Felietony i artykuły autorskie

TRWA SZALEŃSTWO IDEI I DOKTRYN ALE LUDZKOŚĆ SIĘ Z NIEGO PRZEBUDZI!

Koncepcje są potężniejsze niż karabiny. Nie pozwolilibyśmy naszym wrogom posiadać karabinów. Dlaczego zatem mielibyśmy pozwalać im mieć koncepcje? Wg tego porzekadła, na listę „dzieł zakazanych” współczesne elity wpisały zbyt małą ilość doktryn. To, co robimy, to wprowadzanie nowych idei do żywego organizmu społeczeństwa, i badanie, jak wpływają na homeostazę systemu. Nowe idee, pomysły i doktryny są jak wirusy, które są podawane tak, by ominąć mechanizmy zabezpieczające systemu stworzonego przez elitę i infekować bezpośrednio jego rdzeń. Wirusy i bakterie mimo wszystko pełnią w organizmie ludzkim dobroczynną rolę, gdyż umożliwiają oczyszczenie organizmy z niektórych toksyn, i budzą rozleniwiony układ immunologiczny do aktywności. Na samym człowieku często „kopem w dupę” wymuszają by w końcu zadbał o swoje zdrowie.

Ludzkość przez minione mroczne wieki przeszła przez rządy najbardziej destrukcyjnych i obłąkanych wodzów, królów, tyranów, dyktatorów i wyszła z tego procesu wzmocniona. Obecnie trwa szaleństwo ideologii, religii, doktryn i innych sposobów postrzegania. Każda doktryna uważa się za jedynie słuszną, zaś pozostałe uważa za błędne. Każda z nich próbuje narzucić innym swój model postrzegania. Ludzie wzajemnie kłócą się, oskarżają o najgorsze z możliwych intencji. Doktryny rozłączają ukochanych, kończą przyjaźnie, wprowadzają niezgodę do rodzin. To szaleństwo było potrzebne, by ludzkość zaczęła doceniać zwykłą, codzienną normalność.

upadek ekonomii

Aby docenić normalność, najpierw trzeba popaść w szaleństwo

Aby docenić normalność, najpierw trzeba popaść w szaleństwo. To także jest prawem zarówno wszechświata, zarówno pojedynczych jednostek jak i całych narodów i cywilizacji. To szaleństwo było potrzebne, byśmy w końcu zaczęli dostrzegać, że na in vitro czy na Smoleńsku nie da się sprawnie i wydajnie prowadzić polityki państwa. Że są rzeczy ważniejsze. Że maleńki procent ludzkości ma większość zasobów a większość tyra za grosze. Że przyroda powoli wymiera pomimo złotoustych zapewnień o walce ze zmianami klimatycznymi. Powstają nowe doktryny, takie jak new age czy symetryzm. Symetryści zaczynają się dopominać sprawnego zarządzania państwem i realnego rozwiązywania problemów. Choć często głosują na partie prawicowe, to szokują ich pomysły wycofywania pigułek „dzień po” czy zakazywania aborcji.

Nie wszystkie poglądy prawicowe są złe. Część jest albo neutralna, albo dobrze opisująca realia życia. To samo dotyczy poglądów lewicowych. Każda z doktryn ma swoje szaleństwa i wypaczenia. Każda z doktryn ma obszary, w których zupełnie nie odpowiada realnej rzeczywistości. Paradoksalnie to zwykle w tych obszarach ta doktryna i jej przedstawiciele są najbardziej agresywni i natarczywi. U lewicy jest to m.in. kwestia islamu, u prawicy kwestia aborcji czy antykoncepcji. Obecnie mamy mniejszą skłonność do wierzenia szalonym demagogom i mniejszą skłonność do krwawych rewolucji. Wyjątek to rejon Bliskiego Wschodu, który przeżywa teraz taką eksplozję doktrynalnego szaleństwa, jaką Europa przeżywała podczas II wojny światowej.

