości szczepień:

Zapraszam Cię teraz na ciekawe artykuły poświęcone medycynie, w tym tej naturalnej, zdrowiu, szkodliwości leków i szczepień:

Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

16 myśli w temacie “DONALD TRUMP MÓWI O SZKODLIWOŚCI SZCZEPIEŃ I DEMASKUJE KONCERNY FARMACEUTYCZNE! [VIDEO]

 1. Witam;Ja byłbym ostrożny co do chwalenia dnia o poranku.Jak wprowadzi zmiany to będzie można go pochwalić,narazie jest za wcześnie.Wielu polityków już wiele obiecywało; i co z tego wynikło?Ale bądźmy optymistami.
  Pytanie ? czy zmiany też będą dotyczyć Poski. Pozdrawiam.

  1. Nic nie jest zbiegiem okoliczności, nawet huragany =D wszystko ma swą pra przyczyne
   Trumpkowi jak wieżowiec jeden się spali to będzie musiał sobie otworzyć exela i poprawki wprowadzic.

  2. Witam;Dzisiaj gdybym miał pójść do lekarza,zaszczepić się z powodu jakiego kol-wiek;to szukałbym znajomego który by wystawił zaświadczenie ,a szczepionki do śmieci.Oficjalnie bumaga jest ( dokument ) i jest OK.Urzędnik zadowolony ,lekarz zadowolony ( ma flaszkę ), i ja jestem zadowolony ,bo nie przyjąłem gówna do organizmu.Czyli wilk syty, i owca cała.Ale to jest sytuacja na dzisiaj. O tym wczoraj żeśmy nic nie wiedzieli,czyli ciut za późno.Ale przyszłe pokolenia powinny o tym wiedzieć,że to nie pomaga ,tylko szkodzi.Potrzeba o tym mówić- mówić – mówić.Aż do skutku.Pozdrawiam.

 2. Coś w tym jest. Ja odchorowywałam każde szczepienie. W dzieciństwie często robiło mi się słabo i mdlałam bez powodu. Lekarze nie potrafili znaleźć przyczyny, twierdzili, że to okres wzrostu i że tak może być. Ale gdy się skończyły szczepienia, skończyły się też omdlenia niewiadomego pochodzenia. Odnosiłam również wrażenie, że po każdym szczepieniu mam trochę gorszą pamięć. Wtedy nie mówiło się jeszcze o szkodliwości szczepień i moi rodzice twierdzili, że przesadzam.

 3. Witam;Bardzo dobrze opisałeś tą sytuację.Skoro są takie wpisy ,to znaczy że są jeszcze ludzie którzy trzeźwo myślą.Pytanie ilu ich jest?( zostało ).To co się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie,( głupota ludzka nie zna granic ).Ja jestem starej daty ( dosłownie ),miałem tylko trzy szczepionki,chodziłem do szkoły 5 – 6 klasa.Czyli dosyć późne szczepienia.Całe życie ( długie ),u lekarza byłem ze trzy razy,czyli można.Jest przyczyna i jest skutek.W sumie miałem szczęście,i matkę która dbała o moje zdrowie;zdrowe odżywianie na przykład.A efekt widać dzisiaj,koledzy znajomi;już ich została garstka ( pojedyncze egzemplarze ).A ja wciąż w dobrej kondycji.Czego wszystkim życzę i pozdrawiam.

 4. Witam. Co do tego że szczepienia są szkodliwe raczej nie mam wątpliwości, natomiast co do dobrych intencji Trumpa już tak. Staram się raczej z ostrożnością podchodzić do tematów Iluminatów itp. ale do praw ekonomii już nie. Jestem w trakcie czytania „wojny o pieniądz” Songa Hongbinga (bardzo polecam jak ktoś chce wiedzieć o co chodzi z kryzysami ekonomicznymi, inflacją itp.) i uważam, że Ameryką rządzą zza kurtyny biznesmeni, a prezydenci to tylko ich pionki na szachownicy. Dla tych ludzi liczy się tylko zysk i nie cofną się przed niczym, żeby osiągnąć swoje cele. Gdyby Trump nie był fałszywą flagą (jak choćby wcześniej Roosvelt) i rzeczywiście działał przeciwko interesom wielkich graczy to raczej nie skończył by dobrze(Linkoln, Kennedy, Husajn, Kaddafi).

