FEMINISTKA WYSZŁA NAGO NA ULICĘ BY UJAWNIĆ SEKSIZM RODAKÓW [VIDEO] ALE DOPADLI JĄ IMIGRANCI

Czemu feministki nienawidzą białych mężczyzn? Dlaczego feministki kochają islam?!

Ten eksperyment włoskiej feministki dobitnie potwierdził to „freudowskie” zjawisko..

Na początek polecam anegdotę-dowcip mojego autorstwa: 😉

Feministka chciała zrobić eksperyment społeczny i udowodnić, że biali mężczyźni to seksiści i mizogini. Wyszła więc zupełnie nago na ulicę z miniaturową kamerą video zamontowaną na pasku na brzuchu. Niestety, eksperyment się niezbyt udał, ponieważ podeszła do niej grupa imigrantów. Zaczęli ją wulgarnie wyzywać, popychać itp. Sprawa robiła się bardzo nieprzyjemna. Ale wtedy zobaczył to jakiś mężczyzna. Biały. Podszedł do grupy imigrantów i przytomnie zapytał, czy mają jakiś towar do opchnięcia. Kupił 5 gramów zielska i powiedział, by dali spokój jego chorej psychicznie koleżance. To uspokoiło ich porywcze charaktery, odpuścili i odeszli.

Przerażona naga feministka, odziana w płaszcz białego mężczyzny odeszła z nim w bezpieczne miejsce, a potem do domu. „Pewnie i tak jest rasistą i seksistą” – pomyślała, gdy emocje opadły. Potem za namową koleżanki poszła do dzielnicy domków jednorodzinnych, zamieszkiwanej przez tych wstrętnych, bogatych białych suprematystów. Jednak i tutaj eksperyment się nie udał. Białe małżeństwo widząc gołą babę kazało swoim dzieciom iść do domu. Potem przezornie zamknęli furtkę na klucz i zadzwonili na policję. Patrol policji był dosłownie 100 metrów od ich domu. Policjanci wracali z interwencji na pijackiej burdzie w mieszkaniu zamieszkiwanym przez murzynów, położonym dwie dzielnice dalej. Szybko zgarnęli feministkę, a biały sędzia przedstawił jej odpowiednie zarzuty.

To powyższe to oczywiście anegdota, trochę dowcip.

Ale taki eksperyment naprawdę miał miejsce. Choć nie miał on tak spektakularnego charakteru jak w powyższej, wymyślonej przeze mnie anegdocie. Pewna włoska feministka postanowiła przejść się nago po mieście, by sprowokować rodowitych, białych Włochów i oskarżyć ich potem o seksizm. Niestety, ale to nie biali Włosi zwrócili na nią uwagę. Podeszła do niej grupka hałaśliwych imigrantów z Afryki (murzynów). Zaczęli ją zaczepiać, popychać, śmiać się z niej, nagrywać na telefon, robić zdjęcia. Próbowała ona „udobruchać” imigrantów, mówić łagodnie by przestali. Poniżej zdjęcia, z cenzurą:

A poniżej relacja video z wyjścia nagiej feministki na miasto, chcącej udowodnić rasizm wśród białych:

Feministki nienawidzą białych mężczyzn a kochają islam

Wiedziała, że nie może oskarżyć imigrantów o seksizm, bo nienawiść idzie tylko w stronę Białych Mężczyzn. Więc mówiła do napastujących ją imigrantów łagodnie, nie oskarżyła ich o molestowanie w sądzie, nie nagrała z tego relacji na YouTube, którą potem miesiącami wałkowałyby stacje takie jak CNN czy TVN. Nienawiść wobec Białych Mężczyzn, którzy są bardziej cywilizowani, jak i bardziej wrażliwi i otwarci na kobiece argumenty i potrzeby, jest bardzo charakterystyczna u feministek. Drugim charakterystycznym zachowaniem feministek jest uwielbienie islamskich macho. Przecież islam to testosteron jak i patriarchat do potęgi entej! Tam kobieta nie ma żadnych praw. Często dziewczynki są zabijane tuż po urodzeniu, bo rodziny chcą chłopców.

Skąd więc nienawiść do Białych, wrażliwszych Mężczyzn, a uwielbienie islamskiego buzującego testosteronu? By to wyjaśnić, potrzeba i psychologa, i psychiatry. Freud pewnie ze śmiechu przewraca się w grobie. Jest to po prostu szukanie samca alfa. Siła mężczyzn w Europie i w Ameryce osłabła, więc kobiety są tym wkurzone. Pozwalają sobie na coraz więcej, na coraz większe gnębienie, nazywając to eufemistycznie „walką o równouprawnienie”. Z kolei miłość wobec islamskich macho to po prostu szukanie samca alfa, który jest silny i zapewni przetrwanie kobiecie i jej potomstwu.

Więc dlaczego feministki kochają islam?

Zapraszam Cię na artykuł, w którym znajduje się też film z prelekcją profesora psychologii, Jordana Petersona. Tłumaczy on, dlaczego feministki nienawidzą cywilizowanych i wrażliwych białych mężczyzn, a kochają patriarchalny i brutalny islam:
-„Czemu feministki kochają islam a nienawidzą białych mężczyzn?!

O różnicach między silnymi, mądrymi i potężnymi kobietami, które inspirują i wspierają, a rozhisteryzowanymi feministkami-lewaczkami, które najchętniej zamknęłyby mężczyzn w obozach, pisałem w poniższym artykule. Siła kobiet to coś, co warto wspierać. Ale atakowanie mężczyzn i inne przejawy histerii typowe dla feminizmu nie jest siłą, ale słabością podszytą strachem. Nie uczono kobiet samodzielności i niezależności, bowiem większość energii przeznaczono na walkę z mężczyznami. W efekcie tego wiele feministek domaga się specjalnych przywilejów, ale wobec mężczyzn stosują dalej patriarchalne wzorce.

