PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO NA 2018 ROK. O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ NIEZWYKŁEJ PRZEMIANIE

Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem i tropicielem zaginionych ludzi. Od dawna współpracuje z polską policją i prokuraturą, pomagając w tzw „sprawach niemożliwych”. Wielu uważa go za szarlatana albo za dobrego obserwatora codzienności, który w swoich przepowiedniach „wali ogólnikami” i mówi o sytuacjach które zawsze mają gdzieś tam miejsce. Warto jednak zaznaczyć, że policja oficjalnie przyznała się do współpracy z Jackowskim. Zgłaszają się do niego także zwykli ludzie.

Nie zachęcam Was do ślepego wierzenia w przepowiednie, a wręcz to odradzam. Tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Po „tej drugiej stronie” znajduje się owo tajemnicze lustro, i ogromna, nieskończona baza danych. Przechowywane są w niej wszystkie możliwe warianty przeszłości jak i przyszłości. To chwila teraźniejsza, jak i teraźniejsze decyzje miliardów istot wybierają jeden z nieskończenie wielu wariantów przyszłości.

Przepowiednie od zawsze są po to, by uniknąć pewnych zdarzeń, by ostrzec ludzi. W przepowiedniach należy odnajdywać elementy wspólne. Należy brać pod uwagę proroków i jasnowidzów z wielu nurtów religijnych – a więc tych ezoterycznych, katolickich, prawosławnych, czy „świeckich”, takich jak Jackowski.

Cytuję: „Są ludzie, którzy widzą zdarzenia w polu informacji tak wyraźnie, jakby rozgrywały się na ich oczach w świecie materialnego urzeczywistnienia. Ludzie tacy posiadają umiejętność dokładnego nastrajania się na urzeczywistnione sektory w przestrzeni wariantów. Na przykład, aby nastroić się na sektor zaginionego człowieka, jasnowidz musi spojrzeć na jego fotografię lub dotknąć jego rzeczy. Z usług jasnowidzów niekiedy korzysta nawet policja. Zdecydowanie nie każdy widzi tak jasno, dlatego zdarzają się pomyłki.

Istnieją dwie przyczyny pomyłek. Pierwsza polega na tym, że jasnowidz nastraja się na sektor, który nie był i nie będzie urzeczywistniony. Różne sektory, zależnie od umownego dystansu je dzielącego, mogą różnić się między sobą pod względem scenariusza i dekoracji znacznie lub mało. Druga przyczyna pomyłki polega na interpretacji danych. Na przykład, starożytni wróżę i prorocy, obserwując niecodzienne sceny z przyszłości, interpretowali je po swojemu, stosownie do poziomu swej wiedzy. Dlatego przepowiednie często są niedokładne.”
~
Vadim Zeland

Zapraszam na artykuły z wypowiedziami i przepowiedniami jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego:
Szokująca przepowiednia Jackowskiego właśnie się spełniła. A co z rokiem 2017?!
Krzysztof Jackowski: przepowiednia na rok 2016
Umysł ponad materią, który stwarza rzeczywistość! Niezwykła prelekcja video Jackowskiego
Szokująca przepowiednia Jackowskiego z 2009 r. o dwóch samolotach. „Od tego zacznie się wojna”

Krzysztof Jackowski miał wiele przepowiedni, które się sprawdziły. Pod koniec roku 2015 mówił, że siły opozycji szybko stopnieją, i że w 2016 roku „ludzie będą bali się oddychać”. I rzeczywiście tak się stało. Po skandalu związanym z ustawą aborcyjną opozycja (PO i Nowoczesna) zaczęły gnić od środka i gwałtownie tracić poparcie. PO ma obecnie 14% poparcia. I o dziwo w tym samym czasie z PSL odchodzi jeden poseł, który jest kluczowy dla tej partii. Po jego odejściu PSL będzie miało tylko 14 posłów, więc nie będzie mogło mieć klubu parlamentarnego, tylko koło parlamentarne.

