UFO A TAJEMNICZE I NIEWYTŁUMACZALNE OKALECZENIA ZWIERZĄT [+18]

Czy tajemnicze okaleczenia zwierząt mają związek z UFO?!

Obserwacje UFO i różne zagadnienia z nimi związane budzą niegasnące kontrowersje w świecie zwolenników teorii spiskowych. Odwiedziny facetów w czerni (men in black), chupacabry czy porwania przez UFO budzą niegasnące kontrowersje z jednej strony, jak i salwy śmiechu z tej drugiej, sceptycznej strony.

Choć sam jestem bardzo sceptyczny co do UFO, to chciałbym Cię zaprosić do obejrzenia szokującego filmu o okaleczeniach zwierząt. Przedstawia on tę tematykę z innej strony, niż lubiana przeze mnie hipoteza „psychologiczna”. Ta hipoteza związana jest z wytworami jungowskiej „nieświadomości zbiorowej”, która tłumaczy obserwacje UFO jako iluzje ludzkich umysłów. Jednak jest to trochę więcej, niż tylko „zbiorowa halucynacja”, bowiem UFO obserwowały również urządzenia, np radary wojskowe.

Wokół UFO powstał swoisty „kult”, często powiązany z ezoteryką i teoriami spiskowymi. Ta „ezoteryka psychiatryczna”, bardzo popularna dzisiaj, to dużo szersze zagadnienie. Choć nikt żadnych kosmitów nigdy nie widział, to w sieci roi się od grafik i opisów różnych ras. W światku „ezoteryki psychiatrycznej” popularne są także channelingi, czyli rzekome przekazy od obcych cywilizacji, które osoba channelująca odbiera w stanie transu, medytacji lub snu. Do tego należy dodać coraz to nowe zapowiedzi końców świata, apokalips, przebudzeń ludzkości. No i na koniec czapeczka z folii aluminiowej na głowę, i już możemy pakować się do „statku” z niebieskawymi światłami i wyjącą syreną, zabierającą pacjenta w szpitalne zacisze.

Filmu który zamieszczam poniżej opowiada o tajemniczych okaleczeniach zwierząt w Wielkiej Brytanii. Zdarza się to na całym świecie, w tym w Polsce. Było w Polsce kilka takich incydentów, gdy rolnik znalazł kilkadziesiąt martwych zwierząt z precyzyjnymi, bardzo dziwnymi ranami. Władze, te polskie władze, tuszowały sprawy i wmawiały przerażonym lokalnym społecznościom, że zrobiły to drapieżniki.

Choć te rany wykonały jak precyzyjne, chirurgiczne cięcia, a nie ataki zębatych drapieżników. Ludzie wiedzieli swoje, zaczynali zgłębiać te tematy. Wg Dariusza Kwietnia te okaleczenia zwierząt są związane z działalnością podziemnego „kompleksu Riese„. Wg UFOlogów, na naszych zwierzętach eksperymentują pozaziemskie cywilizacje. Ja z kolei zachowuję swój sceptycyzm i zimny osąd.

Czy UFO istnieje jako realne obiekty fizyczne? Nie ma na to dowodów!

Kosmici, reptilianie, zmiennokształtne gady mieli być budowniczymi piramid i mają wysysać nas z energię, mają żywić się energią zła i cierpienia. Na istnienie UFO nie ma jednak dowodów. Przecież nie wylądowali i nie ogłosili swojego istnienia światu.

Wszystko co o nich wiemy to obserwacje na niebie, które mogą znaczyć tak naprawdę nie wiadomo co. Wiele wskazuje na to, że UFO jest wytworem naszej globalnej „nieświadomości zbiorowej”. Widzimy te talerze i inne fantazyjne kształty na niebie, ale tak naprawdę są to twory naszych umysłów. Dużo o tym pisałem w poniższych artykułach:
Czy UFO istnieje?! A może padliśmy ofiarą zbiorowej hipnozy?!
Czy UFO istnieje? Złudzenie umysłu czy coś bardziej szokującego?!

