CZY FACEBOOK UPADNIE?! POZNAJ FAKTY UKRYWANE PRZEZ RZĄDY I ELITY!

Czy Facebook się kończy i wkrótce upadnie?! Kontrowersje, afery i szokujące fakty!

Pewnie coraz częściej spotykasz się z głosami, że Facebook się kończy, i że wkrótce upadnie. Każdy tydzień przynosi nowe wieści na ten temat. Straty Faceboooka wynoszą już 60 miliardów dolarów i ciągle rosną. 25% amerykańskich użytkowników Facebooka skasowało jego aplikację w obawie przed utratą prywatności. Miliony ludzi kasują swoje konta. Facebookowi grożą 2 biliony dolarów kary. Nie, nie chodzi o angielskie słowo „billion” oznaczające miliard, ale o angielskie słowo „trillion” oznaczające nasz bilion. Jest to kwota niebotyczna, dlatego już wspomina się, że koncern Facebook może być przejęty przez rząd federalny USA.

Upadek Facebooka może być przyspieszony przez Rosję. Rząd rosyjski zapowiedział, że jeśli Facebook nie spełni ich żądań, to zostanie zablokowany na terenie ich kraju do końca 2018 roku. Wydaje się, że rząd rosyjski na pewno wykorzysta tę dziejową i geopolityczną okazję, by uderzyć w lewicowo-liberalne elity z USA, poprzez przypieczętowanie upadku Facebooka. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego portalu. Często nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Tam toczą się dyskusje, tam jest pewna część politycznej debaty publicznej. Jednak nic nie jest wieczne.

Eon Facebooka trwa już dziesięć lat i powoli dobiega końca. Każdy organizm, człowiek, państwo, imperium, religia, idea, korporacja, firma, przechodzi przez cykle „koła życia”. Czyli przez narodziny, powolny wzrost w bólach, szczyt świetności, a potem schyłek i ostateczny upadek. Nie ma „końców historii”, nie ma ostatecznych konsensusów. Świat to jedna wielka zmiana, ewolucja, udoskonalanie poszczególnych elementów systemu, lub ich kasowanie i zastępowanie innymi elementami.

Wpis ten jest kontynuacją moich poprzednich artykułów o zamieszaniu wokół Facebooka i kwestii upadku tego portalu. Linki są poniżej:
Nowa polityka cenzorska Facebooka. Znikną niezależne media?! (04.02.2018)
Nowa afera w Facebooku! Dane które o Tobie zgromadził mogą Cię przerazić!  (05.04.2018)

Warto byś poznał kilka kontrowersji związanych z nadchodzącym wielkimi krokami upadkiem facebooka:

Facebook przestał być portalem, na którym możesz czytać i dzielić się newsami lub ciekawymi materiałami. W styczniu administracja portalu odcięła wszystkie media i wszystkie fan page’i świata od czytelników, redukując zasięg wpisów nawet o dwie trzecie. Obecnie w strumieniu aktualności wyświetlają Ci się głównie wpisy znajomych. Zamiast czytać ciekawe rzeczy, dowiadujesz się, że ziomuś którego widziałeś raz na oczy 3 lata temu na imprezie właśnie zjadł jajecznicę.

Szukajmy nowej bazy. Jeśli chcecie być na bieżąco ze swoimi wartościowymi portalami i blogami, to nie czekajcie na wpisy na ich profilach na facebooku. Zasięgi są już tak małe, że praktycznie w ogóle ich nie zobaczycie. Musimy wrócić do „ręcznego” wyszukiwania ciekawych treści. Zapisz link do mojej strony i do innych ciekawych miejsc, i codziennie sprawdzaj, czy nie ma na nich nowych wpisów. Więcej szukaj w wyszukiwarkach.

Facebook i prywatność: dlaczego dopiero teraz się tym interesują?!

Warto zadać sobie bardzo ciekawe pytanie. Dlaczego dopiero teraz się biorą za prywatność na Facebooku, skoro systemy takie jak PRISM i Echelon od dawna wiedzą o nas wszystko. Istnieje hipoteza o blokowaniu dostępu do mediów i kanałów komunikacji bo, coś wielkiego i globalnego się zbliża. Możliwe jest też, że chcą odciąć ludzkość od alternatywnych kanałów informacji, których na Facebooku było bardzo dużo. Jednak najbliższa mi jest inna hipoteza. Administracja Trumpa chce wykończyć to lewicowe „żmijowisko”, jakim jest Facebook. Teraz wszystko na świecie się zmienia. Ludzie mądrzeją.