W związku z tym, PSL nie dostanie ogromnych, budżetowych dotacji dla klubów parlamentarnych. W drugiej połowie 2016 roku media zaalarmowały Polaków o katastrofalnym stanie powietrza i smogu. i ludzie rzeczywiście „bali się oddychać”. Nie był to więc atak chemiczny czy biologiczny, ani terrorystyczny, ale zwykłe, codzienne zjawisko. I tak to z tymi przepowiedniami jest.

W najnowszym nagraniu video z 19 stycznia 2018 roku porusza wiele istotnych i bolących nas spraw. Nagranie to nie jest do końca przepowiednią, ale jest także dramatycznym apelem do Polaków. Jasnowidz Jackowski mówi tam o przemocy ekonomicznej, jaką dokonują rządy, banki i korporacje. Wpisuje się on tym samym w szeroką tendencję demaskowania i odkrywania tego, jak bardzo nas się wyzyskuje w tym neoliberalnym, kapitalistycznym systemie.

Jest niezwykle ważną rzeczą, byśmy przebudzili się z bycia niewolnikami nielicznych (czyli niewolnikami bankierów, finansistów, polityków). Byśmy przestali usprawiedliwiać ekonomiczne niewolnictwo religią (wielbłąd i ucho igielne), ideologią (jest kryzys, tak działa wolny rynek, to prawa ekonomii) czy new agiem (pieniądz to niska wibracja). Każda ideologia i każda religia ma w sobie moduł usprawiedliwiania biedy u ludzi i gloryfikowania bogactwa nielicznych. Pora powiedzieć temu „stop” i upomnieć się o to, co jest nam odbierane.

O kapitalistycznym niewolnictwie pisałem poniżej:
Mamy w sobie potężną siłę której możemy użyć przeciwko systemowi i elitom!
Przebudzenie ludzkości: to początek trudnej drogi, od której zależy nasze przetrwanie!
Przebudzenie ludzkości weszło w krytyczną fazę
Gdzie podziała się Twoja wolność? Całą Ziemia jest w ich rękach
Dlaczego w Polsce jest wieczna bieda i wieczne „nie da się”? Spojrzenie mistyczne na ten problem

Jasnowidz Jackowski mówi też o komputerach, smartfonach i zbliżającej się, a raczej już trwającej „epidemii zombie”. Ja nieco inaczej postrzegam technologie, smartfony czy facebooka. One nie niszczą relacji i ludzi. Prawdą jest że większość ludzi to debile, a oni zawsze się degenerowali, zawsze byli pożywką dla bogaczy, elit i liderów. Takich ludzi zdegeneruje cokolwiek, czy to smartfony, czy to telewizja, bez względu na epokę historyczną. To nie technologia, nie pieniądze są złe, ale ludzie i ich wybory.

O tym wszystkim pisałem w szerszej serii moich publikacji o tytule: „Prawdziwe demaskacje, głupie teorie spiskowe a zdrowy racjonalizm”. Ezoterycy i miłośnicy alternatywnych mediów mają niestety ogromną skłonność do łatwowierności we wszystko co „ezoteryczne” czy „alternatywne”. Ja chciałbym, by w tym trudnym i mało znanym świecie kierowało Cię i serce, i zdrowy, „rozumowy” racjonalizm. Poniżej zamieszczam linki do tych artykułów:
Jak nie zwariować w świecie ogromnych przekrętów i teorii spiskowych?
Trwa szaleństwo idei i doktryn ale ludzkość wkrótce się z niego przebudzi!
Czy technika jest zła a natura jest dobra? To nie jest takie proste!
Czy smartfony doprowadzą do epidemii zombie?! Niepokojące doniesienia naukowców
Robotyzacja wymusi ogromne przemiany.. Jak się włączyć i wygrać? To wielka szansa dla nas!
Dlaczego dawniej było fajniej i lepiej? Dzisiejsze czasy to jakaś porażka!