UFO

UFO, naziści i Hiperborea

Ciekawa jest też sprawa piramid i tego, kto naprawdę je zbudował. Wg niektórych obserwatorów, nawet przy dzisiejszym poziomie technologii nie jesteśmy w stanie zbudować takich konstrukcji. Wielu teoretyków spiskowych i UFOlogów łączy piramidy ze zjawiskiem UFO. Niektórzy mówią o tym, że są to wytwory dawnych cywilizacji (Lemuria, Hiperborea, Atlantyda).

Do północnej, zaginionej Hiperborei odwoływali się naziści i ich tajna organizacja Thule. Mitologia hiperborei jest wciąż żywa u dzisiejszych neonazistów. Artykuł Rene Geuneon’a „Atlantyda i Hiperborea” został przetłumaczony także przez polski „Xportal.pl”, kojarzony z prawicową organizacją „Falanga” [LINK]. Oczywiście, wielu UFOlogów uważa, że przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji kontaktowali się najpierw z nazistami, a potem z Amerykanami. W poniższym artykule pisałem o zagadkach piramid:
Kto naprawdę zbudował piramidy?!

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

42 myśli w temacie “UFO A TAJEMNICZE I NIEWYTŁUMACZALNE OKALECZENIA ZWIERZĄT [+18]

 1. Hmm jak chodzi o UFO to warto się zgłosić do Foxa Muldera. 😉 On ma doświadczenie w tych sprawach. He he Kwecień też jest niezły. Dobrać go do Podleckiego i byłaby jazda. Pan Dariusz Kwiecień wziąłby kołyskę nazistów z Riese a Podlecki nanowahadełka. 🙂

  Obserwacje latających talerzy lub cygar były odnotowane już na średniowicznych obrazach z Jezusem w roli głównej. Jest taki jeden sławny obraz.

  Według mnie te całe UFO to nic innego jak tajne wojskowe projekty. Przykładem jest eksperyment Aurora z lat 80-tych jako czarne latające trójkąty z polimerowym pancerzem. Taki trójkąt osiąga prędkość naddźwiękową.

  Jednak w popkulturze utarło się twierdzenie, że UFO to latajace talerze lub spodki. To prymitywna jeszcze przedwojenna konstrukcja z III Rzeszy rozwinięta po wojnie przez armię USA do stanu używalności. Ponoć wycofana.

  Propsy za Tangerine Dream 😉 Pierwsze 9 minut wymiata oraz od 31 minuty.

  Oto filmiki pojazdu Aurora :

  PS. Ta piękna blondyneczka z drugiego utworu to Maria Orsic. Jedna z trzech wiedźm z VRIL. To ona za kulis rządziła III Rzeszą. Mózg okultystycznego projektu III Rzeszy.

  1. nowym trb3 lataja nasi po planetach znaczy ci co wspopracuja z gnojami szarakami, nasi andromedanie nadciagaja i szarakowe umacniają się miedzyinnymi na marsie