O Jordanie Petersonie, jego walce z totalitarną poprawnością polityczną i z rasizmem wobec białych ludzi, wspomina portal Forsal.pl w poniższym artykule:
-„Zbliża się globalny bunt, a przewodzi mu przez internet 56-letni profesor

Żyjemy w czasach upadku liberalnego paradygmatu

Ciekawą sprawą jest też to, że feminizm zaczyna atakować także.. białe kobiety. Biała kobieta już nie może być „prawdziwą” feministką. „biały feminizm” staje się coraz częściej porównywany do „białego suprematyzmu”. Jest to nie tylko coraz bardziej śmieszne, ale także coraz bardziej wstrząsające. Feminizm, i ogólnie cały liberalizm, zaczął zjadać swój własny ogon. Doktryna po okresie świetności, u swojego schyłku, staje się karykaturą samej siebie. Staje się też coraz bardziej totalitarna, gdyż jej reprezentanci za wszelką cenę, nawet po trupach chcą obronić stary, rozpadający się system. Upadek modelu kapitalizmu neoliberalnego połączonego z liberalną demokracją jest dziejową, historyczną, a nawet mistyczną koniecznością. Poniżej film video w języku angielskim, który przedstawia to, jak atakowane są białe feministki:
-„Intersectional Feminism Wages War On White Women

Autor: JarQ

Wspieraj niezależne media, póki istnieją:

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

11 myśli w temacie “FEMINISTKA WYSZŁA NAGO NA ULICĘ BY UJAWNIĆ SEKSIZM RODAKÓW [VIDEO] ALE DOPADLI JĄ IMIGRANCI

 1. feministki to tak naprawdę kolesie w skorze lasek powinny być nazywane malinistkami od male nie od female

 2. Jeśli feministki tak kochają islamskich chłopaków, powinny do nich jeździć na sekswakacje, albo na stałe zamieszkać w jakimś muzułmańskim kraju. Wtedy wszyscy normalni ludzie byliby zadowoleni. A ta pani z filmiku może trenowała przed wyjazdem do Afryki. 😉 Pewnie sobie pomyślała, że skoro tam tak ciepło, to ubrań nosić nie trzeba. 😀 I przy okazji dowiedziała się, jakie zrobi wrażenie na miejscowych „donżuanach”. 😛

 3. Czy to jest walnięta feministka, czy gorliwa katoliczka, czy zbyt uduchowiona wyznawczyni new age, to tak naprawdę jedno i to samo w rdzeniu, bo różni się tylko powierzchownie….

 4. …nie masz ciekawszych tematów – tylko …jebnięte senczyszynki – chociaz to jest na topie…

  …nie moge nic znalezc i dodac – bo pedały buszują mi po dysku

 5. Jarek dobra robota. Ktoś kiedyś założył, że pewne informacje są zbyt proste i nie wymagają tłumaczenia. Póżniej są ludzie wierzący w Solipsyzm, demony, opętrania. Tak niestety nie jest. Sam się zorientowałem, jakie mam braki w prozaicznych sprawach. Ta tzw recepta na życie przekazywana z pokolenia na pokolenie to sposób na śmierć w zapomnieniu. Zastanawiam się tylko dlaczego nikt nie jest w stanie twardą ręką uporządkować światowego bałaganu. Kto ma władze to raczej nie działa na niczyją korzyść. Wiem, nie jesteśmy wcale tak rozwinięci jak nam się wydaje. Umysł cały czas tworzy iluzje, a człowiek potrzebuje woli. Trzeba iść do przodu, nie ważne jaką ktoś ma opinie. Życie to gra w konsekwencji, ale wiekszość to ignoruje i innych sprowadza do swojego mianownika.

  Ciekawostka:(nawet w rapie jest teraz nowy prąd, który troche osmiesza codzienność)

  PS
  Jak ktoś nie chce rozumieć, to go nikt nie zmusi. Zasada jak z powtarzaniem frazesów i powiedzonek, które nikogo nie obchodzą. Wytrwałości i siły życzę.

 6. To nie są feministki tylko szowinistki ! To już nie można się w dzisiejszym świecie nazwać ani kobietą ani feministką bo te pojęcia zostały wypaczone ! Aż strach jak następnie przekręcą pojęcie emancypacji.

  1. Bierz mniej towaru mizoginie.
   Albo lepiej- wez bilet bezpowrotony i ruszaj do krajów islamskich.
   Jako niewiernego miło cię powitają i dobrze.

  2. @Kyrhor – następne będą obozy zagłady, komory gazowe i krematoria dla mężczyzn. Czwarta fala feminizmu, jeśli nastąpi, będzie oznaczała już otwartą eksterminację – ludobójstwo.

   Wypowiedzi i przykłady dałem w artykule, a te 10% czy 20% mężczyzn, które chcą zostawić, to pewnie ci najprzystojniejsi do zaspakajania potrzeb seksualnych. Świat dokładnie jak z „opowieści podręcznej”, tylko w drugą stronę. Ach, jakie to życie jest ironiczne. 😀

 7. Kobieta to tylko zlosliwa narosl wokol pochwy. Bog stworzyl ja aby byla posluszna mezczyznie. Jesli nie – to..

  [EDYCJA ADMIN]

  [ZABRONIONE JEST NAWOŁYWANIE DO PRZEMOCY I DO INNYCH TEGO TYPU – ADMIN]

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.