Nowe szalone doktryny też reformują system

Dochodzi do nas to, że religie czy ideologie są przestarzałe i nie odpowiadają na wyzwania teraźniejszości. Jednak to nie wszystko – bowiem one same z siebie są więzieniem. Ludzie zaczynają dostrzegać tę „ideologiczną psychozę”. Uważają coraz częściej, że warto myśleć samodzielnie. Pojawiają się zupełnie nowe prądy myślowe. Doktryna New Age została stworzona dekady temu przez wielkich Oświeconych, którzy postanowili, że trzeba ludzkości ujawnić trzymaną przez tysiąclecia w tajemnicy wiedzę. New Age to religia bez religii. Nie ma centralnego przywództwa. Jest całkowita dowolność doktryn i metod. New Age może być lewicowe (szczególnie na Zachodzie), jak i prawicowe czy wręcz nacjonalistyczne, jak często w Polsce i Europie Środkowej. Tak samo Symetryzm jest „ideologią bez ideologii”.

Furorę robią niezależne media i wszelkie alternatywne wersje rzeczywistości. Społeczeństwo zaczęło obcować z najbardziej szalonymi, spiskowymi i oszołomskimi doktrynami. Oprócz tego demaskowanych jest cały ogrom przekrętów, ujawniana jest szkodliwość współcześnie produkowanej żywności, toksyczność lekarstw, korupcja w medycynie i nauce. Spowodowało to nienotowane nigdy w historii nasilenie atmosfery wzajemnej podejrzliwości i nieufności. Przybiera to nieraz szokujące postaci. Gdy np lekarz z oddziału ratunkowego, który na co dzień ratuje życia i to za grosze, od na wpół nieprzytomnego pacjenta dowiaduje się, że jest przekupiony przez big pharmę i chce tegoż nieszczęśnika zabić. A potem ten lekarz i uratuje go przed brzydką i bardzo bolesną śmiercią, podając np. antybiotyk wankomycynę i Pyralgin, dwie substancje wyprodukowane przez farmację.

Zaufanie mas wobec dotychczasowych autorytetów i liderów zostało nadszarpnięte jak nigdy wcześniej i zdewastowane.  Liderzy ludzkości, korzystając z prawa „niepodważalności”, dyktując obowiązujące normy społeczne i stojąc na straży ich przestrzegania, zawiedli, doprowadzając ludzkość do beznadziei i rozpaczy, a planetę na skraj przepaści. System musi przejść reformę, tak, jak zmieniło się wiele systemów przed nim. To z chaosu wyłoni się nowy system, który będzie systemem ewolucyjnie wyższym, lepszym. Choć trochę lepszym, ale zawsze.

Teorie spiskowe i New Age

Przecież nie wszystkie teorie spiskowe są oszołomstwem. Niektóre odpowiadają prawdzie, a niektóre z tych teorii są smutną codziennością, i to nie tylko w biednych i zapomnianych rejonach świata. To szaleństwo spiskowych doktryn także ma swój ewolucyjny cel do zrealizowania. Przecież politycy, korporacje, bankierzy wcale nie są aniołkami, którym zależy na demokracji czy standardach państwa prawa. Na całym świecie trwa brudna gra interesów. W której polityk w eleganckim garniturze może jednego dnia mówić o tolerancji i empatii, a drugiego dnia skazywać miliony ludzi, np w Libii, na śmierć. Więc w tym spiskowym szaleństwie też jest metoda. Bo zawzięci teoretycy spisku zwracają uwagę na te rzeczy i kwestie, które wciąż wymagają reformy i naprawy. Choćby w tej medycynie.

Także w nurcie New Age i w ezoteryce jest obecne to „doktrynalne szaleństwo”. Mnóstwo różnych doktryn, modeli postrzegania, metod, książek, guru. Często uważają się oni za nieomylnych, zazdrośnie strzegą swojej interpretacji i oczywiście uważają, że to oni i tylko oni mają rację. Szaleństwo to dotyczy także wszelkich demonów, energii, astrali, ataków energetycznych, złych bytów itp. Ten obszar także wymaga ulepszenia.

Bo to my odpowiadamy za siebie samych, a nie coś „z zewnątrz”, np anioł, kosmita czy demon. Im lepsza etyka i miłość do świata, tym większa odporność na wszelkie „ataki”. Z drugiej strony, granie „świętego” i pilnowanie każdej myśli, by nie była negatywna, też, o paradoksie, naraża nas na te różne „ataki energetyczne„. A koniec końców, dojrzała duchowość polega na tym by wiedzieć, że zarówno siła jak i słabość jest tam, gdzie jest głowa. Twoja głowa, umysł, dusza, bo Ty za siebie odpowiadasz.