  2. Warto dodać, iż zjawiska podobne do okaleczeń zwierząt były obserwowane także na ludziach. To tak zwana „ciemna ufologia” i mało kto o tym mówi. Takie rzeczy działy się często np. w Ameryce Południowej. To z stamtąd pochodzi sporo część relacji w których obiekty UFO przejawiały wyraźnie wrogie zamiary raniąc lub nawet zabijając ludzi. Były również przypadki zaginięć. Zdarzało się, że po bliskich spotkaniach z obiektami ludzi chorowali i mieli objawy przypominające choroby popromienne. W trakcie tych spotkań obiekty wręcz goniły świadków i wysyłały coś w rodzaju promieni w ich kierunku. Wymienię tu kilka przypadków:
   1. 1994 rok okolice Sao Paulo w Brazylii: odnaleziono zwłoki okaleczonego człowieka. Posiadał bardzo nietypowe rany z punktu widzenia kryminologii. Jednak porównując je z tym co odnotowywano na okaleczonych zwierzętach widać mnóstwo analogii – całkowity brak krwi, precyzyjnie wycięte lewe oko, ucho, usta, język, bok szczęki, policzek oraz brak odbytu. Rany na ramionach przez które usunięto fragmenty mięśni i tkanek. Dodatkowo 3 wypalone, zwęglone otwory na klatce piersiowej i brzuchu przez które usunięto organy wewnętrzne (użycie lasera?). Brak organów spowodował skurczenie się klatki piersiowej. Określono także prawdopodobny sposób usunięcia organów – poprzez użycie urządzeń ssących. Przeprowadzona autopsja nie wykazała uszkodzeń ciała wynikających z walki czy szarpaniny. Brak śladów użycia broni lub lin. Głównym powodem zgonu był krwotok i zawał spowodowany ekstremalnym bólem. Nastąpił również obrzęk mózgu, który w przypadku braku innych obrażeń świadczy o śmierci w agonii. Można więc przyjąć, że ofiara była cały czas świadoma. Artykuł ze zdjęciami (uwaga drastyczne): http://www.alienvideo.net/0805/alien-abduction-mutilation.php
   2. 1979 rok Idaho, USA: okaleczony mężczyzna odnaleziony na dzikim obszarze leśnym. Usunięte usta, genitalia, ucho oraz brak krwi. Człowiek ten był ubrany tylko w bieliznę oraz nie posiadał butów. Pomimo tego jego stopy nie były w żaden sposób zabrudzone ziemią. Później jego ubrania i rzeczy zostały odnalezione w miejscu oddalonym o wiele kilometrów.
   3. 1956 rok Nowy Meksyk, USA. Sierżant Jonathan Lovette i major William Cunningham stacjonowali w bazie sił powietrznych Holloman. Będąc na pustyni celem odzyskania fragmentów rakiet testowanych na poligonie para rozłączyła się, a Lovette zniknął za wydmą. Moment później Cunningham usłyszał jego krzyk i pobiegł w tym kierunku. Zobaczył jak Lovette jest wciągany do lewitującego nad ziemią owalnego obiektu. Pomimo chęci pomocy koledze Cunningham nie mógł się ruszyć. Obiekt zabrał na pokład Lovetta i odleciał z ogromną prędkościa. Zarządzono poszukiwania, które przyniosły skutek po wielu dniach. Ciało odnaleziono i posiadało ono typowe dla okaleczeń zwierząt obrażenia. Ciekawy jest fakt, iż nie przejawiało śladów rozkładu pomimo spoczywania na gorącej pustyni.
   4. 1980 Tingley, Wielka Brytania. Zigmund Adamski zaginął po wyjściu z domu celem zrobienia zakupów. Tydzień później jego ciało odnaleziono w mieście oddalonym o 32km od miejsca zamieszkania. Leżało na szczycie 4 metrowej zwały węgla, która była nienaruszona i nie wykazywała śladów wspinania się czy wciągania. Mężczyzna miał na sobie marynarkę i spodnie od garnituru. Brakowało koszuli, zegarka i portfela. Ubrania były czyste jednak nałożone niepoprawnie np. guziki od marynarki były źle zapięte, sznurówki źle zawiązane, rozpięty rozporek. Świadkowie pracujący na terenie zakładu gdzie odnaleziono ciało stwierdzili, że rano ciało nie znajdowało się na terenie obiektu i niejako pojawiło się znikąd. Ofiara posiadała ślady poparzeń z tyłu głowy i na szyi. Były one precyzyjne, a ich pochodzenia nie udało się ustalić. Dodatkowo na ciele znaleziono ślady niezidentyfikowanej substancji. Przyczyną śmierci był zawał spowodowany ekstremalnym strachem/przerażeniem.

   „Truth is out there” tylko czy chcemy ją całkowicie poznać…?

 2. UWAGA DZIEWUHY Lucyfer komentator bloga Kefira to JEST DAWNY RONI 7 , on tylko udaje, dziewczyny uważajcie na niego! 😉

  1. Jarek chciałbym się zapytać co tutaj się u ciebie dzieje ? Kolejna osoba zarzuca mi, że jestem niby Roni7. Nie maja dowodów ani argumentów a trolują. Trochę nie przyjemnie się robi. Takie praktyki rozwaliły nie jedno forum. Nie chcę uczestniczyc w polowaniu na czarownice. Kolejnych oszczerstw nie będę tolerował bo to pod stalking podchodzi.

   1. Co się tak spinasz wypowiedziami debili, Lucek, wyluzuj. Nie mogę wszystkich głupich komci kasować, musi być dyskusja. 😉 Nie lubię posądzania innych o takie czy owakie nicki.

