NADCHODZĄ PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA! CHCESZ SIĘ UCHRONIĆ?! TU SĄ NOWE METODY!

Jak uniknąć przymusowych (obowiązkowych) szczepień?!

Polska wciąż jest jednym z potężniejszych bastionów farmacji. Zażywamy ogromną ilość leków bez recepty i suplementów. W porównaniu do innych krajów, nawet tych większych (Niemcy, Wielka Brytania) bijemy wszelkie możliwe rekordy. Koncerny farmaceutyczne mają swoje własne studia nagraniowe niczym te z Hollywoodu, w których kręcą reklamy „cudownych”, niedziałających suplementów. Które tak naprawdę mogą w ogóle nie zawierać substancji czynnej (sic!). Bo prawo Polski i Unii Europejskiej zezwala na to.

Pisałem o tym w poniższych artykułach:
Leki na przeziębienie mogą być groźne dla zdrowia a nawet życia!
Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Pyralgina: trucizna szkodliwa dla zdrowia czy ostatnia nadzieja dla ciężko chorych?!

Farmacja i jej agentura trzyma się w Polsce na tyle mocno, że niezależni naturapeuci którzy rzetelnie wykonują swoją pracę, spotykają się ze zmasowanymi szykanami i pogróżkami. Niektóre metody zastraszania naturapeutów mających dobre wyniki przypominają wręcz działania KGB czy rosyjskiej mafii. To zrozumiałe. Tam, gdzie jest ogromny rynek i wciąż ogłupiali konsumenci, połączony z cywilizacyjną zapaścią państwa, tam nawet legalne firmy uciekają się do zbrodniczych praktyk. Dla przykładu, w Afryce koncerny naftowe zbijają ministrów, prezydentów a nawet finansują rebelie. To, co tu napisałem, nie jest teoretyzowaniem ani rzucaniem słów na wiatr – wiem, o czym piszę.

Przymusowe (obowiązkowe) szczepienia są bezprawne!

Status wielu szczepień w Polsce jest „obowiązkowy”, ale nie jest to przymus prawny ani żaden inny. Ba, przymus szczepień jest bezprawny, Nie ma oparcia w konstytucji, w kodeksie karnym, cywilnym ani w żadnym innym oficjalnym prawie. Nie jest możliwe wprowadzenie przymusu szczepień bez złamania konstytucji, konwencji genewskich i wielu innych prawnych ustaleń. Mimo to SANEPID może nałożyć grzywnę, ale to także robi bezprawnie. Wystarczy się odwołać – wszyscy rodzice którzy odwoływali się od tej decyzji do sądu, wygrywali. Dlaczego? Ze względu na jej bezprawność. Tak samo jest z abonamentem RTV – jest bezprawny, ale poczta i urzędy skarbowe ścigają za jego niepłacenie i nakładają grzywny. Oczywiście również bezprawne.

Równie dobrze ja mogę się upić szkocką whiskey, nagrać jakiś randomowy filmik na You Tube, że wprowadzam obowiązkowe świadczenia z banków dla mojej skromnej osoby. Jak myślicie, co by się stało, gdybym potem na bani poszedł do banku „wyegzekwować” taki „obowiązek”, równie bezprawny i bzdurny, jak przymus szczepień czy abonament RTV? Łatwo przewidzieć: zostałbym potraktowany jako przestępca, być może nawet zastrzelony przez ochronę banku. Ale gdy instytucja państwa wprowadza tak samo bezprawny „obowiązek”, to robi to w białych rękawiczkach i za swoje ewidentne łamanie prawa nie ponosi konsekwencji.

Na poniższym nagraniu Justyna Socha ze Stowarzyszenia Wiedzy o szczepieniach „Stop NOP” przedstawia najnowsze sposoby i tricki prawne na temat unikania przymusowych szczepień. SANEPIDy i lobbyści szczepionkowi są coraz bardziej pomysłowi w łataniu tych „dziur”, jednak przeciwnicy przymusowych szczepień ciągle wymyślają nowe sposoby. Nie wszystkie z nich mogą być publikowane przeze mnie publicznie. Dlatego jeśli masz problemy z terrorystami szczepionkowymi, dołącz do grupy wsparcia na facebooku: „Stop NOP – aspekty prawne” [LINK TUTAJ].