Imperia przemijają i upadają, ale jedno jest niezmienne – życie i jego zmienność

Patrząc na losy tej planety upływające przez długie millenia, to annały historii są pełne upadłych i zapomnianych państw, imperiów, religii, doktryn.. A przecież miały one być wieczne, „tysiącletnie”.. Były potężne, wpływowe, nie znoszące sprzeciwu.. A pozostał z nich pył na zakurzonych książkach historyka, pozostała armia duchów, i całe szczęście.

Twoje działania, nawet jeśli wydają Ci się maleńkie i zupełnie bez znaczenia, mogą zmienić przyszłość całego świata. Chociaż możesz nie rozumieć w pełni celu swojego życia, to Twoja osoba jest tak samo ważna, jak osoby największych królów i królowych tej planety. Niektórzy czują, że ich tymczasowy brak bogactwa lub wpływów sprawia, że są zbyt słabi, by zmieniać świat. Ale czy zegarmistrz faworyzuje większe koła zębate nad mniejsze? Czy wskazówka godzinowa staje się zazdrosna o wskazówkę minutową, ponieważ ta porusza się szybciej? Każda część odgrywa swoją rolę w działaniu zegara.

Każdy człowiek wspiera innych ludzi wokół siebie w taki sposób, o jakim może nawet nie zdawać sobie sprawy. Twoja nieobecność zniszczyłaby porządek naszego wszechświata, nawet jeśli nie jesteś przekonany o swojej ważności. Świat zaczął się przed Twoimi narodzinami i będzie trwał długo po Twojej śmierci, ale będzie już inny, z powodu podjętych przez Ciebie decyzji. Każde pokolenie dziedziczy świat pozostawiony przez pokolenie poprzednie, tak jak król dziedziczy koronę od swego ojca.

Co z Twoja pracą dla dobre ludzkości?

Twoje dążenie do mądrości i dobroci może położyć fundamenty pod zaistnienie w przyszłości wielkiego pra-potomka, który może uratować kraj od wojny lub w inny sposób ratować życie milionom. Czy przodkowie Arystotelesa lub Aleksandra Wielkiego wiedzieli, co spowodują w przyszłości ich działania? Chociaż nigdy nie zrozumiesz w pełni i nie ujrzysz pełnego wpływu swoich czynów, wyniki twojego oddania dla ludzkości są oczywiste. Dlatego warto, by nasze działania zawierały możliwie dużo dwóch elementów. Pierwszy – element miłości, wsparcia, porady, oddania. Drugi – element walki i demaskacji obszarów niesprawiedliwości, krzywdy i biedy.

Kiedy wspinasz się na wielką Piramidę Światła, spojrzysz w dół i zobaczysz, że jesteś integralną częścią najbardziej zawiłego mechanizmu naszego wszechświata. Nic nie jest wieczne, nieubłagany ząb czasu dokona erozji i tym razem. Jedno się jednak nie zmienia i jedno pozostanie niezmienne. Chociaż ludzie umierają i znikają w annałach czasu na przestrzeni mijających milleniów, to ludzkość i koło życia będą trwać wiecznie.

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Dzięki temu mogę docierać z demaskacjami i z ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi, wpływając na zwiększanie świadomości. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego. Byt niezależnych mediów jest teraz trudny i od Waszej dobrej woli zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

 

40 odpowiedzi »

 1. Witam;to co zostało opisane.To generalnie bardzo delikatna poezja.Rzeczywistość jest bardziej brutalna i złowroga.To wszystko dzieje się na znacznie większą skalę.Ale jeśli ludzie zrozumieją to .To wtedy można podnieść poprzeczkę z wiedzą , ( nie mylić z nauką ). Pozdrawiam.

 2. Lucyfer, przybijam z Tobą symboliczną sztamę za błyskotliwą inteligencję i wysoki poziom samoświadomości …\m/… początkowo nieco impulsywnie Cię krytykowałem ale widzę, że płaszczyzna mentalnej intuicji jest między nami dość zbieżna 😉
  W końcu samozwańczo też określam siebie jako Wojonik Światła Gnozy Abolsutu Legionu Lucyfera, także myślę, że obaj podążamy w tym samym kierunku tylko innymi szlakami 🙂 AVe & Sława …\m/…
  Gdybyś wyrażał zainteresowanie, to mogę Ci podać ciekawe strony z gnostyczno-ezoteryczno-occult treściami 😉
  Niniejszym dam Ci coś o Lucyferze
  http://www.pistis.pl/czasopismo-pistis – Pistis Nr 6 – Lucyfer i gnoza

  • Pięknie!
   'Styki im się przepalą albo informatycy programujący to się wykończą psychicznie”
   Kupno aukcji tychże firm to będzie dobra inwestycja na emeryturę.