    1. Dobrze rozumiem ale niech to będzie dyskusja merytoryczna na temat a nie jakieś dziwne aluzje. No weź zobacz ja kto brzmi. – „Dziewczyny uwazajcie na niego ! „. Jaki to ma wydźwięk ? Jakbym był jakimś zboczeńcem albo psycholem. To nie jest przyjemne.

    2. A Ty ? nie przypominasz sobie w lusterku kogoś? pokonąc „wroga ” to jedno łatwo stać się jego odbiciem …. cóż nie mój problem

   2. LUCEK A TY TEŻ SKOŃCZ PIERDOLIĆ , PODJUDASZ JAK SIĘ DA A POTEM O LA BOGA CO SIĘ DZIEJE , TY SIĘ DZIEJESZ ZAŁAP TO W KOŃCU WKU….RWIĆ CIĘ TO MOMENT I POZNAĆ TYLE W TOBIE SAMOUWIELBIENIA , OŁ NOŁ CO TY PISZESZ WALNIĘTA TY , CZASEM PO RYJU TRZA ZAWLIC PRAWDĄ ALBO ZAJARZYSZ ALBO NIE

    1. Lucjan takich jak Ty poznaje od 5 roku życia chocbyś chciał mnie bodnąc , ubliżyć , poniżyć , wszystko jest Tobą i mówi o Tobie 🙂 dupowłazie 🙂

    2. Nie wiem skąd u ciebie tyle jadu. Na chwilę obecną to ty mnie poniżasz i ubliżasz. Od dłuższego czasu masz do mnie awersję.Twoje wpisy to straszny semantyczny bełkot. Widzę, że Cajfaj ma godną konkurentkę w walce o dzban bloga. A teraz spróbuj się wyluzować 😉

    3. Prawda to nie Jad 🙂 bo ja ani ci źle nie życze:) ani nie skupiam się na Twoim co było i będzie mówie co jest 🙂 opisuje co widze i już 🙂 ale Prawda to wiesz takowy lęk 🙂 Ty żmijo ! hahahahahhaa Kochany mnie nauczono wiele za co wdzięczna dziś jestem , nic do ciebie nie mam próbowałam ci coś pokazać i wywołać boś był jak bomba zegarowa ale zero przemyśleń

     idę stą i już nie wróce ! rzekłes i co ?

     jesteś tu dalej , oszust który się oszukuje zawsze będzie oszustem wobec siebie

   1. Wszyscy znaczy kto ? możesz założyć miliony kapturów ale to co nie przerobione to nieprzerobione i wyleje się każdą cząstką niedojrzałość kontra dojrzałość ? ciekawe to

    w zasadzie paradoks kontra pradoks istnieje ale aż taki ?

    1. nie mogę z tych łapek w dół taki smiech że tylko ja to czuje , wasz poziom nieistnienia , ale coś wam po raz pierwszy opowiem o sobie bo przychodzi czas pewnych rozpoznań , JAK JA MAM TO W DUPIE , MILIONY LAT W CUDZYSŁOWIU MÓWIE DO WAS PATRZCIE W WASZE OKNA NIE CZYJEŚ BO WAM QRWA STATEK ODLECI A WY CO ? CÓŻ JĘZYKIEM KTÓRY SIĘ TU UŻYWA NAPISZISZE …. ALBO I NIE W KOŃCU TO NIE MÓJ STATEK ODLATUJE 🙂

  1. bloxi iksde 66, chyba neosozi, jak już. A co masz do narodowych socjalistów? Co przeszkadza ci bardziej – niechęć do homoseksualistów, czy Żydów?

 3. Jeśli Kefir to TAW, to znaczy, że posiada dwie, równolegle, nie wiedzące o sobie wzajemnie, osobowości m

   1. O widzę Jarek, że ciebie też troluje. Ktoś musi mieć „bul dupy”. Bloxi iksde 66 weź NIE PIERDOL a wtedy będzie już tylko lepiej. Oczywiście najpierw skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

    My tu gadu gadu a dzisiaj zmarł wielki i znany naukowiec, krytyk sztucznej inteligencji Stephen Hawkings.