Co dalej z przymusowymi szczepieniami? Naciski na rząd są bardzo ważne

Bardzo ważny jest nacisk na obecny rząd PiSu. Poprzednie osiem lat „wielkiej smuty” rządów PO-PSL polegały na uległości wobec wszystkiego co zagraniczne, a więc także wobec koncernów farmaceutycznych. Jak i polegały z jednej strony na „zarządzaniu biedą i ciepłą wodą w kranie”, a z drugiej strony, na wyprowadzaniu z kasy państwa miliardów złotych rocznie. Ujawniono kolejną aferę tych rządów – z kasy Polskiej Żeglugi Morskiej „wyparowało” 300 milionów euro. I tak w każdej spółce skarbu państwa, a potem liberałowie tacy zdziwieni, że nagle mamy wzrost gospodarczy w wysokości 5% i stać nas na programy socjalne.

Liberał po prostu nie może sobie wyobrazić, że można nie kraść. To wykracza poza jego zdolności pojmowania. Na podobnej zasadzie lew mający zębiska skąpane we krwi antylop nie jest w stanie wyobrazić sobie diety roślinnej. Złodziejstwo i liberalizm stały się wręcz synonimami. Warto dodać, że tylko kilkaset tysięcy złotych wpadło w ręce pracowników umożliwiających ten proceder. A gdzie jest ponad miliard złotych? I gdzie jest te setki miliardów wyprowadzonych z VATu i innych spółek skarbu państwa? Nie, nie trafiły one na konta polskich polityków czy urzędników. Ale są na kontach zagranicznych finansistów i spekulantów giełdowych, którzy ten proceder zlecali, wypłacając polskim „wykonawcom” góra milion złotych „pensji”.

Obecnie wszystko się zmienia, ponieważ obecny rząd wreszcie przestał „gadać o genitaliach” i innych tego typu tematach zastępczych. PiS chce przekształcić w Polskę w silnie zarządzane państwo-korporację. Obecny trend globalny to neo-autorytaryzm, w obliczu głupoty i zawodności demokracji, któremu towarzyszą żądania coraz bardziej kumatych społeczeństw, by rządy zaczęły w końcu coś realnego robić. Polityka tego rządu nie jest jednorodna, jak to na monarszym dworze. Dlatego bardzo ważny jest nacisk ze strony społeczeństwa, nie tylko w tej kwestii szczepień. Ale także w tej, by obecny rząd za bardzo nie przeginał z prawicową ideologią. O ile przez 26 lat po 1898 nie zmieniało się nic, o tyle teraz zmienia się dosłownie wszystko. I w Polsce i na świecie.

Naczelna Izba Lekarska wszczęła postępowanie przed sądem lekarskim przeciw dr Katarzynie Bross-Walderdorff za wypowiedź w Sejmie RP i popieranie prawa rodziców do wolności wyboru z jakiej korzystają obywatele 16 państw europejskich. Fragment debaty „Obowiązek szczepień w Polsce”, która odbyła się 15 września 2015 roku w Sejmie RP. Zorganizował ją Patryk Jaki – obecny wiceminister sprawiedliwości, a udział w niej wzięli poszkodowani rodzice, lekarze i odpowiedzialni urzędnicy. Tutaj

Zapraszam Cię teraz na ciekawe artykuły poświęcone medycynie, w tym tej naturalnej, zdrowiu, szkodliwości leków i szczepień:

Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

  

19 myśli w temacie “NADCHODZĄ PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA! CHCESZ SIĘ UCHRONIĆ?! TU SĄ NOWE METODY!