Zaczynają dostrzegać jak wielkie spustoszenia dokonał drapieżny, neoliberalny kapitalizm, lansowany przez dotychczasową lewicę z pokolenia ’68. Ludzie wybierają nacjonalizm, prawicę i tożsamość. Tzw. „Mc świat” z Disneylandem, jeansami i marszami gejów nie jest już dobrą ofertą. Ludzie szukają tożsamości, poczucia wspólnoty, świeżości, swoich korzeni. Liberalna lewica spełniła swoje zadanie ewolucyjne w reformie globalnego systemu. Teraz jednak zaczęła zjadać swój ogon i wylewać dziecko z kąpielą. To, co teraz robią liberałowie, jest lustrzanym zaprzeczeniem ich dawnych ideałów. Sprawdza się tu powiedzonko: „Uważaj, byś walcząc ze smokiem, sam nie stał się smokiem„.

O tej globalnej przemianie i upadku lewicowo-liberalnych elit pisałem w poprzednich artykułach – zapraszam:
Trwają ogromne zmiany na Ziemi. Nadchodzi zmierzch liberalnej demokracji!
Upadkowi liberalnej demokracji towarzyszy ogromny szok przyszłości (12.02.2018)

Czy upadek Facebooka wpłynie na gospodarkę?!

Współczesna gospodarka nie funkcjonuje bez wsparcia portali społecznościowych, więc kolaps giganta FB będzie miał trudne do przewidzenia skutki. To tam firmy ogłaszały się, sprzedawały produkty, reklamowały, kontaktowały z sympatykami czy klientami, i zdobywały nowych. Od stycznia 2018 roku media, politycy, artyści, firmy, korporacje, twórcy i hobbyści zostali odcięci od swoich sympatyków, poprzez drastyczne ograniczenie zasięgów. Teraz jak tego nie będzie, sprzedaż będzie utrudniona.

No i ostatnia kwestia: Facebook czy dowolny inny portal społecznościowy to nie jest zło wcielone, ale narzędzie, agregat treści. Agregat chujowy, bo my sami jesteśmy chujowi i pozwalamy rządom i korporacjom na szpiegowanie nas i na szarogęszenie się. To nie narzędzie, czyli portal społecznościowy jest dobry lub zły. Dobre lub złe może być użytkowanie tego narzędzia przez człowieka. To nie facebook jest dnem, jak wielu mówi. Dnem są Twoje wybory znajomych, grup dyskusyjnych, polubionych stron. To Ty tworzysz albo zajebistą bazę wiedzy i znajomych, albo tworzysz dno. Bo na facebooku jest wszystko, czego dusza zapragnie. Wybierasz dno, to będziesz miał dno.

Pisałem o tym w poniższym artykule:
Uważasz, że Facebook to dno?! Przecież to od Ciebie zależy, co na nim jest!

Zapraszam Cię do przeczytania innych moich artykułów w temacie zniewolenia przez system i elity:
Czy naprawdę jesteś wolny? Elity dały Ci jedynie iluzję wolności
Mamy w sobie potężną siłę której możemy użyć przeciwko systemowi i elitom!
Dzisiejsza technologia może stworzyć raj na Ziemi, ale dalej jesteśmy ekonomicznymi niewolnikami elit! (Przykłady doktryn tłumaczących biedę)
Uważasz że jesteś wolny?! A masz odwagę zadać sobie kilka uczciwych pytań?
Czy Twoje życie na pewno należy do Ciebie?! Zniewolenie jest największe w historii Ziemi!
Przebudzenie ludzkości: to początek trudnej drogi, od której zależy nasze przetrwanie!
Przebudzenie ludzkości weszło w krytyczną fazę
Gdzie podziała się Twoja wolność? Całą Ziemia jest w ich rękach
Dlaczego w Polsce jest wieczna bieda i wieczne „nie da się”? Spojrzenie mistyczne na ten problem

Autor: Jarek Kefir

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. Radzimy sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony to 299 dolarów rocznie, do tego dochodzą inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Zwiększanie naszej świadomości i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach! Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://atomic-temporary-22196433.wpcomstaging.com/wsparcie/

6 myśli w temacie “CZY FACEBOOK UPADNIE?! POZNAJ FAKTY UKRYWANE PRZEZ RZĄDY I ELITY!

