ZBLIŻA SIĘ WIELKA GLOBALNA REWOLUCJA, SYSTEM UPADNIE!

Zapraszam Cię do zapoznania się z ciekawymi materiałami i aktualnościami. Dziś na tapecie charyzmatyczny psycholog Jordan Peterson i jego globalna rewolucja, i dalszy ciąg sprawy Alfiego Evansa!

WAŻNA INFORMACJA: Moja strona ma charakter „reliktowy” ze względu na drastyczne spadki zasięgów z facebooka i z google. Nie wiem ile taki stan jeszcze potrwa, aż do jej całkowitego zamknięcia. Publikacja długich artykułów autorskich została wstrzymana. Będę czasami publikował ciekawostki, szokujące materiały, dowcipy, memy, muzykę w formie luźnych artykułów zbiorczych. Chcę zachować luźny charakter mojej strony, w formie knajpki dyskusyjnej (forum dyskusyjnego) dla stałych Czytelników i Komentatorów. Lubie Was i lubię z Wami dyskutować. 🙂 ❤

O POWODACH TEJ DECYZJI PISAŁEM W TYM ARTYKULE:
–>
 „Byt niezależnych mediów w internecie dobiega końca”

JEŚLI ZALEŻY CI NA ISTNIENIU MOJEJ STRONY, WESPRZYJ JĄ:
–>
 „Wsparcie moich publikacji i demaskacji”

Jordan Peterson i anty-lewicowa kontrrewolucja

Osoba charyzmatycznego, kanadyjskiego profesora psychologii klinicznej, Jordana Petersona, budzi ogromne kontrowersje. Wyrasta on na lidera walki z coraz bardziej totalitarną poprawnością polityczną. Celnie punktuje wiele lewicowo-liberalnych kłamstw. Jego wykłady i filmy były oglądane przez 100 milionów ludzi na całej Ziemi. Obok osób takich jak Peter Joseph z Zeitgeist Movement, jest to człowiek, który ma wpływ na świadomość całej planety.

Obecny model polityczny, oparty na lewicowym liberalizmie obyczajowym i na drapieżnym kapitalizmie neoliberalnym chwieje się w posadach i powoli upada. Ludzie się buntują. Z jednej strony nie chcą już wierzyć w neoliberalne bajki i pracować za niskie stawki. Z drugiej strony, teraz wahadło historii wychyla się w prawo. Ludzie zaczynają na nowo szukać swojej tożsamości, związanej z płcią, narodowością, cywilizacją, rasą. Powstają nowe doktryny, takie jak identytaryzm, neorealizm czy symetryzm.

feministki i islam

Warto wspomnieć, że miliarderzy, korporacje i finansiści sponsorują partie lewicowe i liberalne, bo zależy im na społeczeństwie bezmózgich zombie. Na społeczeństwie konsumentów-niewolników. Bez tożsamości, bez mózgu, bez jaj. O Jordanie Petersonie wspomina portal Forsal.pl w poniższym artykule:
-„Zbliża się globalny bunt, a przewodzi mu przez internet 56-letni profesor

Film z prelekcją profesora Petersona tłumaczący, dlaczego feministki nienawidzą cywilizowanych i wrażliwych białych mężczyzn, a kochają patriarchalny i brutalny islam, możesz znaleźć w poniższym artykule:
-„Czemu feministki kochają islam a nienawidzą białych mężczyzn?!

Śmierć lewicowego liberalizmu i odejście od drapieżnego kapitalizmu neoliberalnego jest dziejową, historyczną, geopolityczną, a nawet mistyczną koniecznością. Coś się kończy, i coś innego się zaczyna. Le Roi est mort, Vive le Roi – umarł król, niech żyje król. Te procesy opisywałem w poniższych artykułach:
-„Trwają ogromne zmiany na Ziemi, nadchodzi zmierzch liberalnej demokracji
-„Upadkowi liberalnej demokracji towarzyszy ogromny szok przyszłości”

Zapraszam Cię na filmy video z udziałem Jordana Petersona:

.

Filmy pochodzą z następujących kanałów YouTube: Przeciętny Człowiek [LINK], Wojna Idei [LINK], Hussar Film Studio [LINK]. Zachęcam Cię do odwiedzania tych kanałów, do ich subskrybowania i do wspierania finansowego twórców w tych trudnych czasach.

Afera Alfiego Evansa dalej elektryzuje ludzi i media

Nie milkną echa sprawy Alfiego Evansa. Wiele mówi się o tym, że dziecko dostało tzw niepożądanego odczynu poszczepiennego, czyli skutku ubocznego szczepionek. Lekarze chcieli to ukryć, zaczęli mu podawać bardzo silne leki psychotropowe w bardzo wysokich dawkach. Rodzice i inne osoby byli zdziwieni tymi dawkami, jak i doborem tych leków. Sprawa bardzo śmierdzi, może być ona wielką medyczną aferą. Szpital w którym zamordowano Alfiego ma ponurą sławę. O tym wszystkim pisałem w poniższym artykule:
-„Mafia medyczna przeznaczyła Alfiego na handel organami?!