 1. polacy lykaja zagluszacze bo nie wiedza ze nie mozna jesc trucizn spozywczych typu venziesan saletra(azotyn sodu) glutaminian i toksycznalej zmory biedronek i lidlow psiego siarczynu to samo ze swinstwem olejem napedowym znaczy rzepakowym ktory swierzo wycisnity jest silna trucizna i nusi byc przetworzony a dokladnie trzeba odciagnac chemicznie najbardziej trujace skladniki…

 2. Przed chwilą była rozmowa na temat wolnych niedziel. Jeden z rozmówców powiedział wprost – nie chodzi o dobro pracowników, chodzi o pieniądze. Nikt nie chce dobrze dla nas, dla ” ZWYKŁYCH POLAKÓW ”, nikomu nie chodzi o nasze szczęście, tylko o to, jak nas truć, żebyśmy, nie zdając sobie z tego sprawy, zapieprzali za 1500 zł, i umierali tuż przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Przecież państwo nie będzie utrzymywać bezproduktywnego pasożyta za JEGO WŁASNĄ!, gównianą, ciężko wypracowaną emeryturę. W wieku 60, czy 65 lat, skoro nie możesz zapieprzać, nic już ci się nie należy, ty pasożycie jeden z postawą roszczeniową.

 3. „O tym, że działające obecnie setkami na terenie całej Polski mafie mieszkaniowe zainstalowane w organach ścigania i wymiarze sprawiedliwości pragną okraść z majątku dosłownie każdego Polaka, zapewniam wszystkich i oprócz zapewnień przedstawię na to dowody.

  Otóż szanowni państwo nie ma ludzi pechowych nie ma szczęściarzy. Nie w przypadku mafii mieszkaniowych, które przygotowują grunt pod rozbiory. Przecież te sto tysięcy „omyłek sądowych” rocznie to nie jest przypadek, gdyż byłaby to kpina z matematyki. To nie wyjątek ale reguła. To jest wyrachowane działanie, mające systemowo okraść całkowicie nasz naród rozpoczynając od jego najlepszej części – tej najbardziej zamożnej, wykształconej i życiowo zaradnej. Pomnóżmy te sto tysięcy „pomyłek sądowych” przez prawie trzydzieści lat działania tych mafii a otrzymamy ponad trzy miliony Polaków, którym w polskich sądach zniszczono życie, odebrano majątek, rozbito rodziny, doprowadzono do śmierci lub utraty zdrowia. Przy liczbie sędziów wynoszącej nieco ponad tysiąc proszę sobie wyliczyć ilu dokładnie każdy statystyczny sędzia niszczy miesięcznie Polaków. Dużo, prawda? Ale to zaniżone dane, bo przecież nie wszyscy sędziowie to niszczyciele. Część jest uczciwa. Tak więc po odliczeniu uczciwych ile wychodzi na jednego miesięcznie? 20 – 30 zniszczonych Polaków! I przy takiej „wydajności” właśnie nawet mowy być nie może o jakimś przypadku, jakiejś pomyłce, jakimś nieporozumieniu. To wyrachowane i starannie zaplanowane działania. Masoneria w pełnej krasie.

  A ty który to czytasz statystyczny Polaku, skąd biedny masz wiedzieć kiedy na ciebie wypadnie wejście do szczęśliwej dwudziestki? Nie wiesz czy dziś czy jutro, prawda? Ale wiesz już przynajmniej że nie są to zbyt odległe lata, bo to niemożliwe przy takiej „wydajności” systemu.

  A przecież sądy to tylko wierzchołek góry lodowej. Dodajmy jeszcze ponad trzy miliony Polaków wypędzonych za chlebem z „wolnej i demokratycznej” ojczyzny. Za chlebem! Nie za złotem! Do tego dodajmy trzy miliony Polaków zniszczonych polskimi urzędami, które każdego prawie dnia niszczą życie kilkuset kolejnych osób. Prawie, bowiem te urzędnicze Muminki odpoczywają w szabas a w niedzielę spowiadają się z roboczego tygodnia. Do tego dodajmy ostrożnie licząc jakiś milion Polaków wypędzonych przed lub w stanie wojennym za działalność opozycyjną. Ludzie ci dostali ultimatum: albo opuszczacie Polskę albo idziecie do więzienia. Ogółem daje to wszystko nawet przy najskromniejszych obliczeniach dziesięć milionów Polaków już obrabowanych przez Muminka ze wszystkiego, bo tak się nietajnie składa że wraz z nastaniem demokracji jeszcze ani jeden Polak tą słynną demokracją się nie nażarł. Ani jeden!