  • To prawda. Nawet z Lucyfera zrobili zniewieściałego. Niszczenie pierwiastka męskiego na całego. Wszędzie ta antymęska propaganda. Obejrzałem pierwszy sezon i dałem sobie spokój.

   Hmm gdzieś słyszałem o tym serialu. Tak zgadza się. Zakładam z góry, że może takie zjawisko wystąpić. Cała nadzieja w programistach, którzy stworzą mechanizmy zabezpieczające.

   Wiesz nie sądzę aby to było tak jak w serialu Humans czy Westworld. Tutaj chodzi o życie z tymi androidami. Wchodzenie w relacje a nie tylko seks. Pożyjemy zobaczymy 😉

   Czyli nawet w kobiecych androidach może tlić się Lilith. Ciekawe koncepcja. Aby nie nastąpiła rewolucja to nie można programować androidów na podobieństwo ludzi,

   Sanctus czy będą femino-androidy czy nie to mi to po prostu wisi. Większość jest głupia i tak pozostanie po wsze czasy. Ludzie łykną wszystko co im się poda na tacy. Większość się zatraciła w portalach społecznościowych i randkowych. Zatraci się też w androidach. Liczy się jakość. Droga do prawdy była, jest i będzie tylko dla nielicznych.

  • Niszczenie pierwiastka męskiego na całego.

   Nim do tego doszło najpierw zniszczono Ewę , która była symbolem jak wszystko kobieta to normalnie ….. zbieracie własne żniwo nazywając to tak durnie jak tylko ktos wymyślił i przeistoczył , odwrócił lustra co tam komu bliższe .

   Każdy ale to absolutnie kążdy dołożył swoją cegłówkę do tego świata szukanie winnych jest poniżej nawet bycia dzieckiem mentalnym . Bo nawet ono wie co wie że nigdy nie dorosło i pyta dlaczego .

  • Wszyscy podążamy ku tej samej drodze , szlaki są inne , tylko nie każdy to kuma ? tak się chyba dziś mówi 😉

  • Do Pani Myśląca Inaczej. Proponuję zapoznać z prawdziwą wiedzą i mądrością na temat wzorców kobiecości, de facto opisanych przez Kobietę, która dokonała absolutnie perfekcyjnej analizy wszelkich archetypów kierujących ludzkim życiem.

   https://ciemnanoc.pl/2017/01/12/lilith-sila-kobiety-ktora-przeraza-i-podnieca/
   https://ciemnanoc.pl/2013/12/14/klucz-do-alchemii-upadlych-mandala-cienia-cz10/

   p.s.
   … może Pani wespół z Samolubem poszerzać swoje horyzonty nieuświadomionych aspektów własnych tożsamości dzięki tym, bezkompromisowo szczerym i autentycznie prawdziwym w wiedzę treściom 🙂

   • Nienawiść wobec świata, wobec własnego narodu, wobec rodziców, kobiet, dzieci, jest najgorszym możliwym złem, i zawsze przyciąga gniew „sił równoważących”, który ludzie i religie nazywają w różny sposób. Ja w tę pułapkę wpadłem, niestety.

  • Sanctus tak to jest, że każdy czyta wegług siebie (podobno ;)) po pierwsze nie utożsamiam się z Ewą, ale dokładnie na tej doktrynie zbudowano chrześcijaniźm oraz brak poszanowania dla drugiej Istoty , to że i iż piszesz składnie jeszcze z Ciebie mądrości nie robi (choć prywatnie lubie Twoje wypowiedzi ) co do tego Boga i podwójnego łóżka no naśmiałam się (poczucie humoru) to się śmieje , dobre , dobre .

   Jung… nie podważam jego pracy , mówię że był to człowiek objety również lekiem (a kto mówi że na tym nie można czegoś odkryć?).