Krzysztof Jackowski i jego przepowiednia na 2018 rok: „Ludzie maszyny”:

 

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

  

9 myśli w temacie “PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO NA 2018 ROK. O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ NIEZWYKŁEJ PRZEMIANIE

 1. Wiem jaki jestem naprawdę…
  Bardzo cierpię…
  Ale to nic…

  To było głupie z mojej strony
  Nie mogę nic teraz zrobić

  Światło świeci w ciemności
  Nie chcę odejść
  Gdybym tylko mógł cofnąć czas
  Mój Aniele Stróżu
  Zabierz mnie stąd
  Myślę, że jestem gotowy
  Ale nie umiem podjąć tej decyzji

  Wspomnienia z przeszłości
  Porzucone nadzieje
  Muszę odejść
  Nie ma innego wyjścia

  Kurtyna opada…

  ******
  … magija ta nuta, dzisiaj sobie przypomniałem, jeden z najwybitniejszych polskich zespołów rockowych, pochłaniająca głębia duchowego eteru wrażliwości pulsuje z tych dźwięków …

 2. … ujmująco poruszający, emocjonalnie ciepły film z naszego podwórka polecam

  „Samotność we troje
  Całkiem obiecujący debiut, choć z zachwytami należy poczekać do drugiego filmu.

  Niech obco brzmiące nazwisko nie myli, autorem filmu jest w stu procentach krajowy artysta, znany od dawna jako czołowy twórca kina niezależnego. To znaczy znany nielicznym widzom, ponieważ nasi niezależni, mimo że mają swoje festiwale i hierarchie, funkcjonują w niszy. Bodo Kox właśnie z niej wychodzi. „Dziewczyna z szafy” pokazywana była już na ubiegłorocznym festiwalu debiutów w Koszalinie, gdzie dostała m.in. nagrodę dziennikarzy, w pierwszych recenzjach zaś pojawiły się zachwyty, które dzisiaj dystrybutor zamieszcza na plakacie, w rodzaju „Absolutna rewelacja!”, „Światowe kino!”. W zapowiedziach można też przeczytać, że to polski „Rain Man”, co musi robić wrażenie na tych, którzy jeszcze pamiętają świetny film z Dustinem Hoffmanem i Tomem Cruise’em. Jakieś podobieństwa rzeczywiście można znaleźć. Grafik komputerowy, któremu chyba nieźle powodzi się w branży, pragnie korzystać z uciech życia, lecz musi zajmować się bratem wycofanym psychicznie, żyjącym w świecie własnej wyobraźni. Jest jeszcze dziewczyna z sąsiedztwa, pod której opieką zostaje pewnego dnia nasz „rain man”. Też nieprzystosowana, nadwrażliwa, szukająca ratunku w narkotykach. Troje samotnych, choć każde na inny sposób. Mieszkają w jednym bloku, choć dopiero teraz się odnaleźli i będą chcieli sobie pomóc. Kox twierdzi, że nakręcił tragifarsę, lecz im bliżej końca, tym elementów farsowych będzie mniej.

  Debiutujący w profesjonalnym kinie reżyser ryzykował, obsadzając w roli słabszego brata Wojciecha Mecwaldowskiego, który źle kojarzy się z serią drugorzędnych komedii. Tutaj udowodnił, że stać go na znacznie więcej. Jego brata gra z powodzeniem, znany z roli ubeka w „Sześćdziesięciu milionach”, Piotr Głowacki, w roli dziewczyny z sąsiedztwa debiutuje Magdalena Różańska. Mamy jeszcze ciekawy drugi plan, w którym pojawia się m.in. niewykorzystana w kinie świetna aktorka wrocławska Teresa Sawicka.

  Najkrócej można by powiedzieć, że to całkiem obiecujący debiut, choć z zachwytami należy poczekać do drugiego filmu, który dla początkującego reżysera jest prawdziwym egzaminem dojrzałości.”