System służby zdrowia w Wielkiej Brytanii jest chory. Lekarze są tam znani z leczenia wszystkiego paracetamolem. Jest to jeszcze gorszy system, niż ten w… Polsce. Może to wydawać się dziwne, ale wielu ludzi potwierdza tę tezę. O tym, że ten system ma opresyjny charakter, pisała jedna z Czytelniczek mojej strony:

Cytat: „Mieszkałam w UK, dopadło mnie jakieś dziwne schorzenie, którego moja przydzielona lekarka w żaden sposób nie potrafiła zdiagnozować. Po wielu tygodniach dawania leków na oślep spytałam, czy mogę poradzić się innego lekarza. Odmówiła. Nie chciała również skierować do jakiegokolwiek specjalisty. W rejestracji też nie chcieli zapisać do innego lekarza. Próbowałam więc zmienić przychodnię. Okazało się, że na to potrzebna jest pisemna zgoda mojej przydzielonej lekarki. Taką mają sztywną biurokrację w tym NHS. Prawdopodobnie przeniesienie do innego szpitala też nie było możliwe. Prawdopodobnie szpital zainkasował i już.”

Niepokojąca jest sprawa 5-letniego chłopca, którego lekarze w Wielkiej Brytanii skazali na śmierć. Mówili rodzicom, że on umrze. Zabraniali przenosin do innego szpitala. Rodzice musieli porwać swoje dziecko, uciec policjantom by potem wyleczyć je skutecznie w… Czechach. Wyłania się tutaj pewien tajemniczy i mroczny proceder uśmiercania pacjentów w brytyjskich szpitalach. Co roku, wg oficjalnych danych, 130.000 ludzi jest w ten sposób uśmiercanych w Wielkiej Brytanii. Przeczytać możecie o tym w linku poniżej:
-„5-latek umarłby w brytyjskim szpitalu. Rodzice „porwali go” z UK, uciekli policji – i wyleczyli z raka w Czechach

Alfie Evans

Dowcipy na czasie:

-Czy wiesz jaka jest najbardziej lewicowa i poprawna politycznie zabawka? Dostosowana od razu do poziomu IQ i EQ u SJW (socjal justice warriors)?
-Jaka?
-Kostka rubika, ale każda ściana i każdy kwadracik ma ten sam kolor – czerwony. Każdy otrzymuje taki sam wynik i nie trzeba wielkiej inteligencji by w nią grać.

-2008: Podaj maila i hasło by się założyć konto (facebook);
-2018: Musisz zaakceptować regulamin, zgody komercyjne, musisz koniecznie podać numer telefonu, skan dowodu, paszportu lub wyciąg z banku, by założyć maila! (email)
-2028: Ręce do góry! Wgraj mi natychmiast zawartość swojego mózgu i swój dotychczasowy życiorys na moją pamięć telepatyczną! Inaczej wzywam Policję Myśli, a przy dalszym oporze strzelam! (suszarka do włosów).

Jarek Kefir

Od 23 kwietnia 2018 roku ilość publikacji na mojej stronie jest ograniczona. Dalsza działalność mojej strony, jak i to, ile będzie na niej publikacji, zależy od dobrej woli i wsparcia Czytelników. Dziękuję za wsparcie, jakie otrzymałem, dzięki niemu ten i następne artykuły będą mogły się ukazać. Alternatywne media zostały odcięte od większości Czytelników, zaś „media głównego ścieku” rozsiewające propagandę, wciąż mają odbiorców i źródła finansowania. Los niezależnych mediów zależy więc także od Ciebie.

  

6 myśli w temacie “ZBLIŻA SIĘ WIELKA GLOBALNA REWOLUCJA, SYSTEM UPADNIE!

 1. System nigdy nie upadnie, tylko przepoczwarzy się w nowy, tak było, jest i będzie.
  Nowy porządek świata, to nowy czas, nowy system , nowy… To nic innego jak objawienie apokaliptycznego szatana. Dlatego każda religia nie ma końca, tylko scenariusz od narodzin do apokalipsy, bez konkretnych terminów. Jeśli przejrzymy karty historii, to apokalipsa miała miejsce już setki razy.
  Naród wybrany mówi, że ich mesjasz już jest na ziemi. Jest. Nowy porządek, nowy system, który nabiera rozpędu

  coś precyzyjnego, co leci z nieba:

  1. Cześć 🙂
   Nie jestem na bieżąco ale od czasu do czasu czytam Twoje artykuły.Zastanawia mnie dlaczego masz zamiar ograniczyć pisanie ? Czy blokują Twoją stronę ? O co chodzi ?