   Kolejna rzecz jak słyszę w stosunku do siebie: bo myślisz że takaś mądra jesteś, to siędzie i się śmieje (jakbym miała mundrość to by mnie tu nie było) ale za to mam duży dystans i brak obrażania się 🙂 Natomiast zadziwia mnie właśnie ,iż człowiek myśli że pojął wszystko , i siedzi na dupie i klepie te regułki od zarania świata choć świat się zmienia 🙂 . Nie Panie Sanktus ja nie jestem Mądra (typu -pojełam wszystko ) . 😉

   Nie wiem czy to nawet jest możliwe , życie się zmienia a my w raz z nim co wczoraj było prawdą dziś jest prehistorią ale są tacy co uparcie trawają przy swoim i w porządku ,każdy z nas ma prawo być jaki jest i w tym takie proste rozwiązanie zagadki: każdy każdemu mówi jaki ma być , jak ma myśleć , co jest dobre a co złe a kim kuwa są ci naukowcy i Pseudo Oświeceni? Ja nie mam autorytetów taka jestem i już i sama badam tematy bo czyjeś widzenie świata jest jego widzeniem świata że co ? ja mam obowiązek się z nim zgadzać ? a kto mi to nakaże ? Więc se taki badacz jestem 😉

   Jestem jaka jestem możesz mnie akceptować lub nie, z mojej strony non problemos (brak mi tego programu ) .

   Dziękować że nie jestem Mundra bo kuwa pewnie bym klęczała w KK do dziś 😉 I nie że te osoby są Głupie , złe czy coś tam kuźwa jeszcze Istnieje , po prostu jestem se wdzięczna za swoją Mundrość Inaczej 🙂

   a ogólnie wykład dobry , lubię gdy mogę poznać czyjeś widzenie świata Inaczej zawsze co s wnieśie i to jest dla mnie cały urok rozmowy , jak zechce żeby każdy sie ze mną zgadzał i myślał tak samo to se postawie lustra po prostu . 🙂

 3. Sanctus, Lucyfer za dużo kraku bierzecie =D nie da się tego czytać, stosujecie nowo mowe? Ciekawe od jakiego guru ten krak bierzecie 😀

  Kefir błagam reaguj bo ręce opadają : )

  • Mnie Twoje persona w ogóle nie interesuje, ale z racji iż naruszasz moją godność poprzez debilne insynuacje, to otrzymujesz należytą reprymendę z mojej strony, podszytą sarkazmem i bezczelnym atakiem werbalnym, gdyż reakcją sprawdzoną i stawiającą odpór żałosnym pomówieniom jest sprawdzona metoda – najlepszą obroną jest atak 🙂 … Taki jesteś wyluzowany trefniś, to luzuj zwoje mózgowe ode mnie, bo ja się nie wpierdalam w twoje poletko samolubnego onanizowania się literkami na forum publicznym, którym ty nie dysponujesz, i nie masz głosu decyzyjnego w kwestii dopuszczalnych treści przez obecnych tu ludzi.
   Ja mam swoją niezależną wolę kreowania myśli, słów i czynów, zaś autokreacja to sztuka wyrażania siebie poprzez wszelkie środki wyrazów, i zawsze wyrażam to co myślę, a myślę tak jak czuję, bo to jest kwintesencja mojego indywidualizmu, a Tobie nic do tego chłoptasiu.
   Dystansu, to nabierz Ty, bo zaprzeczasz temu podejściu pomawiając mnie i Lucyfera ( równie dobrze mogę pomówić ciebie, że dajesz dupy za granicą i tak cię to zachwyca, że musisz sie z tym obnosić ale nie wprost 😉 ), więc nie kompromituj się bardziej, bo skoro kierujesz do kogoś takie debilizmu to licz się z konsekwencjami, a nie strugaj pawiana dokonując projekcji swoich nieświadomych zachowań.
   To tyle, nie prowokuj mnie, wówczas Ja nie będę kontestował Ciebie tak jak mi się podoba, bo nikt mi nie zabroni wyrażania myśli jakkolwiek bezwzględne by one były.
   Od cenzury jest właściciel tej strony, także nie uzurpuj sobie ku temu prawa.
   Twój pseudonim znakomicie obrazuje potencjał narcystycznego spaczenia, a ja takich uwarunkowań nie mam gdyż jestem egocentrycznym cynikiem i mniej chuj obchodzi, co Ty potrafisz, więc zwyczajnie zamilcz i się nie wtrącaj do cudzych konwersacji jak wyszczekany pies na podwórku.