 3. … magija totalna ❤ … kojący balsam dla duszy sączy się z głosu P.J. Harvey w tym utworze … mi muzyka dostarcza eargasmu, niektórych utworów mógłbym słuchać bez końca, ten jest jednym z nich … wprawia w taką kojącą błogość i nieważkość umysłu względem przyziemności …

 4. Epidemią zombie może być zjawisko powszechne w miatach gdzie młody człowiek z nosem w smartfonie i słuchawkami na uszach jest odizolowany od bodźców zewnętrznych co może poskutkować śmiercią na pasach bo on myśląć, że ma zielone wpadnie pod koła samochodu. Było wielu takich przypadków.

  Jak dla mnie epidemia zombie już była jakieś półtora roku temu z modą Pokemon Go, gdzie ludzie spadali z mostów, wpadali do rzek czy pod koła samochodów bo szukali pokemonów.

  A co do Pana Jackowskiego, którego szanuję i cenię bo to swój chłop to według mnie jest on specjalistą w poszukiwaniu zaginionych lub ciał zmarłych. Wykorzystuje on intuicyjne możliwości swojego umysłu a nawet duszy. Jeśli chodzi o jego dywagacje nt. bierzączki to jest on wnikliwym obserwatorem świata. Człowiek po zawodówce a mądrzejszy niż nie jeden profestor czy dokor.

  Podsumowując przepowiednie mogą nas na dane zjawisko uczulić lub przygotować ale nie powinniśmy brać tego za pewnik ponieważ życie jest na tyle złożone i skoplikowane, że nikomu nie da się dokładnie przewidzieć przyszłości. Nawet Ci co potrafią zaglądać do nieskończonej bazy danych – Kroniki Akaszy nie potrafią do końca połączyć ze sobą kropek. To my kreujemy naszą rzeczywistość poprzez nasze wybory a nie jakieś przepowiednie czy proroctwa.

  Za pomocą przepowiedni i proroctw można tylko ludzkość manipulować nakierowywując ich na odpowiedni tunel rzeczywistości.

 5. Moim zdaniem nie trzeba być jasnowidzem aby móc przewidzieć jak będzie wyglądał świat za 5 czy 10 lat. Wystarczy być dobrze oczytanym obserwatorem świata aby móc samemu wysnuć wizję świata. Trzeba być oczywiście w tym bardzo dobrym, zmysł bezkrytycznej obserwacji w tym pomaga i na pewno odpowiednia lektura. Myślę ż Jarek Kefir z obecnym stanem wiedzy także byłby w stanie mniej więcej przewidzieć jak będzie wyglądał świat za 10 lat lub do czego zmierza nasza cywilizacja. Poza tym, jak wiem nie da się w 100% dokładnością przewidzieć co będzie w przyszłości bowiem przyszłość nie jest liniowa, jest zależna od dzisiaj i dzisiejsjszch naszych decyzji, przyszłość ma tak jakby wiele możliwości, to tylko kwestia który scenariusz my wybierzemy. Bynajmniej ja to tak rozumiem.

 6. Człowiek sie zastanawia w jaki sposób może wpłynąć na nasz świat, jak jednostka, średni kowalski pojedynczo może pomóc w ukierunkowaniu przeszłości na dobro, dobrobyt, pokój…..bo przeciez pójście raz na 4 lata na wybory nic nie zmieni. I ja myslę, że jednym wyjściem jest zmiana samego siebie, czyli zaczęcie zmiany od siebie. Zmiany swojego myslenia, zmiany swojego podejscia do drugiego człowieka itd. Bo mysle sobie także, że patrzymy my z dołu na tych polityków, patrzymy na kulczyków i innych tych na górze, mówimy ze to złodzieje, oszukuja, kradną, mataczą a wtedy patrze na tego średniego kowalskiego, sąsiada, kumpla i widze, że ten średni kowalski jest taki sam jak ten polityk, czyli oszukuje, pazerny jest na kase, zazdrośnik, cham, prostak i jestem niemal przekonany że 95% osób ktorzy by byli na miejscu tych polityków robili by dokładnie to samo co ci politycy, czyli nahapali by się hajsu ile mogli i mieli w dupie życie innych kowalskich. Moją konkluzją jest to, że zanim zaczniemy oczekiwań zmian tam na górze, to najpierw my sie tu na dole zmieńmy, róbmy dobrze, róbmy uczciwie, szanujmy się, pomagajmy sobie i dopiero jak to zrobimy to wtedy żądajmy zmian na górze. Pozdrawiam!