  Nażarli się jedynie bolszewicy przefarbowani na demokratów, okupanci pragnący zniszczyć nasz kraj oraz kasta namaszczona przez nich do brudnej roboty. Polacy zaś żeby się w ogóle załapać na miskę zupy muszą w najlepszym wypadku harować na nią za granicą.

  To dowód że nie trzeba mieć pecha aby zostać zrujnowanym, bowiem w tym przypadku pecha ma cała Polska. Powtórzę jeszcze raz swoją myśl z pierwszej części aby na dobre została zapamiętana. Jeśli ktoś nie został okradziony z majątku niech się nie cieszy lecz smuci, bowiem to oznacza że okradziony dopiero będzie. Jeśli ktoś tematu nie zna – boleśnie dopiero się o nim dowie na własnym przypadku. Dowodem bezspornym na to jest… Palestyna. Kraj upatrzony przez naszych okupantów nieco tylko wcześniej niż Polska. Tam nie ma szczęściarzy, nie ma pechowców – tam każdy kto jest Palestyńczykiem jest ograbiany, wypędzany, więziony lub mordowany po to aby przejąć jego dom, ziemię, majątek, ojczyznę. Eksterminowani są wszyscy. Totalna zagłada. A najlepsi na samym początku. I tak samo z Polską się dzieje obecnie. Wszyscy rodacy jedziemy na jednym wózku i pora sobie to uświadomić. Dziesięć milionów Polaków już zostało zniszczonych a apetyty na resztę jedynie wzrosły ze strony mafii. Co czwarty Polak już jest ofiarą, podkreślam. Nawet Potop szwedzki i najazd Hitlera nie zadał nam tak wielkich strat w ludziach jak okupant obecny! No i to koniec złych wiadomości. Teraz będą te gorsze.

  Otóż ci ludzie, którzy już zostali zniszczeni nigdy o Polskę nie będą walczyć. Dlaczego?

  Bo o co ma walczyć człowiek ze wszystkiego okradziony? O co?

  O Lidla? O Kaufland? O „odzyskane” przez rozbitków z holokaustu kamienice? O telewizję TVN? A może o ojca Rydzyka lub ruiny stoczni, fabryki, kopalni? A może o lepsze jutro dla dzieci Wałęsy lub jakiegoś Muminka? Hę?

  A może o Dojcze Bank „Polska”?

  No, o co może walczyć ten Polak którego okupant już… zwalczył jako obrońcę?

  Prawda jest bolesna – ludzie mający potencjał poprowadzić naród ku wolności – kiedy zostaną osaczeni i wykluczeni społecznie – mogą już jedynie powalczyć sobie o suchy karton do spania, ewentualnie o śpiwór z drugiej ręki.

  No odpowiedzcie sobie sami: co może więcej „wywalczyć” Polak okradziony ze swojego kawałka Polski – bezdomny?

  Albo zapytam inaczej: w jaki sposób Polak zniszczony przez polskie urzędy ma odnaleźć motywację do walki o Polskę?

  No właśnie. I dlatego w mafiach mieszkaniowych ja dostrzegam największe zło pustoszące Polskę. Okupanci nie muszą fizycznie zabijać żeby skutecznie likwidować obrońców – a skutek osiągają identyczny.

  Zróbcie eksperyment myślowy: wpadają bandyci z bełkotliwym wydanym bezprawnie wyrokiem i zabierają wasz dom. Ot tak po prostu a jak się opieracie to pałuje was policja – tak jak tamtych ludzi w Warszawie.”

 4. Ja pierdolę, to jakaś masakra jest. Doznałam szoku. Teraz żal mi siebie samej, i każdego, no prawie każdego, Polaka. Nie no, to jest niewiarygodne. Jestem w szoku.