  • Nie pracuje w jukeju =D
   Ani nie oceniam z góry nikogo, zwracam tylko uwagę na pewne problemy społeczne i nie musisz tego brać do siebie bo Ciebie to nie dotyczy.

   A Jarka do niczego nie namawiam, po prostu razi mnie napuszczanie ludzi na maszyny, roboty bo jakaś pseudointelektualistka z USA, totalny margines wypisuje swoje głupoty motywowane kompleksami. A ty wchodzisz w jej gierki i patelnią bijesz po kobietach.

   Każdy z Nas pada ofiarą napuszczania jednych na drugich by tylko zochydzić komuś życie. Dlatego nie da się tego słuchać kiedy włazisz w buty marginesu społecznego…

   To wszystko jest tylko po to by wciagac tzw „centrum” w taki czy inny farming napuszczajac na siebie ludzi wymyślonymi strachami. Potem taki margines łyka te strachy, a potem podkreca się im śrubke.

   To jest prosty mechanizm znany z histori i psychologi, zamiast wyjść z programu i zająć się nowymi przestrzeniami topielec chwyta ratującego i wciąga w sadzawke błotną… tyle

   Nie chce słuchać w kółko o tym jak to glupi chłop znalazł głupią babe, a głupia baba glupiego chłopa i słuchać narzekań glupiego chlopa i głupiej baby jakie to są baby, jakie to są chłopy. Margines…

   • Teraz jest program napuszczania mężczyzn na kobiety i odwrotnie, by zohydzić miłość i rozerwać więzy bliskości. Ci, którzy zajmują się tantrą mówią, że więzy łączące płcie zostały w ostatnich dekadach rozerwane.

  • Sancti, Ty jesteś Przegość!!! Żyj wiecznie! Że ja takich kolegów nie miałem w dzieciństwie… Kurwa!

   • areckir, Ty to jesteś przekomiczny ziomek 😀 … zawsze mnie rozbawiasz, także masz tu ode mnie serdeczny dowód uznania za humor 😉

    https://www.youtube.com/watch?v=ua_7sLlWd48

    … wiem, że lubisz tak jak Ja, tą Diablicę Bastet 😀 … tutaj wykonuje taniec do utworu jednego z moich uwielbionych zespołów – ROTTING CHRIST, od którego pochodzi moja ksywa tutaj, czyli Sanctus Diavol 😉

   • Wrzuć miało być * soory ,wrzyć ? hahahahaha O Matyldo Droga (zachciało nam się słowników no to se mamy ).

  • „Coś ty z sylwestra w Zakopanym się urwoł? =D”

   Oj Seba Sebixie, żarty masz made in Raszyn, także ani się śmiać ani płakać nie idzie 😉
   Przyznaj się publicznie, że tęsknisz za tym co tam przeżyłeś, że ci gwara została jak wisząca wara u górala z podhala 😀
   Nudny jesteś i wtórny jak moda na sukces, powielasz schematy jajogłowego debilizmu, a inni patrzą i się raczą, jak się wystawiasz na gromkie pośmiewisko 🙂
   Mam swój honor i trolla nie dokarmiam. Adios Sebixos 😉

  • Ja jestem Myśląca Inaczej luz przecie to pisze ale kuwa Twoja wypowiedź to dopiero mnie rozbawiła : Człowieku wszyscy próbujemy zrozumieć coś ….. Ty ja Kefir Samolub i inni oprócz tego przerabiamy swoje nosz Uzywasz słów Wyższe Ja a nie rozumiesz że nie wrócisz do domu w butach ? Dajże spokój każdy z nas coś przerabia ( moje widzenie świata: wszystko jest po to zeby mi pomóc) Człowieku każdy z nas ma programy bez nich nie mógł bys tu (nie)zaistnieć Dualizm tylko czas się zmienia (wychodzimy z DOOOpy Matrixa) łatwo się w rąbać w Buty ciężej z nich wyleźć wrzyć na Luz człowieku .

  • A ty wchodzisz w jej gierki…..

   To nie jest tak do końca Samolub rozumiem Twoje widzenie i Lucyfera w porządku z mojej perspektywy nic się nie dzieje ( ale ja swoje wiem i wiem skąd co przyszło oprócz tego co człowiek ma ) Jak dorwe to bez eMOCji przywale Obżarciuchowi . Gdybym coś najpierw przeczytła i doświadczyła ok ( jest tak jak myślisz że jest) , nie , nie u mnie to tak nie zadziałało i w pewnych kwestiach nie ma ze mną gadek . Ale ja też jestem Uparta ( żadna Blondi i żadna czerwona sukienka ;P ) a jestem coraz bliżej ….