  1. Jackowski tak mówił o tych ludziach grzebiących w śmietnikach i sobie uświadomiłam śmieszną rzecz:śmietniki osiedlowe to miejsca strzeżone jak Fort Knox;DD
   Niechby ktoś z zewnątrz spróbował tam coś wyrzucić od razu afera.A teraz to są zamykane na klucz 😉 I tak pomyślałam,że potrzebującej osobie nie pozwala się tam dostać a przecież to śmieci.Do śmietnika nie wpuszczą ale nad wodą czy w lesie zasyfią na maksa.
   To taka uwaga na marginesie 🙂

  2. I TO JEST SEDNO PROBLEMU człowiek, to obłudna menda wściekła na to, że ten drugi wykorzystał okazję, ma większy łeb, szczęście mu dopisało, czy coś tam jeszcze. Gdyby się taki dorwał do władzy, to ta władza zdemoralizowałaby go w krótszym lub dłuższym czasie – dokładnie tak, jak tego, który u władzy już jest. Ale ta rada, żebyśmy najpierw zmienili sami siebie jest całkiem do dupy – zmienilibyśmy sami siebie i co? Zaczęlibyśmy jeszcze bardziej w nią brać od otoczenia. To mogłoby zadziałać, gdyby wszyscy jednocześnie wpadli na ten pomysł i zechcieli go zrealizować. Ale życie, to nie pływanie synchroniczne, ani żołnierska musztra i nie ma się co łudzić, że w ten sposób cokolwiek zmienimy. Trzeba po prostu przyjąć, że to skurwysyństwo, które nas otacza, to jeszcze jedno prawo rządzące rzeczywistością. Można się wkurwiać na grawitację, że czasem utrudnia życie, a nawet je skróci, ale takie wkurwianie się nic nie da – TRZEBA SIĘ DO NIEJ DOSTOSOWAĆ. I tak samo jest z relacjami międzyludzkimi – trzeba nauczyć się walczyć, by mieć lepiej i nic tego nie zmieni. To jest własnie wyścig szczurów, który trwa, odkąd pojawiły się jakiekolwiek organizmy żywe. Gdyby był Bóg, to pewnie byłaby jakaś sprawiedliwość, ale go NIE MA i trzeba swym losem zająć się samemu – kto tego nie potrafi, zaniedbał okazję, albo ma to w dupie – będzie miał gorzej, i nie pozostaje mu nic innego, jak się z tym pogodzić. Jak tego nie zrobi, to wyląduje w psychiatryku, wybierze suchą gałąź, albo skończy w kryminale jako masowy morderca (możliwości jest jeszcze wiele). Nie ma co rzucać się, jak wesz na łańcuszku – trzeba po prostu znaleźć własną drogę, która ci da szczęście (jakkolwiek patetycznie, albo nawet egzaltacyjnie, by to nie zabrzmiało). Jednym zdaniem: POGÓDŹ SIĘ Z LOSEM, ALE PRÓBUJ SIĘ DOSTOSOWAĆ TAK, BY COŚ Z TEGO ŻYCIA, KTÓRE JAKIMŚ CUDEM CI SIĘ PRZYTRAFIŁO, JEDNAK COŚ WYDUSIĆ…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.