 1. I zajebiście, nie mam nic przeciwko. Jestem ciekawa, gdzie facebook’owi maniacy będą się teraz lansować. Zdjęcie kawałka nogi w sportowym bucie – 150 like’ów, żarcie w spelunie – więcej. Ohyda. Jeśli ktoś ma ochotę obnażać się do samych bebechòw, to są inne miejsca.

 2. Koleżanka lubi, wraz z mężem, pouprawiać sobie seks grupowy, jednak na fb ani słowa o tym. Zna umiar. Niektórzy użytkownicy,w rażący sposób naruszają nie tylko swoją prywatność, ale także umniejszają intelekt pozostałych. A może o to chodzi – zdezawuować aspiracje i ukazać tę ciemniejszą, kuszącą stronę życia.

 3. Niezależnie od tego, czy Facebook upadnie, czy nie, gwiazdy świecić będą nadal. 🙂 W najbliższe noce będzie można także zaobserwować na niebie liczne meteory. Podobno trzeba pomyśleć życzenie, a na pewno się spełni. 😉

  „Spadające gwiazdy kwiecień 2018 – kiedy, jak i gdzie oglądać Lirydy? Takie pytanie zadają sobie wszyscy wielbiciele obserwacji nieba. Zbliżające się wydarzenie będzie jednym z pierwszych „deszczów meteorów” w tym roku. Lirydy to rój, który co roku przelatuje w pobliżu ziemi. Maksimum aktywności tych spadających gwiazd przypada właśnie w kwietniu. Warto dowiedzieć się, kiedy i gdzie oglądać to zdarzenie.
  Lirydy pojawiają się zawsze w kwietniu. Spadające gwiazdy pojawiają się między 16 a 25 kwietnia, zaś szczyt ich aktywności wypada 21-22 kwietnia. To wtedy zobaczymy najwięcej Liryd. W ciągu godziny, charakterystycznych świetlistych kresek na niebie, może być od 18 do 22. Liryd najlepiej wypatrywać po godzinie 23:00.
  Lirydy są rojem meteorów znajdującym się w gwiazdozbiorze Lutni. Jest charakterystyczny za sprawą swojej najjaśniejszej gwiazdy Wegi, która jest bardzo jasna. Zaś jak oglądać Lirydy? Na szczęście nie potrzeba teleskopów ani żadnych innych urządzeń. Spadające gwiazdy będzie widać gołym okiem. Pamiętajmy tylko, by do obserwacji wybrać miejsce jak najbardziej oddalone od świateł miast.”

  http://www.eska.pl/news/spadajace_gwiazdy_kwiecien_2018_-_kiedy_gdzie_i_jak_ogladac_lirydy/151899

  Myślę, że i w mieście też da się to zaobserwować, choć na pewno widowisko nie będzie tak spektakularne.

 4. Dzień dobry Jarku, tak słyszałam i trochę to boli. Bo my, użytkownicy, krytykujemy, a rządom to się nie podoba. milirady, biliony, czy bóg wie, co jeszcze, to nie calkiem o to chodzi. wszystko, co się tam pisze, nikomu z tych VIPÓW się nie podoba, czy nas interesuje, jak oni się rozliczają między sobą? gdyby to było inaczej zorganizowane, np, płatność przez użytkowników skromnej sumy miesięcznie, Myślę, nie o większej u nas, jak 10 zł. Ale za internet, komórki lub inne urządzenia elektroniczne już płacimy, Na jakiej zasadzie wyszły takie koszty? I znowu ktoś dobrze zakombinował. Będzie szkoda, jak FACEBOOK zlikwidują, Telewizja go nie zastąpi. nie wiem, co odpowiedzieć, ciagle cofamy się do tyłu. We wszystkim, co praktyczne, nowe, nie podoba sie rządom i elitom. Przecież to bat nich przede wszystkim. My nic nie zrobimy. Pozdrawiam Cię serdecznie, do usłyszenia. Leonarda,

  W dniu 20 kwietnia 2018 18:55 użytkownik Jarek Kefir Bez Cenzury napisał:

  > Jarek Kefir posted: „Czy Facebook się kończy i wkrótce upadnie?! > Kontrowersje, afery i szokujące fakty! Pewnie coraz częściej spotykasz się > z głosami, że Facebook się kończy, i że wkrótce upadnie. Każdy tydzień > przynosi nowe wieści na ten temat. Straty Faceboooka wynoszą już” >

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.