   2. Nie jestem TAW. 😉 blahahahahahaha kto to wymyślił w sensie to porównanie w ogóle? , ale się naśmiałam teraz

 4. A ja jestem grammar nazi. bloxi iksde 66 – poczytaj najpierw o etymologii słowa NAZIZM, a później tu wróć.

 5. … odnośnie legend ufologicznych, to tak z zamierzchłych czasów dobry był utwór pewnej kapeli, oni też byli obcy w pewien sposób dla społeczeństwa 😉

 6. … jest całkiem przyjemny film oparty o biogafię Hawkinga, mą uwagę w nim najbardziej przykuła urocza aktorka, a wręcz śliczna 😀 – Felicity Jones!

  „Teoria wszystkiego” pokazuje astrofizyka ze stwardnieniem zanikowym bocznym w sposób znacząco odmienny od matematyka, który poświęcił życie Enigmie czy kardiochirurga, który dokonał pierwszego zakończonego powodzeniem przeszczepu serca. Na tle takich filmów biograficznych jak „Bogowie” czy „Gra tajemnic” wchodząca do polskich kin „Teoria wszystkiego” jest doświadczeniem znacznie mniej spektakularnym. Mniej sensacyjnym, mniej hollywoodzkim. Wszystko za sprawą perspektywy, która jest… kobieca.

  „Teoria wszystkiego” to filmowa biografia na podstawie książki Jane Wilde Hawking – pierwszej żony genialnego astrofizyka. To zarówno największa wada, jak i zaleta filmu.

  To właśnie na podstawie książki Wilde reżyser James Marsh oparł swoje filmowe dzieło. Subiektywna perspektywa kobiety staje się perspektywą widza, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jane Wilde Hawking skupiła się na takich płaszczyznach jak emocje, rodzina, dzieci, choroba. Widać to w filmie, który orbituje wokół dokładnie tych samych wartości i elementów składowych życia małżeństwa. Chociaż nauka, astrofizyka i przełomowe rozważania są wszechobecne w „Teorii wszystkiego”, stanowią zaledwie zaprawę. Cegły to już życie rodziny Hawkingów i jej najbliższego otoczenia.

  „Teorii wszystkiego” brakuje pazura charakterystycznego „Bogom” czy „Grze tajemnic”. W biografiach Religi i Turinga wszystko zdaje się być napompowane, przerysowane i spektakularne. Filmy poświęcone tym mężczyznom ogląda się jak tytuły akcji, podczas kiedy „Teoria wszystkiego” to melodramat, za sprawą którego reżyser James Marsh chce wycisnąć wszystkie łzy, jakie znajdują się w ludzkim organizmie. Robi to zresztą bardzo umiejętnie, ponieważ biografia Stephena Hawkinga jest pełna momentów chwytających za serce.”

  1. gmoś, kiedy pokażesz niezbite dowody na Twoich szaraków, zeusów, i innych obcych … projekcji chorego umysłu ? 😀 … bo nawet w nowych odcinkach „Z archiwum x” już dokonują pastiszu spisku o obcych-szarakach, a Ty jak kataryniarz cięgle te bujdy na resorach puszczasz i chcesz przekonać innych 😀 … ale widocznie tobie coś silnie zwichrowało psychę i dalej rozsiewasz te żałosne przekonania, nie martw się, kiedyś umrzesz i się uwolnisz od samego siebie 😉

   1. Dowody, dowody, szanowni państwo. 😉 Bardziej pasuje tu teorie że obserwacje UFO to wytwór „nieświadomości zbiorowej”. Czyli mówiąc po naszemu – zbiorowa psychoza. 😉 A GMOś to taki nasz rodzynek jest, haha 😀 xD

   2. Według mnie dziwne pojazdy latajace są faktem ( tajne projekty i prototypy przyszłych technologii cywilnych) a nie projekcją nieświadomości. Prędzej manifestacje oraz objawienia maryjne i jezusowe są przykłądem zbiorowej psychozy. Co do szaraków i reptylian to już objaw bardzo poważnych zaburzeń psychicznych. Cała ta histeria UFO i obcych, changelingów i new age to po prostu dezinformacja służb.