 2. „W głębokich lasach Północnej Karoliny leży odcięte od świata miasteczko Willits – skupisko hodowców marihuany, narkomanów i zwolenników teorii spiskowych. Gdy grupa podróżujących beztroskich nastolatków nieświadomie rozbija obóz na terenie należącym do najbardziej niesławnego mieszkańca Willits – farmera narkomana przekonanego o byciu prześladowanym przez kosmitów – ich wakacje brutalnie dobiegają końca.”

  ******
  Jako, że mamy beztroski czas wypoczynkowej majówki, to zarzucę pewien zwiastun filmu, który dziś obejrzałem. Nie jest to jakieś wyrafinowane kino intelektualnego niepokoju, a raczej podrzędna i nieco kiczowata fabuła z mixem gatunków sci-fi-horror-komedia. Jednakże, ten z pozoru tandetny film przykuł mą uwagę postacią ekscentrycznego outsidera, o psuedonimie „Possum”. Podczas nocnego pobytu w lesie, w obecności tzw „bananowej młodzież” ów Possum wdaję się w prowkacyjną dyskusję, które dialogi pozwolę zacytować, gdyż mnie mocno zdumiały w kontekście niewyszukanej fabuły całego filmu.

  „… (Dziewczyna) -Od ’70 roku wielokrotnie widziano tu UFO.
  (Possum) – Wielki Brat trzyma to w tajemnicy. Władzę sprawują ci, którzy mają pieniądze.Tylko wiedza może dać większą, więc trzeba zatajać wiedzę, by utrzymać zyski i władzę. Wiecie co znaczy Lucyfer?
  (Dziewczyna) – To diabeł.
  (Possum) – Lucyfer, to ten który Niesie Światło. Ludzie z dawien dawna uciekają przed wiedzą. Rodzice okłamują dzieci.
  … (Chłopak) – Kurwa, chce się wyluzować, na cholerę mi wasze kaznodziejskie gadki.
  … (Possum) – Tylko ślepy nie widzi, że system nas niszczy. Poznałem go od wewnątrz, totalny syf.
  (Chłopak ) – Pewnie jesteś chłopakiem z przedmieścia, który ruszył w trasę za jakimś zespołem.
  ( Possum) – Zarobiłem w systemie kupę forsy. Zamroczyło mnie. Miałem się za lepszego. Ale to właśnie podszeptują ci pieniądze. …”

 3. Oczywiście, że system upadnie, ale to nie znaczy, że Ziemia przestanie istnieć. Aż dziwne, ale do dziś nie wiedziałem, że jest ktos taki jak Peterson. Super gość. Co do upadku systemu 9ja go nazywam matriksem) to nie nastąpi to za rok czy dwa. Potrwa dłużej, ale z każdym rokiem jego oznaki upadku będą coraz większe. Świadomość ludzi bowiem stopniowo rośnie. I to nie chodzi tylko o kwestie ekonomiczne. Chodzi też o załganą ludobójcza medycynę rockefellerowską ale i załganą naukę. W necie i na you tubie chyba też można znaleźć np. informacje, że w krakowie a ostatnio też i chyba w Bieszczadach znaleziono trójkątne wiercenia w skałach. gdzieś też słyszałem że rosyjscy naukowcy odkryli mikroprocesor w skale sprzed 250 tysięcy lat. To dowodzi, że cała nauka jest załgana na maksa i że jesteśmy którąś kolejną cywilizacją ludzką na Ziemi. Pokolenie nazwijmy je telewizyjne (ludzie 40+ ale i sporo 30+) raczej niewiele zmienią, bo wierzą w obecne kłamstwa. Natomiast pokolenia obecnych 20-latków, nastolatków i obecnych dzieci do 10 lat to już są inne osoby. Oni nie siedzą godzinami przed TV i nie oglądają tego g… Siedzą dużo przed kompem, ale internet tym różni się od TV że można tam znaleźć informacje zupełnie przeciwstawne. I tym samym wymusza to używanie kory mózgowej czego w TV nie ma, bo tam dominuje jedna jedynie słuszna narracja. Owszem próbują cenzurowac internet, ale na dłuższą metę nic z tego nie wyjdzie. Już bowiem powstaje coś takiego jak internet zdecentralizowany gdzie baza danych (taka jak you tube) nie będzie na jednym centralnym serwerze ale będzie rozłożona na komputerach wszystkich użytkowników. Z tego co słyszałem przykładem takiej platformy jest Tube. Takiego czegoś kontrolować i cenzurować się nie da. Zatem era wolności informacji jest bliska. Góra 10 lat. Za 20-30 lat po obecnym systemie pozostanie tylko niemiłe wspomienie. Szkoda, że ja będe już wtedy dziadkiem grubo po 60-ce.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.