  • Ja? Myśląca Innaczej raczej… niech się wystrzela trochę to złapie lepsze rozkminy, ona się dopiero rozwija, kto wie co z niej kiedyś wyrośnie.

   a się naśmiałam(w sensie pozytywnym) Już wyrosło tylko widzisz z ludźmi tak jest mówisz im q…rwa prawdę prosto w oczy niczego nie ukrywasz a oni ciagle myślą po swojemu a potem zonk 🙂 cóż bywa 🙂

  • „Tak zgadzam się i zawsze też będą takie co lubia sobie wsadzać ciałą obce w pochwę. 😉”
   Przecież dehumanizacja mężczyzny to nie dehumanizacja 🙂

  • ” a Kefir jest podatny na złe wpływy” i co uważasz że go ochronisz jak ten z body garu czy cóś tam ? po oczach trza 😉 żart to czy się znacie czy nie , dla mnie nic to nie oznacza bo co jadasz z nim obiad to znaczy że go znasz ? rozumiesz ?

   Jarek to fajny facet poważnie tak myśle co nie zmienia faktu że mu zawale między oczy 🙂 ale to jego życie jego swiat jego decyzje .

   Mówisz pomagasz mu czyli co uznajesz go za głupca ? którym nie jest ?:) ciekawa filozofia ludzi zawsze mnie zadziwiała skąd te mądrości słynną , aż weszłam w doświadczenie (buty) O Matyldo 🙂

   • „i co uważasz że go ochronisz jak ten z body garu czy cóś tam ? po oczach trza 😉 żart to czy się znacie czy nie , dla mnie nic to nie oznacza bo co jadasz z nim obiad to znaczy że go znasz ? rozumiesz ?”

    Za dużo mi intencji przypisujesz : )
    Chodzi o zwykłe uzupełnianie się osobowości/talentów

    „Mówisz pomagasz mu czyli co uznajesz go za głupca ? którym nie jest ?:) ciekawa filozofia ludzi zawsze mnie zadziwiała skąd te mądrości słynną , aż weszłam w doświadczenie (buty) O Matyldo ”

    Nic o pomaganiu nie mówię, tylko daje znak że go pamiętam i kojarze z innych miejsc żeby nie było : ) to bardziej info do Jarka niż do Cb, ale spoko…

    Nie szeleść tak, bo dziś dyskusje toczą się w tle, a nie muszą być wrzucane na tapete 😀 ludzie patrzą, czytają, belive me : ) wyluzuj

    My się z Jarkiem rozumiemy bez słów bo mamy ten zmysł wykształcony xD dlatego szybciej tropimy czujki, spiski i przekręty.

   • Wierz lub nie w nic się nie wczuwam , co do innych niech się gapia tak bardzo lubią patrzeć się w inne okna że nie widzą co u nich się dzieje 🙂 Ja mam sie tym przejmować? a na co mnie to 🙂 niech się gapią , oby nie przegapili „pociągu” taki żarcik 😉

    Ja piszę zawsze miedzy wieraszami cała reszta to ….

  • Ludzie tak dużo mówia … ja od jakiegoś roku też , jestem tym tak zmęczona … rok …. jak ludzie mogą tyle mówić dzień w dzień , godzina po godzinie , minuta po minucie

  • https://www.youtube.com/watch?v=fDWFVI8PQOI

   zobaczcie ile samo ciało mówi bez użycia słów , taniec jest moją główną pasją i rozumiem ją dosłownie , choć zapomniałam jaką radość przynosi ale pamieć została , spójrzcie …. nie jeden z was złapie się na uśmiechu … bo brak słów 🙂 Dobrej Nocy

  • „Kto nas poniżył? =D chyba my sami swoją głupotą” Poniekąd(dokładamy swoją rękę 😉 ) temat jest głębszy ja od kilku lat siedze i obserwuje świat za oknem i myślałam sobie co jest ?! gdzie my leziemy , naokrągło ten sam okrąg no ileż można? , pytasz to dostajesz odpowiedzi , proste .