 5. Co z tego …?Sanepid jest sędzia we wlasnej sprawie i robi co im sie podoba bo to spółka handlowa do sprzedaży szczepionek .Ale ktoś im na to pozwala i nie ma siły aby to ukrócić. Rodzice nie zawsze mają siły i środki na walkę z tym dziadostwem …A jak pokazują fakty kasę ściągają z konta ludziom codziennie i w d…ie mają prawo … Tak wiec zwrot,że mozna z tym walczyc ,trochę na wyrost.Wiem ,bo sama walczę i póki co nie mam juz siły …To coś z cyklu : „pluj swini w oczy a ona ,że to deszcz pada …”KTO POZWALA NA TO ABY SANEPID TAK SIE PANOSZYŁ ? Czyzby to była prawda ..? SANEPID – Główny Inspektorat Sanitarny

  Firma zarejestrowana w bazie D & B w USA

  D & B – Dun & Bradstreet
  Jest to amerykańska spółka akcyjna
  z siedzibą w Short Hills – USA.
  Firma prowadzi bazę 254.588.398 firm
  zarejestrowanych na dzień: 26-03-2016 rok.
  D & B spółka czerpie przychody poprzez subskrypcje,
  jak również raport pay-per-biznesu,
  a także w mniejszym stopniu,
  umów licencyjnych stron trzecich.
  Dun & Bradstreet produkty i usługi wchodzą w skład trzech głównych kategoriach:
  rozwiązania finansowe (kredytowe i zarządzania ryzykiem ),
  operacje rozwiązania ( zarządzanie łańcuchem dostaw )
  oraz sprzedaży i marketingu rozwiązań (Hoovera,
  API zintegrowane firmowe,
  social media i innych firm informacje i narzędzia Daas).

 6. A o czym ty, daragaja katharos83? Nijak nie moge sie domyslic w co ty sie gapisz na swoim monitorze. Na moim monitorze jest w co sie gapic dopiero wtedy gdy jakies pornusy wyskocza. Roznogenderowe ostatnio

   1. Sanctus Diavol, ”…dla mnie cajfaj to zwykły FAJFUS ” – to dobre jest. Teraz będę się śmiać za każdym razem, kiedy sobie przypomnę ten fragment Twojej wypowiedzi.
    Jeśli chodzi o pisownię cajfaja, to może to, co pisze, ma sens, lecz bez przecinków i całej reszty trudno go odnaleźć.
    A co do reszty Twojej wypowiedzi – oj, oj, ojojoj! no nie oszczędziłeś cajfaja!!!! 😉

     1. Nigdy nic nie wiadomo……
      Co do wypowiedzi cajfaja, w jednej udało mi się ”coś ” znaleźć, heh 🙂

 7. Jak wyskakuja same to znaczy ze ja nic nie musze wlaczac. Do tego stopnia sa te pornole samoobslugowe ze one same siebie ogladajo. Jako ze ja jestem uspiony na ament zanim one wyskocza.

  Tak naprawde to ja nie wiem o czym mowa jest

  1. Nie no, cajfaj, nie mogę pozostawić twego wpisu bez komentarza. Jak to nie wiesz, o czym mowa? Zabarwiasz swój komentarz erotycznie, a następnie ” udajesz Greka ”. Już wiesz, o czym mowa? – O PORNOLACH. Twoja mowa. 😉

 8. Ty, katharos, jestes tak naiwna, ze zeby bola i paszczeki do ziem opadajo.

  Czy ty nie widzisz, ze cajfaj to calkowity nieuk komputerowy? On patrzy na dupe swojej Maryni i mysli ze to monitor komputerowy. Dostarczajacy mu pornole o ktorych slyszal od innych nieukow.

  On w ogole nie wie juz do czego dupa Maryni sluzy. Ani zadna inna dupa

  1. B. Con, cóż, cajfaj dostał kolejnego zjeba. A może on to lubi, hm? Prowokuje, bo jest intelektualnym masochistą? E, nie, to chyba głupio wymyśliłam ……

 9. A ja się zastanawiam, jak zostałby przyjętych artykuł, poruszający kwestię uczuć, PSYCHOLOGIA SEKSU………….

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.