  1. Pomijasz chyba fakt że nawet multimilionerzy rywalizują ze sobą.
   Myślę, że bogacenie się ponad pewien pułap powinno być zakazane, już nie mówię o opodatkowaniu dochodu.

 5. „Setki pacjentów dostały wadliwe szczepionki. Podawano je nawet noworodkom.

  Preparaty przeznaczone do utylizacji były podawane nawet noworodkom. Lekarze wiedzieli, że wstrzykują niepełnowartościowy produkt. Jest co najmniej kilkaset takich przypadków – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
  Większość szczepionek wymaga przechowywania w określonej temperaturze, dlatego też leżą w lodówkach. Inspektorzy farmaceutyczni postanowili w ostatnich miesiącach sprawdzić, czy sprzęt chłodniczy w aptekach i przychodniach działa. A także, czy na wyposażeniu są agregatory na wypadek odłączenia prądu.
  Efekt? Koszmarny. Jak wskazują dziennikarze „DGP”, nie dość, że wykazano, iż tysiące szczepionek nadaje się do utylizacji, to są dowody na to, że lekarze szczepili, wiedząc już, że specyfik należy zniszczyć. To narażenie dzieci na poważne choroby.”

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-setki-pacjentow-dostaly-wadliwe-szczepionki-podawano-je-nawe,nId,2518116

 6. Ostatnie zdanie brzmi bardzo niepokojąco.

  „Rzeczniczka czeskiego ministerstwa zdrowia Gabriela Sztiepanova poinformowała w poniedziałek o 33 ofiarach śmiertelnych epidemii grypy, którą ogłoszono na początku miesiąca. Ofiary to osoby powyżej 65 lat cierpiące też na cukrzycę, choroby serca lub otyłość. (…)
  Zdaniem rzeczniczki ministerstwa zdrowia, tylko 5-6 proc. Czechów szczepi się na grypę. U osób starszych to 20-30 procent. Unijne zalecenia mówią o szczepieniach dwóch trzecich populacji.”

  U nas też już trąbią o konieczności szczepień. Mam nadzieję, że na gadaniu się skończy.

  http://twojezdrowie.rmf24.pl/aktualnosci/news-epidemia-grypy-w-czechach-zmarly-juz-33-osoby,nId,2547149
  .

 7. Moje dzieci miały straszne problemy po szczepionkach. Jedna córka miała problemy z chodzeniem. Nie wiedziałam, że lekarz zaszczepił ją w lekkim stanie zapalnym, mimo badania, i ten stan zapalny wszedł głębiej w stawy. Przez kilka lat raz na dwa miesiące nie mogła chodzić przez kilka dni. W badaniach nic nie wychodziło. Teraz walczymy z osteoporozą ostrą ,a córka nie ma jeszcze 10 lat. Oprócz tego pasmo zapaleń oskrzeli itp.Druga córka ledwo odratowana po szczepionce Euvax w 2012 roku. Zaciskała jej się krtań nocami i się dusiła. Szczepionka wycofana pół roku później. Nikt nam tego nie uznał, nie przeprosił. Każdy z lekarzy tłumaczył,że to wszystko jest normalne.

 8. Jedno mnie w tym wszystkim zastanawia, piszesz i to nie Ty pierwszy, że Kaczyński w tym wszystkim uczestniczy lecz przymus szczepień , pozwolenie na dalsze stosowanie glifosatu (gdzie inne kraje się wycofały, bo stwierdziły , ze to trucizna i więcej szkody niż pożytku) , dopuszczanie tłuszczów trans i to również w przedszkolach!!!! , wysokie wynagrodzenia i wypłacanie sobie premii, sprzedaż polskich przedsiębiorstw etc. można mnożyć i mnożyć , jakoś z drogą i dobrą pracą na rzecz polskiego społeczeństwa bardzo mi się kłóci!!! Obecnie szopka z covid19 i zamykaniem ludzi w domach tylko po to aby ugrać swoje polityczne zapędy dyktatorskie to znowu coś nie tak!!! Może coś nam umyka ?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.