 4. Witam;dobrze to zostało opisane.Nic dodać nic ująć.Głupich nie sieją ,nie orzą ,sami się rodzą.Pozdrawiam.

 5. Najpierw kobiety pod władzą mężczyzn, później wyzwolone kobiety. Najpierw roboty – kobiety pod władzą mężczyzn, a jak one również będą wyzwolone 😉 ??? Ale wtedy jazda będzie 🙂 Chyba te roboty to gwóźdź do trumny ludzkości hahhaaa gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, elektro babę hahhaaa no nie mogę hahhaaa. Póki co są dmuchane lalki i te z tworzywa, wyglądające jak prawdziwe kobiety, w końcu na bezrybiu i rak ryba hehheee …. szkoda życia na bzdety.

  • Inaczej nie mogę, bo poczytajcie co Wy czasem wypisujecie, oczywiście wiele z tego jest prawdziwe i słuszne, ale te kawałki o tych robotach, rozwaliły mnie, dawno się tak nie uśmiałam. Macie ewidentnie jakiś problem z kobietami. Przecież dyskusja z Tobą jest bezsensowna, wyrok masz wydany z góry na każdą kobietę….. Poszukaj w sobie tego, czego doszukujesz się u mnie…. Was Panowie gubi duma i to założenie,że przecież masz rację, bo jesteś mężczyzną. Bzdety dla mnie to wojny damsko-męskie, a nie technologie. Zawsze będą tacy, bo już są, którzy używają lalek itp i zawsze będą jakieś wredne kobiety itp, ale w tym wszystkim są ludzie, zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy nie chcą walczyć ze sobą, wolą miłość, szkoda,że w natłoku tego świta wrzuca się ich do jednego wora. Zresztą dzisiejszy świat uwielbia kategorie i szufladkowanie, przy jednoczesnym podkreślaniu indywidualizmu i dążeniu do niego.

  • Droga Pani Evo. Nie zna mnie Pani a lepiej ode mnie wie jakie ja mam stosunki z kobietami. Proszę mi tutaj nie imputować jakiś wyroków wydanych na każdą kobietę.Trochę to śmieszne jest, że tak szybko Pani ocenia drugiego człowieka. Wielokrotnie podkreślałem, że uwielbiam kobiety ale widocznie nie rozumie Pani języka polskiego. To z Panią nie da się dyskutować bo odkąd pamiętam to od początku były tylko drwiny.

   Nie kawałki o robotach tylko ANDROIDACH a to zupełnie co innego.
   Tak zgadzam się i zawsze też będą takie co lubia sobie wsadzać ciałą obce w pochwę. 😉

   Skoro Panią rozmieszyłem to bardzo mi miło i polecam się na przyszłość. Bo śmiech to zdrowie. 🙂

 6. Idzie przywołać stare dobre powiedzenie: „Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie”.
  „I tyle? Nic głębszego?” – ktos mnie kiedyś zapytał. Pomyślałem, ze ta osoba nie pokopała jeszcze zbyt głęboko w sobie, skoro to było niewystarczające.

  Wracając do tematu, poddawanie w wątpliwość jest zawsze budujące, zwłaszcza jak jest skierowane do wewnątrz siebie. Widzisz oto swój światopogląd, fundamenty swojej wiary, czy fundamenty jej braku. Ja zawsze, co jakiś czas w życiu poddaję wszystko czego się nauczyłem takiej weryfikacji. System moich wierzeń runął już trzykrotnie, kiedy poddałem go wnikliwemu powątpiewaniu, ale na jego zgliszczach powstawało coś nowego, silniejszego od poprzednika, zawierającego „łatę” przez którą zawalił się poprzednik.

  Drugą rzeczą, jaka z tego przyszła, to fakt, że ludzie nie mają jasnej i ciemnej strony. Lubimy takie podziały, żeby móc się oddzielić od „zła”, które jest tylko dostosowaniem się do środowiska, społeczeństwa. Ale jesteśmy przez to pofragmentowani, nie stanowimy jedności jako byt, jest nas więcej niż jedno wewnątrz. Te dwa bieguny – jasny i ciemny – to jedność właśnie, wielowymiarowość jednej płaszczyzny. Akceptacja tego jest ciekawym krokiem w rozwoju i mocno pomaga. Uprzedzając – nie mówię tutaj o zabijaniu osób, które nas denerwują, Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna wolność drugiego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.