   3. masz 2 miliardy chinczykow wygladajacych jak ufo jakiego chcesz jeaszcze dowodu? a nasz perun to zeus chcesz powiedziec ze nasi ziomlowie byli kuku i przywolywali zjawy? a mieli taka sama inteligemcje jak my jezeli nie wieksza

   4. Diavol a masz dowody na istnienie Boga ? masz dowody w ogóle na cokolwiek ?czy jak ta papuga lecisz za tym co kto gdzie napisze ? i powielasz to i powielasz , takie pierdolenie że czasem głowa boli , człowiek jest tak z lękniony ze się nawet bąka boi puścić . Zamiast iść tam gdzie nikt nie poszedł.

   5. „Diavol a masz dowody na istnienie Boga ? masz dowody w ogóle na cokolwiek ?”
    Myśląca Inaczej, widzę że idziesz w sukurs za gmośem, i to jest wystarczający dowód dla mnie aby nie wchodzić w żadne dysputy z Tobą 😉
    Ponadto myślę, że Ciebie bardziej od głowy dupka boli, bo ponoć głowa od przybytku nie boli, a że zaserwowałem informacje od bardzo świadomego jegomościa, który klasyfikuje jasno i wyraźne mity o UFO, a Tobie to nie pasuje więc z przytupem musiałaś się spiąć na mnie, izi baby izi, to tylko życie i jego kalejdoskop zdarzeń i przekonań 😉

 7. (…)

  Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

  (…)

  Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.
  https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/falszywa-inwazja-ufo/

  Kontrolowana Apokalipsa cz.2: Osama i A/H1N1 w wersji pozaziemskiej, czyli jak powalić ludzkość na kolana.

  30 października 1938 roku dla wielu Amerykanów rozpoczęła się inwazja Marsjan. Stacja radiowa CBS nadaje adaptację ‘Wojny Światów’ H. G. Wellsa. Choć była to fikcja, z 6 milionów słuchaczy 1,7 miliona było przekonanych o pozaziemskich ataku. Efektem tej przypadkowej szopki, poza paniką oczywiście, był wzrost zainteresowania mediami jako narzędziem manipulacji mas. Silnie związana z Radą Stosunków Zagranicznych Fundacja Rockefellera rozpoczyna wtedy ‘Projekt Radio’ badający wpływ mediów na masy.

  11 lat później, w lutym 1949 roku Leonardo Paez i Eduardo Alcaraz tłumaczą to słynne słuchowisko na hiszpański i puszczają je w Radiu Quito w stolicy Ekwadoru. Kilka dni wcześniej, w ramach współpracy z radiem, gazeta El Comercio publikuje artykuł o niezidentyfikowanych obiektach latających nad Ekwadorem. Efekt słuchowiska był dokładnie taki sam – tłumy wybiegły w panice na miasto, a policjanci i strażacy (!) będący na służbie byli przekonani, że lada moment będą bronić nie tyle ojczyzny, co planety. Gdy wszystko wyszło na jaw, tłum splądrował siedzibę radia, gazety i posterunek policji. Zginęło sześć osób.

  Ludzie uwierzą we wszystko. Dwukrotnie puszczona audycja dwukrotnie nabrała ludzi na inwazję obcych. Wystarczy niewiedza społeczeństw i ślepa wiara w media. W tej sprawie nic się nie zmieniło.
  https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/

 8. „No i na koniec czapeczka z folii aluminiowej na głowę, i już możemy pakować się do „statku” z niebieskawymi światłami i wyjącą syreną”

  Wylewa się i wylewa co ?

  I tak a propo tylko głupiec widzi głupców …..

  1. a ja bym powiedział ze glupiec nie wie ze jest glupi np schetru, a jak wie ze jest glupi znaczy nie jest glupi

 9. A co do Junga (pomimo jego pracy co prawda ważnej i istotnej na jakimś pułapie rozwoju) przypomnę był to człowiek , który nie pokonał własnego lęku … warto o tym pamiętać.

 10. SRANIE W BANIE KOCHAM GMOSIA BO TO DOBRY CZŁOWIEK , ALE NIE WRZUCAJMY WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA , ODNOSNIE KODOWANIA WODY KTO TO ODKRYŁ ? NO PRZEPRASZAM : AZJATA !

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.